Lista startowa

Zimowa Piątka Nocnego Puszczyka
Zimowa Dziesiątka Nocnego Puszczyka

Puszczykowo 04.01.2020
Dystans: 5 km | 10 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 109


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Andrzejewski Wojciech 1991 Decathlon Komorniki 5km
2. Balcerek Mariusz 1986 Foka Team 5km
3. Bałamut Przemysław 1984 KB Aktywni Krzyż Wlkp. 10km
4. Bednarz Paweł 1973 Mieczewo 10km
5. Bekas Jędrzej 1982 RebelNatureGym 5km
6. Bekas Paulina 1983 Night Runners Poznań 5km
7. Beling Katarzyna 1987 Gniezno 5km
8. Beling Krzysztof 1990 Gniezno 5km
9. Beling Zbigniew 1962 Gniezno 5km
10. Bilski Marcin 1987 M&M 5km
11. Błażejewski Filip 1996 Parzęczewo 10km
12. Bogucka Emilia 1978 Pracownia Rzeźbiarska Boguccy 10km
13. Brodziszewski Wiesław 1959 Brodex Team Swarzędz 5km
14. Budziński Hubert 1998 Licheń Stary 10km
15. Czub Łukasz 1978 Komorniki 5km
16. Dawidowicz Tomasz 1987 TODA Meble 5km
17. Dróżdż Wojciech 1983 Piła 10km
18. Frąckowiak Ewelina 1976 amat*ORKA 5km
19. Gajda Wojciech 1987 Rycerze Ortalionu 10km
20. Golczak Sebastian 1976 Grzmot Komorniki 10km
21. Graf Remigiusz 1969 Turbo Run Leszno 10km
22. Grebowicz Justyna 1984 Skórzewo 5km
23. Grzelewska Róża 1989 Śmigiel 5km
24. Grzybek Andrzej 1979 provolte.pl fotowoltaika 5km
25. Hierowski Piotr 1968 MaratonyPolskie.PL TEAM 10km
26. Hulewicz Wiola 1975 HERNIK TEAM 5km
27. Idziorek Marcin 1979 Puszczykowo 10km
28. Janas Dariusz 1975 Biegacze Juniora - Runners Team 10km
29. Jankowiak Mateusz 1993 Poznań 5km
30. Jankowska Joanna 1973 aktywnie. fit 5km
31. Januć Wojciech 1990 Arka Leśna 5km
32. Jarlaczyk Paweł 1969 Havana Club 5km
33. Jaskuła Łukasz 1987 Borówiec 5km
34. Jóźwiak Michał 1993 Plewiska 10km
35. Kałużny Adam 1982 Komorniki 10km
36. Kamiński Łukasz 1988 Opalenicki Klub Biegacza 5km
37. Karczyńska Angelika 1994 puszczykowo 5km
38. Kasałka Marek 1976 BBL Pleszew 5km
39. Kaszak Dawid 1996 Koziegłowy 5km
40. Kaźmierczak Mikołaj 1995 Leszno 10km
41. Komorowska Kinga 1987 Auto Gaz Manieczki 5km
42. Konarski Szymon 1989 Poznań 5km
43. Kondratenko Vladyslav 1996 Straight Edge 5km
44. Konstańczak Łukasz 1982 Komorniki 10km
45. Kosiorek Darek 1967 Poznań 10km
46. Kośmider Izabela 1979 Aktywnie w Pniewach 5km
47. Kryszak Maciej 1989 Wkurw_team 5km
48. Kukuła Waldemar 1980 Stah&Ala Team 10km
49. Kupczak Monika 1995 Hernik Team 5km
50. Kupczak Robert 1968 Bukowski Klub Biegacza 5km
51. Kuraszkiewicz Borys 1981 Swarzędz 5km
52. Kurpisz Monika 1971 Drużyna Szpiku 10km
53. Kwieciński Piotr 1982 Luboń 10km
54. Łagodzińska Monika 1991 Przeźmierowo 10km
55. Ławniczak Paweł 1984 Puszczykowo 5km
56. Maciejewski Ryszard 1975 Grodzisk Wielkopolski 5km
57. Maćkowska Iwa 1992 Poznań 10km
58. Maj Magdalena 1984 GRAŻYNKI OCR 5km
59. Malinowski Marcin 1978 My Life My Way 10km
60. Marcinowski Piotr 1971 Poznań 10km
61. Mizera Mateusz 1988 Czerlejno 5km
62. Niewiarczuk Paweł 1995 Poznań 10km
63. Nowacki Michał 1981 Poznań 5km
64. Nowicki Łukasz 1982 Środa Wlkp. 10km
65. Pawlicki Maciej 1972 Poznań 10km
66. Pfajfer Marek 1984 Spójnia Białe Błota 10km
67. Piątkowski Tomasz 1974 ST RUNNERS 10km
68. Pietruczuk Paweł 1970 Havana Club 5km
69. Rembowska Natalia 1974 CRIMZONE.EU 5km
70. Rosa Zbigniew 1959 SZKOŁA DLA PSÓW ARGO 5km
71. Rosół Roman 1970 HERNIK TEAM 5km
72. Rozmiarek Łukasz 1992 WKS Gryżyna Runner 5km
73. Rynarzewski Maciej 1986 Tarnowo Podgórne 10km
74. Sikora Mateusz 1987 KB Aktywni Krzyż Wielkopolski 10km
75. Słaby Tomasz 1969 Goggle PAE Team 5km
76. Słapek Maria 1978 Luboński Klub Biegacza 10km
77. Smużny Łukasz 2002 Kat Cross Wałbrzych 10km
78. Spychała Marek 1988 Gaj Mały 10km
79. Stawicki Bartosz 1986 Super Stawik Team 5km
80. Stępniewska Agnieszka 1974 Środa Wlkp 5km
81. Strzelczyk Piotr 1984 FLORAPROJECT 5km
82. Strzelczyk-Ławniczak Katarzyna 1986 Puszczykowo 5km
83. Swornowski Krzysztof 1975 Naramowice Biegają 5km
84. Szarata Damian 1991 MJP 10km
85. Szcześniak Antoni 1994 Puszczykowo 10km
86. Szczygieł Łukasz 1980 OLX GROUP TEAM 10km
87. Szerment Eryk 1980 Wierzbicki Running Project 10km
88. Szerment Magdalena 1981 Wierzbicki Running Project 10km
89. Szulc Mirosław 1951 Luboński Klub Biegacza 10km
90. Szymańska Anita 1998 Anita biega bo Lubi 10km
91. Szymański Aleksander 1972 Oleksy Biega 10km
92. Szymański Damian 2002 Dynamo Śmiga 5km
93. Szymczak Marta 1978 HERNIK TEAM 5km
94. Szypulińska Joanna 1988 Luboński Klub Biegacza 10km
95. Ślusarek Wiktor 1991 Arka Leśna 5km
96. Tęczyńska Zofia 1999 Poznań 10km
97. Tomowiak Rafał 1984 SzymanowskiTeam 5km
98. Walczak Dawid 1993 Traffic Team 5km
99. Walczak Robert 1980 Cytadela by Night TRI Team 10km
100. Warguła Waldemar 1980 KB Gepard Murowana Goślina 10km
101. Welter Przemysław 1989 KB Szamotuły 5km
102. Wiese Aleksandra 1987 Poznań 10km
103. Wojciechowska Agnieszka 1978 Puszczykowo 5km
104. Wolińska Martyn 1995 Traffic Team 5km
105. Zielińska Sylwia 1970 Środa Wlkp. 5km
106. Zieliński Tomasz 1970 Polonia Środa 5km
107. Zielonacki Mikołaj 1974 Przeźmierowo 10km
108. Zoga Paweł 1983 Grupa OLX Team 10km
109. Żurawski Jakub 1974 Poznań 5km