Lista startowa

Olęderski Festiwal Biegowy

Boruja Kościelna, 27.04.2019


Liczba zgłoszonych zawodników: 259

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 227


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans -> Opłacono ->
1. Adamczak Joanna 1985 KB Szamotuły 10km tak
2. Adamczak Małgorzata 1975 Grodzisk Wlkp 10km tak
3. Adamczak Przemysław 1972 Grodzisk Wlkp 10km tak
4. Adamczak Zbigniew 1984 KB Szamotuły 21,1km tak
5. Andrzejczak Anna 1984 NKB Chyży Nowy Tomyśl 10km tak
6. Andrzejczak Łukasz 1985 NKB Chyży Nowy Tomyśl 10km tak
7. Andrzejewski Jacek 1966 KOŚCIAN TEAM 21,1km tak
8. Andrzejewski Krzysztof 1982 Swarzędz 21,1km tak
9. Arent Jacek 1977 Rakoniewice 10km tak
10. Baranek Grzegorz 1972 Wielichowo 10km tak
11. Bartkowiak Piotr 1976 Grodziski Klub Biegacza 21,1km tak
12. Bartosik Michał 1977 Bartki 21,1km nie
13. BĄbelczyk Piotr 1972 ULTRA IRONMAN BĄBEL TEAM 21,1km tak
14. Bąbelek Wojciech 1966 1966 10km tak
15. Bielawa Kamila 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl 10km tak
16. Bielawa Maciej 1979 NKB Chyzy Nowy Tomyśl 10km tak
17. Bogucki SŁawomir 1961 Bractwo Biegaczy Zielona Góra 21,1km tak
18. Brzezińska Małgorzata 1974 Wolsztyńska Akademia Biegowa 10km tak
19. Budzisz Wojciech 1965 Nowy Tomysl 21,1km tak
20. Chałupka Marcin 1968 Wolsztyński Klub Biegowy 21,1km tak
21. Chughtai Asif 1988 Nowy tomysl NW-10km nie
22. Chughtai Beata 1982 nowy tomyśl NW-10km nie
23. Cicha Kinga 2002 Boruja Kościelna 10km tak
24. Cicha Maria 1973 Boruja Kościelna 10km tak
25. Cichos Barbara 1966 Grodziski Klub Biegacza 21,1km tak
26. Ciebielski Michał 1972 Pniewy 21,1km tak
27. Cybal Katarzyna 1980 Grodzisk Wlkp. 10km tak
28. Cybal Michał 1974 Grodzisk Wlkp. 10km tak
29. Cymerman Artur 1977 Paproć 21,1km tak
30. Cyprian Paula 1992 Opalenicki Klub Biegacza 10km tak
31. Czapracki Dominik 1976 Opalenica 21,1km tak
32. Czop Jan 1939 bakcyl babimost 10km tak
33. Ćwiklińska Anna 1977 Poznań NW-10km tak
34. Dankowska Emilia 1983 Nowy Tomyśl 10km tak
35. Dekiert Artur 1969 Coffee to GO! 21,1km tak
36. Dokowicz Jarek 1973 BEROTU 21,1km tak
37. Dolatowski Marek 1987 Świebodzin 21,1km tak
38. Dolecka-Jankiewicz Monika 1980 Nowy Tomyśl 10km tak
39. Dolecki Arkadiusz 1976 - 10km tak
40. Dolecki Jarosław 1982 Boruja Kościelna 10km tak
41. Dolecki Maciej 1982 Boruja Kościelna 21,1km tak
42. Domagalska Maria 1969 Opalenicki klub biegacza NW-10km tak
43. Domagalski Marcin 1962 Opalenicki klub biegacza 10km tak
44. Drgas SŁawomir 1989 NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL 21,1km tak
45. Drobnik Błażej 1987 Promień Opalenica 21,1km tak
46. Durkiewicz Tomasz 1971 DOM KULTURY JOGI 21,1km tak
47. Dwornik Michał 1987 Nowy Tomyśl NW-10km tak
48. Dziamski Marek 1976 Grodzisk Wielkopolski 21,1km nie
49. El Bah Adam 1989 Tarnowo Podgórne 10km tak
50. Fornalik PrzemysŁaw 1975 Lwówek Wielkopolski 21,1km tak
51. Fornalik Sławomir 1976 Postęp Pniewy Team 21,1km nie
52. FraŃski Łukasz 1976 NKB Chyży Nowy Tomyśl 21,1km tak
53. Frejkur Karolina 1980 Nowy Tomyśl 10km nie
54. Funka Andrzej 1960 NKB Chyży Nowy Tomyśl 21,1km tak
55. Giel Jarosław 1986 NKB Chyży Nowy Tomyśl 21,1km nie
56. Giełda Tomasz 1975 Bukowski Klub Morsa/ Bukowski Klub Biegacza 21,1km tak
57. Giernaś Ilona 1967 Łubnica NW-10km tak
58. Gluza Janusz 1964 1964 10km tak
59. Gluza Radosław 1991 #SZTAFLONY 10km tak
60. Gładziszewski Krzysztof 1975 Stary Tomyśl 21,1km tak
61. Groszkowski Grzegorz 1978 NOWY TOMYSL NW-10km tak
62. Grzelewska Róża 1989 Kamieniec 10km tak
63. Gwardzik Karolina 1978 biegam bo lubie 21,1km nie
64. Jakubowski Leszek 1978 Bech Packaging Team / NKB Chyży Nowy Tomyśl 10km tak
65. Janas Roman 1972 NAB 21,1km tak
66. Jandy Krzysztof 1950 Nowy Tomyśl NW-10km tak
67. Jankowiak Daniel 1978 1978 21,1km nie
68. Jankowska Barbara 1975 Poznań 21,1km tak
69. Janowicz Honorata 1995 Opalenicki Klub Biegacza 21,1km tak
70. Janowicz Romualda 1965 Opalenicki Klub Biegacza 10km tak
71. Janowicz Zbigniew 1958 Opalenicki Klub Biegacza 21,1km tak
72. Jańczak Ewelina 1983 WybieganaMama 10km tak
73. Jańczak Piotr 1982 NIEZRZESZONY 10km tak
74. Jarczewska Marlena 1971 Nordic Walking Nowy Tomyśl NW-10km tak
75. Jarnut Łukasz 1989 LB TEAM LWÓWEK 21,1km tak
76. Jarnut PaweŁ 1992 LB TEAM LWÓWEK 21,1km tak
77. Jaśkowiak Piotr 1971 Boruja Kościelna 10km tak
78. Jekiel Sylwia 1977 Grodziski Klub Biegacza 10km tak
79. Jena Jadwiga 1958 TEAM POSTĘP PNIEWY NW-10km tak
80. Jena Krzysztof 1956 TEAM POSTĘP PNIEWY 10km tak
81. Jędrzejczak Anna 1971 Grodzisk Wielkopolski 10km tak
82. Jędrzejczak Renata 1982 RAKONIEWICE 21,1km tak
83. Jędrzejewski Łukasz 1977 Wataha 21,1km tak
84. Kaczmarek Aneta 1988 Drużyna Szpiku 10km tak
85. Kaczmarek Bernadetta 1983 Sątopy NW-10km tak
86. Kaczmarek Krzysztof 1970 Grodziski Klub Biegacza/KAREBUD 21,1km tak
87. Kaczmarek Łukasz 1990 Kuźnia Talentów Kamieniec 21,1km tak
88. Kaczmarek Maciej 1990 BEROTU TEAM 21,1km tak
89. Kaczmarek Mirosław 1983 Błocko 21,1km tak
90. Kaczmarek Zbigniew 1960 Niezrzeszony 10km tak
91. Kaczmarowski Grzegorz 1980 gxka 21,1km tak
92. Kaniuk Sławomir 1970 GB Wielkopolscy Biegacze 10km tak
93. Kańduła Tomasz 1996 Grodzisk Wielkopolski 10km nie
94. Karkowska Wiesława 1960 Baranowo 21,1km tak
95. Kasprzak Beata 1981 Grodzisk Wklp 10km tak
96. Kawa Hubert 1989 NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL 21,1km tak
97. KaŹmierowski Dariusz 1978 Paproć 21,1km nie
98. Kaźmierowski Dawid 1989 Grodzisk Wielkopolski 10km nie
99. Kędzia Bartłomiej 1977 LKS Sana Kościan 10km tak
100. Kędzior Mateusz 1973 Logos Travel 21,1km nie
101. Kinol Marcin 1973 Duszniki 21,1km tak
102. Klapa Zbigniew 1952 Nadleśnictwo Grodzisk emeryt 10km tak
103. Klimczyk Roman 1973 NKB CHYZY 21,1km tak
104. Kłysz Maurycy 1986 TKKF "ŁABĘDŹ" ZBĄSZYŃ 10km tak
105. Konieczny Łukasz 1991 Nowa Wieś 10km tak
106. Konieczny Piotr 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl 10km tak
107. Końka Magdalena 1985 TEAM BEROTU 10km tak
108. Końka Tomasz 1980 TEAM BEROTU 10km tak
109. Kornosz Adrian 1992 Grodzisk Wielkopolski 21,1km nie
110. Koroński Tadeusz 1970 parkrun Poznań 21,1km tak
111. Kosmala Szymon 1985 Dąbrówka 21,1km tak
112. Kotliński Tomasz 1968 Obrzycko 21,1km tak
113. Kozber Ireneusz 1971 Wronki 21,1km tak
114. Krok-Adamska Hanna 1965 Boruja Kościelna 10km tak
115. Król Sebastian 1993 Danflor Team / Connector Team 21,1km tak
116. Krysmalski Damian 1984 Wolsztyn 21,1km tak
117. Krystianc Jadwiga 1954 Kąkolewo NW-10km tak
118. Kryś Mariusz 1975 Bukowski Klub Biegacza 21,1km tak
119. Krzyżagórska Karolina 1981 Steszew NW-10km tak
120. Kubis Agnieszka 1975 Grodzisk Wielkopolski 10km tak
121. Kucharski Rafał 1981 Dąbrówka Wlkp. 10km tak
122. Kucharzewski Marek 1989 Łogiń z dupy 10km tak
123. Kwiatkowski Tadeusz 1951 Wolsztynski Klub Biegowy 21,1km tak
124. Lehmann Paweł 1975 Zbąszyń 21,1km tak
125. Lisek Janusz 1979 TEAM BEROTU 10km tak
126. Lotka Izabela 1983 Team Berotu NW-10km tak
127. Lotka Jakub 1983 Team Berotu NW-10km tak
128. Łakomy Waldemar 1959 Bukowski Klub Biegacza 21,1km tak
129. Ławniczak Paweł 1986 Zbąszyń 21,1km tak
130. Łuczak Marcin 1982 Nowy Tomyśl 10km tak
131. Łuczak Zbyszek 1972 Nowotomyska Akademia Biegania 10km tak
132. Maciąg Karol 1991 #SZYMANOWSKITeam 21,1km tak
133. Maciejewski Hubert 1984 TEAM BEROTU 21,1km tak
134. Maćkowiak Marek 1979 OSP Grodzisk Wielkopolski 10km tak
135. MaĆkowski PaweŁ 1982 NIEZRZESZONY 10km tak
136. Mańczak Bogdan 1956 Kuślin 10km tak
137. Markiewicz Jagoda 1997 Kuźnia Talentów Kamieniec 10km tak
138. Markiewicz Joanna 1993 Kuźnia Talentów Kamieniec 10km tak
139. Markiewicz-Glapa Ludmiła 1976 Komorniki 10km tak
140. Matysiak Rafał 1972 Biegacze PMI 10km tak
141. Mazurkiewicz Hanna 1971 Grodzisk Wlkp 10km tak
142. Michalak Tomasz 1976 Bolewice 21,1km tak
143. Michałowicz Jakub 1983 Bech Packaging Team 10km tak
144. Michałowski Paweł 1979 Chłodna TEAM Zbąszyń 21,1km tak
145. MigdaŁ Jan 1959 TKKF;Łabędź"Zbąszyń 10km tak
146. Mika Józef 1960 Politechnika Poznańska 21,1km nie
147. Miler Wiktoria 2000 Boruja Kościelna 10km tak
148. Mocek Marek 1998 Danflor Team 10km tak
149. Moskwa Krzysztof 1957 tak se pomykam ! 21,1km tak
150. Mrozek Beata 1973 Niagara Rakoniewice 10km tak
151. Musielak Piotr 1970 Pgb UP-PŃ 56 21,1km tak
152. Nagucki Karol 1993 Opalenica 10km tak
153. Nagucki Mateusz 1985 Opalenica 10km tak
154. Noculak Michał 1979 Lucky Luzers 21,1km tak
155. Nowak Dariusz 1973 Biegacze PMI 10km tak
156. Nowak Krystian 1993 Kuślin 21,1km tak
157. Nowak Michał 1990 Perschmann Running Team 10km tak
158. Nowak Paweł 1981 ŁOGIŃ Z DUPY 10km tak
159. Nowakowski Czeslaw 1947 Klub Biegacza GOCH 21,1km tak
160. Nyga Emilia 1989 TEAM BEROTU 10km tak
161. Odważny Mariusz 1989 Kuźnia Talentów Kamieniec 10km tak
162. Olejniczak Dominik 1994 Chobienice 10km tak
163. Olszewska Donata 1972 Poznań 21,1km tak
164. Olszewski Dariusz 1970 dom piwa biega 21,1km tak
165. Olszewski Piotr 1968 Dom Piwa biega 21,1km tak
166. Osękowski Michał 1988 MAMY MIÓD Wytomyśl 10km tak
167. Ossowska Zofia 1992 Stęszew 21,1km nie
168. Pakuła Magdalena 1972 boruja kościelna NW-10km tak
169. Paszkowski Tadeusz 1952 nowy Tomysl NW-10km nie
170. Pawlak Jeremiasz 1977 TEAM BEROTU NW-10km tak
171. Pawłowski Tomek 1986 Sokół Włoszakowice 21,1km tak
172. Pazgrat MichaŁ 1983 Polska 10km tak
173. Piasecki Dariusz 1972 www.kapsaicyna.eu 21,1km tak
174. Piec Robert 1984 Nowy Tomyśl 10km tak
175. Piechocki Dawid 1974 Grodzisk Wielkopolski 10km tak
176. Piechota Maja 1982 Grodzisk Wielkopolski 10km tak
177. Piechota Marcin 1982 grodziski klub biegacza/ drużyna szpiku 10km tak
178. Piechota Piotr 1984 KULASY 21,1km tak
179. Piekarek Mateusz 1986 Nowy Widzim 21,1km tak
180. Pietruszyński Gerard 1958 Międzychód 10km tak
181. Piosik Justyna 1971 Bolewice NW-10km tak
182. Pogorzelska Monika 1967 Olki biegają 10km tak
183. Pogorzelski Aleksander 1965 Olki biegają 10km tak
184. Polaczyk Dawid 1983 1983 21,1km tak
185. Polański Adam 1978 Nowy Tomyśl 21,1km nie
186. Popowicz Katarzyna 1995 Popki Team 10km tak
187. Poznańska Lucyna 1974 TeamKopeć/Postomia Kołczyn 21,1km nie
188. Przybylak Paweł 1963 Almark Leszno 10km tak
189. Przybylska Wioleta 1978 Żodyń NW-10km nie
190. Przybyła Sebastian 1990 Wolsztyn 21,1km tak
191. Raczkowiak Anna 1993 Boruja Kościelna 21,1km nie
192. Rajtar Robert 1978 Pelikany 10km tak
193. Ratajczak Tomasz 1975 brak 21,1km tak
194. Rosiński Łukasz 1981 Wolsztyńska Akademia Biegowa 21,1km tak
195. Ruta Dariusz 1971 Nowy Tomysl 21,1km tak
196. Rybak Sergii 1986 lkb rudnik 21,1km nie
197. Siwiński Wojciech 1963 Nowy Tomyśl 21,1km nie
198. Skrzypczak Patryk 1988 Marsz po zdrowie NW-10km tak
199. Skrzypińska Agnieszka 1982 Psi Patrol 10km tak
200. Skrzypiński Arkadiusz 1978 Psi Patrol 21,1km tak
201. Skupniewicz Anna 1982 Wolsztyński Klub Biegowy 21,1km tak
202. Smyk Andrzej 1969 bukowski klub biegacza/Bukowski Klub Morsa 21,1km tak
203. Sobczak Witold 1977 KB Szamotuły 21,1km tak
204. Sós Weronika 1980 PLEWISKA 10km nie
205. Spychała Łukasz 1982 TEAM BEROTU 10km tak
206. Spychała Mariusz 1971 Nowy Tomyśl 21,1km tak
207. Sroka Piotr 1983 Berzyna 21,1km tak
208. Stankowiak Anna 1997 NOWY TOMYSL NW-10km tak
209. Stankowiak Marek 1964 NOWY TOMYSL NW-10km tak
210. Stempin Danuta 1981 Rakoniewice 21,1km tak
211. Stempin Łukasz 1977 Rakoniewice 21,1km tak
212. Sternal Sebastian 1976 Grodziski Klub Biegacza 21,1km tak
213. Stroiński Waldemar 1969 Amator 10km tak
214. Stryjakowska Marta 1981 BULA TEAM 21,1km tak
215. Stryjakowski Marek 1951 Bula Team 10km tak
216. Strzelecka Ewelina 1984 - 10km tak
217. Sudzik Mirosław 1980 Rakoniewice 21,1km nie
218. Szadach Aldona 1975 Grodzisk Wielkopolski 10km nie
219. Szambelan Szymon 1990 Września 21,1km nie
220. Sznurowski Kacper 1996 Międzyrzecz 10km tak
221. Szofer Adam 1984 NKB Chyży Nowy Tomyśl 21,1km tak
222. Szopka Katarzyna 1976 NOWY TOMYŚL 10km tak
223. Szott Leszek 1962 lub wybierz z listy 21,1km tak
224. Szudra Adam 1985 Międzyrzecz 10km tak
225. Szulc Aleksandra 1988 Poznań NW-10km tak
226. Szulc Dominik 1988 Mud Goats 21,1km tak
227. Szychowiak Damian 1983 PMI RUNNERS 10km tak
228. Szymankiewicz Andrzej 1975 Mariankowo 10km tak
229. Szymanowska Bernadeta 1968 Chrustowo NW-10km tak
230. Szymańska Donata 1971 Bukowski Klub Biegacza NW-10km tak
231. Szymański Roman 1966 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA 10km tak
232. Śledź Adam 1995 BKB Bakcyl/ I-Sport 10km tak
233. Świergiel Paulina 1985 Nowy Tomyśl 10km nie
234. Tomiak Paulina 1984 Wolsztyńska Akademia Biegowa 10km tak
235. Torchała Marek 1972 NKB Chyży Nowy Tomyśl 21,1km tak
236. Urbański Marcin 1987 Grodziski Klub Biegacza 21,1km tak
237. Wachowska Patrycja 1986 TKKF "ŁABĘDŹ" ZBĄSZYŃ 21,1km tak
238. Warzych Magdalena 1977 Rzepin 21,1km nie
239. WesoŁy Piotr 1963 Klub Biegacza Bolewice 10km nie
240. Wittholz Filip 1978 Phoenix contact wielkopolska 21,1km tak
241. Wojciechowska Weronika 1985 Poznań 10km nie
242. Wołk Marcin 1976 Rakoniewice 21,1km tak
243. Wozniak Wiktoria 2001 TEAM POSTĘP PNIEWY NW-10km tak
244. Woźniak Justyna 1988 Zbąszyń 21,1km tak
245. WrÓbel Marcin 1982 ELMAX TEAM 21,1km tak
246. Wysocki Mariusz 1983 Reskjutim 21,1km tak
247. Zaradny Marek 1975 Sabinkowy Klub Sportowy:) 10km tak
248. Zaremba Paweł 1982 BULA TEAM 21,1km tak
249. Zawadziński Maciej 1981 NKB Chyzy Nowy Tomysl 21,1km tak
250. Zawłocki Marek 1975 Jastrzębsko Stare 21,1km tak
251. Zeidler Adrian 1998 TEAM BEROTU 10km tak
252. Zeiske Szymon 1984 Mochy 21,1km tak
253. Zerbst Sławek 1986 Nowy Tomyśl 10km tak
254. Zielińska Kinga 1973 OKFiR ŚMIGIEL , 21,1km tak
255. Zieliński Mariusz 1982 Nadleśnictwo Grodzisk 10km nie
256. Ziemek Tomasz 1979 TEAM BEROTU 10km tak
257. Ziętarski Bogusław 1972 Drużyna Szpiku 10km tak
258. Żuberek Janusz 1972 HD skórzewo 21,1km tak
259. Żurek Krzysztof 1979 Wolsztyński Klub Biegowy 21,1km tak