Lista startowa

IV Pyra Party Blisko Warty - Biegi Dziecięce

Puszczykowo 06.10.2018



Liczba zgłoszonych zawodników: 39


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Bednarska Emilia 2010 Poznań P2 - 300m
2. Bednarska Kamila 2015 Poznań P1 - 200m
3. Bojewska Inga 2009 Szkoła Podstawowa w Nochowie P3 - 450m
4. Chadyniak Oliwia 2010 Szkoła podstawowa nr. 62 P2 - 300m
5. Dolata Michalina 2014 Poznań P1 - 200m
6. Dolata Zofia 2011 Poznań P2 - 300m
7. Dydymska Natalia 2010 Szkoła Podstawowa nr 2 w Puszczykowie P2 - 300m
8. Dzilne Dominika 2013 Skórzewo P1 - 200m
9. Dzilne Krzysztof 2006 Skórzewo P4 - 1000m
10. Dzilne Wiktor 2010 Skórzewo P2 - 300m
11. G±bka Roksana 2011 2X Team P2 - 300m
12. Gendera Agata 2009 Borek Wlkp. P3 - 450m
13. Grajek Weronika 2011 Zmęczeni na starcie Dobiegniew P2 - 300m
14. Hajduk Lena 2013 Loft team extreme P1 - 200m
15. Kaletka Wiktoria 2009 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew P3 - 450m
16. Kober Luise 2006 Speed Feet '16 / parkrun Ko¶cian P4 - 1000m
17. Kruszniewicz Paweł 2014 Rokietnica P1 - 200m
18. Kusztelska Paulina 2007 SP nr 2 w Mosinie P3 - 450m
19. Maćkowski Marcel 2009 ZS K±kolewo P3 - 450m
20. Marczak Kaja 2009 SP Nr 1 w Komornikach P3 - 450m
21. Naskręt Kacper 2010 Podstawowa nr 2 w Puszczykowie P2 - 300m
22. Naskręt Liliana 2009 Komorniki P3 - 450m
23. Naskręt Martyna 2012 Komorniki P2 - 300m
24. Patela Kacper 2007 SP Krosno P3 - 450m
25. Patela Paweł 2010 SP Krosno P2 - 300m
26. Poprawska Lena 2009 MUKS SZOK BOJANOWO P3 - 450m
27. Poprawski Paweł 2011 MUKS SZOK BOJANOWO P2 - 300m
28. Pyrda Martyna 2010 SP 6 Poznań P2 - 300m
29. Roszyk Jagoda 2006 parkrun Poznań P4 - 1000m
30. Różańska Lea 2009 Zmęczeni na starcie Dobiegniew P3 - 450m
31. Różańska Nina 2011 Zmęczeni na starcie Dobiegniew P2 - 300m
32. Smela Klaudia 2010 Luboń P2 - 300m
33. Smela Oliwia 2012 Luboń P2 - 300m
34. Stachowiak Jakub 2010 SP w Czapurach P2 - 300m
35. Stachowiak Tymoteusz 2013 Przedszkole Happy House w Czapurach P1 - 200m
36. Sztukowski Filip 2011 Szkoła Podstawowa nr 51 P2 - 300m
37. Winkel Patryk 2008 Sp7 P3 - 450m
38. Wojtczak Wiktoria 2013 Krzywiń P1 - 200m
39. Zienkowicz Zuzanna 2009 SP 3 Luboń P3 - 450m