Lista startowa

Niebieska Fala

Poznań, 27.03.2022
Dystans: 1 km | 5 km | 10 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 808


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Abramowicz Damian 1971 Kalisia Nordic Team NW_5km
2. Andrzejczak Paweł 1983 Rogoźno bieg_5km
3. Andrzejewska Anita 1986 Kijanki Team Nordic Walking & Run bieg_1km
4. Andrzejewska Victoria 2012 Kijanki Team Nordic Walking & Run bieg_1km
5. Angielczyk Małgorzata 1951 Marsz po Zdrowie Poznań NW_5km
6. Aniolczyk Anita 1981 Turek NW_5km
7. Anioła Jacek 1983 Szybciej nie mogę bieg_10km
8. Bagrowska Alicja 1985 Nekla NW_5km
9. Bajorek Agata 1990 SPS nr 112 bieg_1km
10. Balcerzewska Michalina 1996 Poznań bieg_5km
11. Banaszak Karolina 1990 Poznań bieg_5km
12. Banaszkiewicz Izabela 1968 P116 NW_5km
13. Banaszkiewicz Krzysztof 1965 P116 NW_5km
14. Barałkiewicz - Sokal Karolina 1975 brak bieg_10km
15. Baranowska Anna 2015 Poznań bieg_1km
16. Baranowska Marta 1986 Wiry bieg_5km
17. Baranowski Łukasz 2012 Poznań bieg_1km
18. Baranowski Piotr 1984 Wiry bieg_5km
19. Bartecka Agnieszka 1980 SPS 112 bieg_5km
20. Bartniczak MichaŁ 2007 ZHP HUFIEC JAROCIN bieg_1km
21. Bartol Bogusław 2004 BARTOL TEAM bieg_5km
22. Bartol Fabian 2008 BARTOL TEAM bieg_1km
23. Bartol Jacek 1978 BARTOL TEAM bieg_1km
24. Bartol Łukasz 1982 BARTOL TEAM bieg_5km
25. Bartol Nina 1977 WODR Poznań / BARTOL TEAM bieg_5km
26. Bartol Patrycja 2006 BARTOL TEAM bieg_1km
27. Baumgart Alicja 1973 SPS Nr 112. bieg_5km
28. Baumgart Arkadiusz 2002 SPS Nr 112. bieg_1km
29. Bąk Arkadiusz 1964 Zeelandia Team bieg_10km
30. Bednarek Aneta 1977 Poznań bieg_5km
31. Bednarek Beata 1976 SPS 112 bieg_1km
32. Bednarek Franciszek 2009 SP 74 Poznań bieg_1km
33. Bednarek Jolanta 1955 Poznań NW_5km
34. Bednarek Roman 1960 Night Runners bieg_5km
35. Bembenista Agnieszka 1979 Buk bieg_5km
36. Berger Tadeusx 1953 MarszPoZdrowie NW_5km
37. Biedalak Krzysztof 1984 Swarzędz bieg_5km
38. Biernacka Natalia 2006 SPS Nr 112 bieg_5km
39. Binkowska Magdalena 1984 Komorniki bieg_5km
40. Błaszak Monika 1982 Night Runners Września bieg_5km
41. Błaszczyk Bartosz 2008 Poznań bieg_1km
42. Błaszczyk Tomasz 1981 Poznań bieg_1km
43. Błociszewska-Starczyńska Anna 1978 Poznań bieg_5km
44. Bolewski Łukasz 1976 PACZKOWO bieg_1km
45. Borowiak Daniel 1982 Stalowe Łydy bieg_5km
46. Braszak Dariusz 1973 Poznań bieg_5km
47. Braszak Katarzyna 1978 Poznań bieg_5km
48. Brukwicka Anna 1981 Poznań NW_5km
49. Brukwicka Zosia 2008 Poznań NW_5km
50. Brukwicki Jacek 1979 Poznań bieg_5km
51. Brukwicki Jan 2011 Poznań bieg_1km
52. Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM bieg_5km
53. Brzóska Agnieszka 1974 Amica bieg_5km
54. Brzuśkiewicz Joanna 1988 Plewiska bieg_5km
55. Budych Agata 1983 Fitness Buk bieg_5km
56. Bujak Jan 1987 FORCOM bieg_10km
57. Bukowska Alina 1972 Orki z ... bieg_5km
58. Bulczyński Dawid 1988 gRUNwald team Poznań bieg_10km
59. Buraczyńska Helena 2019 P116 bieg_1km
60. Buraczyński Wojciech 1979 P116 bieg_1km
61. Bylewska Anna 1983 Bylewscy Nieruchomości NW_5km
62. Cempura Małgorzata 1974 Przedszkole 116 bieg_10km
63. Chmal Aleksandra 1991 SPS nr 112 bieg_1km
64. Chmielewska Pina 1981 Dublin 8 bieg_5km
65. Cholewińska Longina 1966 Hernik Team bieg_10km
66. Cholewiński Wojciech 1966 Hernik Team NW_5km
67. Cholewka Jolanta 1956 Marsz po Zdrowie Poznań NW_5km
68. Choszczewska Ada 2012 Dabrowka bieg_1km
69. Choszczewska Honka 1981 Dabrowka bieg_1km
70. Chrząszcz Bartosz 1996 Biofarm bieg_5km
71. Ciecierska Joanna 1978 Koziegłowy NW_5km
72. Ciećmierowski Henryk 1959 Murowana Goślina NW_5km
73. Cieśla Michał 1983 Grecos bieg_1km
74. Cieślak Artur 1976 Murowana Goślina bieg_1km
75. Cieślak Iga 2016 Murowana Goślina bieg_1km
76. Cieślak Iwo 2018 Murowana Goślina bieg_1km
77. Cieślak Julia 1984 Murowana Goślina bieg_1km
78. CieŚlewicz Mateusz 1974 Night Runners / PRO366 bieg_10km
79. Cieślewicz-Galas Katarzyna 1979 HERNIK TEAM bieg_5km
80. Cimochowski Adam 2000 Poznań bieg_5km
81. Ciołek Magdalena 1976 FITNESS BUK bieg_5km
82. Citkowska Julia 2000 Wronki bieg_5km
83. Cykowiak Luiza Katarzyna 1975 Zespół Szkół Specjalnych nr 107 bieg_5km
84. Czajka Dominik 2012 Poznań bieg_1km
85. Czajka Krystian 1981 Poznań bieg_1km
86. Czapliński Szymon 1993 Biofarm bieg_10km
87. Czarnowska Kasia 1982 Kobiety biegają bieg_10km
88. Czerwińska Arleta 1959 Czerwonak bieg_10km
89. Czerwińska-Belanger Agnieszka 1982 Night Runners bieg_10km
90. Czerwiński Jarosław 1959 CZERWONAK bieg_10km
91. Czerwonka Bartosz 1993 Zeelandia Team bieg_5km
92. Czoszyk-Kawala Olga 1980 Świerczewo Run bieg_10km
93. Dąbrowska Edyta 1975 Mierzyn bieg_1km
94. Dąbrowski Krzysztof 1970 Mierzyn bieg_1km
95. Deka-Najgebauer Anna 1984 Poznań bieg_10km
96. Dembińska Daria 1974 Wójtowicz TRI Team / Atimex bieg_5km
97. Dembiński Marek 1974 Wójtowicz TRI Team / Atimex bieg_5km
98. Deskur Katarzyna 1961 Poznań bieg_1km
99. Dębicka Patrycja 1993 Borzykowo bieg_5km
100. Dębicki Tomasz 1992 Borzykowo bieg_5km
101. Dimke Joanna 1982 Golden Retriever WOŚP w Poznaniu/Twardziele bieg_5km
102. Dobosiewicz Ewa 1979 Dobo Family NW_5km
103. Dobosiewicz Jakub 2007 Dobo Family bieg_5km
104. Dobosiewicz Pola 2012 Dobo Family bieg_1km
105. Dobosiewicz Wojciech 1979 Dobo Family bieg_10km
106. Dolata Wiktor 2008 Sps 112 bieg_1km
107. Doldasińska Agnieszka 1980 Szkoła Specjalna nr 112 bieg_1km
108. Domagalska Mirosława 1959 ZSS 101 NW_5km
109. Domagalski Piotr 1956 ZSS 101 NW_5km
110. Domagała Monika 1974 Poznań bieg_10km
111. Domańska Ania 1984 Mamy-Biegamy/Przedszkole 116 bieg_5km
112. Dors Radosław 1985 Zeelandia Team bieg_5km
113. Drabarz Jacek 1972 Night runners bieg_10km
114. Dragon Iwona 1974 Zeelandia Team NW_5km
115. Draheim Stefania 1959 SPS NR 112 bieg_1km
116. Drewek-Kozłowska Magdalena 1977 My HappyFIT bieg_10km
117. Drożdż Dorota 1973 Kęsy Team bieg_5km
118. Duda Justyna 1982 Poznań bieg_10km
119. Dudzińska Anna 1980 HERNIK TEAM bieg_5km
120. Dukat Katarzyna 1984 Murowana Goślina bieg_10km
121. Duszyński Dariusz 1985 Krzykosy bieg_10km
122. Dutkiewicz Katarzyna 1981 Zalasewo bieg_10km
123. Dutkiewicz Małgorzata 1971 Mrowino bieg_5km
124. Dwóżnik Robert 1968 DAM RADĘ bieg_10km
125. Dziadowiec Konsuela 1980 Ryjówki bieg_5km
126. Dziekońska Monika 1985 żółte nutki bieg_1km
127. Dziekoński Andrzej 1987 żółte nutki bieg_1km
128. Dziekoński Kubuś 2017 żółte nutki bieg_1km
129. Dziubałka Franciszek 2012 ZSS 101 bieg_1km
130. Dziubałka Monika 1984 ZSS 101 bieg_1km
131. Dziuk Tomasz 1973 Biofarm bieg_5km
132. Falkowska Karolina 2012 Centrum edukacji easy way bieg_1km
133. Felkel Ewa 1973 Piątkowo na biegowo bieg_10km
134. Fenikowski Szymon 1976 Pędzące Leniwce bieg_10km
135. Ferfet Adrianna 1978 Szkoła Podstawowa 107 bieg_1km
136. Fiałkowski Jan 1969 Night Runners bieg_5km
137. Fiałkowski Jan 2nd 1969 Night Runners bieg_5km
138. Figiel Dawid 1988 Wroniecki klub biegacza bieg_5km
139. Fijałkowska Katarzyna 1991 SPS nr 112 bieg_1km
140. Fisahn-Jęczkowska Ewa 1980 Chodu chodu na linię mety bieg_1km
141. Fliger Maciej 1975 Amica bieg_5km
142. Florczak Marianna 1983 Fitness Buk bieg_5km
143. Frankowska Katarzyna 1981 PRO366 bieg_10km
144. Frąckowiak Adam 1978 HERNIK TEAM bieg_5km
145. Frąckowiak Agnieszka 1973 HERNIK TEAM bieg_1km
146. Frąckowiak Dawid 2016 HERNIK TEAM bieg_1km
147. Frąckowiak Weronika 2011 AZS Poznań bieg_1km
148. Gabrysz Agnieszka 1975 Ciastki.pz bieg_5km
149. Gałganek Mateusz 1981 Poznań bieg_10km
150. Garczarek Asia 1984 Sp 68 bieg_5km
151. Garczyk Paweł 2014 SPS NR 112 bieg_1km
152. Gawel Kinga 1974 Amica NW_5km
153. Gawęcka Anna 1985 Bukowski Klub Biegacza bieg_10km
154. Gawęcki Michał 1988 Poznań bieg_10km
155. Gelc Violetta 1964 LOCO TEAM bieg_5km
156. Gendera Ewa 1971 Night Runners NW_5km
157. Giera Anna 2017 Poznań bieg_1km
158. Giera Kuba 2015 Poznań bieg_1km
159. Gierczyńska Nicola 2001 Szczuczyn bieg_5km
160. Gilewski Dariusz 1974 Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg_10km
161. Gizelska Agnieszka 1971 Piątkowo na Biegowo bieg_10km
162. Glaza Mariusz 1976 Zeelandia Team bieg_10km
163. Głowacka Magdalena 1979 Koziegłowy bieg_5km
164. Głuchy Marek 1982 Zeelandia Team bieg_10km
165. Głuszyński Maciej 1974 Zeelandia Team bieg_10km
166. Gmerek Michał 1989 Biegacze Jarocin bieg_10km
167. Golczewski Tomasz 1978 Poznań bieg_10km
168. Goździejewska Adriana 1995 Poznań NW_5km
169. Goździewska Barbara 1964 Poznań NW_5km
170. Goździewska Hania 2013 Goździki Team bieg_1km
171. Goździewska Maja 2008 Goździki Team bieg_1km
172. Goździewska Małgorzata 1960 Murowana Goślina NW_5km
173. Goździewski Michał 1981 Goździki Team bieg_5km
174. Goździewski Ryszard 1954 Poznań NW_5km
175. Goździkiewicz Alan 2006 Koziegłowy bieg_5km
176. Goździkiewicz Kamila 1978 Koziegłowy bieg_1km
177. Goździkiewicz Marek 1976 Koziegłowy bieg_5km
178. Góralczyk Andrzej 1960 parkrun Poznań bieg_10km
179. Górna Blanka 1983 Poznań bieg_5km
180. Górna Jadwiga 1966 Szkoła Podstawowa Specjalna nr107 bieg_1km
181. Górski Jakub 1987 Poznań bieg_10km
182. Grabiński Wojciech 1994 #biegiemwlas bieg_10km
183. Graclik Kilian 2018 Puszczykowo bieg_1km
184. Graczyk Artur 1967 Night Runners Września. bieg_10km
185. Graf Zofia 1988 Poznań bieg_5km
186. Grajczynska Beata 1974 Mielno bieg_10km
187. Gramczewska Katarzyna 1985 PRO366 bieg_10km
188. Gratkowska Joanna 1977 Xpattern team bieg_5km
189. Grott Małgorzata 1983 P116 bieg_1km
190. Grott Monika 1989 P116 bieg_1km
191. Grupa Andrzej 1977 Odlew Poznań bieg_10km
192. Gruszczyńska Elżbieta 1983 Jarocin bieg_5km
193. Gryka Andrzej 1966 CRKF AKWEN CZERWONAK bieg_10km
194. Grzebyta Bartłomiej 1994 Poznań bieg_10km
195. Grzegorzewicz Janek 2012 Sp68 bieg_1km
196. Grzegorzewicz Kinga 1987 Sp68 bieg_1km
197. Grzegorzewicz Olek 2014 Sp68 bieg_1km
198. Grzelka Wojciech 1969 WODR bieg_1km
199. Grzesiak JÓzef 1972 KOSTRZYN bieg_5km
200. GrzĘda Eryk 2011 SP89 bieg_1km
201. GrzĘda Magda 1982 Poznań NW_5km
202. Grzybowska Aneta 1974 Amica bieg_10km
203. Grzywaczyk Artur 1964 Maratończyk Poznań bieg_5km
204. Gzyl Maciej 1979 KB Aktywni Krzyż Wlkp bieg_10km
205. Halasz Danuta 2012 Poznań bieg_1km
206. Halasz Jakub 1983 Poznań bieg_5km
207. Halasz Jakub 1983 Poznań bieg_1km
208. Halasz Witold 2014 Poznań bieg_1km
209. Hampel Anna 1981 Poznań bieg_5km
210. Hampel Marcin 1979 Poznań bieg_5km
211. Haupa Paulina 1984 Szamotuły NW_5km
212. Heleniak Agnieszka 1973 FORCOM NW_5km
213. Hellwig Agnieszka 1977 Sps 112 bieg_1km
214. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM bieg_5km
215. Hlożek Joanna 1979 Aktywni Razem bieg_10km
216. Hołdowicz Matylda 1982 Puszczykowo bieg_1km
217. Horbowski Piotr 1989 Zakładka Team bieg_10km
218. Huderek Łukasz 1974 Night Runners bieg_10km
219. Ignasiak Julia 2016 P116 bieg_1km
220. Ignasiak Wojciech 1986 P116 bieg_1km
221. Jagiełło Katarzyna 1980 Poznań NW_5km
222. Jagiełło Tomasz 1976 Poznań NW_5km
223. Jakubiec Adam 2014 Szkoła Specjalna nr 102 / Przedszkole Specjalne nr 164 / gRUNwald Team Poznań bieg_1km
224. Jakubowska Łucja 2020 Szkoła Podstawowa 107 bieg_1km
225. Jakubowska Weronika 1994 Szkoła Podstawowa 107 bieg_1km
226. Jakubowski Mikołaj 1994 Szkoła Podstawowa 107 bieg_1km
227. Jamroż Michał 1986 Zeelandia Team bieg_10km
228. Jamry Katarzyna 1986 Twardziele bieg_10km
229. Janasik Małgorzata 1964 SPS 107 bieg_1km
230. Janiuk Blanka 2012 Niebieska Fala bieg_1km
231. Janiuk Klara 2021 Niebieska Fala bieg_1km
232. Janiuk Klaudia 2021 Niebieska Fala bieg_1km
233. Janiuk Maciej 1983 Poznań bieg_10km
234. Jarczewska Renata 1967 Goleniów NW_5km
235. Jarmuż Kamila 1975 Byle do mety bieg_5km
236. Jaros Gustaw 2016 Poznań bieg_1km
237. Jaros Kamil 1984 Poznań bieg_1km
238. Jaros Ksawery 2013 Poznań bieg_1km
239. Jarzembowska Aleksandra 2005 katy2@poczta.wp.pl bieg_1km
240. Jarzembowska Katarzyna 1976 katy2@poczta.wp.pl bieg_1km
241. Jarzembowska Maja 2009 katy2@poczta.wp.pl bieg_1km
242. Jarzembowski Krzysztof 1974 katy2@poczta.wp.pl bieg_1km
243. Jaśkiewicz Gabriela 2005 Centrum edukacji easy way bieg_5km
244. Jaśkiewicz Stanisław 2009 Centrum edukacji easy way bieg_1km
245. Jaśkiewicz Kałużna Dorota 1982 Centrum edukacji easy way bieg_1km
246. Jaśkowski Patryk 1984 Bez kija nie podchodź NW_5km
247. Jaździkowska Agnieszka 1979 Czerwonackie Kijanki bieg_5km
248. Jesse Maciej 1998 Poznań bieg_1km
249. Jesse Ryszard 1977 Zeelandia Team bieg_5km
250. Jęczkowski Jakub 2017 Chodu chodu na linię mety bieg_1km
251. Jęczkowski Piotr 1979 Chodu chodu na linię mety bieg_1km
252. Jęczkowski Wojciech 2013 Chodu chodu na linię mety bieg_1km
253. Jopek Amelia 2016 Poznań bieg_1km
254. Jopek Anastazja 2018 Poznań bieg_1km
255. Jopek Tomasz 1982 Poznań bieg_1km
256. Jóźwiak Violetta 1970 Sp68 bieg_1km
257. Kacperowska Katarzyna 1974 Luboń bieg_5km
258. Kaczmarek Julia 2011 Plewiska bieg_1km
259. Kaczmarek Martyna 2009 Plewiska bieg_1km
260. Kaczmarek Sylwia 1978 Night Runners bieg_10km
261. Kajdan Hanna 1968 Kobiety w biegu bieg_10km
262. Kakowski Przemysław 1991 Grudziądz bieg_10km
263. Kałużny Joachim 1992 Przedszkole nr 116 bieg_10km
264. Kamińska Żaneta 1975 RUUKKI bieg_5km
265. Kaniecki Sławomir 1988 ZSS 101 bieg_1km
266. Kańduła Klaudia 1980 Lion Group bieg_10km
267. Kapella Danuta 1961 HERNIK TEAM NW_5km
268. Kapuścińska Joanna 1995 Szkoła Podstawowa 107 bieg_1km
269. Karalus Sylwia 1976 Wysoczka bieg_5km
270. Karaś Katarzyna 1978 Kiekrz bieg_5km
271. Kardasz Eryk 2016 sps l107 Poznań bieg_1km
272. Kardasz Karolina 1989 Środa_Wielkopolska bieg_10km
273. Kaszuba Magdalena 1995 Poznań bieg_5km
274. Kawa Jakub 1985 KKS Dachowa bieg_5km
275. Kawa Katarzyna 2011 KKS Dachowa bieg_1km
276. Kedzierski Mikolaj 1987 Poznań bieg_5km
277. Kegel Zbigniew 1962 Piątkowo na biegowo bieg_10km
278. Kęsy Ania 1972 KĘSY TEAM bieg_10km
279. Kisiel Hubert 1985 Trzemeszno bieg_5km
280. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan Club bieg_1km
281. Kiwertz Krzyś 2010 Run Vegan Club bieg_1km
282. Klaczynska Romana 1969 Przedszkole116 Poznan bieg_1km
283. Klann Patrycja 1987 Fitness Buk bieg_5km
284. Klaszczyńska Izbela 1978 Murowana Goślina bieg_5km
285. Kleingartner Justyna 1974 Czapury bieg_1km
286. Klich Sylwia 1985 #biegiemwlas bieg_10km
287. Klichowicz Piotr 1984 Koziegłowy bieg_10km
288. Kluza Tomasz 1982 Sii Running Team | Night Runners bieg_5km
289. Kmieciak Jarosław 1974 PRO366 bieg_10km
290. Kmita Marcel 2007 Vege Runners / Poco Loco bieg_5km
291. Kmita - Patyczak Grzegorz 1970 Vege Runners / Poco Loco bieg_10km
292. Knach-Manowska Karolina 1971 LOCO Team bieg_5km
293. Knigawka Jan 1988 Poznań bieg_1km
294. Knigawka Tomasz 2017 Poznań bieg_1km
295. Kociński Mateusz 2015 Przedszkole 116 bieg_1km
296. Kodym Anna 1983 Poznań bieg_10km
297. Kolan Paweł 1970 Pędzące Leniwce bieg_10km
298. Kolasiński Andrzej 1976 ŚWIERCZEWO RUN bieg_10km
299. Koluszenko Kinga 1982 Twardziele bieg_10km
300. Kołodziej Marzena 1978 #biegiemwlas bieg_10km
301. Komischke Monika 1984 Poznań NW_5km
302. Komorowska-Iluk Renata 1976 Renata Komorowska-Iluk/ Staś ILUK I/52 bieg_5km
303. Konieczka Łukasz 1984 Biedrusko bieg_10km
304. Konieczna Agnieszka 1971 Poznań NW_5km
305. Konieczna Amelia 2009 P116 bieg_1km
306. Konieczna Daria 1986 P116 bieg_1km
307. Konieczna Michalina 2011 P116 bieg_1km
308. Konieczna Natalia 1992 SPS Nr 112 bieg_1km
309. Konieczny Feliks 2017 P116 bieg_1km
310. Konieczny Mirosław 1977 Miejska Górka bieg_1km
311. Koper Agata 2013 P116 bieg_1km
312. Koper Łukasz 1983 P116 bieg_1km
313. Koper Natalia 2016 P116 bieg_1km
314. Kopiecka Anna 1966 SPS 107 bieg_1km
315. Koralewski Paweł 1983 gRUNwald team Poznań bieg_1km
316. Korbacz Paulina 1993 Zeelandia Team bieg_5km
317. Kortus Eliza 2001 Poznań bieg_10km
318. Kosakowska Monika 1987 Poznań bieg_5km
319. Kostusiak Patryk 1983 Poznań NW_5km
320. Kościelniak Dagmara 1977 Czerwonackie Kijanki/Aktywni Razem bieg_5km
321. Kośmider Anna 1989 SPS 107 bieg_1km
322. Kotecka Anna 1982 gRUNwald team Poznań bieg_1km
323. Kowalczyk Dariusz 1974 Lucky LUZers bieg_10km
324. Kowalczyk Ewelina 1976 Lucky LUZers bieg_10km
325. Kowalski Jakub 2010 Tarnowo Podgórne Biega bieg_5km
326. Kowalski Michał 1991 Amica bieg_10km
327. Kowalski Wojciech 1978 Aktywni Razem bieg_10km
328. KozŁowska Alicja 2014 Mamy biegamy bieg_1km
329. Kozłowska Karolina 1983 Nordic Walking Kiekrz Poland NW_5km
330. Kozłowska Katarzyna 1981 #biegiemwlas bieg_5km
331. Kozłowska Paulina 1980 Fitness Buk bieg_5km
332. Kozłowska Wiktoria 2007 Poznań bieg_5km
333. Kozłowski Sławek 1976 K-9 Unit Poznań bieg_10km
334. Koźlicka Elżbieta 1969 P116 NW_5km
335. Krajewska-Olkowska Marta 1980 Poznań bieg_1km
336. Kramer Hanna 1964 Drużyna Szpiku bieg_5km
337. Kramer-Dwóżnik Ewa 1968 Stare Miasto bieg_5km
338. Kraszewska Sandra 1970 Poznań NW_5km
339. Kraśkiewicz-Majchrzak Karolina 1972 KB Katorżnik Murowana Goślina bieg_5km
340. Krawiec Piotr 1971 Biskupice bieg_5km
341. Kroma Krystian 1979 Kromeczki bieg_5km
342. Kroma Ksawery 2007 Kromeczki bieg_5km
343. Krotkiewska Agnieszka 1980 Zeelandia Team NW_5km
344. Krowicka Agnieszka 1977 Suchy Las bieg_1km
345. Krowicka Wiktoria 2014 Suchy Las bieg_1km
346. Król-Dymowska Emilia 1992 Lądek bieg_1km
347. Kruk Sylwia 1975 Poznan bieg_10km
348. Krukowska Agnieszka 1975 Poznań bieg_5km
349. Kryś Ania 1976 Fitness Buk bieg_5km
350. Kryś Kamil 2004 SPS 112 bieg_1km
351. Krzemieniewska Marta 1984 Poznań bieg_1km
352. Krzysztoszek Jakub 2009 Duszniki bieg_5km
353. Krzysztoszek Marcin 1977 Duszniki bieg_5km
354. Kubasik Artur 1989 Wągrowiec bieg_5km
355. Kubasik Artur 1989 Wągrowiec bieg_5km
356. Kubiak Mirosław 1965 GB Wielkopolscy Biegacze bieg_10km
357. Kubiatowicz Kinga 1980 Ruukki bieg_5km
358. Kucharzak-Drozdz Patrycja 1992 SPS 112 Poznań bieg_1km
359. Kuchnowski Marcin 1982 Poznań bieg_10km
360. Kuczynska Magdalena 1976 Szkoła Podstawowa 107 bieg_1km
361. Kufel Ewelina 1986 FITNESS BUK bieg_5km
362. Kujawa Katarzyna 1988 Kórnik bieg_10km
363. Kujawiński Jan 2016 Poznań-Grunwald bieg_1km
364. Kujawiński Kamil 1986 Poznań-Grunwald bieg_1km
365. Kukla-Kowalska Alicja 1978 Tarnowo Podgórne Biega bieg_5km
366. Kulczak Agata 1990 Szybciej nie mogę NW_5km
367. Kulesza Julia 2001 Białystok bieg_5km
368. Kulig Alekdandra 1994 Łażany bieg_10km
369. Kunze Joanna 1973 SOSzW Międzychód bieg_5km
370. Kupczak Monika 1995 Piekielnie Zgrani bieg_5km
371. Kupczak Robert 1968 Bukowski Klub Biegacza bieg_5km
372. Kustoń Franciszek 2012 Poznań bieg_1km
373. Kustoń Jan 1987 Poznań bieg_1km
374. Kustoń Marta 1987 Poznań bieg_5km
375. Kustoń Szymon 2015 Poznań bieg_1km
376. Kuszak Szymon 1987 Banaszki bieg_5km
377. Kuszyk Marzena 1981 Poznań bieg_10km
378. Kwapisz Alicja 1997 Tuptańsko bieg_10km
379. Kwarcińska Magdalena 1982 Centrum edukacji easy way bieg_1km
380. Kwarcińska Mikołaj 2012 Centrum edukacji easy way bieg_1km
381. Kwarcińska Oliwia 2008 Centrum edukacji easy way bieg_1km
382. Kwiatecka Iwona 1972 Hernik Team bieg_5km
383. Kwiatkowska Zuzanna 1993 HERNIK TEAM bieg_10km
384. Langner Ewelina 1976 Poznań bieg_5km
385. Lasak Krzysztof 1979 HERNIK TEAM bieg_5km
386. Lasak Maria 1983 HERNIK TEAM bieg_5km
387. Lasak Mateusz 2005 SPS 112 bieg_1km
388. Lasak Paweł 2007 HERNIK TEAM SP20 bieg_5km
389. Leszcyc-Sumiński Michał 1983 run-log.com bieg_5km
390. Leśniak Dorota 1976 Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 112 bieg_10km
391. Lewandowska Agnieszka 1988 Centrum edukacji easy way bieg_1km
392. Lewandowska Magda 1996 Amica bieg_5km
393. Lewandowska Maria 2012 Centrum edukacji easy way bieg_1km
394. Lewandowski Jakub 2017 Poznań bieg_1km
395. Lewicki Kamil 1982 Donner Party bieg_10km
396. Liczbińska Anna 1987 Poznań bieg_5km
397. Lipczyński Jacek 1978 KOZIEGŁOWY bieg_5km
398. Lipiński Mateusz 1999 Natural Born Runners bieg_5km
399. Liszkowska Magdalena 1978 SPS 112 bieg_1km
400. Ludian Kasia 1986 Przedszkole Specjalne 164 bieg_5km
401. Ludwiczak Piotr 1975 Twardziele bieg_5km
402. Luleczka Magdalena 1985 Uścięcice bieg_1km
403. Łaganowska Ewa 1969 Ciastki. Pz bieg_5km
404. Łagowska Dorota 1977 Night Runners bieg_5km
405. Łagowski Piotr 2008 Night Runners bieg_1km
406. Ławniczak Magdalena 1980 #DrużynaSzpiku bieg_1km
407. Ławniczak Martyna 2015 Luboń bieg_1km
408. Ławniczak Mateusz 2015 Luboń bieg_1km
409. Ławniczak Michał 1984 SpecKable bieg_1km
410. Łeszyk Antoni 2015 Przedszkole nr 116 bieg_1km
411. Łeszyk Piotr 1983 brak bieg_1km
412. Łeszyk Stanisław 2015 Przedszkole nr 116 bieg_1km
413. Łopatka Bartłomiej 1984 Września bieg_10km
414. Łowicka Maja 1993 Aktywni Razem/Mamy Biegamy bieg_10km
415. Łuczak Anna 1980 Zeelandia Team bieg_5km
416. Łuczak Małgorzata 1986 Centrum edukacji easy way bieg_1km
417. Łuczak Mikołaj 2014 Centrum edukacji easy way bieg_1km
418. Łuczak Szymon 2014 Centrum edukacji easy way bieg_1km
419. Łupkowski Paweł 1980 Naramowice Biegają bieg_5km
420. Maciejewska Magda 1990 Poznań bieg_1km
421. Maciejewski Michaś 2017 Poznań bieg_1km
422. Madejski Roman 1952 ROXKIJE Rokietnica NW_5km
423. Magalski Dariusz 1989 FORCOM bieg_10km
424. Majerowicz Małgorzata 1959 Kruszewnia NW_5km
425. Majerowicz Marek 1956 Kruszewnia NW_5km
426. Malecki Jakub 2007 Sp61 bieg_1km
427. Malicki Kacper 2006 Sps 112 bieg_5km
428. Malicki Piotr 1979 Luboń bieg_10km
429. Małecki Antoni 2005 Posnania Poznan bieg_5km
430. Małoszczyk Maria 1957 poznan NW_5km
431. Manszewska Joanna 1987 Oborniki Wlkp bieg_10km
432. Mantas Tomasz 1973 Drużyna Szpiku bieg_5km
433. Manysiak Marianna 1987 Poznań bieg_10km
434. Mańczak Agnieszka 1979 Aktywni Razem bieg_5km
435. Mańka Otylia 1987 Ciastki.pz / Przedszkole nr 116 bieg_5km
436. Mańkowska Monika 1981 Kaźmierz bieg_1km
437. Mańkowski Adrian 2015 Kaźmierz bieg_1km
438. Mańkowski Dawid 2012 Kaźmierz bieg_1km
439. Mańkowski Marcin 1978 Kaźmierz bieg_1km
440. Marciniak Eliza 1978 Pura Vida NW_5km
441. Marczak Filip 2011 Centrum edukacji easy way bieg_1km
442. Marczak Joanna 1987 Centrum edukacji easy way bieg_1km
443. Masłyk Jolanta 1958 ZSS Nr101 bieg_1km
444. Matczak- Chudy Delfina 1984 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 Poznań bieg_1km
445. Matecka Barbara 1977 Czerwonak Biega bieg_10km
446. Matuszak Ksenia 1998 Złotów bieg_5km
447. Matuszewski Konrad 1962 KM bieg_10km
448. Matylda Woś 2013 Przedszkole nr 116 bieg_1km
449. Mazurek Joanna 1980 fitness buk NW_5km
450. Mazurek Lena 2008 Grzebienisko NW_5km
451. Mejer Izabela 1974 Nekla NW_5km
452. Meller Agnieszka 1976 Zeelandia Team NW_5km
453. Mełnicka Joanna 1972 Nie dotyczy bieg_5km
454. Merklinghaus-Kober Monika 1975 Speed Feet bieg_5km
455. Michalska Marianna 1969 Poznań NW_5km
456. Michałowska Anna 1986 Xpattern team/Grunwald Team Poznań bieg_5km
457. Michna Alicja 2012 Poznań bieg_1km
458. Mielcarek Beata 1975 Walker bieg_10km
459. Mikołajczak Barbara 1976 Zeelandia Team bieg_10km
460. Mikołajczak Iwona 1980 Przedszkole 116 bieg_1km
461. Mikołajczak Jaromir 1970 Night Runners bieg_10km
462. Miłosierna Joanna 1993 Amica bieg_5km
463. Minkisiewicz Agnieszka 1988 Night Runners bieg_5km
464. Mis Roman 1953 Drużyna Szpiku bieg_5km
465. Misiewicz Danuta 1963 Poznań bieg_1km
466. Mitura Leszek 1979 Zeelandia Team bieg_5km
467. Molik Tomasz 1975 SOSzW Międzychód bieg_10km
468. Morawiec Marcin 1979 WODR bieg_1km
469. Mroziński Michał 2012 Plewiska bieg_1km
470. Mrugalska Iwona 1981 Wielkopolski Klub Pływania Zimowego MINUS bieg_10km
471. Mucha Alina 1983 Warszawa bieg_10km
472. Mudlaff Katarzyna 1988 Aktywni Razem bieg_10km
473. Muras Agnieszka 1983 Night Runners bieg_10km
474. Murcha Violetta 1971 Poznań bieg_5km
475. Musiał Rafał 1988 Poznań bieg_10km
476. Najdek Antek 2014 Poznań bieg_1km
477. Najgebauer Kasia 2014 Poznań bieg_1km
478. Najgebauer Zosia 2012 Poznań bieg_1km
479. Nakoneczna Alicja 1987 KĘSY TEAM bieg_10km
480. Nawrocka Grażyna 1956 KB Katorżnik Murowana Goślina NW_5km
481. Nawrocka Jolanta 1958 KB Katorżnik Murowana Goślina NW_5km
482. Niewiadomski Mateusz 1986 Poznan bieg_10km
483. Noske Weronika 1989 Szkoła Podstawowa 107 bieg_1km
484. Noske Weronika 1989 Sps 107 Poznań bieg_5km
485. Nowacki Łukasz 1981 Kościan bieg_10km
486. Nowaczewska Anita 1976 Night Runners Poznań bieg_10km
487. Nowak Agnieszka 1976 Przedszkole 116 NW_5km
488. Nowak Maciej 1974 Speed Feet 16 bieg_5km
489. Nowak Marta 1981 Naramowice Biegają bieg_5km
490. Nowakowska Anna 1995 Amica bieg_5km
491. Nowicka Agnieszka 1987 Kęsy Team bieg_5km
492. Nowicka Ewelina 1998 Mikstat bieg_1km
493. Nowicka-BŁaszczyk Izabela 1980 Poznań bieg_10km
494. Obuchowicz Dariusz 1973 FOR RUN TEAM bieg_10km
495. Ogrodnik Tomasz 1988 Poznań bieg_10km
496. Okonek Aneta 1966 uroczyPrezent Team NW_5km
497. Okonek Marek 1968 uroczyPrezent Team NW_5km
498. Okonek Paulina 1990 Suchy Las NW_5km
499. Olejniczak Cezary 1983 Przedszkole nr 116 bieg_5km
500. Olejniczak Piotr 1989 Rawa bieg_5km
501. Olejniczak Sławka 1977 Ciastki.pz / Przedszkole nr 116 bieg_5km
502. Olejnik Adam 2013 Szkoła Podstawowa 107 bieg_1km
503. Olejnik Maria 1986 Szkoła Podstawowa 107 bieg_1km
504. Oleksa Łukasz 1989 Hernik Team bieg_5km
505. Olkowski Maksym 2012 Poznań bieg_1km
506. Olzacka Agata 1982 #zaliniametyteam bieg_10km
507. Oracz Mateusz 1988 Bez Litości bieg_10km
508. Ostropolska Justyna 1971 Dąbrówka bieg_5km
509. Otto Kamila 1982 brak bieg_5km
510. Otto Monika 2006 brak bieg_5km
511. Owczarek Henryka 1946 Marsz po zdrowie NW_5km
512. Pacholski Remigiusz 1980 OSP OCIESZYN bieg_10km
513. Paczkowska Katarzyna 1983 Kiekrz bieg_10km
514. Paikert Juliusz 2013 Poznań bieg_1km
515. Paikert Karolina 1979 Poznań bieg_1km
516. Paikert Łukasz 1976 Poznań bieg_1km
517. Pająk Monika 1982 Hernik Team bieg_10km
518. Pajor Damian 1991 Amica bieg_5km
519. Pajor Martyna 2000 Wronki bieg_5km
520. Paluczek Dorota 1976 Fitness Buk bieg_5km
521. Paluczek Michal 1976 Fitness Buk bieg_5km
522. Pałucka Marta 1989 Projekt Ultra/Organic Heroes bieg_10km
523. Pańczak Patryk 1990 Biofarm bieg_10km
524. Paterska Hanna 2018 Przedszkole Integracyjne nr 91 Bajka bieg_1km
525. Paterski Antoni 2015 Przedszkole Integracyjne nr 91 Bajka bieg_1km
526. Patyk Hanna 1985 Zeelandia Team NW_5km
527. Pawlak Bartosz 1979 Zeelandia Team bieg_10km
528. Pawlicki Adam 2002 Suchy Las bieg_5km
529. Pawlik Joanna 1985 Poznań bieg_10km
530. Pawłowska Magdalena 1984 Chwalibogowo bieg_1km
531. Perz Tomasz 1986 Opalenica bieg_10km
532. Pewińska Elżbieta 1949 SPS nr 112 bieg_1km
533. Piątkowski Bartłomiej 1991 Tarnowo Podgórne bieg_10km
534. Pieczarska Izabela 1991 Przedszkole nr 116 bieg_5km
535. Piernikowska Żaneta 1975 Byle do mety bieg_5km
536. Pietek Robert 1972 OFIX.PL BIKE TEAM bieg_10km
537. Pietrowiak Natalia 1986 Rogoźno bieg_1km
538. Piguła Agnieszka 1978 Amica bieg_10km
539. Pinkas Magda 1992 gRUNwald team Poznań bieg_5km
540. Piter Elwira 1985 Szkoła Podstawowa nr. 107 bieg_10km
541. Plasecka Aleksandra 1990 Zeelandia Team bieg_5km
542. Pleszewa Karol 1975 Zss 101 w Poznaniu bieg_1km
543. Płocieniczak Jacek 1994 Biegowe Wiórki bieg_10km
544. Podgórska Natalia 1989 Poznań bieg_10km
545. Podogrodzki Michał 1981 Szkoła Podstawowa nr 68 bieg_5km
546. Podsiedlik Beata 1960 Poznań bieg_5km
547. Polańska Adriana 1981 Poznań NW_5km
548. Polańska Zuzanna 2012 Poznań bieg_1km
549. Polański Filip 2012 Poznań bieg_1km
550. Polański Michał 1976 Poznań NW_5km
551. Popielska Sylwia 1982 Czerwonackie Kijanki NW_5km
552. Porada Grażyna 1963 HERNIK TEAM NW_5km
553. Porada Marek 1963 HERNIK TEAM bieg_5km
554. Postek Danuta 1963 Marsz po Zdrowie Poznań NW_5km
555. Potrzebowska Agata 1985 DEAF i #B3K, Łącza Nas Pasje NW_5km
556. Potrzebowski Marek 1983 DEAF i #B3K, Łącza Nas Pasje NW_5km
557. Prociuk Agnieszka 1989 Sps 107 bieg_1km
558. Przesławska Magdalena 1979 Wągrowiec bieg_10km
559. Przyborska Magdalena 2009 gRUNwald team Poznań bieg_5km
560. Przyborski Piotr 1976 gRUNwald team Poznań bieg_5km
561. Przybylczak Joanna 1981 Lusówko bieg_10km
562. Przybylska Katarzyna 1994 Tuptańsko bieg_10km
563. Przybylska Paula 1989 Poznań bieg_5km
564. Przybylski Janusz 1982 Poznań bieg_5km
565. Przybyła Zbigniew 1958 SPS Nr 112 bieg_1km
566. Przymusiński Piotr 1954 samotny wilk NW_5km
567. Psik Marzena 1969 Hernik Team bieg_5km
568. Pulwicka Aldona 1972 przedszkole nr 116 bieg_1km
569. Pulwicki Maciej 1971 przedszkole nr 116 bieg_1km
570. Puwałowski Robert 1978 Schumi 99 bieg_10km
571. Raczyńska Luiza 1973 Czerwonackie kijanki NW_5km
572. Radomska Justyna 1976 Murowana Goślina NW_5km
573. Radomska Zuzka 2008 Murowana Goślina bieg_1km
574. Radomski Jędrzej 2005 Murowana Goślina bieg_5km
575. Radomski Paweł 1975 Murowana Goślina bieg_5km
576. Radziejewska Katarzyna 1969 Biedrusko bieg_5km
577. Rakowska Kasia 1980 Plewiska bieg_1km
578. Rakowski Franciszek 2018 Plewiska bieg_1km
579. Rakowski Janek 2013 Plewiska bieg_1km
580. Rataj Jerzy 2016 Przedszkole 116 bieg_1km
581. Rataj Marek 1986 Przedszkole 116 bieg_1km
582. Rataj Urszula 1986 Przedszkole 116 bieg_1km
583. Rataj Wojciech 2014 Przedszkole 116 bieg_1km
584. Ratajczak Noelia 2016 Poznań bieg_1km
585. Ratajczak Paweł 1989 Poznań bieg_1km
586. Ratajczak-Głowacka Monika 1984 SPS 107 bieg_1km
587. Rau Justyna 1977 Ciastki.pz bieg_5km
588. Rejnhard Żanetta 1973 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 107 w Poznaniu bieg_1km
589. Rędzio Anna 1985 Przedszkole nr 116/ Byle do mety NW_5km
590. Rędzio Bożena 1964 Przedszkole nr 116/ Byle do mety NW_5km
591. Robak Beata 1971 KB Katorznik bieg_5km
592. Rogala Przemysław 1988 Szybciej nie mogę bieg_10km
593. Rogowska Aleksandra 1994 ROGOSIOWIE NW_5km
594. Rogowski Mateusz 1991 ROGOSIOWIE bieg_5km
595. Romanowska Aleksandra 1979 Poznań bieg_1km
596. Romanowska Hanna 2010 POZNAŃ bieg_1km
597. Romanowski Jakub 1979 Aluplast bieg_1km
598. Romanowski Michał 2010 Poznań bieg_1km
599. Romejko - Borkowska Anna 1976 Drużyna Szpiku bieg_5km
600. Rosik Paulina 1996 Centrum edukacji easy way bieg_5km
601. Roszczenko Krzysztof 1976 Nogi do góry i do przodu bieg_5km
602. Rozynek Małgorzata 1978 Cytadela by Night bieg_10km
603. Rurarz Monika 1984 szkoła 107 bieg_1km
604. Rusinek Anna 1997 Poznań bieg_1km
605. Rusinek Filip 2010 Poznań (Poznań-Stare Miasto) bieg_1km
606. Rusinek Mateusz 2013 Małgorzata bieg_1km
607. Rutkowska Bernadeta 1978 Radzewo bieg_5km
608. Rybarska Jolanta 1982 Przedszkole 116 bieg_1km
609. Rybarski Oliwier 2016 Przedszkole 116 bieg_1km
610. Rybicka Agnieszka 1966 SPS Nr 112 bieg_1km
611. Sadłowska-Stróżyńska Lidia 1974 SP68 bieg_5km
612. Samborska Helena 2014 Akademia GVT bieg_1km
613. Samborska Zosia 2011 Akademia GVT bieg_1km
614. Sawicka Agnieszka 1982 SPS Nr 112 bieg_5km
615. Sawicka Aldona 1971 TWARDZIELE bieg_10km
616. Sawicki Adrian 1996 Biofarm bieg_10km
617. Sawicki Kasjan 2010 SPS Nr 112 bieg_5km
618. Sawicki Radosław 1980 SPS Nr 112 bieg_5km
619. Schmidt Jacek 1966 HERNIK TEAM bieg_5km
620. Serba Bartosz 1979 SPS Nr 112 bieg_1km
621. Siejek Natalia 1988 Rokietnica bieg_5km
622. Sierszchuła Aldona 1994 Skoki bieg_5km
623. Sikorska Mirosława 1963 Przedszkole integracyjne nr 91 Bajka bieg_1km
624. Sikorski Mariusz 1982 Poznań bieg_10km
625. Skiba Magdalena 1992 Poznań bieg_5km
626. Skitek Przemysław 1978 Poznań bieg_1km
627. Skołuda Anna 1979 Kostrzyn Wielkopolski bieg_10km
628. Skompska Hania 1975 Fitness Buk bieg_5km
629. Skorwider Daniel 2000 OSP Ocieszyn bieg_10km
630. Skrzypczak Agnieszka 1970 Poznań bieg_10km
631. Skubińska Blanka 2019 Poznań bieg_1km
632. Skubińska Katarzyna 1982 Poznań bieg_1km
633. Skubińska Lila 2021 Poznań bieg_1km
634. Skubińska Melisa 2017 Poznań bieg_1km
635. Skubiński Adam 1979 Poznań bieg_1km
636. Skwarlińska-Marczuk Karolina 1980 Zeelandia Team bieg_10km
637. Skwarski Darek 1982 gRUNwald bieg_5km
638. Sławińska Izabela 1977 SPS 112 bieg_1km
639. Sławińska-Wypych Małgorzata 1963 Zespół Szkól Specjalnych nr 101 Poznań bieg_1km
640. Słomińska Aneta 1978 Aneta Słomińska NW_5km
641. Słomińska Ewa 1976 Przedszkole 116 NW_5km
642. Słupińska Magdalena 1974 SP 68 bieg_5km
643. Smierzchała Adam 1972 Mosina bieg_10km
644. Smierzchała Marta 1980 PRO366 bieg_10km
645. Smudziński Piotr 1982 Poznań bieg_10km
646. Sobczyk Patryk 1995 MANUFAKTURA MIESZKAŃ bieg_5km
647. Sobkowiak Marcin 1981 Poznań bieg_10km
648. Sobocińska Ania 1986 Wielkopolski Klub Pływania Zimowego MINUS bieg_10km
649. Sochacki Bartosz 2015 SPS nr 112 bieg_1km
650. Sochacki Dominik 2009 SPS nr 112 bieg_1km
651. Sołtysiak Natalia 1993 Szkoła Podstawowa 107 bieg_5km
652. Springer Marta 1984 Night Runners bieg_5km
653. Spychał Maria 1978 Wronki bieg_5km
654. Stabrowska Grażyna 1980 SPS 112 bieg_1km
655. Stachura Karolina 1977 Kaczanowo bieg_5km
656. Stanisławski Jan 1958 Marsz po zdrowie NW_5km
657. Stańczak Piotr 1982 Czerwonak Biega bieg_10km
658. Stawska Marta 1989 Fitness Buk bieg_5km
659. Stefaniak Marcin 1980 prefaWAAB NW_5km
660. Stefańska Alicja 1980 Przedszkole 116 bieg_10km
661. Stefańska Sylwia 1982 Poznań NW_5km
662. Stetkiewicz Izabela 1975 Biegacze Juniora NW Team/Przedszkole 116 NW_5km
663. Stolaś Łukasz 1982 Biofarm bieg_10km
664. Strabel Darek 1979 Rahau Crossactive bieg_10km
665. Straszewski Tomasz 1991 Sulęcinek bieg_10km
666. Stroiwąs Natalia 1990 Biofarm bieg_5km
667. Strzelczyk Ilona 1963 Kęsy Team bieg_10km
668. Strzyżewska Marzena 1974 Poznań NW_5km
669. Swornowska Anna 1976 Naramowice Biegają bieg_5km
670. Swornowski Krzysztof 1975 Naramowice Biegają bieg_5km
671. Szafrański Maciej 1987 #biegiemwlas bieg_5km
672. Szal Gabriela 2007 Przedszkole Nr 116 bieg_5km
673. Szal Maria 2010 Przedszkole Nr 116 bieg_1km
674. Szczepaniak Konrad 1982 SP. 68 bieg_1km
675. Szczepaniak Magdalena 1982 SP. 68 bieg_1km
676. Szcześniak Łukasz 1981 Night Runners bieg_10km
677. Szczygieł Daniel 1997 Poznań bieg_10km
678. Szczypiński Dariusz 1973 Minus Poland bieg_10km
679. Szłapka Weronika 1989 Poznań bieg_1km
680. Szwajkowski Piotr 2013 Night Runners bieg_1km
681. Szyc Madzia 1990 Przedszkole nr 116/ Byle do mety bieg_5km
682. Szyc Zuza 1990 Ciastki.Pz. / Przedszkole nr 116 bieg_5km
683. Szyc-Szal Paulina 1984 Przedszkole Nr 116 bieg_5km
684. Szymanowska Hanna 1968 Poznan bieg_10km
685. Szymanowska-Łeszyk Anna 1983 Przedszkole nr 116 bieg_1km
686. Szymański Mikołaj 1985 Klub Biegacza GLS bieg_10km
687. Szymkowska Jolanta 1966 SPS 107 bieg_1km
688. Szymkowski Dariusz 1965 SPS 107 bieg_1km
689. Szymura-Błaszczyk Beata 1974 Poznań NW_5km
690. Ścislicki Eryk 2012 SPS Nr 112 bieg_1km
691. Ślemp Ilona 1975 Zeelandia Team bieg_5km
692. Ślotała Elwira 1973 Fitness Buk bieg_5km
693. Śmidowicz Sławomir 1984 Kibole w biegu bieg_10km
694. Śniecińska Magda 1959 Poznań bieg_5km
695. Świderska Aneta 1982 Poznań bieg_1km
696. Świerczyński Krzysztof 1982 Poznań bieg_10km
697. Świerczyński Wojciech 2010 Poznań bieg_1km
698. Świst Sandra 1992 Poznań bieg_1km
699. Świtała Dominik 1998 Pobiedziska Running Team bieg_10km
700. Świtała Gabriela 1970 Góra bieg_10km
701. Targosz Agnieszka 1976 Fitness Buk bieg_5km
702. Targowska-Budniak Tosia 2014 koziegłowy bieg_1km
703. Tecław-Pychyńska Julita 1989 Kęsy Team bieg_10km
704. Teubert Anna 1972 ROXKIJE ROKIETNICA NW_5km
705. Teubert Piotr 1973 ROXKIJE ROKIETNICA NW_5km
706. Tomaszewski Grzegorz 1978 #biegiemwlas bieg_5km
707. Tomczak Joanna 1982 Bogdanowo bieg_5km
708. Tomczak Tomasz 1976 Naramowice Biegają bieg_10km
709. Tomczyk Edward 1948 Marsz po Zdrowie Poznań NW_5km
710. Torzewski Marcin 1988 SPS Nr 112 bieg_1km
711. Trawińska Edyta 1982 Wiry bieg_5km
712. Trybus Asia 2000 MT/PRO366 bieg_5km
713. Turczyńska Aleksandra 1992 SP61 bieg_5km
714. Tymczyj Halina 1969 SPS 107 bieg_5km
715. Urban Agata 2012 Przedszkole 116 bieg_1km
716. Urban Oliwia 2012 Przedszkole 116 bieg_1km
717. Urbaniak Sebastian 1993 Tuptańsko bieg_10km
718. Urbańczyk Grzegorz 1987 For Run Team & AdRunaLine bieg_10km
719. Urbańczyk Ksawery 1959 For Run Team bieg_10km
720. Urbański Filip 1988 Night Runners bieg_10km
721. Voytko Maks 2008 Poznań bieg_1km
722. Wachocz Zuzanna 2009 Marsz po Zdrowie Poznań NW_5km
723. Wachowska Liliana 1976 ZSS101 bieg_1km
724. Walewska Jolanta 1970 Swarzędz bieg_5km
725. Waliszewska Ewelina 1977 Zeelandia Team bieg_5km
726. Waliszewski Daniel 1976 Zeelandia Team bieg_10km
727. Walkowiak Bożena 1961 Poznań bieg_10km
728. Walkowiak Krzysztof 1967 Poznań bieg_10km
729. Wandel Agnieszka 1974 Night Runners bieg_10km
730. Warguła Katarzyna 2000 Szamotuły bieg_5km
731. Waroczyk Maria 1974 Wielkopolski Klub Pływania Zimowego MINUS bieg_10km
732. Wasielak Joanna 1984 P 116 bieg_10km
733. Wasilewski Tomasz 1974 Twardziele bieg_10km
734. Waszkiewicz Joanna 1982 Night Runners bieg_10km
735. Wawrzyniak Lidia 1974 Owińska bieg_10km
736. Wąsikiewicz Agnieszka 1979 Biegacze Juniora NW Team/Przedszkole 116 NW_5km
737. Wdowicka Agnieszka 1968 Poznań NW_5km
738. Weltrowski Grzegorz 1975 Poznań bieg_10km
739. Wełnic Aleksandra 1968 SPS nr 107 w Poznaniu bieg_5km
740. Wencka Anna 1984 KĘSY TEAM bieg_10km
741. Wesołowska Natalia 1986 Kiszkowo bieg_5km
742. Wesół Barbara 1988 Szybciej nie mogę NW_5km
743. Wesół Urszula 1990 Szybciej nie mogę NW_5km
744. Węglarski Bartosz 1989 Mielno bieg_10km
745. Wicher Anna 1990 Poznań bieg_5km
746. Wieczorek Szymon 1966 Poznań bieg_5km
747. Wierzchowska Magdalena 1995 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 107 bieg_1km
748. Wilczewska Anna 1976 Night Runners bieg_10km
749. Winkler Mirosława 1985 Poznań bieg_5km
750. Winter Piotr 1987 Night Runners bieg_5km
751. Witkowska Paulina 1987 Szamotuły bieg_10km
752. Włodarczak Tomasz 1984 Poznań bieg_10km
753. Włodarczyk Łukasz 1980 Kids Run bieg_10km
754. Wojciechowska Anna 1971 Piątkowo na Biegowo bieg_10km
755. Wojtaszek Maciej 1976 Maruderzy bieg_10km
756. Wojtkowiak Renata 1974 Piątkowo na Biegowo bieg_10km
757. Wolniewicz Kamila 1982 SPS Nr 112 w Poznaniu bieg_1km
758. Woś Kinga 1989 Przedszkole nr 116 bieg_10km
759. Wota Bartłomiej 1975 Oborniki bieg_5km
760. Woźniak Justyna 1986 Szkoła Podstawowa 107 bieg_5km
761. Woźniak Martyna 1994 Jastrzębsko Stare bieg_1km
762. Woźniak Stanisław 1995 Poznań bieg_10km
763. Woźnicki Sławomir 1986 Mielno bieg_5km
764. Woźniczka Urszula 1989 HERNIK TEAM bieg_5km
765. Woźny Jakub 2001 Zeelandia Team bieg_5km
766. Wójcik Antosia 2015 Poznań bieg_1km
767. Wójcik Jarosław 1969 Zeelandia Team bieg_5km
768. Wójcik Julek 2012 Poznań bieg_1km
769. Wójcik Piotr 1978 Poznań bieg_1km
770. Wójcik Renia 1981 Poznań bieg_1km
771. Wójcik Stefa 2017 Poznań bieg_1km
772. Wójtowicz Aniela 2020 Niebieska Fala bieg_1km
773. Wójtowicz Rafał 1980 Niebieska Fala bieg_1km
774. Wrąbel Felicjs 1955 Marsz Po Zdrowie NW_5km
775. Wróblewska Anna 1976 ROXKIJE Rokietnica NW_5km
776. Wyleżała Marzena 1974 #biegiemwlas bieg_10km
777. Zabadeusz Marcin 2019 Centrum edukacji easy way bieg_1km
778. Zabadeusz Mariusz Maciej 1984 Centrum edukacji easy way bieg_1km
779. Zabadeusz Marta 1988 Centrum edukacji easy way bieg_1km
780. Zaborowski Maciej 1974 ZHP HUFIEC JAROCIN bieg_5km
781. Zagrodzka Anna 1977 P116 bieg_1km
782. Zagrodzki Tymoteusz 2016 P116 bieg_1km
783. ZajĄc Joanna 1971 SPS Nr 112 bieg_1km
784. Zając Krystian 1988 Drużyna Bartka bieg_10km
785. Zakrzewska Marlena 1958 Murowana Goślina NW_5km
786. Zaleska Katarzyna 1983 Centrum edukacji easy way bieg_5km
787. Zalewska Paulina 1965 Przedszkole nr 116 bieg_5km
788. Zambrowicz-Biernacka Eliza 1981 SPS Nr 112 bieg_1km
789. Zandecka Dobrosława 1982 Zeelandia Team NW_5km
790. Zaranek Barbara 1971 Kęsy Team bieg_10km
791. Zaremba Sylwester 1981 Biofarm bieg_10km
792. Zasada Ewelina 1993 ROKIETNICA bieg_10km
793. Zastróżny Michał 1994 Amica bieg_5km
794. Zboralska Joanna 1976 Poznań bieg_10km
795. Zduńczyk Szymon 1994 Walka Kostrzyn bieg_10km
796. Zielaskowska Dominika 2008 Szkoła Podstawowa 107 bieg_5km
797. Zielaskowska Joanna 1981 Szkoła Podstawowa 107 bieg_5km
798. Zieleskiewicz Anna 1964 Poznań bieg_1km
799. Zielińska Renata 1989 Poznań bieg_1km
800. Zieliński Damian 1995 FORCOM bieg_10km
801. Zieliński Piotr 1983 Poznań bieg_5km
802. Zieliński Piotr 1981 Amica bieg_5km
803. Zięta Katarzyna 1967 Orki z... bieg_5km
804. Ziomek Natalia 1985 P 116 bieg_5km
805. Ziomek- Buraczyńska Daria 1987 P116 bieg_1km
806. Zych Malgorzata 1997 Dobrzyca bieg_10km
807. Zyffert Anna 1984 Luboń bieg_5km
808. Żerko Violetta 1971 GB Wielkopolscy biegacze bieg_5km