Lista startowa

7 Poznańska Piwna Mila

Poznań 28.09.2019
Dystans: 1600 m



Liczba zgłoszonych zawodników: 329


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Fala ->
1. Abramowicz Damian 1971 REKSIO TEAM grupa 1
2. Andrałojć Paweł 1980 Poznań grupa 1
3. Andrzejewski Ewelina 1985 Motylki grupa 5
4. Andrzejewski Kamil 1986 Gdzie? grupa 6
5. Andrzejewski Karol 1983 Kijanki Team grupa 2
6. Andrzejewski Michał 2000 Kościan grupa 7
7. Andrzejewski Patryk 1979 Motylki grupa 5
8. Arseniuk Jakub 1990 Poznań grupa 4
9. Badach Sylwester 1989 Sprinterzy Sigmeo grupa 4
10. Banaszak Anna 1990 Sprinterzy Sigmeo grupa 4
11. Bandur Grzegorz 1988 BAR KB MANIAC grupa X
12. Baraniak Paweł 1994 Mosina grupa 5
13. Baranowski Sebastian 1981 Sigmeo grupa 4
14. Bartkowski Adam 1975 Poznań grupa 4
15. Bartyzel Grzegorz 1994 Honda Civc grupa X
16. Barycka Izabela 1991 Poznań grupa 5
17. Bączkowski Maciej 1988 Poznań grupa 1
18. Bąk Maciej 1994 Inpost grupa 8
19. Bednarczyk Agata 1989 Poznań grupa 7
20. Berg Piotr 1980 Poznań grupa 1
21. Biedalak Krzysztof 1984 Swarzędz grupa 0
22. Bielecki Sławomir 1989 Naramowice biegają grupa 7
23. Binek Maciej 1997 Baranowo grupa X
24. Bizan Łukasz 1979 40 club grupa 1
25. Błaszczak Krzysztof 1979 Baborowo grupa 7
26. Błażejczyk Karol 1991 Pijacko jednak mocni, biegowo jednak słabi. grupa 7
27. Bogiel Sebastian 1994 Poznań grupa 4
28. Borkowicz Barbara 1993 Pijaki grupa 3
29. Borkowicz Jakub 1992 Pijaki grupa 3
30. Bromberek Dawid 1992 Poznań grupa 7
31. Cegielska Ewelina 1985 Panie,daleko jeszcze grupa 3
32. Cegielski Rafał 1987 Panie daleko jeszcze grupa 3
33. Ceglarz Patrycja 1996 DDRUNINGTEAM grupa 7
34. Ceglarz Paweł 1975 Witkowice grupa 7
35. Chołoda Krzysztof 1975 Pomoc mierzona kilogramami grupa 2
36. Chuda Laura 2000 Gniezno grupa 4
37. Cichowski Tomasz 1987 Młode wilki grupa X
38. Ciesielski Damian 1994 Poznań grupa 3
39. Czajka Krystian 1981 Poznań grupa 8
40. Czajkowska Ewa 1975 Szalone One grupa 8
41. Czajkowski Robert 1974 Szalone One grupa 8
42. Czerniec Igor 1991 Gdzie? grupa 6
43. Czernielewski Robert 1977 Swarzędz grupa 4
44. Czerwiński Krzysztof 1996 Poznań grupa 5
45. Dąbrowska Agnieszka 1969 Łodziaki i Plewiszczaki na Chmielu grupa 5
46. Dąbrowski Daniel 1975 Poznań grupa 5
47. Dąbrowski Tomasz 1969 Łodziaki i Plewiszczaki na Chmielu grupa 5
48. Dębowski Dawid 1998 Września grupa 5
49. Dłubała Przemysław 1982 poznań grupa 6
50. Doliwka Kamil 1981 Afro-fit Wataha grupa 2
51. Draber Piotr 1991 Biegacze Celebryci grupa 1
52. Draszczyk Arkadiusz 1989 Starowiejska Shore grupa 4
53. Dubas Bartosz 1987 Otchłań Hadesu grupa 8
54. Duda Jadwiga 1957 Szamotuły grupa 0
55. Duda Roman 1981 SUBOKA TEAM grupa 4
56. Dudziak Michał 1987 Bydgoszcz grupa 8
57. Dylewska Katarzyna 1993 Pijaki grupa 3
58. Dylewski Michał 1992 Sprinterzy Sigmeo grupa 4
59. Ekiert Łukasz 1992 Poznań grupa 4
60. Fabia Grzegorz 1994 KAEM grupa 1
61. Filipiak Robert 1994 Mosina grupa 5
62. Formanek Dominik 1988 Walka Kostrzyn grupa 6
63. Franczyszyn-Portka Magdalena 1979 Poznań grupa 2
64. Frysiak Marcin 1979 BISKUPICE grupa 7
65. Fryz Paweł 1993 Leszno grupa 4
66. Gacek Katarzyna 1982 COSTA BLANCA grupa 7
67. Gadzina Beata 1995 Poznań grupa 5
68. Gadzina Natalia 1992 Poznań grupa 5
69. Gajb Norbert 1968 OPZ ZAWARCIE grupa 1
70. Gajda Wojciech 1987 Rycerze Ortalionu grupa 4
71. Gągola Henryk 1951 Czteropak grupa 5
72. Głąb Jarosław 1988 Poznań grupa 2
73. Gogojewicz Michał 1974 Gruszczyn grupa 3
74. Gogojewicz Piotr 1971 Poznań grupa 3
75. Goszczyk Adam 1976 Poznań grupa 2
76. Gracz Mikolaj 1992 Ryczywół grupa X
77. Greser Artur 1974 ORGANIC TEAM grupa 7
78. Groszak Krzyszof 1984 Biedrusko grupa 7
79. Gruszczyński Adrian 1988 FC Szamotuły grupa 4
80. Gruszkiewicz Aleksander 1991 Kostrzyn Wielkopolski grupa 6
81. Grzempczak Michał 1980 Alkopatusy grupa 3
82. Grzempka Izabela 1972 Szalone One grupa 8
83. Grzempka Piotr 1972 Szalone One grupa 8
84. Grześkowiak Rafał 1993 Drużyna za pisiąt groszy grupa X
85. Gurlaga Natalia 1993 Poledanceschool Team grupa 4
86. Guzek Jacek 1976 NOWY TOMYSL grupa 0
87. Haniewicz Jacek 1988 ALKOPATUSY grupa 3
88. Haniewicz Krzysztof 1986 ALKOPATUSY grupa 3
89. Haniewicz Magdalena 1983 Alkopatusy grupa 3
90. Hańćkowiak Piotr 1988 Bogucin grupa X
91. Haufa Krzysztof 1976 Kiekrz grupa 6
92. Haufa Maciej 1977 Poznań grupa 3
93. Heckert Patryk 1990 Sprinterzy Sigmeo grupa 4
94. Hoffa Jakub 1996 HOFFKI TEAM grupa 3
95. Hoffa Piotr 1973 HOFFKI TEAM grupa 3
96. Hofman Dariusz 1984 Wataha Wałcz grupa 2
97. Hordych Jan 1997 WNPiD UAM grupa 8
98. Iwankiewicz Krzysztof 1982 Gdzie? grupa 6
99. Jackowiak Mariusz 1984 Alkopatusy grupa 3
100. Jackowiak Radosław 1993 Allebrowar grupa 2
101. Jagielski Łukasz 1992 AZS UAP grupa 5
102. Janeczko Michał 1992 Hepatil grupa 7
103. Janicka Paula 1991 Poznań grupa 5
104. Jankowski Tomasz 1971 Lucky LUZers grupa 7
105. Janoś Sylwia 1974 1974 grupa X
106. Jarosiński Samuel 1990 Allebrowar grupa 2
107. Jaśkiewicz Łukasz 1990 Poznań grupa 6
108. Jaśkowiak Joanna 1997 Wągrowiec grupa 8
109. Jeżuchowski Łukasz 1995 Wągrowiec grupa 8
110. Józefiak Dawid 1993 Aż umrzemy! grupa 4
111. Jura Wojciech 1992 Pijaki grupa 3
112. Jurkiewicz Daniel 1988 Grupa Amatorów Tanich Trunków grupa X
113. Juszczak Tomasz 1976 Geopyra grupa 8
114. Kaczmarek Dorota 1979 Panie, daleko jeszcze? grupa 4
115. Kaczmarek Robert 1973 Gdzie ta meta grupa 0
116. Kaleta Arkadiusz 1975 Alkopatusy grupa 3
117. Kaleta Marek 1960 Dominowo grupa 8
118. Kaleta Tomasz 1976 Alkopatusy grupa 3
119. Kałuziak Joanna 1974 Łodziaki i Plewiszczaki na Chmielu grupa 5
120. Kałuziak Julian 1976 Łodziaki i Plewiszczaki na Chmielu grupa 5
121. Kałuża Krzysztof 1967 Szamotuły grupa 1
122. Kardasz Joanna 1985 Panie, daleko jeszcze? grupa 4
123. Karlak Malgorzata 1974 Śrem grupa 8
124. Kasikowska Małgorzata 1986 - grupa 7
125. Kasiński Radosław 1977 Hernik Team grupa 1
126. Kasprzak Tomasz 1980 Panie, daleko jeszcze? grupa 4
127. Kieczur Wojciech 1985 Borówiec grupa X
128. Kijak Robert 1977 Poznań grupa 4
129. Kinalski Adrian 1992 Hepatil grupa 7
130. Klemczak Jakub 1984 Team Gniezno grupa 3
131. Klingsport Kamil 1994 KAEM grupa 1
132. Kłosowski Szymon 1992 pijaki grupa 3
133. Kobus Mariusz 1977 SUBOKA TEAM grupa 4
134. Kolander Robert 1971 Poznań grupa 1
135. Kołaczyński Adam 1985 Motylki grupa 5
136. Konieczniak Marek 1972 czteropak grupa 5
137. Konieczny Maciej 1989 Środa Wielkopolska grupa X
138. Konieczyński Robert 1970 Organic Team grupa 7
139. Kontor Aleksandra 1990 Czarna Furia grupa 1
140. Kopczyk Marcin 1982 Warszawa grupa X
141. Koprowski Marcin 1986 Koper ;) team grupa 7
142. Koralewski Jacek 1977 Zalasewo grupa 4
143. Kostrzyńska Jolanta 1969 Poznań grupa 2
144. Kostusiak Patryk 1983 Poznań grupa 8
145. Kotlewski Dawid 1994 System Transport grupa 5
146. Kowalczyk Adam 1993 Graki grupa 8
147. Kowalinski Michal 1985 Gdzie? grupa 6
148. Kowalski Mateusz 1993 Pijacko jednak mocni, biegowo jednak słabi. grupa 7
149. Kozak Kamil 1997 Wracam z Urlopu grupa 5
150. Kozłowska Karolina 1983 #koziołki_team grupa 0
151. Kozłowski Damain 1989 Czapury grupa 2
152. Kozłowski Marcin 1979 #koziołki_team grupa 0
153. Krajewski Marcin 1987 Poznań grupa 2
154. Krasińska Aleksandra 1994 Starowiejska Shore grupa 4
155. Krotecki Patryk 1994 Rogoźno grupa 8
156. Kruś Marcin 1982 Banda Łysego grupa 3
157. Kruś Marek 1993 Banda Łysego grupa 3
158. Kruś Marek 1960 Banda Łysego grupa 3
159. Kruś Mariusz 1984 Banda Łysego grupa 3
160. Krysiewicz Aleksandra 1984 Poznań grupa 0
161. Krzyżaniak Maciej 1990 Szwagry grupa 7
162. Kubarska Jolanta 1976 Panie, daleko jeszcze ? grupa 3
163. Kubiaczyk Adrianna 1990 mosina grupa 8
164. Kubiaczyk Sebastian 1985 mosina grupa 6
165. Kuchtar Michał 1992 Allebrowar grupa 2
166. Kuczma Adrian 1989 Team Gniezno grupa 3
167. Kudła Mikołaj 1990 Poznań grupa 4
168. Kujawa Dawid 1991 KAEM grupa 1
169. Kulak Andrzej 1987 Poznań grupa 7
170. Kupińska Anita 1993 Poznań grupa 3
171. Kupiński Marcin 1991 Poznań grupa X
172. Kurczab Agnieszka 1992 Poznań grupa 7
173. Lewicki Kamil 1982 Donner Party grupa 8
174. Lijewski Tomasz 1978 AMATORSKA LIGA CHULIGANKA SWAJ grupa 4
175. Lisek Zbyszek 1974 Zielona Góra grupa X
176. Lorencen Paweł 1992 Loro grupa 5
177. Lubarski Marcin 1984 PKS Cebula grupa 5
178. Lubiatowski Roch 1986 System Transport grupa 5
179. Luleczka Magdalena 1985 Kijanki Team grupa 2
180. Łapajczyk Artur 1995 Poznań grupa 7
181. Ławiak Tomasz 1993 Poznań grupa 0
182. Łączyński Tomasz 1983 FC Szamotuły grupa 4
183. Machowiak Maciej 1972 MachTeam grupa 1
184. Maciuszek Rafał 1974 Geopyra grupa 8
185. Magdziarek Tomasz 1979 Drużyna Mirmiła grupa 8
186. Majchrzak Jacek 1988 Pjotery grupa 4
187. Majchrzak Marcin 1995 Mosina grupa 8
188. Malesza Andrzej 1978 Alkopatusy grupa 3
189. Maliński Tomasz 1991 Walka Kostrzyn grupa 6
190. Małyszka Adam 1977 organic team grupa 7
191. Mantaj Przemysław 1994 Poznań grupa 8
192. Marek Palpuchowski 1975 Alkopatusy grupa 3
193. Mądrawski Marcin 1994 Mosina grupa 5
194. Michalak Dawid 1990 Biernatki grupa 4
195. Michalak Weronikae 1996 1996 grupa 7
196. Michalczyk Marcin 1978 Ejbry grupa 2
197. Michocka Małgorzata 1970 Poznań grupa 1
198. Mikołajczak Barbara 1976 Poznań grupa 0
199. Mikołajczak Jakub 1978 Poznań grupa X
200. Misterska Anna 1990 Alkopatusy grupa 3
201. Młynarz Dominika 1995 Poznań grupa 3
202. Mojzykiewicz Kornel 1982 AWT grupa 2
203. Motylewska Barbara 1995 Poznań grupa 3
204. Mroziński Dawid 1979 Motylki grupa 5
205. Mróz Szymon 1992 Wracam z urlopu grupa 5
206. Mróz Waldemar 1991 Śrem grupa 4
207. Murawska Marta 1984 Motylki grupa 5
208. Muszyński Przemysław 1996 Uwaga Pies grupa 0
209. Nikonowicz Piotr 1988 Aż umrzemy! grupa 4
210. Nowacka Dominika 1993 UKS 4 grupa 4
211. Nowacka Dorota 1991 Poznań grupa 3
212. Nowak Jędrzej 1981 Donner Party grupa 8
213. Nowak Piotr 1972 swarzedz grupa 7
214. Nowakowski Rafał 1985 Poznań grupa 3
215. Odważny Krzysztof 1965 Ejbry grupa 2
216. Ogoniak Dawid 1987 Alkopatusy grupa 3
217. Osajda Piotr 1984 Swarzędz grupa 2
218. Osiowa Sara 1993 Poznan grupa 1
219. Ostapiński Łukasz 1986 Poznań grupa 7
220. Paczkowska-Śmigaj Iwona 1977 Łodziaki i Plewiszczaki na Chmielu grupa 5
221. Paczkowski Łukasz 1990 Poznań grupa 5
222. Pawlak Bartosz 1991 Biegiem na kebaba grupa 5
223. Pawlak Janusz 1990 1990 grupa 3
224. Pawlak Piotr 1982 Gdzie? grupa 6
225. Pawlak Żaneta 1992 Poznań grupa 7
226. Pawłowski Michał 1988 Ignex.pl grupa 2
227. Perkielewicz Mateusz 1987 Bez piwa nie biegamy grupa X
228. Pietek Katarzyna 1977 Bolechowo grupa 0
229. Pietek Robert 1972 OFIX.PL BIKE TEAM grupa 5
230. Pietraszewska Marzena 1973 Panie, daleko jeszcze ? grupa 3
231. Pikula Kamil 1997 Stare Bielice grupa 7
232. Płociniczak Piotr 1993 UKS 4 grupa 4
233. Pogudz Mateusz 1992 Pijacko jednak mocni, biegowo jednak słabi. grupa 7
234. Pohland Paweł 1984 Poznań grupa 1
235. Pomorska Joanna 1987 Awt grupa 2
236. Przybylska Anna 1985 Bez piwa nie biegamy grupa 4
237. Przygoda Maciej 1978 Drużyna Mirmiła grupa 8
238. Raczyński Mikołaj 1992 BiegajacyFilozof.pl / Vege Runners grupa 8
239. Radoła Marcin 1991 ŁĘKA MAŁA grupa 4
240. Radzioch Jędrzej 1994 Poznań grupa 6
241. Ratajczak Magdalena 1984 Motylki grupa 5
242. Ratajczak Mikołaj 1978 Motylki grupa 5
243. Ratajszczak Dominik 1988 Sepienko grupa X
244. Rolniczak Krystyna 1983 Poznań grupa 3
245. Romanowski Paweł 1997 Poznań grupa 6
246. Rostkowski Maciej 1992 Aż umrzemy! grupa 4
247. Roszak Henryk 1968 KLUB BIEGACZA KOMPANIA PIWOWARSKA grupa 1
248. Roszyk Marian Jerzy 1960 Maratończyk Poznań grupa 4
249. Roszyk Piotr 1998 Złotniki grupa 4
250. Rowiński Daniel 2001 COSTA BLANCA grupa 7
251. Rowiński Tomasz 1976 COSTA BLANCA grupa 7
252. Ruciński Artur 1986 Pomoc mierzona kilogramami grupa 2
253. Ruciński Piotr 1990 Pomoc mierzona kilogramami grupa 2
254. Rudawski Łukasz 1982 Poznań grupa 1
255. Rutkowska Anna 1969 Wataha Wałcz grupa 2
256. Rybacki Karol 1974 CZTEROPAK grupa 5
257. Rybczyński Szymon 1993 Graki grupa 8
258. Ryglowski Włodzimierz 1985 Gostyń grupa 4
259. Sawada Rafał 1976 Oborniki grupa 4
260. Sekulski Sebastian 1991 Swarzędz grupa 3
261. Sicińska Joanna 1993 pijaki grupa 3
262. Siemaszko Michał 1986 Gdzie? grupa 6
263. Sienkiewicz Dariusz 1983 Organic Team grupa 7
264. Sita Magdalena 1986 Allebrowar grupa 2
265. Skrabacz Mateusz 1989 Poznań grupa 6
266. Skwara Maciej 1996 Polidupa grupa 4
267. Smolny Jakub 1985 Leszno grupa 4
268. Smykaj Radosław 1982 Poznań grupa 2
269. Sobańska Angelika 1984 Soban Team grupa X
270. Sobański Leszek 1981 Soban Team grupa X
271. Sobiesińska Jolanta 1998 Czempiń grupa 5
272. Solich Tomasz 1990 System Transport grupa 5
273. Sołtysiak Marcin 1998 Poznań grupa 5
274. Stachowicz Adam 1975 Rogoźno grupa 4
275. Staniecki Krzystof 1978 Oborniki Wlkp grupa 0
276. Staszkiewicz Łukasz 1981 Gniezno grupa X
277. Stawarski Michał 1992 Hepatil grupa 7
278. Steczkiewicz Mariusz 1979 Maestro grupa 8
279. Stromczyński Miłosz 1986 Rabowice grupa 2
280. Struzik Grzegorz 1976 Jeżyce grupa 7
281. Stychański Mateusz 1994 Poznań grupa 4
282. Szał Łukasz 1991 Walka Kostrzyn grupa 6
283. Szczygielski Patryk 1990 Team Gniezno grupa 3
284. Szczygieł Daniel 1997 Poznań grupa 0
285. Szeliga Dawid 1991 Ryczywół grupa 0
286. Szewczyk Konrad 1995 Grudziądz grupa 4
287. Szewczyk Sylwester 1992 Grudziądz grupa 4
288. Szramka Emilil 1988 Poznań grupa 3
289. Szybiak Bartosz 1995 Jarocin grupa 8
290. Szydzik Aleks 1993 Graki grupa 8
291. Szymczak Krzysztof 1983 PRO366 grupa 7
292. Śmigaj Marcin 1984 Łodziaki i Plewiszczaki na Chmielu grupa 5
293. Świercz Dariusz 1966 Wałecka Ściema grupa 2
294. Świt Anna 1987 Rycerze Ortalionu grupa 4
295. Świt Paweł 1982 Rycerze Ortalionu grupa 4
296. Tadyszak Piotr 1973 RNG grupa 1
297. Tarnawski Maciej 1988 Poznań grupa 4
298. Tarnawski Marcin 1990 Poznań grupa 4
299. Twardowski Mateusz 1989 ALKOPATUSY grupa 3
300. Tworko Dawid 1989 31BLT grupa 0
301. Uniejewski Przemysław 1985 Banda Łysego grupa 3
302. Urbaniak Dorota 1994 Poznań grupa 3
303. Wachacz Marcin 1992 Alkopatusy grupa 3
304. Waligóra Marek 1983 ALKOPATUSY grupa 3
305. Wasik Łukasz 1983 Poznań grupa 3
306. Wawrzyniak Sandra 1988 Rycerze Ortalionu grupa 4
307. Wesołowski Bartosz 1985 Poznań grupa 2
308. Wiciak Maciej 1984 wracam z urkopu grupa 5
309. Wiese Sebastian 1990 Rogoźno grupa X
310. Wisiorek Mirka 1991 Pjotery grupa 4
311. Wiśniewski Sebastian 1993 Pijacko jednak mocni, biegowo jednak słabi. grupa 7
312. Wituła Łukasz 1988 Zbąszyń grupa 4
313. Wituła Monika 1991 Zbąszyń grupa 4
314. Wojtukiewicz Paweł 1994 Poznań grupa 5
315. Wojtysiak Mateusz 1990 Poznań grupa 1
316. Wolff Łukasz 1986 Sprinterzy Sigmeo grupa 4
317. Woś Przemysław 1973 Poznań grupa 5
318. Woźniak Adam 1978 Ejbry grupa 2
319. Woźniak Jarosław 1986 System Transport grupa 5
320. Wójciak Barbara 1993 Bez piwa nie biegamy grupa X
321. Wójcik-Pruczkowska Asia 1987 Panie, daleko jeszcze?! grupa 3
322. Zachara Bartosz 1988 Poznań grupa 1
323. Zadrożna Magdalena 1978 Wałcz grupa 2
324. Zadrożny Szymon 1978 Wataha Wałcz grupa 2
325. Zandek Marcin 1996 Kościan grupa 4
326. Zaranek Aleksandra 1992 Poledanceschool Team grupa 4
327. Zych Maciej 1979 Team Gniezno grupa 3
328. Żołądkowska Kalina 1981 Bez piwa nie biegamy grupa 4
329. Żołądkowski Michał 1981 Bez piwa nie biegamy grupa 4