Lista startowa

V Poznańska Piwna Mila

Poznań 30.03.2019
Dystans: 1600 m



Liczba zgłoszonych zawodników: 211


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Fala ->
1. Adamczak Joanna 1985 KB Szamotuły grupa 6
2. Adamski Mateusz 1997 Poznań grupa 9
3. Andrałojć Pawel 1980 Poznań grupa 1
4. Andraszyk Oskar 1989 Żbikoryjówki grupa 6
5. Andrzejewski Jarosław 1964 KP5M grupa 2
6. Andrzejewski Kamil 1986 Gdzie? grupa 7
7. Bajek Adam 1987 szczecin grupa 6
8. Balcerzak Paweł 1993 Siadło grupa 5
9. Bandosz Michał 1990 NHP Poznań grupa 9
10. Baranowski Karol 1993 Zimin grupa 5
11. Barringer Dylan 1993 Poznan grupa 1
12. Bąk-Machowiak Sylwia 1975 MachTeam grupa 0
13. Bera Dagmara 1995 KOLOROWE DRINKI grupa 9
14. Bibik Andrzej 1988 Uzarzewo grupa 8
15. Bielecki Sławomir 1989 Naramowice Biegają grupa 7
16. Bilicki Łukasz 1981 Gniezno grupa 2
17. Błażejczyk Karol 1991 Pijacko już nie tak mocni, biegowo ciągle słabi grupa 7
18. Bonicka Marta 1993 szczecin grupa 6
19. Bórkowski Grzegorz 1956 NHP Poznań grupa 9
20. Brodziszewski Wiesław 1959 Brodex Team Swarzędz grupa 2
21. Budzisz Piotr 1998 alko wydry grupa 2
22. Burchard Paweł 1992 Pijacko już nie tak mocni, biegowo ciągle słabi grupa 7
23. Burdzy Marek 1992 Twoja Stara grupa 9
24. Chromiński Tomasz 1986 Poznań grupa 1
25. Cichy Piotr 1988 Września grupa 3
26. Ćwiok Patryk 1999 Golęcińscy Browarnicy grupa 9
27. Dębowski Marek 1983 beCYKL Sulęcin grupa 4
28. Drzeżdżon Wojciech 2000 Poznań grupa 5
29. Dydymski Michał 1982 Spawstal po godzinach grupa 4
30. Dydymski Tomasz 1981 SPAWSTAL grupa 4
31. Dzikowski Ryszard 1959 KB.GEPARD grupa 8
32. Federowicz Grzegorz 1977 Wataha Grupa Treningowa grupa 1
33. Fedtke Jakub 1995 KOLOROWE DRINKI grupa 9
34. Fik-Kiona Joanna 1978 KB Szamotuły grupa 6
35. Florczak Mateusz 1989 Szukam żony grupa 9
36. Florkiewicz Anna 1979 KB Szamotuły grupa 0
37. Franczyszyn Zbigniew 1984 Poznań grupa 2
38. Franczyszyn-Portka Magdalena 1979 Poznań grupa 2
39. Gajda Wojciech 1987 rycerze ortalionu grupa 6
40. Gałczyński Marcin 1982 Malcanów grupa 6
41. Garbaciak Krzysztof 1983 Zalasewo grupa 2
42. Gawlińska Patrycja 1998 So Piwko Pije grupa 6
43. Gawliński Adrian 1996 So Piwko Pije grupa 6
44. Gąsiorowski Bartłomiej 1980 Poznan grupa 5
45. Glowacka Adrianna 1979 Sulęcinek grupa 6
46. Goerszewska Anna 1981 KB Szamotuły grupa 6
47. Górczak Łukasz 1991 NHP Poznań grupa 9
48. Gramza Adam 1993 UKS Szybki Lopes Nekla grupa 5
49. Grochowska Joanna 1985 Poznań grupa 4
50. Grochowski Marek 1983 Poznań grupa 4
51. Gruszczyński Adrian 1988 Szamotuły KKS grupa 4
52. Hanuszewicz Pamela 1993 szczecin grupa 6
53. Hańćkowiak Piotr 1988 Bogucin grupa 4
54. Helbik Jarosław 1987 BAR - Beer And Run grupa 6
55. Iwankiewicz Krzysztof 1982 Gdzie? grupa 7
56. Jackowiak Jakub 2000 Mosina grupa 5
57. Jagielski Łukasz 1992 AZS UAP grupa 1
58. Janas Jakub 1995 Poznań grupa 4
59. Jankowska Natalia 1983 Środa Wielkopolska grupa 6
60. Jankowski Maciej 1979 Poznań grupa 2
61. Janos Sylwia 1974 1974 grupa 1
62. Jaworek Dorota 1984 MMA DEVIL MIEDZYCHOD grupa 1
63. Jeske Jacek 1986 Poznań grupa 6
64. Jóźwiak Jarosław 1976 KP5M grupa 2
65. Jung Szymon 1992 Spawstal po godzinach grupa 4
66. Jurkiewicz Daniel 1988 Poznań grupa 4
67. Kabat Anna 1992 BAR - Beer And Run grupa 6
68. Kaliska Paulina 1981 Poznan grupa 5
69. Kaźmierczak Jarosław 1981 Spawstal po godzinach grupa 4
70. Kieler Aleksandra 1993 Luchadores grupa 1
71. Kiljańczyk Bartosz 1973 Biernatki grupa 1
72. Klamycki Krzysztof 1986 Bogucin grupa 2
73. Kolan Paweł 1970 Poznań grupa 3
74. Konieczna Zofia 1983 Poznan grupa 5
75. Konieczny Karol 1984 EzL grupa 2
76. Konstańczak Joanna 1983 Night Runners grupa 2
77. Kordas Jacek 1989 Bydgoszcz grupa 4
78. Koronka Sebastian 1988 Września grupa 3
79. Korytowski Andrzej 1972 ☺ Wolę wino, najlepiej własne ☺ grupa 8
80. Kosińska Magdalena 1980 Solec kujawski grupa 4
81. Kostrzyńska Ewa 1974 KB Szamotuły grupa 6
82. Kostrzyńska Jolanta 1969 1969 grupa 2
83. Kowalczyk Adam 1993 Poznań grupa 4
84. Kowalewska Maja 2000 Golęcińscy Browarnicy grupa 9
85. Kowaliński Michał 1985 Gdzie? grupa 7
86. Kowolik Michał 1988 Sharky grupa 6
87. Kożuch Marcin 1984 Koziegłowy grupa 4
88. Krasińska Aleksandra 1994 Poznań grupa 7
89. Krauze Rafał 1993 Motarzyno grupa 6
90. Krawczyk Katarzyna 1983 KB Szamotuły grupa 6
91. Krzyżaniak Maciej 1990 Szwagry grupa 6
92. Kuczynski Kacper 1996 Wrocław grupa 9
93. Kuczyńska Alicja 1992 Poznań grupa 9
94. Kukuś Rafał 1977 Wataha Grupa Treningowa grupa 1
95. Kulak Andrzej 1987 Szwagry grupa 6
96. Kuszak Kacper 1993 UKS Szybki Lopes grupa 5
97. Kwita Marcin 1999 Golęcińscy Browarnicy grupa 9
98. Lampka Robert 1968 TriAlko Tulce grupa 8
99. Lemańska Magdalena 1976 Bydgoszcz grupa 4
100. Lizak Norbert 1989 Sharky grupa 6
101. Łaganowski Błażej 1990 Siekierki Wielkie grupa 0
102. Ławiak Tomasz 1993 Poznań grupa 4
103. Łączyński Tomasz 1983 Szamotuły KKS grupa 4
104. Ługowicz Radosław 1982 KU-PA-MIĘCI grupa 4
105. Machowiak Maciej 1972 MachTeam grupa 5
106. Maciński Marcin 1984 Dragons grupa 9
107. Majchrzak Jacek 1988 Pjotery grupa 4
108. Majchrzak Robert 1984 Imex Team grupa 1
109. Małecki Piotr 1992 Paja Team grupa 4
110. Małodobry Krzysztof 1966 Barlinek grupa 2
111. MargaŃska Anna 1980 Zielonka grupa 4
112. Mateuszczyk Anna 1991 Szczecin grupa 6
113. Matuszak Maciej 1979 Spawstal po godzinach grupa 4
114. Mazurkiewicz Ewa 1995 Poznań grupa 7
115. Michalak Marcin 1986 Poznań grupa 9
116. Michalczyk Marcin 1978 Ejbry grupa 2
117. Mieczkowski Dariusz 1984 Szturmowcy grupa 6
118. Miertuszka Michał 1992 Twoja Stara grupa 9
119. Mojzykiewicz Kornel 1982 Poznań grupa 2
120. Molak Dawid 1981 Szturmowcy grupa 6
121. MrÓz Szymon 1992 MOSINA grupa 5
122. Musiał Marcin 1991 Daj piontaka grupa 4
123. Musiał Rafał 1988 Poznań grupa 3
124. Neumann Bartosz 1989 Poznań grupa 9
125. Nojman Łukasz 1992 Suchy Las grupa 9
126. Nowak Piotr 1979 Złotniki grupa 3
127. Nowak Radosław 1983 12WBOT grupa 1
128. Nowicki Adam 1992 Kleszczewo grupa 5
129. Odważny Krzysztof 1965 Ejbry grupa 2
130. Olszak Karol 1990 TOWER POWER grupa 4
131. Orzoł Krzysztof 1991 BAR - Beer And Run grupa 6
132. Owczarzak Bartosz 1987 TOWER POWER grupa 4
133. Pawlaczek Anna 1978 Wataha Grupa Treningowa grupa 1
134. Pawlak Piotr 1982 Gdzie? grupa 7
135. Pawliczak Tomasz 1985 EzL grupa 2
136. Piątek Łukasz 1995 Żodyń grupa 1
137. Piskulski Marek 1978 KU-PA-MIĘCI grupa 4
138. Pogudz Mateusz 1992 Pijacko już nie tak mocni, biegowo ciągle słabi grupa 7
139. Pomorska Joanna 1987 Kostrzyn grupa 2
140. Popiela-Kukuś Katarzyna 1979 Wataha Grupa Treningowa grupa 1
141. Portka Marcin 1974 Poznań grupa 2
142. Przeczewski Piotr 1982 Poznań grupa 1
143. Przewoźny Janusz 1996 Poznań grupa 7
144. Przybylska Anna 1985 Środa Wlkp grupa 6
145. Przybylski Łukasz 1989 So Piwko Pije grupa 6
146. Przybylski Zbyszek 1986 KÓRNIK grupa 6
147. Ratajczak Paweł 1990 Paja Team grupa 4
148. Reniec Damian 1992 So Piwko Pije grupa 6
149. Reniec Julita 1992 So Piwko Pije grupa 6
150. Rusinek Marzena 1981 Koziegłowy grupa 9
151. Rusnaczenko Marcin 1983 Poznań grupa 5
152. Rusnaczenko Piotr 1981 Poznań grupa 5
153. Rybczynski Michal 1985 EzL grupa 2
154. Rybicki Szymon 1987 Śrem grupa 1
155. Siczek Konrad 1992 BAR - Beer And Run grupa 6
156. Siemaszko Michał 1986 Gdzie? grupa 7
157. Sikorska Anita 1994 Żbikoryjówki grupa 6
158. Siminiak Katarzyna 1979 Pniewy grupa 4
159. Skoczylas Wojciech 1989 Szczecin grupa 7
160. Skwara Maciej 1996 Polidupa grupa 7
161. Smierzchała Adam 1972 Mosina Bike Challegne grupa 3
162. Smierzchała Marta 1980 Poznań grupa 3
163. Sobieniak Przemysław 1977 Cel w zasięgu nóg. grupa 4
164. Sokółka Małgorzata 1977 MMA DEVIL MIEDZYCHOD grupa 1
165. Stelmaszewski Sławomir 1977 Kwilcz grupa 1
166. Stemplewski Łukasz 1984 Gniezno grupa 4
167. Stoinski Andrzej 1982 Poznan grupa 5
168. Szczęsna Ewa 1987 Poznań grupa 9
169. Szewczyk Artur 1998 alko wydry grupa 2
170. Szulc Mariusz 1990 Spawstal po godzinach grupa 4
171. Szybiak Bartosz 1995 KOLOROWE DRINKI grupa 9
172. Szymański Aleksander 1972 Oleksy Biega grupa 1
173. Świt Anna 1987 rycerze ortalionu grupa 6
174. Talarek Maciej 1975 Oborniki grupa 0
175. Tamas Mateusz 1990 Poznań grupa 6
176. Tądrowski Bartosz 1998 Czerniejewo grupa 5
177. Tomaszewski Marcin 1984 Śrem grupa 6
178. Triebwasser Mirosław 1964 Bydgoszcz grupa 4
179. Trzybulski Kazimierz 1983 Mykam po zatorzu grupa 1
180. Tułaza Marcin 1998 WAT grupa 4
181. Urbanowski Paweł 1989 Luciny grupa 6
182. Walczak Cezary 1984 Zaniemyśl grupa 4
183. Walczak Łukasz 1983 Osp Lusowo grupa 0
184. Walczak Paweł 1987 BAR - Beer And Run grupa 2
185. Walkowiak Robert 1997 Śrym grupa 1
186. Wartecki Łukasz 1985 ZGON grupa 4
187. Wasążnik Piotr 1995 ZGON grupa 4
188. Wątroba Mariusz 1977 S-Mario grupa 1
189. Wątroba Sylwia 1978 S-Mario grupa 1
190. Wencka Maciej 1992 Pijacko już nie tak mocni, biegowo ciągle słabi grupa 7
191. Werblińska Natalia 1995 Poznan grupa 1
192. Wiciak Maciej 1984 Poznań grupa 5
193. Wisiorek Mirosława 1991 Pjotery grupa 4
194. Witkowski Marcin 1990 Poznań grupa 2
195. Wittig Adam 1983 Swarzędz grupa 2
196. Wizła-Urbanowska Karolina 1991 Luciny grupa 6
197. Wleczyk Krzysztof 1994 Targowa Górka grupa 6
198. Wojciechowski Mateusz 1990 Luboń grupa 3
199. Wojczakowska Karolina 1993 Poznań grupa 4
200. Woś Andrzej 1963 Gorzów Wielkopolski grupa 3
201. Woźniak Adam 1978 Ejbry grupa 2
202. Zaleszczak Renata 1970 KB Szamotuły grupa 6
203. Zawada Adam 1972 Brodex Team Swarzędz grupa 2
204. Zawiślak Adam 1992 Night Runners grupa 2
205. Zaworski Szymon 1999 wat grupa 4
206. Zieliński Piotr 1990 Poznań grupa 2
207. Żebrowski Przemysław 1986 Poznań grupa 4
208. Żelazowska Katarzyna 1979 Pniewy grupa 4
209. Żołądkowska Kalina 1981 6 łap grupa 6
210. Żołądkowski Michał 1981 6 łap grupa 6
211. Żurawka Paweł 1988 Husaria Race Team grupa 1