Lista startowa

Poznańska Piwna Mila #zostańwdomu

Poznań 24-26.04.2020



Liczba zgłoszonych zawodników: 161


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Fala ->
1. Aftyka Mateusz 1997 BEER RUNNERS TEAM grupa 1
2. Andrałojć Paweł 1980 Poznań grupa 1
3. Baksalary Dariusz 1977 Seecom grupa 7
4. Bandur Grzegorz 1988 KB MANIAC POZNAŃ BAR grupa 4
5. Baranowski Dawid 1983 Kung-Fu Małpy od chlania do biegania grupa X
6. Barc Aneta 1994 Śrem grupa 8
7. Barszcz Jakub 1982 TOWER POWER grupa 3
8. Bartkowski Adam 1975 Poznań grupa 4
9. Basalak Patryk 1991 POZNAŃ grupa 5
10. Berendt Łukasz 1978 Reda grupa 7
11. Bodzianowski Bogdan 1985 Poznań grupa 1
12. Bórkowski Grzegorz 1956 Gowarzewo grupa 8
13. Bórkowski Mikołaj 1983 Poznań grupa 8
14. Brodziszewski Wiesław 1959 Brodex Team Swarzędz grupa 2
15. Burchard Paweł 1992 Pijacko mocni jak nigdy, biegowo słabi jak zawsze grupa 6
16. Bzowy Daniel 1987 Poznań grupa 3
17. Chudzicki Marek 1985 Abstynenci grupa 2
18. Cieślik Julia 1995 Lufa Kółko grupa 5
19. Czernielewski Robert 1977 Swarzędz grupa 4
20. Dawiec Dawid 1989 Poznań grupa 1
21. Dębowski Krzysztof 1972 Night Runners Września grupa 5
22. Dolińska Paulina 1994 Poznań grupa 5
23. Dubas Bartosz 1987 Otchłań Hadesu grupa 1
24. Dyzert Sławomir 1975 Szamotuły grupa 7
25. Feist Zdzisław 1967 TOWER POWER grupa 3
26. Franczyszyn-Portka Magdalena 1979 Poznań grupa 2
27. Gadzina Beata 1995 Poznań grupa 5
28. Gadzina Natalia 1992 Poznań grupa 1
29. Gawlik Krystian 1981 NOWY TOMYŚL grupa 5
30. Gostomska Małgorzata 1980 Rebellion of Free Runners grupa 8
31. Grabarkiewicz Patryk 1985 Oldstars Team grupa 8
32. Gradziński Łukasz 1982 Ravens grupa 3
33. Grządzielewski Fabian 1986 Holdeksquad grupa 3
34. Grzempczak Michał 1980 HOLDEKSQUAD grupa 3
35. Hałas Paweł 1995 Wybrzeże Klatki Schodowej grupa 8
36. Haniewicz Magdalena 1983 Holdesquad grupa 3
37. Helbik Jarosław 1987 BAR - Beer And Run zostańwdomu
38. Hliwa Damian 1992 Poznań grupa 1
39. Jabłecki Tomasz 1991 Stęszew grupa 5
40. Jabłoński Maciej 1993 Grupa Amatorów Tanich Trunków grupa 5
41. Jackowiak Mariusz 1984 Holdeksquad grupa 3
42. Janoś Sylwia 1974 1974 grupa X
43. Jąkalski Arkadiusz 1981 abstynenci grupa 2
44. Jenek Sławomir 1970 Sii runners club grupa 4
45. Jęchorek Piotr 1986 Połajewo grupa 4
46. Jędraszczyk Norbert 1979 Fenix Leszno grupa 8
47. Jędrzejczak Grzegorz 1975 poznań grupa 8
48. Józefczak Tomasz 1995 Lufa Kółko grupa 5
49. Józefiak Mateusz 1991 Kociugi grupa 4
50. Jóźwiak Arkadiusz 1981 Garbatych i Prostych grupa 5
51. Jurkiewicz Daniel 1988 Grupa Amatorów Tanich Trunków grupa 5
52. Kaleta Arkadiusz 1975 Holdeksquad grupa 3
53. Kaleta Tomasz 1976 Holdeksquad grupa 3
54. Kamiński Szymon 1998 Wybrzeże Klatki Schodowej grupa 8
55. Kieczur Wojciech 1985 Ravens grupa 3
56. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan Team grupa 0
57. Klajber Adrian 1996 Lufa Kółko grupa 5
58. Klemczak Jakub 1984 Piwożłopy Gniezno grupa 3
59. Konstańczak Joanna 1983 1983 grupa 8
60. Kopczyk Marcin 1982 Warszawa grupa 4
61. Kowalski Adam 1987 Ravens grupa 3
62. Koza Sebastian 1993 Ssw Team Krosnice grupa 7
63. Kozak Bartosz 1991 Wrocław grupa X
64. Kozłowska Karolina 1983 #koziołki_team grupa 0
65. Kozłowska Malwina 1995 Dirty Sparrows zostańwdomu
66. Kruś Krzysztof 1959 Banda Łysego grupa 3
67. Kruś Marek 1960 Banda Łysego grupa 3
68. Kruś Marek 1993 Banda Łysego grupa 3
69. Kruś Mariusz 1984 Banda Łysego grupa 3
70. Krzemińska Jolanta 1983 Biegowe Świry grupa 8
71. Krzyżaniak Maciej 1990 Szwagry grupa 8
72. Kubeczak Michał 1988 Poznań grupa 8
73. Lijewski MichaŁ 1983 PIJACZYNY Z WINOGRAD grupa 4
74. Lijewski Tomasz 1978 AMATORSKA LIGA CHULIGANKA SWAJ grupa 4
75. Lipert Remigiusz 1991 Ravens grupa 3
76. Lorenz Artur 1991 Poznań grupa X
77. Luleczka Magdalena 1985 Kijanki Team grupa 1
78. Łączyński Tomasz 1983 FC Szamotuły grupa 7
79. Machowiak Maciej 1972 MachTeam grupa 4
80. Majchrzak Jacek 1988 Pjotery grupa 4
81. Małodobry Krzysztof 1966 Barlinek grupa 2
82. Marut Mikołaj 1993 Gniezno grupa 2
83. Misterska Anna 1990 Holdeksquad grupa 3
84. Mojzykiewicz Kornel 1982 Pan grupa 2
85. Muszynski Pawel 1978 Zalasewo Zaiwania grupa 4
86. Muszyński Przemysław 1996 Poznań grupa 0
87. Nadrowski Kamil 1985 Nadrowski TEAM grupa 1
88. Nikadon Magdalena 1976 Poznań grupa 8
89. Niżnik Marcin 1989 KUOKA yeam grupa 1
90. Nowak Marcin 1992 Poznań grupa 8
91. Nowak Mariusz 1992 GZP team grupa 4
92. Nowak Michał 1983 Stabilny grunt grupa 1
93. Ochnicki Łukasz 1982 HERMES TEAM grupa 5
94. Ogoniak Dawid 1987 HOLDEKSQUAD grupa 3
95. Olejniczak Dawid 1995 Jarocin grupa 8
96. Olejniczak Gosia 1981 Poznań grupa 1
97. OmieczyŃski Adam 1986 SILVER OPTYK grupa 5
98. Orłowski Daniel 1988 Lufa Kółko grupa 5
99. Oszewska-Kubot Izabela 1981 Kórnik grupa 4
100. Paczkowski Łukasz 1990 Poznań grupa 1
101. Pawlak Janusz 1990 Przecław grupa 3
102. Pich Damian 1994 GZP team grupa 4
103. Pich Kamil 1989 gryfow slaski grupa 4
104. Pich Patryk 1991 GZP team grupa 4
105. Piechowiak Artur 1971 Wągrowiec grupa 4
106. Pięta Michał 1985 Oldstars Team grupa 8
107. Pogudz Mateusz 1992 Pijacko mocni jak nigdy, biegowo słabi jak zawsze grupa 6
108. Pohland Paweł 1984 Poznań grupa 1
109. Portka Marcin 1974 Poznań grupa 2
110. Postaremczak Magdalena 1976 Swarzędz grupa 4
111. Przybylska Agnieszka 1972 Poznań grupa 1
112. Przybylska Ania 1985 Bez piwa nie biegamy grupa 4
113. Przygoda Maciej 1978 Poznań grupa 2
114. Puzdrakiewicz Karolina 1996 Września grupa 3
115. Ratajczak Tomasz 1989 Puszczykowo grupa 8
116. Ratajczyk Radosław 1987 Poznań grupa 6
117. Ratuszny Jakub 1989 Gostyn grupa 8
118. Ratuszny Michał 1987 Leszno grupa 8
119. Raźniak Bartosz 1997 Jarocin grupa 8
120. Rowiński Tomasz 1976 Costa Blanca grupa 7
121. Rygiewicz Wojciech 1965 Biegowe Świry grupa 0
122. Sawa Tomasz 1990 Ravens grupa 3
123. Schimber Daniel 1984 Leszno grupa 8
124. Siemieński Tomasz 1989 Ravens grupa 3
125. Smyk Marcin 1990 Poznań grupa 3
126. Sobek Mateusz 1987 Kung fu małpy :od chlania do biegania grupa X
127. Sobiecka Marta 1992 SŁUPCA grupa X
128. Solnica Robert 1974 Somsiedzki Tim grupa 1
129. Starczewski Łukasz 1978 Poznań grupa 5
130. Staszkiewicz Łukasz 1981 Gniezno grupa X
131. Stępień Klaudia 1987 TOWER POWER grupa 3
132. Szablewski Bartosz 1994 Lufa Kółko grupa 5
133. Szajkowski Mateusz 1994 Luboń grupa 5
134. Szczęsny Marcin 1977 Warszawa grupa X
135. Szczygielski Patryk 1990 Piwożłopy Gniezno grupa 3
136. Szeliga Dawid 1991 Bez ograniczeń grupa 0
137. Szeszuła Sebastian 1992 Wataha - Łączy nas bieganie grupa 3
138. Szklarski Dawid 1992 Oborniki grupa 4
139. Szumińska Magdalena 1981 Poznań grupa 8
140. Szybiak Bartosz 1995 Wybrzeże Klatki Schodowej grupa 8
141. Szybiak Sebastian 1990 Wybrzeże Klatki Schodowej grupa 8
142. Śmichura Krzysztof 1986 Swarzędz grupa 8
143. Taracha Adam 1985 Copacabana grupa 1
144. Wachacz Marcin 1992 Holdeksquad grupa 3
145. Wachowski Robert 1983 Koziegłowy grupa 4
146. Walczak Łukasz 1983 OSP Lusowo grupa 0
147. Walczak Paweł 1987 BAR - Beer And Run zostańwdomu
148. Wawrzyniak Piotr 2001 Plewiska grupa 2
149. Wiciak Maciej 1984 wracam z urlopu grupa 5
150. Wisiorek Mirka 1991 Pjotery grupa 4
151. Wleczyk Krzysztof 1994 UKS Milesza Targowa Górka grupa 7
152. Woźniak Marta 1985 Komorniki grupa 8
153. Wysocki Łukasz 1982 Ravens grupa 3
154. Zawada Adam 1972 Brodex Team Swarzędz grupa 2
155. Zawistowski Piotr 1991 Puszczykowo grupa 4
156. Zimna Katarzyna 1991 Drużyna Szpiku grupa 5
157. Znój Tomasz 1979 Klub Aktywnych parkrun Skórzec grupa 1
158. Zych Maciek 1979 Piwożłopy Gniezno grupa 3
159. Żebrowski Przemysław 1986 Żeberka grupa 4
160. Żołądkowska Kalina 1981 Bez piwa nie biegamy grupa 4
161. Żołądkowski Michał 1981 Bez piwa nie biegamy grupa 4