Lista startowa

3. Markus Półmaraton Doliny Baryczy w Żmigrodzie

Żmigród, 21.04.2024
Dystans: 21,0975 km (atest PZLA)


Liczba zgłoszonych zawodników: 346


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Adamczak Arkadiusz 1980 PROstoztreningu Running Team Leszno
2. Adamiak Igor 1989 MARKUS SAJEWICZ TEAM Żmigród
3. Arciszewski Marcin 1979 Sudeckie Wycieczki Biegowe Wałbrzych
4. Bala Witold 1954 KB Żmigród Żmigród
5. Ballour Zeyad 1967 Wrocław
6. Bator Aleksandra 2000 BANK SPÓŁDZIELCZY W ŻMIGRODZIE Zawonia
7. Bąk Anna 1996 MARKUS SAJEWICZ TEAM Żmigród
8. BĄk Sebastian 1989 MARKUS SAJEWICZ TEAM Żmigród
9. Bekacz StanisŁaw 1963 Start Ścinawa Wyszęcice
10. Białek Bartłomiej 1981 WITKOWSKI RUNNING TEAM Kobylin
11. Biedrowski Rafał 1974 Spinko Leszno Bojanowo
12. Bielawski Jan 1964 START ŚCINAWA Ścinawa
13. Bielicki Bartosz 1980 Running Team Milicz Milicz
14. Bilska Klaudia 1994 Klub kolarski Champion Czempiń Czempiń
15. Bochra Hubert 1995 Wrocław
16. Bocianowski Bogdan 1971 DOBROSŁAWICE
17. Bogucki Krzysztof 1981 BOGU-MAJK Milicz
18. Borkowski Dominik 1999 Bank Spółdzielczy w Żmigrodzie Żmigród
19. Broda Tomasz 1986 Technisat Trzebnica
20. Bryl Tomasz 1996 OŚ RACING TEAM Wrocław
21. Brzycki Marek 1971 Bydgoszcz
22. Buca Marek 1972 Tarnowiec
23. Buczek Anna 1988 Piotrkowice
24. Buczek Mateusz 1988 Piotrkowice
25. Byrtek Marcin 1984 TECHNISAT Wroclaw
26. Byrtek Paulina 1989 KOKO DŻAMBO Wrocław
27. Calów Maciej 2005 Milicz
28. Chodziński Rafał 1972 Brzezia Łąka
29. Cholewiński Paweł 1984 Średzcy Biegacze Środa Śląska
30. Chudy Roman 1958 Run Team Rydzyna Rydzyna
31. Cieślak Mariusz 1972 KB Vamos Amigos / IPA Wroclaw WROCŁAW
32. Ciołek Waldemar 1996 Czajków
33. Cirko Arkadiusz 1975 CIRAS TEAM Lubin
34. Cirko Sebastian 1996 CIRAS TEAM Lubin
35. Czarnecka Agnieszka 1969 FunTri Wrocław
36. Czermak Piotr 1985 OŚ Racing Team Oborniki Śląskie
37. Czerw Anna 1989 DTR BIEGA/MARIO TEAM Trzebnica
38. Czerw Konrad 1979 DTR BIEGA / MARIO TEAM Trzebnica
39. Ćwiąkała Dariusz 1970 Wrocław
40. Ćwiąkała Wojciech 1963 Jelenia Góra
41. Dąbrowski Łukasz 1987 Start Ścinawa Wińsko
42. Dewerenda Nina 1985 Oława
43. Dębska Agnieszka 1965 Trenuj z nami Wrocłąw
44. Domaracki Hubert 1996 Dębno Polskie
45. Dominiak Jarosław 1996 Żelazków
46. Donaj Adam 1974 Kościan
47. Dorniak Natalia 1999 Wrocław
48. Drozda Weronika 1996 CIRAS TEAM Lubin
49. Drzewiński Bogusław 1958 Wrocław
50. Duczemiński Dariusz 1977 NOA wROCŁAW
51. Duszak Dariusz 1968 OBORYGENI Oborniki Śląskie
52. Dybała Sławomir 1991 MARKUS SAJEWICZ TEAM Żmigród
53. Dychto Michał Andrzej 1975 ŻYWCEM ZABIEGANI 2.0 Warszawa
54. Dydynski Dawid 1997 Lubin
55. Dyrcz Wojciech 1968 Wrocław
56. Dziedzic Piotr 1968 Runing team Milicz Milicz
57. Dzieszko Piotr 1986 Krośnice
58. Dzięgielewski Łukasz 1989 MARKUS SAJEWICZ TEAM Żmigród
59. Fabrykowski Adrian 1990 AKS BUKOWE Trzebnica
60. Fedorowicz Dariusz 1985 Góra
61. Fiebig Stefan 1968 www.fiebig.pl PONIEC
62. Foszcz WiesŁaw 1966 LEGNICA
63. Franek Katarzyna 1966 Wrocław
64. Fryziel Norbert 1974 MARKUS SAJEWICZ TEAM Oborniki Śląskie
65. Gabryelewicz Katarzyna 1983 Winna Winna
66. Galewski Piotr 1969 Drewgal sp. z o.o. Wrocław
67. Gałka Jacek 1979 Ultra Dziady / Vege Runners / Pura Vida Team Żmigród
68. Gan Arkadiusz 1975 Prusice
69. Gawędzka Aneta 1976 OBORYGENI Oborniki Śląskie
70. Gibalski Tomasz 1969 Oborygeni Rościsławice
71. Gieras Mirosław 1973 NEOCITY RUNNING TEAM Wrocław
72. Gocyła Michał 1980 3M Running Team Wrocław
73. Gostyński Alan 1991 Padcity Lubin Lubin
74. Góra Sebastian 1981 TechniSat Tarnowiec
75. Graf Remigiusz 1969 Turbo Run Leszno Leszno
76. Gromko Andrzej 1957 Running Team Milicz Milicz
77. Grudkowski Mateusz 1989 BLACK AQUA Trzebnica
78. Grzegorowska Kamila 1982 SMART-PAK.PL Ostrów Wielkopolski
79. Grzegorowski Marcin 1978 SMART-PAK.PL Ostrów Wielkopolski
80. Grzelka Tomasz 1978 Runners Power Śrem
81. Grzesiak Przemysław 1984 Kuklice
82. Grzybkowska Justyna 1983 Korzeńsko
83. Gula Mateusz 1986 Gaja i przyjaciele szczecin
84. Hajnce Lech 1984 MARKUS SAJEWICZ TEAM Rawicz
85. Hazubski Andrzej 1968 ATHLETICS TEAM PRUSICE TRZEBNICA
86. Hazubski Łukasz 1996 ATHLETICS TEAM PRUSICE Trzebnica
87. Hołowaty Hanna 1988 Gaja i przyjaciele KSIĘGINICE
88. Hołowaty Tomasz 1985 Gaja i Przyjaciele Księginice
89. Horbowy Sławomir 1963 Czepielowice
90. Horodecka Olga 1986 Środa Śląska
91. Horodecki Adrian 1986 Środa Śląska
92. Huzarska Katarzyna 1986 TechniSat Wilkowa
93. Huzarski Mariusz 1982 TECHNISAT Wilkowa
94. Ide Łukasz 1987 FOUR RUNNER KROTOSZYN Tomnice
95. Irzyk Dariusz 1972 Remiechów Kobylin
96. Jakuczek Rafał 1995 Wrocław
97. Jakuszek Krzysztof 1975 Cegielnia Piaski Piaski
98. Jamroszczyk Przemysław 1981 team pleszew SOSNICA 16A
99. Janaszak Anna 1981 Leszno
100. Janeczko Jakub 2003 Siekierczyn
101. Janiak Tomasz 1988 MARKUS SAJEWICZ TEAM Chodlewo
102. Jankowiak Dominika 1997 Wroclaw
103. Jankowska Barbara 1975 Poznań
104. Janowicz Roman 1970 Słupia kapitulna
105. Januszkiewicz Dariusz 1977 Leszno
106. Jarocki Jacek 1979 FOUR RUNNER KROTOSZYN Krotoszyn
107. Jasek Krzysztof 1982 MARKUS SAJEWICZ TEAM Żmigródek
108. Jaskułowska Agnieszka 1983 Trzebnica
109. Jaskułowski Szymon 1985 Trzebnica
110. Jeżewska Iwona 1989 Jutrosiński Klub Biegaczy Milicz
111. Jędraszek Igor 2007 Szczerców
112. Jurasik Konrad 1995 Sportplus Wrocław
113. Kaczmarek Ania 1990 Bank Spółdzielczy w Żmigrodzie Rawicz
114. Kalembkiewicz Mirek 1976 M@M's Wrocław Wrocław
115. Kaleta Agnieszka 1999 Lazy runners Wrocław
116. Kałka Marcin 1984 Rawicz
117. Kapel Tomasz 1982 Tyniec Mały
118. Karolczak Tomasz 1974 Kilińskiego team Bojanowo
119. Kawaler Wojciech 1998 Bank Spółdzielczy w Żmigrodzie Wrocław
120. Kendra Pavlo 1991 Wrocław
121. Kędzia Bartłomiej 1977 Szymanowski TEAM Radomicko
122. Kępa Marcin 1994 Sportplus Wrocław
123. Kiciński Grzegorz 1977 Żmigród
124. Kieda Bartek 1991 Kiełczówek
125. Kiljan Stanisław 1974 Skarbimierz-Osiedle
126. Kisiela Marek 1975 Trenujznami.pl Smolec
127. Klapetek Rafał 1979 Markus Sajewicz Team Leśna
128. Klimkowski Michał 1998 Bank Spółdzielczy w Żmigrodzie Żmigród
129. Kolanowski Kacper 1998 Lazy runners Kraków
130. KolaŃczyk Jacek 1964 Rawicz
131. Koła Piotr 2005 - Trzebnica
132. Konieczny Adam 1985 Leszno
133. Kornilak Edyta 1972 Grupa Biegaczy Skórzec Biega Nowaki
134. Kornilak Michał 2000 Grupa Biegowa Skórzec BIEGA Skórzec
135. Kosek Dariusz 1966 55+ Góra
136. Kosowski Paweł 1987 WoW Runners Oborniki Śląskie
137. Kostecka Anna 1979 Jagoszyce
138. Kostyk Grzegorz 1980 Chojnów
139. Kościelniak Bartosz 1993 Pho3nix GVT Wrocław
140. Kościów Maciej 1983 Milicz
141. Kotlarczyk Marek 1969 Giżyn
142. Kotlarczyk Monika 1975 Giżyn
143. Kotliński Karol 1981 Nadleśnictwo Żmigród Korzeńsko
144. Kotwicka Stefania 1998 Wrocław
145. Kowalczyk Bogdan 1971 VAYOX ŻMIGRÓD
146. Kozłowicz Tomasz 1992 OBORYGENI Wielka Lipa
147. Kozubek Wiktoria 1997 MARKUS SAJEWICZ TEAM GŁOGÓWEK
148. Krakowiak Krzysztof 1975 Szewce
149. Kraska Artur 1990 Karłowicka Pętelka Wrocław
150. Krysztofiak Michalina 1987 CHAMPIONMAN TEAM Nowe Borówko
151. Krzywiecki Piotr 1994 Żmigród
152. Kubiak Marcin 1976 16DBOT Wrocław
153. Kuczkowska Marta 1994 ZZ Studio Treningowe Żmigród
154. Kułek Kasia 1985 ChampionMan Team Czempiń
155. Kupczyk Wacław 1988 Milicz
156. Kupis Sebastian 1976 MARKUS SAJEWICZ TEAM Karnice
157. Kuśnierz Marcin 1982 Milicz
158. Kuśnierz Przemysław 1981 Wrocław
159. Lachowicz Krzysztof 1984 ATHLETICS TEAM PRUSICE Skokowa
160. Lamparski Piotr 1982 MARKUS SAJEWICZ TEAM Żmigród
161. Lebioda Rafał 1975 ANSÉRINE FAMILLE Wilczyce
162. Lechman Witold 1983 Wrocław
163. Lejman Piotr 1983 Wrocław
164. Leks-Maszkowska Ryszarda 1976 Oborygeni Lubnów
165. Leśniczak Artur 1989 Mosina
166. Leśniewicz Wojciech 1976 Wrocław
167. Lewiński Filip 1977 OBORYGENI Oborniki Śląskie
168. Lewizorowicz Gracjan 1985 Bank Spółdzielczy w Żmigrodzie Żmigród
169. Lubańska Alicja 1968 DTR BIEGA / MARIO TEAM Bukowice
170. Lulis Anna 1980 #sobasteam Wrocław
171. Łabuz Karol 1991 Czacha Trzebnica
172. Ławniczak Marcin 1999 Bank Spółdzielczy w Żmigrodzie Żmigród
173. Łączniak Jakub 1995 RKS WEKTOR Trzebnica
174. Łąk Tomasz 1972 MarcinSwiercTeam Wrocław
175. Łopusiewicz Janusz 1984 Projekt Czterdziestka Wrocław
176. Łuczak Grzegorz 1970 TechniSat DŁUGOŁĘKA
177. Ługowski Bartosz 1989 ORANGE POLSKA Trzebnica
178. Łukasik Leszek 1959 Oława
179. Maison Jolanta 1968 Krokus- Astromal Leszno Bojanowo
180. Maniecki Maciej 1984 Wrocław
181. Mansfeld Jarek 1982 Agromen.pl Team Bojanowo
182. Marchewka Wiktor 1996 WALBET TEAM Rawicz
183. Markowski Andrzej 1975 Wroclaw
184. Martowska Barbara 1978 Zakochane w prędkości ślimaki Wrocław
185. Martowski Dominik 2003 Zakochane w prędkości ślimaki Wrocław
186. Martowski Maciej 1976 Europa Ubezpieczenia Wrocław
187. Masłowski Michał 1991 NO LIMITS Oborniki Śląskie
188. Mazur Michał 1981 Sudeckie Wycieczki Biegowe Wałbrzych
189. Mazurkiewicz Marcin 1981 TECHNISAT Wrocław
190. Medyński Mikołaj 2001 Markus Sajewicz Markus Lubin
191. Michońska Izabela 1970 Wołowski Klub Karate Kyokushinkai / Wołów Biega Wołów
192. Miklusz Bogdan 1977 Domaradz
193. Mikoda Krystian 1994 Pławna
194. Mikołajczyk Hanna 1982 WROCŁAW
195. Minkina Maciej 1987 Mirków
196. Mitek Andrzej 1970 MARKUS SAJEWICZ TEAM Żmigród
197. Mitek Dorota 1971 MARKUS SAJEWICZ TEAM ŻMIGRÓD
198. Mitoraj Tomasz 1984 Technisat Oborniki Śląskie
199. Młodak Dawid 2004 brak Kowalew
200. Mnitowski Maciej 1993 Strzegom
201. Musielak Wioleta 1974 Milicz
202. Nawrocka Sylwia 1974 Bank Spółdzielczy Żmigród Żmigród
203. Nawrocki Marek 1970 MARKUS SAJEWICZ TEAM Żmigród
204. Nawrot Tomasz 1975 DTR BIEGA / MARIO TEAM Trzebnica
205. Niespodziana Anna 1982 Rogoziński Klub Biegacza Rogoźno
206. Niewiadomski Paweł 1995 IPA Wrocław Wrocław
207. Nocny Dominik 2000 Sułów
208. Nojszewska Jolanta 1980 MARKUS SAJEWICZ TEAM Żmigród
209. Nojszewski Jacek 1983 MARKUS SAJEWICZ TEAM Żmigród
210. Nowaczyk Agata 1995 Wrocław
211. Nowak Paweł 1986 Wrocław
212. Nowicki Bartosz 1981 Suchorzew
213. Odzimkowski Marcin 1982 Mrowiny
214. Olejnik Agnieszka 1984 Bank Spółdzielczy Żmigród Wąsosz
215. Olejnik-Paśko Kasia 1989 Night Runners Weocław
216. Olszewski Michal 1994 Oborniki Slaskie
217. Oltuch Patryk 1995 MARKUS SAJEWICZ TEAM Żmigród
218. Ostrowski Wiesław 1973 Wołów
219. Oślizło Grzegorz 1980 Środa Śląska
220. Owczarczyk Bogumił 1970 Leszno
221. Owczarczyk Wojtek 2004 Leszno
222. Owczarek Andrzej 1982 DTR BIEGA / MARIO TEAM Księginice
223. Pająk Mateusz 1998 Brynica
224. Paliński Bartłomiej 1995 Rozbiegani Chojnów Chojnów
225. Paszkiewicz Małgorzata 1983 Oława
226. Paśko Darek 1986 Night runners Wrocław
227. Pelc Tomasz 1989 MARKUS SAJEWICZ TEAM Trzebnica
228. Pepłoński Grzegorz 1977 VOLVO POLSKA Lubin
229. Piekarski Jakub 1994 Katowice
230. Pietroń Jerzy 1984 Ultra Dziady Żmigród
231. Pilarska Sandra 2001 Siedlce
232. Pilecki Łukasz 1977 MARKUS SAJEWICZ TEAM Dąbrowa
233. Pindor Krystian 1980 Wilczyce
234. Plewa Adrian 1985 Leszno
235. Podeszwa Marek 1968 Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem Rybnik
236. Podhajny Piotr 1981 Rozbiegani Chojnów Chojnów
237. Polkowski Krzysztof 1996 Wrocław
238. Połeć Janusz 1968 Bank Spółdzielczy w Żmigrodzie Żmigród
239. Popek Mariusz 1972 Borek
240. Poprawski Bartosz 1983 ZetKa Rawicz Poniec
241. PorczyŃski Marek 1967 TECHNISAT Wrocław
242. Posacki Zbigniew 1977 Wołów Biega Lubiąż
243. PosŁuszna Anna 1974 Akb Esemas Głoska
244. PosŁuszny Mariusz 1972 Akb Esemas Głoska
245. Przebierała Paweł 1984 Wrocław
246. Puc Paweł 1980 Truchtacze Gzichów Będzin
247. Raszka Krzysztof 1975 DTR BIEGA / MARIO TEAM Milicz
248. Rodzim Dominik 1995 Wrocław
249. Ropa Łukasz 1993 DTR BIEGA / MARIO TEAM Krośnice
250. Rosomacha-Pitschman Agnieszka 1994 Oleśnica
251. Rośkicki Jarosław 1980 DTR Biega / Mario Team Ozorowice
252. Rudyk Wojciech 1996 Lubin
253. Rybacka Katarzyna 1975 Rawicz
254. Rychlewicz Artur 1995 Wrocław
255. Rzeszowski Michał 1998 RKS HUWDU Trzebnica
256. Sadowski Łukasz 1993 Lubin
257. Sajewicz Maciej 1981 MARKUS SAJEWICZ TEAM Żmigród
258. Samorek Grzegorz 1986 Night Runners Wroclaw Wroclaw
259. Sanecki Jan 2000 OŚ RACING TEAM Oborniki Śląskie
260. Serafin Piotr 1978 35minut.pl Wolow
261. Serwotka-Kałużny Barbara 1986 Kiełczów
262. Siekirka Tomasz 1986 athletics team prusice Skokowa
263. Siuda Patryk 1999 Wrocław
264. Skiba Mateusz 1989 Wrocław
265. Skórzyński Arkadiusz 1970 Lewków
266. Skrzypek Natalia 1992 Korzeńsko
267. Słaby Piotr 1963 Parkrun Wrocław Wrocław
268. Słonina Agnieszka 1998 Tańczące Awokado WROCŁAW
269. Smoleń Bartosz 1985 Wrocław
270. Sobczak Oskar 1994 Poznań
271. Sobera Jan 1963 Echo Twardogóra Twardogóra
272. Sojka Witold 1994 Wrocław
273. Sokołowski Michał 1996 Kiełczów
274. Stajniak-Steliga Izabela 1978 Oborygeni Wilczyn
275. Stanek Bartosz 1988 Plewiska Biegają Plewiska
276. Stankiewicz Ireneusz 1967 Start Ścinawa ŚCINAWA
277. Stasiak Piotr 1966 Ostrów Wielkopolski
278. Staśkiewicz Andrzej 1968 Żmigród
279. Strauchold Anna 1972 Kamieniec Wrocławski
280. Stróżyński Daniel 1978 Wołów Biega Wołów
281. Szajerka Tomek 1975 Rawicz
282. Szkaradek Łukasz 1984 Walbet Team Miejska Górka
283. Szkutnik Weronika 1988 wrocław
284. Szmaj Michal 1980 SZARŻA WROCLAW Wroclaw
285. Szymczak Daniel 1984 RKS Wektor Trzebnica
286. Szymków Beata 1988 Korzeńsko
287. Szymków Tomasz 1997 Wrocław
288. ŚledŹ Robert 1968 AKTYWNA NOWA RUDA NOWA RUDA
289. Środa Michał 1985 FunTri Trzebnica
290. Tabak Konrad 1983 Pho3nix GVT Team Wrocław
291. Targańska Kamila 1997 Mysłowice
292. Tasarek Ryszard 1952 Nysa Biega Nysa
293. Toda Emil 1982 DTR BIEGA / MARIO TEAM Trzebnica
294. Toda Leszek 1979 Todziki Paniowice
295. Tomczyk Rafał 1983 Wosiek Team Wrocław
296. Topa Beata 1980 Technisat Wielka lipa
297. Trybuła Aneta 1971 The Running Stones Wrocław
298. Turbańska Beata 1974 #BiegajLeszno Leszno
299. Turek Jakub 1999 Żmigród
300. Turek Jarek 1980 ChampionMan Team Czempiń
301. Tymczewski Maciej 1971 Gniezno
302. Uciechowska Dorota 1996 Wrocław
303. Urbański Dawid 2000 Milicz
304. Urbański Kamil 2004 Milicz
305. Wachowiak Karol 1989 Wrocław
306. Wachowiak Michalina 1990 Europa Ubezpieczenia Wrocław
307. Waluśkiewicz Artur 1967 Sola Fide Wrocław
308. Wanat Wacław 1946 Pro-Run Wrocław Wrocław
309. Wasilewski Adam 1965 Wrocław
310. Waszkiewicz-Czapla Agnieszka 1983 MARKUS SAJEWICZ TEAM Oleśnica
311. Wawrzyniak Cezary 1992 Technisat Wrocław
312. Wenc Hanna 2007 Wrocław
313. Wesołowski Mateusz 1986 Oś Racing Team Oborniki Śląskie
314. Wesołowski Rafal 1979 OS Racing Team Osolin
315. Węglewski Maciej 1999 Godzieszowa
316. Wiatr Adam 1986 Żmigród
317. Wierzba Jacek 1978 MARKUS SAJEWICZ TEAM Żmigród
318. Wierzba Tomasz 1973 MARKUS SAJEWICZ TEAM Żmigród
319. Więckowski Tomasz 1969 OBORYGENI Oborniki Śląskie
320. Wilk Czesław 1958 ATLETCS TEAM PRUSICE - WĘGRÓW Węgrów
321. Wiśniewski Jacek 1972 Palędzie
322. Wiśniewski Piotr 1972 Wilkszyn
323. Witkowski Wojciech 1980 Wrocław
324. Wnuczek Rafał 1987 Rafalinho running team Trzebnica
325. Wojtaszek Artur 1986 Bank Spółdzielczy w Żmigrodzie Żmigród
326. Wojtkowski Lukasz 1983 Dębina
327. Woliński Krystian 1989 DzikieKnury Wrocław
328. Wolna Kamila 1984 Walbet Team Dąbrowa
329. Wolski Mateusz 1992 AKS BUKOWE TRZEBNICA Trzebnica
330. Wójcik Mateusz 1994 WROCŁAW
331. Wójcik Michał 1999 UKS 2 MILICZ Krośnice
332. Yukhymchuk Sergiy 1988 Milicz
333. Zachary Paweł 1980 Akb Esemas Ciechów
334. Zaczyńska-Skiba Anna 1979 Saller Team Legnica Legnica
335. Zagubień Przemysław 1982 Wrocław
336. Zalega Bartłomiej 1999 Wrocław
337. Zapała Łukasz 1982 Aloha Team Świebodzice
338. Zasadzki Bartosz 2001 Opolno Zdrój
339. Zawada Edward 1965 Uciechów
340. ZdrzaŁka Bartek 1986 Wrocław
341. Zmitrowicz Norbert 1975 Klima Raflik Poznań
342. ŻarczyŃski Igor 2006 ŻARKI Witaszyce
343. Żarczyński Mateusz 1986 Athletics Team Prusice Krościna Mała
344. Żelasko Dominik 1996 Trzebnica
345. Żurawski Jakub 1992 Sława
346. Żygadło Kacper 2000 Wrocław