Lista startowa

VIII Bieg NASZA DYCHA

Gostyń, 23.04.2022
Dystans: 10 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 218


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
32 Adamczak Martyna 1992 Przyjaciele Team
163 Bajer Krzysztof 1980 Zadyszka Grodzisko
178 Barełkowska Katarzyna 1972 Night Runners
205 Berdychowski Jakub 1982 Mrozoodporni Krzywiń
97 Berdychowski Łukasz 1990 MONDI SIMET
59 Białoskórska Olga 1965 Gostyń
74 Biel Tomasz 1971 (PDP) Running Team
214 Biernacka Edyta 1979 Gostyń
220 Binkowska Marta 1988 Poznań
182 Biskup Maciej 1978 Borek Wlkp
151 Bończek Michał 1977 SP 9 Leszno
219 Borowczak Daniel 1981 Gostyń
185 Borowczyk Dariusz 1989 Pępowo
18 Boruszewski Piotr 1978 Tajwański Ząb
146 Bręczewski Tomasz 1980 Czempiń
183 Brukwińska Marta 1990 Kościan
71 Burdajewicz Katarzyna 1971 Dolsk
99 Burkiewicz Łukasz 1973 MONDI SIMET
111 Ceranka Krystian 1991 Ceranka Team
130 Chorała Mirosław 1969 Convert PL
114 Chudy Bartosz 2000 Gostyn
122 Chudy Szymon 1989 Convert PL
191 Chudziński Łukasz 1982 KANIASIATKA
26 Czamański Zbigniew 1973 WIOCHA BIEGA
133 Czapla Tobiasz 1979 Convert PL
174 Czerw Konrad 1979 DTR BIEGA / MARIO TEAM
180 Czerwińska Anna 1988 Czarna Biega
40 Dajewski Michał 1982 Gostyń
172 Dąbrowski Paweł 1975 Night Runners
181 Dębowski Wiktor 1987 ChampionManTeam
31 Dubisz Piotrek 1987 Gostyń
48 Dubowik Anna 1980 Gostyń
87 Duda Roman 1981 MONDI SIMET
38 Dutkiewicz Krystian 1978 Przyjaciele Team
70 Dzikowski Dariusz 1977 Parkrun Gostyń
47 Dziubałka Adrian 1984 Gym Młyn
194 Fehlau Marcin 1978 Fehlau RUN Team
203 Feledziak Wojciech 1982 Gostyń
147 Fiebich Zbigniew 1976 Lucky Luki
193 Fiszer Klaudia 1991 PrzyjacieleTeam
20 Fliegner Tomasz 1996 Bukowski Klub Biegacza
200 Fórmanowski Marcin 1992 Krobia
100 Frąckowiak Robert 1979 PROFARM
127 Furman Jakub 2000 Convert PL
101 Galusiński Dawid 1997 MONDI SIMET
161 Gembalski Marcin 1981 NETBOX BIEGA
149 Glinka Czarek 1982 GORW
104 Gluma Bogusław 1973 NETBOX BIEGA
188 Gorwa Aneta 1995 Borek Wielkopolski
173 Gościański Łukasz 1978 Krzaczorami do Dusiny
36 Gościański Mateusz 1991 Goggle pae team
81 Gościewicz Sara 1985 BBLLubin
162 Grafik Grzegorz 1966 Jutrosinski klub biegacza
204 Grafik Renata 1974 Jutrosinski klub biegacza
142 Gratkowski Michał 1977 XPATTERN TEAM
105 Gruszczyńska Elżbieta 1983 Witkowski Running Team
103 Grzeszczak Karol 1973 Gostyń
160 Grzymislawski Tomasz 1977 Jutrosiński klub biegaczy
85 Hajduk Michał 1988 MONDI SIMET
25 Handke Marzena 1971 Gostyń
102 Hansz Donat 1994 NETBOX BIEGA
17 Hofman Małgorzata 1994 Rąbiń
27 Idkowiak Aleksandra 2003 sailor Maciejewo
116 Idkowiak Krzysztof 1986 SWG
28 Idkowiak Robert 1971 sailor Maciejewo
98 Jagodzik Michał 1987 MONDI SIMET
29 Janicki Przemek 1980 Jehać PlS
92 Janicki Teodor 1977 MONDI SIMET
150 Jankowiak Karol 1978 Ziółkowo
211 Jankowska Joanna 1981 Gostyń
212 Jankowski Paweł 1979 Gostyń
68 Jaruzel Jan 1971 KS Krotosz Krotoszyn
112 Jaskierski Michał 1975 Gostyń
83 Jażło Przemysław 1985 BiegamBoLubię Lubin
88 Jerszyński Patryk 1991 MONDI SIMET
210 Juska Mieczysław 1963 Gostyń
44 Juskowiak Marek 1975 ACTIVE LIFESTYLE
126 Juskowiak Paulina 1997 Convert PL
131 Kaczor Agata 1982 Convert PL
107 Karolewski Maciej 1983 Krotoszyńska Grupa Biegowa
94 Kasperkowiak Paweł 1987 MONDI SIMET
67 Kasprzak Krzysztof 1968 KS Krotosz Krotoszyn
108 Kaźmierczak Piotr 1990 Jaraczewo
34 kaźmierska Ewelina 1977 Sporty Walki Gostyń
123 Kaźmierski Jakub 1982 Convert PL
206 Kaźmierski Michał 1985 Gostyń
65 KĘdzia BartŁomiej 1977 #Szymanowski Team
22 Kędzia Dominik 1972 Czempiń
169 Kincel Paula 1976 Fiebig Team
167 Klimaszewski Jacek 1984 Fiebig team
177 Knapp Janusz 1982 NETBOX BIEGA
134 Kocjan Rafał 1981 Convert PL
221 Kolasiński Andrzej 1976 Poznań
128 Kołodziej Krzysztof 1980 Convert PL
75 Kostrzewski Dariusz 1977 GKR GOSTYŃ
15 Koszel Kuba 1989 ACTIVE LIFESTYLE
45 Kozak Adriana 1975 ACTIVE LIFESTYLE
53 Kóska Sławomir 1978 Champion Man Team
125 Krajka Paweł 1990 Convert PL
80 Kukawka Anna 1977 UKS Biskupianka
57 Kukla Dominika 1980 Jutrosin
5 Listwoń Michał 1973 GTS CITUS
106 Ławniczak Justyna 1978 Jutrosiński klub biegaczy
54 Łukaszewski Łukasz 1978 Psarskie
37 Maciuk Krzysztof 1989 ACTIVE LIFESTYLE
3 Maćkowski Piotr 1998 GTS Citius
24 Majcher Tomasz 1974 Wiocha Biega
72 Majchrzak Andrzej 1985 Drużyna Wu.
190 Majchrzak Jakub 2005 Drużyna Wu.
157 Majowski Marcin 1978 Kghm zg run
184 Malewicz Robert 1984 Drużyna Wisienki
129 Małyga Marcin 1987 Convert PL
168 Mansfeld Jarosław 1982 Agromen.pl
13 Mańczak Joanna 1985 Gostyń
16 Marciniak Klaudia 1996 ACTIVE LIFESTYLE
95 Marciniak Mateusz 1988 MONDI SIMET
4 Marcinkowski Robert 1976 Gostyń
139 Marcjanek Łukasz 1989 Klub lekkoatletyczny ziemi kłodzkiej
78 Matyja Andrzej 1974 Runner's Power Śrem
79 Matyja Wioleta 1976 Runner's Power Śrem
176 Matyskiewicz Rafal 1971 DZIKA KUNA
21 Mazurek Mikołaj 1990 Pogorzela
82 Mejer Jacek 1982 Zdrowa Kultura / Drużyna Szpiku
58 Mendyka Piotr 1986 Gostyń
138 Michalak SŁawek 1967 NIGHT RUNNERS
192 Michalski Tomasz 1981 Dworczak Team
216 Mikołajczak Agnieszka 1978 Gostyń
217 Mikołajczak Blanka 2006 Gostyń
41 Mikołajczak Wiesław/sajmoon 1970 Gostyń
135 Moczyński Krzysztof 1997 Convert PL
195 Molinus Jakub 1978 MOLINUS PSYCHOLODZY
141 Mróz Tomasz 1982 Wiocha Biega
56 Musiał Tomasz 1974 SzymanowskiTeam
218 Musielak Bartek 2004 Gostyń
12 Naglak Hubert 1995 Hell's Gym Ocr Pępowo
197 Nowacka Agnieszka 1990 GOSTYŃ
117 Nowacki Łukasz 1981 Kościan
61 Nowacki Maciej 1983 Straz Pozarna Gostyn
119 Nowak Adam 1976 Śrem
137 Nowak Krzysztof 1976 Śrem
208 Nowak Rafał 1979 OSP Dzik Tarzecki Tarce
143 Okrutnik Szymon 1992 Witkowski Running Team
96 Olejniczak Arkadiusz 1988 MONDI SIMET
86 Onyśk Bartosz 1995 MONDI SIMET
164 Orłowski Łukasz 1986 ŻELAZNA ŚWIDNICA
69 Owczarek Jakub 1987 Jutrosinski klub biegaczy
35 Owczarek Tomasz 1981 Zwycięstwo Cieszków
64 Pacholski Bernard 1982 Parkrun Gostyń
2 Paluszkiewicz Basia 1998 GTS Citius
8 Paluszkiewicz Bogdan 1972 UKS Biskupianka/GTS CITIUS
11 Paluszkiewicz Małgorzata 1972 GTS Citius
156 Panowicz Krzysztof 1975 Lewków
155 Pawlewski Mikołaj 1989 Pępowo
121 Pazoła Aleksandra 1987 Hell's gym OCR Pępowo
120 Pazoła Korneliusz 1987 Hell's gym OCR Pępowo
110 Piasecki Łukasz 1988 Zbrudzewo
1 Pietrzyk Janusz 1966 Night Runners
223 Piotrowicz Hubert 1979 Mocni w Gębie
145 Piszczelak Mateusz 1997 NETBOX BIEGA
144 Pluta Rafał 1975 TomGroup
209 Płóciennik Katarzyna 1980 Gostyn
136 Płuciniczak Ireneusz 1970 Convert PL
152 Poczta Dariusz 1973 ks krotosz krotoszyn
196 Podjuk Juliusz 1977 Friends Gostyń
170 Podjuk Patryk 2003 FRIENDS Gostyń
202 Przybylak Sławomir 1979 GTS CITUS/UKS Biskupianka
60 Przybył Paweł 1966 Lusowo
207 Puszkarek Mikołaj 1986 Helios Czempiń Team
43 Puślecka Katarzyna 1998 Piaski
115 Raszewski Grzegorz 1966 AGGostyń
52 Ratajczak Marcin 1981 Sowy
49 Ratajczak Mateusz 1995 Siechnice
23 Razik Tadeusz 1952 -
62 Rolnik Jarosław 1971 Gostyń
154 Rolnik Patrycja 1997 Gostyń
166 Roszak Hubert 1983 pępowo
198 Ruciński Roman 1971 Nowa Iwiczna
171 Rybicki Jacek 1970 Gostyń
33 Sarbinowski Krzysztof 1983 Dworczak Team
19 Schwarz Michał 1982 Kościan Team
39 Sielutin Wadim 1956 kb Lew Legnica 2000
93 Smektała Adam 1996 MONDI SIMET
73 Snela Elżbieta 1983 Ardagh
199 Snela Sebastian 1977 Ardagh
124 Sobalski Stanisław 1957 Convert PL
159 Sobierajski Krzysztof 1982 Auto-gaz Manieczki
42 Sroka Kacper 2000 Piaski
118 Stachowiak Arkadiusz 1980 Gostyń
140 Staniszewski Tomasz 1988 Gostyń
113 Stelmaszyński Tomasz 1980 Gostyń
213 Suchorowski Jakub 1981 Kobylnica
158 Suszko Sylwia 1985 KGHM ZG RUN
90 Szymanowski Witold 1991 MONDI SIMET
77 Śląska-Dorsz Małgorzata 1971 KSA Fitness ZONE
189 Świerzewska Sylwia 1993 Krobia
187 Świerzewski Jakub 1998 Gostyń
175 Tereniuk Przemysław 1986 DTR BIEGA / MARIO TEAM
148 Tonder Jakub 1990 Bukowski Klub Biegacza
201 Tylicki Robert 1972 Karkonosz Running Team
30 Urbaniak Marian 1962 Netbox Biega
14 Wajszczak Lidia 1992 Piaski
89 Waleński Michał 1982 Drużyna Wu.
222 Walkowiak Maria 1985 Mocni w Gebie
109 Wawrzyniak Patryk 1988 Nochowo
215 Wieliński Paweł 1982 Sporty Walki Gostyń
179 Wiliński Ryszard 1975 Jutrosiński klub biegaczy
46 Witczak Artur 1980 Gostyń
153 Włochal Łukasz 1987 Topfarm
55 Włodarczak Marcin 1974 Helios Czempiń Team
66 Wojciechowski Bartłomiej 1994 Gostyń
91 Wojciechowski Paweł 1976 MONDI SIMET
84 Wojtkowiak Piotr 1990 MONDI SIMET
51 Wojtyś Adam 1975 Jutrosiński Klub Biegacza
50 Wojtyś Monika 1979 Jutrosiński Klub Biegacza
132 Woźnica Bartłomiej 1987 Convert PL
76 Wróblewski Sławomir 1979 Sobiałkowo
63 Zając Mateusz 1990 Ks ALBANNERS Gostyń
186 ZjeŻdŻaŁka Artur 1979 KRZEKOTOWICE-GMINA PĘPOWO