Lista startowa

4. Pruszkowski Bieg Wolności

Pruszków 28.05.2017
Dystans: 10 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 253


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
13 Babiński Jerzy 1960 1960
57 Balcerak Marzena 1991 Pruszków
169 Baran Paweł 1985 Pruszków
231 Barański Piotr 1982 Pruszków
50 Bartniak Michał 1980 Nowa Wieś / Komorów
148 Bąba Łukasz 1979 Kręczki
244 Bądziul Mariusz 1982 Raszyn
154 Bijok Magda 1986 Warszawa
44 Błasiak Anna 1983 Warszawa
198 Bober Grzegorz 1983 ROHLIG SUUS Logistics
193 Bobyk Kamil 1986 ROHLIG SUUS Logistics
201 Bogucki Wojciech 1988 ROHLIG SUUS Logistics
98 Bolesta Marek 1990 Sochaczew
111 Bonecki Robert 1986 Warszawa
215 Brogowicz Stępniewska Agnieszka 1977 Grójec
46 Budzyńska Ewa 1982 Pruszków
17 Butkowski Patryk 1981 Wojtek i spółka
73 Chaczykowski Jacek 1972 TEAM NUTRILITE
147 Cichon Pawel 1980 NPI Run4Fun
160 Cieślak Jarosław 1986 Stary Szwarocin
81 Cynowski Wojciech 1972 BIEGI Grodzisk Mazowiecki
96 Cyrek Nina 1984 Pruszków
252 Czarnecki Tomasz 1983 Pruszków
77 Czechowski Jerzy 1949 mza - warszawa
175 Czubalski Rafał 2000 CST
144 Darnowski Jacek 1979 Brwinów
192 Dębski Dariusz 1989 ROHLIG SUUS Logistics
106 Długaszek Paweł 1990 Pruszków
177 Dobrowolski Piotr 1983 Altkom Software & Consulting
68 Domagala Magda 1975 Komorow
69 Domagała Marcin 1975 Komorów
114 Dróżka Piotr 1986 Warszawa
135 Dubielecki Łukasz 1978 Biegam z Ochotą
43 Duda Jacek 1981 Pruszków
109 Dumeracki Daniel 1977 WPRunning
241 Dusiński Mariusz W. 1978 Radom
188 Dziedzic Agnieszka 1975 Cargo Partner
156 Dziełak Robert 1970 Biegi Grodzisk Mazowiecki
167 Dziewiecki Tomasz 1965 Pruszków
59 Dziurdziak Rafał 1994 Pruszków
149 Dziwińska Judyta 1996 Wołomin
15 Falandysz Damian 1987 runemilrun.pl
16 Falandysz Janusz 1958 Pruszków
25 Fojud Justyna 1980 WPRunning
24 Fojud Tadeusz 1984 WPRunning
182 Gabarski Waldemar 1967 Veolia Warszawa
125 Gaj Jacek 1980 Nowa Wies
34 Gajewska Agnieszka 1985 Pruszkow
123 Gajewska Izabella 1981 kobietybiegaja.pl
122 Gajewski Marcin 1981 Pruszków
254 Gala Grzegorz 1978 DB Schenker
19 Glonek Marcin 1987 Geminus
230 Głębocka Marta 1972 e-przemek.pl
259 Głębocki Przemysław 1973 DB Schenker
219 Gogoliński Przemysław 1977 Pruszków
62 Golebiowska Malgorzata 1978 Pruszków
84 Goliński Rafał 1983 Pruszków
143 Gowin Wiktor 1987 Bozony Higgsa
250 Gozdek Radek 1973 DB Schenker
205 Góralewski Piotr 1974 Pruszków
161 Grubek Robert 1972 Komorów
127 Grudzinski Rafal 1987 Nowa Wies
170 Grumbianin Paulina 1973 Pruszków
120 Grygierczyk Anna 1976 Averbit
153 Grymuza Wacław 1987 Pruszków
265 Grzybowski Piotr 1989 FaniDoroty
186 Hadyś Maciej 1983 Pruszków
76 Hrapkowicz Krzysztof 1957 Pruszków
247 Istynowicz Oliwia 2000 Pruszków
158 Jakóbowski Leszek 1968 Pruszków
95 Jakubik Jacek 1978 PRUSZKÓW
28 Jakubowska Katarzyna 1990 Pruszków
253 Jasek Kamil 1987 DB Schenker
121 Jaworski Filip 2000 Pruszków
266 Jezierska Urszula 1988 Stare Babice
242 Jeziorek Adam 1968 PRUSZKÓW
36 Jędrzejewski Marcin 1980 Pruszkow
136 Joński Adam 1985 Wielkie Księstwo Gąsińskie
218 Joński Artur 1989 Wielkie Księstwo Gąsińskie
185 Jurczyk Lukasz 1985 Pruszkow
47 Kaczkowski Jarogniew 1964 Komorów
53 Kaczmarek Izabela 1990 parkrun Pruszków
129 Kalińska Anna 1989 Tiritonga
85 Kamień Dorota 1972 AWF Warszawa
74 Kamiński Stanisław 1958 GOS Nadarzyn
27 Karolak Rafal 1978 Pruszkow
199 Kaushovik Dzmitry 1992 ROHLIG SUUS Logistics
54 Kędzior Tomasz 1994 Piastów
174 Kępczyński Janusz 1949 GOSIR Ożarów Mazowiecki
42 Kępka Arkadiusz 1986 Parzniew
209 Klepacka Sylwia 1989 Piastów
210 Klepacki Paweł 1982 Piastów
228 Klimkiewicz Marcin 1977 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
196 Klyha Ilya 1993 ROHLIG SUUS Logistics
70 Kłos Zbyszek 1960 TAK SOBIE BIEGAM-PIASTÓW
197 Kłósek Mirosław 1971 ROHLIG SUUS Logistics
86 Koc Marta 1999 Michałowice
97 Kociszewski Krzysztof 1959 WARSZAWIAKY
234 Korbacz Łukasz 1984 Pruszków
195 Korczyński Grzegorz 1979 ROHLIG SUUS Logistics
45 Kosiacka Dorota 1982 pruszków
51 Kosiaty Paweł 1999 Brwinów
110 Kosmala Dariusz 1964 1964
159 Kossiński Łukasz 1982 KS Oxygen Ursus
243 Kotowski Józef 1984 Pruszków
224 Kowal Konrad 1986 Biegaj z Dymkiem
138 Kozioł Grzegorz 1998 Brwinów
221 Kozłowska Izabela 1975 Warszawa
255 Kozłowski Mariusz 1975 DB Schenker
168 Krajewska Aleksandra 1978 Pruszków
261 Król Zbigniew 1979 DB Schenker
237 Kruszko Grzegorz 1964 Komorów
40 Kuczkowski Jerzy 1956 Ożarów Mazowiecki Biega
23 Kurkowski Grzegorz 1987 Bozony Higgsa
71 Kuropatwa Sławomir 1983 BAŻANT TEAM
173 Kurzawa Andrzej 1974 Radom
229 Kwiatkowska Renata 1968 KB Ożarów Mazowiecki Biega
132 Langa Łukasz 1984 Warszawa
124 Ledwoń Paweł 1983 Rhenus Logistics S.A.
191 Leksiski Michał 1987 ROHLIG SUUS Logistics
238 Leszczyńska Joasia 1977 WKZ Kozienice
203 Limanowski Krzysztof 1975 Pruszków
164 Lisowski Michał 1985 Piastów
32 Litwiniuk Klaudia 1983 Parzniew
33 Litwiniuk Piotr 1982 Parzniew
52 López Domenech Francisco 1991 parkrun Pruszków
22 Ludwisiak Marzena 1984 Pruszków
1 Łęczycki Arkadiusz 1983 PTA Team
20 Łuczkiewicz Jarosław 1978 Stacyjka Cafe
172 Macegoniuk Dawid 1982 Pruszków
87 Macheta Łukasz 1983 Pruszków
117 Machniewicz Radosław 1973 Warszawa
88 Maciejak Eryk 1981 WPRunning
56 Maciejewski Stanisław 1971 WPRunning
235 Malinowski Daniel 1985 pruszków
91 Malinowski Konrad 1985 Fizjomal
180 Maruszak Grzegorz 1982 Pruszków
126 Marzec Mariusz 1963 Warszawa
162 Mernitz Mariusz 1986 Motointegrator Running Team
75 Mędrzycki Mirosław 1960 Parkrun Warszawa-Bródno
216 Michałowski Daniel 1992 Grodzisk Mazowiecki
128 Mieczkowski Mieczysław 1952 T.G. SOKÓŁ W BRWINOWIE
29 Mierzwiński Łukasz 1983 LAP-KOM TEAM
263 Mila Edyta 1973 TUNIA TEAM
239 Milczarek Dominik 1979 Sochaczew
137 Miller Ania 1982 Brwinów
222 Morales Ivan 1977 Los Lobos
200 Moskalenko Volodymyr 1993 ROHLIG SUUS Logistics
92 Mucha Jacek 1978 MON
41 Nitkiewicz Marcin 1984 TASOWANIE
150 Nowicki Bartosz 1984 PODRÓŻNICY.EU TEAM
217 Nowicki Dominik 1984 Biokod Karrots
130 Obłąkowski Stefan 1984 Projekt1025
94 Okuń Mariusz 1977 PZITB
80 Olesiński Piotr 1981 ŻYRARDÓW
145 Olszewski Michał 1983 PRUSZKÓW
208 Orzechowski Hubert 1979 MAG INSTAL
189 Osmański Paweł 1978 Cargo Partner
155 Ostaszewski Maciej 1979 Pruszkow
64 Pachniak Piotr 1983 Pruszków
37 Pajdosz Arkadiusz 1986 WPRunning
262 Panasiuk Artur 1976 PTA Team
157 Parys - Jarawka Emilia 1984 Smashing Pąpkins
171 Pietras Jola 1973 Piastów
139 Pietraś Agata 1984 KB PLL LOT
30 Pociask Dominika 1999 Nowa Wieś
90 Potocki Robert 1966 1972
211 Pręcikowska Sylwia 1981 Pruszków
220 Prochowicz Dominik 1987 PRUSZKÓW
83 Prus Marcin 1981 Marki
184 Przewoźny Dariusz 1983 KB Ożarów Mazowiecki Biega
258 Przybysz Tomasz 1992 TNT
63 Redosz Cezary 1984 Pruszków
202 Reszka Anna 1986 ROHLIG SUUS Logistics SA
65 Roziński Arkadiusz 1969 UKS 4 Ursus
107 Rumińska Karolina 1984 Oligo
104 Rutkowski Paweł 1978 Nowa Wieś
212 Sadkowska Julia 1998 KANIE
214 Sawa Ryszard 1944 pruszków biega
93 Sekunda Radek 1973 PZITB
78 Sikora Marcin 1978 Biokod Karrots
82 Skoneczny Daniel 1974 BIEGI GRODZISK MAZOWIECKI
31 Skowroński Sebastian 1980 Pruszków
223 Smolarz Jacek 1954 Strzeniówka
146 Smoliński Paweł 1975 KOMORÓW
18 Sokołowska Katarzyna 1978 Komorów
21 Sokołowski Tomasz 1980 Komorów
89 Sotowska Barbara 1983 Warszawa
251 Sowińska Magdalena 1979 TG Sokół w Brwinowie
101 Sroka Monika 1978 Oligo
100 Sroka Sebastian 1977 Oligo
55 Stanikowska Ewa 1976 Pruszków
11 Starczewski Piotr 1961 Pruszków
227 Stawska Małgorzata 1977 Warszawa
257 Steele Philip 1963 San Escobar
204 Stempel Tomasz 1974 MARYSIN WAWERSKI BIEGA
108 Strzelczyk Paweł 1984 Pruszków
248 Stypiński Marek 1967 Jeden ciągnie drugi pcha team :)
249 Stypiński Mateusz 1999 Jeden ciągnie drugi pcha team :)
233 Stypułkowski Patryk 1995 Onninen
14 Suchanecka Aleksandra 1995 Biokod Karrots
12 Szajewski Jarosław 1976 KM AKTYWNI SOCHACZEW
134 Szczygieł Michał 1991 Strzyżów
38 Szewczykowska Anna 1980 RunningWild
39 Szewczykowski Maciej 1978 RunningWild
206 Szkwarek Rafal 1974 Smurfit Kappa Adventure Team Poland
151 Szlaga Piotr 1979 Brwinow
115 Szlaga Rafał 1982 PRUSZKÓW
194 Szmurło Fabian 1979 ROHLIG SUUS Logistics
236 Sznejfus Beata 1980 KB Ożarów Mazowiecki Biega
133 Szopa Paweł 1982 Pruszków
113 Szymańska Malwina 1980 Pruszków
112 Szymański Piotr 1980 Pruszków
181 Ścibiorek Bartosz 1991 Warszawa
105 Ściseł Paweł 1975 Pruszków
190 Śmieszchalska Justyna 1984 Cargo Partner
232 Tokarski Marek 1972 Warszawa
99 Tokarski Piotr 1978 Pruszków
119 Tracz Maria 1976 Jaktorów
118 Tracz Piotr 1969 Jaktorów
61 Troniarz Marcin 1975 Dzikie_Dziki Raszyn
60 Troniarz Paweł 1979 TEAMOCHAL
131 Umfahrer Bernhard 1981 Chasing Tiritonga
152 Walac Jacek 1983 grodzisk mazowiecki
187 Wardak Tomasz 1973 Cargo Partner
35 Waszkielis Marzena 1983 Pruszków
165 Winkowska Magdalena 1983 Warszawa
79 Włodarski Mariusz 1973 pko bp
178 Włosek Maciej 1982 Pruszków
48 Wojtukiewicz Artur 1979 DHL
116 Woźniak Michał 1981 MZO Pruszków
166 Wójcicki Bohdan 1981 Allianz Running Team
103 Wójcicki Tomasz 1974 Komorów
49 Wójcik Tomasz 1980 Strzeniówka
256 Wóltański Paweł 1985 TNT
141 Wółkiewicz Bartek 1999 OX5
142 Wółkiewicz Dorota 1970 OX5
140 Wółkiewicz Paweł 1970 OX5
183 Wysocki Kamil 1983 Pruszków
264 Zaborski Adam 1970 TUNIA TEAM
225 Zając Piotr 1976 Pruszków
245 Zbrowski Dariusz 1959 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać
246 Zbrowski Mateusz 1991 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać
179 Zgorzelski Marek 1980 Pruszków
176 Zgutka Jacek 1979 OSP Piastów
240 Ziebiec Jan 1985 Pruszkow
207 Zientara Paweł 1986 Raszyn
26 Ziętek Paweł 1976 Pruszków - Osiedle przy Pałacu
163 Zmudczyński Stanisław 1975 Pruszków
226 Zych Paweł 1976 Allianz Running Team
260 Żuchliński Łukasz 1987 TNT
72 Żyto Agata 1974 Pruszków
213 Żyto Maciej 1974 Pruszków