Lista startowa

Poznańska Piwna Mila #10

Poznań 02.10.2021



Liczba zgłoszonych zawodników: 240


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Fala ->
1. Abramowicz Damian 1971 WATAHA grupa 1
2. Alamenciak Tomasz 1988 Klecko grupa 6
3. Andrałojć Paweł 1980 Poznań grupa 1
4. Antkowiak Jacek 1990 Swornowski Team grupa 9
5. Arseniuk Jakub 1990 Poznań grupa 1
6. Balcerek Katarzyna 1984 Luboń grupa 3
7. Banaszak Anna 1990 Sprinterzy Sigmeo grupa 3
8. Bartkowski Adam 1975 Adam Bartkowski grupa 3
9. Bączkowski Jan 1994 Team RUN Gołańcz grupa 5-0%
10. Bednarczyk Krzysztof 1982 Swornowski Team grupa 9
11. Białecki Adam 1991 Poznań grupa 5-0%
12. Biedalak Krzysztof 1984 Swarzędz grupa 5-0%
13. Bogusz Mikołaj 1996 Nypelek team grupa 9
14. Bonar Łukasz 1989 Mroźna Północ grupa 9
15. Borkowicz Barbara 1993 Pijaki grupa 3
16. Borkowicz Jakub 1992 Pijaki grupa 3
17. Brandyk Janusz 1987 Swornowski Team grupa 9
18. Brodziszewski Wiesław 1959 Brodex Team Swarzędz grupa 9
19. Bromberek Dawid 1992 Poznań grupa 8
20. Bruszkowski Łukasz 1994 Toruńskie Alkusy grupa 9
21. Bruszkowski Mateusz 1994 Toruńskie alkusy grupa 9
22. Brząkalski Dariusz 1991 n/d grupa 4
23. Bucki Rafał 1990 Gołańcz grupa 5-0%
24. Bukowiecki Michał 1991 Turek grupa 8
25. Buszta Agnieszka 1992 Milan Club Polonia grupa 6
26. Buszta Piotr 1989 Milan Club Polonia grupa 6
27. Buzalski Tomasz 1988 Poznań grupa 9
28. Cebulka Natalia 1998 Poznań grupa 9
29. Chopkowicz Joanna 1986 Poznań grupa 3
30. Chort Mateusz 1992 Pijaki grupa 3
31. Ciesielski Damian 1994 Crossfat grupa 9
32. Cieślawska Klaudia 1993 Alko rodzinka. grupa 9
33. Cieślewicz-Galas Katarzyna 1979 HERNIK TEAM grupa 1
34. Cyplik Patryk 1995 Wojownicy Wódy grupa 7
35. Deczkowska Marta 1989 DZIKI GON grupa 1
36. Draganow Karol 1997 Rogalinek grupa 7
37. Drzewiecki Paweł 1996 złote cichobiegi grupa 8
38. Dufrat Marta 1993 Poznań grupa 9
39. Florczak Mateusz 1989 Leszek Cwel grupa 9
40. Forteczna Ekipa 1983 - grupa 2
41. Forteczna Ekipa 1983 - grupa 2
42. Forteczna Ekipa 1983 - grupa 2
43. Forteczna Ekipa 1983 - grupa 2
44. Forteczna Ekipa 1983 - grupa 2
45. Forteczna Ekipa 1983 - grupa 2
46. Forteczna Ekipa 1983 - grupa 2
47. Forteczna Ekipa 1983 - grupa 2
48. Forteczna Ekipa 1983 - grupa 2
49. Forteczna Ekipa 1983 - grupa 2
50. Forteczna Ekipa 1983 - grupa 2
51. Forteczna Ekipa 1983 - grupa 2
52. Forteczna Ekipa 1983 - grupa 2
53. Frąckowiak Izabela 1989 Grodzisk Wielkopolski grupa 5-0%
54. Gabryelski Bartłomiej 1998 Złote cichobiegi grupa 8
55. Gałczyński Marcin 1982 Malcanów grupa 7
56. Gawlińska Patrycja 1998 Włocławek grupa 5-0%
57. Gawliński Adrian 1996 So Piwko Pije grupa 4
58. Gawron Oliwia 1997 Poznań grupa 1
59. Gąsior Krzysztof 1991 CL grupa 7
60. Gierasiński Alan 1995 PAKERSI grupa 9
61. Głowacki Tomek 2002 Śrem grupa 4
62. Golusik Julia 1994 Team Run Gołańcz grupa 5-0%
63. Gruszczyński Adrian 1988 FC Szamotuły grupa 1
64. Grzempczak Michał 1980 Holdeksquad grupa 6
65. Grześkowiak Rafał 1993 Drużyna za Pisiąt Groszy grupa 1
66. Grzybowski Jakub 1980 Skórzewo grupa 1
67. Grzyl Edmund 1963 Popówko grupa 3
68. Gucwa Remigiusz 1995 Oborniki grupa 3
69. Gustaw Małgorzata 1979 Ekipa spod żabki grupa 3
70. Haufa Maciej 1977 Poznań grupa 2
71. Heckert Patryk 1990 Sprinterzy Sigmeo grupa 3
72. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM grupa 1
73. Hofman Mateusz 1996 Poznan grupa 8
74. Hordych Jan 1997 Maratończyk Poznań / Zabiegany Szamocin grupa 8
75. Jackowiak Mariusz 1984 HoldekSquad grupa 6
76. Jagoda Adam 1966 FUCHS OIL TEAM grupa 1
77. Jakubowski Grzegorz 1995 Poznań grupa 1
78. Janiszewska Beata 1996 X grupa 9
79. Jankowski Adam 1986 Kapitan Morgan Team grupa 3
80. Jasiński Piotr 1971 FORMATIQ RUN grupa 5-0%
81. Jura Joanna 1993 Pijaki grupa 3
82. Jura Katarzyna 1995 Piła grupa 3
83. Jura Wojciech 1992 Pijaki grupa 3
84. Kaczmarek Maciej 1994 Złote Cichobiegi grupa 8
85. Kaczmarek Wiktor 1999 Bydgoszcz grupa 2
86. Kaleta Arkadiusz 1975 HoldekSquad grupa 6
87. Kaleta Tomasz 1976 HoldekSquad grupa 6
88. Kałuża Krzysztof 1967 Szamotuły grupa 3
89. Kałużny Łukasz 1992 Swornowski Team grupa 9
90. Kanak Krzysztof 1970 - grupa 7
91. Kaszyński Sebastian 1981 Poznań grupa 9
92. Kazmucha Joanna 1991 Poznań grupa 6
93. Kędzierska Agata 1989 Gdynia grupa 2
94. Kiesling Daria 1993 Pijaki grupa 3
95. Kijak Robert 1977 Rokietnica, pow. poznański grupa 3
96. Kłosowska Patrycja 1992 Pijaki grupa 3
97. Konieczny Maciej 1989 Środa Wielkopolska grupa 1
98. Konstańczak Joanna 1983 Poznań grupa 3
99. Konsztowicz Tomasz 1986 Dąbrowa grupa 9
100. Kończak-Grzybowska Ewa 1981 Skórzewo grupa 1
101. Kończal Piotr 1984 Suchy Las grupa 9
102. Koprowski Marcin 1986 Pakersi grupa 9
103. Kostrzyńska Jolanta 1969 Poznań grupa 2
104. Kośmicki Jakub 1992 Poznań grupa 9
105. Kownacki Arkadiusz 1967 Wataha Łączy Nas Bieganie grupa 1
106. Kozak Kamil 1997 Wracam z Urlopu grupa 4
107. Kozikowski Mieszko 1992 Poznań grupa 3
108. Kozłowski Jakub 1998 Kórnik grupa 3
109. Kramer Hubert 1999 Duszniki grupa 2
110. Król Kacper 1998 Melina & Przyjaciele grupa 9
111. KrÓlikowski Szymon 1993 Turek grupa 1
112. Kruś Marek 1993 Banda Łysego grupa 2
113. Kruś Marek 1960 Banda Łysego grupa 2
114. Krzysztofek Bartłomiej 1994 Poznań grupa 8
115. Krzywicki Tomasz 1974 AA grupa 3
116. Krzyżaniak Maciej 1990 Szwagry grupa 1
117. Kubeczak Michał 1988 Poznań grupa 9
118. Kucz Sławomir 1967 Nowy Tomyśl grupa 5-0%
119. Kudła Mikołaj 1990 Poznań grupa 1
120. Kupś Damian 1986 Poznań grupa 6
121. Kurzawa Piotr 1993 ORP Popiełuszko grupa 2
122. Lampka Robert 1968 Tri Alko Tulce grupa 8
123. Łączyński Tomasz 1983 FC Szamotuły grupa 1
124. Łukaszewski Juliusz 1964 ŁukTeam grupa 1
125. Maćczak Beata 1993 Poznań grupa 8
126. Maćczak Dariusz 1994 Poznań grupa 8
127. Maćczak Wojciech 1991 Poznań (Poznań-Stare Miasto) grupa 8
128. Maćkowiak Norbert 1976 Swornowski Team grupa 9
129. Maćkowiak Patryk 1991 Wojownicy Wódy grupa 7
130. Maćkowiak Tomasz 1991 Wojownicy Wódy grupa 7
131. Makowski Wiktor 2002 Śrem grupa 4
132. Malczewski Hubert 1990 MOCZYMORDKI grupa 2
133. Mańkowski Tomasz 1991 Wojownicy Wódy grupa 7
134. Markiewicz Bartosz 1986 Poznań grupa 1
135. Maryniak Michał 1989 Demiurg Project grupa 3
136. Michalczyk Marcin 1978 EJBRY grupa 1
137. Mierzyńska Aneta 1991 Alko Rodzinka grupa 9
138. Mikulewicz Karolina 1981 Poznań grupa 4
139. Misterska Anna 1990 HokdekSquad grupa 6
140. Miszczak Patrick 1991 Słupca grupa 9
141. Młynarz Dominika 1995 Crossfat grupa 9
142. Mojzykiewicz Kornel 1982 Fort VI grupa 2
143. Motylewska Barbara 1995 Crossfat grupa 9
144. Mróz Bartosz 1991 Wracam z urlopu grupa 4
145. Musialik Michał 1997 Poznań grupa 9
146. Muszyński Bartosz 1995 Krzycko Wielkie grupa 9
147. Nestorowicz Maciej 1972 ZNAWCY ALKO grupa 8
148. Niedbalski Jakub 1994 Margonin grupa 1
149. Niedziałkowski Patryk 1993 Poznań grupa 9
150. Nowaczyński Szymon 2000 Złote cichobiegi grupa 8
151. Nowak Dawid 1997 Poznań grupa 7
152. Nowak Jan 1998 Biskupice grupa 4
153. Nowak Miłosz 1987 Gniezno grupa 1
154. Nowak Patryk 1997 Poznań grupa 7
155. Nowak Wojciech 1998 Złote Cichobiegi grupa 8
156. Nycz Joanna 1986 Suchy las grupa 1
157. Odważny Krzysztof 1965 EJBRY grupa 2
158. Ogoniak Dawid 1987 HoldekSquad grupa 6
159. Olbrot Monika 1989 DZIKI GON grupa 1
160. Olewska Agnieszka 1990 Poznań grupa 9
161. Olewski Mariusz 1981 Poznań grupa 9
162. Pelczyński Bartosz 1995 Rogalin grupa 1
163. Pieścikowski Tomasz 1996 Poznań grupa 1
164. Piotrowski Emil 1997 Poznań grupa 7
165. Płociniczak Piotr 1993 Melina & Przyjaciele grupa 2
166. Pogudz Mateusz 1992 Biegowo piach, pijacko ujdzie grupa 7
167. Polak Mateusz 1992 Chodzież grupa 1
168. Prokop Mikołaj 1997 Radom grupa 9
169. Przybylska Anna 1985 Bez piwa nie biegamy grupa 2
170. Ptaszyński Paweł 1969 ZNAWCY ALKO grupa 8
171. Purgał Patryk 1989 OSP Mikuszewo grupa 9
172. Radzioch Jędrzej 1994 Poznań grupa 6
173. Ratajszczak Dominik 1988 Sepienko grupa 5-0%
174. Ratuszny Jakub 1989 JMR RACING grupa 9
175. Ratuszny Michał 1987 JMR RACING grupa 9
176. Reniec Damian 1992 So Piwko Pije grupa 4
177. Rojek Krzysztof 1992 Dachowa grupa 3
178. Rolniczak Krystyna 1983 Poznań grupa 2
179. Romanowski Paweł 1997 Poznań grupa 6
180. Sarnowska Emilia 2002 Poznań grupa 1
181. Sawicki Tomasz 1982 PAKERSI grupa 9
182. Sekulski Sebastian 1991 Park Service grupa 3
183. Serafin Sebastian 1976 Poznań grupa 4
184. Serewis Bartosz 1998 Koszalin grupa 3
185. Serwa Daniel 1979 Ekipa spod Żabki grupa 2
186. Siwczak Rafał 1997 Poznań grupa 7
187. Skorzec Michał 1995 61-131 grupa 1
188. Skotarczyk Artur 1995 Nowy Tomyśl grupa 2
189. Smorowiński Dawid 1994 Alko Rodzinka grupa 9
190. Smorowiński Sebastian 1990 Alko Rodzinka grupa 9
191. Smykaj Radosław 1982 Poznań grupa 2
192. Sobczyk Barbara 1995 Dobra grupa 1
193. Sobkowiak Rafał 1977 Poznań grupa 1
194. Sobolewska Magdalena 1988 Kamionki grupa 1
195. Sokół Artur 1969 ZNAWCY ALKO grupa 8
196. Sosnowski Gaspar 1998 Piła grupa 3
197. Stafiński Andrzej 1993 Poznań grupa 9
198. Staniszewski Przemysław 1991 Poznań grupa 8
199. Stefaniak Dawid 1993 Team Runn Gołańcz grupa 9
200. Stępień Kacper 1994 ORP Popiełuszko grupa 2
201. Stojanowska Aleksandra 1993 Poznań grupa 6
202. Strus Robert 1995 Oborniki grupa 3
203. Stupienko Damian 1994 X grupa 9
204. Suzuki Kousuke 1982 Poznan grupa 9
205. Swornowski Krzysztof 1975 Swornowski Team grupa 9
206. Szczesny Marcin 1977 Riders Of The Lost Goat grupa 6
207. Szczygieł Daniel 1997 Poznań grupa 5-0%
208. Szczygieł Łukasz 1980 OLX GROUP TEAM grupa 5-0%
209. Szewczyk Sylwester 1992 Poznań grupa 1
210. Szlachta Marcin 1988 Przeźmierowo grupa 4
211. Szumińska Magda 1981 Bezgraniczna miłość do piwa !! grupa 9
212. Szych Piotr 1969 ZNAWCY ALKO grupa 8
213. Szymkowiak Agnieszka 1992 Gryfice grupa 7
214. Ślebioda Mateusz 1993 Bez piwa nie biegamy grupa 2
215. Tadyszak Piotr 1973 RNG grupa 1
216. Tarnawski Maciej 1988 Poznań grupa 1
217. Tarnawski Marcin 1990 Poznań grupa 1
218. Tritt Katarzyna 1995 Poznań grupa 2
219. Troszyński Krzysztof 1997 Krzycko Wielkie grupa 9
220. Tsakalos Konstantinos 1993 Int4 Moves grupa 5-0%
221. Tyrek Dominik 1989 Kapitan Morgan Team grupa 3
222. Uniejewski Maciej 1994 ORP Popiełuszko grupa 2
223. Urbaniak Dorota 1994 Crossfat grupa 9
224. Vecchi Stefano 1988 Piła grupa 3
225. Wawrzyniak Małgorzata 1979 #biegiemwlas grupa 9
226. Winiarski Piotr 1988 Poznań grupa 7
227. Witomski Sebastian 1989 Śmigiel grupa 7
228. Wojtyczko Michał 1992 Pijaki grupa 3
229. Wolff Łukasz 1986 Srinterzy Sigmeo grupa 3
230. Zabel Adam 1997 Poznań grupa 4
231. Zacharyasiewicz Michał 1996 Poznań grupa 9
232. Zając Krzysztof 1977 BezUltraDziki/Wkurw_Team grupa 4
233. Zawada Adam 1972 Brodex Team Swarzędz grupa 9
234. Zoga Paweł 1983 Grupa OLX team grupa 5-0%
235. Zwiranowski Władysław 2000 Sprinterzy Sigmeo grupa 3
236. Żak Aleksandra 1996 Poznań grupa 8
237. Żak Jakub 1997 Poznań grupa 8
238. Żołądkowska Kalina 1981 Bez piwa nie biegamy grupa 2
239. Żołądkowski Michał 1981 Bez piwa nie biegamy grupa 2
240. Żurawski Dariusz 1981 Poznań grupa 1