Lista startowa

7 Olszak Półmaraton
6 Olszakowa Czternastka

Poznań 18.11.2018
Dystans: 14 km | 21 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 178


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamczyk Paulina 1986 ma.pa bieg_21km
2. Andrzejak Bogumiła 1969 RUUKKI bieg_14km
3. Andrzejak Rafał 1970 Brama W Biegu bieg_14km
4. Ankowska Maggie 1986 Kaźmierz bieg_14km
5. Archaniołowicz Joanna 1970 MUAY RUNNING TEAM bieg_14km
6. Baczyński Andrzej 1984 RodzinaPL bieg_14km
7. Bagrowski Tomasz 1990 Lądek bieg_21km
8. Balcerzak Paweł 1993 Siadło bieg_21km
9. Balczyńska Anna 1984 Poznań bieg_21km
10. Banaszak Grzegorz 1978 Walka Kostrzyn bieg_21km
11. Bernat Małgorzata 1993 Poznań bieg_21km
12. Blazynska Ilona 1982 Skoki bieg_21km
13. Błachut-Laskowska Marta 1985 ForRowers bieg_14km
14. Borszyński Kuba 1989 Night runners bieg_21km
15. Brygier Damian 1990 Grodziski Klub Biegacza bieg_21km
16. Brzuska Wojciech 1969 Poznan bieg_21km
17. Bugieda Kamil 1996 Białystok bieg_21km
18. Chojniak Wiesław 1973 Poznań bieg_21km
19. Cholewinska Longina 1966 Hernik team bieg_21km
20. Chraplak Szymon 1975 Pniewy bieg_21km
21. Cichowlas Sylwester 1975 Jeżyce Biegają bieg_21km
22. Ciechanowicz Stanisław 1999 Szczecin bieg_21km
23. Ciesielczyk Marek 1969 Poznań bieg_21km
24. Czaczyk Adrianna 1992 Suchy Las bieg_14km
25. Czarnecka Barbara 1976 MUAY RUNNING TEAM bieg_14km
26. Czarnecki Bartosz 1978 MUAY RUNNING TEAM bieg_14km
27. Czyż Maciej 1999 MKS Juvenia Puszczykowo bieg_21km
28. Dalka Hanna 1984 Poznań bieg_14km
29. Dalka Maciej 1984 POZNAŃ bieg_14km
30. Daniuk Katarzyna 1973 CITYZEN bieg_21km
31. Dąbrowski Bartosz 1983 Wałcz bieg_21km
32. Dembina Andrzej 1962 POZNAŃ ski bieg_21km
33. Dembna Alicja 1986 Poznań bieg_14km
34. Derenda Kacper 1992 X-FORCE bieg_14km
35. Di Marino Massimo 1973 Poznan bieg_14km
36. Dolatowski Marek 1987 Świebodzin bieg_21km
37. Domański Patryk 1996 1996 bieg_21km
38. Donaj Adam 1974 niezrzeszony bieg_21km
39. Dubkiewicz Jędrzej 1987 Poznań bieg_21km
40. Dudajek Radosław 1978 1978 bieg_21km
41. Dura Julia 1998 Bydgoszcz bieg_21km
42. Dwojak Katarzyna 1971 Łódź bieg_21km
43. Dytlia Maksym 1987 Poznan bieg_21km
44. Feliksiak Sławomir 1968 Poznań bieg_21km
45. Ganska Daniel 1982 LEŚNI BIEGACZE bieg_21km
46. Geppert Jakub 1984 AdRunaLine Running Team bieg_21km
47. Golak Adrianna 1996 Poznań bieg_21km
48. Góralski Piotr 1980 Piaski bieg_21km
49. Górny Robert 1983 Wybite Jedynki bieg_14km
50. Gramza Adam 1993 nekla bieg_21km
51. Guzik Aleksander 1992 Guziki bieg_14km
52. Harkiewicz Piotr 1981 Naramowice Biegają bieg_21km
53. Hoffmann Karol 1993 Puszczykowo bieg_21km
54. Hybiak Magdalena 1993 Poznań bieg_21km
55. Jamrozik Grzegorz 1988 Poznań bieg_14km
56. Janas Dobrochna 1976 Night Runners bieg_21km
57. Jarentowski Mariusz 1976 - bieg_21km
58. Jaskuła Marta 1987 Szamotuły bieg_21km
59. Jontza Adrian 1978 Rożniątów bieg_21km
60. Joyce Marcella 1966 Poznań bieg_21km
61. Kaczmarek Adam 1970 Meta i Amiś Poznań bieg_14km
62. Kalbarczyk Paweł 1974 London bieg_14km
63. Kamińska Ewelina 1982 Mud Goats bieg_14km
64. Kapela Basia 1988 Poznań bieg_21km
65. Karczyńska Eliza 1983 MUD GOATS bieg_21km
66. Karmelski Marek 1986 DOBRZYCA bieg_21km
67. Karolewicz Błażej 1993 Poznań bieg_21km
68. Kasprowicz Marta 1991 gRUNwald team Poznań bieg_21km
69. Kaźmierczak Marcin 1976 Oldschool Hooligans w biegu bieg_21km
70. Kaźmierczak Tomasz 1975 Lusówko bieg_14km
71. Kiljańska Hanna 1984 Grodziski Klub Biegacza bieg_21km
72. Koch Antoni 1961 Śrem bieg_21km
73. Koczorowski Jakub 1977 Parkrun Poznań bieg_21km
74. Komadowska Monika 1987 BOKSING POLAND bieg_14km
75. Konstańczak Przemysław 1980 Karsko bieg_21km
76. Kordylas Anna 1986 Poznań bieg_21km
77. Korolkiewicz Rafał 1976 1976 bieg_21km
78. Kos Yurii 1986 Warszawa bieg_14km
79. Kosiński Maciej 1992 Fabryka Sportu bieg_21km
80. Kozera Jakub 1989 Zielona Góra bieg_21km
81. Kozłowski Rafał 1977 Konin bieg_21km
82. Kucharski Jakub 1979 jku1979 bieg_21km
83. Kukurenda Natalia 1976 Wkurw_Team bieg_14km
84. Kupczak Monika 1995 Bukowski Klub Biegacza bieg_21km
85. Kutkowski Rafał 1982 Nogoobracacze Wągrowiec bieg_21km
86. Kwiatkowski Tomasz 1986 Polonia Środa bieg_21km
87. Lipińska Jagoda 1984 Wkurw_team bieg_14km
88. Lisiecka Beata 1986 Poznań bieg_21km
89. Ludwikowska Marta 1992 Kościan bieg_21km
90. Łasiński Przemysław 1984 Nogoobracacze Wągrowiec bieg_14km
91. Machajewska-Stefaniak Aneta 1976 Polonia Środa bieg_21km
92. Majchrzak Marcin 1978 Deloitte Adventure Team bieg_21km
93. Majchrzak Marcin 1990 X-FORCE bieg_14km
94. Majchrzak Monika 1972 wkurw_team bieg_21km
95. Majewski Michał 1984 Spin Force Runners bieg_21km
96. Majewski Patryk 1985 KW-04 bieg_14km
97. Malicki PrzemysŁaw 1975 Biskupice bieg_14km
98. Małysz Tadeusz 1959 KB Katorżnik Murowana Goślina bieg_14km
99. Marciniak - Henc Aneta 1974 Night Runners bieg_21km
100. Matusiak Jarek 1975 SOBIE BIEGAM bieg_21km
101. Matysiak Karol 1974 OSH w biegu / DRUŻYNA SZPIKU bieg_21km
102. Mazur Robert 1987 Mieścisko bieg_21km
103. Mejziński Michał 1987 Swarzędz bieg_21km
104. Merklinghaus-Kober Monika 1975 Speed Feet '16 bieg_21km
105. Michalska Anna 1999 HAKUNA MATATA bieg_14km
106. Michna Marcin 1989 Poznań bieg_21km
107. Mikołajczak Arkadiusz 1990 Jarocin bieg_21km
108. Moskal Izabella 1973 TKKF MPK Poznań bieg_21km
109. Możuch Klaudia 1988 MUAY RUNNING TEAM bieg_14km
110. Muszyński Paweł 1978 Zalasewo Zaiwania bieg_21km
111. Najderek Maciej 1982 Najderki4 bieg_14km
112. Niemier Zuzanna 1980 Kórnik bieg_21km
113. Nowacka Marlena 1976 JAN-MAR.PL bieg_21km
114. Nowaczyk Patryk 1991 Stęszew bieg_21km
115. Nowak Łukasz 1983 Robakowo bieg_14km
116. Nowak Mateusz 1970 Poznań bieg_21km
117. Nowak Tomasz 1981 RodzinaPL bieg_14km
118. Nowakowski Czeslaw 1947 Klub Biegacza GOCH bieg_21km
119. Ochnio Ryszard 1975 POLONIA JASTROWIE WTZ JASTROWIE bieg_21km
120. Olszak Maksymilian 1992 Poznań bieg_21km
121. Olszewska Adrianna 1995 Mrocza bieg_21km
122. Orlikowski Robert 1986 Połczyn bieg_14km
123. Orlikowski Tadeusz 1951 KS GDYNIA bieg_21km
124. Osiewicz Przemysław 1979 Swarzędz bieg_21km
125. Pawlak Sylwester 1982 Polonia Środa bieg_21km
126. Pernak Andrzej 1972 Aluplast bieg_21km
127. Piechowiak Marek 1982 Poznań bieg_14km
128. Pieczka Magdalena 1993 Świecie bieg_14km
129. Piekarska Paulina 1992 Swinoujscie bieg_21km
130. Piotrowski Robert 1976 Poznań bieg_14km
131. Połuch Dariusz 1987 z głupka na wariata bieg_21km
132. Prymas Przemysław 1979 Swarzędz bieg_21km
133. Puchalski Maciej 1981 Naramowice Biegaja bieg_14km
134. PurczyŃski Krzysztof 1994 Bogucin bieg_21km
135. Radke Jakub 1990 Naramowice Biegają bieg_21km
136. Rataj Zuzanna 1986 Polonia Bydgoszcz SLA bieg_14km
137. Rospond Piotr 1969 TKKF MPK POZNAŃ bieg_21km
138. Roszak-Surków Sylwia 1977 Nie Ma Lipy Swarzędz Team bieg_14km
139. Rzepka Lucjan 1970 ROMA VICTRIX bieg_21km
140. Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO bieg_14km
141. Siemiaszko Kamil 1984 CSWLąd Poznań bieg_21km
142. Sobierajski Krzysztof 1982 Gostyń bieg_14km
143. Sowiński Patryk 1993 Bydgoszcz bieg_21km
144. Stangierski Wojciech 2001 Poznań bieg_21km
145. Stefaniak Maciej 1988 gRUNwald Team Poznań bieg_21km
146. Stężycki Maciej 1987 Śrem bieg_21km
147. Stoiński Marcin 1980 Band of Runners bieg_21km
148. Szkódlński Bartosz 1979 Naramowice biegają bieg_14km
149. Szott Piotr 1958 LE-BIEGA bieg_14km
150. Szymański Aleksander 1972 Oleksy Biega bieg_14km
151. Szymański Damian 2002 Dynamo biega z Oleksym bieg_14km
152. Szymański PaweŁ 1980 MUAY RUNNING TEAM bieg_21km
153. Szymków Michał 1986 Poznań bieg_14km
154. Śron Gabriela 1983 Złotniki bieg_14km
155. Tauszyński Tomasz 1964 Owczarnia bieg_21km
156. Tomaszewski Grzegorz 1978 parkrun Poznań bieg_14km
157. Tomczak Zbigniew 1954 Altom Gniezno bieg_14km
158. Trzciński Jan 2000 Książ Wielkopolski bieg_21km
159. Ulatowski Bartosz 1986 Dopiewo bieg_21km
160. Urbanski Leszek 1979 Wataha bieg_21km
161. Walkowiak Joanna 1983 poznan bieg_21km
162. Waszyk Anita 1985 MUAY RUNNING TEAM bieg_21km
163. Wilhelmi Paweł 1986 Opole bieg_21km
164. Wiśniewska Marlena 1979 MUAY RUNNING TEAM bieg_21km
165. Witczak Jacek 1973 Plewiska bieg_21km
166. Włodarczyk Łukasz 1980 Night Runners bieg_21km
167. Wnuk Mateusz 1983 Poznań bieg_21km
168. Wodnicki Grzegorz 1995 RunGryf Gryfice bieg_21km
169. Wojna Mikołaj 1984 Maligna bieg_21km
170. Wojtaszek Katarzyna 1990 LZS TARCHALANKA bieg_21km
171. WoŹniak Beata 1977 Koziegłowy bieg_21km
172. Woźniak Szymon 1987 Best team śrem bieg_21km
173. Wydra Mariusz 1972 Stare Babice bieg_21km
174. Wydra Przemysław 2001 Stare Babice bieg_14km
175. Zaborowski Kamil 1990 Night Runners bieg_21km
176. Zimna Karina 1989 Warszawa bieg_21km
177. Zowczak Dorota 1983 Rawa team bieg_14km
178. Żminkowski Paweł 1976 SW bieg_14km