Lista startowa

2 POWIATOWY BIEG PO ZDROWIE - Biegi Dzieci

Szreniawa 30.09.2018



Liczba zgłoszonych zawodników: 72


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Aleksandrowicz Piotr 2011 szkoła podstawowa 71 300m
2. Ambrożewicz Anna 2014 Przedszkole Króla Maciusia Komorniki 100m
3. Baszkiewicz Miłosz 2008 Sp1 600m
4. Biliński Adrian 2013 UKS Orlik Mosina 100m
5. Biliński Gracjan 2010 UKS Orlik Mosina 300m
6. Bojewska Inga 2009 Szkoła Podstawowa w Nochowie 600m
7. Bojewska Inga 2009 Szkoła Podstawowa w Nochowie 600m
8. Brodziak Dobrochna 2010 Kąkolewo 300m
9. Budynkiewicz Justyna 2005 PUSZCZYKOWO 1000m
10. Chuda Tosia 2013 PRZEDSZKOLE 113 POZNAŃ 100m
11. Cywiński Borys 2015 Poznań 100m
12. Domagała Franciszek 2012 Borkowice 300m
13. Donaj Maksymlian 2006 SzymanowskiTeam 1000m
14. Dopierała Lena 2009 Społeczna Szkoła Dębinka 600m
15. Dopierała Olaf 2012 Społeczna Szkoła Dębinka 300m
16. Dudzińska Zofia 2005 Szkoła Podstawowa nr 2 w Puszczykowie 1000m
17. Dudziński Maurycy 2009 Szkoła Podstawowa nr 2 w Puszczykowie 600m
18. Fornalik Alex 2009 4nalik Team - Dębinka 600m
19. Fornalik Laura 2014 4nalik Team 100m
20. Gadomska Oliwia 2011 Czempiń 300m
21. Golińska Justyna 2008 Sp 17 Poznań 600m
22. Golińska Lidia 2005 Sp 17 Poznań 1000m
23. Górczyński Adam 2007 MOS Śrem 600m
24. Górczyński Kacper 2010 śrem 300m
25. Górna Martyna 2011 SP nr 2, Mosina 300m
26. Górny Bartosz 2014 Mosina 100m
27. Henschke Łukasz 2011 Jana Korczaka nr1 Komorniki 300m
28. Hetnanowski Mikołaj 2010 MOS - Śrem szkoła podstawowa w Nochowie 300m
29. Jankiewicz Nadia 2008 Bartodzieje 600m
30. Janocha Milan 2011 SP Dębinka 300m
31. Jeger Liwia 2009 AKADEMIA LEKKOATLETYCZNA MARCINA URBASIA 600m
32. Jeger Olga 2011 AKADEMIA LEKKOATLETYCZNA MARCINA URBASIA 300m
33. Kaseja-ZimliŃska Nastja 2011 LUBOŃ 300m
34. Kaszubiak Karolinka 2013 Poznań 100m
35. Kądzielak Dominik 2008 Drużyna Szpiku 600m
36. Kędzierska Katarzyna 2007 Puszczykowo 600m
37. Kochańska Marta 2014 Przedszkole Małe Talenty Luboń 100m
38. Kochański Jakub 2011 Sp 5 Luboń 300m
39. Kokocińska-Małolepszy Cecylia 2012 Przedszkole Leśne Duszki w Zakrzewie 300m
40. Kokocińska-Małolepszy Konstancja 2014 Przedszkole Leśne Duszki w Zakrzewie 100m
41. Kokocińska-Małolepszy Kornelia 2010 Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w Dąbrowie 300m
42. Kowalska Wiktoria 2012 Przedszkole Colargola 300m
43. Kozal Milena 2012 FTI Kids 300m
44. Kruszniewicz Anastazja 2015 POZNAŃ 100m
45. Kruszniewicz Paweł 2014 Rokietnica 100m
46. Kuc Antoni 2011 Sp Krosno 300m
47. Kusztelska Paulina 2007 SP nr 2 w Mosinie 600m
48. Kwiatkowski Miłosz 2012 Swarzędz 300m
49. Michalak Julia 2009 Szkoła Podstawowa w Jeziorkach 600m
50. Napierkowski Kacper 2007 Poznań 600m
51. Nowicki Oliwier 2013 Poznań 100m
52. Olszewski Igor 2011 Szkoła Podstawowa nr 1 w Puszczykowie 300m
53. Peszel Zosia 2012 Szkoła Podstawowa Czempiń 300m
54. Przyborowska Martyna 2012 Szkoła Podstawowa Bolechowo 300m
55. Przybysz Zofia 2014 Przedszkole Królewskie 100m
56. Pudliszewski Ignacy 2007 PUDLISZEWSKI TEAM 600m
57. Pudliszewski Ksawery 2006 PUDLISZEWSKI TEAM 1000m
58. Roszak Bruno 2013 Loft fitnes 100m
59. Rybarczyk Wojtek 2014 Plewiska 100m
60. Rybarczyk Zosia 2009 Plewiska 600m
61. Sankiewicz Anatolia 2015 KOŚCIAN 100m
62. Sankiewicz Jan 2011 KOŚCIAN 300m
63. Smela Klaudia 2010 SP 5 Luboń 300m
64. Smela Oliwia 2012 Przedszkole Małe Talenty w Luboniu 300m
65. Sztukowski Filip 2011 Szkoła Podstawowa nr 51 300m
66. Szuda Kacper 2010 SP2 Plewiska 300m
67. Szysz Antoni 2013 Krzyszkowo 100m
68. Szysz Zosia 2013 Krzyszkowo 100m
69. ŚlisiŃska Wiktoria 2008 Szkoła Podstawowa w Jeziorkach 600m
70. Walczak Hubert 2011 SP nr 72 300m
71. Winkel Patryk 2008 Sp 7 600m
72. Wojtczak Wiktoria 2013 Krzywiń 100m