Lista startowa

4. Półmaraton Szpot Swarzędz

Swarzędz 01.09.2019
Dystans: 21,097 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 771


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
610 Abulgasem Marlan 1994 Poznań
792 Abulgasem-Mohamed Jasmin 1998 Tripoli-Brak/Libya
438 Adamski Krzysztof 1979 Ewa Huryń Team
842 Andrzejewski Waldemar 1961 1961
816 Andrzejewski Wojciech 1991 Decathlon Komorniki
286 Antkowiak Mirosław 1964 Krosno Odrzańskie
669 Augustyniak Michał 1973 Poznań
568 Bagińska Ania 1982 Paczkowo
569 Bagiński Marek 1980 Paczkowo
256 Bahinskyi Oleksandr 1977 Krysztofiak Time
858 Banaszak Katarzyna 1981 Jasin
499 Baraniak Tomasz 1990 Poznań
242 Barańczak Leszek 1973 Poznań
540 Barczak Mariusz 1975 SWARĘDZ
457 Barczykowski Grzegorz 1975 Poznań
396 Barłóg Przemysław 1997 Poznań
574 Bartkowiak Artur 1994 Ruchocice
754 Bartoszek Marcin 1992 Wierzejewice
224 Bartoszek Paweł 1979 Zalasewo
648 Basiński Mariusz 1961 KROTOSZ KROTOSZYN
435 Basiński Michał 1971 Gortatowo
334 Baumgart Mateusz 1991 Night Runners
710 Bazylewicz Rafał 1985 Włoszakowice
864 Bąkowski Krzysztof 1981 KLAS Szpot Swarzędz
580 Bąkowski Rafał 1986 Rokietnica
318 Bednarkiewicz Patryk 1997 Poznań
152 Bednarska Anna 1986 Poznań
544 Bestrzyńska Joanna 1971 Gądki
783 Białas Aldona 1977 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
659 Biczyc Kazimierz 1949 1949
182 Biedalak Krzysztof 1984 Castorama Swarzędz
654 Bielecki Sławomir 1989 Naramowice Biegają
701 Biernat Magdalena 1981 TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
313 Bijas Piotr 1975 KB MANIAC POZNAN
361 Birlet PaweŁ 1983 Krosno k/Mosiny
720 BŁachowiak Dominik 1980 Swarzędz
344 Błażej Mateusz 1983 Swarzędz
239 Bobrowski Artur 1966 Poznań
98 Boch Aleksandra 1990 Świat wg Rudzielca
97 Boch Łukasz 1985 Kamiennik
606 Bocian Julian 1980 AmiBelle
543 Bogusz Marek 1959 WALKA KOSTRZYN
120 Bogusz Paweł 1982 Cybina Team
443 Bokus Eugeniusz 1963 Kościan Team
222 Boniecki Filip 1986 Żona kazała
373 Borowicz Marcin 1975 Quay Poznań
782 Borowska Jolanta 1985 Piorun Team
109 Bręczewski Tomasz 1980 Czempiń
557 Brożek Marcin 1982 Poznań
653 Brychczyński Adam 1990 Poznań
176 Bryła Agnieszka 1974 Pogodna Biega
175 Bryła Aleksander 1978 Pogodna Biega
716 Brzozowska Monika 1984 Czerwonak Biega
579 Buczkowski Marcin 1975 BRODNICA
444 Bućko Karolina 1973 Tarnowo Podgórne Biega
682 Budkiewicz Adrian 1979 Night Runners Poznań
740 Budner Waldemar W. 1962 KB UE Poznań
668 Budniak Przemysław 1980 ENEA - Biegamy Zbieramy Pomagamy
518 Budzicz Magdalena 1978 Free Run
519 Budzicz Paweł 1982 Free Run
522 Bugaj Sylwia 1991 Poznań
763 Bugajny Paweł 1963 TRUST SA
694 Bulczyński Dawid 1988 gRUNwald team Poznań
848 Burek Paweł 1989 Kamionki
202 Burzyński Łukasz 1987 BGC Runners
185 Cegielski Marcin 1983 1983
679 Ceglarz Patrycja 1996 DD RUNNING TEAM
536 Chojnacka Agnieszka 1976 Pobiedziska Running Team
534 Chojnacki Maciej 1976 Night Runners/Pobiedziska Running Team
157 Chojniak Wiesław 1973 parkrun Poznań
678 Cholewinska Longina 1966 Hernik Team
617 Chrzan Robert 1967 -
724 Chwirot Kazimierz 1971 KMT LWÓWEK wlkp.
533 Chwirot Krystyna 1989 Lucky LUZers
506 Cichocki Robert 1974 BOSCH SERWIS OLSZEWSKI
442 Cichowlas Marcin 1978 Polonia Środa
104 Cichowlas Sylwester 1975 Jeżyce Biegają
677 Cieszyński Piotr 1972 Poznań
382 Cieślak Sebastian 1988 Night Runners
719 Cieśliński Tadeusz 1960 niezrzeszony
834 CieŚliŃski Telesfor 1955 Swarzędz
549 Ciołkiewicz Maciej 1979 Poznań
523 Ciszak Daria 1973 Kobiety Biegają
521 Cugier Mariola 1970 Golina
808 Cwalina Dariusz 1980 Poznan
825 Czajka Anna 1984 Lusówko
466 Czajka Bogdan 1948 SB MSICS
492 Czarnecka Marzena 1980 Biegajaca mama
476 Czarnowska Kasia 1982 Kobiety biegają
475 Czchorowski Andrzej 1975 Marathon Team Konin
718 Czerniak Agnieszka 1976 Piątkowo na Biegowo Poznań
218 Czerwinski Dominik 1981 Alvo
490 Czuba Robert 1968 Orange Polska
748 Czyżykowski Grzegorz 1984 Dąbrówka
193 Ćwiek Tomasz 1982 Śrem
734 Danecki Jacek 1969 Hill Inn Poznań
698 Darul Albert 1993 Krzymów
752 Dąbrowski Dawid 1990 Czerwonak Biega
322 Dąbrowski Sebastian 1977 Poznań
655 Deigsler Przemysław 1974 Poznań
628 Dekowski Marcin 1982 Wągrowiec
814 Dembina Andrzej 1962 Rokietnica
215 Demel-Wieczorek Magdalena 1979 For Run Team
787 Derdas Sławomir 1979 Poznań
766 Deska Jan 1948 niezrzeszony
853 Dębska-Zeńczak Agnieszka 1984 1984
417 Dłużyński Kuba 1980 ROKIETNICA
236 Dobak Stefan 1946 kb Szamotuły
159 Dobieżyńska Katarzyna 1985 Rabowice
849 Dobrowolska Iwona 1971 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW
725 Dolata Wojtek 1982 byle do lata
723 Domański Bartosz 1990 Swarzędz
190 Dominiak Natalia 1993 Śrem
561 Dominiczak Michał 1989 Pan Słonecznik Michał Dominiczak
110 Donaj Adam 1974 Kościan
619 Donarski Karol 1994 Kalenji by Decathlon
602 Donat Robert 1985 Pratt&Whitney Kalisz
757 Dorożała Maciej 1974 Costa Blanca
576 Dranikowski Szymon 1988 Strzałkowo
132 Drwęska-Michalska Julia 1988 Biegacze Juniora - Runners Team
750 Dubert Artur 1979 1979
531 Dudkowiak Dagmara 1977 KB Wartko Golina
585 Dulemba Arkadiusz 1975 Kamionki
217 Durzyński Marcin 1988 Bejot Team
285 Dutkowiak Aleksandra 1981 Piątkowo na Biegowo
92 Działkowski Roman 1974 ROMARIO ONE MAN TEAM
594 Dziembowska Monika 1984 Lineafit Dietetyk Swarzędz
833 Dzierzkowska Aleksandra 1962 KLAS Szpot Swarzędz
208 Dziubarczyk Adrian 1990 Poznań
684 Dziurleja Paulina 1985 Lucky LUZers
501 Eder Mateusz 1997 Poznań
277 Elias Katarzyna 1965 Poznań
346 Elminowski Jacek 1976 Wągrowiec
303 Eszner Agnieszka 1978 1978
432 Feliksiak Sławomir 1968 Poznań
345 Fidecki Wiesław 1944 niezrzeszony
805 Filip Mariusz 1979 MARFIL
572 Filipiak Zbigniew 1969 Środa Wielkopolska
824 Fleiszar Tymoteusz 1974 Atimex.BY /WOJTOWICZ TRI TEAM
658 Fluks Szymon 1983 Suchy Las
378 Fojud Piotr 1970 12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej
786 Foltyński Marcin 1977 KLAS Szpot Swarzędz
114 Frankowski Andrzej 1959 Poznań
113 Frankowski Łukasz 1982 Czapury
514 Frankowski Tomasz 1992 Pan
140 Frąckowiak Justyna 1983 Poznań
704 Frąszczak Jacek 1972 WICHROWA STOPA
414 Fritzkowski Tomasz 1987 Skórzewo
342 Frydrychowicz Jakub 1996 Pobiedziska
463 Frysiak Patryk 1990 Gniezno
560 Furmanek Magdalena 1980 SZNEKA RUNNERS TEAM
856 Galicki Robert 1972 KrisTrans Małyszka /Maratończyk Poznań
343 Galiśkiewicz Mariusz 1977 Piątkowo na Biegowo
323 Gała Paweł 1983 ENDORFINA WSCHOWA
739 Gapski Sonislaw 1958 Garby
389 Garbarek Wiesław 1954 TKKF Trucht Jarocin
127 Gawrońska Anna 1979 Brak
260 Geisler Marek 1959 Poznań
291 Gibas Paweł 1984 BTS BUDZYŃ
437 Giełda Adam 1971 12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej
306 Giers Robert 1979 Kościan TEAM
397 Gierszewska Barbara 1954 Poznań
709 Gilwatowski Bartosz 1976 Pobiedziska Running Team
587 Gliński Jarosław 1966 Polska Biega
646 Głowacki Jerzy 1951 Poznań
436 Głowacki Paweł 1966 Poznań
644 Głowacki Radosław 1994 Poznań
683 Głów Tomasz 1970 Szamotuły
238 Golińska Barbara 1987 Luboń
237 Goliński Przemysław 1983 1983
794 Gołembiewski Filip 1981 Wataha-Łączy nas bieganie
567 Gołębiewski Edward 1950 TKKF Płomień Pobiedziska
793 Gołębiewski Roman 1969 Kicin
497 Gorynia Marian 1956 KB UE Poznań, AZS UE Poznań
460 Gorzelańczyk Liliana 1987 Golęczewo
850 GoŚciniak Łukasz 1981 Zbąszyń
769 Gozdziewicz Filip 1991 Fifi&Paula&Emi
243 Górecka Karolina 1992 Swarzędz
374 Górka Dariusz 1985 Kruszewnia
512 Górniak Jacek 1987 Dąbrówka
820 Górny Marek 1955 Maraton Leszno-- Drużyna Szpiku
412 Graba Eugeniusz 1953 KB Maniac
407 Grabowicz Paweł 1973 Siekierki Wielkie
548 Graczyk Filip 1994 UKS CITYZEN_/BE3_PwC
367 Grajewski Slawomir 1970 Tulce
337 Grajkowski Tomasz 1968 Gniezno
479 Gromadziński Andrzej 1973 KPP Gniezno
775 GruchaŁa Dawid 1977 QUAY POZNAŃ
767 Gruchała-Furmaniuk Aldona 1981 SPEED FREAKS
581 Gruszka Dariusz 1965 Murowana Goślina
250 Grzegorek Piotr 1979 FRW GRZEGOR
122 Grzybowska Karolina 1978 broniszewice
136 Gubański Mateusz 1993 -
563 Gupta Ganesh 1978 GCC 3D CAFE
753 Guzik Przemysław 1969 Poznań
520 Harkiewicz Piotr 1981 Naramowice Biegają / oddychajswobodnie.pl
470 Hejdysz Alicja 1982 1982
464 Hejdysz Dorota 1984 Wrocław
329 Hejdysz Katarzyna 1981 Dobrzyca
468 Henicz Michał 1989 Itacy Biegacze
467 Henicz Piotr 1965 Itacy Biegacze
379 Hertmanowski Tomasz 1970 Kościan Team
601 Horanin Dariusz 1967 SŁAWOBORZE
459 Horanin Paweł 1988 Horcio Team
399 Horbacz Hanna 1985 Rabowice
742 Hostiev Serhii 1993 Rogoźno
194 Howil Jagoda 1984 POZNAŃ
736 Hurysz Marcin 1982 Mogilno Team
685 Ignaczak Paulina 1993 Poznań
101 Imiołek Ariel 1981 Maratończyk Poznań
107 Izydorek Wojciech 1983 night runners
381 Izydorska Katarzyna 1982 For Run Team
360 Jaciuk Dagmara 1980 Zalasewo
191 Jackowiak Monika 1983 Poznań
402 Jaglinski Lukasz 1979 RUNSTETICO
818 Jagła Dawid 1990 Biegacze Jarocin
756 Jakrzewski Krzysztof 1973 MJDOP
331 Jakubczak Tomasz 1979 wybierz
477 Janas Dobrochna 1976 night runners
288 Janicka-Tomiak Eliza 1973 1973
852 Jankowski Dariusz 1992 XYZ
665 Jankowski Rafał 1993 Castorama Swarzędz
697 Janowicz Łukasz 1992 Poznań
815 Jaraszkiewicz Wojciech 1984 Kaźmierz
622 Jarnut Łukasz 1989 LB TEAM LWÓWEK
671 Jarnut PaweŁ 1992 LB TEAM LWÓWEK
149 Jarząbek Robert 1973 Strzałkowska Grupa Biegowa SOKÓŁ
661 Jarzyński Jan 1984 J&K Running Team
539 Jasinowska Emilia 1952 Międzychód
604 Jasiński Hubert 1987 Kicin
688 Jaśniewicz Mateusz 1987 Swarzędz
556 Jaworska Magdalena 1977 GB Wielkopolscy Biegacze/Team KGB
613 Jeżowski Michał 1976 _____________________
422 Jędrzejczak Leszek 1959 Poznań
795 Jędrzejko Dominik 1984 Biegam sobie
721 Jóźwiak Marek 1952 1952
289 Jóźwiak Marta 1988 Sarbinowo
429 Jurkowska Dominika 1990 Endorfina Wschowa
228 Juskowiak Mikołaj 1984 Leszno
358 Juszczak Andrzej 1957 Borówiec
473 Kaciun Iwona 1978 Poznań
777 Kaczmarek Fryderyk 1997 Dąbrowski Team / WNPiD UAM
240 Kaczmarek MirosŁaw 1970 KOŚCIAN TEAM
249 Kaczmarek Tomasz 1979 KLAS Szpot Swarzędz
813 Kaczmarek-Śląska Ewa 1989 For Run Team
205 Kaczmarowski Grzegorz 1980 gxka
116 Kaczmarski Michal 1990 Respect zang sport
488 Kalemba Daniel 1978 Vagabundan
123 Kaliszan Krzysztof 1995 12 Wielkopolsa Brygada Obrony Terytorialnej
186 Kamiński Łukasz 1985 Kórnik-Bnin
183 Kandulski Andrzej 1953 Malta Poznań
363 Kaptur Wojciech 1963 ChampionMan Team
535 Karczewski Hubert 1973 Gruszczyn
440 Karczyńska Eliza 1983 Poznań
731 Karczyńska Monika 1981 Power Training
452 Karkosiński Maciej 1984 Kamionki
500 Karmonik Bartosz 1990 Poznań
529 Karolak Tomasz 1986 1986
283 Kasierska Ewa Katarzyna 1948 WKB META LUBLINIEC
207 Kasperczak Łukasz 1990 Poznań
611 Kasperski Robert 1968 Kościan Team
635 Kasprzak Ewelina 1981 Gruszczyn
262 Kasprzak Maciej 1981 OD PONIEDZIAŁKU KRZEMIENIEWO
278 Kasprzak Paweł 1989 Jasin
295 Kasprzycki Marek 1976 PCH_RUN
276 Kaszubiak Konrad 1983 Kaszubiak Team
605 Kaszyńska Dorota 1970 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
234 Kazikowski Karol 1988 ASICS Frontrunner Poland / Wybiegać marzenia
802 Kaźmierczak Jarosław 1981 Środa Wlkp.
233 Kaźmierczak Karolina 1981 Pobiedziska
328 Kaźmierczak Konrad 1987 Zalasewo
790 Kaźmierczak Krzysztof 1975 KLAS SZPOT
595 Kaźmierczak Marcin 1976 Oldschool Hooligans w biegu
513 Kaźmierczak Piotr 1981 Kruszewnia
667 Kaźmierczak Tomasz 1975 Tarnowo Podgórne
179 Kąkolewska Elżbieta 1973 Młodasko
271 Kąkolewska Iga 1996 Młodasko
129 Kębłowski Józef 1956 Wataha-łączy nas bieganie
495 Kępa Szymon 1987 Ofix.pl Bike Team
198 Kępiński Łukasz 1986 Siekierki Wielkie
759 Kępiński Marcin 1978 For Run Team
780 Kiciński Paweł 1983 www.bellezza-studio.pl
275 Kieslich Mariusz 1962 Poznań
681 Kijak Agnieszka 1987 Robakowo
128 Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM
393 Kledzik Zbigniew 1991 Idealnie Niedoskonali
462 Kliks Dariusz 1970 Zmęczeni już przed biegiem
227 Klimaszewski Jacek 1984 OP PONIEDZIAŁKU KRZEMIENIEWO
383 Klimaszewski Tobiasz 1989 Zielona Góra
828 Klukowski Maciej 1993 Zmęczeni na starcie Dobiegniew
173 Klupś Mieczysław 1959 Suchy Las
200 Kłobuchowska Sonia 1986 POŁOMSKI & KŁOBUCHOWSKI. RADCOWSKA SPÓŁKA PARTNERSKA
201 Kłobuchowski Damian 1983 Plewiska
751 Kmieciak Paweł 1980 Poznań
261 Koch Antoni 1961 Śrem
247 Koczorowski Przemo 1975 Dąbrowa
204 Kokociński Michał 1974 1974
553 Kołb Jarosław 1965 OloRunner
264 Kołodziej Marcin 1979 brak
263 Kołodziej Norbert 1982 brak
779 Kołodziejczyk Roman 1967 PCH_RUN
93 Konarski Piotr 1974 Zalasewo
259 Kondratenko Vladyslav 1996 Straight Edge
385 Konieczny Sławek 1991 Kusociński Biega
804 Konstańczak Joanna 1983 1983
347 Koprowski Marcin 1986 Pobiedziska
662 Koput Jakub 1980 Exim Tours
582 Koroński Tadeusz 1970 parkrun Poznań
145 Kosiorek Darek 1967 Poznań
670 Kosmalski Sławomir 1970 Kąkolewo
245 Kosmecki Robert 1966 night runners
726 Kotecki Emilian 1996 Forest Runners Team Poznan
377 Kotula Iza 1984 Poznań
803 Kowalczyk Sebastian 1984 Wataha Północy
799 Kowczyk Marcin 1981 Poznan
728 Kozaczuk Bartosz 1999 Wiórek
632 Kozaczuk Jan 1961 Wiórek
273 Kozanecki Adam 1976 Jasin
253 Kozłowska Maja 1998 Poznań
760 Krajewski Damian 1984 TriDarko
743 Krakowiak Julia 1983 Poznań
372 Kraszkiewicz Rafał 1973 Quay Poznań
838 Krawenda Krzysztof 1967 CYBINA TEAM
524 Krąpiec Waldemar 1962 Poznań
509 Krogulecki Jacek 1993 Ostroróg
517 Krokowska Magdalena 1987 Night Runners Poznań
537 Krukowski Jarosław 1983 AZS UAM / Berserkers Team
426 Krupa Krystian 1986 EITALIA.pl
333 Krupa Piotr 1973 PCH_RUN
421 Kruszyński Adam 1990 Klub Biegacza Złote Kłosy Kołaczkowo
169 Krygowski Maciej 1971 Cybina Team
565 Krystek Martyna 1986 Poznan
257 Krysztofiak Slawomir 1965 Krysztofiak Time
812 Kryślak Małgorzata 1981 Poznań
571 Krzyżaniak Agnieszka 1984 Night runners
405 Krzyżański Remigiusz 1962 Kościan Team
862 Ksyta Marek 1985 Zalasewo
690 Kubiak Tomasz 1984 Poznań
187 Kucharski Jakub 1979 jku1979
493 Kuchta Piotr 1982 Rabowice
365 Kuczyńska Barbara 1988 Poznań
827 Kujawski Michał 1990 Sportowy Team Żabki
338 Kulas Rafał 1970 KS KROTOSZ KROTOSZYN
327 Kulej Marta 1984 Zalasewo
252 Kulikowski Edward 1962 Słubice
254 Kulikowski Jakub 1991 Słubice
639 Kuliński Czesław 1938 Poznan
618 Kupka Zbigniew 1962 Śmigiel
591 Kurczewski Bartosz 1977 CITYZEN
609 Kurczyński Rafał 1977 Rufa
847 Kurek Janusz 1989 Kamionki
410 Kurzajewska-Ożarowska Marta 1980 San Escobar
643 Kurzajewska-Ożarowska Marta 1980 Gruszczyn
235 Kurzawa Dorota 1965 Swarzędz
108 Kurzawa Natalia 1984 Zalasewo
652 Kurzawski Jakub 1992 Poznań
461 Kutryba Robert 1976 2. Skrzydło Lotnictwa Taktycznego
241 Kwapiszewski Marcin 1980 Czesław Gniezno Biega
210 Kwiatek Dawid 1979 Poznań
627 Kwiatkowska Ania 1989 Prawnik w biegu
699 Kwiatkowski Piotr 1968 Stolarstwo Usługowe
764 Labuda Marek 1966 Lębork
772 Lamch Malwina 1986 Poznań
773 Lamch Marcin 1980 Poznań
118 Langner Karol 1971 Swarzędz
745 Larsen Christian 1978 Poznan
431 Latos Janusz 1962 Środa Wlkp
304 Lauer Szymon 1977 Poznań
197 Lehnhardt Wiesław 1970 Poznań
857 Lehwark Marcin 1978 VANK Team \ Drużyna Szpiku
664 Lemański Marcin 1991 Poznań
94 Leonarska Małgorzata 1987 Kancelaria Notarialna Artur Leonarski
687 Leśniewska Aleksandra 1995 Karate kyokushin
445 Leśniewski Marek 1979 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
416 Ligęza Piotr 1974 Poznań
272 Lijewski Tomasz 1978 AMATORSKA LIGA CHULIGANKA SWAJ
465 Lipiecki Leszek 1978 Środa Wielkopolska
366 Lipiński Paweł 1971 Serwisbruk.pl
336 Lis Katarzyna 1979 Triathlon Club Wrocław
335 Lis Rafał 1974 Triathlon Club Wrocław
695 Lisek Mieczysław 1959 KMTLwówek WLKP
822 Lisewski Piotr 1963 niezrzeszony
134 Lusiak Anna 1983 Poznań
270 Łastowski Artur 1983 Bartoszyce
419 Łojko Tomasz 1972 RUNSTETICO
727 Łubkowska Kamila 1985 Swarzedz
223 Łuczyk Rafał 1975 For Run Team
481 Łukanowski Mikołaj 1983 Poznań
776 Łukaszyk Kamila 1976 Zalasewo
472 Łysiak Bartek 1984 Dąbròwka
471 Łysiak Kasia 1985 Dąbròwka
507 Machowiak Dominik 1988 Machowiak Team
691 Machowiak Mariusz 1987 Machowiak Team
150 Maciejak Anna 1980 Swarzędz
151 Maciejak Krystian 1978 Swarzędz
454 Maćkowiak Krzysztof 1984 Poznań
656 Maćkowiak Robert 1986 Alvo Racing
141 Madajczak Jarosław 1973 time
527 Maj Jacek 1973 Gortatowo
137 Majchrzak Jacek 1980 Kościan team
649 Majchrzak Tomasz 1993 Poznań
384 Majik Jacek 1993 Biegaj z WSL
598 Majłowska Irena 1953 Gorzów wlkp
599 Majłowski Aleksander 1950 Gorzów wlkp
515 Majorczyk Gerard 1976 Zielona Góra
663 Makowski Marek 1976 Śrem
300 Malendowicz Witek 1976 Richard na start
349 Malewicz-Pełczyńska Alicja 1972 ROKIETNICA BIEGA
178 Malicki PrzemysŁaw 1975 wszystkoobieganiu.pl
282 Maligranda Mariusz 1985 Poznań
311 Malinowski Henryk 1954 Rogożiński Klub Biegacza
305 Malinowski Marcin 1978 my life my way
380 Malis Andrzej 1971 Drużyna Szpiku
351 Marach Łukasz 1978 Poznań
800 Marciniak Janusz 1952 NKB " Chyży"
546 Marczak Mariusz 1958 Run Planet Zielona Góra
359 Marek Daniel 1974 Cybina Team
388 Marek Mateusz 1985 1985
455 Marzec Aleksandra 1995 Poznan
625 Mastyk Mirosław 1982 Ślęża / Sady
634 Masztalerz Bartosz 1988 WATAHA - Łączy nas bieganie
737 Matusiak Jarek 1975 SOBIE BIEGAM
368 Matusiewicz Michalina 1998 Gruszczyn
584 Matuszewski Krzysztof 1991 Świerczewo Run
418 Matysiak Karol 1974 OSH w biegu
126 May Marcelina 1986 HERNIK TEAM
117 May Wiktor 1957 DzW2
566 Mazur Piotr 1964 POBIEDZISKA
528 Mazur Robert 1990 Mieścisko
715 Mejziński Michał 1987 Swarzędz
547 MeliŃski Wojciech 1954 Bractwo Biegaczy
184 Meller Łukasz 1978 WieloOsobowy Kub Sportowy
314 Mendel Bartosz 1973 ROKIETNICA BIEGA
771 Michalczyk Marcin 1995 Kościan
155 Michalska Agnieszka 1980 Poznań
131 Michalski Dariusz 1988 Biegacze Juniora-Runners Team
350 Michalski Michał 1985 Swarzędz
154 Michalski Mikołaj 1977 Poznań
189 Mieszkowski PrzemysŁaw 1963 Zmęczeni już przed biegiem
590 Mika Józef 1960 Politechnika Poznańska
138 Misiorny Radosław 1973 Poznań
451 Miszczuk Andrzej 1980 1980
806 Mizdrak Artur 1967 1967
768 Mocek Marek 1998 Danflor Team
744 Moderacka Małgorzata 1987 Poznań
491 Modrzejewski Tomasz 1979 Woodrunners
309 Moskwa Krzysztof 1957 tak se pomykam !
394 Motała Kacha 1982 LBC
505 Muchajer Dawid 1978 CSWLąd
332 Müller Andrzej 1958 Puszczykowo
525 Musielak Maciej 1976 Leszno
673 Musielska Anna 1979 Kobylnica
211 Muszyński Paweł 1978 Zalasewo Zaiwania
593 Naftyński Jacek 1997 Gniezno
570 Naftyński Janusz 1967 Gniezno
316 Nagucki Karol 1993 Opalenica
807 Najderek Cezary 1971 ZALASEWO
666 Najderek Krzysztof 1980 Koziegłowy
339 Napierała Damian 1979 Dorwać Gringo
296 Napierała Paweł 1984 Luboń
370 Nienartowicz Łukasz 1986 Britenet
733 Nosal Krzysztof 1972 Poznań
841 Nowacki Arkadiusz 1991 Krotoszyn
503 Nowak Jan 2002 Swarzędz
863 Nowak Józef 1955 BBC Skórzewo
616 Nowak Krzysztof 1982 Czerwonak
846 Nowak Krzysztof 1973 MJDOP
209 Nowak Marta 1987 PCHRUN
395 Nowak Patrycja 1998 Daszewice
446 Nowak Patryk 1994 Luboń
829 Nowak Szymon 1981 ACO domofony
246 Nowakowski Ryszard 1976 brak
424 Nowicki Bogumił 1991 Poznań
647 Nowicki Łukasz 1982 Środa Wlkp.
251 Obiegała Aleksandra 1990 Swarzędz
836 Ochnio Ryszard 1975 Polonia Jastrowie
732 Ochranowicz Marika 1985 Poznań
469 Ogórkiewicz Maciej 1976 Poznań
675 Ogrodowski Jarosław 1964 Niezrzeszony
386 Olbryś Piotr 1974 Gruszczyn
199 Olczak Bogumił 1984 Poznań
147 Olejniczak Krzysztof 1967 AGROZIÓŁKOWO
480 Orłowski Piotr Tadeusz 1985 Runstetico
212 Orłowski Robert 1988 Biegnę do Mordoru
508 Osiewicz Przemysław 1979 Run with WNPiD UAM Poznań
638 Owczarczak Jarosław 1984 Poznań
341 Owczarczak Monika 1984 poznań
712 Owczarek Tomasz 1981 KS Krotosz Krotoszyn
290 Ożarowski Cezary 1976 San Escobar
226 Pacha JÓzef 1973 SWARZĘDZ
729 Pajak Monika 1982 Hernik Team
489 Pajor Krzysztof 1978 KB-SPOKO
711 Paluczek Zbyszko 1979 Motointegrator Running Team
504 Paradowski Norbert 1975 Ponań
791 Paszkiewicz Julia 1987 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW
255 Pawlak Agnieszka 1986 1986
854 Pawlak Mateusz 1989 Ostrów Wielkopolski
269 Pawlak Milena 1987 Przecław
456 Pawlak Monika 1983 KOŚCIAN TEAM
817 Pawlik Danuta 1971 Skórzewo
706 Pawłowska Dorota 1978 1978
600 PawŁowski Fabian 1982 Active Nekla
714 PawŁowski Krystian 1980 CHWALIBOGOWO
439 Pazder Antoni 1990 Poznań
348 Perczak Janusz 1990 KLAS SZPOT SWARZĘDZ
810 Pernet Leonard 1956 Kancelaria EPS
811 Pernet-Szóstak Ewelina 1981 POZNAŃ
340 Perz Paweł 1973 Komorniki MTB Team
839 Pęcak Michał 1980 Gortatowo
708 Piaskowski Łukasz 1974 Santander Runners Team
299 Piaskowski Mateusz 1992 Klub Maratończyka V LO Poznań
761 Piechocki Romuald 1971 art.team Pegaz Teatr Wielki w Poznaniu
657 Pietrzak Marek 1980 Zalasewo
292 Pigła Maja 1982 SPORTOWY KAŹMIERZ
139 Pigła Michał 1981 #Sportowykazmierz
164 Piotrowicz Marcin 1981 Pobiedziska
216 Piotrowska-Gotowała Magda 1980 Komorniki
111 Piotrowski Jarosław 1972 gułtowybiegają
188 Pisarczyk Grzegorz 1989 ARO
423 Pisarek Maciej 1979 bacca scrittorini
700 Plewa Natalia 1982 OBORNIKI
392 Plewinska-Budny Emilia 1978 Siekierki Wielkie
102 Pluciński Radosław 1989 AdRunaLine Team
762 Podsadny Bartosz 1984 Poznań
809 Polacki Rafał 1967 Poznań
801 Polaczek Robert 1973 KB Biura Biegłego Sądowego
319 Połomski Łukasz 1981 Kancelaria POŁOMSKI & KŁOBUCHOWSKI RADCOWSKA SP.P. / "ALL YOU NEED IS LAW!"
231 Poncyliusz Artur 1975 Kiekrz
230 PopioŁkiewicz Łukasz 1989 POPIOŁEK TEAM
244 Popławski Krzysztof 1980 Swarzędz
551 Porwich Henryk 1941 Tarnowo Podgórne Biega
409 Pospieszny Daniel 1983 Będziemy Miażdżyć Przeciwników
403 Powiertowska Aleksandra 1977 Biegacze Juniora - Runners Team
494 Pruchniewska Agnieszka 1978 Rokietnica Biega
516 Prusimska Monika 1975 Cerekwica
859 Przepióra Grzegorz 1978 Zalasewo
819 Przewoska Paulina 1984 Prawnik w biegu
357 Przyborowski Mieczysław 1959 REMET TEAM
390 Przybylak Adam 1991 Nieśmiertelny
106 Przybylak Dariusz 1977 PrzybylakTeam
502 Przybylski Krystian 1981 Tarnowo Podgórne Biega
301 Przybysz Bartosz 1990 KLAS Szpot Swarzędz
844 Przybysz Dorota 1966 Grodziski Klub Biegacza
562 Przybysz Piotr 1990 Poznań
119 Przywecki Lech 1971 Kościan TEAM/ KP PSP Rawicz
558 Puchalski Tomasz 1983 Gruszczyn
406 Pyłczewska Renata 1964 Grunwald team Poznań
608 Pyrszel Urszula 1990 Gibka Mama
620 Radtke Jarosław 1963 Czerwonak
758 Rajska Liliana 1979 Night Runners Poznań
427 Ratajczak Beata 1963 Kościan Team
307 Ratajczak Joanna 1977 Piątkowo na Biegowo
430 Ratajczak Kazimierz 1956 Kościan Team
401 Ratajczak Piotr 1960 Czerwonak Biega
676 Ratajczak Rajmund 1962 Poznań
177 Reszke Piotr 1972 Stokowski projekt maraton
219 Rezlewicz Karol 1985 SERCE
203 Rodewald Piotr 1981 Poznań
843 Roemer Kacper 2001 Plewiska
274 Roeske Tomasz 1971 Mosina
448 Rogalski Marcin 1983 szukam żony :P
356 Romaniuk Bartosz 1988 Endorfina Wschowa
400 Rosa Aleksander 1982 Rabowice
840 Roszak Paweł 1966 Trucht Jarocin
153 Rowiński Tomasz 1976 Costa Blanca
398 Rozalczyk Krzysztof 1984 Marathon State of Mind
746 Rozynek Małgorzata 1978 Cytadela by Night
297 Różański Marek 1970 Runner's Power
181 Rudomina Elżbieta 1983 Poznań
589 Ruszkiewicz Marcin 1975 Buyers’ World
755 Ruta Damian 1989 NikeRunning Team
645 Rybarczyk Wojciech 1971 brak
279 Rybarski Rafał 1970 Murowana Goślina
624 Rymarz Grzegorz 1976 Gniezno
845 Rypiński Tomasz 1982 Poznań
542 Sajnaj Adrian 1996 Lucky LUZers
747 Sajnaj Jarosław 1979 Lucky Luzers
788 Samol Waldemar 1962 Powrót do korzeni
225 Sapko Dariusz 1979 Grzmot Komorniki
450 Sarna Sławomir 1964 Team Pleszew
434 Siennicki Mikołaj 1974 Poznań
483 Skała Artur 1976 Platinum
796 Skąpska Ulka 1980 Słupca
797 Skąpski Eryk 1980 Słupca
798 Skąpski Tomasz 1973 Słupca
170 Skibińska Justyna 1978 PCH_RUN
172 Skibiński Łukasz 1976 PCH_RUN
125 Skoczylas Marcin 1982 Drużyna Szpiku
541 Skoczylas Marta 1976 Poznań
749 Skokalski Wojciech 1992 Poznań
478 Skrzypczak Maciej 1979 Runner
324 Skrzypczak Marian 1959 SEKCJA BIEGACZA PRZY OŚRODKU KULTURY FIZYCZNEJ I REKREACJI W ŚMIGLU
355 Skrzypek Maciej 1995 Run with WNPiD UAM
482 Skurzyński Krzysztof 1956 Bydgoszcz
615 SŁawczyŃski Kazimierz 1951 1951
559 Smolarek Natalia 1981 parkrun Poznań
95 Smuga Łukasz 1985 CSWL Poznań
312 Sniegocki PaweŁ 1978 Tarnowo Podgórne Biega
680 Sobczak Marek 1973 Szczytniki
735 Sobecki Sebastian 1976 PRO366
640 Sobiech Joanna 1982 Gdynia
103 Sobiech Karol 1982 Night Runners
642 Sobiech Krzysztof 1985 Rumia
298 Sobkowiak Ewa 1963 100 MARATHON CLUB POLAND
596 Sobolewska Magdalena 1984 Maratończyk Poznań
821 Solecki Dariusz 1962 Piątkowo na Biegowo
162 Sowa Robert 1979 RED BOX
369 Sowiński Jarosław 1963 TERAZ TULCE MY BIEGAMY BIEGAJ Z NAMI
741 Spiczak-Brzeziński Michał 1980 Jasin
124 Stachecki Paweł 1981 Baśniowa Team
213 Stachowiak Agnieszka 1975 Swarzędz
496 Stachowiak Grzegorz 1989 1989
545 Stachowski Tomasz 1984 Poznań
835 Starszak Beata 1975 VANK Team
623 Staszak Mariusz 1973 HAWLE/WIERZYCE MMnZ
376 Statucki Lukasz 1981 Poznań
142 Stec Arkadiusz 1975 Grzmot Komorniki
133 Steinke Agata 1979 POZNAŃ
221 Stelmach Tomasz 1973 Swarzędz
105 Stępka Aleksandra 1979 Pobiedziska Running Team
267 Stokowska Sylwia 1978 Borowo Młyn team
266 Stokowski Dariusz 1975 Borowo Młyn team
330 Stokowski Jarosław 1989 Borowo-Młyn Team
121 Stokowski Marcin 1996 Stokowski Projekt Maraton
425 Stokowski Mariusz 1976 Borowo-Młyn Team
391 Stryjakowski Marek 1951 BULA TEAM
352 Strzelczyk Natalia 1996 Poznań
631 Strzemecki Paweł 1976 SWARZĘDZ
637 Szajek Bogdan 1953 MSICS Poznań
832 Szamborski Mateusz 1985 Poznań
510 Szaprowski Tomasz 1994 Mogilno Team
99 Szarzyński Paweł 1984 Poznań
287 Szczepański Bogusz 1991 Mosina
415 Szczerbal Adam 1961 Kościan Team
163 Szcześniak Antoni 1994 Puszczykowo
232 Szcześniak Dorota 1982 RANKOR
630 Szczygielska Maria 1958 -
112 Szczygielski Arkadiusz 1974 DRZAZGI LECĄ
135 Szeszuła Michał 1975 Night Runners
433 Szeszuła Sebastian 1992 Wataha - Łączy nas bieganie
420 Szews Andrzej 1974 PKO Bank Polski
115 Szkoda Kasia 1991 Grodzisk Wlkp.
326 Szkudlarek Michał 1933 SEKCJA BIEGACZA PRZY OŚRODKU KULTURY FIZYCZNEJ I REKREACJI W ŚMIGLU
320 Szlenk Leszek 1981 Luboń
785 Sznura Tobiasz 1978 Plewiska
441 Szopka Leszek 1986 Poznań
9 Szpot-Marciniak Ewa 1981 KLAS SZPOT SWARZĘDZ
387 Szpyrkowicz Bartosz 1992 Kancelaria POŁOMSKI & KŁOBUCHOWSKI RADCOWSKA SP.P. / "ALL YOU NEED IS LAW!"
837 Szukała Wiesław 1966 PIWNA STOPA
552 Szwabig Marcin 1978 Plewiska
781 Szwierz Piotr 1967 KLAS Szpot Swarzędz
651 Szydłowski Grzegorz 1958 Swarzędz
650 Szydłowski Leonard 1951 Swarzędz
765 Szymańczuk Jacek 1986 Naramowice Biegają
778 Szymańska Anna 1977 -
214 Szymański Janusz 1951 Parkun Poznań
641 Szymański Robert 1974 T3
774 Szymczak Elżbieta 1959 Murowana Goślina
629 Szymkowiak Mikołaj 1988 Helios Czempiń Team
612 Szymkowski Aleksander 1979 Poznań
180 Szyngiel Grzegorz 1987 Rodzinka.pl on tour
861 Śląski Michał 1990 Swarzędz
156 Ślebioda Przemysław 1982 Swarzędz
588 Śmichurski Kacper 1998 Cybina Team
586 Śmichurski Przemysław 1969 Cybina Team
148 Śmigiel Barbara 1997 Wałcz
636 Świerczyński Dariusz 1964 Jerzykowo
830 Taborek Janusz 1973 Poznań
674 Tarakankov Mykyta 1979 Poznań
315 Tarnowska Małgorzata 1984 Parkrun Jezioro Swarzędzkie
160 Tokarski Karol 1979 Poznań
573 Tomala Szymon 1988 Rokietnica
730 Tomaszewski Dawid 1976 LódDziki Komorniki
693 Tomaszewski Mateusz 1979 Poznań
453 Tomaszewski Paweł 1988 Kleszczewo
294 Tomczak Danuta Jadwiga 1957 Team Kościan
143 Tomczak Dorota 1979 Kaźmierz
144 Tomczak Łukasz 1977 Kaźmierz
268 Tomczak Zbigniew 1954 Altom Gniezno
171 TorchaŁa Sebastian 1977 J&Z TORCH
707 Trojanowska Sandra 1991 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW
705 Trojanowski Tomasz 1990 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW
404 Trzebiatowski Paweł 1976 BIEGACZE GORSZEGO SORTU
550 Urbanowski Mateusz 1982 Baranowo
317 Urbańczyk Zdzisław 1957 SZS''WIELKOPOLSKA"
447 Usowski Andrzej 1984 POZNAŃ
713 Walczak Dariusz 1972 AD NIERUCHOMOŚCI
167 Walczak Małgorzata 1978 PCH_RUN
789 Walczak Mariusz 1983 Poznan
168 Walczak Tomasz 1974 PCH_RUN
146 Walesz Joanna 1975 KB MCKiS JAWORZNO
321 Waliszka Marzena 1982 Pobiedziska Running Team
485 Warzych Magdalena 1977 Rzepin
248 Wasielak Joanna 1984 Swarzedz
686 Wasilewski Michał 1979 ZALASEWO
860 Wawrzaszek Paweł 1969 Swarzędz
195 Wąsowska Dagmara 1985 Pobiedziska Running Team
530 Weber Paweł 1973 REHAU Crossactive
722 Weber Ryszard 1962 KLAS Szpot Swarzędz
702 Wegner Adrian 1991 Poznań
597 Wegner Stachu 1983 Poznań
621 Wejman Beata 1977 swarzedz
555 Węclewski Robert 1977 Best Team Śrem
575 Węglarski Bartosz 1989 Mielno
265 Wiatr Dariusz 1972 Night Runners Września
310 Wieczorek Filip 1987 #TriBrothers
851 Wieczorek Pamela 1990 Kraków
206 Wieczorek Paweł 1987 #TriBrothers
411 Wiejak Radosław 1978 Kostrzyn
614 Wiercioch Bartosz 1978 Poznań
284 Wierzchowska Izabela 1981 Kalisz
564 Wierzchowski Adam 1978 Kalisz
408 Wilczyński Błażej 1978 nesthorn
511 Wiliński Mariusz 1983 Skipper&Rico
607 Wilk Monika 1994 Poznań
738 Wiśniewski Janusz 1973 Siedmiomilowe buty
229 Witkowski Emil 1987 Poznań
583 Witkowski Michał 1985 Raksopol
538 Wiza Tomasz 1978 Poznań
220 Wlaszczyk Wiesiek 1969 1969
458 Władczyk Jarosław 1976 Wody Polskie
364 Wojciechowska Helena 1982 night runners
578 Wojciechowski Paweł 1977 PRO366
498 Wojnowski Leonard 1960 metalstudio
353 Wojtaszek Agnieszka 1990 Run4Life
474 Wojtkowiak Elżbieta 1974 Poznań
308 Wojtkowiak Renata 1974 Piątkowo na Biegowo
603 Wojtkowiak Stefan 1974 Piątkowo na Biegowo
770 Wolgetan Paulina 1996 Poznań
855 Wolniak Wojciech 1978 Powrót do Korzeni
633 Wołyński Tomasz 1988 Consdata Supersportowy Team
823 Woźniak Mariusz 1973 Woźniaki
554 Woźniak Szymon 1987 Best Team Śrem
302 Woźniak Tomasz 1980 Komorniki
428 Woźny Przemysław 1986 Międzychód
696 Wrąbel Tomasz 1978 NO.WOMAN.NO.TRI
130 Wroniak Maciej 1981 Pogorzela
281 Wronka Małgorzata 1969 Swarzędz
293 Wróbel Łukasz 1982 Swarzędz
486 WrÓbel Marcin 1982 Zbąszyń
692 Wydra Mikołaj 1988 Poznań
258 Wygralak Piotr 1986 Drużyna Szpiku
165 Wylegała Izabela 1980 PCH_RUN
166 Wylegała Michał 1978 PCH_RUN
484 Wysłużal Elżbieta 1965 PKO bank polski
831 Występski Jarek 1979 Tanibórz
449 Yokokura Iwona 1973 Koziegłowy
672 Zagórski Marcin 1973 Robakowo
362 Zakrzewicz - Podlecka Agnieszka 1986 Rokietnica Biega
354 Zakrzewski Adam 1972 Wiry
626 Zandecki Maciej 1971 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
660 Zaporowski Krzysztof 1975 J&K Running Team
703 Zapotoczny Krzysztof 1983 Nowogrodzka Grupa Biegowa Fiber
158 Zaradny Marek 1975 Sabinkowy Klub Sportowy:)
717 Zaród Mariusz 1983 KB Morasko
174 Zawadzki Józef 1949 Poznań
577 Zawisna-Wojciechowska Justyna 1977 Swarzędz
192 Zawiślak Jarosław 1964 Wrocław
784 Zdanowski Dawid 1991 wkurw_team
487 Zdanowski Marian 1956 POZNAŃ
161 ZgoliŃski Marcin 1980 Września
325 Zielińska Kinga 1973 SEKCJA BIEGACZA PRZY OŚRODKU KULTURY FIZYCZNEJ I REKREACJI W ŚMIGLU
371 Zieliński Adam 1966 Oborniki
280 Zieliński-Wronka Darek 1970 Swarzędz
196 Zimoch ZdzisŁaw 1963 Wrocław
413 Zywert Marta 1988 Świerczewo Run
592 Żabka Patryk 1989 Gniezno
826 Żakowski Łukasz 1977 Poznań
526 Żebrowski Kazimierz 1954 Swarzędz
532 Żebrowski Łukasz 1989 Swarzędz
375 Żerko Marcin 1980 Oborniki