Lista startowa

BIKE'OWY MARATON MTB 2017

Kościerzyna 10.09.2017
Dystans: 17km | 48km | 68km


Liczba zgłoszonych zawodników: 107

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 70


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans -> Opłacono ->
1. Bielak Franek 2007 Gdańsk 17km tak
2. Borkowski Darek 1968 WMG 17km tak
3. Borkowski Wojciech 1993 BIKE'OWE WYPRAWY 68km tak
4. Burnos-Paszczak Aleksandra 1987 BIKE'OWE WYPRAWY 68km tak
5. Chuchrowski Adam 1978 Osada Burego Misia 48km tak
6. Dargacz Anita 1975 Kościerzyna 17km tak
7. Dolny Łukasz 1985 KSR Kościerzyna 68km tak
8. Fraszczak Mikołaj 1974 Puszczykowo 17km tak
9. Frąszczak Antonina 2009 Puszczykowo 17km tak
10. Frąszczak Maja 2009 Puszczykowo 17km tak
11. Frąszczak Marcel 2009 Puszczykowo 17km tak
12. Frąszczak Sylwia 1980 Puszczykowo 17km tak
13. Grochal Anna 1977 Kościerzyna 17km tak
14. Grochal Mateusz 2006 Kościerzyna 17km tak
15. Grochal Stanisław 2003 Kościerzyna 17km tak
16. Grochal Urszula 2008 Kościerzyna 17km tak
17. Izbicki Marek 1987 Gdańsk 48km tak
18. Jaszewska Kinga 1979 1975 17km tak
19. Jaszewski Piotr 1975 1975 48km tak
20. Kamiński Piotr 2001 komobike scott 48km tak
21. Kaźmierczak Tomasz 1976 AGRO - MIL MTB green team 68km tak
22. Knypiński Grzegorz 1956 BIKE'OWE WYPRAWY 17km tak
23. Kompiel Dawid 1980 BIKE'OWE WYPRAWY 17km tak
24. Kowalski Szymon 2001 Gracie Barra Wąbrzeźno 48km tak
25. Kozłowski Marcin 1976 Rumia 17km tak
26. Kozłowski Piotr 2005 Rumia 17km tak
27. Kubica Anna 1987 Osada Burego Misia 48km tak
28. Lipińska Grażyna 1967 Skorzewo 17km tak
29. Lipiński Przemysław 1990 Lipiński MTB 48km tak
30. Łysak Przemysław 1977 VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 48km tak
31. Matuła Bartłomiej 1980 DCT 48km tak
32. Mączewski Andrzej 1962 razem 48km tak
33. Nowakowski Robert 1973 GARDA DESIGN 48km tak
34. Okrój-Sitterlee Mariola 1980 Morsy Stężyca 48km tak
35. Pastwa Daniel 1976 FOREST GUMP KOŚCIERZYNA 68km tak
36. Paszczak Pawel 1981 BIKE'OWE WYPRAWY 48km tak
37. Peek Marcin 1983 Szkoła pływania AQUATIC 68km tak
38. Pilch Anna 1982 GARDA DESIGN 17km tak
39. Regner Rafał 1976 Stęszew 17km tak
40. Repiński Grzegorz 1960 KSR Kościerzyna 68km tak
41. Reszczyński Paweł 1985 Kościerzyna 48km tak
42. Rogowski Jacek 1971 KSR Kościerzyna 68km tak
43. Sielicka Agnieszka 1985 Swarzędz 17km tak
44. Sielicki Krzysztof 1983 Swarzędz 17km tak
45. Sikorski Jacek 1960 Gdańsk 17km tak
46. Smuczyński Tomasz 1972 Nowa Karczma 48km tak
47. Stańczyk Maciej 1979 Bike'owe wyprawy 48km tak
48. Strojk Bartosz 1980 Gdynia 68km tak
49. Strzelecki Piotr 1986 Poznań 17km tak
50. Suchomska Beata 1976 Świekatowo 48km tak
51. Suchomski Damian 1999 OPENTAX24.PL 48km tak
52. Suchomski Marek 1975 OPENTAX24.PL 48km tak
53. Switala Grzegorz 1976 Nowy Klincz 17km tak
54. Switala Monika 1976 Nowy Klincz 17km tak
55. Szerszeń Michał 1992 P.P.H.U Artpol Kwidzyn 68km tak
56. Szperlik Aleksandra 1985 Poznań 17km tak
57. Szulc Łukasz 1973 Kościerzyna 48km tak
58. Szydłowska Agata 1985 BIKE'OWE WYPRAWY 17km tak
59. Szymanski Antek 2008 Gdansk 17km tak
60. Szymanski Michał 1977 Gdańsk 17km tak
61. Szymański Waldemar 1975 KSR Kościerzyna 48km tak
62. Szymonski Lucy 1966 croydon 68km tak
63. Szymonski Slawek 1967 croydon 68km tak
64. Świtała Filip 2008 Kościerzyna 17km tak
65. Świtała Zuzanna 2006 Nowy Klincz 17km tak
66. Terzyk Marcin 1983 BIKE'OWE WYPRAWY 48km tak
67. Wachowiak Tomasz 1972 Tomchem 48km tak
68. Wolniewicz Mateusz 1987 SuperSportowy TEAM 68km tak
69. Zając Patryk 1996 Gdańsk 68km tak
70. Zawalich Michał 1987 Gdańsk 48km tak
71. Altmann Zbyszek 1964 BIKE'OWE WYPRAWY 48km nie
72. Balmas Mirosław 1973 GKW 48km nie
73. Bielewski Eryk 1994 AGROMIL MTB Green Team 48km nie
74. Boczkowska Nina 2011 Koscierzyna 17km nie
75. Bryze Aga 1983 - 17km nie
76. Dawidowska Justyna 1985 Kościerzyna 68km nie
77. Duda Grzegorz 1973 Nikośbike 68km nie
78. Flisikowski Radosław 1975 Forrest Gump Kościerzyna 48km nie
79. Frąszczak Mikołaj 1974 BIKOWE WYPRAWY 17km nie
80. Grochal Paweł 1970 Kościerzyna 17km nie
81. Grzelak Antonina 1980 Poznań 17km nie
82. Gudyka Przemyslaw 1979 Pszczolki 17km nie
83. Jasiczak Kajetan 1992 JobDone Team 48km nie
84. Jasiczak Krystyna 1968 JobDone Team 17km nie
85. Kiziorek Marcin 1982 BIKE'OWE WYPRAWY 48km nie
86. Kompiel Darek 1981 Głuchowo 48km nie
87. Kompiel Marta 1985 BIKE'OWE WYPRAWY 68km nie
88. Kuciara Michał 1979 Kraków 17km nie
89. Kuter Jakub 2003 Biskupice 17km nie
90. Ludwinowski Dariusz 1970 AGRO-MIL MTB green team 48km nie
91. Madeja Dariusz 1981 BIKE'OWE WYPRAWY 68km nie
92. Madeja Marika 2000 BIKE'OWE WYPRAWY 17km nie
93. Mariankowski Krzysztof 1983 Poznań 17km nie
94. Namysł Łukasz 1987 NIKOŚBIKE 68km nie
95. Pietrzak Kacper 1996 JobDone Team 17km nie
96. Pintera Maciej 1985 Poznań 17km nie
97. Pochylski Bartosz 1990 Bike'owe Wyprawy 68km nie
98. Rakowska Katarzyna 1991 Gdynia 17km nie
99. Sajkowski Łukasz 1982 Poznań 17km nie
100. Salewska Katarzyna 1984 Flądra Sopocka 68km nie
101. Sikorska Bożena 1961 Gdańsk 17km nie
102. Sułowski Krzysztof 1973 brak 48km nie
103. Szymański Paweł 1976 GKW 48km nie
104. Toczek - Boczkowska Agnieszka 1986 Koscierzyna 17km nie
105. Wichert Andrzej 1974 Dellner Team 48km nie
106. Witkowski Piotr 1980 Bike'owe Wyprawy 17km nie
107. Zdunek Michał 1982 Bike'owe wyprawy 17km nie