Lista startowa

VII Bieg NASZA DYCHA

Gostyń, 25.04.2020
Dystans: 10 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 188


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
119 Adamski Karol 1971 ZAWISZA DOLSK
54 Antkowiak Joachim 1980 Leszno
53 Antkowiak Joanna 1981 Kobiety Biegają
182 Bajer Krzysztof 1980 Grodzisko
175 Banaszak Dorota 1984 gostyń
59 Baum Marek 1995 Garzyn
118 Berdychowski Łukasz 1990 Mrozoodporni/ Mondi
58 Biderman Przemysław 1987 BIDUS BIEGA
110 Bienczak Lukasz 1979 Dabcze
201 BoŃczek Michał 1977 Leszno
194 Borowczak Daniel 1981 Gostyn
126 Boruszewski Piotr 1978 Parkrun Gostyń
177 Brodziak Danuta 1981 Mosina
65 Burdajewicz Katarzyna 1971 Runner's Power
84 Chudy Arkadiusz 1980 ParkRun Gostyń
24 Chudy Bartosz 2000 PARKRUN GOSTYŃ
88 Chudy Roman 1958 R-Team Rydzyna
35 Czamański Filip 2000 Wiocha Biega
34 Czamański Zbigniew 1973 WIOCHA BIEGA
74 Dajewska Marta 1990 Stare Oborzyska
73 Dajewski Andrzej 1959 Stare Oborzyska
69 Dajewski Michał 1982 Gostyń
164 Danielczyk Maria 1991 RB Active/ Kobiety w biegu
157 Domaniecka Monika 1982 Stary Sielec Team
121 DopieraŁa StanisŁaw 1988 Gostyń
55 Dubowik Ania 1980 Parkrun Gostyń
72 Dudek Bartosz 1987 Weteran Gostyń
135 Dylak Maciej 1993 SW Gostyń
27 Dzikowski Dariusz 1977 parkru Gostyń
184 Dzikowski Paweł 1970 Krotoszyn
208 Fiebich Zbigniew 1976 Lucky Luki
28 Furmańczak Danuta 1976 Leszno
202 Gluma BogusŁaw 1973 NETBOX BIEGA
122 Górczak Michał 1981 Gostyń
77 Górna Aldona 1978 Żółwice w Biegu
181 Grabny Marek 1963 Orkan Manieczki
185 Grzeszczak Karol 1973 Gostyń
196 Grzeszkowiak Bogumiła 1969 Nie ma
83 Handke Joanna 1976 Gostyń
68 Handke Marzena 1971 Gostyń
91 Hebel Marcin 1982 Niechlów
124 Idkowiak Aleksandra 2003 KS Tiger WLKP
87 Idkowiak Ewelina 1984 Sporty Walki Gostyń
89 Idkowiak Krzysztof Edina 1986 SWG
123 Idkowiak Robert 1971 sailor maciejewo
205 Irzyk Dariusz 1972 Remiechów
116 Janowicz Wojciech 1976 Szymanowski Team R-TEAM
98 Janowski Robert 1986 R-TEAM
127 Jarczyńska-Fier Anna 1976 Mosina
45 Jaronski Hubert 1975 Gostyń
103 Jaskierski Michał 1975 Gostyń
64 Józefiak Jakub 2003 Rawicz
63 Józefiak Mariusz 1980 Rawicz
97 Jurga Artur 1984 RYDZYNA
153 Kaczmarek Karol 1996 Gostyń
207 Kaczmarek-Hojzler Sylwia 1979 Rawicz
137 Kaczor Marcin 1991 Kościan
170 Kaczor Piotr 1978 GOSTYŃ
52 Kalitka Tomasz 1973 Dworczak Team
193 Kałuża Jakub 1996 Rawicz
44 Karalus Sebastian 1979 Krosinko
183 Karwik Mirosław 1963 BIEG O ZDUNOWSKIEGO KAFLA
162 Karwik Patryk 1992 KS KROTOSZ KROTOSZYN
107 Kasprzak Krzysztof 1971 speed żółwik
171 Kasprzak Krzysztof 1968 KS Krotosz Krotoszyn
95 Kaźmierska Ewelina 1977 SWG
46 Kaźmierski Piotr 1976 SWG
134 Kędzia Dominik 1972 Czempiń
141 Kędzia Edyta 1970 Czempiń
198 Knaflewska Justyna 1979 R-TEAM RYDZYNA
197 Knaflewski Krystian 1978 R-Team
96 Kolasiński Andrzej 1976 Świerczewo Run
192 Kołodziej Norbert 1982 Weteran-Gostyń
47 Konieczny Marcin 1979 Gostyń
131 Konopka Leszek 1976 Leszno
48 Kostrzewska Aldona 1980 GOSTYŃ
1 Kostrzewski Dariusz 1977 GKR Gostyń
29 Koszel Kuba 1989 ACTIVE LIFESTYLE
51 Kozak Krystyna 1967 LOB
125 Krajka Roman 1985 WALBET TEAM
42 Kramm Grażyna 1972 Zabiegane ŚrePoLe
49 Król Lech 1981 KS KROTOSZ KROTOSZYN
21 Krysicki Grzegorz 1960 Gostyń
172 Kubiś Andrzej 1963 R-Team Rydzyna
168 Kunc Marcin 1988 JW 1517 Leszno
37 Kwinta Bartłomiej 1993 Gostyń
78 Lange Hanna 1978 Żółwice w Biegu
190 Leman Maciej 1970 Drużyna Szpiku
81 Lisiecka Anna 1992 Gostyń
82 Lisiecki Michał 1987 Gostyń
146 Łakomy Jarosław 1968 Gostyń
151 Łaski Wojciech 1996 Pudliszki
145 Łukaszewski Łukasz 1978 Śrem
138 Łyskawa Dariusz 1979 Roz.Bieg.ane Białe Tygrysy
143 Maj Tomasz 1981 Kargowa
38 Majcher Tomasz 1974 Wiocha Biega
133 Makowski Marek 1976 Śrem
178 Malewicz Maria 1984 Drużyna Wisienki
179 Malewicz Robert 1984 Drużyna Wisienki
140 Małyszek Krzysztof 1978 1978
161 Marchwicka Jolanta 1977 Lucky Luki
163 Marciniak Roman 1976 Czerwonak
57 Matejczuk Emil 1990 KGHM ZG RUN
85 Matyśkiewicz Krzysztof 1966 Gostyń
165 Mayer Łukasz 1980 BE3 Cityzen / TRI Gostyń
159 Mazurczak Marta 1991 FUNFIT
23 Mazurek Mikołaj 1990 Pogorzela
40 Mendyka Piotr 1986 Gostyń
199 Michalewicz Szymon 1980 Poniec
113 Michalska Agnieszka 1980 Poznań
114 Michalski Mikołaj 1977 Poznań
149 Michalski Tomasz 1981 Dworczak Team
99 Modrzyńska Elżbieta 1981 R_team
86 Molinus Jakub 1978 evolutio CWR
43 Nehring Jarosław 1971 JW 1517 1Ldplot
154 Nowacka Agnieszka 1990 Gostyn
155 Nowacki Damian 1985 Gostyn
56 Nowaczyk Paweł 1982 Sparta
136 Nowak JÓzef 1955 BBC SKÓRZEWO
105 Nowak Małgorzata 1988 WALBET
104 Nowak Michał 1985 WALBET
147 Nowicki Bartosz 1983 Poznań
128 Olejniczak Krzysztof 1967 AGROZIÓŁKOWO
102 Olszewska Marta 1984 Gostyń
60 Orpel Michalina 1985 Gostyń
71 Pacholska Małgorzata 1981 R-Team Rydzyna
180 Pazoła Korneliusz 1987 Hell's gym OCR Pępowo
66 Pieprzycka Agata 1978 R-Team Rydzyna
166 Pięta Tomasz 1977 Topfarm
41 Piszczelak Łukasz 1988 Gostyń
204 Pluta Rafał 1975 Gostyń
176 Płóciennik Katarzyna 1980 Gostyń
92 Płuciniczak Aleksandra 1990 Bodzewko
93 Płuciniczak Jarosław 1990 Bodzewko
100 Przybyszewska Dominika 1989 Świerczewo Run
174 Puślecka Katarzyna 1998 Piaski
109 Ratajczak Agnieszka 1975 Kościan Team
160 Ratajczak Klaudia 1991 Garzyn
108 Razik Tadeusz 1952 brak
117 Rogala Anna 1990 Gostyń
26 Rolnik Adam 1997 Gostyń
25 Rolnik Jarosław 1971 Gostyń
70 Rybicki Jacek 1970 Gostyń
188 Sarbinowski Krzysztof 1983 Dworczak Team
191 Skowronek Przemysław 1980 Bruczków
156 Sobierajski Krzysztof 1982 Auto Gaz Manieczki
152 SoŁtys Marzena 1988 ZEUS
187 Stachowiak Arkadiusz 1980 Gostyń
67 Stachowiak Miłosz 1986 ZEUS
111 Staszko Michał 1984 Bojanowo
112 Steinke Agata 1979 POZNAŃ
80 Swornowski Krzysztof 1975 Naramowice Biegają
33 Sworowski Rafał 1984 Gostyń
139 Sztul Michał 1957 Krzywiń
75 Szymankiewicz Ewa 1983 MIEJSKA GÓRKA
94 Szymańczuk Jacek 1986 Naramowice Biegają
132 Szymański Karol 1981 Borek-Wlkp
203 Szymański Marek 1989 Hell's Gym OCR PĘPOWO
61 Szymkowiak Agnieszka 1981 Bojanowo
39 ŚlĄska-Dorsz MaŁgorzata 1971 Jestem ze wsi :P
169 Świstek Lucjan 1972 Netbox Biega
148 Tarnowski Robert 1981 Gola
130 Tauchert Magdalena 1979 Leszno
120 Tomaszewski Bartłomiej 1984 Unf*ck yourself
32 Tomaszewski Przemysław 1969 Gostyń
144 Tomczak Danuta Jadwiga 1957 Team Kościan
36 Tomczak Dariusz 1967 Piaski
31 Urbaniak Marian 1962 Netbox Biega
150 Wachowiak Kinga 1982 Miki Team
115 Wajszczak Lidia 1992 SWG, GB Wielkopolscy Biegacze
106 Walkowiak Karol 1985 WALBET
206 Walkowiak Mateusz 1999 SzymanowskiTeam
167 Weber Krzysztof 1979 Śrem
76 Wieland Lidia 1972 RTeam
22 Wiencek Artur 1981 Night Runners Ostrów Wielkopolski / 16 Batalion Remontu Lotnisk
189 Wilińska-Chrastek Edyta 1977 Leszno
30 Witczak Artur 1980 PARKRUN Gostyń
173 Witecki Tadeusz 1984 Poznań
158 Witkowski Piotr 1987 Stary Sielec Team
195 Wlekliński Szymon 1997 poznań
62 Włodarczak Sebastian 1987 GOSTYŃ
200 Wnuk-Kempa Karolina 1982 Wilkowice
50 Wojtkowiak Piotr 1990 Gostyń
129 Wojtkowiak Piotr 1985 Gostyń
79 Wróblewski Sławomir 1979 Sobiałkowo
186 Wujek Tobiasz 1987 WATAHA - Łączy nas bieganie
90 Zielińska Beata 1970 Parkrun GOSTYŃ
101 Ziemiński Tomasz 1982 PKO Bank Polski