Lista startowa

V Bieg NASZA DYCHA

Gostyń 08.04.2018
Dystans: 10 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 427


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
111 Adamczak Arkadiusz 1980 Leszno
45 Adamek Piotr 1989 Gostyń
209 Adamiak Aleksander 1974 RWT Poznań
147 Adamski Karol 1971 Zawisza Dolsk
338 Bala Witold 1954 KB SUKCES ŻMIGRÓD
21 Banaszak Michał 1985 R-TEAM
171 Banaszak Tomek 1983 KD7W
182 Banaszczak Iza 1984 Speed feet'16 / TGV CLUB
117 Bartkowiak Hubert 1968 KB SUKCES Żmigród
172 Bartosik Daniel 1981 DRUŻYNA SZPIKU
350 Bartosz Mariusz 1971 Leszno
16 Biderman Przemysław 1987 BIDUS BIEGA
140 Bieniek Grzegorz 1957 PEKHO
18 Bieńczak Łukasz 1979 Dąbcze
368 Biskup Anna 1981 Gostyńska huta szkła - Ardagh Glass
70 Biskup Błażej 1982 SWG
313 Blaszka Roman 1958 Luboń
174 Błoch Paweł 1983 Runner's Power
293 Bocian Małgorzata 1983 Topfarm
332 Borowczak Daniel 1981 Gostyń
419 Borowski Damian 1994 Ciesiółka Auto Group
317 Brodziak Danuta 1981 Mosina
225 Brukwińska Marta 1990 TGV Club
102 Brycka-Jaskierska Aldona 1975 Gostyń
97 Burdajewicz Katarzyna 1971 RUNNER'S POWER śrem
10 Chudy Arkadiusz 1980 Parkrun GOSTYŃ
53 Chudy Roman 1958 Rydzyna
67 Chudziński Paweł 1972 ALFA TEAM
270 Ciesielski Karol 1980 RYDZYNA
57 Cok Zofia 1982 MotywIzka
99 Cyprian Tomasz 1975 Gostyn
362 Czarnojańczyk Rafał 1975 Ostrów Wielkopolski
255 Czekaj Agnieszka 1982 Rozpędzeni Wiatrem Golina
390 CzwojdziŃski Ireneusz 1962 Cityzen Poznań
84 Dajewska Marta 1990 STARE OBORZYSKA
83 Dajewski Andrzej 1959 STARE OBORZYSKA
62 Dajewski Michal 1982 KP PSP GOSTYN
394 Danek Maciej 1973 Poznań
365 Dańczak Anna 1974 Gostyńska huta szkła - Ardagh Glass
364 Dańczak Tadeusz 1972 Gostyńska huta szkła - Ardagh Glass
42 Dąbrowski Dawid 1990 Czerwonak Biega
119 DĄbrowski Dawid 1981 KOŚCIAN TEAM
250 Debski Dominik 1990 Gostyń
376 Deplewski Daniel 1972 ZDUNY
276 Dettlaff Remigiusz 1980 Gostyń
298 Domań Joanna 1976 Dirty Sparrows
299 Domań Leszek 1975 Dirty Sparrows
329 DopieraŁa Dawid 1985 Masłowo
220 Drzymała Jakub 1993 Gostyń
14 Dubiał Halina 1955 Babcie Biegają
170 Dworczak Maciej 1989 Husaria Race Team
69 Dziechciowski Maciej 1980 Runner
98 Dzierla MichaŁ 1992 Gostyń
391 Dzikowska Violetta 1973 Śrem
12 Dzikowski Dariusz 1977 Parkrun Gostyń
22 Easy Trial 2017 Nagroda 1984 GET
23 Easy Trial 2017 Nagroda 1984 GET
105 Fechner Przemysław 1982 Kościan Team
15 Fiebich Zbigniew 1976 Lucky Luki
188 Fier Marek 1981 Mosina
1 Frąckowiak Robert 1979 TOPFARM
341 Frąckowiak Tomasz 1975 DLK2020
3 Frąckowiak Waldemar 1957 TOPFARM
383 Frąckowiak-Pięta Marta 1977 TOPFARM
252 Friebe Kinga 1990 Rozpędzeni Wiatrem Golina
96 Furmann Jaroslaw 1966 GOSTYŃ
318 Furmann Renata 1964 GOSTYŃ
387 Furmańczak Daniel 1976 TOPFARM
386 Furmańczak Karolina 1976 TOPFARM
306 Gembalski Marcin 1981 NETBOX biega
268 Gidaszewska Jolanta 1977 Kolorowa Drużyna Nessi
208 Gierczyński Tomasz 1989 Rehabilitacja Gostyń
232 Glapiak Piotr 1989 Pędzace Kombinerki
347 Gluma Bogusław 1973 NETBOX BIEGA
367 Głuszak Bartek 1999 UKS Szybki Lopes Nekla
72 Gogół-Konury Izabela 1976 Motywizka
151 Gorwa Krzysztof 1979 Gostyń
30 Gorynia Hubert 1985 Piaski
118 Goszczyński Piotr 1973 Alfa Team
280 Górkiewicz Krzysztof 1957 Gostyń
89 Górna Aldona 1978 Śrem
309 Grabkowski Robert 1969 KB SUKCES Żmigród
63 Graj Ewa 1972 KB KATOROŻNIK MUROWANA GOŚLINA
418 Grodzka Żaneta 1992 Ciesiółka Auto Group
248 Gródziński Marcin 1984 Bumszakalaka
340 Grypczyński Przemysław 1972 ZSE Leszno
256 Grzelczak Aleksandra 1998 Jutrosin
336 Grzemski Błażej 1988 KB MIŚ BOREK WIELKOPOLSKI
193 Grzeszczak Karol 1973 1973
146 Grześkowiak Karolina 1976 Poniec
297 Hałas Krystian 1980 Jarocin
245 Handke Marzena 1971 365 Gostyń
79 Hebel Marcin 1982 Niechlów
230 Hein Krzysztof 1990 Rehabilitacja Gostyń
163 Hojny Tomasz 1979 Poznań
406 Holovnickii Oleksandr 1975 MK Luchesk
241 Idkowiak Aleksandra 1999 Tiger Wielkopolska
214 Idkowiak Krzysztof 1986 Sporty Walki Gostyń
240 Idkowiak Robert 1971 sailor
260 Jacek Dydymski 1974 wiocha biega
37 Jagodzik Michał 1987 www.NRGBOX.pl
274 Jagodziński Aleksander 1976 Gostyń
218 Jakubczak Tomasz 1979 ŚREM
139 Janicki Przemek 1980 Gostyń
206 Jankowski Paweł 1973 RUN-POLE
316 Janowicz Damian 1974 Osieczna biega
315 Janowicz Maciej 1974 Osieczna biega
138 Janowicz Wojciech 1976 ViaCon
335 Janowski Maciej 1984 Wolsztyńska Akademia Biegowa
345 Janowski Robert 1986 R-TEAM KŁODA
371 Jaraczewski Bartosz 1983 Gostyńska huta szkła - Ardagh Glass
189 Jarczyńska-Fier Anna 1976 Mosina
427 Jaszkiewicz Adrian 1981 Amator
85 Jaworski Paweł 1976 Krotoszyn
334 Jeż Jolanta 1976 Gostyń
420 Jęsiek Aleksander 1961 Ciesiółka Auto Group
154 Juskowiak Marek 1975 ACTIVE LIFESTYLE TEAM
342 Kabała Damian 1980 SP 5 Gostyń/Kania Gostyń
295 Kaczmarek Adam 1985 Golina
384 Kaczmarek Karol 1996 Pożegowo
284 Kalak Jarosław 1981 KS Krotosz Krotoszyn
285 Kałka Marcin 1984 Rawicz
301 Kaminik Maciej 1989 Runner's Power
164 Kapała Mateusz 1989 Fanklub Tomasza Mikurdy
378 Karalus Sebastian 1979 Krosinko
247 Karkosz Aurelia 1985 Miejska Górka
375 Karwik MirosŁaw 1963 ZDUNY
7 Kasperski Tomasz 1981 Gostyń
272 Kasprzak Adam 1990 Weteran Gostyń
254 Kasprzak Dawid 1978 Śrem
331 Kasprzak Krzysztof 1968 KS Krotosz Krotoszyn
51 Kasprzak Maciej 1981 Krzemieniewo
203 KaŹmierczak Hanna 1976 Śremski Klub Morsów MROZIK
244 Kaźmierczak Tomasz 1976 Leszno
113 Kaźmierska Ewelina 1977 Sporty Walki Gostyń
112 Kaźmierski Piotr 1976 Sporty Walki Gostyń
305 Kędzia Dominik 1972 Czempiń
178 Kędzia Jakub 1998 parkrun Gostyń
412 Kielin Grzegorz 1976 mSport
398 Kiliarska Valentyna 1990 Lkb Rudnik
400 Kin Adrian 1986 ALBANNERS
71 Klepacki Maciej 1981 Pępowo
288 Kluza Stanisław 1957 KB MARATON TUREK
39 Knapp Janusz 1982 NETBOX BIEGA / Gostyń Easy Trail
94 Knie Mariusz 1979 KB Maratończyk Jarocin
81 Kolasińska Magdalena 1992 Krobia
328 Kołodziej Marcin 1979 Weteran
216 Konieczna Anna 1987 Żmija Brzezie
346 Konieczny Andrzej 1970 Gostyń
217 Konieczny Marcin 1979 Żmija Brzezie
167 Konopka Leszek 1976 Leszno
60 Kończak Barbara 1989 Krobia
59 Kończak Łukasz 1989 ViaCon
233 Kończak Michał 1989 Weteran Gostyń
355 Kordus Zbigniew 1973 Piaski
132 Korytny Tomasz 1977 gostyń
358 Kosmalski Sławomir 1970 Kąkolewo
131 Kostrzewski Dariusz 1977 PAZOŁA S.C. TEAM
48 Koszel Kuba 1989 ACTIVE LIFESTYLE TEAM
49 Kowalczyk Ania 1989 ACTIVE LIFESTYLE TEAM
267 Kowalski Marcin 1979 Owczarz Chomecice
181 Kozaczek Adrian 1988 Night Runners
155 Kozak Adriana 1975 ACTIVE LIFESTYLE TEAM
125 Kozak Krystna 1967 leszno
2 Kozłowski Andrzej 1984 TOPFARM
281 Krajewska Hanna 1988 TOPFARM
46 Krajewski Mariusz 1975 Mikołów
157 Kramm Grażyna 1972 Zabiegane ŚrePoLe
380 Kraśner Paweł 1983 Weteran
300 Krawczyk Krzysztof 1974 KB Maraton Turek
290 Krawczyk Łukasz 1990 Dolsk
159 Król Lech 1981 KS Krotosz Krotoszyn
289 Królik Monika 1991 TOPFARM
176 Krysztofiak Slawomir 1965 Bydgoszcz
13 Krzymińska Maria 1957 Babcie Biegają
40 Kubiak Michał 1979 Gostyń
425 Kubinka Paweł 1975 Jutrosin
238 Kubiś Andrzej 1963 Dert.Rydzyna
8 Kufliński Wojciech 1981 Biegacze Jarocin
396 Kukawka Anna 1977 UKS Biskupianka Stara Krobia
296 Kukuła Szymon 1994 Oborniki
321 Kulak Dominika 1986 Runner
229 Kuśnierek Tomasz 1975 Czereśniowa
411 Kuzia Adam 1978 Koźmin Biega
88 Lange Hanna 1978 Śrem
90 Lange Szymon 1979 Runner's Power
269 Larweczka Dariusz 1968 kościan team
130 Leman Maciej 1970 Drużyna Szpiku
50 Leśniak Michał 1984 www.NRGBOX.pl
239 Lewczyk Marcin 1978 Kościan
175 Lipowy Dawid 1991 1991
308 Liszczyński Adam 1984 ZUTB BUDMECH GOSTYŃ
303 Lorek Adam 1978 Biegam dla siebie
103 Łabędzki Bartosz 1982 Rydzyna
344 Łocman Alicja 1980 CONNECTOR TEAM
302 Łuczak Tomasz 1980 kb maraton turek
108 Łukaszewski Łukasz 1978 Śrem
360 Maćkowiak Valery 1954 KS KROTOSZ KROTOSZYN
226 Majchrzak Michał 1985 TGV Club
65 Majchrzak Wanda 1977 KB Katorżnik Murowana Goślina
237 Malesiński Artur 1987 ACTIVE LIFESTYLE TEAM
4 Malewicz Robert 1984 Stowarzyszenie AKWIT
202 Malik Jakub 1993 Bractwo Malików
192 Malik Karol 1981 Bractwo Malików / KGB Mosina
104 Malkiewicz Jacek 1969 KSU Wielichowo
228 Malyszek Krzysztof 1978 Gostyń
58 Manel Mariusz 1973 Netbox Biega
199 Manowiecki Jarek 1976 Tri Uli
307 Marchwicka Jolanta 1977 Lucky Luki
261 Marciniak Mariusz 1975 Marwin
80 Marciniak Roman 1976 Czerwonak
322 Marcjanek Łukasz 1989 Lks Iskra Jaszkowa, #sobasteam
235 Matuszak Patryk 1987 Września
19 Matuszewska Anna 1995 Rawicz
68 Matuszewski Marek 1972 Runner's Power
20 Matuszewski Ryszard 1961 Rawicz
114 Matyja Andrzej 1974 Runner's Power
54 Matyja Wioleta 1976 Runner's Power
310 Matyla Bronisław 1965 Spinko Leszno
41 Matyskiewicz Rafal 1971 Dzika Kuna
219 Matyśkiewicz Krzysztof 1966 Gostyń
266 Mayer Łukasz 1980 ZSS W BRZEZIU TEAM
283 Mazur Hubert 1987 KB MiŚ Borek Wlkp.
357 Mazurczak Marta 1991 Funfit
29 Mazurek Mikołaj 1990 Pogorzela
224 Mendyka Katarzyna 1978 Gostyń
107 Michalak Bartosz 1979 Ciacho triathlon team
92 Michalski Krzysztof 1978 Alfa Team
424 Michalski Tomasz 1981 Dworczak Team
415 Michnowski Maciej 1976 35 Plus
32 Mielcarek Michał 1989 Luboński Klub Biegacza
143 Mikołajczak Dorota 1990 Gostyń
133 Mikołajczak Rafał 1978 Gostyń
180 Mikołajczak Wiesław 1970 Gostyń
144 Mikołajczak Zbigniew 1989 Gostyń
165 Mikurda Tomasz 1988 Tomasz Mikurda
348 Misiaczyk Gerard 1973 Gostyń
145 Mocek Marek 1998 Danflor Team
38 Molinus Jakub 1978 ZSS W BRZEZIU TEAM
173 Moskwa Krzysztof 1957 tak se pomykam !
366 Mrzywka Waldemar 1962 Krotoszyn
349 Muszyński Konrad 1984 Ucho Team
251 Naglak Hubert 1995 piaski
128 Napieraj Przemysław 1987 ALBANNERS
156 Napieraj Sonia 1992 ALBANNERS
417 Naskęt Rafał 1978 Młode Orły
246 Naskręt Dariusz 1984 PIASKI BIEGAJĄ / TR Piaski
337 Nawrocka Sylwia 1974 MAMA NA PEŁEN ETAT
152 Nehring Jarosław 1971 JW 1517 1Ldplot
404 Nemchenko Marina 1996 MK Luchesk
278 Niewiada Marcin 1982 Acid Drinkers Maniacs
320 Nikolin Przemysław 1979 KS Oczko Osowa Sień
120 Norkiewicz Krzysztof 1967 DRUŻYNA FRANKA
353 Nowacka Marlena 1976 JAN-MAR.PL
141 Nowacki Maciej 1983 Straz Pozarna Gostyn
273 Nowak Bohdan 1967 Dolsk
93 Nowak JÓzef 1955 BBC SKÓRZEWO
135 Nowak Marcin 1974 Gostyń
381 Nowak Marcin 1971 KB MIŚ BOREK WLKP.
385 Nowak Sebastian 1976 Frau
304 Nowicki Bartek 1983 Poznań
74 Nyczka Marcin 1989 KP PSP Gostyń
403 Okseniuk Oksana 1988 MK Luchesk
401 Okseniuk Sergii 1980 MK Luchesk
77 Olejniczak Iwona 1964 Poznań / LO Gostyń
24 Olejniczak Krzysztof 1967 AGROZI Ziółkowo
311 Olejniczak Mariusz 1965 Poznań
388 Ostojski Kamil 1990 Wybrzeże klatki schodowej
136 Owsiana Anita 1987 GemuStudio.com
137 Owsiany Krzysztof 1983 GemuStudio.com
292 Pakuła Mikołaj 1982 KB Maraton Turek
212 Paluszak Dariusz 1975 Dariusz Paluszak
326 Paluszak Olaf 2002 UKS Sportowiec Borowo
393 Paluszkiewicz Basia 1998 GTC CITIUS
5 Paluszkiewicz Bogdan 1972 UKS Biskupianka Stara Krobia/GTS CITIUS
392 Paluszkiewicz Małgorzata 1972 GTC CITIUS
6 Paluszkiewicz Rafał 1976 SPP Team
259 Panek Roman 1959 Miłośnicy Piłki Nożnej
257 Papież Justyna 1991 Przyborowo
55 Pawełka Roman 1976 Gostyń
183 Pawłowska Karolina 1979 Śrem
184 Pawłowski Sebastian 1979 Śrem
405 Pechnikov Ruslan 1986 MK Luchesk
190 Piechocki StanisŁaw 1974 Piechocki Team
294 Pieta Adam 1977 Topfarm
106 Pietrzyk Tomasz 1981 BHP i PPOŻ.
382 Pięta Tomasz 1977 TOPFARM
262 PiŁat Dariusz 1977 WKURW_TEAM
352 Piszczelak Mateusz 1997 Gostyń
34 Plackowski Marcin 1992 Gostyń
177 Płócieniczak Łukasz 1988 Breaking3
323 Poczta Dariusz 1973 KS Krotosz Krotoszyn
423 Polaszewski Leszek 1987 Ciesiółka Auto Group
17 Porzucek Łukasz 1978 ROZBIEGANY RAWICZ
370 Poślednik Krzysztof 1996 Gostyńska huta szkła - Ardagh Glass
397 Przybylak Sławomir 1979 UKS Biskupianka Stara Krobia/Sporty Walki Gostyń
100 Przybył Piotr 1972 EASY RUNNERS
236 Przytula Adam 1987 active livestyle
369 Pszonkova Lucie 1973 Gostyńska huta szkła - Ardagh Glass
227 Ptaschuk Katsiaryna 1991 achilles leszno
121 Rabiega Monika 1980 Lucky Luki
122 Rabiega Szczepan 1975 Lucky Luki
196 Radoła Marlena 1991 Kunowo
195 Radoła Piotr 1986 Kunowo
179 Raszewski Grzegorz 1966 ArdaghGroup Gostyń (Huta Szkła)
191 Ratajczak Alina 1981 MUKS Szok Bojanowo
265 Ratajczak Joanna 1983 KROBIA
264 Ratajczak Tomasz 1975 KROBIA
61 Razik Tadeusz 1952 brak
127 Reiter Łukasz 1993 IMmotion Specialized Skoda Gall-ICM Team
187 Robaszynski Krzysztof 1985 Elżbietków
35 Rogala Anna 1990 Gostyń
215 Rolnik Jarosław 1971 Gostyń
413 Roszak Marcin 1980 KB MIŚ BOREK WLKP.
56 Rożkowski Roman 1958 Runner's Power Śrem
389 Rybacka Katarzyna 1975 Krotoszyn
33 Rybicki Jacek 1970 Gostyń
11 Rychły Mariusz 1982 Gostyń
242 Rypien Karolina 1984 ACTIVE LIVESTYLE
31 Sarbinowski Krzysztof 1983 Turew
231 Seń Adrian 1981 Leszno
52 Seń Dagmara 1982 Leszno
101 Sękowska Karolina 1988 Gostyń
356 Sienkiewicz CzesŁaw 1958 KS Krotosz Krotoszyn
210 Sierakowski Robert 1970 RWT Poznań
213 Sikora Piotr 1982 TGV Club
95 Siołek Michał 1984 Night Runners
330 Skośkiewicz Robert 1979 Poznań
359 Skotny Robert 1980 INSPIRION POLSKA
223 Skrzypczak Marian 1959 SEKCJA BIEGACZA PRZY OŚRODKU KULTURY FIZYCZNEJ I REKREACJI W ŚMIGLU
200 SmektaŁa Adam 1996 MS-FIT
142 Sobalski Stanisław 1957 Gostyń
26 Sobańska Paulina 1982 Wuef Club Decathlon Swadzim
324 Sobański Roman 1980 Tarnowo Podgórne Biega
253 Sobczyk Bartosz 2001 Mchy
27 Sobierajski Krzysztof 1982 Prawobrzeżny Gostyń
64 Sółkowska Hannelore 1958 sama biegam
426 Stańczak Tomasz 1969 Gostyń
422 Stasiński Krzysztof 1983 Ciesiółka Auto Group
211 Staszko Michał 1984 Bojanowo
73 Stefaniak Dariusz 1982 www.rehabilitacja-stefaniak.pl
402 Stepanenko Pavel 1990 MK Luchesk
44 Stremich Patryk 1989 parkrun Poznań
66 Swornowski Krzysztof 1975 Naramowice Biegają
414 Szablikowski Błażej 1978 Poznań
319 Szafranek Łukasz 1983 KS Oczko Osowa Sień
258 Szajek Barbara 1991 ZSS W BRZEZIU TEAM
204 Szczepaniak Jacek 1966 Śrem
194 Szczepaniak Maciej 1972 TOPFARM
75 Szczepański Mateusz 1994 Biegam Bo Lubię Głogów
36 Szeszuła Bartosz 1986 1986
379 Szeszycki Andrzej 1964 Zduny
222 Szkudlarek Michał 1933 SEKCJA BIEGACZA PRZY OŚRODKU KULTURY FIZYCZNEJ I REKREACJI W ŚMIGLU
408 Sztul Łukasz 1991 Szymanowskiteam
277 Szukalska Agnieszka 1974 Kościan Team
123 Szumna Beata 1975 Leszno
339 Szymaniak Małgorzata 1972 Psarskie
78 Szymanowski Damian 1979 1979
76 Szymański Karol 1976 Topfarm
169 Szymański Marek 1989 Husaria Race Team
162 Szymczak Arkadiusz 1988 1988
124 Szymczak Dariusz 1975 Gostyń
153 Szymczak Elżbieta 1959 team ilt
47 Szymkowski Czesław 1948 Fabryka Formy
126 Śląska-Dorsz Małgorzata 1971 NRB
327 Świerkowski Maciej 1979 KB MIŚ BOREK WLKP.
234 Świstek Lucjan 1972 NETBOX BIEGA
43 Tabat Bartosz 1984 KB Katorżnik Murowana Goślina
243 Talarczak Jacek 1967 BIEGAJ Z KROBIĄ
25 Talma Marcin 1991 GB Wielkopolscy Biegacze
161 Tauchert Magdalena 1979 Leszno
407 Tauchert Tomasz 1972 Leszno
82 Teter Gabriela 1981 Poznań
207 Tokarski Michał 1986 Gostyń
9 Tomaszewski Dominik 1972 Dendrorunners
275 Tomaszewski Krzysztof 1967 KB Maraton Turek
410 Tomaszewski Mikołaj 1983 Kościan
279 Tomaszewski Przemysław 1969 Gostyń
150 Tomczak Danuta Jadwiga 1957 TEAM Kościan
249 Tomczak Dariusz 1988 Husaria Race Team
363 Tomczyk Sylwester 1968 KB Maraton Turek
374 Tomiak Katarzyna 1970 Piaski
351 Tomiak Przemysławt 1972 Piaski
361 TyczyŃski Piotr 1965 KS KROTOSZ KROTOSZYN
28 Tylicki Robert 1972 TylickiTeam
416 Tylman Tomasz 1981 Gostyńska huta szkła - Ardagh Glass
160 Urbaniak Marian 1962 NETBOX BIEGA
399 Veretskyi Pavlo 1985 Lkb Rudnik
286 Wachowiak Michał 1980 Marillion Solo Runner
149 Wajszczak Lidia 1992 GB Wielkopolscy Biegacze
314 Waleński Michał 1982 Piaski Biegają
325 Waligóra Michalina 1990 KROTOSZYN
109 Walkowiak Lidia 1976 Runner's Power
158 Walkowiak Mateusz 1999 GOSTYŃSKI BIEGACZ. WIARA, MIŁOŚĆ, PASJA. TO ŁĄCZY BIEGACZY!
110 Walkowiak Zbigniew 1973 Runner's Power
197 Wilczyńska Agnieszka 1979 nesthorn
198 Wilczyński Błażej 1978 nesthorn
148 Witecki Tadeusz 1984 Poznań
333 Włodarczyk Michał 1996 Koźmin Biega
291 Włodarski Jacek 1968 Turek
282 Wojciechowski Andrzej 1972 KB Maraton Turek
287 Wojciechowski Krzysztof 1990 Gostyń
354 Wojciechowski Paweł 1976 TFP TEAM SPORT
129 Wojciechowski Rafał 1987 Straż Pożarna Gostyń
201 Wojtkowiak Kazimierz 1984 Gostyń
91 Wolny Adrian 1987 ALBANNERS
115 Wróblewski Sławomir 1979 Somapol
263 Wrzeszcz Elżbieta 1992 Jutrosin
116 Wujek Marcin 1976 Akant-Reh GOSTYŃ
205 Wyzuj Patryk 1990 MS-FIT
372 Zagata Paweł 1983 Gostyńska huta szkła - Ardagh Glass
373 Zagata Piotr 1968 Gostyńska huta szkła - Ardagh Glass
87 Zając Mateusz 1990 ALBANNERS
428 Zaleśny Mateusz 1986 Ciesiółka Auto Group
271 Zalewski Jozef 1947 tkkf wislanie slupno
343 Zalewski Józef 1942 Głogów Niezrzeszony
312 Zamelek Katarzyna 1987 Leszno
168 Zapała Bogdan 1970 OKI Team Sulechow
421 Zelek Urszula 1977 Ciesiółka Auto Group
86 Zielińska Beata 1970 Amator
221 Zielińska Kinga 1973 SEKCJA BIEGACZA PRZY OŚRODKU KULTURY FIZYCZNEJ I REKREACJI W ŚMIGLU
134 Zielińska Martyna 1988 Panda Gym / Krawczyk Team
186 Zuter Magdalena 1979 MUKS SZOK BOJANOWO
377 Zwierzęcki Bartosz 1986 TOPFARM
409 Zygner Jerzy 1974 Rydzyna
185 Żak Magdalena 1980 MS-FIT Gostyn
166 Żok Radosław 1975 OKI Team Sulechów