Lista startowa

Poznańska Korba 2024

Kórnik, 22.06.2024
Dystans: około 180 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 351


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Godzina startu ->
1. Adamczak Bartosz 1988 Grupa Cichy-Zasada 6:30
2. Adamczak Szymon 1987 PGR Gaj Mały 5:35
3. Adamczyk Anna 1978 Gołuski 5:00
4. Andrzejczak Zuzanna 1997 Androdym 7:25
5. Andrzejewski Tomasz 1971 Borówiec 6:30
6. Bajerlein Jarosław 1980 Tulce 7:05
7. Balcerek Tomisław 1970 Koźmin Wielkopolski 7:10
8. Baraniak Przemyslaw 1975 Martynka i Niedzwiedz 5:00
9. Bartnicka Hanna 1982 Rabowice 5:45
10. Bednarek Krzysztof 1987 Askon Bike Team 7:20
11. Bednarek Michał 1984 SEZUP Clima Team 8:00
12. Berłowski Grzegorz 1980 Komorniki MTB Team 5:35
13. Berthold Bartosz 1986 BurzaSnieg.pl 5:05
14. Bialas Darek 1989 Portofino x Stajnia 7:00
15. Bilski Arkadiusz 1991 Walka Kostrzyn 5:30
16. Błaszyk Dawid 1983 Albeco Team 5:25
17. Bobik Rafał 1984 RAF-BUD 6:20
18. Bobrowska Karolina 1995 Karolki 5:45
19. Bobrowski Karol 1995 Karolki 5:45
20. Bochna Przemysław 1984 Nowy Tomyśl 6:00
21. Bocian Mariusz 1989 Komorniki MTB Team 5:35
22. Bogdański Hubert 2001 Lubońskie Warchlaczki 5:40
23. Borsiak Krzysztof 1969 Lux Med Teams Sport 6:05
24. Bruderek Damian 1984 Poznan 6:05
25. Brychcy Jakub 1988 Klekoty 6:05
26. BrychczyŃski Krystian 1980 HERNIK TEAM 6:55
27. Bryl Mateusz 1987 Poznań 7:15
28. Cenkier Maciej 1984 Essa Team Poznań 7:35
29. Cherednikov Stepan 1990 kavun.cc 7:55
30. Chrzanowski Łukasz 1992 Poznań 7:05
31. Chrzastowski Michal 1985 Kepno 7:20
32. Chwalisz Łukasz 1985 KLEKOTY 6:00
33. Ciach Konrad 1982 Friends in Dick 5:00
34. Cierniak Krzysztof 1981 Poznań 8:25
35. Czapiewska-Siekierka Ewa 1978 Sępólno Krajeńskie 6:35
36. Czerniejewicz Adam 1988 Wysogotowo 6:00
37. Czerwiński Tymon 1996 Poznań 6:40
38. Czwojda Jakub 1968 Droszków 5:10
39. Dankowski Arkadiusz 1979 Podstolice 6:15
40. Dassuj Justyna 1983 Poznań 6:40
41. Dąbrowicz Katarzyna 1983 MŚ Cycling&dietetyka 5:20
42. Deba Bartłomiej 1989 LZS Skra Paterek IT-Ros Team 5:40
43. Dembinski Jacek 1984 suchy las 5:20
44. Doga Zbigniew 1976 Środa Wielkopolska 6:15
45. Domańska Maria 1982 Gruszczyn 5:15
46. Domański Marcin 1981 Gruszczyn 5:15
47. Donaj Łukasz 1992 Kościan 6:10
48. Dopieralski Piotr 1987 KRT / Homag Polska 6:00
49. Dopieralski Tomasz 1997 Piła 5:45
50. Dorociak Paweł 1987 Poznań 5:55
51. Drab Mirek 1986 Poznań 7:25
52. Drobnik Jakub 1997 Androdym 7:25
53. Drobnik Kaja 2000 Androdym 7:25
54. Dymarski Michał 1997 Androdym 7:25
55. Dzień Dariusz 1991 Poznań 6:25
56. Dzieżyc Maria 1995 NABAJKU 5:20
57. Dziwis Tomasz 1988 Mars 7:10
58. Fołta Adrian 1983 Wierzbicki Running Project 7:35
59. Frasunkiewicz Mateusz 1998 loading... 8:30
60. Frąckowiak Antonina 1985 PRO366 5:40
61. Frąckowiak Kuba 1988 Nowak Tim 7:45
62. Frosztęga Mateusz 1990 Poznań 7:30
63. Fulczyński Robert 1995 Poznań Racing Team 5:45
64. Furmanowski Wojciech 2001 Puszczykowo 8:30
65. Gadomski Dariusz 1969 Suchożebry 7:10
66. Gieroń Paweł 1999 BAMP Team 7:15
67. Głowacki Zbigniew 1970 Złote Góry Team 7:35
68. Goc Michał 1978 Poznań 5:55
69. Golda-Wojtkowiak Kasia 1982 Sokolniki Gwiazdowskie 6:00
70. Golimowski Marcin 1985 Zalasewo 5:45
71. Gomoński Eryk 1994 DT4YOU 7:20
72. Górecki Paweł 1978 Załoga Dżi 6:40
73. Górka Katarzyna 1991 Poznań 7:10
74. Górliński Rafał 1982 Nowak Tim 7:45
75. Grabowski Michał 1999 BAMP Team 7:15
76. Gralak Marta 2000 Poznań 6:15
77. Gramczewska Katarzyna 1985 PRO366 5:35
78. Groszak Ewa 1987 Zalasewo 5:45
79. Grupa Andrzej 1984 Club ciclista San José 7:10
80. Gruszka Lech 1974 Garda TSL 6:05
81. Grzesiak Mateusz 1980 PGR - Pruszkowska Grupa Rowerowa ;) 6:55
82. Grzesiak Wojtek 1986 Poznań 5:40
83. Grzyb Łukasz 1987 Oława 7:00
84. Hajkowicz Paweł 1973 Puszczykowo 5:40
85. Heinze Piotrek 1976 Chyby 7:35
86. Hilary Marta 1992 Poznań 7:30
87. Hylla Jan 1990 Poznań 6:30
88. Igłowski Tomasz 1976 PARTYZANCI KONIN 8:00
89. Jachira Patryk 1990 Poznań 7:40
90. Jaczyński Tomasz 1986 Bydgoszcz 5:55
91. Jagodziński Mariusz 1972 Śrem 7:45
92. Jahns Oskar 2000 FogtBikes Team 8:30
93. Jakubowski Arkadiusz 1973 Miedzychod 6:55
94. Janicki Piotr 1984 Gniezno 7:05
95. Janiec Michał 1976 MJ Polymers 7:20
96. Januszak Przemysław 1974 VEZUVIO TEAM 5:45
97. Jaracz- Plucińska Marta 1974 Poznań 6:45
98. Jarzyniak Paweł 1987 Jerzykowo 7:20
99. Jaśniewicz Mateusz 1987 BIKESTAGE 6:10
100. Jazikowski PaweŁ 1972 Strzeszyn biega 5:00
101. Jedro Adam 1996 Poznan 7:55
102. Jerzy Bartosz 1988 Sierosław 7:20
103. Jurga Sebastian 1981 Poznań 5:30
104. Juskowiak Bolesław 1970 Skórzewo 7:00
105. Kaczmarek Maciej 1982 Homag Bike Team 6:05
106. Kaczmarek-Wołejnio Anna 1986 Obra 7:30
107. Kaczorowski Rafal 1980 Płock 6:10
108. Kaluba Piotr 1984 Poznan 6:00
109. Kałużny Patryk 1996 Poznań 5:40
110. Kanikowski Filip 1983 Night Riders 5:20
111. Kapica Paweł 1981 Luźna łyda team 5:50
112. Kasprowicz Marcin 1993 Poznań 8:30
113. Kaszubkiewicz Dobek 1975 Złote Góry Team 7:35
114. Kawa Jakub 1976 Poznań 5:05
115. Kędzierawski Remik 1972 Rowerowa Wielkopolska 8:00
116. Kępa Błażej 1983 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team 8:30
117. Kilkowska Paulina 1979 Mosina 7:15
118. Kisieliński Łukasz 1986 ANUmed SPORT 6:55
119. Kisieliński Michał 1987 Kalisz 6:55
120. Kiwerski Maciej 2005 lpj 6:45
121. Kiwerski Mikołaj 1973 lpj 6:45
122. Kłobuszyński Sebastian 1979 Kamionki 8:00
123. Kocik Maciej 1981 PF Concept 5:15
124. Koebsch Tomasz 1978 KrisTrans Małyszka 6:15
125. Konieczny Bartłomiej 1969 REHAU Crossactive 7:00
126. Kontowicz Piotr 1997 Poznań 6:30
127. Korbas Karolina 1986 Witobel 6:00
128. Kośmider Rafał 1979 Poznań 7:25
129. Kowalewski Jacek 1982 Friends in Dick 5:05
130. Kowalewski Jacek 1982 Suchy Las 7:20
131. Kowalski Dariusz 1987 Zakrzewo 7:25
132. Krawiec Jacek 1996 Poznań 7:00
133. Krawiec Mariusz 1969 Plewiska 6:05
134. Krawiec Paweł 1999 MKK PST Mistral Lębork 8:05
135. Krawiec Piotr 1967 PIOTR KRAWIEC 8:05
136. Kroma Magdalena 1985 Nowy Tomyśl 7:55
137. Królak Tomasz 1986 Przodotyły 5:50
138. Krychowski Krzysztof 1981 Albeco Team 5:25
139. Krzyś Grzegorz 1982 Swarzędz 7:30
140. Kujath Ela 1984 Poznań 6:40
141. Kujawa Adam 1969 Jeziory Małe 5:30
142. Kujawa Krzysztof 1967 Mosina 5:05
143. Kujawa Tomasz 1975 Konin 8:00
144. Kurosz-Gronkowska Jolanta 1983 Poznań 7:30
145. Lesiak Maciej 1979 Kępno 7:20
146. Lesiczka Paweł 1985 Burza śnieg 5:05
147. Leszczyński Janek 1992 rowerowysztos 5:15
148. Lewandowski Bartek 1973 Poznań 7:40
149. Lewandowski Jakub 1979 poznan 6:40
150. Licznierski Marek 1984 Plewiska 5:45
151. Lisowski Piotr 1992 koks, dz*$%i, pomarańcze 7:20
152. Litkowski Grzegorz 1981 Poznań 5:00
153. Litkowski Jakub 1994 Poznań 5:00
154. Łabęda Łukasz 1990 Śrem 5:15
155. Łączkowski Oskar 1996 Poznań 6:35
156. Łopatka Piotr 1973 Poznań 6:20
157. Łuczak Tomasz 1968 Poznań 5:10
158. Maciążek Krzysztof 1991 Wrocław 8:00
159. Maćkowiak Artur 1986 PlutonTravel 5:35
160. Madaj Marek 1978 Zbąszyń 7:25
161. Majchrzak Wojciech 1990 Lusówko 7:30
162. Majewski Ireneusz 1970 Poznań 6:10
163. Majorczyk Gerard 1976 Zielona Góra 6:20
164. Malinowski Rafał 1984 Szarżujące bobry! 7:05
165. Maliszewski Artur 1971 Tpay 6:00
166. Manowiecki-Łukaszczyk Piotr 1980 Gravellove Poznań 6:25
167. Manowski Michał 1993 Poznań 7:50
168. Mańczak Piotr 1970 Zakręcone Plewiska 6:25
169. Marach Bartłomiej 1991 Wągrowiec 5:10
170. Marciniak Sławomir 1984 Łódź 6:55
171. Marczak Agnieszka 1999 BAMP Team 6:45
172. Marczak Bartosz 2005 BAMP Team 6:45
173. Marczak Hanna 1983 Poznań 6:15
174. Matelski Arkadiusz 1984 Swarzędz 5:50
175. Matuszczak Jerzy 1970 Luboń 7:05
176. Mendelewski Marcin 1984 Getinge Infecteam 6:40
177. Metkowski Szymon 1982 Friends in Dick 5:00
178. Michalowski Michal 1991 Góry to kołchoz 7:00
179. Michałowicz Jakub 1983 Nowy Tomyśl 6:00
180. Michoń Kacper 1995 Stajnia Crossfit 5:30
181. Mikołajczak Marcin 1983 Veloce Team Leszno 7:05
182. Mirecki Dawid 1980 Poznań 8:00
183. Misiak Włodzimierz 1982 Dziki z Bnina 5:30
184. Modrzyk Arkadiusz 1985 Bez Spiny 🤩 7:55
185. Mojzykiewicz Adrian 1974 Komorniki MTB TEAM 5:50
186. Mrugas Mariusz 1976 Motiv Home Team 5:05
187. Murawska Monika 1980 Tulce 7:05
188. Musiałowicz Justyna 1978 Poznań 6:45
189. Muszyński Piotr 1985 Nowak Tim 7:45
190. Najewski Marcin 1982 Zalasewo 6:55
191. Naniewicz Rafał 1994 Wrocław 7:10
192. Nawrocki Andrzej 1961 Konin 5:40
193. Niedzielski Paweł 1983 Anwil Transport 8:05
194. Nosowicz Artur 1979 Gowarzewo 5:05
195. Nowaczyk Patryk 1990 No-stromo 6:40
196. Nowak Krzysztof 1997 Poznań 6:45
197. Nowak Marek 1981 eXplorador 6:45
198. Nowak Michał 1987 Klekoty 6:05
199. Olejarz Marcin 1997 Simrace.pl 8:30
200. Olszewski Szymon 1986 Getinge Infecteam 5:55
201. Osiñski Michał 1988 Ruszkowo Team 5:10
202. Osiak Krzysztof 1985 Luźna Łyda Team 5:50
203. Ossowski Paweł 1982 Essa Team Poznań 7:35
204. Ostrowicki Piotr 1971 KĘSY TEAM 6:05
205. Ostrowski Martynian 1988 BIKE/RS 8:05
206. Pacuła Tomasz 1973 Poznań 5:30
207. Paweł Rauhut 1989 Nowak Tim 7:45
208. Pawlęga Magda 1987 Środa Wlkp. 7:45
209. Perczak Janusz 1990 Poznań 6:10
210. Piaścik Krystian 1987 Kowanówko 8:05
211. Piechocki Maciej 1984 KSR 5:30
212. Pietrzak Piotr 1994 Poznań 6:15
213. Pilarek Robert 1976 Getinge Infecteam 5:55
214. Piorunowski Michał 1977 Łódź 7:45
215. Piotrkowski Igor 1974 Poznań 7:40
216. Piotrowski Mateusz 1988 Imperial 6:25
217. Pluciński Sławe 1972 Poznań 6:45
218. Podskarbi Michał 1994 Korba Środa 5:10
219. Polski Marcin 1987 MTB Mosina-Krosno 5:30
220. Popielarz Hubert 1995 Poznań 5:25
221. Powałowski Jacek 1984 Night Riders 5:20
222. Prętki Sebastian 1995 KSR 5:30
223. Przybył Piotr 1991 Nowy Tomyśl 8:05
224. Puczka Bartosz 1987 CF Gniezno 7:05
225. Pytlik Remigiusz 1983 Poznań 5:00
226. Radliński Bartosz 1992 Poznań 7:30
227. Radomski Maciej Kopara 1978 Kopara Team 6:35
228. Ratajczak Adam 1981 Puszczykowo 6:40
229. Ratajczak Adrianna 1990 Stajnia CrossFit x Portofino 7:00
230. Rawski Marek 1964 Dębno 6:15
231. Ritter Jan 1989 AR Poznań 6:25
232. Rochowska Magdalena 1987 Poznań 5:00
233. Rogacki Mikołaj 1997 Telecwele 7:00
234. Rozynek Tomasz 1980 Poznań 7:30
235. Różański Piotr 1987 KRT 6:00
236. Rutkowski Krzysztof 1996 Poznań 6:35
237. Rycharska Bogusia 1981 Płock 6:10
238. Rycharski Łukasz 1980 Płock 6:10
239. Rykaczewski Sławomir 1986 Czuły Wiking team 5:25
240. Rysiukiewicz Stanisław 1975 Santander Bank Polska Team 6:20
241. Sadłowska Milena 1993 Poznań 6:20
242. Sanak Bartlomiej 1990 BIKE/RS 8:25
243. Sepioło Łukasz 1988 Poznań 6:35
244. Siejak Maciej 1983 Kórnik 7:10
245. Siejak Tomasz 1970 Kiekrz 5:05
246. Siekierzyńska Katarzyna 1973 Poznań 6:20
247. Sierszulski Krzysztof 1995 Pępowo 6:35
248. Siudak Anna 1980 Tulce 6:40
249. Siudak Anna 1980 Tulce 6:40
250. Słomczyński Łukasz 1983 Rokietnica 5:05
251. Słowik Wojciech 1980 Kostrzyca 8:30
252. Słowiński Damian 1980 Poznań 6:20
253. Smura Ewa 1984 Poznań 8:15
254. Sobczak Mikołaj 1989 PlutonTravel 5:35
255. Sobczyk Michał 1982 POZNAŃ 7:40
256. Socha Piotr 1985 Zalasewo 7:35
257. Soltyniak Robert 1980 Wilki Wilczyn 6:55
258. Sosnowski Rafał 1969 Komorniki MTB Team 6:10
259. Stachowiak Arkadiusz 1980 Gostyń 6:10
260. Stachowiak Łukasz 1990 Komorniki MTB Team 6:15
261. Staniek Marcin 1975 Mrowino 7:30
262. Staniszczak Zenon 1963 Warzymice 6:15
263. Stanoch Jakub 1983 Kurtyna Jakub Stanoch 7:55
264. Starobrat Filip 1997 Telecwele 7:00
265. Stempniewski Tomasz 1977 Kamionki 5:30
266. Straszewski Mateusz 1990 Poznań 6:25
267. Subocz Michał 1980 Getinge Infecteam 5:55
268. Synoracki Adam 1989 Dopiewo 6:25
269. Szałek Maciej 1992 Poznań 7:55
270. Szargott Jakub 1982 Przodotyły 5:50
271. Szaroleta Joanna 1989 Kamionki 7:05
272. Szczuka Joanna 1994 Poznań 7:15
273. Szczurek Krzysztof 1976 Ferrex Team 7:05
274. Szkup Łukasz 1987 Wrocław 7:35
275. Szulc Tomasz 1986 Klekoty 6:10
276. Szulczyk Sławomir 1970 Międzychód 6:55
277. Szweykowski Janusz 1968 Pozytywnie Zakręceni 8:00
278. Szyca Maria 1995 Skórzewo 7:30
279. Szyczewski Tomasz 1978 Luboń 5:55
280. Śleboda Joanna 1986 Girlpower.cc 7:20
281. ŚledŹ WiesŁaw 1970 POZNAŃ 7:45
282. Śmigielski Michał 1980 PlutonTravel 5:35
283. Śniadecki Filip 1989 BIKE/RS 8:25
284. Świątek Łukasz 1988 Poznan 5:50
285. Świejkowski Radosław 1969 MTB Biskupice 6:05
286. Świst Joanna 1985 Gardno 7:40
287. Świtała Dariusz 1966 Poznań 7:15
288. Taczanowski Jan 1989 PlutonTravel 5:35
289. Talarczyk Sławomir 1992 Poznań 6:30
290. Tarent Kamil 1983 Głuchowo 6:25
291. Terlecki Adam 1951 Zlasowane Wapno 5:35
292. Til Paulina 1986 Pniewy 5:15
293. Til Piotr 1986 Pniewy 5:15
294. Tomaszewski Michał 1991 MTB Rusałka/Klub Rowerowy Orange Polska 8:00
295. Tomczak Justyna 1991 Poznań 6:35
296. Torzyński Wojciech 1982 Poznań 6:35
297. Trocha Mikołaj 1995 GraveLove Poznań 5:40
298. Trzciński Marcin 1986 SzałPał Team 8:30
299. Tuleja Piotr 1979 CF Gniezno 7:05
300. Turski Michał 1993 Komorniki MTB Team 5:15
301. Tyrakowska Marta 1990 KLEKOTY 6:10
302. Urbaniak Piotr 1975 PSARSKIE 7:45
303. Walas Maciej 1976 Rokietnica 5:25
304. Walisiak Artur 1988 Przeźmierowo 5:25
305. Walisiak Damian 1983 Albeco Team 5:25
306. Walkiewicz Piotr 1992 Poznań 7:40
307. Walkowiak Bogumiła 1999 NABAJKU 5:20
308. Walkowiak Michał 1982 Friends in Dick 5:00
309. Wasik Patryk 1997 Telecwele 6:55
310. Wawrzyniak Tomasz 1975 Czempin 7:15
311. Wąchnicka Justyna 1980 GREENSY HEROES 7:15
312. Wąchnicki Jacek 1983 Muraho 7:15
313. Wądołowski Jakub 1989 Poznań 6:25
314. Wegner Kamil 1988 KLUB KOLARSKI LEW LEBORK 8:05
315. Wesołek Dariusz 1974 Rowerowa Brzoza 5:15
316. Wetula Łukasz 1982 Specialized Switzerland 6:20
317. Wetula Wojciech 1984 żabka team 6:20
318. Węgrzynowski Maciej 1976 Plewiska 6:45
319. Wichniarek Tomasz 1984 Adek Team 5:45
320. Wiciak Jakub 1992 Getinge Infecteam 5:55
321. Widera-Heinze Anna 1982 4T Tarnowskie Termy Triathlon Team 7:35
322. Widok Mariusz 1995 Kobylnica 7:10
323. Wieland Maciej 1985 Luźna Łyda Team 5:50
324. Wiercigroch Krzysztof 1985 Mosina 5:05
325. Wietrzykowski Rafał 1979 REMONDIS 6:05
326. Wiśniewski Tomasz 1974 Firemaninvestigator 6:30
327. Wiśniewski Tomasz 1986 Poznań 5:50
328. Wojcieszak Tomasz 1976 Poznań 6:35
329. Wojtalik Jarosław 1980 TNTeam 7:35
330. Wojtczak Bartek 1987 Poznań 5:10
331. Wojtkowiak Radoslaw 1981 Sokolniki Gwiazdowskie 6:00
332. Wokacz Rafał 1981 Łódź 7:10
333. Wolski Krzysztof 1991 Mąkoszyce 6:35
334. Wolujewicz Czeslaw 1958 BikveCyclingTeam (BCT) 5:55
335. Wołkow Arkadiusz 1972 Sercówka Międzyzdroje 7:15
336. Woźniak Arkadiusz 1995 KB SPOKO 8:10
337. Woźniak Mateusz 1989 Przodotyły 5:50
338. Woźny Piotr 1983 Czapury 8:05
339. Wrzalik Łukasz 1981 Poznań 8:00
340. Wrzosek Dawid 1978 Załoga Dżi 6:40
341. Wyduba Kamil 1992 SULĘCINEK 6:15
342. Wypychowski Michał 1993 Triton Konin 6:30
343. Wypychowski Radosław 1965 Triton Konin 6:30
344. Yeremenko Vladyslav 1993 Albeco Team 5:25
345. Zalewski Maciej 1977 Bezrzecze 5:10
346. Zaworski Tomasz 1989 Gold Cycling 6:20
347. Zieliński Krzysztof 1994 Telecwele 7:00
348. Ziółkowski Tomasz 1984 PlutonTravel 5:35
349. Zmyślony Arkadiusz 1968 Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wielkopolski 7:10
350. Żuber Dawid 1980 SPOKO 6:25
351. żuk Karol 1984 PGR 8:30