Lista startowa

4. Pruszkowski Bieg Wolności

Pruszków 28.05.2017
Dystans: 10 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 253


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
13 Babiński Jerzy 1960 1960
110 Kosmala Dariusz 1964 1964
90 Potocki Robert 1966 1972
166 Wójcicki Bohdan 1981 Allianz Running Team
226 Zych Paweł 1976 Allianz Running Team
177 Dobrowolski Piotr 1983 Altkom Software & Consulting
120 Grygierczyk Anna 1976 Averbit
85 Kamień Dorota 1972 AWF Warszawa
71 Kuropatwa Sławomir 1983 BAŻANT TEAM
224 Kowal Konrad 1986 Biegaj z Dymkiem
135 Dubielecki Łukasz 1978 Biegam z Ochotą
81 Cynowski Wojciech 1972 BIEGI Grodzisk Mazowiecki
82 Skoneczny Daniel 1974 BIEGI GRODZISK MAZOWIECKI
156 Dziełak Robert 1970 Biegi Grodzisk Mazowiecki
245 Zbrowski Dariusz 1959 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać
246 Zbrowski Mateusz 1991 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać
78 Sikora Marcin 1978 Biokod Karrots
14 Suchanecka Aleksandra 1995 Biokod Karrots
217 Nowicki Dominik 1984 Biokod Karrots
23 Kurkowski Grzegorz 1987 Bozony Higgsa
143 Gowin Wiktor 1987 Bozony Higgsa
151 Szlaga Piotr 1979 Brwinow
51 Kosiaty Paweł 1999 Brwinów
137 Miller Ania 1982 Brwinów
138 Kozioł Grzegorz 1998 Brwinów
144 Darnowski Jacek 1979 Brwinów
190 Śmieszchalska Justyna 1984 Cargo Partner
189 Osmański Paweł 1978 Cargo Partner
188 Dziedzic Agnieszka 1975 Cargo Partner
187 Wardak Tomasz 1973 Cargo Partner
131 Umfahrer Bernhard 1981 Chasing Tiritonga
175 Czubalski Rafał 2000 CST
250 Gozdek Radek 1973 DB Schenker
253 Jasek Kamil 1987 DB Schenker
254 Gala Grzegorz 1978 DB Schenker
255 Kozłowski Mariusz 1975 DB Schenker
259 Głębocki Przemysław 1973 DB Schenker
261 Król Zbigniew 1979 DB Schenker
48 Wojtukiewicz Artur 1979 DHL
228 Klimkiewicz Marcin 1977 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
61 Troniarz Marcin 1975 Dzikie_Dziki Raszyn
230 Głębocka Marta 1972 e-przemek.pl
265 Grzybowski Piotr 1989 FaniDoroty
91 Malinowski Konrad 1985 Fizjomal
19 Glonek Marcin 1987 Geminus
74 Kamiński Stanisław 1958 GOS Nadarzyn
174 Kępczyński Janusz 1949 GOSIR Ożarów Mazowiecki
152 Walac Jacek 1983 grodzisk mazowiecki
216 Michałowski Daniel 1992 Grodzisk Mazowiecki
215 Brogowicz Stępniewska Agnieszka 1977 Grójec
118 Tracz Piotr 1969 Jaktorów
119 Tracz Maria 1976 Jaktorów
248 Stypiński Marek 1967 Jeden ciągnie drugi pcha team :)
249 Stypiński Mateusz 1999 Jeden ciągnie drugi pcha team :)
212 Sadkowska Julia 1998 KANIE
184 Przewoźny Dariusz 1983 KB Ożarów Mazowiecki Biega
229 Kwiatkowska Renata 1968 KB Ożarów Mazowiecki Biega
236 Sznejfus Beata 1980 KB Ożarów Mazowiecki Biega
139 Pietraś Agata 1984 KB PLL LOT
12 Szajewski Jarosław 1976 KM AKTYWNI SOCHACZEW
123 Gajewska Izabella 1981 kobietybiegaja.pl
68 Domagala Magda 1975 Komorow
18 Sokołowska Katarzyna 1978 Komorów
21 Sokołowski Tomasz 1980 Komorów
47 Kaczkowski Jarogniew 1964 Komorów
69 Domagała Marcin 1975 Komorów
103 Wójcicki Tomasz 1974 Komorów
146 Smoliński Paweł 1975 KOMORÓW
161 Grubek Robert 1972 Komorów
237 Kruszko Grzegorz 1964 Komorów
148 Bąba Łukasz 1979 Kręczki
159 Kossiński Łukasz 1982 KS Oxygen Ursus
29 Mierzwiński Łukasz 1983 LAP-KOM TEAM
222 Morales Ivan 1977 Los Lobos
208 Orzechowski Hubert 1979 MAG INSTAL
83 Prus Marcin 1981 Marki
204 Stempel Tomasz 1974 MARYSIN WAWERSKI BIEGA
86 Koc Marta 1999 Michałowice
92 Mucha Jacek 1978 MON
162 Mernitz Mariusz 1986 Motointegrator Running Team
77 Czechowski Jerzy 1949 mza - warszawa
116 Woźniak Michał 1981 MZO Pruszków
125 Gaj Jacek 1980 Nowa Wies
127 Grudzinski Rafal 1987 Nowa Wies
30 Pociask Dominika 1999 Nowa Wieś
104 Rutkowski Paweł 1978 Nowa Wieś
50 Bartniak Michał 1980 Nowa Wieś / Komorów
147 Cichon Pawel 1980 NPI Run4Fun
100 Sroka Sebastian 1977 Oligo
101 Sroka Monika 1978 Oligo
107 Rumińska Karolina 1984 Oligo
233 Stypułkowski Patryk 1995 Onninen
176 Zgutka Jacek 1979 OSP Piastów
140 Wółkiewicz Paweł 1970 OX5
141 Wółkiewicz Bartek 1999 OX5
142 Wółkiewicz Dorota 1970 OX5
40 Kuczkowski Jerzy 1956 Ożarów Mazowiecki Biega
52 López Domenech Francisco 1991 parkrun Pruszków
53 Kaczmarek Izabela 1990 parkrun Pruszków
75 Mędrzycki Mirosław 1960 Parkrun Warszawa-Bródno
32 Litwiniuk Klaudia 1983 Parzniew
33 Litwiniuk Piotr 1982 Parzniew
42 Kępka Arkadiusz 1986 Parzniew
54 Kędzior Tomasz 1994 Piastów
171 Pietras Jola 1973 Piastów
164 Lisowski Michał 1985 Piastów
209 Klepacka Sylwia 1989 Piastów
210 Klepacki Paweł 1982 Piastów
79 Włodarski Mariusz 1973 pko bp
150 Nowicki Bartosz 1984 PODRÓŻNICY.EU TEAM
130 Obłąkowski Stefan 1984 Projekt1025
27 Karolak Rafal 1978 Pruszkow
34 Gajewska Agnieszka 1985 Pruszkow
36 Jędrzejewski Marcin 1980 Pruszkow
155 Ostaszewski Maciej 1979 Pruszkow
185 Jurczyk Lukasz 1985 Pruszkow
240 Ziebiec Jan 1985 Pruszkow
11 Starczewski Piotr 1961 Pruszków
16 Falandysz Janusz 1958 Pruszków
22 Ludwisiak Marzena 1984 Pruszków
28 Jakubowska Katarzyna 1990 Pruszków
31 Skowroński Sebastian 1980 Pruszków
35 Waszkielis Marzena 1983 Pruszków
43 Duda Jacek 1981 Pruszków
45 Kosiacka Dorota 1982 pruszków
46 Budzyńska Ewa 1982 Pruszków
55 Stanikowska Ewa 1976 Pruszków
57 Balcerak Marzena 1991 Pruszków
59 Dziurdziak Rafał 1994 Pruszków
62 Golebiowska Malgorzata 1978 Pruszków
63 Redosz Cezary 1984 Pruszków
64 Pachniak Piotr 1983 Pruszków
72 Żyto Agata 1974 Pruszków
76 Hrapkowicz Krzysztof 1957 Pruszków
84 Goliński Rafał 1983 Pruszków
87 Macheta Łukasz 1983 Pruszków
95 Jakubik Jacek 1978 PRUSZKÓW
96 Cyrek Nina 1984 Pruszków
99 Tokarski Piotr 1978 Pruszków
105 Ściseł Paweł 1975 Pruszków
106 Długaszek Paweł 1990 Pruszków
108 Strzelczyk Paweł 1984 Pruszków
112 Szymański Piotr 1980 Pruszków
113 Szymańska Malwina 1980 Pruszków
115 Szlaga Rafał 1982 PRUSZKÓW
121 Jaworski Filip 2000 Pruszków
122 Gajewski Marcin 1981 Pruszków
133 Szopa Paweł 1982 Pruszków
145 Olszewski Michał 1983 PRUSZKÓW
153 Grymuza Wacław 1987 Pruszków
163 Zmudczyński Stanisław 1975 Pruszków
158 Jakóbowski Leszek 1968 Pruszków
167 Dziewiecki Tomasz 1965 Pruszków
168 Krajewska Aleksandra 1978 Pruszków
169 Baran Paweł 1985 Pruszków
170 Grumbianin Paulina 1973 Pruszków
172 Macegoniuk Dawid 1982 Pruszków
178 Włosek Maciej 1982 Pruszków
179 Zgorzelski Marek 1980 Pruszków
180 Maruszak Grzegorz 1982 Pruszków
183 Wysocki Kamil 1983 Pruszków
186 Hadyś Maciej 1983 Pruszków
220 Prochowicz Dominik 1987 PRUSZKÓW
203 Limanowski Krzysztof 1975 Pruszków
205 Góralewski Piotr 1974 Pruszków
211 Pręcikowska Sylwia 1981 Pruszków
213 Żyto Maciej 1974 Pruszków
219 Gogoliński Przemysław 1977 Pruszków
225 Zając Piotr 1976 Pruszków
231 Barański Piotr 1982 Pruszków
234 Korbacz Łukasz 1984 Pruszków
235 Malinowski Daniel 1985 pruszków
247 Istynowicz Oliwia 2000 Pruszków
242 Jeziorek Adam 1968 PRUSZKÓW
243 Kotowski Józef 1984 Pruszków
252 Czarnecki Tomasz 1983 Pruszków
26 Ziętek Paweł 1976 Pruszków - Osiedle przy Pałacu
214 Sawa Ryszard 1944 pruszków biega
1 Łęczycki Arkadiusz 1983 PTA Team
262 Panasiuk Artur 1976 PTA Team
93 Sekunda Radek 1973 PZITB
94 Okuń Mariusz 1977 PZITB
173 Kurzawa Andrzej 1974 Radom
241 Dusiński Mariusz W. 1978 Radom
207 Zientara Paweł 1986 Raszyn
244 Bądziul Mariusz 1982 Raszyn
124 Ledwoń Paweł 1983 Rhenus Logistics S.A.
192 Dębski Dariusz 1989 ROHLIG SUUS Logistics
193 Bobyk Kamil 1986 ROHLIG SUUS Logistics
191 Leksiski Michał 1987 ROHLIG SUUS Logistics
194 Szmurło Fabian 1979 ROHLIG SUUS Logistics
195 Korczyński Grzegorz 1979 ROHLIG SUUS Logistics
196 Klyha Ilya 1993 ROHLIG SUUS Logistics
197 Kłósek Mirosław 1971 ROHLIG SUUS Logistics
198 Bober Grzegorz 1983 ROHLIG SUUS Logistics
200 Moskalenko Volodymyr 1993 ROHLIG SUUS Logistics
201 Bogucki Wojciech 1988 ROHLIG SUUS Logistics
199 Kaushovik Dzmitry 1992 ROHLIG SUUS Logistics
202 Reszka Anna 1986 ROHLIG SUUS Logistics SA
15 Falandysz Damian 1987 runemilrun.pl
38 Szewczykowska Anna 1980 RunningWild
39 Szewczykowski Maciej 1978 RunningWild
257 Steele Philip 1963 San Escobar
157 Parys - Jarawka Emilia 1984 Smashing Pąpkins
206 Szkwarek Rafal 1974 Smurfit Kappa Adventure Team Poland
98 Bolesta Marek 1990 Sochaczew
239 Milczarek Dominik 1979 Sochaczew
20 Łuczkiewicz Jarosław 1978 Stacyjka Cafe
266 Jezierska Urszula 1988 Stare Babice
160 Cieślak Jarosław 1986 Stary Szwarocin
49 Wójcik Tomasz 1980 Strzeniówka
223 Smolarz Jacek 1954 Strzeniówka
134 Szczygieł Michał 1991 Strzyżów
128 Mieczkowski Mieczysław 1952 T.G. SOKÓŁ W BRWINOWIE
70 Kłos Zbyszek 1960 TAK SOBIE BIEGAM-PIASTÓW
41 Nitkiewicz Marcin 1984 TASOWANIE
73 Chaczykowski Jacek 1972 TEAM NUTRILITE
60 Troniarz Paweł 1979 TEAMOCHAL
251 Sowińska Magdalena 1979 TG Sokół w Brwinowie
129 Kalińska Anna 1989 Tiritonga
256 Wóltański Paweł 1985 TNT
258 Przybysz Tomasz 1992 TNT
260 Żuchliński Łukasz 1987 TNT
264 Zaborski Adam 1970 TUNIA TEAM
263 Mila Edyta 1973 TUNIA TEAM
65 Roziński Arkadiusz 1969 UKS 4 Ursus
182 Gabarski Waldemar 1967 Veolia Warszawa
44 Błasiak Anna 1983 Warszawa
89 Sotowska Barbara 1983 Warszawa
111 Bonecki Robert 1986 Warszawa
114 Dróżka Piotr 1986 Warszawa
117 Machniewicz Radosław 1973 Warszawa
126 Marzec Mariusz 1963 Warszawa
132 Langa Łukasz 1984 Warszawa
154 Bijok Magda 1986 Warszawa
165 Winkowska Magdalena 1983 Warszawa
181 Ścibiorek Bartosz 1991 Warszawa
221 Kozłowska Izabela 1975 Warszawa
227 Stawska Małgorzata 1977 Warszawa
232 Tokarski Marek 1972 Warszawa
97 Kociszewski Krzysztof 1959 WARSZAWIAKY
136 Joński Adam 1985 Wielkie Księstwo Gąsińskie
218 Joński Artur 1989 Wielkie Księstwo Gąsińskie
238 Leszczyńska Joasia 1977 WKZ Kozienice
17 Butkowski Patryk 1981 Wojtek i spółka
149 Dziwińska Judyta 1996 Wołomin
24 Fojud Tadeusz 1984 WPRunning
25 Fojud Justyna 1980 WPRunning
37 Pajdosz Arkadiusz 1986 WPRunning
56 Maciejewski Stanisław 1971 WPRunning
88 Maciejak Eryk 1981 WPRunning
109 Dumeracki Daniel 1977 WPRunning
80 Olesiński Piotr 1981 ŻYRARDÓW