Lista startowa

II MudnessRun

Poznań, 06.12.2020
Dystans: 3 mile


Liczba zgłoszonych zawodników: 277


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamczyk Dawid 1995 Radosław
2. Andrzejczak Maciej 1963 amator
3. Andrzejczyk Aleksandra 1992 Poznań
4. Andrzejczyk Ryszard 1964 .
5. Andrzejewski Wojciech 1959 Poznań
6. Bartos Igor 1979 Gracie Barra Poznań
7. Bartoszek Marcin 1992 Poznań
8. Bednarek Marcin 1985 doradca_RN
9. Bednarek Przemysław 1994 Niepruszewski Team
10. Bentkowska Agnieszka 1978 Pobiedziska Running Team
11. Bentkowski Tomasz 1973 POBIEDZISKA
12. Bernaciak Paulina 1990 Gniezno
13. Bernacki Grzegorz 1979 RMF4RT Gladiators
14. Białas-Skotarczak Katarzyna 1986 Buk
15. Białkowski Tomasz 1990 Konin
16. Biedalak Krzysztof 1984 Swarzędz
17. Borkowska Natalia 1988 Szczytniki
18. Borsuk Damian 1985 Poznań
19. Boza Beata 1973 Padł Na Ryj Team
20. Bratko Dawid 1993 Września
21. Bratko Paulina 1992 Września
22. Brodziszewski Wiesław 1959 Brodex Team Swarzędz
23. Buniak Joanna 1976 Swarzedz
24. Cegielski Przemysław 1984 Klub Kibica Start Elbląg
25. Chisiński Marek 1984 Team Herbalife
26. Chmielewska Agnieszka 1996 Zalasewo
27. Chmielewski Artur 1969 Paczkowo
28. Chojnacki Hieronim 1956 Poznań
29. Chorzewski Kamil 1998 Bydgoszcz
30. Chraniuk Martyna 1992 Śrem
31. Ciesielczyk Joanna 1984 1984
32. Cieślewicz Mateusz 1974 Night Runners
33. Cieślik Julia 1995 Strzelno
34. Cyprian JarosŁaw 1969 OSP OPALENICA
35. Cyprian Paula 1992 Opalenicki Klub Biegacza
36. Czarnecka Agnieszka 1989 Walka Kostrzyn
37. Czarnecki Rafał 1989 Walka Kostrzyn
38. Czeluśniak Magdalena 1993 Fizjoterapia Julita Paruch
39. Czerski Krzysztof 1976 Chłapowo
40. Ćwik Bartosz 1997 Poznań
41. Ćwik Michał 1987 Konin
42. Dabrowski Jakub 1986 Poznański Klub Curlingowy
43. Dembik Milena 1975 Poznań
44. Dembik Sandra 1990 Poznań
45. Derda Lidia 1983 Skórzewo
46. Derda Wiktor 2006 Skórzewo
47. Dolata Paweł 1977 Poznań
48. Dubas Bartosz 1987 Otchłań Hadesu
49. Dudek Konrad 1991 Power Training
50. Dzikowski Piotr 1976 Poznań
51. Dziudziel Maciej 1995 Wronki
52. Faltyński Konrad 1985 Poznań
53. Furman Konrad 1991 Poznań
54. Gabrus Bartek 1985 Poznań
55. Garstka Witold 1976 Damy radę!
56. Gauden Piotr 1973 SPC/KM UMK Toruń
57. Gielnik Karol 1985 Poznań
58. Golinska Lidia 2005 Poznań
59. Gostomska Małgorzata 1980 Rebellion of Free Runners
60. Goździewicz Kuba 1998 Zdnuy
61. Górny Piotr 1981 Poznań-Szczepankowo
62. Graj Marianna 1982 Strzeszyn
63. Grajewski Sławomir 1970 Tulce
64. Gruchała Robert 1978 Padł na Ryj Team
65. Grzelak Karol 1985 Luboń
66. Grzybowska Adriana 1969 Poznań
67. Guzowska Małgorzata 1986 Zawsze w biegu
68. Gwiazdowski Olaf 2005 Poznań
69. Hahn Emilia 1978 Poznań
70. Hebanowski Łukasz 1978 Padł Na Ry Team
71. Hoppel Anna 1979 Audatex
72. Izydorek Wojciech 1983 night runners
73. Jackowiak Agnieszka 1985 Runner's Power
74. Jackowiak Szymon 1980 Runner's Power
75. Jackowska Danuta 1980 Kokoszczyn
76. Jamrug Tomasz 1982 Pałuki Running Team
77. Jankowiak Katarzyna 1996 Poznań
78. Janoś Sylwia 1974 Audatex
79. Jarlaczyk Paweł 1969 Havana Club
80. Jasiczak Agnieszka 1991 Poznań
81. Jasik Wojciech 1993 Poznań
82. Jenek Sławomir 1970 Sii
83. Jeska Tomasz 1977 Dirty Sparrows
84. Józefiak Marcin 1986 Poznan
85. Jujka Dariusz 1964 RAMS TRAINING HAUSE Kołobrzeg
86. Kałkowska Karolina 1973 Rodzinne Pogotowie
87. Karczmarska Joanna 1992 Poznań
88. Karolewicz Szymon 1992 Poznań
89. Karolina Agnieszka 1982 Poznań
90. Kasiński Radosław 1977 Hernik Team
91. Kasperek Kamila 1983 Ruukki
92. Kaźmierczak Mikołaj 1995 #PUSZEK
93. Kiełbasiński Łukasz 1986 12 WBOT / 125 Blp
94. Kierzkowski Michał 1981 Poznań
95. Klawczyński Marcin 1992 Pniewy
96. Klingsport Mateusz 1988 M&M
97. Klota Łukasz 1995 Zalasewo
98. Kłos Natalia 1991 KOZIEGŁOWY
99. Knap Mateusz 1988 Sulechów
100. Knychała Beata 1990 BMS
101. Komasa Łukasz 1995 Poznań
102. Konarski Szymon 1989 Poznań
103. Kondera Zbigniew 1975 KRÓLICZKI W PLECAKU
104. Konopacki Krzysztof 1977 Aby do Mety
105. Konstańczak Joanna 1983 Poznań
106. Koperski Jakub 1977 Poznań
107. Koschany Paulina 1979 Poznań
108. Kosiorek Darek 1967 Poznań
109. Kostecka Aleksandra 1989 Poznań
110. Kostrzewa Maciej 1985 -
111. Kowalski Dominik 2000 Poznań
112. Kowalski Dominik 2000 Poznań
113. Kozłowski Marcin 1994 Sekcja Kaźmierz
114. Krajewski Damian 1984 TRIDARKO
115. Krakowiak Róża 1999 Szczecin
116. Krawiecki Patryk 1984 Bydgoszcz
117. Krzemień Krzysztof 1980 Run Flint Run
118. Krzyśka Łukasz 1985 Dopiewiec
119. Kubalik Dariusz 1981 Poznań
120. Kubiatowicz Kinga 1980 Ruukki
121. Kucharski Marcin 1988 Kwilcz
122. Kujawa Kamil 1997 Poznań
123. Kulczak Paweł 1979 DECORA RUNNING TEAM
124. Kulczewski Marek 1999 Konin
125. Kuraszkiewicz Błażej 1976 Poznań
126. Kus Maciej 1999 Mümmelman Team
127. Lejk Dariusz 1990 Warszawa
128. Leporowska Anna 1976 Środa Wielkopolska
129. Lewandowski Artur 1982 Poznań
130. Lis Paulina 1998 Poznań
131. Lopez Yosuar 1995 Poznan
132. Łożyński Witold 1984 lotnictwo.net.pl
133. Machyński Marcin 1980 mrip.com.pl
134. Maćkowiak Wojciech 1997 Swarzędz
135. Majewska Nicola 1993 Poznań
136. Malyska Justyna 1993 Aberdeen
137. Małodobry Krzysztof 1966 Barlinek
138. Małyska Agnieszka 1988 Poznań
139. Marczak Maciej 1979 KOMORNIKI MTB TEAM
140. Martuszewski Ryszard 1972 Wałcz
141. Marzęta Beata 1970 Poznań
142. Maszota Weronika 1979 Padł Na Ryj Team
143. Matlakiewicz Wiktoria 1998 Mierzyn
144. Matysek Ireneusz 1958 KOMANDOS Z WAŁCZA
145. Melerska Lucyna 1980 Poznań
146. Michałowicz Damian 1985 Rycerze Kolumba Poznań
147. Miętkiewski Adam 1998 Mümmelman Team
148. Mrozek Maria 1984 CECOT MARIA MROZEK
149. Mucha Żaneta 1975 Ruukki
150. Myszkowska Kamila 1977 Swarzędz
151. Nadskakuła Łukasz 1982 Poznań
152. Naparty Norbert 1994 Ruukki Polska
153. Nikiel Dariusz 1980 Dirty Sparrows
154. Nowaczyk Marcin 1991 Poznań
155. Nowak Patrycja 1990 Padniewko
156. Nowakowski Damian 1989 Września
157. Nowicka Ariadna 1984 Politechnika Poznańska
158. Nowicki Ryszard 1960 Wągrowiec
159. Odwrot Sylwia 1980 WATAHA
160. Ogrodowczyk Maciej 1978 ruukki
161. Okoński Krzysztof 1992 Poznań
162. Oldenburg Tim 1980 Czapury
163. Olejniczak Stanisław 1989 Poznań
164. Olejniczak Zuzanna 1989 Poznań
165. Olejnik Janusz 1975 Team Bieganie na Śniadanie
166. Ostrowska Barbara 1955 RAMS TRAINING HAUSE Kołobrzeg
167. Oszewska-Kubot Izabela 1981 Kórnik
168. Otto Krzysztof 1992 Dirty Sparrows
169. Owczarczak Anna 1980 Wilkowo
170. Pakuła Bogumił 1990 Poznań
171. Paruch Julita 1988 Fizjoterapia Julita Paruch
172. Pawlęty Edyta 1996 Luboń
173. Piechowiak Artur 1971 Wągrowiec
174. Piekarska Aleksandra 1995 Swarzedz
175. Pietruczuk Paweł 1970 Havana Club
176. Pikuła Paulina 1995 Rostarzewo
177. Pohland Paweł 1984 Poznań
178. Polowczyk Piotr 1988 Poznań
179. Postaremczak Magdalena 1976 Swarzędz
180. Prętka Edyta 1977 Ruukki
181. Prusakiewicz Marzena 1971 PRUSAK TEAM
182. Przybylak Dariusz 1977 Przybylak Team
183. Przygodziński Robert 1987 Poznań
184. Radoch-Zaczyk Edyta 1992 Gierłatowo
185. Radolak Maciej 1985 Zakwas team
186. Radomska-Trafas Joanna 1972 Kicin
187. Radziejewski Jacek 1987 UmpaUmpa
188. Ratkowski Paweł 1979 Iława
189. Rembowska Natalia 1974 CRIMZONE.EU
190. Rozalczyk Krzysztof 1984 Marathon state of mind
191. Różańska Gorgolewska Krystyna 1976 Poznań
192. Różnicki Szymon 1997 Poznań
193. Rudawska Agnieszka 1980 Szalone DZIDY
194. Ryba Tomasz 1975 Poznań
195. Rychlewski Marcin 1984 Lone Wolf
196. Rynarzewski Maciej 1986 Lusówko
197. Ryżewski Michał 1984 Poznań
198. Sacharczuk Jerzy 1976 Września
199. Sawala Eryk 1999 TRANCE ONLY
200. Sawala Sławomir 1972 TRANCE ONLY
201. Schmidt Jacek 1966 Poznań
202. Sekulski Dariusz 1974 Gniezno
203. Sikorski Jakub 1999 Wieruszów
204. Sikorski Michał 1993 Wieruszów
205. Skrzątek Katarzyna 1992 Gliwice
206. Skrzypczak Agnieszka 1970 Skrzypolki
207. Skrzypczak Piotr 1970 Skrzypolki
208. Skurzyńska Magdalena 1988 Poznań
209. Słomian Mikołaj 1996 Gniezno
210. Smolenska Olga 1981 TiRówka
211. Smug Marcin 1989 honey stinger runners
212. Sroczyński Jakub 1976 Mielone Sroczki
213. Stanisławiak Natalia 1988 Szamotuły
214. Stawicki Bartosz 1986 Super Stawik Team
215. Stefaniak Julia 2002 Łódź
216. Stempin Aleksandra 1982 Poznań
217. Stępień Maria 1961 Bractwo Morsów Pniewy
218. Stępiński Adrian 1976 Poznań
219. Stoińska Agnieszka 1970 Poznań
220. Stoiński Karol 1970 Poznań
221. Stopa Sebastian 1996 Biegnę bo muszę
222. Strzelewicz Marlena 1983 Tarnowo Podgórne
223. Suchanke Wojciech 1987 Poznań
224. Szaudel Jacek 1978 Husaria Race Team
225. SzczĘsny Marcin 1975 POSADA
226. Szewczak Mikołaj 1993 Poznań
227. Szparagowski Bartosz 1987 SPARTA RUNNERS
228. Szydlik Kamil 1998 Poznań
229. Szykut Blazej 1978 bszykut@gmail.com
230. Szymanek Roman 1969 amator
231. Szymanowski Maciej 1973 Poznań
232. Szymański Michał 1996 Czempiń
233. Szymczak Andrzej 1982 FC Przepuklina
234. Szymkowska Monika 1982 Ruukki
235. Ślipko Andrzej 1983 Siła i Czosnek
236. Śrama Krystian 1991 Poznań
237. Świerc Beata 1996 Purr Purr
238. Tabor Wiktor 2008 CECOT MARIA MROZEK
239. Taciak Michał 1975 MichuExtreme
240. Targońska Marta 1980 PADŁ NA RYJ TEAM
241. Tarkowski Barlomiej 1995 Torun
242. Teodorowicz Alina 1972 Borówiec
243. Trzeciak Adam 2000 Mierzyn
244. Trzeciak Rafał 1992 Poznań
245. Turkowska Iwona 1963 Biegający Wągrowiec
246. Turski Błażej 1998 Santocko
247. Waligóra Weronika 2002 Poznań
248. Walkowiak Daria 1992 Poznań
249. Walter Karol 1989 Drużyna Szpiku
250. Wasiuta Michał 1992 Poznań
251. Wawer-Malińska Natalia 1993 Walka Kostrzyn
252. Wdowiak Lechosław 1985 Poznań
253. Weiher Adelina 1980 Rebellion of Free runners
254. Wichura Sylwia 1977 Bytyń
255. Wiciński Kamil 1988 Saperska83
256. Wieczorek Agnieszka 1974 Szalone DZIDY
257. Wieczorek Szymon 1966 Poznań
258. Wilczek Krzysztof 1977 WOLF
259. Wilczek Robert 1980 WOLF
260. Wira Mariusz 1973 KB MIŚ BOREK WLKP.
261. Wiśniewska Katarzyna 1995 Poznań
262. Wiśniewski Włodzimierz 1961 SPC
263. Wojtanowska Ewa 1982 Buk
264. Wojtanowski Krzysztof 1978 Buk
265. Wolska Ewa 1968 ruukki
266. Woźniewicz Joanna 1988 Poznań
267. Wroński-Tusik Mateusz-Tusik 1973 MKS LIMANOVIA
268. Wydra Mikołaj 1988 Poznań
269. Wygocki Paweł 1977 BMS
270. Zakrzewski Robert 1987 BMS
271. Zalewska Dominika 1993 Poznań
272. Zdunek Juliusz 1981 Daikin Airconditioning Poland
273. Zgoliński Mariusz 1981 Swarzedz
274. Zielonacki Mikołaj 1974 NINJA Warriors
275. Zienkowicz Agnieszka 1986 Poznań
276. Żbik Zuzanna 1998 Wieruszów
277. Żygulska Katarzyna 1982 Iława