Lista startowa

V Bieg NASZA DYCHA

Gostyń 08.04.2018
Dystans: 10 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 427


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1 Frąckowiak Robert 1979 TOPFARM
2 Kozłowski Andrzej 1984 TOPFARM
3 Frąckowiak Waldemar 1957 TOPFARM
4 Malewicz Robert 1984 Stowarzyszenie AKWIT
5 Paluszkiewicz Bogdan 1972 UKS Biskupianka Stara Krobia/GTS CITIUS
6 Paluszkiewicz Rafał 1976 SPP Team
7 Kasperski Tomasz 1981 Gostyń
8 Kufliński Wojciech 1981 Biegacze Jarocin
9 Tomaszewski Dominik 1972 Dendrorunners
10 Chudy Arkadiusz 1980 Parkrun GOSTYŃ
11 Rychły Mariusz 1982 Gostyń
12 Dzikowski Dariusz 1977 Parkrun Gostyń
13 Krzymińska Maria 1957 Babcie Biegają
14 Dubiał Halina 1955 Babcie Biegają
15 Fiebich Zbigniew 1976 Lucky Luki
16 Biderman Przemysław 1987 BIDUS BIEGA
17 Porzucek Łukasz 1978 ROZBIEGANY RAWICZ
18 Bieńczak Łukasz 1979 Dąbcze
19 Matuszewska Anna 1995 Rawicz
20 Matuszewski Ryszard 1961 Rawicz
21 Banaszak Michał 1985 R-TEAM
22 Easy Trial 2017 Nagroda 1984 GET
23 Easy Trial 2017 Nagroda 1984 GET
24 Olejniczak Krzysztof 1967 AGROZI Ziółkowo
25 Talma Marcin 1991 GB Wielkopolscy Biegacze
26 Sobańska Paulina 1982 Wuef Club Decathlon Swadzim
27 Sobierajski Krzysztof 1982 Prawobrzeżny Gostyń
28 Tylicki Robert 1972 TylickiTeam
29 Mazurek Mikołaj 1990 Pogorzela
30 Gorynia Hubert 1985 Piaski
31 Sarbinowski Krzysztof 1983 Turew
32 Mielcarek Michał 1989 Luboński Klub Biegacza
33 Rybicki Jacek 1970 Gostyń
34 Plackowski Marcin 1992 Gostyń
35 Rogala Anna 1990 Gostyń
36 Szeszuła Bartosz 1986 1986
37 Jagodzik Michał 1987 www.NRGBOX.pl
38 Molinus Jakub 1978 ZSS W BRZEZIU TEAM
39 Knapp Janusz 1982 NETBOX BIEGA / Gostyń Easy Trail
40 Kubiak Michał 1979 Gostyń
41 Matyskiewicz Rafal 1971 Dzika Kuna
42 Dąbrowski Dawid 1990 Czerwonak Biega
43 Tabat Bartosz 1984 KB Katorżnik Murowana Goślina
44 Stremich Patryk 1989 parkrun Poznań
45 Adamek Piotr 1989 Gostyń
46 Krajewski Mariusz 1975 Mikołów
47 Szymkowski Czesław 1948 Fabryka Formy
48 Koszel Kuba 1989 ACTIVE LIFESTYLE TEAM
49 Kowalczyk Ania 1989 ACTIVE LIFESTYLE TEAM
50 Leśniak Michał 1984 www.NRGBOX.pl
51 Kasprzak Maciej 1981 Krzemieniewo
52 Seń Dagmara 1982 Leszno
53 Chudy Roman 1958 Rydzyna
54 Matyja Wioleta 1976 Runner's Power
55 Pawełka Roman 1976 Gostyń
56 Rożkowski Roman 1958 Runner's Power Śrem
57 Cok Zofia 1982 MotywIzka
58 Manel Mariusz 1973 Netbox Biega
59 Kończak Łukasz 1989 ViaCon
60 Kończak Barbara 1989 Krobia
61 Razik Tadeusz 1952 brak
62 Dajewski Michal 1982 KP PSP GOSTYN
63 Graj Ewa 1972 KB KATOROŻNIK MUROWANA GOŚLINA
64 Sółkowska Hannelore 1958 sama biegam
65 Majchrzak Wanda 1977 KB Katorżnik Murowana Goślina
66 Swornowski Krzysztof 1975 Naramowice Biegają
67 Chudziński Paweł 1972 ALFA TEAM
68 Matuszewski Marek 1972 Runner's Power
69 Dziechciowski Maciej 1980 Runner
70 Biskup Błażej 1982 SWG
71 Klepacki Maciej 1981 Pępowo
72 Gogół-Konury Izabela 1976 Motywizka
73 Stefaniak Dariusz 1982 www.rehabilitacja-stefaniak.pl
74 Nyczka Marcin 1989 KP PSP Gostyń
75 Szczepański Mateusz 1994 Biegam Bo Lubię Głogów
76 Szymański Karol 1976 Topfarm
77 Olejniczak Iwona 1964 Poznań / LO Gostyń
78 Szymanowski Damian 1979 1979
79 Hebel Marcin 1982 Niechlów
80 Marciniak Roman 1976 Czerwonak
81 Kolasińska Magdalena 1992 Krobia
82 Teter Gabriela 1981 Poznań
83 Dajewski Andrzej 1959 STARE OBORZYSKA
84 Dajewska Marta 1990 STARE OBORZYSKA
85 Jaworski Paweł 1976 Krotoszyn
86 Zielińska Beata 1970 Amator
87 Zając Mateusz 1990 ALBANNERS
88 Lange Hanna 1978 Śrem
89 Górna Aldona 1978 Śrem
90 Lange Szymon 1979 Runner's Power
91 Wolny Adrian 1987 ALBANNERS
92 Michalski Krzysztof 1978 Alfa Team
93 Nowak JÓzef 1955 BBC SKÓRZEWO
94 Knie Mariusz 1979 KB Maratończyk Jarocin
95 Siołek Michał 1984 Night Runners
96 Furmann Jaroslaw 1966 GOSTYŃ
97 Burdajewicz Katarzyna 1971 RUNNER'S POWER śrem
98 Dzierla MichaŁ 1992 Gostyń
99 Cyprian Tomasz 1975 Gostyn
100 Przybył Piotr 1972 EASY RUNNERS
101 Sękowska Karolina 1988 Gostyń
102 Brycka-Jaskierska Aldona 1975 Gostyń
103 Łabędzki Bartosz 1982 Rydzyna
104 Malkiewicz Jacek 1969 KSU Wielichowo
105 Fechner Przemysław 1982 Kościan Team
106 Pietrzyk Tomasz 1981 BHP i PPOŻ.
107 Michalak Bartosz 1979 Ciacho triathlon team
108 Łukaszewski Łukasz 1978 Śrem
109 Walkowiak Lidia 1976 Runner's Power
110 Walkowiak Zbigniew 1973 Runner's Power
111 Adamczak Arkadiusz 1980 Leszno
112 Kaźmierski Piotr 1976 Sporty Walki Gostyń
113 Kaźmierska Ewelina 1977 Sporty Walki Gostyń
114 Matyja Andrzej 1974 Runner's Power
115 Wróblewski Sławomir 1979 Somapol
116 Wujek Marcin 1976 Akant-Reh GOSTYŃ
117 Bartkowiak Hubert 1968 KB SUKCES Żmigród
118 Goszczyński Piotr 1973 Alfa Team
119 DĄbrowski Dawid 1981 KOŚCIAN TEAM
120 Norkiewicz Krzysztof 1967 DRUŻYNA FRANKA
121 Rabiega Monika 1980 Lucky Luki
122 Rabiega Szczepan 1975 Lucky Luki
123 Szumna Beata 1975 Leszno
124 Szymczak Dariusz 1975 Gostyń
125 Kozak Krystna 1967 leszno
126 Śląska-Dorsz Małgorzata 1971 NRB
127 Reiter Łukasz 1993 IMmotion Specialized Skoda Gall-ICM Team
128 Napieraj Przemysław 1987 ALBANNERS
129 Wojciechowski Rafał 1987 Straż Pożarna Gostyń
130 Leman Maciej 1970 Drużyna Szpiku
131 Kostrzewski Dariusz 1977 PAZOŁA S.C. TEAM
132 Korytny Tomasz 1977 gostyń
133 Mikołajczak Rafał 1978 Gostyń
134 Zielińska Martyna 1988 Panda Gym / Krawczyk Team
135 Nowak Marcin 1974 Gostyń
136 Owsiana Anita 1987 GemuStudio.com
137 Owsiany Krzysztof 1983 GemuStudio.com
138 Janowicz Wojciech 1976 ViaCon
139 Janicki Przemek 1980 Gostyń
140 Bieniek Grzegorz 1957 PEKHO
141 Nowacki Maciej 1983 Straz Pozarna Gostyn
142 Sobalski Stanisław 1957 Gostyń
143 Mikołajczak Dorota 1990 Gostyń
144 Mikołajczak Zbigniew 1989 Gostyń
145 Mocek Marek 1998 Danflor Team
146 Grześkowiak Karolina 1976 Poniec
147 Adamski Karol 1971 Zawisza Dolsk
148 Witecki Tadeusz 1984 Poznań
149 Wajszczak Lidia 1992 GB Wielkopolscy Biegacze
150 Tomczak Danuta Jadwiga 1957 TEAM Kościan
151 Gorwa Krzysztof 1979 Gostyń
152 Nehring Jarosław 1971 JW 1517 1Ldplot
153 Szymczak Elżbieta 1959 team ilt
154 Juskowiak Marek 1975 ACTIVE LIFESTYLE TEAM
155 Kozak Adriana 1975 ACTIVE LIFESTYLE TEAM
156 Napieraj Sonia 1992 ALBANNERS
157 Kramm Grażyna 1972 Zabiegane ŚrePoLe
158 Walkowiak Mateusz 1999 GOSTYŃSKI BIEGACZ. WIARA, MIŁOŚĆ, PASJA. TO ŁĄCZY BIEGACZY!
159 Król Lech 1981 KS Krotosz Krotoszyn
160 Urbaniak Marian 1962 NETBOX BIEGA
161 Tauchert Magdalena 1979 Leszno
162 Szymczak Arkadiusz 1988 1988
163 Hojny Tomasz 1979 Poznań
164 Kapała Mateusz 1989 Fanklub Tomasza Mikurdy
165 Mikurda Tomasz 1988 Tomasz Mikurda
166 Żok Radosław 1975 OKI Team Sulechów
167 Konopka Leszek 1976 Leszno
168 Zapała Bogdan 1970 OKI Team Sulechow
169 Szymański Marek 1989 Husaria Race Team
170 Dworczak Maciej 1989 Husaria Race Team
171 Banaszak Tomek 1983 KD7W
172 Bartosik Daniel 1981 DRUŻYNA SZPIKU
173 Moskwa Krzysztof 1957 tak se pomykam !
174 Błoch Paweł 1983 Runner's Power
175 Lipowy Dawid 1991 1991
176 Krysztofiak Slawomir 1965 Bydgoszcz
177 Płócieniczak Łukasz 1988 Breaking3
178 Kędzia Jakub 1998 parkrun Gostyń
179 Raszewski Grzegorz 1966 ArdaghGroup Gostyń (Huta Szkła)
180 Mikołajczak Wiesław 1970 Gostyń
181 Kozaczek Adrian 1988 Night Runners
182 Banaszczak Iza 1984 Speed feet'16 / TGV CLUB
183 Pawłowska Karolina 1979 Śrem
184 Pawłowski Sebastian 1979 Śrem
185 Żak Magdalena 1980 MS-FIT Gostyn
186 Zuter Magdalena 1979 MUKS SZOK BOJANOWO
187 Robaszynski Krzysztof 1985 Elżbietków
188 Fier Marek 1981 Mosina
189 Jarczyńska-Fier Anna 1976 Mosina
190 Piechocki StanisŁaw 1974 Piechocki Team
191 Ratajczak Alina 1981 MUKS Szok Bojanowo
192 Malik Karol 1981 Bractwo Malików / KGB Mosina
193 Grzeszczak Karol 1973 1973
194 Szczepaniak Maciej 1972 TOPFARM
195 Radoła Piotr 1986 Kunowo
196 Radoła Marlena 1991 Kunowo
197 Wilczyńska Agnieszka 1979 nesthorn
198 Wilczyński Błażej 1978 nesthorn
199 Manowiecki Jarek 1976 Tri Uli
200 SmektaŁa Adam 1996 MS-FIT
201 Wojtkowiak Kazimierz 1984 Gostyń
202 Malik Jakub 1993 Bractwo Malików
203 KaŹmierczak Hanna 1976 Śremski Klub Morsów MROZIK
204 Szczepaniak Jacek 1966 Śrem
205 Wyzuj Patryk 1990 MS-FIT
206 Jankowski Paweł 1973 RUN-POLE
207 Tokarski Michał 1986 Gostyń
208 Gierczyński Tomasz 1989 Rehabilitacja Gostyń
209 Adamiak Aleksander 1974 RWT Poznań
210 Sierakowski Robert 1970 RWT Poznań
211 Staszko Michał 1984 Bojanowo
212 Paluszak Dariusz 1975 Dariusz Paluszak
213 Sikora Piotr 1982 TGV Club
214 Idkowiak Krzysztof 1986 Sporty Walki Gostyń
215 Rolnik Jarosław 1971 Gostyń
216 Konieczna Anna 1987 Żmija Brzezie
217 Konieczny Marcin 1979 Żmija Brzezie
218 Jakubczak Tomasz 1979 ŚREM
219 Matyśkiewicz Krzysztof 1966 Gostyń
220 Drzymała Jakub 1993 Gostyń
221 Zielińska Kinga 1973 SEKCJA BIEGACZA PRZY OŚRODKU KULTURY FIZYCZNEJ I REKREACJI W ŚMIGLU
222 Szkudlarek Michał 1933 SEKCJA BIEGACZA PRZY OŚRODKU KULTURY FIZYCZNEJ I REKREACJI W ŚMIGLU
223 Skrzypczak Marian 1959 SEKCJA BIEGACZA PRZY OŚRODKU KULTURY FIZYCZNEJ I REKREACJI W ŚMIGLU
224 Mendyka Katarzyna 1978 Gostyń
225 Brukwińska Marta 1990 TGV Club
226 Majchrzak Michał 1985 TGV Club
227 Ptaschuk Katsiaryna 1991 achilles leszno
228 Malyszek Krzysztof 1978 Gostyń
229 Kuśnierek Tomasz 1975 Czereśniowa
230 Hein Krzysztof 1990 Rehabilitacja Gostyń
231 Seń Adrian 1981 Leszno
232 Glapiak Piotr 1989 Pędzace Kombinerki
233 Kończak Michał 1989 Weteran Gostyń
234 Świstek Lucjan 1972 NETBOX BIEGA
235 Matuszak Patryk 1987 Września
236 Przytula Adam 1987 active livestyle
237 Malesiński Artur 1987 ACTIVE LIFESTYLE TEAM
238 Kubiś Andrzej 1963 Dert.Rydzyna
239 Lewczyk Marcin 1978 Kościan
240 Idkowiak Robert 1971 sailor
241 Idkowiak Aleksandra 1999 Tiger Wielkopolska
242 Rypien Karolina 1984 ACTIVE LIVESTYLE
243 Talarczak Jacek 1967 BIEGAJ Z KROBIĄ
244 Kaźmierczak Tomasz 1976 Leszno
245 Handke Marzena 1971 365 Gostyń
246 Naskręt Dariusz 1984 PIASKI BIEGAJĄ / TR Piaski
247 Karkosz Aurelia 1985 Miejska Górka
248 Gródziński Marcin 1984 Bumszakalaka
249 Tomczak Dariusz 1988 Husaria Race Team
250 Debski Dominik 1990 Gostyń
251 Naglak Hubert 1995 piaski
252 Friebe Kinga 1990 Rozpędzeni Wiatrem Golina
253 Sobczyk Bartosz 2001 Mchy
254 Kasprzak Dawid 1978 Śrem
255 Czekaj Agnieszka 1982 Rozpędzeni Wiatrem Golina
256 Grzelczak Aleksandra 1998 Jutrosin
257 Papież Justyna 1991 Przyborowo
258 Szajek Barbara 1991 ZSS W BRZEZIU TEAM
259 Panek Roman 1959 Miłośnicy Piłki Nożnej
260 Jacek Dydymski 1974 wiocha biega
261 Marciniak Mariusz 1975 Marwin
262 PiŁat Dariusz 1977 WKURW_TEAM
263 Wrzeszcz Elżbieta 1992 Jutrosin
264 Ratajczak Tomasz 1975 KROBIA
265 Ratajczak Joanna 1983 KROBIA
266 Mayer Łukasz 1980 ZSS W BRZEZIU TEAM
267 Kowalski Marcin 1979 Owczarz Chomecice
268 Gidaszewska Jolanta 1977 Kolorowa Drużyna Nessi
269 Larweczka Dariusz 1968 kościan team
270 Ciesielski Karol 1980 RYDZYNA
271 Zalewski Jozef 1947 tkkf wislanie slupno
272 Kasprzak Adam 1990 Weteran Gostyń
273 Nowak Bohdan 1967 Dolsk
274 Jagodziński Aleksander 1976 Gostyń
275 Tomaszewski Krzysztof 1967 KB Maraton Turek
276 Dettlaff Remigiusz 1980 Gostyń
277 Szukalska Agnieszka 1974 Kościan Team
278 Niewiada Marcin 1982 Acid Drinkers Maniacs
279 Tomaszewski Przemysław 1969 Gostyń
280 Górkiewicz Krzysztof 1957 Gostyń
281 Krajewska Hanna 1988 TOPFARM
282 Wojciechowski Andrzej 1972 KB Maraton Turek
283 Mazur Hubert 1987 KB MiŚ Borek Wlkp.
284 Kalak Jarosław 1981 KS Krotosz Krotoszyn
285 Kałka Marcin 1984 Rawicz
286 Wachowiak Michał 1980 Marillion Solo Runner
287 Wojciechowski Krzysztof 1990 Gostyń
288 Kluza Stanisław 1957 KB MARATON TUREK
289 Królik Monika 1991 TOPFARM
290 Krawczyk Łukasz 1990 Dolsk
291 Włodarski Jacek 1968 Turek
292 Pakuła Mikołaj 1982 KB Maraton Turek
293 Bocian Małgorzata 1983 Topfarm
294 Pieta Adam 1977 Topfarm
295 Kaczmarek Adam 1985 Golina
296 Kukuła Szymon 1994 Oborniki
297 Hałas Krystian 1980 Jarocin
298 Domań Joanna 1976 Dirty Sparrows
299 Domań Leszek 1975 Dirty Sparrows
300 Krawczyk Krzysztof 1974 KB Maraton Turek
301 Kaminik Maciej 1989 Runner's Power
302 Łuczak Tomasz 1980 kb maraton turek
303 Lorek Adam 1978 Biegam dla siebie
304 Nowicki Bartek 1983 Poznań
305 Kędzia Dominik 1972 Czempiń
306 Gembalski Marcin 1981 NETBOX biega
307 Marchwicka Jolanta 1977 Lucky Luki
308 Liszczyński Adam 1984 ZUTB BUDMECH GOSTYŃ
309 Grabkowski Robert 1969 KB SUKCES Żmigród
310 Matyla Bronisław 1965 Spinko Leszno
311 Olejniczak Mariusz 1965 Poznań
312 Zamelek Katarzyna 1987 Leszno
313 Blaszka Roman 1958 Luboń
314 Waleński Michał 1982 Piaski Biegają
315 Janowicz Maciej 1974 Osieczna biega
316 Janowicz Damian 1974 Osieczna biega
317 Brodziak Danuta 1981 Mosina
318 Furmann Renata 1964 GOSTYŃ
319 Szafranek Łukasz 1983 KS Oczko Osowa Sień
320 Nikolin Przemysław 1979 KS Oczko Osowa Sień
321 Kulak Dominika 1986 Runner
322 Marcjanek Łukasz 1989 Lks Iskra Jaszkowa, #sobasteam
323 Poczta Dariusz 1973 KS Krotosz Krotoszyn
324 Sobański Roman 1980 Tarnowo Podgórne Biega
325 Waligóra Michalina 1990 KROTOSZYN
326 Paluszak Olaf 2002 UKS Sportowiec Borowo
327 Świerkowski Maciej 1979 KB MIŚ BOREK WLKP.
328 Kołodziej Marcin 1979 Weteran
329 DopieraŁa Dawid 1985 Masłowo
330 Skośkiewicz Robert 1979 Poznań
331 Kasprzak Krzysztof 1968 KS Krotosz Krotoszyn
332 Borowczak Daniel 1981 Gostyń
333 Włodarczyk Michał 1996 Koźmin Biega
334 Jeż Jolanta 1976 Gostyń
335 Janowski Maciej 1984 Wolsztyńska Akademia Biegowa
336 Grzemski Błażej 1988 KB MIŚ BOREK WIELKOPOLSKI
337 Nawrocka Sylwia 1974 MAMA NA PEŁEN ETAT
338 Bala Witold 1954 KB SUKCES ŻMIGRÓD
339 Szymaniak Małgorzata 1972 Psarskie
340 Grypczyński Przemysław 1972 ZSE Leszno
341 Frąckowiak Tomasz 1975 DLK2020
342 Kabała Damian 1980 SP 5 Gostyń/Kania Gostyń
343 Zalewski Józef 1942 Głogów Niezrzeszony
344 Łocman Alicja 1980 CONNECTOR TEAM
345 Janowski Robert 1986 R-TEAM KŁODA
346 Konieczny Andrzej 1970 Gostyń
347 Gluma Bogusław 1973 NETBOX BIEGA
348 Misiaczyk Gerard 1973 Gostyń
349 Muszyński Konrad 1984 Ucho Team
350 Bartosz Mariusz 1971 Leszno
351 Tomiak Przemysławt 1972 Piaski
352 Piszczelak Mateusz 1997 Gostyń
353 Nowacka Marlena 1976 JAN-MAR.PL
354 Wojciechowski Paweł 1976 TFP TEAM SPORT
355 Kordus Zbigniew 1973 Piaski
356 Sienkiewicz CzesŁaw 1958 KS Krotosz Krotoszyn
357 Mazurczak Marta 1991 Funfit
358 Kosmalski Sławomir 1970 Kąkolewo
359 Skotny Robert 1980 INSPIRION POLSKA
360 Maćkowiak Valery 1954 KS KROTOSZ KROTOSZYN
361 TyczyŃski Piotr 1965 KS KROTOSZ KROTOSZYN
362 Czarnojańczyk Rafał 1975 Ostrów Wielkopolski
363 Tomczyk Sylwester 1968 KB Maraton Turek
364 Dańczak Tadeusz 1972 Gostyńska huta szkła - Ardagh Glass
365 Dańczak Anna 1974 Gostyńska huta szkła - Ardagh Glass
366 Mrzywka Waldemar 1962 Krotoszyn
367 Głuszak Bartek 1999 UKS Szybki Lopes Nekla
368 Biskup Anna 1981 Gostyńska huta szkła - Ardagh Glass
369 Pszonkova Lucie 1973 Gostyńska huta szkła - Ardagh Glass
370 Poślednik Krzysztof 1996 Gostyńska huta szkła - Ardagh Glass
371 Jaraczewski Bartosz 1983 Gostyńska huta szkła - Ardagh Glass
372 Zagata Paweł 1983 Gostyńska huta szkła - Ardagh Glass
373 Zagata Piotr 1968 Gostyńska huta szkła - Ardagh Glass
374 Tomiak Katarzyna 1970 Piaski
375 Karwik MirosŁaw 1963 ZDUNY
376 Deplewski Daniel 1972 ZDUNY
377 Zwierzęcki Bartosz 1986 TOPFARM
378 Karalus Sebastian 1979 Krosinko
379 Szeszycki Andrzej 1964 Zduny
380 Kraśner Paweł 1983 Weteran
381 Nowak Marcin 1971 KB MIŚ BOREK WLKP.
382 Pięta Tomasz 1977 TOPFARM
383 Frąckowiak-Pięta Marta 1977 TOPFARM
384 Kaczmarek Karol 1996 Pożegowo
385 Nowak Sebastian 1976 Frau
386 Furmańczak Karolina 1976 TOPFARM
387 Furmańczak Daniel 1976 TOPFARM
388 Ostojski Kamil 1990 Wybrzeże klatki schodowej
389 Rybacka Katarzyna 1975 Krotoszyn
390 CzwojdziŃski Ireneusz 1962 Cityzen Poznań
391 Dzikowska Violetta 1973 Śrem
392 Paluszkiewicz Małgorzata 1972 GTC CITIUS
393 Paluszkiewicz Basia 1998 GTC CITIUS
394 Danek Maciej 1973 Poznań
396 Kukawka Anna 1977 UKS Biskupianka Stara Krobia
397 Przybylak Sławomir 1979 UKS Biskupianka Stara Krobia/Sporty Walki Gostyń
398 Kiliarska Valentyna 1990 Lkb Rudnik
399 Veretskyi Pavlo 1985 Lkb Rudnik
400 Kin Adrian 1986 ALBANNERS
401 Okseniuk Sergii 1980 MK Luchesk
402 Stepanenko Pavel 1990 MK Luchesk
403 Okseniuk Oksana 1988 MK Luchesk
404 Nemchenko Marina 1996 MK Luchesk
405 Pechnikov Ruslan 1986 MK Luchesk
406 Holovnickii Oleksandr 1975 MK Luchesk
407 Tauchert Tomasz 1972 Leszno
408 Sztul Łukasz 1991 Szymanowskiteam
409 Zygner Jerzy 1974 Rydzyna
410 Tomaszewski Mikołaj 1983 Kościan
411 Kuzia Adam 1978 Koźmin Biega
412 Kielin Grzegorz 1976 mSport
413 Roszak Marcin 1980 KB MIŚ BOREK WLKP.
414 Szablikowski Błażej 1978 Poznań
415 Michnowski Maciej 1976 35 Plus
416 Tylman Tomasz 1981 Gostyńska huta szkła - Ardagh Glass
417 Naskęt Rafał 1978 Młode Orły
418 Grodzka Żaneta 1992 Ciesiółka Auto Group
419 Borowski Damian 1994 Ciesiółka Auto Group
420 Jęsiek Aleksander 1961 Ciesiółka Auto Group
421 Zelek Urszula 1977 Ciesiółka Auto Group
422 Stasiński Krzysztof 1983 Ciesiółka Auto Group
423 Polaszewski Leszek 1987 Ciesiółka Auto Group
424 Michalski Tomasz 1981 Dworczak Team
425 Kubinka Paweł 1975 Jutrosin
426 Stańczak Tomasz 1969 Gostyń
427 Jaszkiewicz Adrian 1981 Amator
428 Zaleśny Mateusz 1986 Ciesiółka Auto Group