Lista startowa

Poznańska Piwna Mila Na Targach

Poznań 10.11.2018
Dystans: 1600 m



Liczba zgłoszonych zawodników: 247


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Fala ->
1. Adach Magdalena 1994 Endorfina Wschowa grupa 8
2. Adamczyk Agnieszka 1982 Rebellion Of Free Runners grupa 8
3. Aleksandrzak Adrian 1988 Poznań grupa 4
4. Babiarczuk Wojciech 1993 Brochachos grupa 8
5. Badach Sylwester 1989 Sprinterzy Sigmeo grupa 7
6. Banaszak Anna 1990 Sprinterzy Sigmeo grupa 7
7. Bartlewicz Maciej 1987 Browarniki grupa 3
8. Bartlewicz Marcin 1986 Browarniki grupa 3
9. Barwin Paweł 1964 - grupa 1
10. Barwin Zuzanna 1996 Wronki grupa 1
11. Bibik Andrzej 1988 Uzarzewo grupa 7
12. Binkiewicz Marcin 1983 Szczecinek grupa 8
13. Blumreder Filip 1996 Poznań grupa 1
14. Błażejczyk Karol 1991 Biegowo najsłabsi, pijacko najmocniejsi grupa 6
15. Bocheński Łukasz 1992 PKS piwny klub sportowy grupa 1
16. Borowski Przemysław 1990 Leszno grupa 4
17. Bosiacka Marta 1989 Rebellion of Free Runners grupa 8
18. Bosy Kamil 1992 PKS piwny klub sportowy grupa 1
19. Bórkowski Grzegorz 1956 NHP Poznań grupa 8
20. Bórkowski Mikołaj 1983 NHP Poznań grupa 8
21. Brejecki Maciej 1991 Królowie Sobieskiego grupa 3
22. Brodziszewski Wiesław 1959 Brodex Team Swarzędz grupa 4
23. Bromberek Dawid 1992 Poznań grupa 1
24. Brzozowska Agnieszka 1992 Sprinterzy Sigmeo grupa 7
25. Budzisz Piotr 1998 Skórzewo grupa 2
26. Bugaj Hubert 1990 Puszczykowo grupa 2
27. Cal Aleksandra 1995 Cal Team Świebodzin grupa 4
28. Cal Elżbieta 1970 Cal Team Świebodzin grupa 4
29. Cal Kamil 1997 Cal Team Świebodzin grupa 4
30. Cal Piotr 1969 Cal Team Świebodzin grupa 4
31. Charczuk Tomasz 1972 Poznań grupa 3
32. Chomik Aleksandra 1997 Oświecenia Team grupa 8
33. Ciula Tomasz 1981 Rebellion of Free Runners grupa 8
34. Dobiegała Damian 1993 Nam biegać nie kazano grupa 6
35. Dolicher Robert 1972 RODO grupa 2
36. Domagała Artur 1988 Śrem grupa 4
37. Domałeczny Adam 1991 Coco Jambo grupa 4
38. Dura JarosŁaw 1972 Drużyna Szpiku grupa 2
39. Fryc Mateusz 1987 GRUPA BIEGOWA "WSTYD I HAŃBA" grupa 1
40. Gach Jakub 1989 Strzelce Krajeńskie grupa 7
41. Gawron Piotr 1975 KB GOCH Bytów grupa 3
42. Gełeta Dawid 1966 Poznań grupa 1
43. Gil Michał 1997 Luboński Klub Biegacza grupa 3
44. Gitner Marcin 1975 Piękni i Bestie grupa 6
45. Goryński Michał 1990 Poznań grupa 1
46. Gostomska Małgorzata 1980 Rebellion of Free Runners grupa 8
47. Gostomski Michał 1982 Czempiń grupa 8
48. Górczak Łukasz 1991 NHP Poznań grupa 8
49. Gracz Mikolaj 1992 Oświecenia TEAM grupa 8
50. Grajcar Andrzej 1958 Śrem grupa 2
51. Grajcar Łukasz 1983 Imex Racing Team grupa 2
52. Grypczyński Jakub 1990 Surowa Ryba grupa 1
53. Grzelaczyk Paulina 1993 Sprinterzy Sigmeo grupa 7
54. Hałys Aleksandra 1984 Zalani w Skały grupa 4
55. Hańćkowiak Piotr 1988 Bogucin grupa 1
56. Heckert Patryk 1990 Sprinterzy Sigmeo grupa 7
57. Helbik Jarosław 1987 BAR - Beer And Run grupa 4
58. Hellmann Marcin 1990 Surowa Ryba grupa 1
59. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM grupa 8
60. Horla Tomasz 1990 Poznań grupa 1
61. Hrycaj Mariusz 1980 Rebellion Of Free Runners grupa 8
62. Jabłoński Mateusz 1989 Kaliskie Ratraki grupa 3
63. Jagielski Łukasz 1992 AZS UAP grupa 5
64. Jakubowski Patryk 1997 Śrymiok grupa 1
65. Jankowski Maciej 1979 Poznań grupa 4
66. Jarosinska Justyna 1991 Rebellion of free runners grupa 8
67. Jaruzel Jan 1971 Tomnice grupa 3
68. Jarysz Bartosz 1994 LZS Kobierno Tomnice grupa 3
69. Jasinski Arkadiusz 1977 SZCZECIN grupa 7
70. Jaworski Mateusz 1986 Poznań grupa 1
71. Jędrkowiak Dominik 1995 LZS Kobierno Tomnice grupa 3
72. Jędrzejewski Tomasz 1986 Warszawa grupa 7
73. Kabat Anna 1992 BAR - Beer And Run grupa 4
74. Kaczmarek Adam 1997 Nowy Tomysl grupa 7
75. Kaczmarek Marek 1990 Kruszwica grupa 1
76. Kaczmarek Mikolaj 1993 Wronki grupa 4
77. Kaczmarek Mikołaj 1993 Wronki grupa 4
78. Kańduła Kamila 1993 Sąsiadki grupa 1
79. Kapczyńska Anna 1977 Zjeżona grupa 4
80. Karaś Jacek 1979 Centrala Piwna grupa 8
81. Kasperek Marcin 1993 Chomęcice grupa 1
82. Kielbasinska Marzena 1980 Poznan grupa 8
83. Kielbasinski Lukasz 1986 Poznan grupa 8
84. Klaczyk Maciej 1990 Poznań grupa 8
85. Klimczak Marek 1973 Rebellion of Free Runners grupa 8
86. Klonowska Barbara 1980 Poznań grupa 3
87. Knapkiewicz Maria 1990 GRUPA BIEGOWA "WSTYD I HAŃBA" grupa 1
88. Knapkiewicz Piotr 1993 GRUPA BIEGOWA WSTYD I HAŃBA grupa 1
89. Kobierski Mateusz 1993 Świebodzin grupa 4
90. Kociuba Marcin 1990 Gorzów Wielkopolski grupa 3
91. Kolan Paweł 1970 Pędzące Leniwce grupa 3
92. Kolasa Łukasz 1988 Kobyla Góra grupa 2
93. Komisarek Grzegorz 1976 Września grupa 7
94. Komorski Maciej 1972 Poznań grupa 1
95. Konieczny Robert 1993 Glinno grupa 4
96. Konstańczak Joanna 1983 Night Runners grupa 3
97. Kosacka Ola 1991 Rebellion Off Free Runners grupa 8
98. Kosiorek Darek 1967 Poznań grupa 1
99. Kowal Michał 1978 REC-STAL S.C. grupa 8
100. Kozłowska Izabela 1986 rajsport active grupa 2
101. Krasińska Aleksandra 1994 Poznań grupa 7
102. Kremer Krzysztofa 1984 Wronki grupa 1
103. Kremer Paweł 1982 WRONKI grupa 1
104. Kruszniewicz Piotr 1985 1985 grupa 3
105. Krzyżaniak Maciej 1990 Szwagry grupa 8
106. Kubiak Paweł 1997 Pulidupa grupa 7
107. Kubiak Wojciech 1985 Andreas Strecker grupa 8
108. Kubicki Bartłomiej 1993 Chomęcice grupa 1
109. Kudliński Marek 1990 PKS Piwny klub sportowy grupa 1
110. Kudzior Piotr 1996 PRO366 grupa 1
111. Kujawa Marta 1986 Poznań grupa 1
112. Kulak Andrzej 1987 Szwagry grupa 8
113. Kurek Jarosław 1980 Endorfina Wschowa grupa 8
114. Kurzac Weronika 1992 Chomęcice grupa 1
115. Kuznowicz Błażej 1985 Poznań grupa 4
116. Kwias Zuzanna 1997 Zalani w Skały grupa 4
117. Lach Krzysztof 1972 Night Runners Września grupa 5
118. Lampka Robert 1968 Tulce grupa 7
119. Lechniak Łukasz 1992 Nowy Tomyśl grupa 4
120. Lempert Anna 1983 AMOK grupa 8
121. Leśniczak Bartłomiej 1990 Rajsport Active grupa 2
122. Leśniczak Damian 1984 Rajsport Active grupa 2
123. Leśniczak Daria 1994 rajsport active grupa 2
124. Leśniczak Magda 1985 Rajsport Active grupa 2
125. Lipiński Kamil 1995 JA SAM grupa 8
126. Łabędzki Maciej 1990 Spoceni w lodówce grupa 4
127. Łączyński Tomasz 1983 Szamotuły KKS grupa 5
128. Łuczak Jakub 1992 Rajsport Active grupa 2
129. Łukowczyk Błażej 1984 Śrym grupa 1
130. Machnik Mikołaj 1997 Pamiątkowo grupa 4
131. Machowiak Maciej 1972 MachTeam grupa 4
132. Maciński Marcin 1984 Dragons grupa 8
133. Madajczak Krzysztof 1992 Poznań grupa 4
134. Majchrzak Jacek 1988 Pijoki grupa 3
135. Majchrzak Robert 1984 Śrem grupa 1
136. Małecki Piotr 1992 PAJA-ce grupa 2
137. Marciniak Łukasz 1976 Rebellion of free runners grupa 8
138. Marciniak Maciej 1973 Szreniawa grupa 1
139. Matyjaszczyk Marcin 1989 Suchy Las grupa 4
140. Matyla Anna 1992 Wrocław grupa 7
141. Mazurek Szymon 1993 Nowy Tomyśl grupa 4
142. Melner Piotr 1991 Świdnica grupa 2
143. Michalczyk Marcin 1978 Mosina grupa 2
144. Michalewski Mateusz 1995 poznań grupa 8
145. Michalski Łukasz 1995 Włościejewice grupa 1
146. Misiewicz Mariusz 1983 -Mis. grupa 3
147. Moździerz Mateusz 1984 Ironmenel grupa 8
148. Mróz Bartosz 1991 17 WBZ grupa 5
149. Mróz Szymon 1992 Mosina grupa 4
150. Muszyński Paweł 1978 Zalasewo Zaiwania grupa 8
151. Myszkowski Daniel 1993 Nam biegać nie kazano grupa 6
152. Nakonieczna Milena 1994 Zalani w skały grupa 4
153. Neumann Bartosz 1989 NHP Poznań grupa 8
154. Niemczyk Julia 1993 Poznań grupa 1
155. Niesieł Henryk 1984 Poznań grupa 8
156. Nowak Marcin 1992 Poznań grupa 8
157. Nowak Piotr 1986 Koszalin grupa 4
158. Nowak Piotr 1979 DezERter grupa 3
159. Odważny Krzysztof 1965 Czapury grupa 2
160. Oktabiński Karol 1990 Suicide Squad grupa 7
161. Orzoł Krzysztof 1991 BAR - Beer And Run grupa 4
162. Owczarczak Krystian 1987 Śrym grupa 1
163. Pakuła Michał 1987 Jarocin grupa 4
164. Panek Dawid 1994 LZS Kobierno Tomnice grupa 3
165. Perz Dariusz 1986 Szczuczyn grupa 2
166. Piątek Patryk 1981 Raszków grupa 7
167. Pieczyński Patryk 1978 1978 grupa 1
168. Pigoń Maciej 1986 Koszalin grupa 4
169. Piwecki Marcin 1982 Królowie z Sobieskiego grupa 3
170. Podgórski Filip 1996 - grupa 1
171. Pogudz Mateusz 1992 Biegowo najsłabsi, pijacko najmocniejsi grupa 6
172. Porter Oliver 1993 Brentwood grupa 8
173. Proć Andrzej 1968 Rebellion of free runners grupa 8
174. Przeczewski Piotr 1982 Poznań grupa 1
175. Przybylski Łukasz 1989 So Piwko Pije grupa 7
176. Przygocki Sebastian 1985 Nowe Worowo grupa 2
177. Pyta Grzegorz 1960 niezrzeszony grupa 5
178. Radziejewski Mateusz 1988 Konin grupa 4
179. Randell Luke 1994 Chelmsford grupa 8
180. Ratajczak Paweł 1990 PAJA TEAM grupa 2
181. Reniec Damian 1992 So Piwko Pije grupa 7
182. Rybicki Szymon 1987 Śrym grupa 1
183. Sabisz Krzysztof 1987 KB GOCH Bytów grupa 3
184. Sakowski Adrian 1989 Poznań grupa 1
185. Schmidt Jacek 1966 Puff and run grupa 2
186. Serwa Maja 1994 Sieradz grupa 2
187. Sibilski Grzegorz 1975 Los Pepes grupa 4
188. Sibilski Marcin 1982 Los Pepes grupa 4
189. Siewruk Tomasz 1991 TRANCE FAMILY grupa 1
190. Siwiec Marcin 1983 Szczecinek grupa 8
191. Skrabulski Jakub 1990 kaliskie ratraki grupa 3
192. Skwara Maciej 1996 Polidupa grupa 7
193. Smierzchała Adam 1972 Mosina grupa 3
194. Smierzchała Marta 1980 Pędzące Leniwce grupa 3
195. Sobieniak Przemysław 1977 Cel w zasięgu nóg. grupa 4
196. Sobociński Karol 1990 Piękni i Bestie grupa 2
197. Sobociński Przemysław 1982 Królowie z Sobieskiego grupa 3
198. Spirydowicz Paweł 1994 Aaumba grupa 4
199. Stachowiak Iwona 1969 BBL Świebodzin grupa 4
200. Staniewska Aga 1986 AR Poznań grupa 8
201. Stec Iwona 1990 Wilkowice grupa 7
202. Stochaj Marcin 1996 Buk grupa 1
203. Struzik Grzegorz 1976 Jeżyce grupa 7
204. Strzyż Adam 1989 Kaliskie Ratraki grupa 3
205. Studziński Mikołaj 1994 Szosa Kujawy grupa 1
206. Surdyk Ewa 1989 Poznań grupa 5
207. Szczęsna Ewa 1987 Poznań grupa 8
208. Szeszycki Karol 1993 Browarniaki grupa 3
209. Szymański Rafał 1982 Śrem grupa 2
210. Świderski Marcin 1983 ApoDziki grupa 4
211. Tamas Mateusz 1990 Poznań grupa 3
212. Tomaszewski Damian 1993 Cal Team Świebodzin grupa 4
213. Tomczak Bartosz 1984 Poznań grupa 3
214. Trojnar Jarosław 1989 BANDA ŁYSEGO grupa 1
215. Trojnar Krzysztof 1959 BANDA ŁYSEGO grupa 1
216. Tyczyński Amadeusz 1990 LZS Kobierno Tomnice grupa 3
217. Tylkowski Mateusz 1991 Poznań grupa 5
218. Tylkowski Mateusz 1991 Poznań grupa 5
219. Urbanowski Paweł 1989 Luciny grupa 2
220. Walczak Paweł 1987 BAR - Beer And Run grupa 4
221. Walkowiak Piotr 1994 Fuck the Fame grupa 1
222. Walkowiak Robert 1997 Śrym grupa 1
223. Warkocka Anna 1986 Poznań grupa 4
224. Warkocki Mateusz 1986 Poznań/Koszalin grupa 4
225. Waśkowiak Marcin 1985 Radzyny grupa 2
226. Wawer Kasia 1987 Rebellion of free runners grupa 8
227. Wawrzyniak Agnieszka 1985 Września grupa 8
228. Wiciak Maciej 1984 Poznań grupa 4
229. Wierzbicki Remigiusz 1960 Wierzbicki Runing Projeckt grupa 4
230. Wiese Sebastian 1990 Oświecenia Team grupa 8
231. Wisiorek Mirosława 1991 Pijoki grupa 3
232. Wiśniewska Anna 1982 Hernik Team grupa 8
233. Wojciechowski Wacław 1989 Zalani w Skały grupa 4
234. Wolff Łukasz 1986 Sprinterzy Sigmeo grupa 7
235. Wolny Leszek 1992 Browarniaki grupa 3
236. Woźniak Adam 1978 Czapury grupa 2
237. Woźniak Jerzy 1984 PRZEBIEGLI grupa 1
238. Wróbel Marzena 1980 niezrzeszona grupa 5
239. Zawada Adam 1972 Brodex Team Swarzędz grupa 4
240. Zawada Natalia 1999 Kostrzyn nad Odrą grupa 4
241. Zawada Paweł 1991 Kostrzyn nad Odrą grupa 4
242. Zawalski Dominik 1995 Chodzież grupa 8
243. Zbytek Karol 1995 BANDA ŁYSEGO grupa 1
244. Zdanowski Dawid 1991 Rebellion Of Free Runners grupa 8
245. Zieliński Aleksander 1993 Lusowo grupa 8
246. Zowczak Dorota 1983 Poznan grupa 7
247. Żurawka Paweł 1988 Husaria Race Team grupa 1