Lista startowa

5 NOCNA RECORDOWA PIĄTKA
Edycja: "PIDŻAMA PARTY"

Poznań 06.07.2018
Dystans: 5 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 778


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
581 Abramowska-Guzik Alina 1967 Poznań
68 Adamczewska Magdalena 1996 Sebki TEAM
433 Adamczyk Dariusz 1995 Suchy Las
270 Andruch Michał 1982 BOBRÓWKO BIEGA
514 Andrzejewska Weronika 1989 Poznań
427 Andrzejewska Zuzanna 1991 PO MEDALE ALBO WCALE
731 Antczak Marlena 1989 Poznań
351 Antkowiak Krystian 1985 Dachowa
160 Archaniołowicz Joanna 1970 MUAY RUNNING TEAM
272 Badach Sylwester 1989 Sprinterzy Sigmeo
28 Bagrowski Andrzej 1982 CHARTY CHARTOWO
77 Bajaczyk Filip 1984 skarpeteria.pl
165 Banasiak Emil 1992 For-clinic.pl
184 Bardzik Agata 2000 HERNIK TEAM
183 Bardzik Marzena 1977 HERNIK TEAM
496 Bardzinski Bartosz 1969 Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań
424 Barełkowska Katarzyna 1972 Night Runners
470 Baumgart Mateusz 1991 Night Runners
620 Bazanek Kamila 1972 Komorniki
254 Bączyk Karolina 1985 Poznan
275 Berdyszak-Pietrzak Jolanta 1979 Mościenickie Ogry
364 Bereszynski Sebastian 1987 Danflor Team
365 Bereszyńska Weronika 1988 Danflor team
480 Bestrzyńska Joanna 1971 Robakowo
695 Biedalak Krzysztof 1984 Swarzędz
74 Bielawski Tomasz 1991 Drużyna Biegaczy - Gmina Granowo
261 Bieleń Anna 1981 Lucky LUZers
641 Biernat Danuta 1978 Krosinko biega :)
173 Biernat Rafał 1976 AF Mosina Team
526 Bilawa Karolina 1995 Wolsztyńska Akademia Biegowa
759 Bilicki Łukasz 1981 Gniezno
296 Bilski Marcin 1987 M&M
297 Bilski Michał Hubert 1998 M&M
92 Binkowska Magdalena 1984 Poznań
583 Błachut Alina 1963 FORROWERS.COM
21 Błachut-Laskowska Marta 1985 ForRowers
119 Błaszczyk Jacek 1979 WojArt Team
475 Błaszczyk Karolina 1988 Poznań
477 Błociszewska- Starczyńska Anna 1978 1978
708 Bobowska Amelia 1971 moja trenerka.pl
13 Bobrowska Anna 1982 Night Runners
345 Bocian Julian 1980 AmiBelle
348 Bogunia Tomasz 1978 Poznań
553 Bojarczuk Tomasz 1994 PRO366
61 Borowiecka Agnieszka 1979 Night Runners
318 Borowska-Juszczyńska Renata 1970 Art Team Pegaz
461 Borowska-Najderek Paulina 1980 Rokietnica
138 Bożkiewicz Patrycja 1980 Hernik Team
673 Brodnicki Maciej 1976 Castorama Swarzędz
347 Brodziszewski Wiesław 1959 Brodex Team Swarzędz
524 Bruździak Jakub 1996 17 WBZ
528 Brycka Justyna 1979 KB ILoveZiemek
616 Buchert Mariola 1987 ChampionMan Team
386 Bucholc Patryk 1995 1995
252 Budkiewicz Beata 1980 Art Team Pegaz
117 Budna Izabela 1973 Lucky LUZers
648 Budniak Przemysław 1980 ENEA - Biegamy - Zbieramy - Pomagamy
150 Budnik Błażej 1985 Dębogóra
87 Budnik Eryk 1987 Dębogóra
152 Budnik Sylwia 1989 Dębogóra
167 Bujwid Maria 1988 Speed Szuracz
570 Bukowska Alina 1972 Orki z ....
685 Burlaga Marcin 1984 Poznań
485 Byczyk Zofia 1994 Poznań
408 Bytniewski Szymon 1991 Muay Running Team/Unia Swarzędz
768 Cebo Artur 1987 Kraków
767 Cebo Katarzyna 1991 Kraków
102 Chmielewski Leszek 1982 FF GREEN POINT
234 Chojnacki Artur 1981 BÓG HONOR OJCZYZNA
670 Chrostowski Paweł 1990 Poznań
643 CiechaŃski Adam 1968 Razem Trenujemy Sport
230 Ciesielska Monika 1988 Poznań
598 Cieślik Agnieszka 1978 Przeźmierowo
686 Cieślik Julia 1995 Strzelno
190 Ciszak Jarosław 1990 Poznań
487 Ciszewski Piotr 1992 Dnipro Posen
287 Ciura Joanna 1990 Wkurw_Team
176 Cwojdziński Piotr 1978 Night Runners
389 Cybulska Agnieszka 1984 Poznań
390 Cybulski Dariusz 1981 KB Intrex Poznan
255 Czajka Justyna 1976 Ceradz Kościelny
515 Czechowski Mateusz 1994 Poznań
159 Czoszyk-Kawala Olga 1980 Poznań
423 Dajerling Joanna 1996 Maratończyk Poznań
417 Dajerling Monika 1974 Maratończyk Poznań
446 Dalka Hanna 1984 niezrzeszona
448 Dalka Maciej 1984 niezrzeszona
591 Daniuk Kasia 1973 Poznań
422 Dawidowska Agnieszka 1979 Plewiska
115 Dawidziak Paweł 1985 KB I Love Ziemek
639 Dąbrowski Jakub 1986 Poznan
421 Dąbrowski Paweł 1975 Night Runners
122 Dembik Milena 1975 Poznań
121 Dembik Sandra 1990 Poznań
114 Dewo Ewa 1985 Poznań
532 Dolata Mateusz 1990 Duni Poland
596 Domań Joanna 1976 Kiekrz
606 Domań Leszek 1975 Kiekrz
483 Dominiak Emilia 1974 Słynni Kenijczycy
413 Dominiak Ewa 1993 POZNAŃ
577 Domowicz Michał 1993 Cyklosport Bolesławiec
11 Draber Piotr 1991 Biegacze Celebryci
558 Drewniak Maciej 1981 CSWLąd Poznań
520 Drews Adrian 1992 Nowak Run
233 Drozda Magdalena 1978 Poznań
484 Drwęska-Michalska Julia 1988 Fast&Fun
631 Drzewiecka Patrycja 1993 Chodzież
469 Dudek Natalia 1990 Impossible is nothing
562 Dudzińska Anna 1980 Rokietnica
772 Dulska Adrianna 1995 WKB META LUBLINIEC
635 Duszczak Marek 1986 Paczkowo
787 Dymek Karolina 1983 Dąbrówka
657 Dziamska Agnieszka 1990 Krzeszkowice
653 Dziamska Magdalena 1989 Krzeszkowice
658 Dziamski Daniel 1994 Krzeszkowice
679 Dziamski Dawid 1989 Krzeszkowice
482 Dziedzic Magdalena 1986 Fast&Fun
420 Dziewulski Miłosz 1979 ALLIANCE TECHNOLOGY FEHLAU RUN TEAM
40 Dzięcielska Agnieszka 1976 Poznań
443 Dzija Mariusz 1982 Poznań
481 Dzikowska Violetta 1973 Śrem
447 Dzikowski Piotr 1994 Husaria Race Team
137 Dziubak Paulina 1990 Biedrusko
263 Dziurleja Paulina 1985 Pani
101 Egler Michał 1965 Maratończyk Poznań
663 Erdmann Bartosz 1986 Poznań
636 Fabisiak Marzena 1974 Krosinko Biega :-)
476 Fajfer Jacek 1960 1960
501 Figlewska Renata 1983 Poznań
761 Filipowski Zenon 1973 SCIM/ W TRITEAM
552 Foltynowicz Paulina 1985 Kostrzyn
603 Frankowska Marta 1991 Drużyna Szpiku
245 Frankowski Andrzej 1959 Poznań
244 Frankowski Łukasz 1982 Czapury
656 Frąckowiak Sandra 1988 Szamotuły
497 Fryczyński Hubert 1980 STS Runners
694 Frygier Łukasz 1989 Czapury
162 Fryske Bartosz 1990 Wagrowiec
629 Gajewski Mateusz 1999 parawruch.pl / united athletics
727 Gajewy Szymon 1993 Oborniki
436 Gajska Rozalia 1998 KB Celinki
204 Gałęska Katarzyna 1982 El-Cab Running Team
206 Gałęski Damian 1980 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
669 Gałgan Piotr 1986 TEAM Mikołaj Lena Aguś & Bons
154 Gancarz Marta 1988 Poznań
155 Gancarz Paweł 1994 Poznań
697 Garbicz Michał 1979 Kiekrz
216 Gaszczyński Roman 1946 Parkrun Poznań
246 Gawęcka Anna 1985 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA
281 Gawrysiak Artur 1980 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
451 Gądek Łukasz 1986 Poznan
211 Gendera Katarzyna 1978 Poznań
671 Giczan Paulina 1987 Poznań
69 Glapiak Magdalena 1984 Poznań
783 Głowala Łukasz 1988 Poznań
529 Gnusowski Maciej 1974 KB ILoveZiemek
630 Gomołysek Anna 1993 AWF Running Team
360 Goryś Kinga 1977 poznan
197 Gozimirska Taciak Daria 1979 Dara Extreme
315 Gólecki Krzysztof 1982 Poznań
377 Górka Dariusz 1985 brak
343 Górny Robert 1983 Bridgestone
326 Górska Angelika 1993 Lusówko
554 Grabińska Angelika 1980 Komorniki
555 Grabińska Wikoria 2002 Komorniki
690 Grabny Damian 1988 Orkan Manieczki
595 Grabowska Ewelina 1980 Poznań
163 Grabowski Krzysztof 1989 Poznań
90 Gracz Jolanta 1991 Poznań
130 Grajek Mateusz 1990 KB Czarne Wilki
491 Grajewska Beata 1974 POZNAŃ
542 Gramczewska Katarzyna 1985 PRO366
541 Gramczewska Katarzyna 1985 PRO366
144 Grelka Adrianna 1991 Rossbiegani
405 Grębicka Marta 1991 Poznań
269 Gronowski Maciej 1983 Poznań
71 Gryziecki Sebastian 1992 Sebki TEAM
136 Grzegorzewski Konrad 1979 4Fiter
676 Grzelak Barbara 1963 Fitness24seven
96 Grzelak Maria 1990 Night Runners
599 Grześkowiak Katarzyna 1997 Wschowa
723 Grześkowiak Magdalena 1986 Poznań
748 Grzymisławska-Zając Katarzyna 1989 Looksfera/M-Tronic
580 Guzik Przemyslaw 1969 Poznań
458 Guzowska Małgorzata 1986 Zawsze w biegu
707 Hałas Jarosław 1972 Byle do mety
702 Hałas Monika 1975 Poznań
19 Hańczyk Joanna 1995 Polonia Środa
625 Heckert Patryk 1990 Sprinterzy Sigmeo
607 Hofman Dariusz 1984 Wataha Wałcz
301 Hulak Agnieszka 1984 Luboń
18 Hulewicz Wiola 1975 Hernik Team
619 Ilowska-Rembarz Karolina 1985 LOFT TEAM EXTREME
205 Iwaniak Dariusz 1975 Ujście
203 Iwaniak Wioletta 1970 Ujście
652 Iwanowska Justyna 1985 Nice Lady Fitness
720 Jackowiak Monika 1983 Poznań
55 Jagła Dawid 1990 Biegacze Jarocin
415 Jagodzińska Anna 1984 Jagoda Team
376 Jakimowicz Kamila 1994 Techno Dziki
492 Jakubiak Magdalena 1972 POZNAŃ
196 Jakubowski Andrzej 1980 Kaźmierz
382 JaŁowska Magdalena 1977 Maratończyk Poznań
745 Janaszek Agnieszka 1992 Poznań
746 Janaszek Joanna 1995 Poznań
737 Janik Ewelina 1985 Poznań
149 Janik Justyna 1990 Poznań
565 Jankowiak Anna 1981 Poznań
331 Jankowska Paulina 1990 Poznań
333 Jankowski Maciej 1991 Poznań
704 Jankowski Rafał 1993 Swarzędz
741 Janowska Anna 1975 Gumisie
393 Janowski Andrzej 1982 ST RUNNERS
357 Janowski Marcin 1979 Poznań
355 Januszkiewicz Hania 1985 Poznań
356 Januszkiewicz Natalia 1983 Poznań
438 JarczyŃska Anna 1966 ROKIETNICA BIEGA
775 Jarczyńska-Fier Anna 1976 Mosina
585 Jaremek Wojciech 1981 1981
153 Jarnut Łukasz 1989 Lb team Lwówek
156 Jarnut PaweŁ 1992 LB TEAM LWÓWEK
146 Jaroni Hubert 1973 4Fiter
559 Jaroni Tomasz Marcin 1977 HANDEX POZNAŃ
711 Jaś Szymon 1974 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
726 Jaśkowiak Katarzyna 1982 Koziegłowy
362 Jaworska Magdalena 1977 GB Wielkopolscy Biegacze
573 Jelińska-Hok Agnieszka 1976 Orki z.../Ciastki.pz/Drużyna Szpiku
706 Jeske Karolina 1989 Poznań
689 Jędraszczyk Michał 1971 Czernica
411 Joachimiak Joanna 1973 Ceradz Kościelny
219 Job Małgorzata 1975 Złotniki
217 Job Piotr 1975 Złotniki
125 Jóźwiak Daniel 1980 Poznań
72 Juskowiak Kinga 1978 #przedsiebie
379 Kaczmarek Beata 1971 str poznan
439 Kaczmarek Emilia 1991 Mamy Biegamy
332 Kaczmarek Jakub 1978 Wągrowiec
359 Kaczmarek Krzysztof 1996 CONNECTOR TEAM
177 Kaczmarek Michał 1989 LUVENA
370 Kaczmarek Miłosz 1983 ArjoTeam
166 Kaczmarek Tomasz 1984 Grubszy Szpadel
709 Kałka Bożena 1988 Rawicz
710 Kałka Marcin 1984 Rawicz
649 Kałwińska Sylwia 1978 WATAHA TEAM
646 Kałwiński Mariusz 1975 WATAHA TEAM
536 Kammer Krzysztof 1986 PRO366
147 Kamyszek Krzysztof 1979 Poznań
739 Kaniewski Szymon 1987 Lubasz
699 Kankowski Michał 1991 TASKOPROJEKT S.A.
468 Kapuściński Adrian 1989 Impossible is nothing
547 Karaś Katarzyna 1978 Rokietnica
493 Karkowska WiesŁawa 1960 BARANOWO
260 Karolak Bogusław 1967 1967
645 Karolewicz Bartek 1980 Golęczewo
647 Karolewicz Natalia 1985 Golęczewo
592 Karpińska Magdalena 1982 Mamy Biegamy
182 Kasperczak Emilia 1979 Hernik Team
31 Kasprowicz Marta 1991 gRUNwald team Poznań/Biegacze Celebryci
20 Kasprowicz Michał 1963 Biegacze Celebryci
593 Kaspruk Alicja 1982 Zalasewo
239 Kasprzyk Monika 1973 gRUNwald team Poznań
208 Kassner Rafał 1988 PRO366
191 Kaszyńska Dorota 1970 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
181 Kawicki Dariusz 1980 Night Runners
336 Kaźmierczak Łukasz 1973 Kaźmierz
285 Kądzielak Marek 1975 Drużyna Szpiku
180 Kąsowska Anna 1987 Poznań
735 Kędzia Michał 1981 Dąbrówka
753 Kędzierski Daniel 1975 MOGILNO
283 Kędziora Magdalena 1993 www.strongfitwomen.pl
535 Kęsy Marcin 1985 PRO366
142 Kien Anna 1977 Poznań
651 Kierzek Jakub 2002 Szamotuły
276 Klauza Magdalena 1972 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team
572 Klój Krzysztof 1962 31 Baza Lotnictwa Taktycznego
321 Kluj Edyta 1990 1990
42 Kłysz Agata 1985 Poznań
99 Kmieciak Agnieszka 1977 Poznań
571 Knast Maciej 1971 Bridgestone
395 Kniat Joanna 1987 blogobieganiu.com
38 Knop Aleksandra 1983 MUAY Running Team
161 Knychała Bogna 1990 coco jumbo i do przodu
253 Kochowicz Filip 1988 Czapury
33 Koebsch Tomasz 1978 Maratończyk Poznań
770 Kolej Monika 1976 DZIKIE DZIKI GORZOW
788 KoŁecka Patrycja 1977 Blue Sky Travel / Piątkowo na Biegowo
464 Kołodziejczyk Agnieszka 1982 Poznań
431 Komisarek Piotr 1978 WojArt Team
634 Komorowicz Dominik 1982 Muay running team
618 Komorowska Anna 1976 Manieczki
67 Komorowska Ewa 1985 Poznań
615 Komorowska Kinga 1987 Manieczki
617 Komorowski Robert 1974 Manieczki
25 Konieczna Beata 1968 Poznań
338 Konieczna Magdalena 1991 Poznań
274 Konstańczak Joanna 1983 Night Runners
684 Kopacz Mirosław 1955 Poznan
740 Kopanska-Chomik Wioletta 1976 Gumisie
192 Kostrubiec Maciej 1996 Rokietnica Biega
751 Kostrzyńska Jolanta 1969 Poznań
409 Koszczoł Aleksandra 1994 Sieraków
781 Kościelny Dariusz 1986 Niepruszewo/Poznań
179 Kotecki Paweł 1992 Night Runners
407 Kotlinski Patryk 1994 Obrzycko
406 Kotlinski Tomasz 1968 Obrzycko
473 Kotońska Weronika 1994 Kłecko
584 Kotwica Hanna 1996 Pałuki Running Team
452 Kowalczyk Anita 1993 #TeamKrólak
561 Kowalska Roma 1983 Bytkowo
305 Kozierska Natalia 1986 Beze zeze
140 Kozłowska Kornelia 1987 NightRunners
94 Kraszkiewicz Andrzej 1982 8-Pack
638 Krawczyk Krzysztof 1983 Misie Bobasy
557 Krawczyk Natalia 1992 Poznań
637 Krawczyk Zofia 1991 Misie Bobasy
106 Krotecki Stanisław 1985 Smashing Pąpkins
714 Król Darek 1967 Hernik Team
412 Król Maciej 1989 Poznań
453 Królak Krystian 1993 #TeamKrólak
705 Króll Joanna 1979 Przeźmierowo
89 Krukar Dorota 1987 Poznań
621 Krukowska Agnieszka 1975 -------
85 Krupa Mariusz 1982 8-pak Poznań
576 Kryczka Rafał 1974 Gruszczyn
743 Krystkiewicz Łukasz 1981 Teraz Tulce
188 Krzanowski Przemysław 1976 Drużyna Szpiku
265 Krzywak Anna 1979 Wierzbicki Running Project
341 Krzyżanek Magdalena 1997 Opalenica
51 Kuba Kamil 1998 Poznań
34 Kuba Karolina 1995 Poznań
510 Kubaczyk Artur 1989 Poznań
112 Kubiak Ewa 1990 Poznań
432 Kubiak Jakub 1980 Wilda Biega / QbArts.pl
489 Kucharski Adam 1965 Budzyń
366 Kucharski MichaŁ 1981 Piotr i Paweł MARKA FORMY
614 Kudlińska Alina 1967 Gruszczyn
609 Kudlińska Ewa 1988 Night Runners
450 Kujawa Śliwińska Karola 1981 Stęszew
95 Kujawa-Marcinczak Anita 1976 Poznan
228 Kukla Dagmara 1990 Poznań
543 Kulasza Karina 1975 POZNAŃ
622 Kulik Dominika 1987 LOFT TEAM EXTREME
251 Kuna Dawid 1989 Wałecka Ściema
157 Kupś Katarzyna 1991 Grubszy Szpadel
131 Kurek Marcin 1991 ADRENALINA FITNESS TEAM
241 Kurkowiak Agnieszka 1974 Poznań
650 Kurzawa Milena 1990 Poznań
569 Kwiatecka Iwona 1972 ORKI Z
375 Lamch Marcin 1980 Poznań
291 Langowski Mateusz 1991 OSP Gąsawa
35 Laskowski Maciej 1984 ForRowers
24 Lasoń Przemysław 1990 Novotel Poznań Team / UKS "Dziesiątka" Radomsko
764 Leciejewski Dawid 2000 LECIEJ TEAM
29 Lehwark Marcin 1978 Koziegłowy
186 Leniec Michał 1979 ALLIANCE TECHNOLOGY FEHLAU RUN TEAM
81 Leporowska Anetta 1978 Poznan
681 Lesińska Aleksandra 1997 Poznań
523 Lesińska Magdalena 1994 Poznań
88 Lewandowska Marta 1986 Poznań
782 Lewandowska Paulina 1992 Krzeszkowice
633 Lewandowska Zuzanna 1992 Kórnik
27 Lewandowski Kornel 1990 Poznań
209 Lipiec Sebastian 1993 UKS 9 Kutno
303 Lisiecka Beata 1986 Poznań
132 Lorenc Arleta 1992 KB Czarne Wilki
754 Ludwiczak Anna 1988 Miroslawki
539 Ludwiczak Krzysztof 1980 Mamy- Biegamy WT
644 Luftman Artur 1983 Pniewy Biegają
339 Łabędzki Maciej 1990 Jarocin
120 Łaganowska Ewa 1969 Ciastki pz
398 Łagowski Dariusz 1974 Night Runners
600 Łapawa Maciej 1997 Wschowa
703 Łaźniak Agata 1986 CardioRunners
242 Łącka Beata 1976 Poznań
243 Łącki Tomasz 1976 Poznań
227 Łucka Magdalena 1981 SPIĄCA KRÓLEWNA
224 Łucki Paweł 1979 NOCNY JASTRZAB
763 Łuczak Jystyna 1979 Loft team Extreme
329 Łuczak Mariusz 1976 Poznań
134 Łukaszczyk Łukasz 1984 4FITER
212 Łukaszyk Tymoteusz 1987 Murowana Goślina
624 Maciąg Karol 1991 #SZYMANOWSKITeam
82 Maciejewski Grzegorz 1961 Poznań
563 Maciejewski Michał 1977 Consdata Supersportowy TEAM
235 Macyszyn Daniel 1976 Night Runners
677 Maćkowiak Dorota 1990 Jasin
675 Maćkowiak Maciej 1981 Jasin
171 Maćkowiak Weronika 1991 Grubszy Szpadel
66 Majchrzak Angelika 1988 Poznań
538 Majchrzak Beata 1975 Mamy-Biegamy
107 Majchrzak Monika 1972 wkurw_team
328 Majek Magda 1977 poznan
352 Majerczak Norbert 1994 Poznań
750 Makiłło Przemysław 1968 Poznań
374 Malak Piotr 1983 MOGILNO
127 Małaczyńska Magdalena 1984 Stowarzyszenie Leśny Wąż
126 Małaczyński Mikołaj 1986 Mikołaj Małaczyński
419 Małaszkiewicz Krzysztof 1982 Rossbiegani
613 Małecka Małgorzata 1985 Kościan Team
319 Małyszka Kacper 1993 Poznań
320 Małyszka Katarzyna 1991 Poznań
271 Mandziak Monika 1984 BOBRÓWKO BIEGA
589 Marchlewska Aneta 1978 OSP Śrem
588 Marchlewski Maciej 1976 OSP Śrem
522 Marciniak Aleksander 1983 KLAS Szpot Swarzędz
108 Marciniak Arkadiusz 1975 8-pak Poznań
654 Marciniak Katarzyna 1987 Nice Lady Fitness
661 Marciniak Piotr 1965 MAIDEN MILICZ
660 Marciniak Sara 1995 poznań
337 Marcinkowska Anna 1980 Grzmot Komorniki
70 Marcinkowski Wojciech 1992 Drużyna Biegaczy - Gmina Granowo
533 Maroszczyk Mateusz 1993 Natural Born Runners
322 Martyńska Martyna 1996 Wągrowiec
610 Marzec Karolina 1979 DZIKIE DZIKI GORZÓW
780 Matecka Barbara 1977 Czerwonak biega
58 Matelska Karolina 1975 Cerekwica
308 Matusiak Jarek 1975 SOBIE BIEGAM
232 Matuszak Katarzyna 1979 Poznań
350 Matuszczak Mateusz 1991 Jarocin
30 Matysiak Alicja 1978 POZNAŃ
465 Matysiak Ewa 1971 Poznań
466 Matysiak Konrad 1968 Poznań
429 Matysiak Krzysztof 1975 Poznań
225 Mazurczak Małgorzata 1986 Poznań
195 Mazurek Joanna 1988 Poznań
418 MĄdry Artur 1986 Pobiedziska
43 Meller Barbara 1969 Poznań
416 Meller Piotr 1991 Jagoda Team
323 Michalak Marcin 1986 1986
288 Michalak Michał 1965 Poznań
521 Michalczyk Marcin 1999 KB Maratończyk Jarocin
279 Michalska Katarzyna 1992 Lwówek
143 Miedziarek Mirosław 1983 Night Runners
39 Mielcarek Anna 1983 No Excuses Team
776 Mielczarek Paulina 1990 Poznań
440 Miklas Izabela 1988 Nowak Run
222 Mikła Kamila 1980 31 Baza Lotnictwa Taktycznego/Mamy-Biegamy
587 Mis Roman 1953 DRUŻYNA SZPIKU
444 Misterska Katarzyna 1974 Hernik Team
48 Mokrzycki Bartłomiej 1987 Poznań
123 Molak Dawid 1981 Poznań
214 Molek Katarzyna 1993 Bestwinka
280 Molski Radosław 1991 Swarzędz
549 Mondra Joanna 1992 Mamy-Biegamy
779 Mroczkowska Magdalena 1978 Suchy Las
86 Mroszyński Wojciech 1989 Night Runners
460 MroziŃski Patryk 1993 KB MARATOŃCZYK JAROCIN
100 Mrugała Krzysztof 1989 Poznań
113 Mucha Maria 1986 Poznań
14 Mularczyk Marta 1990 wkurw_team
193 Musiał Anna 1991 Rokietnica Biega
778 Muszyński Wojciech 1984 Oborniki
60 Najderek Agnieszka 1987 1987
373 Nalewalski Paweł 1976 MOGILNO TEAM
454 Niemczynowska Marta 1986 Rawicz
174 Niewczas-StefaŃska Agnieszka 1971 Ciastki.pz
713 Nowacki Paweł 1993 Poznań
399 Nowacki Piotr 1988 Swarzędz
760 Nowaczyk Agata 1987 Koziegłowy
474 Nowak Beata 1973 Poznań
430 Nowak Ewelina 1980 -----
220 Nowak Grzegorz Paweł 1989 parkrun Poznań
304 Nowak Irmina 1989 KB Katorżnik Murowana Goślina
257 Nowak Iza 1979 Poznań
178 Nowak Izabela 1990 Poznań
437 Nowak Łukasz 1988 Nowak Run
605 Nowak Mariusz 1988 Night Runners
428 Nowak Mateusz 1979 ----
247 Nowak Michał 1988 Poznań
426 Nowak Patrycja 1990 medalowki.pl
692 Nowak Sebastian 1986 Poznań
129 Nowakowski Damian 1989 Września
566 Nowicka Monika 1991 Suchy Las
118 Nowicka-Błaszczyk Izabela 1980 WojArt Team
509 Nowicka-Partyka Agnieszka 1987 Swarzedz
45 Nowicki Bogumił 1991 GRUBASY Team
774 Nowicki Łukasz 1992 Wągrowiec
314 Nykaza Karolina 1985 Poznań
749 Obst Magdalena 1977 Koziegłowy
327 Ochowiak Julka 1975 okoń
277 Ochowiak Kazik 1974 okoń
578 Okoń Darek 1974 Rokietnica Biega
693 Olejniczak Robert 1965 Rawa Team
316 Olszewski Dawid 1982 Swarzędz
513 Olszewski Kajetan M. 1979 Szybcy i (nie)Wściekli
758 Olszewski Wojciech 1992 Poznań
766 Orczykowski Bogdan 1992 Nawojowa
391 Orsztynowicz Mikołaj 1986 Poznań
742 Osiecka Magdalena 1986 4 Orły
662 Osirwicz Przemysław 1979 Swarzędz
402 Owsianowski Piotr 1984 Poznan
221 Pachowicz Marcin 1984 Husaria Race team
26 Paluta Jakub 1984 Dąbrówka
503 Pałucka Marta 1989 Fitness24Seven
642 Parchliniak Piotr 1978 Plewiska
65 Parus Daniel 1982 SGR Racing Team
240 Paschke Lidia 1981 Poznań
550 Pasternak Maria 1975 Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań
551 Pasternak Szymon 2001 VIII LO Poznań
54 Paszkiet Karolina 1980 Wągrowiec
168 Paterska Marta 1988 Speed Szuracz
330 Pauszek-Substyk Lucyna 1977 Wągrowiec
175 Pawlak Dariusz 1992 Rgilewka Powiercie
608 Pawlak Michał 1991 Środa Wielkopolska
302 Pawlak Robert 1992 BARANOWO
298 Pawlicka Magdalena 1987 Malczyce
346 Pawlicki Karol 1989 MKS Siechnice
627 Pawłowski Jan 1991 Poznań
504 Pawłowski Maciej 1989 Fitness24Seven
721 Pfajfer Marek 1984 Spójnia Białe Błota
317 Piaskowski Artur 1990 OPALENICA
372 Piaskowski Damian 1996 CHWILA STRACHU SZYBKIE NOGI
50 Piaskowski Dominik 1981 Biegająca Egzekucja/Beze Zeze
511 Piątek Kamila 1989 Dąbrówka
765 Piątek Leszek 1987 Dąbrówka
575 Piechocki Romuald 1971 Art. Team Teatr Wielki w Poznaniu
479 Piechocki Stanisław 1974 Piechocki Team
307 Piechota Bartek 1993 Rakoniewice
531 Pieczek Aleksandra 1980 Szczecin
486 Pieprzycka Magdalena 1993 Dnipro Posen
564 Pietek Katarzyna 1977 UNILEWER
215 Pietraszewska-Jędrzejczak Agnieszka 1983 Nice Lady Fitness
602 Pietz Mikołaj 1979 parkrun Poznań
367 Piętka Daria 1987 Piotr i Paweł MARKA FORMY
387 Piotrowska Marta 1994 Poznań
732 Piotrowski Andrzej 1983 Poranny Patrol
397 Piskorski Bartosz 2000 Poznan
724 Pisuła Paula 1989 Poznań
312 Piszczoła Maciej 1981 Airpol Team
594 Piszczoła Maria 1990 Dirty Sparrows
23 Pittner Katarzyna 1983 Kocham Outdoor
505 Plaszczak Bogumiła 1980 Hernik Team
499 Plecan Ewa 1988 Poznań
678 Pluskota Marcin 1981 Krzeszkowice
210 Pluta Bartłomiej 1986 Pan
611 Pohl Karolina 1997 Poznań
189 Pokotycki Denis 1990 Otomo STP
498 Pol Agata 1992 Team Run golancz
278 Polacki Rafał 1967 Poznań
507 Polaczyk Arkadiusz 1980 Luboń
449 Polaczyk Kasia 1983 Stęszew
700 Polus Madzia 1981 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW
525 Południak Elżbieta 1964 Poznań
250 Ponicka Izabela 1974 Ujście
249 Ponicki Tomasz 1971 Ujście
628 Popiołek Adrian 1984 PCH_RUN
368 Porada Aleksandra 1988 Biskupice Wlkp
722 Pospieszna Izabela 1986 Plewiska
371 Pozdrowicz Marcin 1978 Poznań
116 Prinz Mirek 1975 Tulce
299 Prus Aleksander 1985 Poznań
105 Przewoźniak Magdalena 1976 Kobiety Biegają
383 Przybyl Adam 1984 Poznań
665 Przybylak StanisŁaw 1946 Przybylak Team
172 Przybylska Agata 1984 Poznań
218 Przybylska Agnieszka 1981 Drużyna Szpiku
223 Przybylska Karolina 1977 Poznań
725 Przybylski Janusz 1982 Poznań
688 Przybylski PaweŁ 1992 Ślęzak Team
777 Przybył Magdalena 1985 Poznań
238 Przybysz Bartosz 1984 murowana goslina
237 Przybysz Małgorzata 1984 murowana goślina
325 Przydryga Adell 1972 okoń
730 Przytarska Urszula 1983 Gdańsk
590 Ptak Dariusz 1979 Psarskie
632 Pudliszewski Piotr 1981 PUDLISZEWSKI TEAM
716 Purpur Alicja 1993 Cyklosport Bolesławiec
187 Pykacz Radosław 1974 Poznań
380 Pytel Marcin 1976 Luboń
381 Pytel Paulina 1983 Luboń
80 Raczyński Mikołaj 1992 Bydgoszcz
79 Radtke Michał 1990 Night Runners
601 Radziej Alicja 1991 Night Runners Poznań
141 Ratajczak Anna 1976 Hernik Team
139 Ratajczak Dariusz 1972 Hernik Team
135 Reiman Agnieszka 1981 Poznań
311 Reimann Magdalena 1980 Poznań
626 Rembowska Nati 1974 DZIADY OCR
540 Reszke Piotr 1972 Kobylnica
128 Rojewski Michał 1983 Naramowice Biegają
91 Romanowicz Karolina 1989 Night Runners
93 Romanowicz Michał 1990 KB Pilnujemy tyłów
674 Rożkowski Roman 1958 Runner
133 Rudowicz Piotr 1975 kb czarne wilki
258 Rutka Marek 1978 Poznan
259 Rychlewicz Mikołaj 1988 Night Runers
467 Rynowiecka-Słaby Marita 1991 Poznań
506 Rzanny Maciej 1994 Fitness24Seven
37 Sajewska Beata 1976 Wągrowiec
698 Sałanowska Monika 1985 Krs Leonin
773 Sałanowski Jakub 1985 1985
659 Sawicki Bartosz 1991 DZIKIE DZIKI GORZÓW
597 Schmidt Jacek 1966 Puff and run
459 Sekulski Dariusz 1974 Zawsze w biegu
655 Sęczkowska Lidia 1979 Nice Lady Fitness
668 Sierakowski Dominik 1983 Kwilcz
286 Sierota Marcin 1980 Rogalinek
199 Silski Wiktor 1989 Orchowo
12 Sip Sławomir 1989 CONNECTOR TEAM
46 Sipa Patryk 1989 Rgilewka Powiercie
361 Siwiaszczyk Paweł 2002 1975
363 Siwiaszczyk Tomasz 1975 1975
213 Skiba Aldona 1986 Plewiska
145 Skirecka Justyna 1975 poznan
490 Skoczylas Anita 1973 MURAY Running Team
56 Skokowski Robert 1986 MUAY Running Team
32 Skorupińska Michalina 1993 GRUBASY Team
715 Skorupska Roma 1976 Poznań
49 Skórnicki Leszek 1971 Night Runners
687 Skrzypczak Agnieszka 1970 POZNAŃ
310 Słaby Tomasz 1969 Goggle PAE Team
712 Słapek Maria 1978 Poznań
544 Smętkowska Kinga 1966 Poznań
517 Smuszkiewicz Katarzyna 1985 Poznań
73 Smykaj Radosław 1982 Poznań
744 Sobczak Jacek 1990 Września
201 Sobczak Magdalena 1974 Koziegłowy
200 Sobczak Mikołaj 1977 Koziegłowy
680 Socha Rafał 1975 FC MECHOWO
335 Sojkin Tomasz 1983 Poznań
334 Sojkin Wioleta 1979 Poznań
306 Sokołowski Mariusz 1976 Sokół
586 Solarewicz Agnieszka 1982 Zalasewo
394 Solarewicz Łukasz 1990 Zalasewo
104 Solińska Ewa 1976 Skórzewo
534 Sołtysik Martyna 1995 Poznań
124 Sroka Marcin 1978 Plewiska
84 Stachowiak Agnieszka 1975 Swarzędz
403 Stanisławiak Natalia 1988 Szamotuły
36 Staromłyńska Olga 1988 Biegacze Celebryci
44 Staromłyński Rafał 1988 Biegacze Celebryci
442 Stasiak Marek 1993 Gorzów Wielkopolski
682 Stoińska Agnieszka 1970 Poznań
683 Stoiński Karol 1970 Poznań
400 Stokłosa Beata 1981 Plewiska
728 Stokowski Dominik 2002 Borowo-Młyn Team
282 Stokowski Jarosław 1989 Borowo-Młyn Team
266 Stokowski Marcin 1996 Stokowski Projekt Maraton
495 Strojna Monika 1992 cerekwica
734 Strojny Damian 1990 Cerekwica
494 Strykowska Agata 1986 1986
170 Strykowska Ania 1979 Speed Szuracz
169 Strykowski Michał 1976 Speed Szuracz
148 Strzałkowska Katarzyna 1981 Lucky LUZers
109 Strzelewicz Marlena 1983 Mamy-Biegamy
435 Szadach Aldona 1975 Grodzisk Wlkp
151 Szadkowska Dorota 1987 Poznań
582 Szaj Luiza 1977 -
441 Szczepaniak Dawid 1993 Wilda Biega
342 Szczęsna Ewa 1987 Poznań
47 Szenknecht Agnieszka 1980 PKO Bank Polski
76 Szeszuła Michał 1975 Night Runners
358 Szewczyk Karolina 1981 Poznań
785 Szmidt Karol 1984 Szmidt i Syn
63 Szóstak Anna 1990 Night Runners
414 Szpot-Marciniak Ewa 1981 KLAS Szpot Swarzędz
462 Sztor Marianna 1993 Piatkowo na Biegowo
226 Szubert Natalia 1984 Poznań
236 Szuda Adam 1986 Plewiska
324 Szukala Adrian 1990 Wroniecki Klub Biegacza
294 Szukała Jolanta 1971 Poznań
410 Szukała Zdzisław 1962 Poznań
384 Szwej Anna 1982 Night Runners
545 Szygenda Radek 1981 KUNY PATAGOŃSKIE
738 Szymańska Adrianna 1997 Mosina
53 Szymańska Marcelina 1994 Krosinko
664 Szymański Aleksander 1972 Oleksy Biega
666 Szymański Damian 2002 Dynamo biega z Oleksym
16 Szymczak Marta 1978 Hernik Team
229 Szymczyk Monika 1986 Wągrowiec
434 Szymkowiak Maciej 1996 KB Celinki
537 Szymkowiak-Piaskowska Barbara 1981 Biegająca Egzekucja
404 Świerc Beata 1992 1996
198 Taciak Michał 1975 Michu Extreme
667 Targoszyńska Patrycja 1977 Poznań
719 Terpiłowski Jacek 1984 Drużyna Biegowa Lecha Poznań
718 Terpiłowski Łucjan 1958 Drużyna Biegowa Lecha Poznań
717 Terpiłowski Wojciech 1981 Drużyna Biegowa Lecha Poznań
284 Thomann Jolanta 1969 Brak
268 Thomas-Spaltenstein Ewa 1975 Poznań
267 Tokarz Przemysław 1989 Borowo-Młyn Team
769 Tokarz Teresa 1991 Kraków
15 Tomala Monika 1983 Night Runners
41 Tomaszewska Ewa 1978 Night Runners
293 Tomaszewski Adrian 1989 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
52 Tomaszewski Maciej 1978 Night Runners
623 Tomczak Karola 1983 Naramowice Biegają / Unilever
207 Tomczak Radosław 1961 Dolsk
385 Tomowiak Rafał 1984 #SZYMANOWSKITeam
567 Tomporowska Sylwia 1987 Luboń
568 Tomporowski Ariel 1989 Luboń
292 Tomyślak Olga 1970 Poznań
78 Tonder Kamik 1999 Poznań
75 Tonder Sławek 1966 Night Runners
248 Trawińska Edyta 1982 Wiry
472 Tritt Dawid 1984 MUAY Runnig Team
471 Tritt Marta 1979 Mamy-Biegamy
392 Troczyńska Joanna 1992 Poznań
262 Trudzińska Justyna 1971 Czerwonak
264 Trudziński Marcin 1998 Czerwonak
313 Trzeciak Marek 1985 Poznań
736 Turek Magdalena 1981 ChampionMan Team
502 Urbaniak Karolina 1984 Fitness24Seven
604 Uzarewicz Robert 1975 FinMan
273 Walczak Robert 1980 parkrun Poznań
22 Walenczak Magda 1984 Maratończyk Poznań
164 Waligóra Kinga 1987 Poznań
757 Waliszak Hubert 1994 Skrxynki
756 Waliszak Mariola 1967 Skrxynki
202 Walkiewicz Katarzyna 1970 Skórzewo
556 Walkowiak Daria 1992 Poznań
295 Walkowiak Krzysztof 1990 Charzewo
530 Waraczewski Tomasz 1982 KB ILoveZiemek
752 Warmińska Marta 1995 Steel&Chill
158 Wasielewska Natalia 1984 Drużyna Szpiku
378 Wasielewska Sandra 1987 Poznań
185 Wawrzyniak Agnieszka 1988 DRUŻYNA SZPIKU
548 Weber Agnieszka 1988 Koziegłowy
456 Wężyk Kacper 1999 Czempiń
455 Wieruszewska Marta 1986 Rawicz
97 Wierzbicki Bartosz 1995 MKL Szczecinek
425 Więckowicz Czesław 1956 Poznań
401 Wilczewska Anna 1976 Night Runners
344 Wilda Damian 1989 Poznań
110 Wiśniewska Alina 1965 Smashing Pąpkins
488 Wiśniewska Ewa 1968 Mrocza
771 Wiśniewska Sylwia 1976 Murowana Goślina
103 Wiśniewska-Krotecka Marta 1989 Smashing Pąpkins
111 Wiśniewski Bartosz 1992 Smashing Pąpkins
546 WiŚniewski SŁawek 1970 KUNY PATAGOŃSKIE
17 Wita Agnieszka 1989 Poznań
733 Witkowiak Mateusz 1982 Lusówko
256 Witkowski Maciej 1975 SOF STARY KALMAR
64 Wittula-Prejs Magdalena 1977 Hernik Team
62 Włodarczak Wojciech 1994 Mosina
512 Włodkowska Beata 1982 Poznań
445 Włodkowski Dariusz 1984 Coraz bliżej mety
672 Wojciechowski Przemysław 1984 ChampionMan Team
516 Wojciechowski Tomasz 1976 POZNAŃ
463 Wojnarowska Irina 1987 Poznań
640 Wojnarowski Michał 1984 Night Runners
701 Wojtkowiak Anna 1992 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW
762 Wojtkowiak Marta 1991 Komorniki
519 Wolgetan Paulina 1996 Poznań
729 Wolna Aleksandra 1956 WORUBA
369 Wolsztyński Wojciech 1991 Danflor Team
784 Woltmann Diana 1989 SANTANDER CONSUMER BANK
59 Woźniak Marta 1985 Mamy Biegamy
612 Woźniak Pawel 1980 Wschowa
300 Wójtowicz-Prus Joanna 1986 Poznań
354 Wronisz Andrzej 1983 1983
353 Wronisz Renata 1985 więckowice
508 Wrzesiński Przemysław 1984 Luboń
231 Wysłużal Elżbieta 1965 PKO Bank Polski
340 Wzięch Piotr 1984 1984
500 Zacholska Natalia 1989 Poznań
747 Zając Bartosz 1989 Looksfera/M-Tronic
527 Załubski Krzysztof 1993 Warszawa
388 Zamelek Katarzyna 1987 Leszno
194 Zandecki Maciej 1971 Nie Ma Lipy Swarzędz TEAM
478 Zbyszewska Katarzyna 1982 Poznań
457 Zdanowska Joanna 1975 enduhub.com
691 Zdanowski Dawid 1991 wkurw_team
579 Zdrojewska Magdalena 1977 Poznan
755 Zemler Marzena 1979 Mirosławki
349 Zębik Kamil 1988 Poznań
574 Zielaskowski Mariusz 1970 Poznań
560 Zielecka Natalia 1993 1993
83 Zielińska Lidia 1971 Biegający Wągrowiec
518 ZieliŃska Magdalena 1986 Mogilno Team
309 Zieliński Piotr 1983 Poznań
696 Zielonka Krzysztof 1976 Kiekrz
57 Zowczak Dorota 1983 Rawa Team
396 Zowczak Maciej 1983 Poznan
98 Zyffert Anna 1984 Mamy Biegamy
786 Żółtowska Marcelina 1989 Poznań
289 Żurawska Magdalena 1978 Poznań
290 Żurawski Jakub 1974 Drużyna Szpiku