Lista startowa

Poznańska Korba 2023

Kórnik, 15.07.2023
Dystans: około 180 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 137


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Godzina startu ->
1. Barski Bartosz 1976 Poznań 7:35
2. Bazyly Wojciech 1983 Poznan 7:05
3. Berłowski Grzegorz 1980 Komorniki MTB Team 6:30
4. Bocian Mariusz 1989 Komorniki MTB Team 6:25
5. Bocian Zbigniew 1967 Komorniki MTB Team 6:25
6. Borowiak Kacper 1986 Poznań 8:00
7. Borsiak Krzysztof 1969 Plewiska 6:35
8. Brychcy Jakub 1988 Klekoty 6:30
9. Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM 8:05
10. Bryl Mateusz 1987 Poznań 7:20
11. Chwalisz Łukasz 1985 KLEKOTY 6:30
12. Cysarz Jakub 1991 NCG 7:00
13. Czapiewska-Siekierka Ewa 1978 CRAWFORD POLSKA 7:00
14. Deba Bartłomiej 1989 Skra Paterek IT-Ros Team 7:20
15. Drobnik Mirosław 1981 Opalenica 7:20
16. Dudzik Dawid 1975 Poznań 6:10
17. Gardecka Agnieszka 1987 MGTS 7:35
18. Genderka Justyna 1975 Kostrzyn 7:00
19. Genderka Tomasz 1973 Siedlec 7:00
20. Giel Przemysław 1984 Massey Ferguson 8:00
21. Głowacki Zbigniew 1970 Chyby 7:30
22. Goc Michał 1978 Janusze Kolarstwa 6:05
23. Graczyk Marcin 1985 Klekoty 6:30
24. Grzelak Andrzej 1977 Komorniki MTB Team 6:05
25. Grzelak Tomasz 1977 Warmia Aktywnie 6:05
26. Gwiazdowski Rafał 1987 Eastside Team 7:35
27. Hanys Krzysztof 1984 Mrowino 8:00
28. Hilary Marta 1992 SamaRama Team 7:30
29. Hope Grzegorz 1994 Leszno 8:30
30. Ignaszewska Marta 1980 Radzyny 7:20
31. Ignaszewski Michał 1982 Radzyny 7:20
32. Jacoszek Kamil 1988 GravelLove Poznań 6:55
33. Jadczak Krzysztof 1993 Sieradz 6:40
34. Kaczmarek Dawid 1981 Tomice 7:15
35. Kaczor Krzysztof 1991 Wilkowice 7:30
36. Kałmucki Michał 2002 Rokietnica 7:15
37. Kałmucki Piotr 1974 Rokietnica 7:15
38. Kałużny Patryk 1996 Poznań 7:25
39. Kaszubkiewicz Dobek 1975 Poznań 7:30
40. Kaźmierczak Bartosz 1987 Eastside Gravel Team 7:35
41. Kłobuszyński Sebastian 1979 PreZero Ultra Team 7:50
42. Konik Tomasz 1985 NXO 6:50
43. Kontowicz Piotr 1997 GraveLove 6:55
44. Kozber Tomasz 1980 Poznań 6:00
45. Krawczyk Leszek 1990 MGTS 7:35
46. Krawiec Mariusz 1969 Plewiska 6:35
47. Kubiak Zbigniew 1977 Mosina 7:25
48. Kujawa Krzysztof 1967 Mosina 6:05
49. Kuna Danka 1972 Zaniemyśl 6:00
50. Kuna Robert 1972 Zaniemyśl 6:00
51. Kurowski Dariusz 1988 Massey Ferguson 7:50
52. Kurzawa Mikołaj 1999 Krotoszyn 8:30
53. Lelewski Tomasz 1983 Poznan 7:35
54. Litkowski Grzegorz 1981 Poznań 6:00
55. Litkowski Jakub 1994 Vizlib 6:00
56. Łuczak Tomasz 1970 StruśKardio 7:05
57. Maćkowiak Artur 1986 PlutonTravel 6:35
58. Maćkowski Tomasz 1982 Zalasewo 7:30
59. Majchrzak Mariusz 1996 Poznań 6:40
60. Majewski Irek 1970 Poznań 6:35
61. Manowiecki-Łukaszczyk Piotr 1980 Grevellove Poznań 6:55
62. Marciniak Artur 1971 KAMIONKI 7:30
63. Masalski Robert 1972 Szczecin 7:30
64. Matelski Arkadiusz 1984 Swarzędz 7:00
65. Micker Maciej 1974 Chyby 7:15
66. Mikołajczak Adam 1983 Mrowino 8:00
67. Mojzykiewicz Adrian 1974 Mosina 7:30
68. Mrugas Mariusz 1976 Motiv Home Team 6:00
69. Musiałowicz Justyna 1978 Poznań 6:55
70. Musielak Anna 1991 Kościan 6:00
71. Musielak Jacek 1994 Kościan 6:00
72. Muszyński Krzysztof 1992 Snowdog Trailteam.pl / Poco Loco 6:30
73. Najewski Marcin 1982 Zalasewo 8:05
74. Nowaczyk Grzegorz 1979 Mosina 8:00
75. Nowak Michal 1987 klekoty 6:30
76. Nowak Natalia 1990 klekoty 6:30
77. Obst Wojciech 1984 Kobylniki 8:00
78. Olszewski Szymon 1986 Getinge Team 6:10
79. Olszewski Wojciech 1984 MROWINO 8:00
80. Pacuła Tomasz 1973 Poznań 6:30
81. Pełko Przemysław 1984 - 7:00
82. Perczak Janusz 1990 Poznań 7:30
83. Pietrzak Paweł 1982 Czerlejno 7:20
84. Połomski Łukasz 1981 POŁOMSKI KŁOBUCHOWSKI RADCOWSKA SP.P. / All you need is law 8:30
85. Puczka Bartosz 1987 CF Gniezno 8:30
86. Rafalski Roman 1972 K.O. Team MTB Krosno Odrzańskie 7:15
87. Ratajczak Beata 1977 KTR Sigma Poznań 6:50
88. Rosa Jarosław 1976 NBR Team 7:15
89. Sędzicki Mateusz 1977 Poznań Race Team 7:15
90. Siejak Tomasz 1970 Kiekrz 6:00
91. Skweres Piotr 1987 Swarzędz 7:20
92. Smorowiński Adrian 1989 NCG 7:00
93. Sobczak Mikołaj 1989 PlutonTravel 6:35
94. Sosnowski Rafał 1969 MTB Komorniki 6:50
95. Springer Krzysztof 1987 Nordec 7:05
96. Springer Marta 1984 Night Runners 7:25
97. Stachowiak Arkadiusz 1980 Gostyń 7:00
98. Stachowiak Łukasz 1990 Komorniki MTB Team 6:30
99. Staniek Marcin 1975 Mrowino 8:00
100. Stankowiak Dariusz 1968 Orzeł Lipno 6:40
101. Stanoch Jakub 1983 Szatnia CZ 8:00
102. Subocz Michał 1980 Getinge Team 6:10
103. Swinarski Robert 1961 Ktr SIGMA Poznań 6:50
104. Szulc Tomasz 1986 Klekoty 6:30
105. Szweykowski Janusz 1968 Pozytywnie Zakręceni 7:15
106. Szycko Paweł Jakub 1985 - 8:00
107. Szyczewski Tomasz 1978 Janusze Kolarstwa 6:05
108. Szymczak Izabela 1970 KTR Sigma Poznań 6:50
109. Szyszka Marcin 1974 KTC Kołobrzeg 7:15
110. Śmigielski Michał 1980 PlutonTravel 6:35
111. Taczanowski Jan 1989 PlutonTravel 6:35
112. Terefenko Andrzej 1967 Smochy Team 7:15
113. Til Paulina 1986 Pniewy 6:15
114. Til Piotr 1986 Psarce 6:15
115. Torzyński Wojciech 1982 Poznań 6:55
116. Tuleja Piotr 1979 CF Gniezno 8:30
117. Turski Michał 1993 Komorniki MTB Team 6:15
118. Tyrakowska Marta 1990 Klekoty 6:30
119. Urbaniak Tomasz 1990 Drużyna Getinge Team 6:10
120. Walisiak Artur 1988 Przeźmierowo 6:55
121. Walisiak Damian 1983 Poznań 6:55
122. Walkowiak Adam 1961 KTR SIGMA POZNAŃ 6:50
123. Węgrzynowski Maciej 1976 Plewiska 6:55
124. Wiciak Jakub 1992 - 6:10
125. Widok Mariusz 1995 Kobylnica 7:05
126. Winiarski Robert 1973 Kowary 7:30
127. Winter Piotr 1987 Night Runners 7:25
128. Wiśniewski Tomasz 1974 Crawford Polska 7:00
129. Witczak Bartosz 1988 Poznań 7:35
130. Wojcieszak Tomasz 1976 Poznań 6:55
131. Wojnar Tomasz 1970 Poznań 6:00
132. Wypychowski Michał 1993 Poznań 7:35
133. Wypychowski Radosław 1965 TRITON Konin 7:35
134. Zaremba Bartosz 1985 Poznań 7:35
135. Zemler Marzena 1979 Mirosławki 7:00
136. Ziółkowski Tomasz 1984 PlutonTravel 6:35
137. Żerdzicki Dariusz 1966 KTR Sigma Poznań 6:50