Lista startowa

OXYTOP Dziecięce Przełaje

Stęszew 17.03.2018



Liczba zgłoszonych zawodników: 151


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Alejska Nikola 2017 Stęszew I-100m
2. Alejski Oskar 2011 Stęszew IV-400m
3. Bajer Helena 2013 Tarnowo Podgórne Biega II-100m
4. Barczyński Filip 2012 Przedszkole Weseli Sportowcy Luboń III-200m
5. Barczyński Szymon 2010 Szkola Podstawowa Nr 2 w Luboniu IV-400m
6. Bendowska Aleksandra 2006 Szkoła Podstawowa w Stęszewie VI-800m
7. Bendowski Dariusz 2009 Szkoła Podstawowa w Stęszewie IV-400m
8. Bielerzewska Wiktoria 2007 PODSTAWOWA STESZEW V-400m
9. Bielerzewska Zofia 2011 PRZEDSZKOLE STESZEW III-200m
10. Bojewska Inga 2009 Szkoła Podstawowa w Nochowie IV-400m
11. Cieniawa Dawid 2007 Podstawowa Stęszew V-400m
12. Cykowiak Antoni 2012 Steszew III-200m
13. Cykowiak Leon 2008 Steszew V-400m
14. Cykowiak Tymon 2010 Steszew IV-400m
15. Czajkowska Karolina 2007 SP Stęszew V-400m
16. Dengusiak Ewka 2012 Przedszkole Picasso III-200m
17. Dengusiak Lilianka 2010 Szkoła Podstawowa Nr 1 IV-400m
18. Donaj Maksymlian 2006 SzymanowskiTeam VI-800m
19. Draszkiewicz Jasiu 2013 Przedszkole nr 13 III-200m
20. Draszkiewicz Mikołaj 2010 Szkoła Podstawowa nr 7 IV-400m
21. Dudziak Alex 2011 Stęszew IV-400m
22. Dudziak Borys 2014 Stęszew II-100m
23. Dymek Dawid 2006 SP Stęszew VI-800m
24. Frankowska Nikola 2013 Przedszkole w Stęszewie III-200m
25. Frąckowiak Jaś 2013 Przedszkole w Stęszewie II-100m
26. Frąckowiak Marysia 2010 Szkoła Podstawowa w Stęszewie IV-400m
27. Furmańska Dominika 2010 Stęszew IV-400m
28. Gajb Maria 2008 Obiady Po Zawodach V-400m
29. Galasiński Jakub 2009 SP nr 1 w Luboniu V-400m
30. Górski Wojtek 2013 a kuku II-100m
31. Grzywacz Antonina 2009 Szkoła Podstawowa nr 2 Puszczykowo IV-400m
32. Hetmanowski Mikołaj 2010 Szkoła Podstawowa w Nochowie IV-400m
33. Hofman Nicola 2013 Przedszkole w Stęszewie II-100m
34. Hojan Alicja 2015 Stęszew II-100m
35. Hojan Daniel 2009 Stęszew IV-400m
36. Idziak Mikołaj 2010 Szkoła Podstawowa w Stęszewie IV-400m
37. Jakubowicz Korneliusz 2013 Przedszkole nr 2 Kościan II-100m
38. Jakubowicz Marcin 2010 SP 4 Kościan IV-400m
39. Jankowska Amelia 2007 SP Stęszew V-400m
40. Jankowski Mikołaj 2010 SP Stęszew IV-400m
41. Jurkiewicz Mateusz 2007 Sp 17 Poznań V-400m
42. Kiljańska Zuzanna 2011 Szkoła Podstawowa nr 4 w Grodzisku Wlkp III-200m
43. Kiljański Aleksander 2014 Grodzisk Wielkopolski II-100m
44. Kostrom Mateusz 2014 Stęszew II-100m
45. Kostrom Tomasz 2010 Stęszew IV-400m
46. Kotlińska Hanna 2013 Przedszkole 127 II-100m
47. Kotlińska Zofia 2008 SSP 14 V-400m
48. Kowalska Natalia 2007 SP Lusówko V-400m
49. Kowalski Jakub 2010 SP Lusówko IV-400m
50. Kozal Milena 2012 FTI Kids III-200m
51. Kroma Arkadiusz 2007 SP OPALENICA V-400m
52. Kroma Grzegorz 2009 SP OPALENICA IV-400m
53. Król Adam 2007 Night Runners VI-800m
54. Król Marcin 2011 Night Runners IV-400m
55. Krzyżagórski Ignacy 2011 przedszkole w Stęszewie III-200m
56. Krzyżagórski Wojciech 2009 SP w Stęszewie IV-400m
57. Kubiak Jakub 2013 Mamy-biegamy II-100m
58. Kubiak Oliwier 2016 Mamy-Biegamy I-100m
59. Kurowski Franek 2014 Garzyn II-100m
60. Kurowski Kacper 2010 Garzyn IV-400m
61. Kusztelska Paulina 2007 SP nr 2 w Mosinie V-400m
62. Leśniczak Olga 2016 Stęszew I-100m
63. Lisiak Julia 2008 Zawsze w biegu V-400m
64. Lisiak Nikola 2012 Zawsze w biegu III-200m
65. Mackiewicz Hanna 2012 Rokietnica Biega III-200m
66. Mackiewicz Jakub 2010 Rokietnica Biega IV-400m
67. Maćkowski Marcel 2009 ZS Kąkolewo IV-400m
68. Maćkowski Mieszko 2010 ZS Kąkolewo IV-400m
69. Majorczyk Filip 2007 Szkoła Podstawowa w Stęszewie V-400m
70. Malczewski Kacper 2009 SŁYNNI KENIJCZYCY IV-400m
71. Michalak Julia 2009 Szkoła Podstawowa w Jeziorkach V-400m
72. Michalczyk Magdalena 2014 Przedszkole Janka Wędrowniczka II-100m
73. Michalczyk Marta 2008 SP nr 1 Mosina V-400m
74. Mietlicki Cyryl 2010 Lipno Stęszew IV-400m
75. Mietlicki Tymon 2012 Sapowice III-200m
76. Mitura Kacper 2012 Komorniki III-200m
77. Mitura Piotr 2015 Komorniki I-100m
78. Mułkowski Franciszek 2010 Szkoła Podstawowa w Porażyn IV-400m
79. Mydlak Agata 2010 Szkoła Podstawowa w Stęszewie IV-400m
80. Mydlak Julia 2014 Przedszkole Stęszew II-100m
81. Napierała Leon 2008 Publiczna Saleziańska Szkoła Podstawowa Poznań V-400m
82. Napierała Rozalia 2010 Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 2 IV-400m
83. Napierała Wanda 2014 Poznań II-100m
84. Olejniczak Wiktoria 2010 Szkoła Podstawowa Stęszew IV-400m
85. Orwat Nikodem 2009 SP nr 27 w Poznaniu IV-400m
86. Osicka Amelia 2012 Parkrun Poznań Osicki Team III-200m
87. Osicka Zuzanna 2006 Parkrun Poznań Osicki Team VI-800m
88. Pachurka Adam 2010 ZSP MODRZE IV-400m
89. Pachurka Oliwia 2007 ZSP MODRZE V-400m
90. Padurski Marcin 2007 Podstawowa 2 w STESZEWIE V-400m
91. Palicka Aleksandra 2013 Stęszew III-200m
92. Palicki Jakub 2011 Stęszew III-200m
93. Patela Kacper 2007 SP Krosno V-400m
94. Patela Michał 2015 AF MOSINA TEAM I-100m
95. Patela Paweł 2010 SP Krosno IV-400m
96. Pawlicka Karolina 2007 SP Lubon V-400m
97. Piasecka Amelia 2016 Steszew I-100m
98. Piątkowska Agata 2016 Stęszew I-100m
99. Piątkowska Kinga 2012 Przedszkole w Stęszewie III-200m
100. Pietrowiak Julia 2011 Stęszew III-200m
101. Pietrowiak Wiktoria 2015 Stęszew I-100m
102. Płóciniczak Damian 2011 Modrze III-200m
103. Płóciniczak Ewa 2015 Modrze II-100m
104. Podraza Olaf 2015 Borówiec I-100m
105. Podraza Pola 2009 SP51 V-400m
106. Polaczyk Maria 2012 Stęszew III-200m
107. Polaczyk Paulinka 2009 sp stęszew IV-400m
108. Poncyliusz Adam 2014 Przedszkole Familijne Ranczo II-100m
109. Poncyliusz Wiktor 2007 SP nr 28 Poznań-Kiekrz V-400m
110. Pruska Zofia 2009 Szkoła Podstawowa nr 70 V-400m
111. Pruski Jan 2007 Szkoła Podstawowa nr 70 V-400m
112. Przewoźniak Klaudia 2006 Szymanowski Team / SP 4 Kościan VI-800m
113. Przewoźniak Tomasz 2008 UKS Czwórka Kościan V-400m
114. Przybylska Klaudia 2009 Stęszew IV-400m
115. Przybylska Oliwia 2012 Przedszkole Stęszew III-200m
116. Przybylski Krzysztof 2011 Przedszkole Stęszew III-200m
117. Radojewski Wiktor 2008 Przeźmierowo V-400m
118. Rewers Oliwier 2013 Przedszkole w Opalenicy II-100m
119. Roth Antoni 2007 Night Runners/ Sp17 VI-800m
120. Rybacka Małgorzata 2008 RybaTeam V-400m
121. Rybarczyk Wojtek 2014 Plewiska II-100m
122. Rybarczyk Zosia 2009 Synchro Poznań IV-400m
123. Rykaczewska Zofia 2014 Komorniki II-100m
124. Sroka Anna 2012 Plewiska III-200m
125. Sroka Jakub 2010 Plewiska IV-400m
126. Stęsik Mikołaj 2011 korona Zakrzewo III-200m
127. Styczyński Cezary 2010 Szkoła Podstawowa w Stęszewie IV-400m
128. Szafran Ksawery 2008 SP 1 Komorniki V-400m
129. Szafran Oliwia 2008 SP 1 Komorniki V-400m
130. Szafrański Olgierd 2013 Przedszkole Stęszew II-100m
131. Szafrański Oliwier 2006 Szkoła Podstawowa w Stęszewie VI-800m
132. Szymkowiak Amelia 2007 ZSP Modrze V-400m
133. Szymkowiak Kacper 2007 Szkoła Podstawowa w Stęszewie V-400m
134. Szymkowiak Lena 2013 ZSP Modrze III-200m
135. Szymkowiak Zuzanna 2009 Szkoła Podstawowa w Stęszewie IV-400m
136. Ślisińska Wiktoria 2008 Szkoła Podstawowa w Jeziorkach V-400m
137. Śliwinski Kacper 2009 Stęszew IV-400m
138. Targosz Igor 2008 Akademia Reissa V-400m
139. Tomaszewski Nikodem 2009 Stęszew V-400m
140. Tritt Hania 2015 Skrzynki II-100m
141. Tritt Kalina 2013 SP Jeziorki II-100m
142. TuszyŃski Jakub 2015 POZNAŃ I-100m
143. Uryzaj Igor 2010 STRYKOWO IV-400m
144. Waszkowiak Joanna 2010 Mosina IV-400m
145. Wiechcińska Julia 2012 Niebieski Balonik Plewiska III-200m
146. Wiśniewska Wiktoria 2010 Szkola podstawowa w stęszewie IV-400m
147. Wiśniewski Borys 2015 Stęszew I-100m
148. Woźniak Wiktor 2008 Podstawowa w Stęszewie V-400m
149. Zaremba Zuzanna 2007 S.P. Borek Wlkp / UKS Jedynka Gostyń V-400m
150. Zwierzyński Adam 2011 Przedszkole Stęszew III-200m
151. Zwierzyński Jakub 2013 Przedszkole Stęszew III-200m