Lista startowa

VII Bieg NASZA DYCHA

Gostyń, 03.10.2021
Dystans: 10 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 270


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
228 Adamczak Arkadiusz 1980 Leszno
197 Adamczak Hanna 1985 Netbox Biega
3 Adamczak Martyna 1992 Przyjaciele Team
198 Adamczak Paweł 1978 Leszno
53 Adamczyk Mariusz 1973 Altom Gniezno
54 Adamczyk Sławomir 1968 Gniezno
56 Adamczyk Wojciech 2002 Leszno
152 Adamkiewicz Aneta 1992 Piaski
227 Andrzejewski Marcin 1990 Gostyń
217 Antoniak Jakub 1997 Leszczyńska Akademia Biegowa
218 Antoniak Martyna 1992 Biegam, bo mi Stary każe
30 Artmańska Agnieszka 1977 Gostyń
96 Bajer Krzysztof 1980 Grodzisko
258 Banaszak Tomasz 1983 KD7W
201 Bartosik Daniel 1981 DRUŻYNA SZPIKU
62 B±k Ilona 1971 Przyjaciele Team
40 B±k Maciej 1985 TWR POWER
222 Berchert Marcin 1997 Netbox Biega
21 Berdychowski Jakub 1982 Meprozet Ko¶cian Team
9 Berdychowski Łukasz 1990 Mondi Simet
161 Berger Alina 1972 Netbox Biega
155 Berger Monika 2000 Netbox Biega
37 Białoskórska Olga 1965 Gostyń
149 Biechowiak Artur 1990 Jutrosiński Klub Biegaczy
135 Bielecka Karolina 2003 Michałowo
136 Bielecka Patrycja 2003 Michałowo
99 Biernacka Edyta 1979 Gostyń
4 Błażejczak Tomek 1986 Leszno
101 Błażutycz Paweł 1973 KS KROTOSZ KROTOSZYN
219 Borowczak Daniel 1981 Gostyń
19 Brandenburg Michał 1981 Przyjaciele Team
116 Bręczewski Tomasz 1980 Czempiń
246 Broda Mateusz 1992 Pępowo
51 Budzicz Paweł 1982 Krzyszkowo
206 Bujak Damian 1996 Mondi Simet
189 Buk Sławomir 1981 Gostyń
69 Burdajewicz Katarzyna 1971 Dolsk
175 Ceranka Hubert 1996 Ceranka Team
110 Ceranka Krystian 1991 Gostyń
183 Ceranka Lilla 1970 Gostyń
106 Chuda Ewa 1989 Biegaj z Krobia women
105 Chuda Renata 1973 Biegaj z Krobia women
243 Chudziński Łukasz 1982 JIMTEAM
253 Ciesielska Anna 1988 Gostyń
33 Czamański Zbigniew 1973 WIOCHA BIEGA
115 Czerwińska Anna 1988 Czarna Biega
24 Dajewski Andrzej 1959 Stare Oborzyska
52 Dajewski Michał 1982 Gostyń
107 Dębski Dominik 1990 Gostyń
196 Dobro¶ Dawid 1989 KGHM ZG RUN
38 Dopierała Stanisław 1988 Gostyń
170 Drucis Daria 1988 Netbox Biega
93 Dubisz Piotr 1987 Gostyń
125 Dubowik Anna 1980 Gostyń
108 Dudek Mariusz 1978 Gostyń
208 Duszak Martyna 1983 "Netbox Biega"
72 Dziubałka Adrian 1984 Gym Młyn
75 Feledziak Witold 1980 GKR Gostyń
15 Fiebich Zbigniew 1976 Lucky Luki
210 Fr±ckowiak Robert 1979 Lech Poznań
117 Furman Jakub 2000 Gostyń
191 Gawrecka Beata 1982 JUTROSIŃSKI KLUB BIEGACZY
193 Gawrecki Michał 1983 JUTROSIŃSKI KLUB BIEGACZY
85 Gembalski Łukasz 1998 Lucky Luki
182 Gembalski Marcin 1981 Netbox Biega
164 Gerowski Maciej 1975 SWG / LeszNO Limits Runners
211 Gliniany Mateusz 1985 Netbox Biega
180 Glinkowska Aneta 1986 NETBOX BIEGA
48 Gluma BogusŁaw 1973 NETBOX BIEGA
168 Gluma Marta 1984 NETBOX BIEGA
190 Gmur Bartosz 1983 KRZACZORAMI DO DUSINY
92 Gorynia Hubert 1985 Bodzewo
162 Grabia Jacek 1971 Poznań
241 Gratkowski Michał 1977 Grunwald Team Poznań
225 Grodzka Agnieszka 1979 Gostyń
109 Grzemski Błażej 1988 KB MI¦ Borek Wlkp.
171 Grzesiak Krystyna 1968 NETBOX BIEGA
49 Grzeszczak Karol 1973 GOSTYŃ
239 Grze¶kowiak Edyta 1986 Jutrosiński Klub Biegaczy
252 Grze¶kowiak Zbigniew 1978 Jutrosiński Klub Biegaczy
244 Hajduk Olga 1988 NETBOX BIEGA
59 Handke Marzena 1971 Gostyń
74 Hansz Donat 1994 NETBOX BIEGA
31 Idkowiak Aleksandra 2003 SWG
34 Idkowiak Ewelina 1984 Sporty Walki Gostyń
16 Idkowiak Krzysztof 1986 SWG
32 Idkowiak Robert 1971 sailor maciejewo
205 Janicki Przemek 1980 Straż Pożarna Gostyń
234 Jankowiak Zuzanna 1996 Ceranka Team
226 Jankowiak-Andrzejczak Małgorzata 1981 Dolsk
184 Jankowska Joanna 1981 Gostyń
186 Jankowski Paweł 1979 Gostyń
213 Jankowski Paweł 1973 RUN-POLE
230 Jarożek Orfeusz 2001 Futsal Leszno
66 Jaruzel Jan 1971 KS Krotosz Krotoszyn
89 Jaskierski Michał 1975 Gostyń
148 Jedrzejek Lukasz 1980 DFDS Polska Running Team
76 Jeż Jolanta 1976 Gostyń
44 Jędrzejczak Renata 1982 Rakoniewice
268 Józefiak Jakub 2003 Walbet Team
265 Kaczmarek Ania 1990 Rawicz
242 Kaczmarek Karol 1996 Gostyń
177 Kaczmarek-Hojzler Sylwia 1979 Brak
129 Kaliszan Marcin 1987 NETBOX BIEGA
172 Kalitka Kamilla 1972 Netbox Biega
165 Kalitka Monika 1997 Dworczak Team
71 Kalitka Tomasz 1973 Dworczak Team
209 Kałka Marcin 1984 Rawicz
58 Karolak Grzegorz 1968 Poznań
270 Kasperkowiak Paweł 1987 Gostyń
28 Kasprzak Adam 1990 Grupa biegowa PrzyjacieleTeam
90 Kasprzak Artur 1995 Team Transformers
159 Kasprzak Joanna 1985 Przyjaciele Team
65 Kasprzak Krzysztof 1968 KS Krotosz Krotoszyn
29 kaĽmierska Ewelina 1977 Sporty Walki Gostyń
39 KaĽmierski Michał 1985 Gostyń
41 KaĽmierski Piotr 1976 SWG
57 Kędzia Dominik 1972 Czempiń
134 Kędzia Edyta 1970 Helios Czempiń
232 Kędziora Szymon 2001 Futsal Gostyń
154 Klonowski Mikołaj 1990 KP PSP Gostyń
133 Knapkiewicz Piotr 1993 Gostyń
97 Knapp Janusz 1982 NETBOX BIEGA
121 Kolasiński Andrzej 1976 ¦wierczewo Run
70 Kołodziej Norbert 1982 Krzemieniewo
22 Konieczny Daniel 1984 Gostyń
199 Kos Adrian 1992 Doti Manufaktura / Anatomia Biegania
68 Kosmalski Sławomir 1970 Gmina Osieczna
212 Kostrzewska Aldona 1980 Gostyń
1 Kostrzewski Dariusz 1977 GKR GOSTYŃ
98 Kowalski Marcin 1979 Chomęcice
36 Kóska Sławomir 1978 Champion Man Team
156 Kręgielczak Renata 1980 Netbox Biega
13 Król Lech 1981 KS Krotosz Krotoszyn
237 Krysicki Grzegorz 1960 Gostyń
43 Kucharski Krzysztof 1981 Gostyń
118 Kujawa Damian 1986 ¦wierczewo RUN
119 Kujawa Paulina 1987 ¦wierczewo RUN
139 Kukawka Anna 1977 UKS Biskupianka Stara Krobia
235 Kukla Dominika 1980 JUTROSIN
82 Ledniak Sebastian 1989 Runners Team Nysa
104 Lisiecka Ania 1992 SWG
141 Łęcka-Janicka Izabela 1984 Gostyń
236 Maciejewska Małgorzata 1974 Netbox Biega
250 Majchrzak Agnieszka 1985 PIASKI
251 Majchrzak Andrzej 1985 PIASKI
231 Malchrzycki Waldemar 1978 Jutrosin
256 Malinowski Paweł 1991 Kazimierz Biskupi
80 Manel Maciej 2003 K±kolewo
248 Mańczak Joanna 1985 GYM Młyn
61 Marciniak Mateusz 1988 Mondi Simet
176 Marciniak Roman 1976 Roman Marciniak
145 Marcinkowski Robert 1976 Gostyń
100 Marek Artur 1973 KS KROTOSZ KROTOSZYN
112 Marek Daniel 1974 Cybina Team
173 Matuszak-Zboralska Anna 1984 Netbox Biega
83 Matyskiewicz Rafal 1971 Dzika Kuna
257 Maty¶kiewicz Krzysztof 1966 Gostyń
5 Mazurek Mikołaj 1990 Pogorzela
223 Medel Artur 1984 Poznań
187 Meissner Kacper 1994 Grupa Meissner
73 Meissner Wojciech 1996 ¦rem
220 Mendyka Piotr 1986 Gostyń
130 Michalak Mariola 1980 Przyjaciele Team
81 Mikołajczak Wiesław 1970 Gostyń
14 Naglak Hubert 1995 Hell's Gym Ocr Pępowo
188 Nojman Aleksandra 1996 Netbox Biega
194 Nowacki Bartosz 1987 Anatomia Biegania
94 Nowaczyk Przemysław 1980 BestDriveBa-Mar
224 Nowicki Adam 1990 MKL Szczecin
78 Nowicki Bartosz 1983 Poznań
151 Okręt Tomasz 1978 Nas troje z Pępowa
195 Olszewska Marta 1984 Gostyń
185 Pacholski Bernard 1982 GOSTYŃ
91 Pakuła Bogusław 1982 Gostyń
2 Paluszkiewicz Basia 1998 GTS Citius
142 Paluszkiewicz Bogdan 1972 UKS Biskupianka/GTS CITIUS
11 Paluszkiewicz Małgorzata 1972 GTS CITIUS
160 Pawlak Katarzyna 1985 Netbox biega
55 Pawlak Mariusz 1965 Pudliszki
132 Pawlak Sławomir 1988 ......
163 Pawlak Szymon 2000 Netbox Biega
203 Pazoła Aleksandra 1987 Hell's gym OCR Pępowo
202 Pazoła Korneliusz 1987 Hell's gym OCR Pępowo
192 Peda Magdalena 1981 Netbox biega
249 Piasecki Radosław 1978 GŁOGÓW
263 Pietrzyk Janusz 1966 Night Runners
18 Piszczelak Mateusz 1997 NETBOX BIEGA
20 Piszczelak Sandra 1996 Gostyń
127 Pluta Rafał 1975 TomGroup Leszno
47 Płóciennik Katarzyna 1980 Gostyń
166 Płuciniczak Aleksandra 1990 Bodzewko Drugie
255 Pogorzelska Karolina 1992 OSP Krępkowo
128 Prętkowski Mirosław 1985 Sportowy Gostyń
138 Przybylak Sławomir 1979 GTS CITIUS
140 Przybył Piotr 1972 EASY RUNNERS
267 Przybył Rafał 1989 Piaski
120 Przybyszewska Dominika 1989 ¦wierczewo Run
84 Ptashuk Katsiaryna 1991 UKS ACHILLES LESZNO
12 Pu¶lecka Katarzyna 1998 Piaski
167 Pytel Anna 1986 Netbox Biega
123 Rabiega Monika 1980 Leszno
124 Rabiega Szczepan 1975 Leszno
113 Rakowicz Ewelina 1982 Stęszew
114 Rakowicz Piotr 1983 Stęszew
103 Raszewski Grzegorz 1966 AGGostyń
46 Ratajczak Honorata 1974 Gym Młyn
26 Ratajczak Izabela 1997 SWG
87 Razik Tadeusz 1952 -
238 Reizner Marcin 1980 Gostyn
77 Rolnik Jarosław 1971 Gostyń
79 Rolnik Patrycja 1997 Gostyń
150 Roszak Ewa 1984 Nas troje z Pępowa
137 Roszak Marcin 1980 KB Mi¶ BOREK Wlkp.
240 Różanek Stefan 1961 Leszno
247 Rybarczyk Jakub 1991 Gym Młyn
88 Sadzka Agnieszka 1981 Gostyń
264 Samol Bartosz 1986 Powrót do korzeni
144 Sarbinowski Krzysztof 1983 Dworczak Team
86 Sienkiewicz Czesław 1958 KS Krotosz Krotoszyn
25 Sierżant Joanna 1980 PGS TEAM
45 Skorczak Paulina 1980 Pudliszki
64 Skrzypczak Agnieszka 1982 Gostyń
17 Skrzypczak Łukasz 1983 Wataha - ł±czy nas bieganie
254 Smektała Agnieszka 1986 Gostyń
245 Snela Sebastan 1977 Ardagh Glass
157 Sobalska Katarzyna 1984 NETBOX BIEGA
200 Sobalski Maciej 1984 NETBOX BIEGA
233 Sobierajski Krzysztof 1998 Strzelce małe
214 Sołtys Marzena 1988 Jarocin
131 Sroka Kacper 2000 Piaski
35 Stachowiak Arkadiusz 1980 Gostyń
95 Stamierowski Michał 1995 Team Pascal
23 Staniszewski Tomasz 1988 Gostyń
122 Swornowski Krzysztof 1975 Naramowice Biegaj±
261 Szczepaniak Dominik 1981 Walbet Team
102 Szczygieł Daniel 1997 Poznań
169 Szulc Mirosław 1951 Luboński Klub Biegacza
42 Szułczyńska Aleksandra 2002 Gostyń
111 Szymańczuk Jacek 1986 Naramowice Biegaj±
262 Szymański Marek 1989 Hell's gym OCR Pępowo
221 ¦lęzak Lidia 1988 Muks szok Bojanowo
50 ¦wistek Lucjan 1972 Netbox Biega
7 Tomaszewski Przemysław 1969 Gostyń
266 Tomczak Dariusz 1988 Hell's gym Ocr Pępowo
146 Twarda Anna 1981 GRABONÓG
63 Tylicki Robert 1972 Karkonosz Running Team
6 Urbaniak Marian 1962 Netbox biega
178 Wachowiak Rafał 1977 Kobylin
10 Wajszczak Lidia 1992 GB Wielkopolscy biegacze
207 Walczak Michał 1985 Gostyń
259 Walkowiak Joanna 1987 Walbet Team
260 Walkowiak Karol 1985 Walbet Team
179 Wawrzyniak Marcin 1985 Gostyń
181 Wencel Magdalena 1975 Netbox biega
67 Wieliński Paweł 1982 SWG
269 Wilinska-Chrastek Edyta 1977 Leszno
147 Wira Mariusz 1973 KB MI¦ BOREK WLKP.
126 Włodarczyk Jakub 1988 Gostyń
204 Wojciechowska-Walczak Marta 1982 Netbox Biega
143 Wojciechowski Krzysztof 1984 Gostyń
8 Wojtkowiak Piotr 1990 Mondi Simet
216 Wojty¶ Adam 1975 JUTROSIŃSKI KLUB BIEGACZY
215 Wojty¶ Monika 1979 JUTROSIŃSKI KLUB BIEGACZY
229 Woroch-Malchrzycka Kamila 1984 Jutrosin
153 Wróbel Adam 1984 Nas troje z Pępowa
60 Wróblewski Sławomir 1979 Sobiałkowo
158 Wujczak Agata 1980 Netbox Biega
27 Wujek Marcin 1981 Brodnica
174 Zboralski Jarosław 1983 Netbox Biega