Lista startowa

Poznańska Piwna Mila Na Targach

Poznań 31.07.2021



Liczba zgłoszonych zawodników: 168


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Fala ->
1. Abramowicz Damian 1971 REKSIO TEAM grupa 1
2. Adamczak Jakub 1996 Bukowiec grupa 7
3. Agaciak Mateusz 1991 Piątkowo Na Biegowo grupa 3
4. Banaszak Anna 1990 Sprinterzy Sigmeo grupa 2
5. Bańka Bartłomiej 1994 Poznań grupa 7
6. Baranowski Dawid 1983 Kung-Fu Małpy od chlania do biegania grupa 1
7. Bartkowiak Jakub 1992 Poznań grupa 1
8. Ben1 Duży 1988 DużyBen grupa 2
9. Ben2 Duży 1988 DużyBen grupa 2
10. Ben3 Duży 1988 DużyBen grupa 2
11. Ben4 Duży 1988 DużyBen grupa 2
12. Ben5 Duży 1988 DużyBen grupa 2
13. Bernat Krzysztof 1988 Laserowe Dzidy grupa 1
14. Błażejczyk Karol 1991 Biegowo jako tako, pijacko jak zwykle grupa 5
15. Boiński Bartosz 1992 DużyBen grupa 2
16. Borucki Bartosz 1990 Promienko grupa 8
17. Bórkowski Grzegorz 1956 NHP Poznań grupa 7
18. Bórkowski Piotr 1962 NHP Poznań grupa 7
19. Brodziszewski Wiesław 1959 Brodex Team Swarzędz grupa 8
20. Bromberek Dawid 1992 CIACH Poznań grupa 7
21. Bruzździński Krystian 1994 Boruja Kościelna grupa 7
22. Bruździński Patryk 1998 Cicha Góra grupa 7
23. Budzisz Piotrek 1998 AlkoWydry grupa 8
24. Budzyński Paweł 1984 Wymiatacze SIP grupa 4
25. Bukalski Zbigniew 1970 Luboń grupa 1
26. Buńkiewicz Przemysław 2000 Poznań grupa 1
27. Burchard Paweł 1992 Biegowo słabi pijacko mocni grupa 5
28. Chmiel Mateusz 1988 Laserowe Dzidy grupa 1
29. Chopkowicz Joanna 1986 Poznań grupa 2
30. Cieślewicz-Galas Katarzyna 1979 HERNIK TEAM grupa 1
31. Ciszewska Paulina 1994 DużyBen grupa 2
32. Czerniawski Grzegorz 1986 Poznań grupa 4
33. Duda Mateusz 1997 Poznań grupa 1
34. Dziurka Bartosz 1993 Siekierki Wielkie grupa 4
35. Falkiewicz Agata 1978 Aktywnie grupa 8
36. Foltyniewicz Błażej 1985 DużyBen grupa 2
37. Frąckowiak Jakub 1988 SIPy grupa 4
38. Fryśna Agnieszka 1994 TEAM Żaróweczki grupa 7
39. Furmaniak Mateusz 1989 Sparta Chlunners grupa 4
40. Furtak Julia 2001 Lublin grupa 3
41. Gaworski Filip 1988 DużyBen grupa 2
42. Gładysz Bogusław 1963 Poznań grupa 3
43. Górczak Łukasz 1991 NHP Poznań grupa 7
44. Gradzi Rafał 1995 DużyBen grupa 2
45. Grześkowiak Rafał 1993 Drużyna za Pisiąt Groszy grupa 1
46. Gustaw Małgorzata 1979 Góra grupa 8
47. Guziński Grzegorz 1993 Drink&Drive grupa 1
48. Heckert Patryk 1990 Sprinterzy Sigmeo grupa 2
49. Helbik Jarosław 1987 BAR - Beer And Run grupa 8
50. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM grupa 1
51. Huzarewicz Adrian 1996 Harnaś z puchy grupa 4
52. Jabłoński Maciej 1993 Grupa Amatorów Tanich Trunków grupa 1
53. Jagielski Łukasz 1992 SZYSZKI CHMIELOWE grupa 6
54. Jasiński Arkadiusz 1977 SZCZECIN grupa 7
55. Jójka Marek 1977 Poznań grupa 3
56. Jurek Bogdan 1965 Druzyna Szpiku grupa 6
57. Kabat Anna 1992 BAR - Beer And Run grupa 8
58. Kałuża Krzysztof 1967 Szamotuły grupa 3
59. Kamiński Mikołaj 1997 Wągrowiec grupa 1
60. Kandora Marian 1953 LAZ Iserlohn grupa 1
61. Kapitańczyk Paweł 1989 Poznan grupa 8
62. Karpiński Bartosz 1982 DużyBen grupa 2
63. Kępa Bartosz 1991 Sparta Chlunners grupa 4
64. Klich Katarzyna 1969 Polkowice grupa 7
65. Kołodziejek Bartosz 1994 Poznań grupa 7
66. Konieczny Maciej 1989 Środa Wielkopolska grupa 1
67. Konieczny Piotr 1977 Poznań grupa 4
68. Kosiorek Darek 1967 Poznań grupa 3
69. Kownacki Arkadiusz 1967 Wataha Łączy Nas Bieganie grupa 1
70. Krawczyk Bartek 1993 Piwo to nie alkohol grupa 1
71. Król Kacper 1998 Melina grupa 1
72. Kubiak Dawid 1997 Alkusy grupa 5
73. Kubiak Paweł 1997 KS Polidupa grupa 2
74. Kula Dawid 1988 DużyBen grupa 2
75. Kupsz Karol 1998 64-300 grupa 7
76. Lehmann Paweł 1975 Zbąszyń grupa 7
77. Lewicki Wlodzimierz 1959 Dziadek biega grupa 1
78. Lichocki Grzegorz 1990 Reprezentant alkofamilii grupa 4
79. Lis MichaŁ 1974 LUBOŃ grupa 1
80. Lisewski Filip 1999 TEAM Żaróweczki grupa 7
81. Ławniczak Bartosz 2000 Alkusy grupa 5
82. Łączyński Tomasz 1983 FC Szamotuły grupa 4
83. Madajczak Krzysztof 1992 Poznan grupa 7
84. Małodobry Krzysztof 1966 Barlinek grupa 1
85. Mańkowski Tomasz 1991 Wojownicy Wódy grupa 4
86. Marciniak Mikołaj 1997 Granowo grupa 7
87. Markiewicz Barbara 1987 Poznań grupa 8
88. Markowski Radosław 1992 Lusówko grupa 5
89. Mątewski Marcin 1998 Poznań grupa 4
90. Michałkiewicz Maciej 1996 Alkusy grupa 5
91. Młynarczyk Mateusz 1997 Jasionna grupa 2
92. Mocek Bartosz 1995 Kościan grupa 4
93. Molski Kamil 1999 Alkusy grupa 5
94. Mościcki Igor 1979 Apator Powogaz S.A grupa 5
95. Nazaruk Szymon 1981 Wielotów grupa 4
96. Niemczuk Piotr 2001 Poznań grupa 3
97. Nowak Jakub 1996 Wagrowiec grupa 1
98. Nowak Michał 1991 Wojownicy Wódy grupa 4
99. Nowak Piotr 1986 Koszalin grupa 1
100. Nowicki Hubert 1974 Poznań grupa 1
101. Ochnio Marta 1968 BARLINEK grupa 3
102. Ogrodowicz Michał 1992 Laserowe Dzidy grupa 1
103. Orwat Paweł 1990 Apator Powogaz S.A grupa 5
104. Orzoł Krzysztof 1991 BAR - Beer And Run grupa 8
105. Patrzykąt Hubert 1994 Konin grupa 1
106. Pawlak Paulina 1992 DużyBen grupa 2
107. Piekarski Marek 1996 Melina grupa 1
108. Pietek Robert 1972 OFIX.PL BIKE TEAM grupa 3
109. Pijanowski Mateusz 2000 JP grupa 7
110. Piskorski Lukasz 1983 Poznań grupa 4
111. Płociniczak Piotr 1993 Melina grupa 1
112. Pogudz Mateusz 1992 Biegowo jako tako, pijacko jak zwykle grupa 5
113. Polus Kacper 1993 Niedzielni Sportowcy / PUB McLaren grupa 7
114. Przybylska Anna 1985 Bez piwa nie biegamy grupa 1
115. Przybył Piotr 1972 EASY RUNNERS grupa 4
116. Ratajszczak Dominik 1988 Sepienko grupa 3
117. Ratajszczak Maciej 1988 Czempiń grupa 5
118. Rosenbaum Olga 1991 Brak grupa 8
119. Rozmiarek Łukasz 1992 WKS Gryżyna Runner grupa 4
120. Rurek Michał 1993 Niedzielni Sportowcy / PUB McLaren grupa 7
121. Rybkowski Jakub 1990 Poznań grupa 7
122. Rychlewska Agnieszka 1993 Aga grupa 1
123. Rynarzewski Maciej 1986 Kokoszczyn grupa 8
124. Schmidt Jacek 1966 HERNIK TEAM grupa 1
125. Serwa Daniel 1979 Góra grupa 2
126. Skrok Pawel 1987 Słubice grupa 1
127. Skrzypczak Agnieszka 1970 DużyBen grupa 2
128. Skrzypczak Karol 1998 Osiek grupa 4
129. Skrzypczak Łukasz 1997 Baraniaka grupa 1
130. Skudzawska Dorota 1997 Poznań grupa 7
131. Skwara Maciej 1996 KS Polidupa grupa 2
132. Sobieraj Patryk 1997 Poznań grupa 1
133. Sokołowski Jakub 2000 Poznań grupa 1
134. Starański Łukasz 1988 Alkusy grupa 5
135. Stefaniak Adam 1985 PUSZCZA grupa 7
136. Stefaniak Maciej 1988 gRUNwald Team Poznań grupa 5
137. Stefańska Cyndia 1989 Szreniawa grupa 8
138. Stolarek Sebastian 1989 SPARTA RUNNERS grupa 4
139. Szafarczyk Tomasz 2001 Góra grupa 2
140. Szott Leszek 1962 Zbąszyń grupa 7
141. Szwedowicz Łukasz 1985 Koszalin grupa 1
142. Szybiak Bartosz 1995 Wybrzeże Klatki Schodowej grupa 8
143. Szymczak Bartosz 2002 Gniezno grupa 2
144. Szymczak Wojciech 1988 PARAGRAF grupa 8
145. Śpiączka Mateusz 1995 Niedzielni Sportowcy / PUB McLaren grupa 7
146. Świerkowska Weronika 1994 Gniezno grupa 1
147. Tadyszak Piotr 1973 RNG grupa 1
148. Tomaszewski Janusz 1986 Laserowe Dzidy grupa 1
149. Utrajczak Daniel 1977 100 MCP grupa 7
150. Walczak Michał 1988 Wymiatacze SIP grupa 4
151. Walczak Robert 1980 Cytadela by Night grupa 8
152. Walkowiak Daria 1992 Poznań grupa 7
153. Wencka Maciej 1992 Poznań grupa 5
154. Wesołowska Iwona 1984 Plewiska grupa 4
155. Wesołowski Łukasz 1983 Plewiska grupa 4
156. Wester Mikael 1958 Stockholm Tri grupa 5
157. Wiciak Maciej 1984 Wracam z urlopu grupa 4
158. Winczek Mateusz 1995 Piła grupa 7
159. Witkowski Krzysztof 1983 Perła Chmielowa grupa 7
160. Włodarczak Dawid 1999 Alkusy grupa 5
161. Wojtysiak Mateusz 1994 Alkusy grupa 5
162. Wolff Łukasz 1986 Sprinterzy Sigmeo grupa 2
163. Wolski Michał 1996 Harnaś z puchy grupa 4
164. Wosiński Artur 1978 #brakRuchuJestZly grupa 4
165. Zawada Adam 1972 Brodex Team Swarzędz grupa 8
166. Ziółkowska Joanna 1977 Rogalinek grupa 8
167. Żołądkowska Kalina 1981 Bez piwa nie biegamy grupa 1
168. Żołądkowski Michał 1981 Bez piwa nie biegamy grupa 1