Lista startowa

Poznańska Korba 2022

Kórnik, 16.07.2022
Dystans: około 180 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 238


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Godzina startu ->
1. Adamska Joanna 1982 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team 6:20
2. Adamus Adam 1978 Borówiec 6:45
3. Andrzejewski Konrad 1981 STĘSZEW 6:55
4. Andrzejewski Maciej 1990 Gostyń 6:40
5. Antoniewicz Robert 1970 Mosina 8:05
6. Baran Piotr 1989 Gądek 7:05
7. Barski Bartosz 1976 GO2HELL 6:15
8. Bazyly Wojciech 1983 Poznań 7:05
9. Bednarek Krzysztof 1987 ASKON MTB 8:05
10. Bera Piotr 1977 Lusowo 7:00
11. Berus Piotr 1987 Jarocin 7:25
12. Binczewski Bartosz 1988 EPO 7:10
13. Bojan Maciej 1995 GTT Diament Gniezno 7:35
14. Borowiak Marek 1981 Poznań 6:55
15. Borowski Karol 1990 Krosno 6:35
16. Borsiak Krzysztof 1969 Plewiska 7:05
17. Brychcy Jakub 1988 Klekoty 6:30
18. Bryl Mateusz 1987 Poznań 7:15
19. Chrzan Wojciech 1990 Poznań 7:10
20. Chwalisz Łukasz 1985 Klekoty 6:30
21. Ciniewski Tomasz 1986 Zimna Zalewajka 7:10
22. Czajka Jacqueline 1989 mTab 6:25
23. Czapiewska-Siekierka Ewa 1978 Sępólno Krajeńskie 7:25
24. Czarnecki Marcin 1984 Bydgoszcz 7:00
25. CzerwiŃski Maciej 1972 Chaldea Team 6:40
26. Derucki Szymon 1982 komorniki 6:40
27. Domagała Arkadiusz 1990 Witkowo 7:05
28. Dorobiała Bartosz 1985 MOCNO W PRAWO TEAM 7:05
29. Dudzik Dawid 1975 Poznań 6:10
30. Dutkiewicz Michał 1981 Poznań 6:55
31. Fabisiak Dawid 1985 Poznań 7:05
32. Fabiś Dawid 1977 Grupa OLX team 7:00
33. Filipiak Adam 1987 Bodzewo 6:15
34. Gibowski Krzysztof 1986 Września 6:00
35. Giel Przemysław 1984 Massey Ferguson 8:30
36. Goc Michał 1978 Poznan 8:10
37. Golik Dominika 1988 Pair Of Wheels 7:10
38. Golik Piotr 1988 Pair Of Wheels 7:10
39. Gościański Łukasz 1978 KRZACZORAMI DO DUSINY 8:10
40. Graczyk Łukasz 1984 Września/ Wielkopolanie 7:35
41. Graczyk Marcin 1985 Klekoty 6:30
42. Grodzki Łukasz 2000 BIKE TEAM KOBYLEPOLE 6:25
43. Grygiel Michał 1985 poznań 6:50
44. Grzegorzek Maciej 1972 Białężyn 8:05
45. Grzyb Piotr 1987 Poznań 6:35
46. Handkiewicz Robert 1965 Kostrzyn 7:10
47. Haupt Krzysztof 1978 ZZSK Suchy Las 8:05
48. Hilary Marta 1992 SamaRama Team 8:30
49. Hojzler Krzysztof 1977 Pozytywnie Zakręceni Leszno 7:30
50. Hylla Jan 1990 Poznań 7:30
51. Hypś Paweł 1983 Dopiewo 7:40
52. Intek Marcin 1978 TEAM BEROTU 7:05
53. Izydorek Jakub 1983 mTab 6:30
54. Jacoszek Kamil 1988 Gravelove Poznań 6:20
55. Jahns Oskar 2000 BIKE TEAM KOBYLEPOLE 6:25
56. Jakubowski Arkadiusz 1973 Międzychód 8:00
57. Janus Piotr 1970 Pozytywnie Zakręceni Leszno 7:30
58. Januszak Gosia 1969 VEZUVIO TEAM 8:00
59. Januszak Przemysław 1974 VEZUVIO TEAM 8:00
60. Jarzyna Artur 1977 Alu-Const - KONINA Oborniki 8:10
61. Jasik Artur 1985 Chaldea Team 6:40
62. Jasik Dominika 1993 Poznań 6:55
63. Jasik Wojciech 1993 Poznań 6:55
64. Jazikowski Pawel 1972 Poznan 6:30
65. Jazikowski Paweł 1972 strzeszyn 6:30
66. Jerzak Marcin 1981 Września 6:00
67. Jerzak Przemysław 1985 Imielno 6:00
68. Jędro Adam 1995 Poznan 6:20
69. Jędrys Grzegorz 1983 Łaziska 7:55
70. Kaczor Krzysztof 1991 Wilkowice 7:30
71. Kaftański Michał 1982 <3 8:00
72. Kalinowski Dawid 1984 KROSS&KANDS 7:00
73. Kamiński Rafał 1977 DT4YOU TEAM 8:00
74. Kapica Paweł 1981 Luźna Łyda Team 8:10
75. Karaśkiewicz Jacek 1971 Koziegłowy 7:45
76. Karolewicz Tomasz 1980 JIM TEAM MTB GOSTYŃ 8:30
77. Kasznia Dariusz 1992 Ostrowite 8:05
78. Kaźmierczak Mariusz 1979 tarnowo podgórne 7:20
79. Kaźmierczak Piotr 1981 DudekTeam 6:55
80. Kin Szymon 1991 Szamocin 6:00
81. Kleczek Jakub 1999 Gniewkowo 8:05
82. Konieczny Przemysław 1983 Dopiewiec 7:00
83. Konik Tomasz 1985 Fortiva 7:50
84. Kontowicz Piotr 1997 Grave.Love Poznań 6:20
85. Korbanek Witold 1972 Pozytywnie Zakręceni Leszno 7:30
86. Kosmowski Paweł 1968 Vezuvio Team 7:00
87. Koszyk Tomasz 1974 Freebird 8:20
88. Kowalski Patryk 1978 Chaldea Team 6:40
89. Kozak Monika 1983 Oborniki 7:05
90. Kozber Tomasz 1980 Poznań 6:00
91. Koziej Łukasz 1986 Kostrzyn 7:10
92. Krawiec Mariusz 1969 Plewiska 7:05
93. Kroma Magdalena 1985 TEAM BEROTU 7:05
94. Królak Tomasz 1986 EKSPERTYZA Rzeczoznawcy 6:10
95. Krzciuk Jacek 1964 Dębno 8:20
96. Kubacki Robert 1983 Grupa OLX team 6:25
97. Kucharski Jacek 1978 Garby 6:40
98. Kuczyńska Magdalena 1976 Poznań 7:15
99. Kujawa Adam 1969 Zaniemyśl 6:45
100. Kujawa Andrzej 1968 Kiszewo 7:55
101. Kundzicz Leo 1989 EPO 7:10
102. Kurowski Dariusz 1988 Massey Ferguson 8:30
103. Kuziemski Jakub 1997 GraveLove Poznań by Decathlon 6:15
104. Kuzimski Jakub 1983 Poznań 6:55
105. Litkowski Jakub 1994 mTab 6:25
106. Łontka Sebastian 1977 JakśBud Biedrusko 6:40
107. Maćkowiak Anita 1989 mTab 6:35
108. Maćkowiak Artur 1986 PlutonTravel 6:25
109. Maćkowiak Robert 1962 - 7:10
110. Malik Krzysztof 1987 mTab 6:35
111. Manowiecki Piotr 1980 Gravelove Poznań 6:20
112. Mendelewski Marcin 1984 Getinge Infecteam 6:05
113. Metkowski Szymon 1982 Poznań 6:15
114. Michalski Bartosz 1985 Poznań 8:00
115. Michalski Dominik 1987 Janusze Polskiego Kolarstwa 7:00
116. Michałowski Bartosz 1987 mTab 6:25
117. Milejski Marcin 1992 Zgorzelec 7:20
118. Milewski Arkadiusz 1977 Pozytywnie zakręceni leszno 7:30
119. Motycki Mariusz 1985 KLEKOTY 6:30
120. Mrugas Mariusz 1976 Motiv Home Team 6:00
121. Mulkowska Kornelia 1997 Poznań 6:35
122. Muszyński Krzysztof 1992 AR Poznań (Poco Loco Adventure) 6:20
123. Nadzieja Krystian 1992 Rabowice 8:10
124. Najderek Robert 1980 Rokietnica 6:00
125. Niemir Aleksander 1965 KB Maniac Poznań 7:15
126. Niewiejski Przemysław 1986 Running Team Milicz 6:25
127. Nowacki Michał 1993 kolarz.pl 6:50
128. Nowaczyk Patryk 1990 NooStromo 7:15
129. Nowak Łukasz 1983 Askon MTB 8:05
130. Nowak Paweł 1977 Charzykowy 8:30
131. Nowak Piotr 1983 Team Dali Dali 7:20
132. Nowak - Ścianowicz MichaŁ 1987 KLEKOTY 6:30
133. Nowak - Ścianowicz Natalia - Lala 1990 KLEKOTY 6:30
134. Obliński Sebastian 1987 Poznań 6:55
135. Ochocki Olgierd 1970 kolarz.pl 6:50
136. Oczkoś Wojciech 1982 Rakieta Poznań 7:10
137. Olszewski Szymon 1986 Getinge Infecteam 6:05
138. Orzechowski Grzegorz 1976 Chaldea Team 6:40
139. Osiak Krzysztof 1985 Luźna Łyda Team 7:55
140. Paprocki Wojciech 1984 mTab 6:05
141. Pazgrat Andrzej 1977 KROSS&KANDS 7:00
142. Peksa Michał 1987 SKS Oborniki 8:00
143. Piechnicki Robert 1982 Buszkówiec 6:15
144. Pieczka Rafał 1986 mTab 6:35
145. Pietrzak Paweł 1982 Czerlejno 7:35
146. Pilarek Robert 1976 Getinge Infecteam 6:05
147. Pilecki Grzegorz 1989 Poznań 6:45
148. Piotrowski Mateusz 1988 Getinge Infecteam 6:05
149. Popiel Krzysztof 1984 Dwa Pedały 6:05
150. Przybylak Maciej 1991 Getinge Infecteam 6:05
151. Przybylak Maciej 1985 Przezmierowo 8:00
152. Przybył Marek 1981 Poznań 7:20
153. Przybył Michał 1979 Poznań 7:20
154. Przybył Piotr 1991 Team Berotu 8:30
155. Pszczółkowski Tomasz 1983 Dopiewiec 7:00
156. Puczka Bartosz 1987 Gniezno 7:35
157. Rafalski Maciej 1973 K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie 6:15
158. Rafalski Roman 1972 Gniezno 6:20
159. Rochowska Magdalena 1987 Hades 7:45
160. Rosa Jarek 1976 NBR Team 6:35
161. Rutkowski Tomek 1977 SkS Oborniki 6:10
162. Ryba Patrycja 1991 DT4YOU TEAM 8:05
163. Rychlewicz Dariusz 1984 Oborniki 6:10
164. Rychły Krystian 1997 - 6:45
165. Sawada Rafał 1976 Oborniki 6:15
166. Sędzicki Mateusz 1977 Poznań Race Team 7:30
167. Siejak Maciej 1983 Kórnik 6:55
168. Siejak Tomasz 1970 Kiekrz 6:00
169. Skweres Piotr 1987 Swarzędz 7:35
170. Sławny Jarosław 1984 KRZACZORAMI DO DUSINY 8:10
171. Snela Sebastian 1977 Ardagh 7:15
172. Snuszka Łukasz 1978 Grupa OLX team 8:30
173. Socha Maciej 1981 Poznań 7:15
174. SoŁtys Olga 1986 Grupa OLX team 6:00
175. Sołtys Wojciech 1980 Unit Martombike Team 8:15
176. Sołtysiak Michał 1985 Czermin 6:10
177. Sosnowski Rafał 1969 Komorniki MTB Team 6:50
178. Stachowiak Łukasz 1990 Poznań 7:05
179. Stankiewicz Gracjan 1992 DT4YOU TEAM 8:05
180. Stempniewski Tomasz 1977 Kamionki 6:40
181. Stokłosa Jacek 1973 Grupa OLX team 8:30
182. Subocz Michał 1980 Getinge Infecteam 6:05
183. Suczko Karolina 1980 SamaRama Team 8:30
184. Sypniewski Marcin 1986 CswLąd 6:50
185. Szałek Maciej 1992 Activenture 6:20
186. Szargott Jakub 1982 EKSPERTYZA Rzeczoznawcy 6:10
187. Szatkowski Jan 1998 mTab 6:35
188. Szczygieł Łukasz 1980 Grupa OLX Team 6:10
189. Szelągowski Arkadiusz 1986 KRZACZORAMI DO DUSINY 7:55
190. Szudrowicz Artur 1989 Grodzewo 8:20
191. Szulc Tomasz 1986 Klekoty 6:30
192. Szulczyk Sławomir 1970 Międzychód 8:00
193. Szweykowski Janusz 1968 Pozytywnie Zakręceni Leszno 7:30
194. Szyczewski Tomasz 1978 luboń 8:10
195. Szymański Igor 1988 mTab 6:35
196. Szymański Jarosław 1981 Oborniki 8:05
197. Szymczyk Tomek 1979 MTB Cieszków 7:35
198. Śmigielski Michał 1980 PlutonTravel 6:25
199. Śpiewak Marcin 1975 Poznań 8:15
200. Talarek Maciej 1975 Oborniki 6:15
201. Tasiemski Leszek 1982 WithSecure 7:55
202. Til Paulina 1986 Pniewy 6:15
203. Til Piotr 1986 Pniewy 6:15
204. Toboła Miron 1973 Ambit Racing Team 6:50
205. Tonder Filip 1981 Biegające Krejzole 7:15
206. Trembiński Jacek 1994 Poznań 6:35
207. Trzciński Marcin 1986 Szczecin 7:45
208. Tuleja Piotr 1979 Gniezno 7:35
209. Tyrakowska Marta 1990 Klekoty 6:30
210. Ulatowska Monika 1986 Robakowo 6:45
211. Uniejewski Przemek 1985 Grupa OLX Team 6:10
212. Urbaniak Tomasz 1990 Getinge Infecteam 6:05
213. Walczak Dariusz 1964 Pozytywnie Zakręceni Leszno 7:30
214. Wartacz Sławomir 1980 Poznań 6:45
215. Wawrzynkiewicz Przemysław 1980 GraveLove Poznań 6:00
216. Wiatrowski Kamil 1993 Chaldea Team 6:40
217. Wiciak Jakub 1992 Getinge Infecteam 6:05
218. Wieland Maciej 1985 Luźna Łyda Team 8:10
219. Wiśniewski Tomasz 1974 Wielkopolska Gwardia Honorowa 7:30
220. Włodarczak Maciej 1973 PSARSKIE PL 6:35
221. Wojtalak Jacek 1974 Oborniki 8:00
222. Wolniewicz Mateusz 1987 Murowana Goślina 6:20
223. WoŁujewicz Czesław 1958 BIKEVITA CYCLING TEAM (BCT) 6:20
224. Woźniak Mateusz 1989 Toruń 6:10
225. Woźny Piotr 1983 Czapury 8:00
226. Wypychowski Michał 1993 Kazimierz Biskupi 8:10
227. Wypychowski Radosław 1965 Bielawy, gm. Kazimierz Biskupi 8:10
228. Wysocki Łukasz 1979 TKKF DwaPedały 6:05
229. Zalewski Maciej 1977 Szczecin 6:45
230. Zaremba Bartosz 1985 Poznań 8:30
231. Zastawa Paweł 1990 Wielkopolanie 7:35
232. Zawadzki Przemysław 1984 Klekoty 6:30
233. Zemler Marzena 1979 Mirosławki 6:55
234. ZieliŃska Weronika 2001 KOSOX BIKE TEAM 6:25
235. Zieliński Jacek 1977 Suchy Las 7:00
236. Ziółkowski Tomasz 1984 PlutonTravel 6:25
237. Zoga Paweł 1983 Grupa OLX team 6:10
238. Żuk Karol 1984 Namysłów 7:45