Lista startowa

Olęderski Festiwal Biegowy

Bukowiec 21.04.2018


Liczba zgłoszonych zawodników: 252

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 222


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans -> Opłacono ->
1. Adamski Robert 1967 Druzyna Szpiku NW-10km tak
2. Andrzejczak Anna 1984 NKB CHYŻY Nowy Tomyśl 10km tak
3. Andrzejczak Łukasz 1985 Nowy Tomyśl 10km tak
4. Andrzejewska Izabela 1965 KOŚCIAN TEAM NW-10km tak
5. Andrzejewski Jacek 1966 KOŚCIAN TEAM 21,1km tak
6. Andrzejewski Jacek 1955 Ścieżki Biegowe Olimpia Poznań 10km tak
7. Andrzejewski Krzysztof 1982 Swarzędz 21,1km tak
8. Banach Karol 1979 NKB CHYŻY 42,195km tak
9. Barnat Daniel 1988 Jawor 10km tak
10. Bartkowiak Piotr 1976 Grodziski Klub Biegacza 21,1km tak
11. BĄbelczyk Piotr 1972 ULTRA IRONMAN BĄBEL TEAM 42,195km tak
12. Bronowicki Ryszard 1949 NKB Chyży Nowy Tomyśl 42,195km tak
13. Brychcy-Nowak Paulina 1982 TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ 42,195km tak
14. Budzisz Tomasz 1969 Poznań 21,1km tak
15. Budzisz Wojciech 1965 Nowy Tomyśl 21,1km tak
16. Chałupka Marcin 1968 Wolsztyński Klub Biegowy 10km tak
17. Cichos Barbara 1966 Grodziski Klub Biegacza 21,1km tak
18. Cichowlas Paweł 1983 Opalenicki Klub Biegacza 10km tak
19. Cichowlas Weronika 1987 Opalenicki Klub Biegacza 10km tak
20. Ciebielski Michał 1972 Pniewy 21,1km tak
21. Cymerman Artur 1977 Paproć 21,1km tak
22. Cyprian Paula 1992 Opalenicki Klub Biegacza 10km tak
23. Czapracki Dominik 1976 Opalenica 21,1km tak
24. Czuchwicki Wacław 1958 Jaskiniowiec Rajewo 42,195km tak
25. Ćwiklińska Anna 1977 Poznań 21,1km tak
26. Dekiert Artur 1969 Running Wombats! 21,1km tak
27. Dekiert Irena 1966 Running Wombats! NW-10km tak
28. Dokowicz Jarek 1973 Team Berotu 21,1km tak
29. Dolatowski Marek 1987 Świebodzin 21,1km tak
30. Dolecki Arkadiusz 1976 niezrzeszony 10km tak
31. Domagalski Marcin 1962 Okb.Opalenica 21,1km tak
32. Drewnowska Barbara 1972 zaSapa:ni NW-10km tak
33. Drewnowski Adam 1969 zaSapa:ni 10km tak
34. Durowicz Natalia 1985 1985 10km tak
35. Dwornik Michał 1987 TEAM BEROTU NW-10km tak
36. FraŃski Łukasz 1976 NKB Chyży Nowy Tomyśl 10km tak
37. Frański Rafał 1972 Luboń 10km tak
38. Frybel Damian 1977 Wolsztyńska Akademia Biegowa 42,195km tak
39. Funka Andrzej 1960 NKB Chyży Nowy Tomyśl 10km tak
40. Ganczarek Mateusz 1986 TKKF Zbąszyń 21,1km tak
41. Gibalska Marzena 1973 OBORYGENI 21,1km tak
42. Gibalski Tomasz 1969 OBORYGENI 42,195km tak
43. Giełda Tomasz 1975 Bukowski Klub Biegacza 21,1km tak
44. Giernaś Ilona 1967 Łubnica NW-10km tak
45. Gigoła Tomasz 1987 Grodzisk Wielkopolski 21,1km tak
46. GŁadziszewski Krzysztof 1975 STARY TOMYŚL 10km tak
47. Gortat Agata 1976 Świętno NW-10km tak
48. Gortat Jakub 1975 Świętno NW-10km tak
49. Górczak Wojciech 1969 Bukowski Klub Morsa 10km tak
50. GÓrniak-Antkowiak Agnieszka 1978 Oborygeni 42,195km tak
51. Grabski Rafał 1992 Danflor Team 21,1km tak
52. Grychta Łukasz 1981 Zbąszyń 21,1km tak
53. Gryka Filip 1979 Nowy Tomysl 10km tak
54. Grzywocz Irena 1951 Mosina NW-10km tak
55. Gursz Elwira 1986 PMI Runners 10km tak
56. Gursz Filip 1986 PMI Runners 10km tak
57. Guzek Jacek 1976 NOWY TOMYSL NW-10km tak
58. Haliniak Marek 1977 NKB Chyży Nowy Tomyśl 21,1km tak
59. Idzikowska Lidia 1983 Dziki Team 10km tak
60. Idzikowski Jacek 1982 Dziki Team 10km tak
61. Jakubowski Leszek 1978 Bech Packaging Team / NKB Chyży Nowy Tomyśl 42,195km tak
62. Jandy Krzysztof 1950 amator NW-10km tak
63. Janiszewski Waldemar 1963 Lwówek 10km tak
64. Jankowiak Paweł 1989 NKB Chyży Nowy Tomyśl 42,195km tak
65. Jankowska Barbara 1975 Poznań 42,195km tak
66. Janowicz Honorata 1995 Opalenicki Klub Biegacza / Matner Running Team 21,1km tak
67. Janowicz Romualda 1965 Opalenicki Klub Biegacza 10km tak
68. Janowicz Zbigniew 1958 Opalenicki Klub Biegacza 21,1km tak
69. Janowski Dariusz 1967 DARSAT 42,195km tak
70. Jarczewska Marlena 1971 Nowy Tomyśl NW-10km tak
71. Jarnót Agnieszka 1977 Stary Tomyśl 42,195km tak
72. Jarnut Łukasz 1989 LB TEAM LWÓWEK 42,195km tak
73. Jarnut PaweŁ 1992 LB TEAM LWÓWEK 21,1km tak
74. Jaroszyk Marcin 1989 Bolewice 10km tak
75. Jaworek Monika 1977 Nowy Tomyśl 10km tak
76. Jekiel Sylwia 1977 Grodzisk wlkp 10km tak
77. Jędrzejczak Artur 1968 Zbąszynek 10km tak
78. Jędrzejczak Mateusz 1991 KLUB BIEGACZA BOLEWICE 10km tak
79. Jędrzejczak Renata 1982 RAKONIEWICE 21,1km tak
80. Kaczmarek Krzysztof 1970 Grodziski Klub Biegacza Karebud 10km tak
81. Kaczmarek Maciej 1990 Myślę stopami 21,1km tak
82. Kaczmarek Zbigniew 1960 Grodzisk 10km tak
83. Kaniuk Sławomir 1970 Grodzisk Wielkopolski 10km tak
84. Kasprzak Beata 1981 Grodzisk Wielkopolski 10km tak
85. Kasprzak Bogusław 1961 Poanań 21,1km tak
86. Kawa Hubert 1989 Nowy Tomyśl 42,195km tak
87. Klapa Zbigniew 1952 Grodzisk Wlkp. 10km tak
88. Kleszcz Robert 1974 Orange Polska 21,1km tak
89. Klimczyk Roman 1973 NKB CHYZY NOWY TOMYSL 10km tak
90. Koberling Michał 1989 KOCIMIĘTKA NW-10km tak
91. KochaŃski Igor 1965 Wrocław 21,1km tak
92. Kocik Przemek 1988 Bukowski Klub Biegacza 21,1km tak
93. Konieczny Piotr 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl 21,1km tak
94. Konkiewicz Katarzyna 1974 Grodziski Klub Biegacza 42,195km tak
95. Końka Magdalena 1985 TEAM BEROTU 10km tak
96. Końka Tomasz 1980 TEAM BEROTU 21,1km tak
97. Kopacz Mirosław 1955 Poznań 42,195km tak
98. Koroński Tadeusz 1970 parkrun Poznań 21,1km tak
99. Koziołek Marcin 1975 Wolsztyński Klub Biegowy 42,195km tak
100. Kożuch Dariusz 1974 Łagów 42,195km tak
101. Król Sebastian 1993 Drużyna Biegaczy Gmina Granowo 42,195km tak
102. Krysmalski Damian 1984 Wolsztyn 10km tak
103. Krysmalski Maciej 1979 Wolsztyn 21,1km tak
104. Krystianc Bożena 1957 Tarnowo Podgórne NW-10km tak
105. Krystianc Dominika 1981 Kąkolewo NW-10km tak
106. Krystianc Jadwiga 1954 Kąkolewo NW-10km tak
107. Krystianc Zofia 1983 Kąkolewo NW-10km tak
108. Kucz Sławomir 1974 KM Lwówek 10km tak
109. Kuraś Szymon 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl 10km tak
110. Kuriata Rafal 1990 lub wybierz z listy 10km tak
111. Kurzyński Piotr 1980 KolecTeam Zbąszynek 10km tak
112. Kuśnierz Paweł 1987 Kaźmierz 42,195km tak
113. Kuźma Adam 1983 Piątkowo na biegowo 21,1km tak
114. Kwiatkowski Tadeusz 1951 wolsztynski klub biegowy 10km tak
115. Leśniczak Artur 1989 Stęszew 21,1km tak
116. Liberek Renata 1974 Czerwonak Biega 21,1km tak
117. Lisek Janusz 1979 TEAM BEROTU 10km tak
118. Łakomy Waldemar 1959 Bukowski Klub Biegacza 21,1km tak
119. Ławniczak Paweł 1986 Zbąszyń 21,1km tak
120. Łuczak Marcin 1982 Nowy Tomyśl 21,1km tak
121. Mach Michał 1986 Kocimiętka NW-10km tak
122. Maciejewski Hubert 1984 TEAM BEROTU 10km tak
123. Majewska MaŁgorzata 1956 MM 10km tak
124. Mańczak Bogdan 1956 NKB Chyży 10km tak
125. Maśnica-Szymańska Joanna 1976 Wolsztyński Klub Biegowy 42,195km tak
126. Matyja Anna 1970 Śrem NW-10km tak
127. Maziec Dariusz 1980 NKB Chyży Nowy Tomyśl 21,1km tak
128. Michałowicz Jakub 1983 Bech Packaging Team 42,195km tak
129. Moskwa Krzysztof 1957 tak se pomykam ! 21,1km tak
130. Mrozek Beata 1973 niagara rakoniewice 10km tak
131. Nagucki Karol 1993 Opalenica 10km tak
132. Nahaczewski Grzegorz 1975 Nowy Tomyśl 42,195km tak
133. Noculak MichaŁ 1979 Lucky LUZers 21,1km tak
134. Nolka Wojciech 1973 Grodziski Klub Biegacza / KP PSP Grodzisk Wlkp. 10km tak
135. Nyga Emilia 1989 TEAM BEROTU 10km tak
136. Obst Agnieszka 1980 Zbąszyń 10km tak
137. Olejnik Adam 1988 Refericon 42,195km tak
138. Ostajewski Tomasz 1975 KMT Lwówek 10km tak
139. Pawlak Jeremiasz 1977 TEAM BEROTU 10km tak
140. Pawłowski Tomek 1986 Sokół Włoszakowice 21,1km tak
141. Piątas Krzysztof 1979 Nowy Tomyśl 10km tak
142. Piątas Mariusz 1983 Nowy Tomyśl 10km tak
143. Piątas Paweł 1986 Nowy Tomyśl 10km tak
144. Piekarek Mateusz 1986 Nowy Widzim 42,195km tak
145. Piesik JarosŁaw 1964 Wolsztyński Klub Biegowy 42,195km tak
146. Pioszyk Krzysztof 1978 Grodziski Klub Biegacza 42,195km tak
147. Plewa Adam 1988 Bukowski Klub Biegacza 21,1km tak
148. Płoczyński Arkadiusz 1985 Cicha Góra 10km tak
149. Polaczyk Dawid 1983 Team Aktywny Stęszew 21,1km tak
150. Przybylska Wioleta 1978 Żodyń NW-10km tak
151. Przybylski Wojciech 1975 Naprzód Młociny 21,1km tak
152. Przybył Jolanta 1974 EASY RUNNERS 21,1km tak
153. Przybył Piotr 1972 EASY RUNNERS 42,195km tak
154. PrzybyŁa Łukasz 1984 NOWY TOMYŚL 42,195km tak
155. Pyta Grzegorz 1960 niezrzeszony 42,195km tak
156. Radna Maria 1973 Wolsztyński Klub Biegowy 21,1km tak
157. Ratajczak Tomasz 1975 brak 21,1km tak
158. Reczek Adrianna 1998 Opalenica 21,1km tak
159. Rogoziński Henryk 1976 Bukowski Klub Biegacza 21,1km tak
160. Rosiński Łukasz 1981 Wolsztyńska Akademia Biegowa 21,1km tak
161. Rybarczyk Marek 1958 Kuny Noteckie 42,195km tak
162. Sakowski Marcin 1991 Rychwał 10km tak
163. Sienkiewicz Grzegorz 1984 VT 10km tak
164. Sieroń Kamil 1991 TEAM BEROTU 10km tak
165. Skierecka Natalia 1985 Glinno 21,1km tak
166. Skotarek Sławomir 1967 Opalenicki Klub Biegacza 21,1km tak
167. Skupniewicz Anna 1982 Wolsztyński Klub Biegowy 21,1km tak
168. Skupniewicz Piotr 1978 Wolsztyński Klub Biegowy 21,1km tak
169. Smyk Andrzej 1969 Bukowski Klub Biegacza 21,1km tak
170. Sobczak Anna 1978 Capoiera Camangula Poznań 10km tak
171. Sobczak Witold 1977 KB Szamotuły/ 12tri.pl 42,195km tak
172. Spychała Aleksandra 1999 Run to the Hills 10km tak
173. Spychała Łukasz 1982 TEAM BEROTU 10km tak
174. Spychała Mariusz 1971 Run to the hills 21,1km tak
175. Sroka Piotr 1983 Berzyna 21,1km tak
176. Stagrowska Jadwiga 1954 LEWIN BIEGA 21,1km tak
177. Stankowiak Marek 1964 NOWY TOMYSL NW-10km tak
178. StĘpieŃ Magdalena 1987 GRODZISK WLKP. 42,195km tak
179. Stolpe Maciej 1968 Luboń 42,195km tak
180. Strabel Jacek 1980 KB INTREX Poznań 21,1km tak
181. Strelenok Maciej 1984 PTLG 21,1km tak
182. Stroinski Waldemar 1969 amator 10km tak
183. Stryjakowska Marta 1981 BULA TEAM 21,1km tak
184. Stryjakowski Marek 1951 Bula Team 10km tak
185. Strzelecka Ewelina 1984 - 10km tak
186. Sworowski Maciej 1970 Wolsztyński Klub Biegowy 42,195km tak
187. Szarapanowski Damian 1978 ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA 42,195km tak
188. Szeszuła Mariusz 1989 OSP OPALENICA 21,1km tak
189. Szkudlarski Wojciech 1972 Trenertriathlonu 42,195km tak
190. Szmańda Katarzyna 1977 Wroniawy 21,1km tak
191. Szulc Aleksandra 1988 Poznań NW-10km tak
192. Szulc Dominik 1988 Mud Goats 10km tak
193. Szychowiak Damian 1983 PMI RUNNERS 10km tak
194. Szymczak Anna 1969 System 11 Wałcz Drugi 10km tak
195. Szymczak Arkadiusz 1990 System 11 Wałcz Drugi 10km tak
196. Szymczak Krzysztof 1966 System 11 Wałcz Drugi 10km tak
197. Szymkowiak Paweł 1995 CrossWronki 21,1km tak
198. Śliwka Marek 1955 Logos Travel 21,1km tak
199. Śmigielska Danuta 1996 Czerwonak biega 42,195km tak
200. Świergiel Paulina 1985 lub wybierz z listy 10km tak
201. Talar Marek 1985 CEDC Oborniki 42,195km tak
202. Talar Zenon 1953 CEDC Oborniki 42,195km tak
203. Tomczak Błażej 1989 Brzozówka 21,1km tak
204. Ugorek Jarosław 1975 Team Kopeć 21,1km tak
205. Urban MieczysŁaw 1952 Rozbiegany Rawicz 21,1km tak
206. Urbański Marcin 1987 Grodzisk Wielkopolski 21,1km tak
207. Wąsowicz Wojciech 1984 Nowy Tomyśl 21,1km tak
208. Wesoły Piotr 1963 KLUB BIEGACZA BOLEWICE 10km tak
209. Wiśniewska Małgorzata 1974 Chojniki 21,1km tak
210. Witczak Jolanta 1966 Tarnowo Podgórne - Poziom Bliżej 42,195km tak
211. Wojtalak Daniel 1990 Bukowski Klub Biegacza 10km tak
212. Wojtalak Weronika 1992 Bukowski Klub Biegacza 10km tak
213. Wołk Marcin 1976 Rakoniewice 21,1km tak
214. Woźny Przemysław 1990 Bukowski Klub Biegacza 10km tak
215. WrÓbel Marcin 1982 Zbąszyń 21,1km tak
216. WrÓbel Marzena 1980 pszczew 42,195km tak
217. Zawadziński Maciej 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl 21,1km tak
218. Zawłocki Marek 1975 Jastrzębsko Stare 21,1km tak
219. Zaworski Jacek 1965 Poznań 42,195km tak
220. Zieliński Mariusz 1982 Nadleśnictwo Grodzisk 21,1km tak
221. Ziemek Tomasz 1979 TEAM BEROTU 21,1km tak
222. Żebrowski Marek 1957 Płomień Pobiedziska 21,1km tak