Lista startowa

V Bieg NASZA DYCHA

Gostyń 08.04.2018
Dystans: 10 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 427


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
193 Grzeszczak Karol 1973 1973
78 Szymanowski Damian 1979 1979
36 Szeszuła Bartosz 1986 1986
162 Szymczak Arkadiusz 1988 1988
175 Lipowy Dawid 1991 1991
415 Michnowski Maciej 1976 35 Plus
245 Handke Marzena 1971 365 Gostyń
227 Ptaschuk Katsiaryna 1991 achilles leszno
278 Niewiada Marcin 1982 Acid Drinkers Maniacs
48 Koszel Kuba 1989 ACTIVE LIFESTYLE TEAM
154 Juskowiak Marek 1975 ACTIVE LIFESTYLE TEAM
49 Kowalczyk Ania 1989 ACTIVE LIFESTYLE TEAM
155 Kozak Adriana 1975 ACTIVE LIFESTYLE TEAM
237 Malesiński Artur 1987 ACTIVE LIFESTYLE TEAM
236 Przytula Adam 1987 active livestyle
242 Rypien Karolina 1984 ACTIVE LIVESTYLE
24 Olejniczak Krzysztof 1967 AGROZI Ziółkowo
116 Wujek Marcin 1976 Akant-Reh GOSTYŃ
87 Zając Mateusz 1990 ALBANNERS
91 Wolny Adrian 1987 ALBANNERS
128 Napieraj Przemysław 1987 ALBANNERS
156 Napieraj Sonia 1992 ALBANNERS
400 Kin Adrian 1986 ALBANNERS
67 Chudziński Paweł 1972 ALFA TEAM
92 Michalski Krzysztof 1978 Alfa Team
118 Goszczyński Piotr 1973 Alfa Team
86 Zielińska Beata 1970 Amator
427 Jaszkiewicz Adrian 1981 Amator
179 Raszewski Grzegorz 1966 ArdaghGroup Gostyń (Huta Szkła)
13 Krzymińska Maria 1957 Babcie Biegają
14 Dubiał Halina 1955 Babcie Biegają
93 Nowak JÓzef 1955 BBC SKÓRZEWO
106 Pietrzyk Tomasz 1981 BHP i PPOŻ.
16 Biderman Przemysław 1987 BIDUS BIEGA
8 Kufliński Wojciech 1981 Biegacze Jarocin
243 Talarczak Jacek 1967 BIEGAJ Z KROBIĄ
75 Szczepański Mateusz 1994 Biegam Bo Lubię Głogów
303 Lorek Adam 1978 Biegam dla siebie
211 Staszko Michał 1984 Bojanowo
202 Malik Jakub 1993 Bractwo Malików
192 Malik Karol 1981 Bractwo Malików / KGB Mosina
61 Razik Tadeusz 1952 brak
177 Płócieniczak Łukasz 1988 Breaking3
248 Gródziński Marcin 1984 Bumszakalaka
176 Krysztofiak Slawomir 1965 Bydgoszcz
107 Michalak Bartosz 1979 Ciacho triathlon team
418 Grodzka Żaneta 1992 Ciesiółka Auto Group
419 Borowski Damian 1994 Ciesiółka Auto Group
420 Jęsiek Aleksander 1961 Ciesiółka Auto Group
421 Zelek Urszula 1977 Ciesiółka Auto Group
422 Stasiński Krzysztof 1983 Ciesiółka Auto Group
423 Polaszewski Leszek 1987 Ciesiółka Auto Group
428 Zaleśny Mateusz 1986 Ciesiółka Auto Group
390 CzwojdziŃski Ireneusz 1962 Cityzen Poznań
344 Łocman Alicja 1980 CONNECTOR TEAM
305 Kędzia Dominik 1972 Czempiń
229 Kuśnierek Tomasz 1975 Czereśniowa
80 Marciniak Roman 1976 Czerwonak
42 Dąbrowski Dawid 1990 Czerwonak Biega
145 Mocek Marek 1998 Danflor Team
212 Paluszak Dariusz 1975 Dariusz Paluszak
18 Bieńczak Łukasz 1979 Dąbcze
9 Tomaszewski Dominik 1972 Dendrorunners
238 Kubiś Andrzej 1963 Dert.Rydzyna
299 Domań Leszek 1975 Dirty Sparrows
298 Domań Joanna 1976 Dirty Sparrows
341 Frąckowiak Tomasz 1975 DLK2020
273 Nowak Bohdan 1967 Dolsk
290 Krawczyk Łukasz 1990 Dolsk
120 Norkiewicz Krzysztof 1967 DRUŻYNA FRANKA
130 Leman Maciej 1970 Drużyna Szpiku
172 Bartosik Daniel 1981 DRUŻYNA SZPIKU
424 Michalski Tomasz 1981 Dworczak Team
41 Matyskiewicz Rafal 1971 Dzika Kuna
100 Przybył Piotr 1972 EASY RUNNERS
187 Robaszynski Krzysztof 1985 Elżbietków
47 Szymkowski Czesław 1948 Fabryka Formy
164 Kapała Mateusz 1989 Fanklub Tomasza Mikurdy
385 Nowak Sebastian 1976 Frau
357 Mazurczak Marta 1991 Funfit
25 Talma Marcin 1991 GB Wielkopolscy Biegacze
149 Wajszczak Lidia 1992 GB Wielkopolscy Biegacze
137 Owsiany Krzysztof 1983 GemuStudio.com
136 Owsiana Anita 1987 GemuStudio.com
22 Easy Trial 2017 Nagroda 1984 GET
23 Easy Trial 2017 Nagroda 1984 GET
343 Zalewski Józef 1942 Głogów Niezrzeszony
295 Kaczmarek Adam 1985 Golina
99 Cyprian Tomasz 1975 Gostyn
7 Kasperski Tomasz 1981 Gostyń
11 Rychły Mariusz 1982 Gostyń
33 Rybicki Jacek 1970 Gostyń
34 Plackowski Marcin 1992 Gostyń
35 Rogala Anna 1990 Gostyń
40 Kubiak Michał 1979 Gostyń
45 Adamek Piotr 1989 Gostyń
55 Pawełka Roman 1976 Gostyń
96 Furmann Jaroslaw 1966 GOSTYŃ
98 Dzierla MichaŁ 1992 Gostyń
102 Brycka-Jaskierska Aldona 1975 Gostyń
124 Szymczak Dariusz 1975 Gostyń
132 Korytny Tomasz 1977 gostyń
133 Mikołajczak Rafał 1978 Gostyń
139 Janicki Przemek 1980 Gostyń
142 Sobalski Stanisław 1957 Gostyń
143 Mikołajczak Dorota 1990 Gostyń
144 Mikołajczak Zbigniew 1989 Gostyń
151 Gorwa Krzysztof 1979 Gostyń
180 Mikołajczak Wiesław 1970 Gostyń
207 Tokarski Michał 1986 Gostyń
215 Rolnik Jarosław 1971 Gostyń
219 Matyśkiewicz Krzysztof 1966 Gostyń
220 Drzymała Jakub 1993 Gostyń
224 Mendyka Katarzyna 1978 Gostyń
228 Malyszek Krzysztof 1978 Gostyń
250 Debski Dominik 1990 Gostyń
274 Jagodziński Aleksander 1976 Gostyń
276 Dettlaff Remigiusz 1980 Gostyń
280 Górkiewicz Krzysztof 1957 Gostyń
279 Tomaszewski Przemysław 1969 Gostyń
287 Wojciechowski Krzysztof 1990 Gostyń
318 Furmann Renata 1964 GOSTYŃ
332 Borowczak Daniel 1981 Gostyń
334 Jeż Jolanta 1976 Gostyń
346 Konieczny Andrzej 1970 Gostyń
348 Misiaczyk Gerard 1973 Gostyń
352 Piszczelak Mateusz 1997 Gostyń
101 Sękowska Karolina 1988 Gostyń
135 Nowak Marcin 1974 Gostyń
426 Stańczak Tomasz 1969 Gostyń
201 Wojtkowiak Kazimierz 1984 Gostyń
365 Dańczak Anna 1974 Gostyńska huta szkła - Ardagh Glass
370 Poślednik Krzysztof 1996 Gostyńska huta szkła - Ardagh Glass
373 Zagata Piotr 1968 Gostyńska huta szkła - Ardagh Glass
372 Zagata Paweł 1983 Gostyńska huta szkła - Ardagh Glass
369 Pszonkova Lucie 1973 Gostyńska huta szkła - Ardagh Glass
371 Jaraczewski Bartosz 1983 Gostyńska huta szkła - Ardagh Glass
368 Biskup Anna 1981 Gostyńska huta szkła - Ardagh Glass
364 Dańczak Tadeusz 1972 Gostyńska huta szkła - Ardagh Glass
416 Tylman Tomasz 1981 Gostyńska huta szkła - Ardagh Glass
158 Walkowiak Mateusz 1999 GOSTYŃSKI BIEGACZ. WIARA, MIŁOŚĆ, PASJA. TO ŁĄCZY BIEGACZY!
393 Paluszkiewicz Basia 1998 GTC CITIUS
392 Paluszkiewicz Małgorzata 1972 GTC CITIUS
169 Szymański Marek 1989 Husaria Race Team
170 Dworczak Maciej 1989 Husaria Race Team
249 Tomczak Dariusz 1988 Husaria Race Team
127 Reiter Łukasz 1993 IMmotion Specialized Skoda Gall-ICM Team
359 Skotny Robert 1980 INSPIRION POLSKA
353 Nowacka Marlena 1976 JAN-MAR.PL
297 Hałas Krystian 1980 Jarocin
263 Wrzeszcz Elżbieta 1992 Jutrosin
256 Grzelczak Aleksandra 1998 Jutrosin
425 Kubinka Paweł 1975 Jutrosin
152 Nehring Jarosław 1971 JW 1517 1Ldplot
358 Kosmalski Sławomir 1970 Kąkolewo
63 Graj Ewa 1972 KB KATOROŻNIK MUROWANA GOŚLINA
43 Tabat Bartosz 1984 KB Katorżnik Murowana Goślina
65 Majchrzak Wanda 1977 KB Katorżnik Murowana Goślina
275 Tomaszewski Krzysztof 1967 KB Maraton Turek
282 Wojciechowski Andrzej 1972 KB Maraton Turek
288 Kluza Stanisław 1957 KB MARATON TUREK
292 Pakuła Mikołaj 1982 KB Maraton Turek
300 Krawczyk Krzysztof 1974 KB Maraton Turek
302 Łuczak Tomasz 1980 kb maraton turek
363 Tomczyk Sylwester 1968 KB Maraton Turek
94 Knie Mariusz 1979 KB Maratończyk Jarocin
336 Grzemski Błażej 1988 KB MIŚ BOREK WIELKOPOLSKI
283 Mazur Hubert 1987 KB MiŚ Borek Wlkp.
327 Świerkowski Maciej 1979 KB MIŚ BOREK WLKP.
381 Nowak Marcin 1971 KB MIŚ BOREK WLKP.
413 Roszak Marcin 1980 KB MIŚ BOREK WLKP.
117 Bartkowiak Hubert 1968 KB SUKCES Żmigród
309 Grabkowski Robert 1969 KB SUKCES Żmigród
338 Bala Witold 1954 KB SUKCES ŻMIGRÓD
171 Banaszak Tomek 1983 KD7W
268 Gidaszewska Jolanta 1977 Kolorowa Drużyna Nessi
239 Lewczyk Marcin 1978 Kościan
410 Tomaszewski Mikołaj 1983 Kościan
105 Fechner Przemysław 1982 Kościan Team
119 DĄbrowski Dawid 1981 KOŚCIAN TEAM
269 Larweczka Dariusz 1968 kościan team
277 Szukalska Agnieszka 1974 Kościan Team
333 Włodarczyk Michał 1996 Koźmin Biega
411 Kuzia Adam 1978 Koźmin Biega
62 Dajewski Michal 1982 KP PSP GOSTYN
74 Nyczka Marcin 1989 KP PSP Gostyń
60 Kończak Barbara 1989 Krobia
81 Kolasińska Magdalena 1992 Krobia
264 Ratajczak Tomasz 1975 KROBIA
265 Ratajczak Joanna 1983 KROBIA
378 Karalus Sebastian 1979 Krosinko
85 Jaworski Paweł 1976 Krotoszyn
325 Waligóra Michalina 1990 KROTOSZYN
366 Mrzywka Waldemar 1962 Krotoszyn
389 Rybacka Katarzyna 1975 Krotoszyn
51 Kasprzak Maciej 1981 Krzemieniewo
159 Król Lech 1981 KS Krotosz Krotoszyn
284 Kalak Jarosław 1981 KS Krotosz Krotoszyn
323 Poczta Dariusz 1973 KS Krotosz Krotoszyn
331 Kasprzak Krzysztof 1968 KS Krotosz Krotoszyn
356 Sienkiewicz CzesŁaw 1958 KS Krotosz Krotoszyn
360 Maćkowiak Valery 1954 KS KROTOSZ KROTOSZYN
361 TyczyŃski Piotr 1965 KS KROTOSZ KROTOSZYN
319 Szafranek Łukasz 1983 KS Oczko Osowa Sień
320 Nikolin Przemysław 1979 KS Oczko Osowa Sień
104 Malkiewicz Jacek 1969 KSU Wielichowo
195 Radoła Piotr 1986 Kunowo
196 Radoła Marlena 1991 Kunowo
52 Seń Dagmara 1982 Leszno
111 Adamczak Arkadiusz 1980 Leszno
123 Szumna Beata 1975 Leszno
125 Kozak Krystna 1967 leszno
161 Tauchert Magdalena 1979 Leszno
167 Konopka Leszek 1976 Leszno
231 Seń Adrian 1981 Leszno
312 Zamelek Katarzyna 1987 Leszno
350 Bartosz Mariusz 1971 Leszno
244 Kaźmierczak Tomasz 1976 Leszno
407 Tauchert Tomasz 1972 Leszno
398 Kiliarska Valentyna 1990 Lkb Rudnik
399 Veretskyi Pavlo 1985 Lkb Rudnik
322 Marcjanek Łukasz 1989 Lks Iskra Jaszkowa, #sobasteam
313 Blaszka Roman 1958 Luboń
32 Mielcarek Michał 1989 Luboński Klub Biegacza
15 Fiebich Zbigniew 1976 Lucky Luki
121 Rabiega Monika 1980 Lucky Luki
122 Rabiega Szczepan 1975 Lucky Luki
307 Marchwicka Jolanta 1977 Lucky Luki
337 Nawrocka Sylwia 1974 MAMA NA PEŁEN ETAT
286 Wachowiak Michał 1980 Marillion Solo Runner
261 Marciniak Mariusz 1975 Marwin
329 DopieraŁa Dawid 1985 Masłowo
253 Sobczyk Bartosz 2001 Mchy
247 Karkosz Aurelia 1985 Miejska Górka
46 Krajewski Mariusz 1975 Mikołów
259 Panek Roman 1959 Miłośnicy Piłki Nożnej
401 Okseniuk Sergii 1980 MK Luchesk
403 Okseniuk Oksana 1988 MK Luchesk
406 Holovnickii Oleksandr 1975 MK Luchesk
402 Stepanenko Pavel 1990 MK Luchesk
404 Nemchenko Marina 1996 MK Luchesk
405 Pechnikov Ruslan 1986 MK Luchesk
417 Naskęt Rafał 1978 Młode Orły
188 Fier Marek 1981 Mosina
189 Jarczyńska-Fier Anna 1976 Mosina
317 Brodziak Danuta 1981 Mosina
57 Cok Zofia 1982 MotywIzka
72 Gogół-Konury Izabela 1976 Motywizka
200 SmektaŁa Adam 1996 MS-FIT
205 Wyzuj Patryk 1990 MS-FIT
185 Żak Magdalena 1980 MS-FIT Gostyn
412 Kielin Grzegorz 1976 mSport
186 Zuter Magdalena 1979 MUKS SZOK BOJANOWO
191 Ratajczak Alina 1981 MUKS Szok Bojanowo
66 Swornowski Krzysztof 1975 Naramowice Biegają
197 Wilczyńska Agnieszka 1979 nesthorn
198 Wilczyński Błażej 1978 nesthorn
58 Manel Mariusz 1973 Netbox Biega
160 Urbaniak Marian 1962 NETBOX BIEGA
234 Świstek Lucjan 1972 NETBOX BIEGA
306 Gembalski Marcin 1981 NETBOX biega
347 Gluma Bogusław 1973 NETBOX BIEGA
39 Knapp Janusz 1982 NETBOX BIEGA / Gostyń Easy Trail
79 Hebel Marcin 1982 Niechlów
95 Siołek Michał 1984 Night Runners
181 Kozaczek Adrian 1988 Night Runners
126 Śląska-Dorsz Małgorzata 1971 NRB
296 Kukuła Szymon 1994 Oborniki
168 Zapała Bogdan 1970 OKI Team Sulechow
166 Żok Radosław 1975 OKI Team Sulechów
315 Janowicz Maciej 1974 Osieczna biega
316 Janowicz Damian 1974 Osieczna biega
362 Czarnojańczyk Rafał 1975 Ostrów Wielkopolski
267 Kowalski Marcin 1979 Owczarz Chomecice
134 Zielińska Martyna 1988 Panda Gym / Krawczyk Team
10 Chudy Arkadiusz 1980 Parkrun GOSTYŃ
12 Dzikowski Dariusz 1977 Parkrun Gostyń
178 Kędzia Jakub 1998 parkrun Gostyń
44 Stremich Patryk 1989 parkrun Poznań
131 Kostrzewski Dariusz 1977 PAZOŁA S.C. TEAM
140 Bieniek Grzegorz 1957 PEKHO
232 Glapiak Piotr 1989 Pędzace Kombinerki
71 Klepacki Maciej 1981 Pępowo
30 Gorynia Hubert 1985 Piaski
251 Naglak Hubert 1995 piaski
355 Kordus Zbigniew 1973 Piaski
351 Tomiak Przemysławt 1972 Piaski
374 Tomiak Katarzyna 1970 Piaski
314 Waleński Michał 1982 Piaski Biegają
246 Naskręt Dariusz 1984 PIASKI BIEGAJĄ / TR Piaski
190 Piechocki StanisŁaw 1974 Piechocki Team
29 Mazurek Mikołaj 1990 Pogorzela
146 Grześkowiak Karolina 1976 Poniec
82 Teter Gabriela 1981 Poznań
148 Witecki Tadeusz 1984 Poznań
163 Hojny Tomasz 1979 Poznań
311 Olejniczak Mariusz 1965 Poznań
330 Skośkiewicz Robert 1979 Poznań
304 Nowicki Bartek 1983 Poznań
394 Danek Maciej 1973 Poznań
414 Szablikowski Błażej 1978 Poznań
77 Olejniczak Iwona 1964 Poznań / LO Gostyń
384 Kaczmarek Karol 1996 Pożegowo
27 Sobierajski Krzysztof 1982 Prawobrzeżny Gostyń
257 Papież Justyna 1991 Przyborowo
339 Szymaniak Małgorzata 1972 Psarskie
21 Banaszak Michał 1985 R-TEAM
345 Janowski Robert 1986 R-TEAM KŁODA
19 Matuszewska Anna 1995 Rawicz
20 Matuszewski Ryszard 1961 Rawicz
285 Kałka Marcin 1984 Rawicz
208 Gierczyński Tomasz 1989 Rehabilitacja Gostyń
230 Hein Krzysztof 1990 Rehabilitacja Gostyń
17 Porzucek Łukasz 1978 ROZBIEGANY RAWICZ
252 Friebe Kinga 1990 Rozpędzeni Wiatrem Golina
255 Czekaj Agnieszka 1982 Rozpędzeni Wiatrem Golina
206 Jankowski Paweł 1973 RUN-POLE
321 Kulak Dominika 1986 Runner
69 Dziechciowski Maciej 1980 Runner
54 Matyja Wioleta 1976 Runner's Power
68 Matuszewski Marek 1972 Runner's Power
90 Lange Szymon 1979 Runner's Power
109 Walkowiak Lidia 1976 Runner's Power
110 Walkowiak Zbigniew 1973 Runner's Power
114 Matyja Andrzej 1974 Runner's Power
174 Błoch Paweł 1983 Runner's Power
301 Kaminik Maciej 1989 Runner's Power
56 Rożkowski Roman 1958 Runner's Power Śrem
97 Burdajewicz Katarzyna 1971 RUNNER'S POWER śrem
209 Adamiak Aleksander 1974 RWT Poznań
210 Sierakowski Robert 1970 RWT Poznań
53 Chudy Roman 1958 Rydzyna
103 Łabędzki Bartosz 1982 Rydzyna
270 Ciesielski Karol 1980 RYDZYNA
409 Zygner Jerzy 1974 Rydzyna
240 Idkowiak Robert 1971 sailor
64 Sółkowska Hannelore 1958 sama biegam
221 Zielińska Kinga 1973 SEKCJA BIEGACZA PRZY OŚRODKU KULTURY FIZYCZNEJ I REKREACJI W ŚMIGLU
222 Szkudlarek Michał 1933 SEKCJA BIEGACZA PRZY OŚRODKU KULTURY FIZYCZNEJ I REKREACJI W ŚMIGLU
223 Skrzypczak Marian 1959 SEKCJA BIEGACZA PRZY OŚRODKU KULTURY FIZYCZNEJ I REKREACJI W ŚMIGLU
115 Wróblewski Sławomir 1979 Somapol
342 Kabała Damian 1980 SP 5 Gostyń/Kania Gostyń
182 Banaszczak Iza 1984 Speed feet'16 / TGV CLUB
310 Matyla Bronisław 1965 Spinko Leszno
112 Kaźmierski Piotr 1976 Sporty Walki Gostyń
113 Kaźmierska Ewelina 1977 Sporty Walki Gostyń
214 Idkowiak Krzysztof 1986 Sporty Walki Gostyń
6 Paluszkiewicz Rafał 1976 SPP Team
83 Dajewski Andrzej 1959 STARE OBORZYSKA
84 Dajewska Marta 1990 STARE OBORZYSKA
4 Malewicz Robert 1984 Stowarzyszenie AKWIT
141 Nowacki Maciej 1983 Straz Pozarna Gostyn
129 Wojciechowski Rafał 1987 Straż Pożarna Gostyń
70 Biskup Błażej 1982 SWG
408 Sztul Łukasz 1991 Szymanowskiteam
88 Lange Hanna 1978 Śrem
89 Górna Aldona 1978 Śrem
108 Łukaszewski Łukasz 1978 Śrem
183 Pawłowska Karolina 1979 Śrem
184 Pawłowski Sebastian 1979 Śrem
204 Szczepaniak Jacek 1966 Śrem
218 Jakubczak Tomasz 1979 ŚREM
254 Kasprzak Dawid 1978 Śrem
391 Dzikowska Violetta 1973 Śrem
203 KaŹmierczak Hanna 1976 Śremski Klub Morsów MROZIK
173 Moskwa Krzysztof 1957 tak se pomykam !
324 Sobański Roman 1980 Tarnowo Podgórne Biega
153 Szymczak Elżbieta 1959 team ilt
150 Tomczak Danuta Jadwiga 1957 TEAM Kościan
354 Wojciechowski Paweł 1976 TFP TEAM SPORT
213 Sikora Piotr 1982 TGV Club
226 Majchrzak Michał 1985 TGV Club
225 Brukwińska Marta 1990 TGV Club
241 Idkowiak Aleksandra 1999 Tiger Wielkopolska
271 Zalewski Jozef 1947 tkkf wislanie slupno
165 Mikurda Tomasz 1988 Tomasz Mikurda
1 Frąckowiak Robert 1979 TOPFARM
2 Kozłowski Andrzej 1984 TOPFARM
3 Frąckowiak Waldemar 1957 TOPFARM
76 Szymański Karol 1976 Topfarm
194 Szczepaniak Maciej 1972 TOPFARM
281 Krajewska Hanna 1988 TOPFARM
289 Królik Monika 1991 TOPFARM
294 Pieta Adam 1977 Topfarm
293 Bocian Małgorzata 1983 Topfarm
377 Zwierzęcki Bartosz 1986 TOPFARM
382 Pięta Tomasz 1977 TOPFARM
383 Frąckowiak-Pięta Marta 1977 TOPFARM
386 Furmańczak Karolina 1976 TOPFARM
387 Furmańczak Daniel 1976 TOPFARM
199 Manowiecki Jarek 1976 Tri Uli
291 Włodarski Jacek 1968 Turek
31 Sarbinowski Krzysztof 1983 Turew
28 Tylicki Robert 1972 TylickiTeam
349 Muszyński Konrad 1984 Ucho Team
396 Kukawka Anna 1977 UKS Biskupianka Stara Krobia
5 Paluszkiewicz Bogdan 1972 UKS Biskupianka Stara Krobia/GTS CITIUS
397 Przybylak Sławomir 1979 UKS Biskupianka Stara Krobia/Sporty Walki Gostyń
326 Paluszak Olaf 2002 UKS Sportowiec Borowo
367 Głuszak Bartek 1999 UKS Szybki Lopes Nekla
59 Kończak Łukasz 1989 ViaCon
138 Janowicz Wojciech 1976 ViaCon
328 Kołodziej Marcin 1979 Weteran
380 Kraśner Paweł 1983 Weteran
233 Kończak Michał 1989 Weteran Gostyń
272 Kasprzak Adam 1990 Weteran Gostyń
260 Jacek Dydymski 1974 wiocha biega
262 PiŁat Dariusz 1977 WKURW_TEAM
335 Janowski Maciej 1984 Wolsztyńska Akademia Biegowa
235 Matuszak Patryk 1987 Września
26 Sobańska Paulina 1982 Wuef Club Decathlon Swadzim
37 Jagodzik Michał 1987 www.NRGBOX.pl
50 Leśniak Michał 1984 www.NRGBOX.pl
73 Stefaniak Dariusz 1982 www.rehabilitacja-stefaniak.pl
388 Ostojski Kamil 1990 Wybrzeże klatki schodowej
157 Kramm Grażyna 1972 Zabiegane ŚrePoLe
147 Adamski Karol 1971 Zawisza Dolsk
375 Karwik MirosŁaw 1963 ZDUNY
376 Deplewski Daniel 1972 ZDUNY
379 Szeszycki Andrzej 1964 Zduny
340 Grypczyński Przemysław 1972 ZSE Leszno
258 Szajek Barbara 1991 ZSS W BRZEZIU TEAM
266 Mayer Łukasz 1980 ZSS W BRZEZIU TEAM
38 Molinus Jakub 1978 ZSS W BRZEZIU TEAM
308 Liszczyński Adam 1984 ZUTB BUDMECH GOSTYŃ
216 Konieczna Anna 1987 Żmija Brzezie
217 Konieczny Marcin 1979 Żmija Brzezie