Lista startowa

Poznańska Piwna Mila #11

Poznań 02.07.2022



Liczba zgłoszonych zawodników: 223


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Fala ->
1. Alankiewicz Jakub 1997 Młode Wilki grupa 4
2. Antkowiak Jacek 1990 Pijoki nie biegacze grupa 8
3. Antkowiak Joanna 1990 Pijoki nie biegacze grupa 8
4. Apiecionek Martyna 1992 Tandhem NTonBike grupa 0%
5. Badach Sylwester 1989 Sprinterzy Sigmeo grupa 2
6. Balcerek Katarzyna 1984 Kozia Nostra grupa 0%
7. Białęcka Danuta 1989 Wataha grupa 2
8. Biedalak Krzysztof 1984 Swarzędz grupa 0%
9. Biedalak Piotr 1959 Swarzędz grupa 5
10. Bieganski Sebastian 1977 Poznan grupa 1
11. Biegańska Alksandra 1980 Poznań grupa 1
12. Bilicki Łukasz 1976 Gniezno grupa 2
13. Błaszczyk Damian 1995 Poznań grupa 4
14. Bobak Andrzej 1981 Poznań grupa 1
15. Boiński Kamil 1997 Konarzewo grupa 5
16. Bojko Jan 1986 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew grupa 5
17. Bondaruk Petro 1995 Poznan grupa EXTREME
18. Borowski Bartosz 1992 Lej mi dwa grupa 8
19. Bromberek Dawid 1992 CIACH Poznań grupa EXTREME
20. Bruszkowski Mateusz 1994 Toruńskie alkusy grupa 8
21. Brzóska Paweł 1992 Buffalo Soldier Team grupa 2
22. Buzalski Tomasz 1988 Lej mi dwa grupa 8
23. Chamier-Ciekiński Oskar 1993 Heavy Weight AA Club grupa EXTREME
24. Cichocki Andrzej 1997 Poznań grupa 7
25. Cichy Wojciech 1972 Lej mi dwa grupa 8
26. Cieślewicz-Galas Katarzyna 1979 HERNIK TEAM grupa 8
27. Ciszak Łukasz 1993 Śmiłowo grupa 8
28. Cyganiak Adrian 1988 Robak88.pl grupa 0%
29. Cyplik Patryk 1995 Wojownicy Wódy grupa 6
30. Czaja Dominik 1980 DZIKIE KUNY W TRANSPORCIE grupa 1
31. Czepułkowski Łukasz 2004 Poznań grupa EXTREME
32. Czepułkowski Mateusz 2002 Poznań grupa EXTREME
33. Czerski Grzegorz 1997 Jack Mamona Club grupa 4
34. Czerski Mikołaj 1999 Jack Mamona Club grupa 4
35. Deczkowska Marta 1989 Wataha grupa 2
36. Dłużyński Kajetan 1994 Leszno grupa 3
37. Dolski Piotr 1978 Poznań grupa 3
38. Duda Cezary 1999 Poznan grupa 1
39. Dudkowski Roman 1967 Poznań grupa 3
40. Dufrat Marta 1993 Poznań grupa 8
41. Dunajewski Wojciech 1995 Przynieś mi piwo kobieto grupa 8
42. Dylewski Michał 1992 Sprinterzy Sigmeo grupa 2
43. Działo Bartłomiej 1995 Poznań grupa 3
44. Ellmann Filip 1989 Styl Pijanego Mistrza grupa 4
45. Fedorowicz Karolina 1995 Poznań grupa 1
46. Formanek Dominik 1988 Walka Kostrzyn grupa 4
47. Frąckowiak Jakub 2001 Skórzewo grupa EXTREME
48. Furmanek Jakub 1995 Team Szwagry grupa 1
49. Gałczyński Marcin 1982 Poznań grupa 1
50. Gaweł Joachim 1994 Get Noticed grupa 7
51. Gawlińska Patrycja 1998 So Piwko Pije grupa 4
52. Gawliński Adrian 1996 So Piwko Pije grupa 4
53. Giera Tomasz 1983 Kamionki grupa 4
54. Gładysz Bogusław 1963 Poznań grupa 3
55. Gostyńska Beata 1980 Poznań grupa 8
56. Goździak Łukasz 1987 Pomoc Mierzona Kilogramami grupa 2
57. Góralski Michał 1982 ONNINEN grupa 2
58. Grewling Sebastian 1994 Kórnik grupa 4
59. Gruszkiewicz Aleksander 1991 Kostrzyn grupa 4
60. Grzebyta Bartłomiej 1994 Poznań grupa 3
61. Grzesiński Łukasz 1980 Tarnowo Podgórne grupa 1
62. Grześkowiak Rafał 1993 Drużyna za Pisiąt Groszy grupa EXTREME
63. Grzybowski Jakub 1980 Kozia Nostra grupa 3
64. Grzymski Krystian 1993 Poznań grupa 4
65. Gustaw Małgorzata 1979 Ekipa spod żabki grupa 3
66. Haufa Maciej 1977 Poznań grupa EXTREME
67. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM grupa 8
68. Hliwa Damian 1992 Get Noticed Agency grupa 7
69. Hofmański Rafał 1988 Wojownicy Wódy grupa 6
70. Jabłoński Maciej 1993 PFC grupa 2
71. Jagielski Łukasz 1992 jagielski_team grupa 1
72. Janik Mateusz 1997 Poznań grupa 1
73. Jankowski Adam 1986 Kapitan Morgan Team grupa 2
74. Jeneralczyk Natalia 1993 Poznań grupa 4
75. Jezierski Mikołaj 1995 Poznań grupa 1
76. Jeziorska Aleksandra 1995 Poznań grupa 2
77. Jędrzejczyk Łukasz 1993 Poznań grupa 0%
78. Jójka Marek 1977 Poznań grupa 3
79. Jurkiewicz Daniel 1988 Klub Amatorów Tanich Trunków grupa 1
80. Kabala Bartosz 1995 #biegiemwlas grupa 7
81. Kaczmarek Adam 1985 ONNINEN grupa 2
82. Kaczmarek Jan 1997 Rokietnica grupa 8
83. Kalata Tomasz 1991 Poznań grupa 4
84. Karaszewski Jakub 1993 Graki grupa 8
85. Karczewski Tycjan 2002 Poznań grupa EXTREME
86. Kasperski Dawid 1982 Szamotuły grupa 1
87. Kaźmierczak Mikołaj 1995 Piję tylko przez presję otoczenia grupa EXTREME
88. Knap Mateusz 1988 Dzikie kuny w transporcie grupa 1
89. Konieczny Maciej 1989 Środa Wielkopolska grupa EXTREME
90. Kończak - Grzybowska Ewa 1981 Kozia Nostra grupa 3
91. Koprowski Marcin 1986 Koper grupa 8
92. Kosiorek Darek 1967 Poznań grupa 3
93. KostrzyŃska Jolanta 1969 Poznań grupa 2
94. Kośmicki Jakub 1992 Lej mi dwa grupa 8
95. Kowalczyk Adam 1993 graki grupa 8
96. Kowalczyk Joanna 1992 Maupka Team grupa 0%
97. Kowalski Piotr 1980 Poznań grupa 1
98. Kowalski Stanisław 1989 SPM grupa 4
99. Kozak Kamil 1997 Przeźmierowo grupa 3
100. Krakowiak Jakub 1992 Dąbrowa grupa 4
101. Królikiewicz Paweł 1980 ONNINEN grupa 2
102. Kruś Marek 1960 Poznań grupa 4
103. Kruś Marek 1993 Poznań grupa 4
104. Krzewiński Sebastian 1989 Poznań grupa 4
105. Krzycka Katarzyna 1983 Maupka Team grupa 0%
106. Krzyżaniak Maciej 1990 Szwagry grupa 8
107. Kubala Bartosz 1997 #szybciutko grupa 7
108. Kucharzyk Denis 1993 Onninen grupa 2
109. Kurowiak Klaudyna 1970 SERIKON TEAM grupa 6
110. Kurzeja Kamil 1991 Poznań grupa 4
111. Lewandowski Bartek 1973 Poznań grupa 0%
112. Łasiński Hubert 1992 Lej mi dwa grupa 8
113. Łaszczyńska Małgorzata 1973 Gorzów Wielkopolski grupa 0%
114. Ławecki Bartosz 1995 Pije z obaw, że zostanę abstynentem grupa EXTREME
115. Maciński Marcin 1984 Dragons grupa EXTREME
116. Maćkowiak Norbert 1976 Pijoki nie biegacze grupa 8
117. Maćkowski Marcin 1992 Team Buffalo Soldier grupa 2
118. Majchrzak Jacek 1988 Pjotery grupa 3
119. Majchrzak Jakub 2004 Daszewice grupa 6
120. Majchrzak Mirka 1991 Pjotery grupa 3
121. Majewski Stanisław 1998 WWW grupa 4
122. Maliński Tomasz 1991 Walka Kostrzyn grupa 4
123. Małłek Maciej 1982 Zalasewo grupa 2
124. Mańkowski Tomasz 1991 Wojownicy Wódy grupa 6
125. Marciniak Mikołaj 1997 Granowo grupa 5
126. Marcinkowski Mateusz 1994 Przynieś mi piwo kobieto grupa 8
127. Matusiak Artur 1989 HERNIK TEAM grupa 8
128. Michalczyk Marcin 1978 Ejbry grupa 2
129. Michalski Łukasz 1990 Zielona Góra grupa 3
130. Mikołajczak Paweł 1994 Piję tylko przez presję otoczenia grupa EXTREME
131. Misiukiewicz Arkadiusz 1986 Lipowa grupa EXTREME
132. Mróz Bartosz 1991 Wracam z urlopu grupa 3
133. Mucha Marek 1999 Poznań grupa 7
134. Muklewicz Mateusz 1993 Poznań grupa 4
135. Muszyński Adrian 1998 WWW grupa 4
136. Niwak Jakub 1997 Krzywiń grupa 1
137. Noga Paulina 1991 ZMECZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW grupa 5
138. Noga Pawel 1990 ZMECZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW grupa 5
139. Nowak Michal 1991 Wojownicy wódy grupa 6
140. Nowak Zelislaw 1984 Zalasewo grupa 2
141. Nowicki Patryk 1991 Poznań grupa 4
142. Nowinka Dawid 1993 Graki grupa 8
143. Odważny Krzysiek 1965 Ejbry grupa 2
144. Olejniczak Paulina 1993 Buffalo Solider Team grupa 2
145. Palka Grzegorz 1952 SERIKON TEAM grupa 6
146. Paluczek Krzysztof 1992 So Piwko Pije grupa 4
147. Pałka Dawid 2004 Serikon Team grupa 6
148. Pałka Emilia 1999 Serikon Team grupa 6
149. Pałka Krystian 1976 Serikon Team grupa 6
150. Paszkiewicz Julia 1987 Zmęczeni na starcie Dobiegniew grupa 5
151. Pawlak Patryk 1995 Gdyby Putin pił piwko nie byłoby wojny grupa EXTREME
152. Pekala Konrad 1995 Serikon Team grupa 6
153. Piątek Bartosz 1989 No Ambition Crew grupa 0%
154. Piątek Jakub 1990 Komorniki MTB TEAM grupa 0%
155. Piechocki Robert 1971 Poznań grupa 8
156. Piórczyński Patryk 1994 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW grupa 5
157. Płaza Artur 1985 Poznań grupa 0%
158. Podbylska Magdalena 1976 Zmeczeni na starcie Dobiegniew grupa 5
159. Podbylski Łukasz 1976 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew grupa 5
160. Pogudz Mateusz 1992 Pijacko jeszcze mocniejsi, biegowo jeszcze słabsi. grupa 7
161. Przybecki Nikodem 1985 Sprinterzy Sigmeo grupa 2
162. Przybylski Łukasz 1989 So Piwko Pije grupa 4
163. Przygocki Sebastian 1985 Poznań grupa 1
164. Rabiczko Paweł 1992 Pijacko jeszcze mocniejsi, biegowo jeszcze słabsi. grupa 7
165. Raburski Łukasz 1994 Krzycko Wielki grupa 3
166. Ratajszczak Dominik 1988 Kościan grupa EXTREME
167. Reniec Damian 1992 So Piwko Pije grupa 4
168. Rolniczak Krystyna 1983 Poznań grupa EXTREME
169. Roth Piotr 1984 Kozia Nostra grupa 0%
170. Różalski Gracjan 1992 Poznań (Poznań-Nowe Miasto) grupa 4
171. Ruciński Artur 1986 Pomoc Mierzona Kilogramami grupa 2
172. Ruciński Piotr 1990 Pomoc Mierzona Kilogramami grupa 2
173. Rybczyński Szymon 1993 Graki grupa 8
174. Rychlewska Joanna 1997 Poznań grupa 1
175. Rychlik Łukasz 1996 Poznań grupa 7
176. Sakwa Michał 1998 Chludowski koneser grupa 4
177. Sarnowska Emilia 2002 Poznań grupa 3
178. Sawicki Radosław 1986 Kiszkowo grupa 8
179. Sawicki Tomasz 1982 Pakersi grupa 8
180. Schmidt Jacek 1966 HERNIK TEAM grupa 8
181. Seifert Sylwia 1972 Serikon Team grupa 6
182. Serwa Daniel 1979 Ekipa spod żabki grupa 2
183. Siwiec Marek 1994 Zmęczeni na starcie Dobiegniew grupa 5
184. Skiba Weronika 1997 Rokietnica grupa 8
185. Skotarczak Robert 1970 Poznań grupa 3
186. Skwara Maciej 1996 KS Polidupa grupa 2
187. Smykaj Radosław 1982 Poznań grupa 2
188. Sroka Bartosz 1980 Bielsko-Biala grupa EXTREME
189. Stafiński Andrzej 1993 Poznań grupa 8
190. Stefaniak Adam 1985 Puszcza grupa EXTREME
191. Stobiecki Marcin 1992 Aleksandrów Łódzki grupa 5
192. Szal Łukasz 1991 Walka Kostrzyn grupa 4
193. Szczesny Michał 1989 Lej mi dwa grupa 8
194. Szlachta Marcin 1988 Przeźmierowo grupa 3
195. Szydzik Aleks 1993 Graki grupa 8
196. Śliwocki Kajetan 2002 Poznań grupa EXTREME
197. Tomaszewski Dariusz 1989 Koźmin Wlkp grupa EXTREME
198. Tomaszewski Piotr 1998 Alkokrasnoludy grupa EXTREME
199. Tomys Wiesław 1969 Poznań grupa 5
200. Trojanowski Tomasz 1990 ZMECZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW grupa 5
201. Tyrek Dominik 1989 Kapitan Morgan Team grupa 2
202. Uniejewski Przemek 1985 Biedrusko grupa 4
203. Urbański Leszek 1979 Plewiska grupa 2
204. Wachowski Piotr 1992 Dzikie kuny w transporcie grupa 1
205. Wacławski Dominik 1997 Młode wilki grupa 4
206. Walczak Łukasz 1983 OSP Lusowo grupa 0%
207. Wasiak Dariusz 1980 Lej mi dwa grupa 8
208. Weiss Krzysztof 1993 Dzikie kuny w transporcie grupa 1
209. Wiciak Maciej 1984 Wracam z urlopu grupa 0%
210. Wilczak Kacper 1991 ONI grupa EXTREME
211. Winczek Mateusz 1995 Piła grupa 5
212. Wiorek Waldemar 1973 Kocie Doły grupa 5
213. Wiśniewska Katarzyna 1995 Poznań (Poznań-Nowe Miasto) grupa 4
214. Witek Krzysztof 1983 Poznań grupa 2
215. Witkowski Norbert 1993 Poznań grupa 4
216. Wojdanowicz Tomasz 1991 Poznań grupa 3
217. Wojnowska Aleksandra 1982 Poznań grupa 4
218. Wolff Łukasz 1986 Sigmeo grupa 2
219. Wołos Jakub 1979 Poznań grupa EXTREME
220. Woźniak Adam 1978 Ejbry grupa 2
221. Zwierzchowski Piotr 1991 Poznań grupa 7
222. Zwierzewicz Tomasz 1995 Heavy weight AA Club grupa EXTREME
223. Zwiranowski Władysław 2000 SIGMEO grupa 1