Lista startowa

V Bieg NASZA DYCHA

Gostyń 08.04.2018
Dystans: 10 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 249


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
111 Adamczak Arkadiusz 1980 Leszno
244 Adamczak Daniel 1993 Leszno
45 Adamek Piotr 1989 Gostyń
209 Adamiak Aleksander 1974 RWT Poznań
147 Adamski Karol 1971 Zawisza Dolsk
21 Banaszak Michał 1985 R-TEAM
171 Banaszak Tomek 1983 KD7W
182 Banaszczak Iza 1984 Speed feet'16 / TGV CLUB
117 Bartkowiak Hubert 1968 KB SUKCES Żmigród
127 Bartkowiak Paulina 1993 KB SUKCES ŻMIGRÓD
172 Bartosik Daniel 1981 DRUŻYNA SZPIKU
16 Biderman Przemysław 1987 BIDUS BIEGA
140 Bieniek Grzegorz 1957 PEKHO
18 Bieńczak Łukasz 1979 Dąbcze
70 Biskup Błażej 1982 SWG
174 Błoch Paweł 1983 Runner's Power
225 Brukwińska Marta 1990 TGV Club
102 Brycka-Jaskierska Aldona 1975 Gostyń
97 Burdajewicz Katarzyna 1971 RUNNER'S POWER śrem
10 Chudy Arkadiusz 1980 Parkrun GOSTYŃ
53 Chudy Roman 1958 Rydzyna
67 Chudziński Paweł 1972 ALFA TEAM
57 Cok Zofia 1982 MotywIzka
99 Cyprian Tomasz 1975 Gostyn
84 Dajewska Marta 1990 STARE OBORZYSKA
83 Dajewski Andrzej 1959 STARE OBORZYSKA
62 Dajewski Michal 1982 KP PSP GOSTYN
42 Dąbrowski Dawid 1990 Czerwonak Biega
119 DĄbrowski Dawid 1981 KOŚCIAN TEAM
220 Drzymała Jakub 1993 Gostyń
14 Dubiał Halina 1955 Babcie Biegają
170 Dworczak Maciej 1989 Husaria Race Team
98 Dzierla MichaŁ 1992 Gostyń
12 Dzikowski Dariusz 1977 Parkrun Gostyń
22 Easy Trial 2017 Nagroda 1984 GET
23 Easy Trial 2017 Nagroda 1984 GET
105 Fechner Przemysław 1982 Kościan Team
15 Fiebich Zbigniew 1976 Lucky Luki
188 Fier Marek 1981 Mosina
1 Frąckowiak Robert 1979 TOPFARM
3 Frąckowiak Waldemar 1957 TOPFARM
96 Furmann Jaroslaw 1966 GOSTYŃ
208 Gierczyński Tomasz 1989 Rehabilitacja Gostyń
232 Glapiak Piotr 1989 Pędzace Kombinerki
72 Gogół-Konury Izabela 1976 Motywizka
151 Gorwa Krzysztof 1979 Gostyń
30 Gorynia Hubert 1985 Piaski
118 Goszczyński Piotr 1973 Alfa Team
89 Górna Aldona 1978 Śrem
63 Graj Ewa 1972 KB KATOROŻNIK MUROWANA GOŚLINA
248 Gródziński Marcin 1984 Bumszakalaka
193 Grzeszczak Karol 1973 1973
146 Grześkowiak Karolina 1976 Poniec
245 Handke Marzena 1971 365 Gostyń
79 Hebel Marcin 1982 Niechlów
230 Hein Krzysztof 1990 Rehabilitacja Gostyń
163 Hojny Tomasz 1979 Poznań
241 Idkowiak Aleksandra 1999 Tiger Wielkopolska
214 Idkowiak Krzysztof 1986 Sporty Walki Gostyń
240 Idkowiak Robert 1971 sailor
37 Jagodzik Michał 1987 www.NRGBOX.pl
218 Jakubczak Tomasz 1979 ŚREM
135 Janicka Jolanta 1984 Gostyń
139 Janicki Przemek 1980 Gostyń
206 Jankowski Paweł 1973 RUN-POLE
138 Janowicz Wojciech 1976 ViaCon
189 Jarczyńska-Fier Anna 1976 Mosina
101 Jaskierski Michał 1975 Gostyń
85 Jaworski Paweł 1976 Krotoszyn
154 Juskowiak Marek 1975 ACTIVE LIFESTYLE TEAM
164 Kapała Mateusz 1989 Fanklub Tomasza Mikurdy
247 Karkosz Aurelia 1985 Miejska Górka
7 Kasperski Tomasz 1981 Gostyń
51 Kasprzak Maciej 1981 Krzemieniewo
203 KaŹmierczak Hanna 1976 Śremski Klub Morsów MROZIK
113 Kaźmierska Ewelina 1977 Sporty Walki Gostyń
112 Kaźmierski Piotr 1976 Sporty Walki Gostyń
178 Kędzia Jakub 1998 parkrun Gostyń
71 Klepacki Maciej 1981 Pępowo
39 Knapp Janusz 1982 NETBOX BIEGA / Gostyń Easy Trail
94 Knie Mariusz 1979 KB Maratończyk Jarocin
81 Kolasińska Magdalena 1992 Krobia
216 Konieczna Anna 1987 Żmija Brzezie
217 Konieczny Marcin 1979 Żmija Brzezie
167 Konopka Leszek 1976 Leszno
60 Kończak Barbara 1989 Krobia
59 Kończak Łukasz 1989 ViaCon
233 Kończak Michał 1989 Weteran Gostyń
132 Korytny Tomasz 1977 gostyń
131 Kostrzewski Dariusz 1977 PAZOŁA S.C. TEAM
48 Koszel Kuba 1989 ACTIVE LIFESTYLE TEAM
49 Kowalczyk Ania 1989 ACTIVE LIFESTYLE TEAM
181 Kozaczek Adrian 1988 Night Runners
155 Kozak Adriana 1975 ACTIVE LIFESTYLE TEAM
125 Kozak Krystna 1967 leszno
2 Kozłowski Andrzej 1984 TOPFARM
46 Krajewski Mariusz 1975 Mikołów
157 Kramm Grażyna 1972 Zabiegane ŚrePoLe
159 Król Lech 1981 KS Krotosz Krotoszyn
176 Krysztofiak Slawomir 1965 Bydgoszcz
13 Krzymińska Maria 1957 Babcie Biegają
40 Kubiak Michał 1979 Gostyń
238 Kubiś Andrzej 1963 Dert.Rydzyna
8 Kufliński Wojciech 1981 Biegacze Jarocin
229 Kuśnierek Tomasz 1975 Czereśniowa
88 Lange Hanna 1978 Śrem
90 Lange Szymon 1979 Runner's Power
130 Leman Maciej 1970 Drużyna Szpiku
50 Leśniak Michał 1984 www.NRGBOX.pl
239 Lewczyk Marcin 1978 Kościan
175 Lipowy Dawid 1991 1991
103 Łabędzki Bartosz 1982 Rydzyna
108 Łukaszewski Łukasz 1978 Śrem
226 Majchrzak Michał 1985 TGV Club
65 Majchrzak Wanda 1977 KB Katorżnik Murowana Goślina
237 Malesiński Artur 1987 ACTIVE LIFESTYLE TEAM
4 Malewicz Robert 1984 Stowarzyszenie AKWIT
202 Malik Jakub 1993 Bractwo Malików
192 Malik Karol 1981 Bractwo Malików / KGB Mosina
104 Malkiewicz Jacek 1969 KSU Wielichowo
228 Malyszek Krzysztof 1978 Gostyń
58 Manel Mariusz 1973 Netbox Biega
199 Manowiecki Jarek 1976 Tri Uli
80 Marciniak Roman 1976 Czerwonak
235 Matuszak Patryk 1987 Września
19 Matuszewska Anna 1995 Rawicz
69 Matuszewska Małgorzata 1975 Runner's Power
68 Matuszewski Marek 1972 Runner's Power
20 Matuszewski Ryszard 1961 Rawicz
114 Matyja Andrzej 1974 Runner's Power
54 Matyja Wioleta 1976 Runner's Power
41 Matyskiewicz Rafal 1971 Dzika Kuna
219 Matyśkiewicz Krzysztof 1966 Gostyń
29 Mazurek Mikołaj 1990 Pogorzela
224 Mendyka Katarzyna 1978 Gostyń
107 Michalak Bartosz 1979 Ciacho triathlon team
92 Michalski Krzysztof 1978 Alfa Team
32 Mielcarek Michał 1989 Luboński Klub Biegacza
143 Mikołajczak Dorota 1990 Gostyń
133 Mikołajczak Rafał 1978 Gostyń
180 Mikołajczak Wiesław 1970 Gostyń
144 Mikołajczak Zbigniew 1989 Gostyń
165 Mikurda Tomasz 1988 Tomasz Mikurda
145 Mocek Marek 1998 Danflor Team
38 Molinus Jakub 1978 evolutio CWR
173 Moskwa Krzysztof 1957 tak se pomykam !
128 Napieraj Przemysław 1987 ALBANNERS
156 Napieraj Sonia 1992 ALBANNERS
246 Naskręt Dariusz 1984 PIASKI BIEGAJĄ / TR Piaski
152 Nehring Jarosław 1971 JW 1517 1Ldplot
120 Norkiewicz Krzysztof 1967 DRUŻYNA FRANKA
141 Nowacki Maciej 1983 Straz Pozarna Gostyn
93 Nowak JÓzef 1955 BBC SKÓRZEWO
74 Nyczka Marcin 1989 KP PSP Gostyń
77 Olejniczak Iwona 1964 Poznań / LO Gostyń
24 Olejniczak Krzysztof 1967 AGROZI Ziółkowo
201 Orpel Michalina 1985 MS - FIT
136 Owsiana Anita 1987 GemuStudio.com
137 Owsiany Krzysztof 1983 GemuStudio.com
212 Paluszak Dariusz 1975 Dariusz Paluszak
5 Paluszkiewicz Bogdan 1972 UKS Biskupianka Stara Krobia/GTS CITIUS
6 Paluszkiewicz Rafał 1976 SPP Team
55 Pawełka Roman 1976 Gostyń
183 Pawłowska Karolina 1979 Śrem
184 Pawłowski Sebastian 1979 Śrem
190 Piechocki StanisŁaw 1974 Piechocki Team
106 Pietrzyk Tomasz 1981 BHP i PPOŻ.
34 Plackowski Marcin 1992 Gostyń
177 Płócieniczak Łukasz 1988 Breaking3
17 Porzucek Łukasz 1978 ROZBIEGANY RAWICZ
100 Przybył Piotr 1972 biegologia.pl / EASY RUNNERS
236 Przytula Adam 1987 active livestyle
227 Ptaschuk Katsiaryna 1991 achilles leszno
121 Rabiega Monika 1980 Lucky Luki
122 Rabiega Szczepan 1975 Lucky Luki
196 Radoła Marlena 1991 Kunowo
195 Radoła Piotr 1986 Kunowo
179 Raszewski Grzegorz 1966 ArdaghGroup Gostyń (Huta Szkła)
191 Ratajczak Alina 1981 MUKS Szok Bojanowo
61 Razik Tadeusz 1952 brak
187 Robaszynski Krzysztof 1985 Elżbietków
35 Rogala Anna 1990 Gostyń
215 Rolnik Jarosław 1971 Gostyń
56 Rożkowski Roman 1958 Runner's Power Śrem
33 Rybicki Jacek 1970 Gostyń
11 Rychły Mariusz 1982 Gostyń
242 Rypien Karolina 1984 ACTIVE LIVESTYLE
31 Sarbinowski Krzysztof 1983 Turew
231 Seń Adrian 1981 Leszno
52 Seń Dagmara 1982 Leszno
210 Sierakowski Robert 1970 RWT Poznań
213 Sikora Piotr 1982 TGV Club
95 Siołek Michał 1984 Night Runners
223 Skrzypczak Marian 1959 SEKCJA BIEGACZA PRZY OŚRODKU KULTURY FIZYCZNEJ I REKREACJI W ŚMIGLU
200 SmektaŁa Adam 1996 MS-FIT
142 Sobalski Stanisław 1957 Gostyń
26 Sobańska Paulina 1982 Wuef Club Decathlon Swadzim
27 Sobierajski Krzysztof 1982 Prawobrzeżny Gostyń
64 Sółkowska Hannelore 1958 sama biegam
211 Staszko Michał 1984 Bojanowo
73 Stefaniak Dariusz 1982 www.rehabilitacja-stefaniak.pl
44 Stremich Patryk 1989 parkrun Poznań
66 Swornowski Krzysztof 1975 Naramowice Biegają
204 Szczepaniak Jacek 1966 Śrem
194 Szczepaniak Maciej 1972 TOPFARM
75 Szczepański Mateusz 1994 Biegam Bo Lubię Głogów
36 Szeszuła Bartosz 1986 1986
222 Szkudlarek Michał 1933 SEKCJA BIEGACZA PRZY OŚRODKU KULTURY FIZYCZNEJ I REKREACJI W ŚMIGLU
123 Szumna Beata 1975 Leszno
78 Szymanowski Damian 1979 1979
76 Szymański Karol 1976 Topfarm
169 Szymański Marek 1989 Husaria Race Team
162 Szymczak Arkadiusz 1988 1988
124 Szymczak Dariusz 1975 Gostyń
153 Szymczak Elżbieta 1959 team ilt
47 Szymkowski Czesław 1948 Fabryka Formy
126 Śląska-Dorsz Małgorzata 1971 NRB
234 Świstek Lucjan 1972 NETBOX BIEGA
43 Tabat Bartosz 1984 KB Katorżnik Murowana Goślina
243 Talarczak Jacek 1967 BIEGAJ Z KROBIĄ
25 Talma Marcin 1991 GB Wielkopolscy Biegacze
161 Tauchert Magdalena 1979 Leszno
82 Teter Gabriela 1981 Poznań
207 Tokarski Michał 1986 Gostyń
9 Tomaszewski Dominik 1972 Dendrorunners
150 Tomczak Danuta Jadwiga 1957 TEAM Kościan
249 Tomczak Dariusz 1988 Husaria Race Team
28 Tylicki Robert 1972 TylickiTeam
160 Urbaniak Marian 1962 NETBOX BIEGA
149 Wajszczak Lidia 1992 GB Wielkopolscy Biegacze
109 Walkowiak Lidia 1976 Runner's Power
158 Walkowiak Mateusz 1999 GOSTYŃSKI BIEGACZ. WIARA, MIŁOŚĆ, PASJA. TO ŁĄCZY BIEGACZY!
110 Walkowiak Zbigniew 1973 Runner's Power
197 Wilczyńska Agnieszka 1979 nesthorn
198 Wilczyński Błażej 1978 nesthorn
148 Witecki Tadeusz 1984 Poznań
129 Wojciechowski Rafał 1987 Straż Pożarna Gostyń
91 Wolny Adrian 1987 ALBANNERS
115 Wróblewski Sławomir 1979 Somapol
116 Wujek Marcin 1976 Akant-Reh GOSTYŃ
205 Wyzuj Patryk 1990 MS-FIT
87 Zając Mateusz 1990 ALBANNERS
168 Zapała Bogdan 1970 OKI Team Sulechow
86 Zielińska Beata 1970 Amator
221 Zielińska Kinga 1973 SEKCJA BIEGACZA PRZY OŚRODKU KULTURY FIZYCZNEJ I REKREACJI W ŚMIGLU
134 Zielińska Martyna 1988 Panda Gym / Krawczyk Team
186 Zuter Magdalena 1979 MUKS SZOK BOJANOWO
185 Żak Magdalena 1980 MS-FIT Gostyn
166 Żok Radosław 1975 OKI Team Sulechów