Lista startowa

Olęderski Festiwal Biegowy

Bukowiec 21.04.2018


Liczba zgłoszonych zawodników: 252

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 222


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans -> Opłacono ->
1. Andrzejczak Anna 1984 NKB CHYŻY Nowy Tomyśl 10km tak
2. Andrzejczak Łukasz 1985 Nowy Tomyśl 10km tak
3. Andrzejewski Jacek 1955 Ścieżki Biegowe Olimpia Poznań 10km tak
4. Barnat Daniel 1988 Jawor 10km tak
5. Chałupka Marcin 1968 Wolsztyński Klub Biegowy 10km tak
6. Cichowlas Paweł 1983 Opalenicki Klub Biegacza 10km tak
7. Cichowlas Weronika 1987 Opalenicki Klub Biegacza 10km tak
8. Cyprian Paula 1992 Opalenicki Klub Biegacza 10km tak
9. Dolecki Arkadiusz 1976 niezrzeszony 10km tak
10. Drewnowski Adam 1969 zaSapa:ni 10km tak
11. Durowicz Natalia 1985 1985 10km tak
12. FraŃski Łukasz 1976 NKB Chyży Nowy Tomyśl 10km tak
13. Frański Rafał 1972 Luboń 10km tak
14. Funka Andrzej 1960 NKB Chyży Nowy Tomyśl 10km tak
15. GŁadziszewski Krzysztof 1975 STARY TOMYŚL 10km tak
16. Górczak Wojciech 1969 Bukowski Klub Morsa 10km tak
17. Gryka Filip 1979 Nowy Tomysl 10km tak
18. Gursz Elwira 1986 PMI Runners 10km tak
19. Gursz Filip 1986 PMI Runners 10km tak
20. Idzikowska Lidia 1983 Dziki Team 10km tak
21. Idzikowski Jacek 1982 Dziki Team 10km tak
22. Janiszewski Waldemar 1963 Lwówek 10km tak
23. Janowicz Romualda 1965 Opalenicki Klub Biegacza 10km tak
24. Jaroszyk Marcin 1989 Bolewice 10km tak
25. Jaworek Monika 1977 Nowy Tomyśl 10km tak
26. Jekiel Sylwia 1977 Grodzisk wlkp 10km tak
27. Jędrzejczak Artur 1968 Zbąszynek 10km tak
28. Jędrzejczak Mateusz 1991 KLUB BIEGACZA BOLEWICE 10km tak
29. Kaczmarek Krzysztof 1970 Grodziski Klub Biegacza Karebud 10km tak
30. Kaczmarek Zbigniew 1960 Grodzisk 10km tak
31. Kaniuk Sławomir 1970 Grodzisk Wielkopolski 10km tak
32. Kasprzak Beata 1981 Grodzisk Wielkopolski 10km tak
33. Klapa Zbigniew 1952 Grodzisk Wlkp. 10km tak
34. Klimczyk Roman 1973 NKB CHYZY NOWY TOMYSL 10km tak
35. Końka Magdalena 1985 TEAM BEROTU 10km tak
36. Krysmalski Damian 1984 Wolsztyn 10km tak
37. Kucz Sławomir 1974 KM Lwówek 10km tak
38. Kuraś Szymon 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl 10km tak
39. Kuriata Rafal 1990 lub wybierz z listy 10km tak
40. Kurzyński Piotr 1980 KolecTeam Zbąszynek 10km tak
41. Kwiatkowski Tadeusz 1951 wolsztynski klub biegowy 10km tak
42. Lisek Janusz 1979 TEAM BEROTU 10km tak
43. Maciejewski Hubert 1984 TEAM BEROTU 10km tak
44. Majewska MaŁgorzata 1956 MM 10km tak
45. Mańczak Bogdan 1956 NKB Chyży 10km tak
46. Mrozek Beata 1973 niagara rakoniewice 10km tak
47. Nagucki Karol 1993 Opalenica 10km tak
48. Nolka Wojciech 1973 Grodziski Klub Biegacza / KP PSP Grodzisk Wlkp. 10km tak
49. Nyga Emilia 1989 TEAM BEROTU 10km tak
50. Obst Agnieszka 1980 Zbąszyń 10km tak
51. Ostajewski Tomasz 1975 KMT Lwówek 10km tak
52. Pawlak Jeremiasz 1977 TEAM BEROTU 10km tak
53. Piątas Krzysztof 1979 Nowy Tomyśl 10km tak
54. Piątas Mariusz 1983 Nowy Tomyśl 10km tak
55. Piątas Paweł 1986 Nowy Tomyśl 10km tak
56. Płoczyński Arkadiusz 1985 Cicha Góra 10km tak
57. Sakowski Marcin 1991 Rychwał 10km tak
58. Sienkiewicz Grzegorz 1984 VT 10km tak
59. Sieroń Kamil 1991 TEAM BEROTU 10km tak
60. Sobczak Anna 1978 Capoiera Camangula Poznań 10km tak
61. Spychała Aleksandra 1999 Run to the Hills 10km tak
62. Spychała Łukasz 1982 TEAM BEROTU 10km tak
63. Stroinski Waldemar 1969 amator 10km tak
64. Stryjakowski Marek 1951 Bula Team 10km tak
65. Strzelecka Ewelina 1984 - 10km tak
66. Szulc Dominik 1988 Mud Goats 10km tak
67. Szychowiak Damian 1983 PMI RUNNERS 10km tak
68. Szymczak Anna 1969 System 11 Wałcz Drugi 10km tak
69. Szymczak Arkadiusz 1990 System 11 Wałcz Drugi 10km tak
70. Szymczak Krzysztof 1966 System 11 Wałcz Drugi 10km tak
71. Świergiel Paulina 1985 lub wybierz z listy 10km tak
72. Wesoły Piotr 1963 KLUB BIEGACZA BOLEWICE 10km tak
73. Wojtalak Daniel 1990 Bukowski Klub Biegacza 10km tak
74. Wojtalak Weronika 1992 Bukowski Klub Biegacza 10km tak
75. Woźny Przemysław 1990 Bukowski Klub Biegacza 10km tak
76. Andrzejewski Jacek 1966 KOŚCIAN TEAM 21,1km tak
77. Andrzejewski Krzysztof 1982 Swarzędz 21,1km tak
78. Bartkowiak Piotr 1976 Grodziski Klub Biegacza 21,1km tak
79. Budzisz Tomasz 1969 Poznań 21,1km tak
80. Budzisz Wojciech 1965 Nowy Tomyśl 21,1km tak
81. Cichos Barbara 1966 Grodziski Klub Biegacza 21,1km tak
82. Ciebielski Michał 1972 Pniewy 21,1km tak
83. Cymerman Artur 1977 Paproć 21,1km tak
84. Czapracki Dominik 1976 Opalenica 21,1km tak
85. Ćwiklińska Anna 1977 Poznań 21,1km tak
86. Dekiert Artur 1969 Running Wombats! 21,1km tak
87. Dokowicz Jarek 1973 Team Berotu 21,1km tak
88. Dolatowski Marek 1987 Świebodzin 21,1km tak
89. Domagalski Marcin 1962 Okb.Opalenica 21,1km tak
90. Ganczarek Mateusz 1986 TKKF Zbąszyń 21,1km tak
91. Gibalska Marzena 1973 OBORYGENI 21,1km tak
92. Giełda Tomasz 1975 Bukowski Klub Biegacza 21,1km tak
93. Gigoła Tomasz 1987 Grodzisk Wielkopolski 21,1km tak
94. Grabski Rafał 1992 Danflor Team 21,1km tak
95. Grychta Łukasz 1981 Zbąszyń 21,1km tak
96. Haliniak Marek 1977 NKB Chyży Nowy Tomyśl 21,1km tak
97. Janowicz Honorata 1995 Opalenicki Klub Biegacza / Matner Running Team 21,1km tak
98. Janowicz Zbigniew 1958 Opalenicki Klub Biegacza 21,1km tak
99. Jarnut PaweŁ 1992 LB TEAM LWÓWEK 21,1km tak
100. Jędrzejczak Renata 1982 RAKONIEWICE 21,1km tak
101. Kaczmarek Maciej 1990 Myślę stopami 21,1km tak
102. Kasprzak Bogusław 1961 Poanań 21,1km tak
103. Kleszcz Robert 1974 Orange Polska 21,1km tak
104. KochaŃski Igor 1965 Wrocław 21,1km tak
105. Kocik Przemek 1988 Bukowski Klub Biegacza 21,1km tak
106. Konieczny Piotr 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl 21,1km tak
107. Końka Tomasz 1980 TEAM BEROTU 21,1km tak
108. Koroński Tadeusz 1970 parkrun Poznań 21,1km tak
109. Krysmalski Maciej 1979 Wolsztyn 21,1km tak
110. Kuźma Adam 1983 Piątkowo na biegowo 21,1km tak
111. Leśniczak Artur 1989 Stęszew 21,1km tak
112. Liberek Renata 1974 Czerwonak Biega 21,1km tak
113. Łakomy Waldemar 1959 Bukowski Klub Biegacza 21,1km tak
114. Ławniczak Paweł 1986 Zbąszyń 21,1km tak
115. Łuczak Marcin 1982 Nowy Tomyśl 21,1km tak
116. Maziec Dariusz 1980 NKB Chyży Nowy Tomyśl 21,1km tak
117. Moskwa Krzysztof 1957 tak se pomykam ! 21,1km tak
118. Noculak MichaŁ 1979 Lucky LUZers 21,1km tak
119. Pawłowski Tomek 1986 Sokół Włoszakowice 21,1km tak
120. Plewa Adam 1988 Bukowski Klub Biegacza 21,1km tak
121. Polaczyk Dawid 1983 Team Aktywny Stęszew 21,1km tak
122. Przybylski Wojciech 1975 Naprzód Młociny 21,1km tak
123. Przybył Jolanta 1974 EASY RUNNERS 21,1km tak
124. Radna Maria 1973 Wolsztyński Klub Biegowy 21,1km tak
125. Ratajczak Tomasz 1975 brak 21,1km tak
126. Reczek Adrianna 1998 Opalenica 21,1km tak
127. Rogoziński Henryk 1976 Bukowski Klub Biegacza 21,1km tak
128. Rosiński Łukasz 1981 Wolsztyńska Akademia Biegowa 21,1km tak
129. Skierecka Natalia 1985 Glinno 21,1km tak
130. Skotarek Sławomir 1967 Opalenicki Klub Biegacza 21,1km tak
131. Skupniewicz Anna 1982 Wolsztyński Klub Biegowy 21,1km tak
132. Skupniewicz Piotr 1978 Wolsztyński Klub Biegowy 21,1km tak
133. Smyk Andrzej 1969 Bukowski Klub Biegacza 21,1km tak
134. Spychała Mariusz 1971 Run to the hills 21,1km tak
135. Sroka Piotr 1983 Berzyna 21,1km tak
136. Stagrowska Jadwiga 1954 LEWIN BIEGA 21,1km tak
137. Strabel Jacek 1980 KB INTREX Poznań 21,1km tak
138. Strelenok Maciej 1984 PTLG 21,1km tak
139. Stryjakowska Marta 1981 BULA TEAM 21,1km tak
140. Szeszuła Mariusz 1989 OSP OPALENICA 21,1km tak
141. Szmańda Katarzyna 1977 Wroniawy 21,1km tak
142. Szymkowiak Paweł 1995 CrossWronki 21,1km tak
143. Śliwka Marek 1955 Logos Travel 21,1km tak
144. Tomczak Błażej 1989 Brzozówka 21,1km tak
145. Ugorek Jarosław 1975 Team Kopeć 21,1km tak
146. Urban MieczysŁaw 1952 Rozbiegany Rawicz 21,1km tak
147. Urbański Marcin 1987 Grodzisk Wielkopolski 21,1km tak
148. Wąsowicz Wojciech 1984 Nowy Tomyśl 21,1km tak
149. Wiśniewska Małgorzata 1974 Chojniki 21,1km tak
150. Wołk Marcin 1976 Rakoniewice 21,1km tak
151. WrÓbel Marcin 1982 Zbąszyń 21,1km tak
152. Zawadziński Maciej 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl 21,1km tak
153. Zawłocki Marek 1975 Jastrzębsko Stare 21,1km tak
154. Zieliński Mariusz 1982 Nadleśnictwo Grodzisk 21,1km tak
155. Ziemek Tomasz 1979 TEAM BEROTU 21,1km tak
156. Żebrowski Marek 1957 Płomień Pobiedziska 21,1km tak
157. Banach Karol 1979 NKB CHYŻY 42,195km tak
158. BĄbelczyk Piotr 1972 ULTRA IRONMAN BĄBEL TEAM 42,195km tak
159. Bronowicki Ryszard 1949 NKB Chyży Nowy Tomyśl 42,195km tak
160. Brychcy-Nowak Paulina 1982 TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ 42,195km tak
161. Czuchwicki Wacław 1958 Jaskiniowiec Rajewo 42,195km tak
162. Frybel Damian 1977 Wolsztyńska Akademia Biegowa 42,195km tak
163. Gibalski Tomasz 1969 OBORYGENI 42,195km tak
164. GÓrniak-Antkowiak Agnieszka 1978 Oborygeni 42,195km tak
165. Jakubowski Leszek 1978 Bech Packaging Team / NKB Chyży Nowy Tomyśl 42,195km tak
166. Jankowiak Paweł 1989 NKB Chyży Nowy Tomyśl 42,195km tak
167. Jankowska Barbara 1975 Poznań 42,195km tak
168. Janowski Dariusz 1967 DARSAT 42,195km tak
169. Jarnót Agnieszka 1977 Stary Tomyśl 42,195km tak
170. Jarnut Łukasz 1989 LB TEAM LWÓWEK 42,195km tak
171. Kawa Hubert 1989 Nowy Tomyśl 42,195km tak
172. Konkiewicz Katarzyna 1974 Grodziski Klub Biegacza 42,195km tak
173. Kopacz Mirosław 1955 Poznań 42,195km tak
174. Koziołek Marcin 1975 Wolsztyński Klub Biegowy 42,195km tak
175. Kożuch Dariusz 1974 Łagów 42,195km tak
176. Król Sebastian 1993 Drużyna Biegaczy Gmina Granowo 42,195km tak
177. Kuśnierz Paweł 1987 Kaźmierz 42,195km tak
178. Maśnica-Szymańska Joanna 1976 Wolsztyński Klub Biegowy 42,195km tak
179. Michałowicz Jakub 1983 Bech Packaging Team 42,195km tak
180. Nahaczewski Grzegorz 1975 Nowy Tomyśl 42,195km tak
181. Olejnik Adam 1988 Refericon 42,195km tak
182. Piekarek Mateusz 1986 Nowy Widzim 42,195km tak
183. Piesik JarosŁaw 1964 Wolsztyński Klub Biegowy 42,195km tak
184. Pioszyk Krzysztof 1978 Grodziski Klub Biegacza 42,195km tak
185. Przybył Piotr 1972 EASY RUNNERS 42,195km tak
186. PrzybyŁa Łukasz 1984 NOWY TOMYŚL 42,195km tak
187. Pyta Grzegorz 1960 niezrzeszony 42,195km tak
188. Rybarczyk Marek 1958 Kuny Noteckie 42,195km tak
189. Sobczak Witold 1977 KB Szamotuły/ 12tri.pl 42,195km tak
190. StĘpieŃ Magdalena 1987 GRODZISK WLKP. 42,195km tak
191. Stolpe Maciej 1968 Luboń 42,195km tak
192. Sworowski Maciej 1970 Wolsztyński Klub Biegowy 42,195km tak
193. Szarapanowski Damian 1978 ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA 42,195km tak
194. Szkudlarski Wojciech 1972 Trenertriathlonu 42,195km tak
195. Śmigielska Danuta 1996 Czerwonak biega 42,195km tak
196. Talar Marek 1985 CEDC Oborniki 42,195km tak
197. Talar Zenon 1953 CEDC Oborniki 42,195km tak
198. Witczak Jolanta 1966 Tarnowo Podgórne - Poziom Bliżej 42,195km tak
199. WrÓbel Marzena 1980 pszczew 42,195km tak
200. Zaworski Jacek 1965 Poznań 42,195km tak
201. Adamski Robert 1967 Druzyna Szpiku NW-10km tak
202. Andrzejewska Izabela 1965 KOŚCIAN TEAM NW-10km tak
203. Dekiert Irena 1966 Running Wombats! NW-10km tak
204. Drewnowska Barbara 1972 zaSapa:ni NW-10km tak
205. Dwornik Michał 1987 TEAM BEROTU NW-10km tak
206. Giernaś Ilona 1967 Łubnica NW-10km tak
207. Gortat Agata 1976 Świętno NW-10km tak
208. Gortat Jakub 1975 Świętno NW-10km tak
209. Grzywocz Irena 1951 Mosina NW-10km tak
210. Guzek Jacek 1976 NOWY TOMYSL NW-10km tak
211. Jandy Krzysztof 1950 amator NW-10km tak
212. Jarczewska Marlena 1971 Nowy Tomyśl NW-10km tak
213. Koberling Michał 1989 KOCIMIĘTKA NW-10km tak
214. Krystianc Bożena 1957 Tarnowo Podgórne NW-10km tak
215. Krystianc Dominika 1981 Kąkolewo NW-10km tak
216. Krystianc Jadwiga 1954 Kąkolewo NW-10km tak
217. Krystianc Zofia 1983 Kąkolewo NW-10km tak
218. Mach Michał 1986 Kocimiętka NW-10km tak
219. Matyja Anna 1970 Śrem NW-10km tak
220. Przybylska Wioleta 1978 Żodyń NW-10km tak
221. Stankowiak Marek 1964 NOWY TOMYSL NW-10km tak
222. Szulc Aleksandra 1988 Poznań NW-10km tak