Lista startowa

15 BIEG "RECORDOWA DZIESIĄTKA"

Poznań 10.03.2019
Dystans: 10km


Liczba zgłoszonych zawodników: 5280


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
230 Achrem Tomasz 1975 Grzmot Komorniki
2127 Adam Marek 1975 SRV TEAM
3141 Adamczak Adrian 1976 Mosina
4425 Adamczak Artur 1973 Poznań
5141 Adamczak Artur 1992 SKS OBORNIKI
1365 Adamczak Piotr 1968 Śrem Biega
1040 Adamczewska Paulina 1981 1981
1223 Adamczyk Adam 1988 Kowanówko
773 Adamczyk Agnieszka 1982 Nakło nad Notecią
692 Adamczyk Edyta 1978 Strzałkowo
2703 Adamczyk Marek 1984 Biegaj z Dymkiem
5233 Adamczyk Patrycja 1976 flexlink
2028 Adamczyk Paulina 1989 poznan
3221 Adamczyk Rafał 1974 Zgrupka Team
2174 Adamek Paweł 1988 Wrocław
2654 Adamiak Aleksander 1974 RWT Poznań
2842 Adamiak Karolina 1976 1 RWT POZNAŃ
3705 Adamiak Małgorzata 1986 Douglas
4254 Adamkiewicz Hubert 1973 ZaDyszka
431 Adamowicz Agata 1990 Poznań
3046 Adamowicz Daniel 1984 KB PIONIER
2617 Adamowicz Mikołaj 1995 Rzepin
808 Adamowski Mariusz 1981 Strzałkowo*
3671 Adamowski Tomasz 1982 SPEED FREAKS
845 Adamski Miłosz 1987 SportFuel.pl
1921 Adamski Piotr 1988 Poznań
3423 Adamus Adam 1978 Borowiec
5275 Adamus Katarzyna 1978 Decathlon Piaseczno
5245 Adrian Żmuda 1988 flexlink
3591 Aftyka Mateusz 1997 Zamość
3562 Agaciak Roman 1964 Międzychód
5330 Agaciński Tadeusz 1965 Serikon Team
847 Ajnbacher Olga 1979 Maratończyk Poznań
4833 Al-Nasrawi Oliver 1998 Poznań
3143 Alankiewicz Monika 1975 Poznań
3642 Amanowicz Magdalena 1982 Chodzież
875 Ampuła Paweł 1979 Gorzów Wielkopolski
637 Ancukiewicz Magdalena 1986 1986
1700 Anders Aneta 1975 Cybina team
840 Andruch Michał 1982 BOBRÓWKO BIEGA
4178 Andruszczak Krzysztof 1988 S&B
2388 Andruszkiewicz Aleksander 1963 Zielonka
892 Andruszkiewicz Michał 1984 Skórzewo
3701 Andryszak Radek 1974 Rąbczyn
3324 Andrzejak Anna 1991 Poznań
3796 Andrzejak Bogumiła 1969 Ruukki
5132 Andrzejak Katarzyna 1993 Poznań
1890 Andrzejak Leszek 1953 Strzelce Krajeńskie
3068 Andrzejak Rafał 1970 Brama W Biegu
3724 Andrzejak Robert 1976 DRONE AND MORE
2154 Andrzejczak Ela 1967 debnowskie człapaki
4498 Andrzejczak Filip 1992 FlowAgency
2922 Andrzejczak Joanna 1983 Luboń
2168 Andrzejczak Kacper 1984 Biegacze Jarocin
5296 Andrzejewska Anna 1988 Poznań
3685 Andrzejewski Bartłomiej 1972 gniezno
2016 Andrzejewski Jacek 1955 Ścieżki Biegowe Olimpia Poznań
405 Andrzejewski Lukasz 1975 Poznan
815 Andrzejewski Lukasz 1975 FTI Racing Team
3039 Andrzejewski Piotr 1981 Poznań
3066 Andrzejewski Radosław 1992 Mieścisko
235 Andrzejewski Tomasz 1980 Muay Running Team
3765 Andrzejewski Wojciech 1991 Decathlon Komorniki
1263 Anioła Kasia 1988 Dzikie wieprze
4168 Antczak Grzegorz 1960 Poznań
1785 Antczak Sławomir 1964 Kobylnica
3038 Antczak Szymon 1988 25 batalion dowodzenia
1370 Antczak-Rutkowska Basia 1979 Czas Apokalipsy
1608 Antkowiak Krystian 1985 Dachowa
1152 Antkowiak Mirosław 1964 Krosno Odrzańskie
1295 Antoniak Sławomir 1962 TICON
2343 Antonowicz Wojciech 1964 Szczecin
3678 Antonów Adrian 1992 Turek
3568 Antos Dawid 1991 OSP RUNNING POLESIE
3637 Anyszewski Kamil 1988 Running Osp Polesie
1652 Apolinarski Adrian 1988 Poznań
2151 Apolinarski Szymon 1991 Bukówiec Górny
4258 Arach Przemysław 1983 Bydgoszcz
2579 Araszkiewicz Łukasz 1983 Kolegium Sędziów WZPN
4304 Archaniołowicz Joanna 1970 MUAY RUNNING TEAM
2608 Arndt-Kufel Alina 1959 Luboń
5086 Arsoba Patryk 1986 Poznań
4745 Artwiński Marcin 1982 Wolsztyn
941 Artyszuk Kamil 1984 WARSZAWIAKY
1135 Asselman Angela 1991 Krakow
1738 Augustyniak Michał 1973 Poznań
3866 Augustyniak Natalia 1985 Rokienica
2262 Augustyniak Paweł 1975 Skorzewo
4581 Augustyniak Paweł 1984 Sportowy Team Żabki
582 Augustyniak Rafał 1985 BYLE DO METY
2371 Augustyniak Zuzanna 2002 Skórzewo
2991 Awedyk Miłosław 1976 Cityzen_BE3
2719 Awedyk Natalia 1986 Poznań
2694 Babiak Bartosz 1986 Konin
1988 Baczyński Tomasz 1975 Dąbrówka
3615 Badach Sylwester 1989 Sprinterzy Sigmeo
2427 Badura Dominik 1976 Lubonieczek
1131 Bagiński Robert 1971 Wood-Mizer
4305 Bagrowski Andrzej 1982 Charty Chartowo
1590 Bahinskyi Oleksandr 1977 1977
2071 Bailey Neal 1979 BE3 / CITYZEN
4525 Bajak Michał 1988 Witnica
4213 Bajer Izabela 1971 Wolne Ślimaki
521 Bajerlein Jarosław 1980 Poznań
4991 Bajerlein Joanna 1988 Poznań
1593 Bajzert Szymon 1972 Przychodnia Weterynaryjna Koalal S.C.
613 Bakalarz Gertruda 1965 Głogów
612 Bakalarz Mateusz 1987 Głogów
1782 Bala Witold 1954 KB SUKCES ŻMIGRÓD
746 Balcerak Robert 1979 Weterynaria biega
2587 Balcerek Alicja 1993 Czerwonak
3861 Balcerzak Aleksandra 1985 UKL ÓSEMKA POLICE
1596 Balcerzak Krzysztof 1964 Wieleń
4990 Balcerzak Paweł 1993 Siadło
3860 Balcerzak Przemysław 1983 UKL ÓSEMKA POLICE
4566 Balcewicz Alfred 1996 Biegnij z ProService
3865 Balczyńska Anna 1984 Poznań
2424 Balinowski Kornel 1982 Nowa Sól
3281 Balsam Monika 1983 Poznań
2958 Bała Adam 1968 PREDATORS WAŁBRZYCH
3017 Bałaj Krzysztof 1996 Decathlon Strong Team
4733 Bałatka Krzysztof 1985 KUTNO BIEGA
927 Bambrowicz Miłosz 1992 Crocodigy
635 Banach Artur 1975 Poznan
1320 Banach Artur 1976 1976
3697 Banach Karolina 1980 Mamy-Biegamy
3723 Banak Aleksandra 1989 Leszno
4739 Banasik Bartłomiej 1997 Czaplinek
4235 Banaszak Agata 1964 Wkurw_Team
3300 Banaszak Anna 1990 Sprinterzy Sigmeo
5204 Banaszak Grzegorz 1978 Walka Kostrzyn
5079 Banaszkiewicz Dominik 1988 Kleszczewo
2184 Banaś Anna 1982 Poznań
233 Bandosz Marek 1980 PRO366
1052 Bandzwołek Kamil 1993 DomData Run Team
3881 Baran Jan 1986 Team Kopeć
2248 Baranek Grzegorz 1972 Wielichowo
358 Baraniak Paweł 1983 1983
545 Baraniak Paweł 1983 Poznań
4368 Baranowska Ewa 1978 Zielona Góra
5338 Baranowska Monika 1980 KB SPOKO
3667 Barczak Alina 1978 ZŁOTÓW
4854 Barczak Mariusz 1975 SWARĘDZ
2245 Barczak Piotr 1993 Poznań
3666 Barczak RafaŁ 1975 ZŁOTÓW
3071 Barczak Tomasz 1971 Bydgoszcz
3425 Barełkowska Katarzyna 1972 Night Runners
527 Barełkowski Paweł 1966 Poznań
5144 Barnas Ilona 1982 PrettyFittyTeam
2324 Baron Błażej 1983 Poznań
1612 Bartczak Łukasz 1984 TEAMOCHAL
3027 Bartela Janusz 1957 Wroniecki Klub Biegacza
5023 Bartkowiak Bartosz 1996 1996
1661 Bartkowiak Dariusz 1965 KS MARATON OSTRÓW WLKP.
827 Bartkowiak Ireneusz 1973 Poznań
2131 Bartkowiak Łukasz 1976 Golęczewo
4375 Bartkowiak Piotr 1976 Grodziski Klub Biegacza
2502 Bartkowiak Rafał 1992 Daszewice
533 Bartkowski Łukasz 1990 Gniezno
4206 Bartochowski Łukasz 1981 VanHooy Bike Manufaktur
136 Bartosiewicz Dorota 1984 Poznań
3315 Bartosz Marek 1979 Kikół
1279 Bartoszak Marek 1961 Poznań
4669 Bartoszewska Joanna 1981 Spytkowki
5241 Bartoszewska Patrycja 1995 flexlink
830 Bartoszewski Dominik 1995 Poznań
4413 Barzykowska Patrycja 1992 Kiekrz
2928 Basa Jacek 1976 ROZBIEGANA KRUSZWICA
218 Basińska Agnieszka 1974 PRO366
4531 Basińska Marta 1995 PRO366
3182 Basiński Jędrzej 1985 Poznań
247 Basiński Łukasz 1992 Olimpiasport.pl
2583 Basiński Paweł 1982 Molex Run
944 Basis Bartosz 1990 Świdnica
648 Batóg Iwona 1981 Dębnowskie Człapaki
2544 Baum Bartosz 1986 UKS CITYZEN_/B3
2673 Baumgart Marek 1970 Kobylnica Team
273 Bauza Maciej 1983 Poznań
4070 Bazyli Anna 1981 Piła
2803 Bazyli Michał 1986 Rybojedzko
4248 Bazyly Wojciech 1983 CityZen
3205 Bąbelek Wojciech 1966 Nowy Tomyśl
2437 Bączek Ewelina 1993 Poznań
1690 Bączyńska Małgorzata 1978 MargoEdu Małgorzata Bączyńska
919 Bąk Krzysztof 1971 Wronki
3024 Bąk Przemysław 1986 Świebodzin
5196 Bąkowski Michał 1978 Dziki z Moraska
1672 Bednarczyk Jakub 1972 BV
3776 Bednarczyk Łukasz 1994 Poznań
126 Bednarek Adrian 1990 adrianbednarek.pl
2101 Bednarek Janusz 1969 NightRunners Ostrów
4404 Bednarek Maciej 1976 Maratończyk Poznań
262 Bednarek Marcin 1985 Bednarek
2113 Bednarek Marta 1978 Czarne Stopy
2100 Bednarek Paweł 1990 NightRunners Ostrów
1361 Bednarek Rafał 1966 Forest Runners
2114 Bednarek Waldemar 1972 Wtelno
3870 Bednarkiewicz Bartosz 1976 suchy las
2713 Bednarska Anna 1986 Poznań
1895 Bednarski Józef 1946 Night Runners
4295 Bednarz Ireneusz 1975 Poznań
1004 Bednarz Sławomir 1985 Chodzież
736 Bednik Grzegorz 1964 Rajsport Acktive
1199 Begier Marek 1986 Poznań
3629 Behrendt Magdalena 1977 PCH_RUN
3630 Behrendt Piotr 1974 PCH_RUN
920 Bekasiak Mikołaj 1990 Także tego...
5335 Belgrau Szymon 1994 BNOW SPORTS CONSULTING
4201 Beling Katarzyna 1987 GoBeling
4437 Beling Krzysztof 1990 Gniezno
4202 Beling Zbigniew 1962 GoBeling
2963 Belt Kacper 1996 Biegające Śliwice
1012 Benasiewicz Rafał 1976 Poznań
5055 Berger Przemysław 1979 Poznań
3905 Berkowski Dawid 1982 Kramsk
3509 Berlińska Agnieszka 1979 Altkom Poznań
2014 Berłowski Bartosz 1986 Albeco Team
2834 Berłowski Maciej 1993 Albeco Team
3108 Bernaciak Mateusz 1991 Mogilno Team
1524 Bernat Tomasz 1996 Poznań
1493 Bestrzyńska Joanna 1971 Szpital św. Wojciecha
4849 Besz-Malinowska Katarzyna 1973 Poznań
2573 Beutler Katarzyna 1998 Poznań
8 Beyene Genet Gashie 1995
707 Beyrowska Dominika 1982 GPD ZAŁOGA TRI
357 Bębel Błażej 1984 Rataye
4500 Bęben Wioleta 1972 KB WIKON NOWA SÓL
765 Białas Aldona 1977 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
4175 Białas Mariusz 1981 Ceradz Dolny
144 Białek Michał 1981 Poznań
5044 Białko Patrycja 1996 Wrocław
293 Białobłocki Tomasz 1969 Kiekrz
2563 Biczkowski Kajetan 1991 ALE Team
1557 Biczyc Kazimierz 1949 1949
2585 Biedalak Krzysztof 1984 Swarzędz
2915 Biedna Agnieszka 1979 Team BartDee
5125 Biedrowski Michał 1981 INEA
4847 Biegoń Karol 1973 Poznań
2681 Bielawa Kamila 1981 NKB Chyzy Nowy Tomyśl
2682 Bielawa Maciej 1979 NKB Chyży Nowy Tomyśl
2854 Bielawny Paweł 1990 KOŹMIN BIEGA
4009 Bielawski Tomasz 1991 Drużyna Szpiku Granowo
142 Bielejewski Łukasz 1978 Ofix.pl Team
1383 Bielerzewski Zbigniew 1996 GB Wielkopolscy Biegacze
977 Bienias Joanna 1975 Międzyrzecz
664 Bieniek Patryk 1980 Posnania TriathlonAflofarm Active Team
2472 Bieniek Przemek 1978 TATA ŁYSOL
1553 Bieniek Tomasz 1971 Kraków
1814 Bienkowski Jaroslaw 1974 Biegaj z Dymkiem
1291 Bień Magdalena 1979 sklepbiegacza
4536 Biernacki Andrzej 1976 TeamOchal
4558 Biernacki Bartosz 1986 Swarzędz
1453 Biernat Rafał 1976 Mosina Team
4516 Bierski Łukasz 1977 Szczecin
2518 Biesiada Marta 1984 Poznań
1865 Bigorajska Aleksandra 1996 Biegaj z Dymkiem
559 Bigus Piotr 1989 Poznań
3416 Bilawa Karolina 1995 Wolsztyńska Akademia Biegowa
4390 Bilinska Lilla 1973 Gorzow Wielkopolski
3648 Bilińska Ewa 1976 ST RUNNERS
3577 Bilska Anna 1976 Czas Apokalipsy
4488 Bilska Magdalena 1995 Pobiedziska
3578 Bilska Wiktoria Zuzanna 1997 Czas Apokalipsy
3008 Bilski Marcin 1987 M&M
3009 Bilski Michał Hubert 1998 M&M
1764 Bilski Tomasz 1975 Active Nekla
758 Binek Brygida 1960 Art Team Pegaz Teatr Wielki
1025 Biniaś Paweł 1981 Poznań
1580 Binkowska Anna 1978 Luboń
2347 Binkowska Magdalena 1984 Świat Biegacza Fehlau Run Team
735 Binkowski Jarosław 1968 KS Maraton Ostrów Wielkopolski
1579 Binkowski Krzysztof 1970 Lubiń
3538 Birk Izabela 1996 Poznań
4651 Bis Tomasz 1981 Lorenz Team Poznań
2730 Biskup Andrzej 1963 Poznań
592 Biskup Łukasz 1977 Polonia Środa
5 Biwot Wycliffe Kipkorir 1988
2911 Blajet Marek 1957 Amator
2929 Blandziński Filip 1998 Poznań
2568 Błachut Alina 1963 FORROWERS.COM
3170 Błaszczyk Adam 1994 Jarocin
4284 Błaszczyk Agnieszka 1991 Poznań
3084 Błaszczyk Bartłomiej 1985 Super Team
426 Błaszczyk Jakub 1982 Klas Szpot Swarzędz
4543 Błaszczyk Mariusz 1986 SNG WILD DUCKS
3695 BŁaszczyk Robert 1978 Rossmann
414 Błaszczyk Tomasz 1977 Warta
3093 BŁaszczyk Tomasz 1977 Warta
2358 Błaszczyk Weronika 1993 Poznań
4495 Błaszyk Arkadiusz 1995 Leszno
2588 Błaszyk Dawid 1983 Albeco Team
1674 Błaszyk Marcin 1982 Poznań
1250 Błaż Andrzej 1971 Barlinek
1251 Błaż Anna 1975 Barlinek
4957 Błażuk Joanna 1981 Novoferm
4959 Błażuk Rafał 1979 Novoferm
1870 BŁaŻutycz PaweŁ 1973 KS KROTOSZ KROTOSZYN
3349 Błoch Agnieszka 1974 BLOCHS
2449 Błoch Aleksandra 1986 Plewiska
1175 Błoch Arleta 1972 Wroniecki Klub Biegacza
4906 Bobowski Arkadiusz 1983 WILKOWO POLSKIE
2387 Bobrowska Anna 1982 Night Runners / Team KGB
1046 Bobrowska Joanna 1996 DomData Run Team
2413 Bobrowski Artur 1966 1966
1887 Bocheński Łukasz 1984 Hedgehog Runners Team
760 Bocian Paweł 1976 Komorniki
5014 Bocian Zbigniew 1967 2. Skrzydło Lotnictwa Taktycznego
2644 Bogdanowicz Przemysław 1984 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW
3655 Bogdański RadosŁaw 1986 Poznań
1277 Bogdziewicz Błażej 1976 Poznań
839 Bogucki Patryk 1991 Drink Team
3286 Bogusz Karolina 1998 KB Dębiec
2325 Boguś Tomasz 1977 Po prostu biegnij & żyj aktywnie
1681 Bojarski Tomasz 1981 OIRP POZNAŃ
1621 Bojdo Michał 1978 Poznań
3370 Bojek Błażej 1993 Błażej Bojek Team
1207 Bojek Łukasz 1990 1990
4485 Boniecki Filip 1986 Plewiska
473 Borawska-Wajnert Ewa 1977 Orange Polska
1298 Borawski-Reks Szymon 1979 Poznań
1374 Borda Agnieszka 1982 Lubie ciastka
2767 Borkowska Alicja 1971 Złocieniec
3539 Borkowski Bogumił 1978 Poznań
1884 Borkowski Mateusz 1985 Wataha Północy/For Run Team
4961 Borkowski Rafał 1996 Poznań
3873 Borowczyk Andrzej 1976 POZNAŃ
4462 Borowczyk Katarzyna 1983 Nowak Run
2246 Borowczyk Sonia 1993 1993
2809 Borowicz Marcin 1977 MAGDALENADIA
1901 Borowiecka Agnieszka 1979 Night Runners
175 Borowska-Najderek Paulina 1980 -
1913 Borowski Jakub 1983 ReebokRunCrew LDZ
5026 Borowski Mateusz 1993 Rogalinek
1573 Borszynski Kuba 1989 Night runners
1874 Boruch Adam 1971 AGB TORFY
1242 Boruch Katarzyna 1971 Hernik Team
2282 Borucka Dorota 1980 Wroniecki Klub Biegacza
3451 Borusiński Tymon 1983 Poznań
2190 Borys Pamela 1994 Poznań
4081 Borys Patryk 1994 Poznań
1879 Borzyńska Karolina 1985 Kaźmierz
1878 Borzyński Damian 1982 Kaźmierz
4091 Bosy Dawid 2001 Pniewy
4090 Bosy Elżbieta 1972 Pniewy
4088 Bosy PrzemysŁaw 1969 Pniewy
2489 Bożkiewicz Jacek 1975 LOBO-TECHNIK
2492 Ból Rafał 1974 KB DęBIEC
4549 Brandenburg Józef 1955 SiM Dopiewo
3090 Brandt Karolina 1992 Bydgoszcz
3229 Brandt Mikołaj 1991 Branciki
1378 Brania Hieronim 1968 Team Pleszew
4155 Brauze Damian 1955 Poznań
3841 Breliński Robert 1987 Gniezno
2207 Bressa Wojciech 1989 Zakrzewo
3393 Brewka Agnieszka 1989 Poznań
5314 Bręczewski Tomasz 1980 Czempiń
3763 Bręk Anna 1980 NARAMOWICE BIEGAJĄ
603 Broda Adam 1977 Grupa Mocnego Uderzenia
4064 Broda Angelika 1984 PGB Sportowa Paczka
4471 Broda Szymon 1994 CSAiU im. gen. J. Bema Toruń
3497 Brodowicz Jarosław 1977 Alliance technology Fehlau Run Team
1547 Brodziak Arkadiusz 1987 Garby
1548 Brodziak Marcin 1981 Bro-Tech.pl
3072 Brodziszewski Wiesław 1959 Brodex Team Swarzędz
3718 Brok Małgorzata 1974 Alliance Technology Fehlau Run Team
2423 Broniarz Waldemar 1980 WOJAKI TEAM
2984 Bruch Lidia 1987 Witkowo Biega
4286 Bruss Krzysztof 1971 Drużyna Szpiku
2935 Bruździak Jakub 1996 17 WBZ
2596 Brychcy Piotr 1986 TRIGAR.PL
3325 Brychcy-Nowak Paulina 1982 TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ
1130 Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM
2508 Bryk Norbert 1976 1976
3477 Brykowska Arianna 1986 Pabianice
3373 Brykowska Teresa 1964 Pabianice
1670 Bryła Agnieszka 1974 Siekierki Wielkie
1669 Bryła Aleksander 1978 Siekierki Wielkie
3979 Brynda Marcin 1988 JW 4808 Gołdap
2540 Bryza Beata 1976 amator
2345 Brząkała Hubert 1991 Cookie Break
1426 Brzezińska Anita 1989 Ostrów Wielkopolski
3623 Brzezińska Anna 1983 Poznań
5153 Brzeziński Andrzej 1972 Rykowisko
2967 Brzeziński Maciej 1972 Tsk orzeł Osiek
4439 Brzeziński Michał 1985 1985
1153 Brzeziński Tomasz 1974 Promedica24
243 Brzeźnicki Łukasz 1989 Łódź Running Team
484 Brzoska Grzegorz 1972 Poznań
483 Brzoska Katarzyna 1975 Poznań
4707 Brzozowicz Jacek 1972 Zakrzewo
1084 Brzozowska Daria 1982 Śmigiel
1083 Brzozowski Ariel 1980 Śmigiel
3645 Brzozowski Szymon 1981 WIKA Polska
832 Brzózka Jakub 1988 MEIBES TEAM
2863 Bubak Michał 1988 Mogilno Team
4893 Bubeła Adam 1975 Poznań
748 Buchholz Daniel 1981 Poznań
2389 Bućko Karolina 1973 Tarnowo Podgórne Biega
2391 Bućko Mikołaj 2002 Tarnowo Podgórne Biega
1919 Budek Agnieszka 1987 Biegaj z Dymkiem
903 Budkiewicz Anna 1990 Paprotnia
2167 Budna Izabela 1973 Lucky LUZers
4362 Budner Jakub 1995 KB UE Poznań
4363 Budner Waldemar 1962 KB UE Poznań
2740 Budniak Przemysław 1980 ENEA - Biegamy Zbieramy Pomagamy
2814 Budnik Eryk 1987 Poznań
1380 Budny Błażej 1985 Poznań
4002 Budny Przemysław 1973 Strefa Walki Poznań
4302 Budny Przemysław 1976 Siekierki Wielkie
3962 Budzanowska Natalia 1990 Szpital św. Wojciecha
2898 Budziński Tomasz 1975 Poznań
372 Budziszewska Sandra 1989 Endorfina Wschowa
3029 Budziszewski Przemysław 1995 Poznań
336 Budzyński Paweł 1984 Tarnowo Podgórne
4939 Bujakiewicz Lukasz 1984 Poznan
1258 Bulczyński Dawid 1988 gRUNwald team Poznań
2565 Buliczak Ireneusz 1955 Sieraków
5015 BuŁakowski Leszek 1965 Wałcz
1362 Burda Maciej 1979 Poznań (Poznań-Jeżyce)
2794 Burek Błażej 1984 Jakdojade
4674 Burman Robert 1986 Sportowy Team Żabki
2539 Bursiak Agnieszka 1976 Poznań
2538 Bursiak Marianna 2002 Poznań
1568 Burzyńska Ewelina 1978 Natura Biedrusko
3347 Burzyński Michał 1981 Poznań
1070 Buszewska Joanna 1987 1987
1071 Buszewski Zbyszek 1987 1987
2117 Buszkowski Filip 1974 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
1134 Buśkiewicz Tomasz 1976 Powera Partner
2299 Buśko Tomasz 1980 Biegam bo lubie :)
3454 Buśko Tomasz 1986 Sieraków
1928 Butor Arkadiusz 1976 Ostrów Biega
1941 Byczyk Andrzej 1958 Poznań
1530 Byczyk Jarosław 1968 HERNIK TEAM
1968 Bykowski Bogdan 1949 Bractwo Biegaczy Zielona Góra
4542 Byrt Marcin 1979 Warszawa
2878 Bytner Monika 1986 Warszawa
2557 Bzdęga Krzysztof 1986 Kaczkowo
4635 Bzdyra Jacek 1973 Lorenz Team Poznań
2554 Cabanek Ziemowit 1983 Poznań
2496 Cal Elżbieta 1970 Cal Team Świebodzin
2495 Cal Piotr 1969 Cal Team Świebodzin
1770 Cały Adam 1988 KARKONOSZ RUNNING TEAM
3934 Cebernik Magda 1984 Osiedle Rozalin w Lusówku
1138 Cebernik Maria 1984 PHOENIX CONTACT
4038 Cebula Jan 1958 RUNNERS TEAM KĘPNO
349 Cegielski Marcin 1983 Poznań
2059 Cegielski Przemyslaw 1978 Robakowo
3136 Cegiełka Grzegorz 1978 NGB/Morsy Nowa Sól
3137 CegieŁka Katarzyna 1979 Morsy Nowa Sól
4239 Ceglarek Jędrzej 1987 Wrocław
1014 Ceglarek Przemysław 1983 Ostrów Wielkopolski
282 Celka Krzysztof 1974 Poznań
1494 Celka Krzysztof 1974 Poznań
2475 Celler Kamila 1987 Liban
1894 Centkowska Ewelina 1979 SPC
2307 Chajec Damian 1987 Studio Adwokackie
3209 Chaliński Witold 1974 Baranowo
1389 Chełek Bartosz 1992 Poznań
1388 Chełek Ewa 1992 Poznań
2875 CheŁkowski Bartosz 1989 Osiedle Rozalin w Lusówku
3914 Chełkowski Tomasz 1964 Osiedle Rozalin w Lusówku
2304 Chlebicki Maciej 1983 Ulim
2777 Chłędowski Mariusz 1989 Walka Kostrzyn
3583 Chłodnicki Maciej 1977 Poznan
1536 Chmiel Monika 1982 Głogów
4968 Chmielarczyk Marek 1980 Mogilno Team
3465 Chmielarz Krzysztof 1992 Chmielarz Team
3450 Chmielarz Sebastian 1987 CHMIELARZ TEAM
4550 Chmielewska Grażyna 1960 Różanki
837 Chmielewski Leszek 1982 Fabryka Formy
1660 Chmielewski Leszek 1982 Fabryka Formy
3448 Chmielewski Marcin 1978 Szczecin
3051 Chmielewski Michał 1982 Chmiel triathle
4268 Chmielewski Michał 1982 Poznań
211 Chmielewski Tomasz 1965 AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON
210 Chmielnik Piotr 1982 Kórnik
3128 Chodkiewicz Urszula 1983 Poznań
3464 Chodorowska Anna 1989 Bez Balastu
3463 Chodorowski Damian 1987 Bez Balastu
1779 Chojnacka Agnieszka 1976 Night Runners/Pobiedziska Running Team
846 Chojnacka Anna 1980 NIGHT RUNNERS
3148 Chojnacka Iga 1988 Poznań
5298 Chojnacka Katarzyna 1992 INEA
1701 Chojnacka Marta 1982 Poznań
4774 Chojnacki Artur 1981 CYBINA TEAM
4777 Chojnacki Krzysztof 1985 Pan
1778 Chojnacki Maciej 1976 Night Runners/Pobiedziska Running Team
4458 Chojnacki Marcin 1974 Pietrzyk Running Team
3606 Chojnacki Mateusz 1995 Żnin
1069 Chojnacki Michał 1981 Dobre Sklepy Motocyklowe
3096 Chojnacki Michał 1988 Poznań
2845 Chojniak Wiesław 1973 Cybina Team
4491 Chomański Jan 1960 Strzałkowska Grupa Biegowa Sokół
3710 Chomik Przemysław 1976 FraStaś
1853 Chomyszyn Izabela 1993 Poznań
777 ChorĄŻy Dariusz 1969 WA ŁBRZYCH
555 Choryński Adam 1983 swarzedz24.pl
5325 Chorzewska Klaudia 1995 Poznan
5234 Chowaniec Wojciech 1988 flexlink
3790 Chowański Darek 1983 Baranów
1703 Chrostek Adam 1974 POZNAŃ
1702 Chrostek Dorota 1974 POZNAŃ
1197 Chruszcz łukasz 1989 AM STUDIO
1194 Chruszcz Maciej 1969 AM STUDIO
1196 Chruszcz Max 1997 AM STUDIO
4771 Chrząszcz Bartosz 1995 Brzeziński Run Club
2868 Chudy Arek 1980 CHUDY
860 Chudy SŁawomir 1972 TREPKO Runners
4764 Chudziak Krzysztof 2000 Głuchowo
1648 Chudziński Michał 1976 Chudy team
4772 Chudziński Tomasz 1971 Śrem
2315 Chudzyński Olgierd 1982 Poznań
3422 Chwaliński Michał 1982 Gołuchów
2035 Chwalisz Łukasz 1990 Night Runners
3173 Chwalisz Maciej 1992 Grodzisk Wielkopolski
1167 Chwiałkowski Bartosz 1982 Chwiałkowski Team
1168 Chwiałkowski Henryk 1956 Chwiałkowski Team
1491 Chwiałkowski Wojciech 1990 Poznań
3936 Chwirot Kazimierz 1972 Osiedle Rozalin w Lusówku
1118 Chyb Michał 1990 DomData Run Team
1208 Chyliński Dawid 1982 Gia się kręci
2116 Ciach Konrad 1982 Gowarzewo
4208 Ciarach Łukasz 1988 Głogów
976 Cichała Piotr 1987 Wroniecki Klub Biegacza
1603 Cichocka Izabella 1981 Koziegłowy
179 Cichocka Marianna 1969 Kiekrz
2840 Cichocki Jerzy 1976 Dąbrówka
2699 Cichorek Dariusz 1971 a-term.pl
470 Cichowlas Marcin 1978 Polona Środa
2411 Cichowlas Marcin 1978 Polonia Środa
4209 Cichowlas Przemysław 1991 Acitve Lifestyle Transformers
4713 Cichowlas Weronika 1987 Opalenicki Klub Biegacza
3843 Cichowski Marcin 1978 Trzciel
3203 CiechaŃski Adam 1968 PIETRZYK RUNNING TEAM
1804 CiechaŃski Filip 1992 Bukowiec
4889 Cielecki Mariusz 1972 Drużyna Szpiku
4609 Cieniuch Marta 1983 Poznań
4611 Cieniuch Piotr 1982 Poznań
214 Cieplak-Pilc Agata 1966 Pila
4523 Cierniak Agata 1977 WKURW_TEAM
1523 Cierniak Krzysztof 1968 PRO366
2238 Cierpiałkowska Magdalena 1974 ZUKAJO
3656 Ciesielska Agnieszka 1983 R-TEAM RYDZYNA
4839 Ciesielska Łucja 1965 Kościan
756 Ciesielska Monika 1988 1988
3519 Ciesielski Grzegorz 1979 Kluczbork
1428 Ciesielski Jakub 1976 Zico Racing Speed Team
783 Ciesielski Rafał 1973 Poznań
4838 Ciesielski Waldemar 1968 Kościan
220 Cieślak Łukasz 1979 Ośno Lubuskie
5113 Cieślewicz Wojtek 1984 Platinum Financial
3320 Cieślicka Barbara 1985 Poznań
1934 CieŚlik Mariusz 1982 Łódź Kocha Sport
4200 Cieślik Zdzisław 1958 TEAM RUN GOŁAŃCZ
5039 Cieśliński Telesfor 1955 Swarzędz
4238 Ciszewski Tomasz 1972 Poznań
4580 Ciura Joanna 1990 Sportowy Team Żabki
4087 Ciurzyński Radek 1987 Konin
657 Conio Marek 1978 Zielona Góra
4607 Cwalina Krzysztof 1976 niezrzeszony
3957 Cwynar Przemek 1990 Wrocław
2561 Cybal Katarzyna 1980 Grodzisk Wlkp.
2564 Cybal Michał 1974 Grodzisk Wlkp.
1825 Cynarski Marek 1976 Jeziorki
1991 Cypel Remigiusz 1983 Bukowski Klub Biegacza
1964 Cyprian Tomasz 1975 Gostyń
1694 Cyrulewski Rafał 1971 Gutowo Małe
4394 Cytacki Dawid 1976 Saint Gobain Squad/Rykowisko
1394 Czachura Sławomir 1984 Gruszczyn
948 Czaczyk Łukasz 1988 PODROZEKSZTALCA.PL
5284 Czadrowski Piotr 1979 Sarbinowo
4940 Czaja Paulina 1994 Toruń
5080 Czajka Agnieszka 1976 Poznan
5268 Czajka Anna 1967 Poznań
691 Czajka Michał 1981 3-M Triathlon Team
1284 Czajka Roman 1956 HERNIK TEAM
148 Czajkowska Natalia 1985 Koziegłowy
2204 Czajkowska Sylwia 1976 Łódź Kocha Sport
4294 Czajkowski Bartosz 1992 BCtri.pl
2202 Czajkowski Norbert 2002 Łódź Kocha Sport
928 Czajkowski Tomasz 1976 Łódź Kocha Sport
3983 CzamaŃski Zbigniew 1973 1973
295 Czapik Marta 1994 Aktywność ze Smakiem
569 Czaplicki Marek 1982 Nekla
659 Czaplicki Piotr 1977 Team Kopeć
3435 Czarnecka Agnieszka 1984 Międzychód
4329 Czarnecka Barbara 1976 Poznań
4738 Czarnecka Paulina 1998 Czaplinek
4586 Czarnecka-Wolińska Marlena 1980 Sportowy Team Żabki
4330 Czarnecki Bartosz 1978 Poznań
3436 Czarnecki Michał 1987 Międzychód
1187 Czarnocka Angelika 1983 Kiełcz
5126 Czarnyszka Michał 1987 INEA
2705 Czechowicz Agnieszka 1983 Ostrów Wielkopolski
2883 Czechowicz Anna 1968 Poznań
2995 Czechowska Anita 1976 Cybina Team
1857 Czechowski Jerzy 1949 mza - warszawa
2994 Czechowski Krzysztof 1974 Cybina Team
3756 Czechowski Mateusz 1994 Poznań
4727 Czekaj Agnieszka 1982 Rozpędzeni Wiatrem Golina
4605 Czekalski Patryk 1997 Trzemeszno Lubuskie
1614 Czepczor Beata 1983 WKB
5286 Czereba Przemysław 1987 Poznań
1584 Czerniak Grzegorz 1981 Mam ochotę pobiegać
5081 Czerniak Henryk 1948 KB Kosynier Września
2775 Czerniak Marcin 1997 Siedlec
5331 Czerwińska Agnieszka 1982 NIGHT RUNNERS
5202 Czerwiński Błażej 1981 Team RUN Gołańcz
2714 Czerwiński Michał 1989 TriDarKo
2632 Czerwiński Rafał 1973 Smashing Pąpkins
3341 Czerwiński Tomasz 1980 Kanciak Team
3153 Czeszewski Rafał 1979 Aniro Run Team
922 CzĘstochowski CzesŁaw 1971 ZIELONA GÓRA
270 Członkowski Grzegorz 1976 DomData Run Team / Dziki z Moraska
159 Czub Łukasz 1978 Komorniki
1710 Czub Paweł 1996 Rożnowo
3152 Czuba Krzysztof 1971 chude psy
812 Czubryt Jacek 1974 POZNAŃ
3410 Czuchra Paweł 1963 Ostrów Wielkopolski
4810 Czyzykowski Grzegorz 1984 Dąbrówka
3742 Czyż Piotr 1986 Night Runners Poznań
617 Ćwikliński Maciej 1974 Koninko
3925 Ćwikła Krystian 1998 Poznań
2902 Dabrowski Jakub 1986 Poznań
1114 Dagiel Grzegorz 1974 WKU Głogów
2138 Dahlke Bartosz 1984 TEAM BART DEE
901 Dakowski Antoni 1969 Kaźmierz
1654 Dalka Hanna 1984 Poznań
1655 Dalka Maciej 1984 Poznań
714 Damięcka Katarzyna 1984 Johnson&Johnson
3650 Damrat Maciej 1980 Poznań
3118 Damski Tadeusz 1959 Poznań
4040 Danielczyk Maria 1991 Piaski
3836 Danielewicz Błażej 1990 Ostrów Wlkp
947 Danilewicz Mariusz 1979 Dąbrówka
651 Daniluk Michał 1979 Sobolowa Run
4579 Daniuk Katarzyna 1973 Sportowy Team Żabki
2576 Dankowski Rafał 1975 Potulice
3575 Daracz Błażej 1987 Poznań
4533 Darmochwał Leszek 1976 Dzikie Bobry
1301 Darul Radosław 1974 Skórzewo Biega
4693 Daszewski Filip 1998 Dębno
3660 Daszyński Łukasz 1998 Poznań
2786 Dawidowicz Tomasz 1987 TODA Meble
678 Dąbek Kamil 1994 Międzychód
186 Dąbkiewicz Marcin 1987 Pleszew
4731 Dąbrowska Iza 1977 Poznań
3165 DĄbrowska Kinga 1978 CHOBIENICE
1339 Dąbrowski Bartosz 1983 Wałcz
5137 Dąbrowski Dariusz 1974 ILABO SPORT
5033 Dąbrowski Dawid 1990 Czerwonak Biega
3362 Dąbrowski Jarosław 1981 Chobienice
487 Dąbrowski Patryk 1981 Swarzędz
3421 Dąbrowski Paweł 1975 Night Runners
3965 Degórski Kamil 1990 SNOW.DOG ADVENTURE
3461 Dehmel Roman 1951 Goggle Pro active eyewear
3596 Deigsler Przemysław 1974 1974
5244 Deigsler Wojciech 1982 flexlink
1016 Deja Jacek 1979 Poznań
2894 Dejneko Tomasz 1978 Poznań
1520 Deka Michał 1982 Przychodnia Weterynaryjna KOALA
2726 Delik Andrzej 1987 Rybacki Team
4193 Dembina Andrzej 1962 1962
3258 Dembiński Michał 2002 Jarocin
4618 Dembkowski Marcin 1979 Lorenz Team Poznań
2979 Demczar Jacek 1972 Active Team
1849 Demczuk Maciej 1972 Maciejki
1847 Deptuch Konrad 1997 Poznań
716 Derak Maciej 1973 PODICEPS
4954 Derbich Mariusz 1979 Kowalew
3112 Derda Piotr 1984 Rychwał
1109 Deszczyński Patryk 1991 DomData Run Team
4051 Dewo Ewa 1985 PGB SPORTOWA PACZKA
3082 Dębowski Krzysztof 1972 NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA
672 Dębowski Waldemar 1984 Kaźmierz
4214 DĘbska Agnieszka 1965 Wrocław Marathon Team
107 Dębska-Zeńczak Agnieszka 1984 Poznań
4140 Di Marino Massimo 1973 Poznań
86 Długołęcki Andrzej 1971 Gorzów Wlkp.
1502 Długosz Marcin 1985 Beetter Sport Drink Team
2229 Dmuch Jakub 1992 POWER BOMB
102 Dobieżyńska-Staszyk Julia 1984 Puszczykowo
715 Dobosiewicz Wojciech 1979 Poznań
4844 Dobrowolski Robert 1974 Tarnowo Podgórne
894 Dobrzańska Barbara 1965 bez klubu
2768 Dobrzycki Artur 1987 Poznań
1604 Doda Filip 1993 Bydgoszcz
2338 Dokowicz JarosŁaw 1973 TEAM BEROTU
1102 Dolata Jakub 1984 Duni Poland
5034 Dolata Tomasz 1960 Rostarzewo
3042 Dolata Waldemar 1971 Poznań
3784 Dolata Wojtek 1982 byle do lata
2815 Dolatowski Patryk 1991 Burza Drzeczkowo
752 Dolicher Krzysztof 1995 Buk
2879 Dolicher Robert 1972 RODO
2379 Dolna Karolina 1984 Poznań
1765 Dolska Sara 1985 Martombike
4227 Dołżańska Sandra 1984 UKL ÓSEMKA Police
324 Domań Joanna 1976 Świat Biegacza Fehlau Run Team
325 Domań Leszek 1975 Świat Biegacza Fehlau Run Team
1441 Domańska Joanna 1989 Poanań
1796 Domański Bartłomiej 1989 Biegaj z Dymkiem
1440 Domański Henryk 1960 ADIDAS RUNNERS WORLD/Choszczno
524 Domański Jacek Expedyt 1941 WKB MET LUBLINIEC
5151 Domański Jacek Expedyt 1941 WKB META LUBLINIEC
3364 Domański Łukasz 1981 Mosina
2263 Dombrowska Karolina 1978 Banda Rycha
1946 Domin Paweł 1985 Rybacki team
2621 Dominiak Agata 1992 Poznań
5073 Dominiak Edyta 1975 Bucz
5294 Dominiak Łukasz 1988 Poznań
2431 Dominiak Waldemar 1985 Poznań
1630 Domowicz MichaŁ 1993 CYKLOSPORT
2715 Don Robert 1974 wszystko o bieganiu
1786 Donaj Adam 1974 Kościan
5341 Donaj Łukasz 1992 KB SPOKO
2303 Dopierała Łukasz 1983 brak klubu
436 Dopierała Sławomir 1976 W drodze do celu - KARBUD
632 Dorobiała Bartosz 1985 Kuźnia Triathlonu
4872 Dorobiała Bartosz 1985 MOCNO W PRAWO
4183 Dorociak Wioletta 1970 IKS Elbląg
474 Dorożała Maciej 1974 Golęczewo
3922 Doruch Tomasz 1972 Luboń
734 Dostatni Krzysztof 1980 Kamionki
2361 Dpierała Dawid 1985 Masłowo
1540 Draber Piotr 1991 Biegacze Celebryci
25 DraczyŃski Adam 1976 Team Draczyński
5283 Dranicki Łukasz 1982 As Box Team
3380 Dratwa Sławomir 1972 Świat Biegacza Fehlau RUN Team
1308 Drażba Dominik 1987 Team Kopeć
2968 DrĄg Jacek 1974 Mirków
1973 Dreas Michał 1983 KS STK
644 Dreczka Łukasz 1985 Poznań
5293 Drewniak Grzegorz 1954 Poznań
834 Drewniak Maciej 1981 Poznań
4256 Drews Adrian 1992 Nowak Run
2244 Drgas Andrzej 1955 MOTOR LUBOŃ TEAM
3298 Drgas Roman 1982 PKO Bank Polski
804 Drozdowski Marcin 1982 Poznań
3720 Drożdż Szymon 1993 Pędzące Banany
4921 Druciarek Jaroslaw 1987 JW 2399
383 Drwęska-Michalska Julia 1988 Fast&Fun
2982 Drygas Ryszard 1965 Bydgoszcz
5145 Drzazgowski Radosław 1972 Strzelno
1075 Drzymała Jakub 1993 Gostyń
2033 Dubas Katarzyna 1991 Poznań
202 Dubert Artur 1979 poznan
4082 Dubiel Marcin 1987 Biegaj z Dymkiem
4946 Duda Agnieszka 1994 Poznań
2996 Duda Jadwiga 1957 Szamotuły
4978 Duda Paula 1988 poznan
4735 Duda-Sobczak Anna 1979 Suchy Las
4612 Dudek Mirosław 1987 SNG WILD DUCKS
111 Dudek Natalia 1990 Swarzędz
3890 Dudka Agata 1990 Złocieniec
4988 Dudkowiak Dagmara 1977 KB Wartko
3240 Dudkowiak Michał 1984 Random Drinkers Team
3570 Dudkowska Ewelina 1988 OSP RUNNING POLESIE
77 Duduś Marek 1971 KB Maniac Poznań
4049 Dudziak Damian 1997 Poznań
4814 Dudziak Grzegorz 1987 Night Runners
3581 Dudziak-Klapka Kinga 1978 Team Transformers
5264 Dudzińska Anna 1980 Rokietnica biega
3532 Dudziński Damian 1976 Poznań
392 Dulat Piotr 1967 KGB GRZMOT KOMORNIKI
2669 Dulemba Arkadiusz 1975 Kamionki
5111 Dumin Wojciech 1986 DRAGON10
2394 Dunajewski Wojciech 1995 Poznań
4981 Duński Patryk 1988 Wrocław
4756 Dura Dominik 1991 Poznań
3312 Dura Zofia 1997 Kwilcz
4046 Durczak Sławomir 1977 Drużyna Szpiku
1769 Durkalec Jagoda 1992 Karkonosz Running Team
3981 Durzyńska Agata 1989 Bejot TEAM
2838 Durzyński Marcin 1988 Bejot team
2446 Durzyński Michał 1983 Night Runners - Motiv Home
4914 Duszczak Marek 1986 Paczkowo
326 Duszyński Dariusz 1985 ŚRODA WIELKOPOLSKA
2636 Dutkiewicz Mateusz 1990 Poznań
4808 Dutkiewicz Przemysław 1971 Night Runners
4655 Dutkowiak Aleksandra 1981 Lorenz Team Poznań
3279 Dwojak Marcin 1978 Przeźmierowo
1158 Dwojewski Marcin 1979 MMS TEAM
5136 Dworczak Filip 1982 KP5M
1469 Dybowska Joanna 1981 Alliance Technology Fehlau Run Team
3455 Dydowicz Franciszek 1996 Puszczykowo
4931 Dyduch Damian 1988 Gepard Kępno
255 Dyk Piotr 1980 Luboń
4447 Dylewski Michał 1996 Konin
2978 Dymarska Irmina 1989 Tuliszków
4616 Dymarska Iwona 1983 Lorenz Team Poznań
3301 Dymarski Mariusz 1973 Czerwonak Biega
3871 Dymek Karolina 1983 Dąbrówka
1454 Dymek Michał 1977 Rehau Crossactive
1788 Dymek Sebastian 1982 Biegaj z Dymkiem
1567 Dymel Andrzej 1952 MARKOWI BIEGACZE
2951 Dymowski Piotr 1982 Luboń
1108 Dziabas Przemysław 1990 DomData Run Team
4639 Dziak Wojciech 1990 Lorenz Team Poznań
3190 Działak Marian 1948 KB Aktywni konin
196 Działkowska Joanna 1998 FA(S)T SQUAD
199 Działkowski Roman 1974 FA(S)T SQUAD
1399 Dziarski Marek 1977 Moraczewo
4632 Dziądziak Agnieszka 1986 Lorenz Team Poznań
5184 Dziechciowska Magdalena 1984 Śrem
237 Dzieciaszek Borysław 1972 Klub Maratończyka V LO Poznań
382 Dziedzic Magdalena 1986 Fast&Fun
3792 Dziedzic Paweł 1987 KP PSP SŁUBICE
1471 Dziegciar Dariusz 1963 Poznań
5101 Dzierla Michał 1992 Gostyń
4827 Dzierzkowska Aleksandra 1962 KLAS Szpot Swarzędz/Malta Poznań
3782 Dziewiatowska Agnieszka 1972 Złotów
754 Dzięcielska Agnieszka 1976 Poznań
2139 Dzięcioł Adrian 1992 Ociąż
15 Dzięgiel-Poślada Andżelika 1989 GKS Fabianki
4742 Dzik Adam 1976 Poznań
584 Dzikowska Violetta 1973 MATNER RUNNING TEAM
3403 Dziubałka Marcin 1972 Kunowo
78 Dziurla Adam 1958 Beiersdorf Sport Team
945 Dźwigała-Basis Magdalena 1986 Świdnica
838 Echaust Maciej 1972 CFP
3252 Eggert-Adamska Kaja 1995 I-Sport
5152 Elasri Abderrahim 1982 Chorzów
614 Elias Katarzyna 1965 Poznań
3523 Erdmann Bartosz 1986 Poznań
1944 Eszner Agnieszka 1978 1978
2481 Ettis Justyna 1987 Poznań
149 Fabian Radosław 1978 Nowy Tomyśl
3216 Fabiański Łukasz 1995 RehaBalance Team
3844 Fabiś Adrian 1977 TKKF MPK POZNAŃ
4161 Fajfer Damian 1975 Zabiegani Dobrowolscy Team
1802 Fajfer Jacek 1960 1960
4166 Fajok Mariusz 1969 KĘSY TEA
4875 Falgier Klaudia 1988 DRUŻYNA SZPIKU/GRUPA MOCNEGO UDERZENIA
1048 Falkowski Szymon 1987 DomData Run Team
4019 Famulski Mariusz 1978 JW4808 Gołdap
1110 Farmonow Nodirżon 1981 Komorniki MTB Team
1363 Fechner Ireneusz 1952 biegaj z WSL
4223 Fechner Przemysław 1982 Kościan Team
5172 Fedder Dariusz 1980 Wataha
4843 Fedorczak MichaŁ 1995 Team Draczyński
258 Fedorczuk Katarzyna 1973 MATNER RUNNING TEAM/FITNESS PIEKARY LEGNICA
259 Fedorczuk Marek 1969 FITNESS PIEKARY LEGNICA
2702 Feierabend Beata 1971 Poznań
4802 Feifer Bartosz 1988 Wolsztyńska Akademia Biegowa/ Asics Frontrunner Poland
4800 Feifer Bartosz 1988 Wolsztyńska Akademia Biegowa/ Asics Frontrunner Polska
460 Felczuk Jarosław 1971 VFK RUN TEAM
1282 Feledziak Witold 1980 Gostyń
3104 Fellenberg Tomasz 1980 mojebieganie.pl
5074 Fellmann Krzysztof 1985 PSP
1213 Felsztyński Michał 1985 Merid
5339 Fenrych Robert 1973 KB SPOKO
3495 Fiałkowski Krzysztof 1974 100 batalion łączności
2897 Fidecki Wiesław 1944 NIEZRZESZONY
3011 Fiebig Natalia 1992 www.fiebig.pl
3012 Fiebig Stefan 1968 www.fiebig.pl
2536 Figaniak Marek 1981 WFOŚiGW w Poznaniu
3374 Figlarek Damian 1979 Wolsztyńska Akademia Biegowa
2609 Fijak Karolina 1984 Murowana Goślina
877 Filas Piotr 1982 Poznan
2280 Filipiak Zbigniew 1969 Środa Wielkopolska
174 Filipowicz Barbara 1978 Poznań
137 Filipowski Łukasz 1976 Kaźmierz
712 Filipowski Tomasz 1972 Kostrzyn
4257 Firlej Dominik 1988 Carmel studio
1620 Fiszer Robert 1969 Poznań
1830 Flaszyński Mateusz 1991 Witnica
3354 Fleiszerowicz Piotr 1965 TKKF Łabędź
3378 Flejszman Marek 1972 Poznań
3160 Fleming-Pawłowska Alicja 1983 Sady
566 Flens Tadeusz 1958 KB Wojtuś
4018 Flieger Rafał 1987 KOMPAS
4621 Fliegner Filip 1983 Lorenz Team Poznań
4076 Flisikowska Jagoda 1993 Biegacze Juniora - Runners team
3926 Fliszkiewicz Artur 1981 MJDOP
4905 Flitta RadosŁaw 1972 MOGLNO
1163 Foerster Maciej 1974 Wiocha Biega / GReeN BIKE MTB Team
4964 Foks Jarek 1980 Żyrardów
3197 Folek Justyna 1985 Zakrzewo
1516 Foltyński Marcin 1977 KLAS Szpot Swarzędz
5010 Forc Cyprian 1986 Pleszew
2109 Fornal Patryk 1983 Dachowa
4876 Fornalik Julia 1987 Grupa Mocnego Uderzenia
2272 Fornalska Joanna 1985 Dudycz run
2513 Fórman Daniel 1974 LODOŻERCY_CHODZIEŻ
2297 Framski Tomasz 1977 Consdata
5154 Franaszczyk Marcin 1975 Bucharzewo Team
896 Franczak Dorota 1967 POZNAŃ
2825 Franczak Julita 1983 Poznań
895 Franczak PaweŁ 1964 POZNAŃ
3480 Frankowska Marta 1991 Drużyna Szpiku
368 Frankowski Andrzej 1959 Poznań
2798 Frankowski Jarosław 1970 Zagórów
321 Frankowski Łukasz 1982 Czapury
1231 Frański Łukasz 1976 NKB Chyży Nowy Tomyśl
4534 Fraska Anna 1986 Suchy Las
131 Frąckowiak Adam 1978 Jeżyce Biegają
531 Frąckowiak Antonina 1985 Poznań
2761 Frąckowiak Dominik 1988 Fogo Orzeł Lipno
2525 Frąckowiak Hanna 1982 UKL "ÓSEMKA" POLICE
5186 Frąckowiak Jarosław 1972 Sieraków
4220 Frąckowiak Justyna 1983 Poznań
1336 Frąckowiak Marcin 1981 KS Zawsze Rataje
2926 Frąszczak Marek 1976 Kościan
5147 Frątczak Dariusz 1986 Jarocin
2021 Frątczak Filip 1974 Teatr Nowy Poznań
4746 Frątczak Michał 1988 Poznań
3812 Fręśko Eliza 1988 Poznań
5208 Fręśko Karina 1974 1974
1576 Fritzkowski Tomasz 1987 Skórzewo
5304 Frontczak Hubert 1989 Poznań
91 Frontczak Marek 1952 Supermaraton Kalisz
281 Frydrychowicz Maciej 1981 Sasinowo
960 Frygier Łukasz 1989 Night Runners
4737 Fryska Łukasz 1985 Finder Polska Team
3245 Fryske Bartosz 1990 Wagrowiec
3367 Fulara Maciej 1992 KB Pento Strzelce Krajeńskie
3825 Furmanek Magdalena 1980 SZNEKA RUNNERS TEAM
690 Furmanek Marcelina 1991 Wilda Biega
3826 Furmanek Piotr 1979 SZNEKA RUNNERS TEAM
3679 Furmaniak Mateusz 1989 Husaria Race Team
820 Furmaniuk Tomasz 1984 SPEED FREAKS
4761 Furmanowski Tomasz 2001 Puszczykowo
848 Furmański Marcin 1986 Green Essence
2252 Furtak Tomasz 1974 Mogilno Team
3661 Gabrysz Agnieszka 1975 ciastki.pz
3799 Gaca Anna Maria 1979 Bydgoszcz
2734 Gacki Robert 1984 STR Poznań
5320 Gaczkowski Robert 1975 RUN TEAM ŻNIN
2045 Gaczyńska Marzena 1973 Poznań
4811 Gadomski Paweł 1991 WELCOME AIRPORT SERVICES
3554 Gadomski Piotr 1970 CZERWONAK
3411 Gadziński Robert 1975 1975
1244 Gajda Karol 1972 Poznań
3970 Gajdecka Natalia 1984 KONIN
1668 Gajewski Krzysztof 1973 KB Debiec
4086 Gajewski Patryk 1988 Poznań
3129 Gajewski Przemysław 1982 EXITPLAN Technika Świetlna Przemysław Gajewski
3768 Gajewy Szymon 1993 1993
1442 Galanty Jarosław 1977 Galuś Poznań
2833 Galecki Adam 1989 Wrzesnia
5008 Galek Marcin 1997 LESZNO
3098 Galewska Barbara 1972 Koźmin Biega
3903 Galewski Mariusz 1966 Kotlin
4474 Galewski Mariusz 1966 Kotlin
4216 Galewski Piotr 1969 Wrocław Marathon Team
4804 Galicki Robert 1972 KrisTrans Małyszka /Maratończyk Poznań
1899 Galina Wioletta 1974 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW
1011 Galiśkiewicz Mariusz 1977 Poznań
3576 Galor Mateusz 1991 Słupca
2871 Galus Łukasz 1978 Tulce
2096 Gałat Malwina 1989 Tulce
3204 Gałat Marek 1981 SP3 Oborniki
833 Gałczyński Tomasz 1983 Poznań
3731 Gałęska Katarzyna 1982 Dzikie Małże
3733 Gałęski Damian 1980 Dzikie Małże
3849 Gałgan Piotr 1986 TEAM Mikołaj Lena Aguś & Bons
3561 Gałgowski Bartłomiej 1987 Team Kopeć
263 Gałka Jacek 1979 Vege Runners \ KB Sukces Żmigród
1659 GaŁkowski Marcin 1970 PARKRUN POZNAŃ ŻABKA TEAM
4478 Gałuszka Paweł 1977 Joyson Safety Systems - Macedonia
3219 Ganczarek Mateusz 1986 Zbąszyń
4613 Gandecka Agnieszka 1985 Poznań
337 Gandecki Marcin 1981 Nowy Tomyśl
4354 Gapski Piotr 1981 LOFT team EXTREME
2885 Garbaciak Marcin 1976 Krispol Active Team
2441 Garbacki Ryszard 1953 BATORY
2847 Garbacz Filip 1993 Pniewy
1232 Garbarczyk Maciej 1973 L-Team
3083 Garbarek WiesŁaw 1954 TKKF Trucht Jarocin
2129 Garczyk Gerard 1980 Zimin
2466 Garczyńska Barbara 1990 Poznań
785 Gardecki Paweł 1990 Gladius Ostróda
4751 Garncarz Paweł 1974 Wrocław
2876 Gaszczyński Roman 1946 Poznań
364 Gatner Adam Marek 1957 LUKS Serock
4863 GaweŁ Tomasz 1978 Kostrzyńska Grupa Biegowa
2612 Gawęcka Paulina 1975 PZU SPORT TEAM
570 Gawęda Ilona 1984 Nekla
1698 Gawron Katarzyna 1989 Posada
923 Gawron PaweŁ 1961 Posada
3278 Gawrońska-Wisła Ewa 1982 Suchy Las
276 Gawroński Maciej 1982 Komorniki
898 Gawroński Piotr 1979 Janowiec Wielkopolski
3839 Gawrylczyk Wojciech 1965 VWP RUN
4629 Gądek Katarzyna 1974 Lorenz Team Poznań
4628 Gądek Wojciech 1971 Lorenz Team Poznań
3309 Gdowski Wojciech 1986 KS Active URAN
1636 Gehrke Robert 1987 Pędzące Banany
4703 Geisler Marek 1959 Poznań
242 Gendera Ewa 1971 night runners
3960 Genderka Justyna 1975 Szpital św. Wojciecha
454 Genstwa Ania 1984 Poznan
727 Gibas PaweŁ 1984 BTS BUDZYŃ
5108 Gibowska MaŁgorzata 1975 KACZANOWO
3125 Gieda Elżbieta 1988 MUKS SZOK BOJANOWO
1720 Giel Jarosław 1986 Nowy Tomyśl
3672 GieŁda Adam 1971 Śrem
3674 Giełda Aleksandra 2003 Śrem
1662 Giełda Magdalena 1972 MADLEN
2696 Giełda Zbigniew 1971 Śrem
4492 Gierasiński Alan 1995 FałkowoRunners
2683 Gierczyński Sebastian 1988 Wronki
4191 Gierka Aleksandra 1995 Kraków
1645 Gierszewska Barbara 1954 Poznań
1859 Gierszewski Paweł 1979 Warszawa
641 Giezek Marcin 1983 Night Runners
4953 Gil Beata 1970 bez klubu
655 Gilewicz-Rachowska Jagoda 1985 DGR Kancelaria Radców Prawnych
4465 Gilewski Paweł 1976 MTB2019.pl
203 Gilowska Małgorzata 1981 Przeźmierowo
1693 Gilwatowski Bartosz 1976 Pobiedziska Running Team
750 Ginter Łukasz 1993 Zgrupka Team
2828 Glamowski Karol 1982 Poznań
5020 Gloger Marta 1977 Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA
2607 Glowacki Paweł 1966 Poznan
4705 Glugla Mariusz 1978 The Runners Świecie
4075 Gładysiak Klaudia 1993 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
4480 Gładyszak Bożysław 1967 Poznań
1101 Głogowski Piotr 1973 Biedrusko
5093 Głowacka Anna 1982 Trzcianka
4039 Głowacki Jacek 1981 RunForFun
1966 GŁowacki Robert 1974 Vege Runners
4856 GŁowacki Tomasz 1980 KEBAB FC
3985 Głódź Eryk 1985 Danflor Team
5250 Głuch Adam 1991 flexlink
2661 Głuchowska Agata 1989 Poznań
2160 Głuchowska Maja 1962 Klub Biegacza Krainy 100 jezior
821 Głuchy Mikołaj 1994 Poznań
1860 Głyda Maciej 1962 DRUŻYNA SZPIKU
1095 Gmerek Ewa 1981 LESZNO
2121 Gmerek Michał 1989 Biegacze Jarocin
2584 Gocal Jakub 1983 Molex run
4119 Godzich Iwona 1981 Września
4357 Godzich Radosław 1979 Września
3500 Godziuk Roman 1960 Toruń
2500 Gojtka Mariusz 1990 MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD
4716 Golak Agnieszka 1976 Runner's Power
2907 Golczak Zbigniew 1979 Kamieniec
4637 Golda Michał 1982 Lorenz Team Poznań
610 Goldmann Grzegorz 1991 Poznań
4507 Golec Rafał 1990 Klub Aktywnych Parkrun Skórzec
518 Golek Diana 1983 WKB META Lubliniec
5236 Golicki Roman 1978 flexlink
3234 Golińska Barbara 1987 Luboń
3233 Goliński Przemysław 1983 Luboń
3947 Golis Aneta 1983 A&T
3945 Golis Tomasz 1984 A&T
3502 Golisz Filip 1980 Poznań
3961 Golusiński Paweł 1980 Szpital św. Wojciecha
129 Gołdysiak Ewelina 1984 Poznań
787 Gołębiewska Hanna 1972 Kicin
5005 Gołębiewski Dawid 1987 Wojownicy Wódy
79 Gołębiewski Edward 1950 TKKF Płomień Pobiedziska
5098 Gołębiewski Jacek 1977 Goggle Pro Active Eyewear
786 Gołębiewski Roman 1969 Kicin
4869 Gołębiowski Sławomir 1987 OSP Śrem
1736 Gonciarek Katarzyna 1969 pietrzyk running team
4405 Gorączka Wojciech 2002 Lubniewice
157 Gorczyca Michał 1987 Night Runners
5139 Gorna-Bebejewska Joanna 1982 E-plecaki Team
523 Gorski Amadeusz 1993 Cityzen
2658 Gortat Oliwia 1990 Poznań
3942 Gorwa Robert 1978 Kush GANGSTA
1828 Gorynia Krzysztof 1974 KWP Poznań
2433 Gorynia Marcin 1983 KB UE POZNAŃ
2434 Gorynia Marian 1956 KB UE POZNAŃ
3228 Gorzkowski Szymon 1991 Poznań
2381 Gosek Michał 1982 Kórnik
32 Gosk Anna 1990 KS "Podlasie" Białystok
1920 Gostyński Marcin 1977 brak
3875 Gościański Mateusz 1991 goggle pae team/ JW 4430
2363 GoŚciniak Łukasz 1981 ZBĄSZYŃ
139 Gotowała Przemek 1983 Komorniki
803 Gozdalski Jarosław 1973 Witkowo biega
1229 Gożuch Kacper 1987 Grobla Team
3822 Góra Krzysztof 1983 Wroniecki Klub Biegacza
5303 Góral-Kaczmarek Justyna 1984 Skórzewo
943 Górecka Karolina 1992 Swarzędz
1420 Górecka Milena 1987 Wroniecki Klub Biegacza
1287 Górka Dariusz 1985 INEA
2856 Górka Dariusz 1985 Kruszewnia
3713 Górka Emilia 1999 Zielątkowo
3780 GÓrka Justyna 1987 OSTRÓW WIELKOPOLSKI
16 Górna Karolina 1979 Górni Górą
94 Górna Krystyna 1954 Poznań
3541 Górnaś Wojciech 1994 POZNAŃ
2689 Górniak Jakub 1989 Poznań
1678 Górny Krzysztof 1978 Górni Górą
2628 Górny Piotr 1981 Poznań-Szczepankowo
143 Górny Robert 1983 Bridgestone
679 Górska Anna 1989 Triathlonista.com
3632 Górski Grzegorz 1975 Poznań
4623 Górzyński Michał 1984 Lorenz Team Poznań
1180 Grabek Maciej 1992 Fabryka Formy Gorzów Wlkp.
1972 Grabny Szymon 1994 Szymek
3134 Grabowicz Paweł 1973 Siekierki Wielkie
3694 Grabowska Anita 1975 Night Runners Gniezno
3242 Grabowska Izabela 1980 Kaczory
2748 Grabowska Maria 1972 Pasja Biegania 2020
3590 Grabowska Sylwia 1977 PCH_RUN
3589 Grabowski Dominik 1978 PCH_RUN
2747 Grabowski Grzegorz 1965 Muzeum Polskich Biegów
4006 Grabowski Krzysztof 1989 Poznań
2741 Grabowski Maciej 1978 Biegaj z Dymkiem
2858 Grabowski Michał 1986 Jasin-Swarzędz
4077 Grabowski Sebastian 1976 AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
229 Grabski Rafał 1992 Danflor Team
2175 Gracz Natalia 1993 HERNIK TEAM
5195 Gradowska-Pater Agnieszka 1988 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW
4792 Gradzik Mikołaj 1992 Oborniki
3394 Gradzik Robert 1973 OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY
1806 Graf Radomir 1977 JESPOL
2581 Graf Robert 1972 NightRunners Ostrów
3594 Grajcar Anna 1984 Śrem
5133 Grajek Mateusz 1990 KB Czarne Wilki
1957 Grajek Przemysław 1983 Poznań
1937 Grajzer Mirosław 1956 Poznań
5069 Gralak Damian 1992 Bydgoszcz
4899 Gramczewska Katarzyna 1985 PRO366
4603 Gratkowska Joanna 1977 gRUNwald Team Poznań
4604 Gratkowski Michał 1977 gRUNwald team Poznań
3426 Grec Michał 1980 Poznań
2183 Greczka Marcin 1980 Night Runners
4160 Greiveldinger Gilles 1971 Alliance Technology Fehlau Run Team
3557 Grelak Adam 1983 Wolsztyńska Akademia Biegowa
1438 Grelowski Krzysztof 1966 SSW Malta POZNAN
1202 Gręda Piotr 1984 Warszawa
2007 Grobelny Piotr 1973 #BIEGACZE
178 Grochal Michał 1988 Przeźmierowo
2187 Grochocki Wojciech 1936 KB Malta Poznań
2298 Grocholewski Andrzej 1973 Kórnik
2243 Grocholewski Leszek 1963 MOTOR LUBOŃ TEAM
5116 Grochowski Łukasz 1989 Poznań
4047 Grochowski Marek 1983 Oborniki
2377 Grochowski Pawel 1987 Warszawa
4152 Grodecki Jakub 1981 Poznań
4712 Grodzka Daria 1994 Women biegaj z Krobią
344 Grodzki Wojciech 1977 Zephyr
4822 Grolewski Maciej 1981 BE TRI
2239 Gromala Krzysztof 1981 sobasteam
4031 Gronikowski Rafał 1973 Poznań
2859 Gronowski Maciej 1983 Poznań
3365 Gronowski Maciej 1999 Suchy Las
1129 Grosse Paweł 1977 8
2756 Groszewska Anna 1985 Rokietnica
308 Gruber Agnieszka 1984 Kalisz
307 Gruber Marcin 1976 Kalisz
4966 GruchaŁa Dawid 1977 SPEED FREAKS
819 Gruchała-Furmaniuk Aldona 1981 SPEED FREAKS
449 Gruchot Łukasz 1984 ostrow wielkopolski
4300 Grupa Andrzej 1977 Wilda Biega
1386 Gruszczyński Paweł 1980 Gruchy dają Czadu
206 Gruszka Anna 1974 Świat Biegacza Fehlau Run Team
1835 Gruszka Jacek 1983 Poznań
3220 Gruszka Katarzyna 1987 Zgrupka Team
1027 Grychta Łukasz 1981 Elmax Team
915 Grygiel Grzegorz 1976 Zielona Góra
4440 Gryniuk Maciej 1998 Krav Maga Be Safe
4564 Gryzińska-Woroch Bogusława 1980 Szreniawa
2687 Grzebski Janusz 1974 RAJSPORT
4780 Grzech Maciej 1997 Poznań
3140 Grzechowiak Slawomir 1990 Przezmierowo
1329 Grzegorczyk Agnieszka 1981 IdeaPack
2677 Grzegorek Łukasz 1979 RONAL POLSKA RUN
3185 Grzegorzewska Magdalena 1983 Szamotyły
1036 Grzegorzewski Konrad 1979 4Fiter
4758 Grzejdziak Przemek 1980 Uciekający przed typami z Łodzi
1885 Grzelak Mariusz 1970 pneu.pl
2009 Grzelak Marta 1993 KB INTREX
4108 Grzempowski Piotr 1988 KS KROTOSZ KROTOSZYN
4143 Grzemski Błażej 1988 KB MIŚ BOREK WIELKOPOLSKI
2294 Grzemski Marcin 1989 Wroniecki Klub Biegacza
2331 Grzesiak Krzysztof 1983 Międzyrzecz
2111 Grzesiak Maciej 1975 Dąbrowa
2047 Grzesiak Marek 1974 parkrun Poznań
3167 Grzeszkowiak Bogumiła 1969 NIEMA
749 Grześko Tomasz 1960 TSPS TRZEBIECHÓW
905 Grześkowiak Dariusz 1968 Śnieżna Gęś
4245 Grześkowiak Krzysztof 1989 Narodowy Bank Polski
2594 Grześkowiak Mariusz 1977 GSK fIT pioRUNy
642 Grześkowiak Rafał 1993 Drużyna za pisiąt groszy
469 Grześkowiak Weronika 1997 Kamionki
3127 Grześnik Grzegorz 1981 Tata Jaśminki i Felusia
3607 Grzybowska Aneta 1975 Zgrupka Team
4711 Grzybowski Radosław 1984 Poznań
1875 Grzywaczyk Artur 1964 #BIEGACZE
3716 Gucki Adam 1981 ChybyRun
2552 Guderski Krzysztof 1987 marchewkowepole.com
2218 Gumienna Katarzyna 1988 Poznań
3503 Gumienny Paweł 1992 KP PSP Środa Wlkp./ Talex Borzytuchom
1776 Gumny Grzegorz 1984 1984
402 Gumowski Jacek 1958 Gumisie
3702 Gumula Paulina 1983 Branżowa Szkoła I stopnia nr 42 Poznań
1977 Gutowski Krzysztof 1986 KUBOSTA MANAGEMENT
881 Guzik Aleksander 1992 Guziki
2355 Guzikowski Radosław 1976 Night Runners
3273 Guźniczak Szymon 1989 Pleszew
2319 Gwóźdź Jacek 1989 FSD RUN DREZDENKO
4285 Gziel Kevin 1996 parkrun Poznań
767 Gzyl Jakub 1985 obrzycko
1510 Haacke Magdalena 1984 U
22 Hadas Krzysztof 1996 US Palaiseau Triathlon
1948 Hadaś Krzysztof 1971 CSWląd. Poznań
608 Hagen Marta 1989 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
303 Haise Lidia 1975 Poznan
302 Haise Sebastian 1975 Poznan
1709 Haj Dobromiła 1975 1974
1708 Haj Tomasz 1974 1974
4490 Hajduga Angelina 1996 Poznań
3485 Halasz Dariusz 1977 Kwilcz
2684 Halasz Kamil 1996 Kwilcz
2969 Haliniak Marek 1977 NKB Chyży Nowy Tomyśl
4819 Hała Dariusz 1996 Poznań
2551 Hałas Jarosław 1972 Poznań
2580 Hałas Monika 1975 Poznań
1313 Hałas Szymon 1985 SPWLąd
146 Hamerski Andrzej 1982 Teatr Muzyczny w Poznaniu
2693 Hampel Marcin 1979 HAMPEL TEAM
1868 Hamrol Łukasz 1977 Bliźnik Team Śmigiel
4008 Hankiewicz Artur 1979 cityzen / direct floor
2774 Hantz Dariusz 1978 Klub seniora arnikowa
2405 Hańczyk Joanna 1995 Polonia Środa
3397 Hara Dominika 1995 Warszawa
4139 Harajda-Wisznicka Monika 1978 Rozbiegany Susz przy CSiR
1090 Harasimowicz Beata 1975 Tri for Fun
2148 Haremza Maciej 1984 Dąbrowski Team
1200 Hareński Piotr 1976 FRASTAŚ POZNAŃ
3967 Hasiński Artur 1978 WARCIARZE
117 Hawryliszyn Jan 1983 Łozina
3543 Heckert Patryk 1990 Sprinterzy Sigmeo
2049 Hedzielska Weronika 1998 Drużyna Szpiku
2050 Hedzielski Rafał 1974 Drużyna Szpiku
3665 Hegenbarth Krzysztof 1977 PORąbańcy
1717 Hegmit Robert 1969 Borówiec
3432 Hejdysz Dorota 1984 Wrocław
3334 Hejdysz Katarzyna 1981 Dobrzyca
3356 Hejna Kamil 1983 Znany Trener/Lipiec Running Team
3437 Hejna Przemysław 1992 Altkom Poznań
2023 Hejza Michał 1992 Just go ultra
2027 Helbik Joanna 1990 Poznań
3959 Helsztajn Robert 1969 Pałuki Running Team
2739 Henicz Piotr 1965 Itacy Biegacze
1417 Hepner Tomasz 1988 GVT
1911 Hering Marcin 1978 Borowiec Running Team
4901 Herman Grażyna 1966 Poznań
5218 Herman Jacek 1968 Poznań
2515 Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM
899 Herzog Monika 1969 Poznań
4356 Hęś Leszek 1987 POWERRUN BY DECATHLON GNIEZNO
2178 Hibner-Koza Marlena 1985 Wroniecki Klub Biegacza
2638 Hicki Tomasz 1977 Ustanów
2242 Hierowski Piotr 1968 MaratonyPolskie.PL TEAM
1993 HildebraŃska Paulina 1979 KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA
4791 Hładki Edward 1988 Poznań
4335 Hofman Dariusz 1984 WOLF TEAM
3259 Hofman Tomasz 1976 Zgrupka Team
3752 Hofmański Rafał 1988 Kotlin
1021 Hojan Jarosław 1962 Poznań
2125 Hojan Jola 1984 Kiekrz
2126 Hojan Przemysław 1982 Kiekrz
1447 Holak Jakub 1987 Poznań
1268 Holiczko Mirosław 1966 JW 1515 Bydgoszcz
2384 Hołubowicz Anita 1993 Wosiek Team
1254 Hołubowicz Gabriela 2002 Klub Sportowy Kasztelanka MMS Triathlon Team
2039 HoŁysz MichaŁ 1988 BBKTS
3876 Hordych Jan 1997 PCH_RUN/WNPiD UAM
4775 Hordych Marek 1964 BRACTWO PIWNE W SZAMOCINIE
4449 Horowska Marta 1992 Poznań
4128 Horowski Bartosz 1977 Poznań
653 Horowski Bartosz 1976 KJF Running
5159 Horowski Michał 1952 Poznań
113 Hossa Andrzej 1964 K.S.ZRYW RADZIEJÓW
2177 Hryciuk Łukasz 1986 Dębnowskie człapaki
725 Hryniewicz Kornelia 1994 1994
2542 Hrynko Emil 1983 Poznań
2541 Hrynko Monika 1982 1982
4005 Hubko Barbara 1979 HM-SOFT Team
720 Hubko Marek 1974 Triathlon Serwis
4004 Hubko Marek 1974 Triathlon Serwis
4805 Hucał Tomasz 1975 Lubin
2529 Hudak Jakub 1985 Poznań
1581 Hudowicz Piotr 1992 Poznań
1211 Huhn Małgorzata 1991 Poznań
3940 Hulewicz Wiola 1975 HERNIK TEAM
2037 Humbla Zbigniew 1983 Poznań
1247 Humski Kamil 1992 Dobre Sklepy Motocyklowe
1712 Huryń Ewa 1973 RunTheMountains
76 Hurysz Dariusz 1964 n/z
5160 Hurysz Radosław 1989 Oborniki
2382 Huzarski Dariusz 1991 Luboń
3076 Idziak Dawid 1981 TOMCHEM
2619 Idzik Piotr 1988 Poznan
1750 Ignaczak Jakub 1987 Jakub Ignaczak
4535 Ignalewski Wojciech 1977 Bezrzecze
1128 Ignasiak Piotr 1979 Chabowski Team
1039 Ignerska Rozalia 1982 Poznań
3638 Ilkiewicz Mirosława 1985 Wataha łączy nas bieganie / Biegacze od pierwszego kroku do mety widoku
182 Ilmer Jacek 1987 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team
3719 Ilnicka- Borowczyk Kinga 1977 Poznań
680 Imianowski Eryk 2001 KS Kasztelanka / MMS Team
1249 Imianowski Konrad 2000 KLUB SPORTOWY KASZTELANKA MMS TRIATHLON TEAM
4524 Imiołek Ariel 1981 Maratończyk Poznań
1184 Iszkuło Grzegorz 1973 Dendrorunners
1186 Iszkuło Małgorzata 1971 Dendrorunners
2700 Itkowiak Robert 1968 hernik team
3168 Iwaniak Dariusz 1975 Ujście
3166 Iwaniak Wioletta 1970 Ujście
2172 Iwaszkiewicz Marcin 1980 KP PSP Słubice
1907 Iżykowska Violetta 1965 Poznań
1909 Iżykowski Karol 1991 Poznań
3456 Jabłoński Andrzej 1962 niezrzeszony
89 Jabłoński Lechosław 1962 Poznań
2519 Jabłoński Oskar 1995 BS TRI TEAM
2459 Jabłoński Przemysław 1980 Zabiewgany Przemek
628 Jabłoński Tomasz 1989 Poznań
3627 Jacek Konrad 1986 Kamionki
4718 Jacek Mateusz 1986 Kamionki
3626 Jacek Natalia 1988 Kamionki
973 Jach Krystian 1984 WRONIECKI KLUB BIEGACZA
3318 Jachimowski Marcin 1971 Poznań
1226 Jaciuk Dagmara 1980 Zalasewo
28 Jackiewicz Monika 1992 Szczecin
1106 Jackowiak Agnieszka 1985 Runner's Power
2750 Jackowiak Joanna 1995 Śrem
3339 Jackowiak Michał 1985 i-Sport
4926 Jackowiak Monika 1983 Poznań
1480 Jackowiak Piotr 1986 SurowyProjekt
1107 Jackowiak Szymon 1980 Runner's Power
2574 Jackowska Katarzyna 1974 Poznań
499 Jackowski Adam 1980 FogtBikes
4692 Jackowski Mateusz 1978 Real Madryt
2082 Jacków - Sowa Krystyna 1968 Wiry
4842 Jagiellicz Marcin 1988 Marcin Jagiellicz Fotografia
3264 Jagielski Łukasz 1992 AZS UAP
2708 Jagieluk Jacek 1982 Grubasy z odzysku
3263 JagieŁŁo MaŁgorzata 1967 PIETRZYK RUNNING TEAM
1483 Jagiełło Rafał 1974 Sady
599 Jagła Dawid 1990 Biegacze Jarocin
1182 Jagła Leszek 1973 Poznań
1609 Jagła Martyna 1993 Pro-Run Wrocław
2751 Jagodzik MichaŁ 1987 Leszno
1889 Jagodzińska Joanna 1984 Team Aktywny Stęszew
2528 Jagodziński Cezary 1987 Poznań
165 Jagodziński Marcin 1994 Wieloboista Ostrów
3131 Jagodziński Paweł 1979 Vikmed 3 Team Konin
4888 Jajczyk Michał 1991 Royal Team
2173 Jakóbczyk Ewelina 1992 BBL Gorzów Wlkp.
3587 Jakrzewska Karolina 1984 Altkom Poznań
4228 Jakrzewski Hubert 1988 Altkom Poznań
3121 Jakrzewski Mikołaj 1984 JARACZEWO
4225 Jakubczak Andrzej 1979 Van Hooy Bike Manufaktur
4884 Jakubczak Magdalena 1991 NowakRun
1954 Jakubczak Tomasz 1979 wybierz
3850 Jakubczyk Rafał 1981 Triboys
2873 Jakubiak Ania 1984 TEAM RUN GOŁAŃCZ
3382 Jakubiak Marlena 1978 Pobiedziska Running Team
4892 Jakubowicz Jakub 2001 Drużyna Szpiku
2079 Jakubowski Andrzej 1980 Kaźmierz
3057 Jakubowski Damian 1980 Skalmierzyce
1019 Jakubowski Jakub 1978 Poznań
2688 Jakubowski Leszek 1978 Bech Packaging Team / NKB Chyży Nowy Tomyśl
340 Jakubowski Patryk 1980 Opalenica
2055 Jakubowski Piotr 1979 19 STYCZNIA
3064 Jakubowski Piotr 1991 Baranowo
3553 Jakubowski Rafał 1984 Poznań
2043 Jakus Sylwia 1980 bacca scrittorini
4930 Jałocha Tomek 1975 Gutowo Małe
2604 Janas Dariusz 1975 Biegacze Juniora - Runners Team
30 Janasiak Agnieszka 1981 agarun.pl
4026 Janczak Filip 1989 Pędzące banany/Polonia Środa
984 Janczarski Marcin 1980 ANIRO RUN TEAM
1054 Janczewski Adam 1979 DomData Run Team
1307 Jandy Honorata 1975 KB Szamotuły/Pink Power
2330 Janiak Marcin 1985 Poznań
1212 Janicka-Tomiak Eliza 1973 Sulechów
5340 Janicki Adrian 1990 KB SPOKO
4660 Janicki Albert 1976 Lorenz Team Poznań
2950 Janicki Piotr 1973 Wybite Jedynki
4083 Janik Ewelina 1985 Poznań
4113 Janik Justyna 1990 Koziegłowy
1007 Janik Magdalena 1982 Gorzów Wlkp.
1971 Janik Marzena 1973 Rumia
1970 Janik Mirosław 1971 Poznań
1467 Janik Paulina 1985 Karkonosz Running Team
1006 Janik Wojciech 1980 Gorzów Wlkp.
3399 Janisiów Michał 1980 ACTIVE URAN
4722 Janiszewska Marlena 1987 BULK CARGO PORT SZCZECIN
4721 Janiszewski MieczysŁaw 1960 BULK CARGO PORT SZCZECIN
1917 Janiszewski Szymon 1971 Psarskie
3260 Janiszewski Waldemar 1963 KM Lwówek
3938 Janiszewski Waldemar 1964 Osiedle Rozalin w Lusówku
2095 Janka Radek 1974 Swarzędz
1479 Jankowiak Iwona 1976 Poznań
4752 Jankowiak Kasia 1979 orange polska
5001 Jankowiak Mateusz 1990 Leszno
2997 Jankowiak Rafał 1987 Individual
1121 Jankowska Jolanta 1957 DxTreeM
2011 Jankowska Marta 1995 Pynkne bez biegania!
1697 Jankowski Arkadiusz 1996 KB Wartko
986 Jankowski Bartosz 1985 'Żona mi kazała'
4057 Jankowski Dariusz 1992 PGB Sportowa Paczka
1233 Jankowski Dawid 1982 Mirosławki
2615 Jankowski Jacek 1984 Gruszczyn
874 Jankowski Kamil 1994 Poznań
4593 Jankowski Kamil 1990 Sportowy Team Żabki
5342 Jankowski Krystian 1980 KB SPOKO
2220 Jankowski Krzysztof 1996 MUAY RUNNING TEAM
2083 Jankowski Łukasz 1988 Dąbrówka
982 Jankowski Maciej 1991 Poznań
1416 Jankowski Maciej 1966 run-log.com
624 Jankowski Marcin 1976 Team Aktywny Stęszew
4594 Jankowski Marek 1987 Sportowy Team Żabki
4704 Jankowski Marek 1982 LIPTON
4562 Jankowski Mateusz 1989 Środa Wlkp
2295 Jankowski MichaŁ 1984 Wrocław
797 Jankowski Pawel 1973 RUN-POLE
3556 Jankowski Piotr 1986 Imon
1984 Jankowski Tomasz 1988 Poznań
4432 Jankowski Tomasz 1978 Ks Active Uran
3414 Janowicz Honorata 1995 Opalenicki Klub Biegacza / Matner Running Team
411 Janowicz Łukasz 1992 Poznań
4538 Janowicz Renata 1975 PRO PAWEŁ KOZŁOWSKI
3390 Janowicz Robert 1969 PKO Bank Polski
3391 Janowicz Violetta 1969 Nowa Wieś
1695 Janowiecka Katarzyna 1987 Poznań
2504 Janowiecka Monika 1986 -
2864 Janowski Andrzej 1982 ST RUNNERS
266 Janowski Jacek 1976 Sport4Life
1366 Janowski Janusz 1983 biegam sam
1953 Janowski Marcin 1983 Yanosky Dream Team
3117 Janus Jowita 1990 THE PECIAKS
3353 Janusz Krzysztof 1976 Gniezno
4666 Janyga Adam 2002 Poznań
1666 Jańczak Aleksandra 1997 Zbąszyń
2476 Jańczyk Marcin 1979 Dachowa
3895 Jaranowski Andrzej 1993 GKS Fabianki
4398 Jaraszkiewicz Hanna 1986 Poznań
4963 Jaraszkiewicz Wojciech 1984 Kaźmierz
360 Jarczewski Dominik 1981 Kalisz
278 Jarczewski Sebastian 1974 Kalisz
1028 Jarecki Michał 1983 MPEC Konin
432 Jarecki Stanislaw 1952 MPEC Konin - Aktywni Konin
2788 Jarnut Łukasz 1989 LB TEAM LWÓWEK
2692 Jarnut PaweŁ 1992 LB TEAM LWÓWEK
726 Jaroniec Adam 1985 Trinergy
2375 Jaroniec Malgorzata 1985 Bubu Team
1657 Jaroniec Paweł 1983 MBC Team
1851 Jarosiński Dawid 1978 KP PSP Myślibórz
1533 Jarosz Maciej 1986 Halfway
706 Jarosz Tomasz 1970 Poznań
1542 Jarosz Tomasz 1970 TRICERATOPS - gpd triathlon team
3052 Jarożek Milena 1990 Wilkowice
4189 Jaruzel Jan 1971 KS KROTOSZ KROTOSZYN
1422 Jarych Jarosław 1972 Poznań
3993 Jarysz Kamila 1994 Ryzyn
781 Jarysz Piotr 1984 TERAZ TULCE - MY BIEGAMY, BIEGAJ Z NAMI
4937 Jarzębiński Tomasz 1978 OnTheMove
4578 Jarzębowska Anna 1979 Sportowy Team Żabki
1727 Jarzęcka Paula 1981 poznan
2062 Jarzyński Marcin 1974 Oborniki
3210 Jasiczak Agnieszka 1991 Poznań
4298 Jasinska Lidia 1970 STRZESZYN
2267 Jasiński Hubert 1987 Kicin
2912 Jasiński Marek 1966 Nie zrzeszony
4852 Jasiński Mirosław 1965 Hart Skoki
3932 Jasiński Piotr 1971 FORMATIQ RUN
4434 Jasiński Rafał 1977 Owińska
4014 Jaskóła Jarosław 1984 Poznań
5246 Jaskulski Dominik 1983 flexlink
2123 Jaskuła Arkadiusz 1981 Poznań
2467 Jassem Małgorzata 1998 Puszczykowo
2468 Jassem Paweł 1990 Oni Poznań
5012 Jastrzębska Renata 1982 Poznań
4868 Jastrzębski Sebastian 1996 PRO366
3241 Jaśkiewicz Marcin 1985 Mogilno Team
2954 Jaśkowski Krzysztof 1977 Poznań
3048 Jaworski Mariusz 1980 KS Zryw Radziejów
1649 Jazikowski Paweł 1972 Poznań
162 Jączyński Damian 1994 Więcbork
1151 Jeleniewska Barbara 1981 BBL Gorzów
4000 Jelonek Artur 1975 Gniezno
3443 Jemczura Karolina 1994 Kostrzyn Nad Odrą
3442 Jemczura Marcin 1990 Netto Grupa Biegowa 42,195 Dębno
4714 Jendruch Mateusz 1988 Michorzewko
1623 Jesionek Adam 1990 Świdnica
2822 Jetter Piotr 1971 UKS "Cyprianka"
1305 Jeziorkowski Filip 1993 Poznań
2989 Jeżółkowski Piotr 1972 OIRP Warszawa
1644 Jędra Andrzej 1973 Złotniki
5048 Jędraszak Piotr 1984 www.extrawrzesnia.pl
3243 Jędrowska Emilia 1987 PRZEDSZKOLE SPECJALNE DLA DZIECI Z AUTYZMEM
3244 Jędrowski Ryszard 1982 PRZEDSZKOLE SPECJALNE DLA DZIECI Z AUTYZMEM
740 Jędrzejak Piotr 1981 ....JERZAK....
737 Jędrzejak-Izydorska Anna 1979 Ostrów Wielkopolski
3601 Jędrzejczak Anna 1972 Wiórek biega
2899 Jędrzejczak Leszek 1959 Poznań
5052 Jędrzejczak Marcin 1991 Velocity/K.S Tęcza
1761 Jędrzejczak Marcin 1978 EKA Z FYRTLA
4487 Jędrzejczak Mikołaj 1997 Wiórek
4325 Jędrzejczak Rafał 1976 1976
3734 Jędrzejewski Grzegorz 1993 Tarnowo
3732 Jędrzejewski Janusz 1960 Tarnowo
1267 Joachimiak Sławomir 1973 Poznań
4134 Job Małgorzata 1975 Złotniki
4133 Job Piotr 1975 Złotniki
3342 Jodko Paweł 1979 Jodko Brothers Running Team
1093 Jodko Piotr 1979 Jodko Brothers Running Team
5035 Jonczew Konrad 1988 Skwierzyna
2826 Jopek Dawid 1977 Nowy Tomyśl
4252 Jóśkowiak Michał 1978 Samotny Wilk
3355 Józefczyk Justyna 1980 Piątkowo na Biegowo
4795 Józefiak Krystian 1986 Dąbrówka
4433 Józefiak Łukasz 1983 Colas
1724 Józefowicz Edyta 1974 Kościan Team
2400 Józefowski Jan 1987 Poznań
4283 Jóźwiak Daniel 1980 Naramowice Biegają
2332 Jóźwiak Dariusz 1964 Hernik Team
2595 Jóźwiak Joanna 1987 Poznań
4273 Jóźwiak Marek 1952 1952
1161 Jóźwiak Mariusz 1979 Sierakowski Klub Biegacza
4072 Jóźwiak Tomasz 1993 Sieraków
886 Jóźwik Mariusz 1977 Poznań
1861 Jura Joanna 1989 Rokietnica
3452 Jurdzińska Agata 1981 Mosina
3013 Jurek Łukasz 1989 Janikowo
3963 Jurewicz Dariusz 1974 JW 4808 Gołdap
5157 Jurkowski Bartłomiej 1990 Czarnków
1191 Jurkowski Radek 1986 Plewiska
4007 Jursza Marcelina 1988 Michasia team
2936 Juskowiak Marek 1975 ACTIVE LIFESTYLE
1665 Juskowiak Mikołaj 1984 Leszno
2772 Juszczak Andrzej 1957 Borówiec
3491 Juszczak Damian 1990 wkurw_team
1787 Juszczak Jarosław 1980 Poznań
3743 Juszczak Karolina 1993 Rzgów
3508 Kachelski Krystian 1985 KB WARTKO
441 Kacprowski Piotr 1980 Gruszczyn
256 Kacprzak Krzysztof 1980 Fehlau Run Team
168 Kacprzak SŁawek 1975 PIETRZYK RUNING TEAM/LZS Justynów
2942 Kaczkowski Daniel 1978 Poznań
776 Kaczkowski Miłosz 1993 Dąbrowski Team
739 Kaczmarczyk Łukasz 1988 Run Beach Morning Gdańsk
3261 Kaczmarek Adam 1985 Golina
335 Kaczmarek Agata 1981 Poznań
588 Kaczmarek Agata 1981 Poznań
1618 Kaczmarek Agata 1973 Nest Team
1239 Kaczmarek Agnieszka 1978 1978
4036 Kaczmarek Aleksandra 1992 Poznań
1575 Kaczmarek Anna 1977 KLAS Szpot Swarzędz
3424 Kaczmarek Bartosz 1982 Obrzycko
1487 Kaczmarek Beata 1971 STR POZNAŃ
1545 Kaczmarek Danuta 1960 Złotniki
4944 Kaczmarek Fryderyk 1997 Dąbrowski Team
3858 Kaczmarek Jacek 1989 FIXLY.PL
2317 Kaczmarek Jarosław 1970 Drużyna Szpiku
2758 Kaczmarek Krzysztof 1970 Beagle Triathlon Team
4353 Kaczmarek Krzysztof 1970 Grodziski Klub Biegacza/KAREBUD
4923 Kaczmarek Krzysztof 1968 Wroniecki Klub Biegacza
4617 Kaczmarek Leszek 1974 Lorenz Team Poznań
2337 Kaczmarek Maciej 1990 TEAM BEROTU
4949 Kaczmarek Maciej 1978 KeepMoving
1625 Kaczmarek Magdalena 1978 NestTeam
4824 Kaczmarek Magdalena 1975 Kościan Team
4346 Kaczmarek Marcin 1989 Royal Team
472 Kaczmarek Mariusz 1976 Witkowo Biega
1164 Kaczmarek Mariusz 1963 VELOCITY
5178 Kaczmarek Mateusz 1988 Świebodzin
2589 Kaczmarek Michał 1985 Sworzyce
2368 Kaczmarek Michał 1989 LUVENA
3385 Kaczmarek Mikołaj 1995 Poznań
122 Kaczmarek Mirosław 1991 Śrem
34 Kaczmarek Monika 1989 ASICS FrontRuner Poland
450 Kaczmarek Piotr 1984 Poznań
2119 Kaczmarek Piotr 1973 PowerRun By Decathlon Gniezno Ślęzak Team
2350 Kaczmarek Przemysław 1980 SIERAKÓW
64 Kaczmarek Rafał 1974 kb Środa wlkp
865 Kaczmarek Tomasz 1980 Poznań
1061 Kaczmarek Tomasz 1979 KLAS Szpot Swarzędz
2764 Kaczmarek Zuza 1998 Beagle Triathlon Team
2102 Kaczmarowski Grzegorz 1980 gxka
3468 Kaczmarska Marzena 1978 RUN4FUN
3467 Kaczmarski Artur 1977 RUN4FUN
485 Kaczmarski Michał 1990 Zalasewo
751 Kaczmarzyk Jacek 1976 SERE Team
3222 Kaczor Marcin 1981 MEYRIN / GENEVA
4323 Kaczor Marcin 1975 Święciechowa
1364 Kaczor Marek 1955 POZNAŃ
5217 Kaczorowski Rafał 1991 Rafał_Biega
269 Kaczyńska-Winkel Alicja 1972 Murowana Goślina
5140 Kafarska Urszula 1993 SKS Oborniki
3174 Kaflik Gabriela 1978 Warszawa
1556 Kaiser Bartosz 1978 14 04 2018
2704 Kajetańczyk Marek 1974 Biegam bo nie lubię...
4063 Kalak Jarosław 1981 PGB Sportowa Paczka
167 Kalemba Agnieszka 1972 BUDCHEM
2256 Kaleta Marta 1990 Gruszczyn
5000 Kaleta Tomasz 1989 Kraków
1639 Kaletka Marcin 1982 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
3310 Kaliciak Monika 1979 JAWOR
537 Kalinowska Daria 1982 Poznań
5219 Kalinowska Milena 1989 Poznań
1707 Kalisz Dariusz 1964 Sudeckie Wycieczki Biegowe
4817 Kalitka Kinga 1981 PRO366
4585 Kalka Michał 1988 Sportowy Team Żabki
3257 Kałamaja Adam 1987 Poznań
4441 Kałmucki Łukasz 1980 Poznań
4331 Kałucki Piotr 1987 MUSZYNA
990 Kałuski Jan 1983 Czerwonak Biega
2044 Kałuża Mateusz 1994 180naminute.pl
1037 KaŁuŻa Piotr 1971 Łódź Kocha Sport
4797 KaŁuŻa Piotr 1971 Łódź Kocha Sport
3608 Kałużna Marta 1988 Poznań
650 Kałużny Michał 1990 Dirty Sparrows
5156 Kałużny Paweł 1978 KB WIKON/SZYMANOWSKI TEAM
4321 Kałwińska Sylwia 1978 Poznań
234 Kałwiński Mariusz 1975 WATAHA TEAM
2623 Kamiński Bronisław 1966 Gdzie ta meta
4071 Kamiński Daniel 1976 Dębe
2560 Kamiński Łukasz 1988 KM Lwówek
2078 Kamiński Marek 1988 Poznań
4417 KamiŃski MikoŁaj 1979 Poznań
2855 Kamiński Piotr 1975 Kostrzynwlkp.pl
254 Kamiński Rafał 1974 Poznań
5036 Kamrowski Dawid 1989 Roche Runners
2590 Kamycki Henryk 1948 Poznań
3293 Kamycki K 2000 Poznań
2265 Kamycki Marcin 1974 Poznań
461 Kamyszek Krzysztof 1979 Poznań
646 Kamyszek Krzysztof 1979 Poznań
4920 Kamyszek Paweł 1987 Poznań
4917 Kamyszek Weronika 1994 Poznań
2486 Kanak Krzysztof 1970 Kostrzyn
4282 Kanchen Katarzyna 1986 Plewiska
3308 Kania Antonina 1978 Plewiska
2955 Kania Paweł 1986 Poznań
4255 Kaniewska Maria 1980 -----
2024 Kaniewski Błażej 1986 KB Czarne Wilki
2533 Kansy Grzegorz 1950 poznan
3821 Kansy-Krych Katarzyna 1980 poznan
1617 Kańduła Klaudia 1980 Nest Team
1619 KapaŁa Sebastian 1999 POWER BOMB
109 Kapela Szymon 1976 Golden Retriever WOŚP w Poznaniu
2076 Kapitan Agata 1978 Kórnik
2077 Kapitan Krzysztof 1977 Kórnik
4857 Kapitańczyk Marian 1955 Malta- Poznań
2206 Kaptur Wojciech 1963 ChampionMan Team
2221 Kapusta Tomasz 1980 Runner's Power
3201 Kapuściński Adrian 1989 Impossibleisnothing
1714 Kapuściński Zbigniew 1972 Grupa Azoty Police
1729 Karamara-Smejlik Kalina 1986 Zielona Góra
4504 Karaszewski Janusz 1969 ZaDyszka
215 Karaszewski Zbigniew 1974 ZaDyszka
35 Karbowiak Kamil 1995 Kotwica Brzeg
3706 Karcz Artur 1979 Piotr Pobłocki Team
5256 Karczewska Agnieszka 1981 Prawnik w biegu
348 Karczewski Hubert 1973 Gruszczyn
1317 Karczewski Marek 1966 Poznań
169 Kardach Kardi 1988 Nowy Tomyśl
4744 Kardzis Anna 1979 Wolsztyn
3867 Karlak Małgorzata 1974 Śrem
5305 Karmelita Mariusz 1979 Team Aktywni z Cukrzycą
2575 Karnas Anna 1987 8
4217 Karnicka Małgorzata 1969 Joystick Team
1343 Karolak Marek 1966 Poznań
5329 Karolczak Michał 1976 Poznań
5105 Karpowicz Marek 1990 Bolesławiec
3002 Karwacka Monika 1977 Koluszki
3949 Karwasz Paulina 1992 CHMIELARZ TEAM
1115 Karwatka Andrzej 1957 PeBeKa Lubin
1963 Kasica Arkadiusz 1980 Międzyrzecz
5277 Kasielski Rafał 2002 Wolf Team
2393 Kasperczak Maciej 1976 Hernik Team
2773 Kasperkowiak Zofia 2002 PIMA-SPORT-TEAM
397 Kasperowicz Jacek 1977 JW 1515 Bydgoszcz
1338 Kasperska Ewa 1974 Kościan Team
379 Kasperski Artur 1979 Goggle PAE Team/ Polonia Środa
1337 Kasperski Robert 1968 Kościan Team
5002 Kasprowicz Magdalena 1979 Poznań
1541 Kasprowicz Marta 1991 Biegacze Celebryci
2051 Kasprowicz Michał 1963 Biegacze Celebryci
1245 Kasprowicz Paweł 1977 Poznań
2835 Kasprzak Bartosz 1983 Poznań
2344 Kasprzak BogusŁaw 1961 Poznań
2161 Kasprzak Ewelina 1981 Gruszczyn
65 Kasprzak Krzysztof 1968 KS Krotosz Krotoszyn
3073 Kasprzak Maciej 1973 3M Maciej Mietek Mefju
565 Kasprzak Marietta 1993 MOGILNO
1230 Kasprzak Paweł 1989 Poznań
2706 Kasprzak Paweł 1989 Poznań
2635 Kasprzak Wojciech 1992 Poznań
2516 Kasprzycki Marek 1976 PCH_RUN
2998 Kasprzyk Andrzej 1953 Pttk Witkowo
3149 Kasprzyk Piotr 1969 ANIRO RUN TEAM
4042 Kasprzykowska Dorota 1987 Szpital św. Wojciecha
456 Kasztelan Anna 1984 Rumianek
3662 Kasztelan Magdalena 1973 Żytowiecko
3624 Kasztelan Paatrycja 1997 Biegaj z Krobią
3721 Kaszubiak Anna 1983 Poznań
4952 Kaszubiak Konrad 1983 Poznañ
791 Kaszubski Dawid 1992 Witrans
3484 Katarzyna Maćkowiak 1982 Zbąszyń
160 Kavzmarek Karolina 1980 Poznań
1403 Kawa Olga 1981 Pirania team
4020 Kawałek Marek 1982 Międzyrzecz
515 Kaweczyński Krzysztof 1981 Team Kopeć
955 Kawka Marcin 1979 Poznań
2097 Kazanecki Adam 1979 Poznań
4786 Kazimirow Aleksandr 1982 Kalisz
4787 Kazimirowa Olga 1975 KALISZ
1737 Kazubowski Jacek 1967 TriDarKo
4873 Kazubowski Jeremiasz 1995 TriDarKo
4109 Kazyaka Rafał 1977 REHAU CROSSACTIVE
1352 Kaźmierczak Aleksander 1995 Poznań
1955 Kaźmierczak Hubert 1988 Kościan
1677 Kaźmierczak Jarosław 1981 Środa Wlkp.
3065 Kaźmierczak Joanna 1971 Oborniki
3595 Kaźmierczak Krystyna 1989 Napachanie
4668 Kaźmierczak Łukasz 1973 Kazmierz
442 Kaźmierczak Marcin 1978 Poznań
4124 Kaźmierczak Michał 1976 1976
1171 Kaźmierczak Mikołaj 1978 Drużyna Szpiku
3510 Kaźmierczak Mikołaj 1981 cswląd.
3633 Kaźmierczak Mikołaj 1995 Leszno
2861 Kaźmierczak Piotr 1978 Cybina Team
4645 Kaźmierczak Piotrek 1985 Lorenz Team Poznań
5072 Kaźmierczak Rafał 1992 Poznań
2275 Kaźmierczak Tomasz 1975 Tarnowo
2001 Kaźmierczak-Molik Annna 1988 MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD / wkurw_team
1464 KaŹmierowski Dariusz 1978 Paproć
3924 Kaźmierski Maciej 1989 Poznań
2277 Każmierczak Marcin 1976 Oldschool Hooligans w biegu
708 Kąkolewski Kamil 1987 Międzychód
5118 Kegel Karolina 1984 INEA/KobietyBiegają
4192 Kempa Piotr 1974 Green Zone Team
1214 Kempiński Adrian 1993 Poznań
4736 Kempka Dawid 1977 Góra
554 Kesy Mateusz 1989 poznan
508 KĘbŁowski Józef 1956 Wataha
2754 KĘbŁowski JÓzef 1956 Wataha-łączy nas bieganie
3521 KĘdzia Bartlomiej 1977 LKS SANA KOSCIAN/TEAM KRAWCZYK
3651 Kędzia Dominik 1972 Czempiń
4079 Kędzia Michał 1981 i-Sport
4724 Kędziak Paweł 1982 Ostrów Wielkopolski
2776 KĘdziora Marcin 1978 Baranowo
709 Kędziora Natalia 1977 Luboń
4909 Kędziora Rafał 1977 czerwonak biega
1732 Kędziora Tomasz 1982 Bakcyl
3295 Kęsik Łukasz 1986 nastka gwiazdka
3764 KĘsy Ania 1972 KĘSY TEAM
36 Kęsy Marcin 1985 PRO366
1444 Kęsy-Kowalska Hanna 1967 SzczawnoRun
3636 Kicinska Anita 1973 Kościan Team
1351 KiciŃski Maciej 1980 NIGHT RUNNERS
5115 Kiciński Paweł 1983 31 Baza Lotnictwa Taktycznego
4381 Kieczur Wojciech 1985 1985
4243 Kiedrowicz Ewa 1985 Czas Apokalipsy/ Slubicka Akademia Biegowa
3330 Kielar Daniel 1986 Poznań
4925 KieŁbowicz Aneta 1984 SŁYNNI KENIJCZYCY
540 Kienitz Wojciech 1978 Poznań
4687 Kierończyk Agata 1974 Poznań
4688 Kierończyk Jakub 1972 Poznań
5143 Kierzek Adam 1989 Swarzędz
3588 Kierzek Magdalena 1993 Poznań
2305 Kieslich Mariusz 1962 Poznań
3546 Kietliński Marcin 1978 ENEA Serwis
2065 Kijak Agnieszka 1987 Parkrun Poznań
3610 Kilanowska Agnieszka 1981 Rozbiegajmy Radomsko
1923 Kinastowski Piotr 1944 Malta Poznań
3943 Kincel Paula 1976 1976
3886 Kistowski Bartłomiej 1997 Glesno
606 Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM
330 Klaja Katarzyna 1958 SCIM
879 Klapczyński Michał 1982 For Run Team
2128 Klaus Rafał 1962 Gorzów Wlkp.
4050 Kleczewski Łukasz 1977 PGB SPORTOWA PACZKA
1446 Kledecka Agata 1996 Biegające Dziki
2359 Kledzik Marcin 1976 Poznan
854 Kleiber Piotr 1977 WUEF Tri Team
1405 Klein Marcin 1983 Kurzętnik biega
4393 Klemczak Agnieszka 1981 Poznań
510 Klepacz Piotr 1969 Szczecin
423 Klessa Marcin 1974 KLESSA Familia
2906 Kliks Iwona 1973 Zmęczeni już przed biegiem
2904 Kliks Jakub 1998 Zmęczeni już przed biegiem
5324 Kliks Przemysław 1981 Poznań
4384 Klim Piotr 1974 CSWL POZNAÑ
4453 Klimczak Jacek 1990 Fizjoterapia DLA CIEBIE I RODZINY ŻERKÓW
5083 Klinger Wojciech 1991 Miłośnicy I Ludzie Futbolu
1002 Kliszczak Krzysztof 1980 Poznań
4864 Klonowski Cezary 1986 Morski&Pumpers
2087 Klonowski MichaŁ 1973 Kórnik
3227 Klonowski Robert 1971 Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu
329 Klorek Antoni 2000 Poznań
328 Klorek Ewelina 1973 Poznań
327 Klorek Marcin 1973 Poznań
2090 Klota Łukasz 1995 Zalasewo
1237 Klój Alina 1966 Globtroter Wielkopolska
1236 Klój Krzysztof 1962 Globtroter Wielkopolska
394 KluczyŃski Tomasz 1972 Szarotkowa
5027 Kluj Delfina 1993 Wyrzysk
3262 Kluj Przemysław 1975 Baranowo
1725 Klupczyńska Karolina 1995 Manufaktura Mieszkań / UE Poznań
3412 Klupczyński Piotr 1992 Be3Cityzen
1257 Klupsch Mateusz 1989 AUTOBUS ARABÓW
5150 Klupsch Paweł 1992 AUTOBUS ARABÓW
4246 Kluza Konrad 1984 EVErRUN
4242 Kłak Igor 1984 Września
2281 Kłak Michał 1988 Nakło nad Notecią
2877 Kłak Sebastian 1976 Swarzędz
5237 Kłopocki Jakub 1989 flexlink
3055 Kłopocki Tomek 1984 Krotoszyn
1215 Kłosiński Jarosław 1961 KłosTeam
629 Kłosiński Mikołaj 1991 KłosTeam
4092 KŁusek Marianna 2000 Otorowo
3991 Kmieciak Jarosław 1974 PRO366
5112 Kmiecik Jakub 1979 Tarnowo Podgórne Biega
3939 Kmiecik Mirosław 1978 Rakoniewice
1705 Kmiecik Radosław 1980 Rakoniewice
4069 Kmieć Dominik 1987 PGB Sportowa Paczka
4962 Kmiotek Andrzej 1973 Taurus Chodzież
2296 Knapik Tomasz 1984 KS KROTOSZ KROTOSZYN
1148 Knast Izabela 1972 Wybite Jedynki
1607 Knast Izabela 1972 Wybite Jedynki
823 Knast Maciej 1971 Wybite Jedynki
2917 Knast Mikołaj 1979 Wybite Jedynki
3564 Knast Sławek 1986 Mogilno Team
2679 Knie Mariusz 1979 KB Maratończyk Jarocin
1449 Knitter-Piątkowska Anna 1975 Pirania Team
1945 Knopp Krzysztof 1994 CHRIS
2891 Kobylarz Anna 1990 Drawsko Pomorskie
4448 Kocan Przemo 1979 Hangar
3314 Koch Antoni 1961 Śrem
1987 Kochan Magdalena 1985 Speed Szuracz
1989 Kochan Przemysław 1980 Speed Szuracz
294 Kociański Tomaso 1978 TK8
594 Kociela Krzysztof 1983 Robakowo
3987 Kocięcka Joanna 1995 Poznań
2435 Kocik Bartłomiej 1982 KOŹMIN BIEGA
3449 Kocik Przemysław 1988 Bukowski Klub Biegacza
3899 Kocimska Aldona 1988 Szczecin
1748 Kocimski Artur 1971 PCH_RUN
90 Koczewski Paweł 1965 Maltańska Grupa Biegowa
1278 Koczorowska Monika 1985 LAB.krotoszyn
4407 Koczorowski Janusz 1977 Poznań
661 Koczorowski Przemo 1975 Dąbrowa
3906 Koebsch Tomasz 1978 Maratończyk Poznań
4389 Kohut Rafał 1969 Gorzow Wielkopolski
5273 Kokhanovska Viktoriia 1988 Poznan
201 Kokociński Michał 1974 Swarzędz
5122 Kokot Aleksandra 1989 Poznań
2074 Kolanowski Jaś 1984 Poznań
1015 Kolanowski Sebastian 1971 KSSTALSERVIS
1275 Kolasiński Marek 1973 Poznań
1798 Kolasiński Michał 1988 Poznań
3388 Kolecka Sylwia 1977 KolecTEAM Zbąszynek
3711 Kolej Monika 1976 DZIKIE DZIKI GORZÓW
2457 Kolendo Tomasz 1980 Shinobi
2460 Koliński Marcin 1994 Poznań
3855 Kolski Jacek 1978 Night Runners
1947 Kołb Jarosław 1965 OloRunner
2849 Kołda Halina 1962 PCH_RUN
4501 Kołodziej Aleksy 1963 Olaws Złotoryja
2811 Kołodziejczak Artur 1974 Night Runners Nekla
753 KoŁodziejczak Kinga 1986 ACCENTURE
3545 Kołodziejczyk Bartosz 1993 Chodzież
3800 Kołodziejczyk Dariusz 1964 Poznań
5337 Kołodziejczyk Tomasz 1966 KB SPOKO
507 Kołt Marta 1980 SDS Karolina Mośko
5224 Kołtowski Piotr 1979 Skórzewo
420 Kołtuńczyk Tomasz 1974 KM PSP POZNAŃ
2582 Komasa Anna 1977 Puszczykowo
967 Kominiak Rafał 1990 Tempio Piątkowski Klub Biegacza
391 Komorowicz Dominik 1982 Muay ronning tim
3214 Komorowicz Łukasz 1982 MUAY RUNNING TEAM
3327 Komorowska Kinga 1987 Auto-Gaz Manieczki
4177 Kondela Paweł 1975 Aktywne Choszczno
2960 Koniec Krzysztof 1970 TKKF WODNIK WIĘCBORK
1348 Konieczna Wioletta 1979 Gruszczyn
17 Konieczny Adam 1992 Polonia Środa
1514 Konieczny Andrzej 1958 Maltańska Grupa Biegowa
3704 Konieczny Kamil 1997 Ks Krotosz Krotoszyn
656 Konieczny Maciej 1972 Macfly_team
2193 Konieczny Piotr 1988 Stowarzyszenie Odwach
1554 Konieczny Waldek 1989 Night Runners
1818 Konieczny Waldemar 1960 Polonia Środa
3255 Konitz Wojciech 1963 Obornki
3417 Kononowicz Leszek 1984 1984
4204 Konopka Agnieszka 1976 Czas Apokalipsy
3754 Konopka Anita 1976 Górzyca
3753 Konopka Małgorzata 1984 Czas Apokalipsy
2479 Konopka Wojciech 1972 Albeco Team
2735 Konopka-Lulek Agnieszka 1980 Albeco Team
1318 Konowalczuk Tomasz 1980 AKS Wybiegani Polkowice
2147 Konstańczak Joanna 1983 Night Runners
5075 Konsztowicz Tomasz 1986 Poznań
2335 KoŃka Magdalena 1985 TEAM BEROTU
2336 KoŃka Tomasz 1980 TEAM BEROTU
858 Kopa Jacek 1976 ---
3712 Kopańska-Chomik Wioletta 1976 Gumisie
3824 Kopczewski Maciej 1968 Grudziądz
200 Kopczyk Marcin 1982 Warszawa
5102 Kopczynski Waldemar 1958 lemotrecykling
4110 Kopczyńska Marta 1985 Śrem
3441 Kopeć Julia 1996 Poznań
3988 Kopeć Katarzyna 1979 Zielona Góra
3444 Kopeć Maria 1989 Poznań
926 Kopeć Radosław 1992 Poznań
1499 Koperski Grzegorz 1975 Bike&Run Friends
4358 Koperski Leszek 1977 Poznań
5037 Kopiński Marek 1968 Joysick Team
1341 Kopras Marek 1958 Wroniecki Klub Biegacza
4684 Koprowski Tomasz 1986 ZHP HUFIEC POZNAŃ NOWE MIASTO
4743 Kopydłowski Rafał 1992 #team_rafael
406 Koralewska Iwona 1973 Poznan
866 Koralewska Iwona 1973 Poznań
4345 Korba Arek 1974 RUN FOR REST RUN
1169 Korbanek Bartłomiej 1991 DomData Run Team
4546 Korcz Mateusz 1995 Zalasewo
2512 Kordus Szymon 1992 Gostyń
4871 Kordy Tomasz 1975 wesołych tetryków
3132 Kordylas Klaudia 1990 Luboń
1600 Korek Ewa 1983 On The Move
1051 Kornacka Magdalena 1992 DomData Run Team
1013 Kornet Przemysław 1985 Toruń
1883 Koroński Tadeusz 1970 parkrun Poznań
1808 Korpal Marcin 1981 CHzS
3224 Korpik Marzena 1984 MUAY RUNNING TEAM
5041 Korytowski Mariusz 1974 Poznań
771 Korzeniewski Jarosław 1975 Gorzów Wlkp.
2415 Korzeniowska Małgorzata 1983 Night Runners
5252 Korzeniowska Marta 1986 flexlink
2188 Kosakowski Łukasz 1983 Murawski Team
4431 Kosakowski Marian 1957 Murawski Team
265 Kosarzycka Aneta 1987 KB SUKCES ŻMIGRÓD
1543 Kosecki Konrad 1977 KB Geotermia Uniejow
3859 Kosicka Anna 1976 Biegające Chomiki
3020 Kosicki Dariusz 1966 ROXKIJE
4222 Kosiedowski Wojtek 1979 niezrzeszony
3025 Kosiński Maciej 1992 Sportowy Człuchów
2266 Kosiński Marcin 1988 Petunie
3647 Kosiński Mateusz 1990 Drużyna Szpiku
909 Kosiór Marcin 1983 Zabiegani PTTK Wągrowiec
3976 Kosmacz Matysiak Estera 1985 Orzechowo
2312 Kosmala Mateusz 1983 Sąsiedzka Wataha
404 Kosmecki Robert 1966 night runners
3829 Kostańska Beata 1978 KOŚCIAN TEAM
3953 Kostecka Małgorzata 1984 Night Runners
435 Kostrubiec Maciej 1996 Rokietnica Biega
2052 Kostulska Olga 1988 Toruń
1143 Koszal Jarek 1966 poznań
5171 Koszczoł Aleksandra 1994 Sieraków
2857 Koszel Kuba 1989 ACTIVE LIFESTYLE
1558 Koszela Renata 1974 non mollare mai
4360 Kościański Robert 1985 Kościan
3618 Kościelniak Bartosz 1994 Czerniejewo
5164 Kościelny Dariusz 1986 Niepruszewo
4319 Kośka Aleksandra 1990 Husaria Race Team
2438 Kotecki Przemysław 1982 TriDubai
3977 Koterba Piotr 1975 BNIN
3794 Kotkowska Karolina 1975 Drużyna Szpiku / MaratonyPolskie TEAM
3793 Kotkowski Piotr 1975 Drużyna Szpiku / MaratonyPolskie TEAM
1240 Kotlarski Sławomir 1983 Kębłowo
2961 Kotlinski Tomasz 1968 Obrzycko
3833 Kotula Iza 1984 Poznań (Poznań-Stare Miasto)
2671 Kotwica Hanna 1996 Pałuki Running Team
2419 Kotz Krzysztof 1980 Nubijscy Wojownicy
2701 Kowal Konrad 1986 Biegaj Z Dymkiem
728 Kowal Michał 1978 Nakło nad Notecią
1956 Kowalczyk Kamila 1992 TEAM DRACZYNSKI/SILNI PONAD MIARĘ
2895 Kowalczyk Karol 1989 Siedlemin
2597 Kowalczyk Mariusz 1975 gRUNwald team Poznań
2120 Kowalczyk Rafał 1984 4FITER
5053 Kowalewska Dominika 1992 OneDayMore
4355 Kowalewski Krzysztof 1974 Jelonek
622 Kowalkowska-Bondalska Agnieszka 1979 Szkoła Języka Niemieckiego Deutsch-Meister
3091 Kowalska Anna 1992 Krzemieniewo
4502 Kowalska Malgorzata 1969 ZaDyszka
4415 Kowalska Roma 1983 Rokietnica Biega
4028 Kowalski Adam 1964 BARTYMAJOS
415 Kowalski Andrzej 1963 Poznan
2025 Kowalski Bartosz 1981 parkrun Poznań
3599 Kowalski Daniel 1982 DRAGON10
3490 Kowalski Dariusz 1968 Kowalski Team
2605 Kowalski Krzysztof 1978 Osiedle Pod Lipami w Kleszczewie
1406 Kowalski Łukasz 1980 Poznań
880 Kowalski Marcin 1973 Teatr Polski w Poznaniu
3747 Kowalski Marcin 1979 Team Chomęcice
1551 Kowalski Mateusz 1987 Mosina
5092 Kowalski Michał 1982 Kibole w biegu
4158 Kowalski Olaf 1985 EUR/PLN
3047 Kowalski Piotr 1985 Bydgoszcz
4136 Kowalski Piotr 1985 Polonia Bydgoszcz Sekcja Lekkoatletyczna im. Klemensa Biniakowskiego
2322 Kowalski PrzemysŁaw 1979 Środa Wielkopolska
280 Kowalski Rafał 1971 CICLISMO WROCŁAW
3171 Kowalski Wojciech 1980 1980
4576 Kownacka Zuzanna 1990 Dobre Sklepy Motocyklowe
4290 Kownacki Krzysztof 1988 Drużyna szpiku
1436 Kownacki Paweł 1984 Świebodzin
4627 Kownacki Radosław 1967 Lorenz Team Poznań
991 Koza Dariusz 1985 FSD RUN DREZDENKO
2937 Kozak Adriana 1975 ACTIVE LIFESTYLE
1613 Kozak Igor 1973 Św. Jan XXIII
2308 Kozak Jakub 2001 Św. Jan XXIII
4085 Kozak Krzysztof 1966 BiegamyRazem
1795 Kozak-Sroka BoŻena 1978 KARKONOSZ RUNNING TEAM
4820 Kozakiewicz Rafał 1982 www.smart-look.pl
1080 Koziara Krystyna 1957 Poznań
4048 Kozikowski Mieszko 1992 Rąbczyn
532 Kozłowicz Tomasz 1992 POWER BOMB
4973 Kozłowska Kamila 1998 zawodowi amatorzy
3806 Kozłowska Magdalena 1981 1981
4429 Kozłowska Monika 1974 Środa Wielkopolska
2959 Kozłowska Monika 1982 Night Runners Września
4662 Kozłowska Żaneta 1985 Lorenz Team Poznań
1149 Kozłowski Dariusz 1968 Luboń
2956 Kozłowski Grzegorz 1983 Night Runners Września
1755 Kozłowski Grzegorz 1961 GregIsRunning
2057 Kozłowski Krzysztof 1977 Kościan
147 Kozłowski Maciej 1976 Kunowice
145 KozŁowski Maciej 1983 Poznań
1757 Kozłowski Marcin 1986 HANSA-FLEX
4762 Kozłowski Patryk 1978 Team ZabieganeDni
572 Kozłowski Paweł 1979 Kiekrz
561 Kozłowski Radosław 1975 Poznań
3099 Kozłowski Radosław 1977 -
1979 Kozłowski Rafał 1977 Mafia Team Konin
4430 Kozłowski Sławomir 1973 KTR ŚREDZIANIE
1192 KozŁowski Waldemar 1966 KB DęBIEC
4207 Kozłowski Zbigniew 1984 Biegoholicy
1915 Krajewicz-Tylińska Alina 1958 Poznań
4997 Krajewska Irmina 1985 Sieraków
1780 Krajewska-Wiśniak Teresa 1976 KARKONOSZ RUNNING TEAM
5215 Krajewski Mateusz 1995 Środa Wielkopolska
1306 Krajewski Robert 1979 31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
4935 Krakowski Piotr 1990 Międzyrzecz
5047 Kramer Bartosz 1986 MATEO SUPER HERO RUN
5180 Kramski Karol 1986 Poznań
1272 Kramski Tomasz 1974 Beetter Sport Drink Team
732 Kraska Anita 1976 Wymiatacze
997 Kraśniewski Rafał 1985 Chocianów
4396 Krause Dawid 1976 Leszczyńscy Patrioci
1601 Krause Maja 1980 On The Move
3292 Krawczyk Bernadeta 1979 Wilkowo Polskie
3531 Krawczyk Jacek 1969 Poznań
29 Krawczyk Jacek 1996 UKS Tri-Team Rumia / Trinergy
1730 Krawczyk Marcin 1983 Zielona Góra
3291 Krawczyk Waldemar 1973 Wilkowo Polskie
4699 Krawenda Krzysztof 1967 Krerowo
4754 Krawiec Paweł 1980 bez nazwy
1982 Krenc Jacek 1993 Sieraków
3689 Krężelewski Wojciech 1975 Fehlau Run Team
887 Krieger Tomasz 1979 Swarzędz
1176 Krokosz Pawel 1991 KenyanRunners
3728 Krokowska Magdalena 1987 Night Runners Poznań
4927 Krotecki Stanisław 1985 Smashing Pąpkins
1088 Krotoski Błażej 1987 Sady
505 Król Bartosz 1975 Poznań
2630 Król Darek 1967 Hernik Team
380 Król Konrad 1974 Asseco Active Team
1262 Król Konrad 1974 Asseco Active Team
4059 Król Lech 1981 PGB SPORTOWA PACZKA
2782 Król Łukasz 1985 KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski
1116 Król Maciej 1995 TriWise Triathlon Team
4010 Król Maciej 1977 Night Runners
1216 Król Michał 1979 Luboń
3267 Król Sebastian 1993 Danflor Team
2283 Królak Jan 1987 Eastside running team
4874 Królak Krystian 1993 #TeamKrólak
5209 Królak-Dublaga Dorota 1990 #teambiegiwlkp
2250 Królczyk Krzysztof 1985 Plewiska
2333 Królik Alicja 1998 TEAM BEROTU
1183 Królikowski Edward 1970 KB Maniac Poznań
2629 Króll Joanna 1979 1979
3582 Kruczyński Wojciech 1979 Super League Poznań
4428 Kruk Łukasz 1982 Nowak Run
428 Krukowska Agnieszka 1975 Poznań
1356 Krupa Krystian 1986 EITALIA.pl
5100 Krupa Mariusz 1982 8-pak Poznań
1893 Krupa Sławomir 1983 PCH_RUN
668 Krupa Tomasz 1981 Klub Błyskawicznego Kalosza
2098 Krupczyński Adrian 1975 Rogoźno
605 Krupecki Michał 1981 Swarzędz
366 Kruszczyński Piotr 1967 Teatr Nowy w Poznaniu
2665 Kruszona Daniel 1982 Armia Krajowa
2757 Kruszyna Kamila 1989 Poznan
1938 Kruszyński Adam 1990 Klub Biegacza Złote Kłosy Kołaczkowo
1296 Kruś Mariusz 1984 Marvin Team
604 Kryca Dominik 1982 Team Kopeć
4877 Krych- Maślak Agnieszka 1987 Lubin
5129 Krygier Piotr 1984 Kaban TEAM
744 Krygowski Maciej 1971 Cybina Team
4027 Krymer Agnieszka 1971 1971
2919 Krynski Jedrzej 1988 Poznan
1999 Krysiak Łukasz 1977 Piątkowo na Biegowo
1822 Krysinski Maciej 1986 Dąbrowa
4915 Krystkiewicz Łukasz 1981 Minionki Dachsera
4779 Krystkowiak Tomasz 1995 Poznań
701 Krystyniak Piotr 1989 -
3892 Kryszak Maciej 1989 GNIEZNO
1085 Kryszczynski Filip 1973 --
1564 Kryszewski Maciej 1977 Nigh Runners
713 Krysztofiak Daniel 1978 Dąbrówka
1303 Krysztofiak Kamil 1987 Plewiska, pow. poznański
1349 Krysztofiak Sławomir 1965 BYDGOSZCZ
4821 Kryzan Irma 1990 Poznań
3621 Krzemień Krzysztof 1980 Run Flint Run
292 KrzemiŃska Aleksandra 1989 Husaria Race Team
3571 Krzemińska Jolanta 1983 Bydgoszcz
1290 Krzemiński Adam 1981 WUEF Tri Team poMOCNI
398 Krzemiński Maciej 1980 Suchy Las
476 Krzeszewska Dorota 1976 Piła
477 Krzeszewski Krzysztof 1976 Piła
3834 Krzysztoń Maciej 1979 KB Gepard Murowana Goślina
3202 Krzysztoszek Marcin 1977 Duszniki
1850 Krzyś Grzegorz 1982 Swarzędz
2947 Krzywak Anna 1979 Gorzów Wielkopolski
3056 Krzywonos Maciej 1978 Rozdrażew
4828 Krzyżagórski Mateusz 1992 Poznań
2450 Krzyżaniak Maciej 1990 Oni
3340 Krzyżanowski Jakub 1985 Żnin
2566 Krzyżanowski Łukasz 1986 Bilety24
3852 Krzyżanowski Marcin 1988 Świat Maratończyka
4719 Krzyżańska Arleta 1966 Kościan Team
4563 Krzyżański Remigiusz 1962 Kościan Team
940 KrzyŻyk Agnieszka 1980 TRIO FORTIS
2255 Książczyk Barbara 1994 Mocni w Gębie
4573 Książek Emilia 1978 Gorzow
11 Książkiewicz Piotr 1987 CITY TRAIL Team
3722 Kubacka Edyta 1977 Gniezno
1246 Kubacki Andrzej 1982 Gira się kręci
1855 Kubaczyk Artur 1989 Poznań
998 Kubanek Maciej 1957 THE GREAT KUBANEKS
4276 Kubaś Arkadiusz 1980 Klub Aktywnych parkrun Skórzec
2292 Kuberski Michał 1995 Dąbrowa Biskupia
4497 Kubiak Agnieszka 1991 Falochron Lusówko
2136 Kubiak Dominik 1983 vera running team
1891 Kubiak Jakub 1980 III Grupa GP
5038 Kubiak Karol 1996 Grzebienisko
2933 Kubiak Maciej 1978 5 Wspanialych
26 Kubiak Maciej 1988 ZoellerTech
673 Kubiak Marcin 1990 Wronki
1481 Kubiak Michał 1981 AdRunaLine Team
4347 Kubiak Mirosław 1965 Swarzędz
4151 Kubiak Paulina 1981 Rezerwat Żubrów
4149 Kubiak Piotr 1980 Rezerwat Żubrów
115 Kubiak Roksana 1989 Night Runners
3789 Kubiak Tomasz 1974 Morskie Biega
4289 Kubiak Tomasz 1984 Poznań
4960 Kubicka Izabela 1997 Poznań
430 Kubicki Adam 1988 BUSKO-ZDRÓJ
703 Kubicki Robert 1978 Poznan
482 Kubińska Sylwia 1977 CSWLĄD POZNAŃ
1974 Kubiński Jakub 1987 Enea Bydgoszcz Triathlon Team
2104 Kubisiak Bartosz 1983 Kazimierz Biskupi
1692 Kubisiak Magda 1989 Swarzędz
1098 Kubiś Karol 1975 Poznań
530 Kubler Andrzej 1982 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
4279 Kucharczyk Beata 1989 3:33 TEAM
5158 Kucharczyk Marcin 1982 3:33 TEAM
410 Kucharski Jakub 1979 jku1979
1706 Kucharski Piotr 1969 Amator - niezrzeszony... czyli wszystko mogę... nic nie muszę...!
2069 Kucharzewski Marek 1989 Grodzisk Wielkopolski
1413 Kuchlewski Andrzej 1983 Poznań
250 Kuchta Piotr 1982 Rabowice
3470 Kuciak Angelika 1985 CHMIELARZ TEAM
2321 Kuciel Jacek 1979 Gruszczyn
795 Kucybała Michał 1979 Runners of Wałcz
551 Kucz Sławomir 1974 Amator
3322 Kuczkowiak Kamil 1990 Aktywność ze smakiem
5030 Kuczma Stanisław 2001 AZS AWF Triathlon Poznań
4259 Kuczmaja Grzegorz 1988 Luboń
83 Kuczyński Piotr 1956 NKB Chyży Nowy Tomyśl
4958 Kuczyński Rafał 1977 Poznań
1501 Kudlińska Ewa 1988 Night Runners
2535 Kufelin Krzysztof 1974 sporttrans
439 Kujath Dominika 1984 Altom Gniezno
3897 Kujawa Damian 1986 Poznań (Poznań-Wilda)
4205 Kujawa Iza 1983 Pobiedziska Running Team
543 Kujawa Krzysztof 1974 WIĘCKOWSKI TEAM
4203 Kujawa Krzysztof 1984 Pobiedziska Running Team
4197 Kujawa Robert 1990 Poznań
3419 Kujawa Roger 1972 #slimakibarcin
4880 Kujawa Rozalia 1999 Siekierki Wielkie
562 Kujawa Sebastian 1979 Owoc Team
2662 Kujawa Łabudka Agnieszka 1988 śrem
2302 Kujawa-Marcinczak Anita 1976 brak klubu
4408 Kujawa-Śliwińska Karolina 1981 Stęszew
2745 Kukla Dagmara 1990 @dagmarunner
989 Kukla-Kowalska Alicja 1978 BIEGAM BO NIE LUBIE
2329 Kukotko Rafał 1974 Lubuszanin Drezdenko
2865 Kukucki Michał 1986 Poznań
2328 Kukuła Jarosław 1982 SCIM | 8ATM | EYRun4Fun
697 Kukuła Karolina 1987 Tocha Tocha Tocha
696 Kukuła Wojciech 1987 Tocha Tocha Tocha
3040 Kulczycki Jakub 1993 Ja nie biegam, ja uciekam
4624 Kulczycki Walery 1989 Lorenz Team Poznań
3019 Kulesza Damian 1988 Reebok Run Crew
1719 Kulesza Łukasz 1985 Rybnik
3533 Kulig Jaroslaw 1963 Konin
1926 Kulikowska Małgorzata 1992 Krosno Odrzańskie
2711 Kuliński Czesław 1938 poznań
4815 Kulwicki Waldek 1984 kocham Darie
140 Kułaga Maciej 1981 Kunowice
3787 Kułek Katarzyna 1985 ChampionMan Team
3751 Kuna Danka 1972 Klub Wesołego Szampana
4571 Kuna Dawid 1989 Wałcz
3750 Kuna Robert 1972 KLUB WESOŁEGO SZAMPANA
3199 Kunka Andrzej 1976 Razem Trenujemy Sport
1334 Kunysz Łukasz 1996 KolecTeam Zbąszynek
5016 Kunz Mieczysław 1972 Toruń
595 Kupczak Monika 1995 Bukowski Klub Biegacza
3726 Kupczyński Igor 1987 Poznań
4577 Kupiński Cezary 1968 MKS Siechnice
1490 Kupisz Joanna 1982 Gorzów Wlkp.
1057 Kuras Damian 1991 DomData Run Team
1022 Kuras Justyna 1992 Poznań
4343 Kuraszkiewicz Borys 1981 Gołańcz
3755 Kuraszkiewicz Maciej 1971 Kuligów
5128 Kuraszkiewicz Rafał 1982 INEA
931 Kuraś Szymon 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl
5291 Kurczyński Rafał 1977 Rufa
2054 Kurek Marcin 1980 e-automatyk Marcin Kurek
244 Kurek Przemysław 1990 Środa Wielkopolska
1373 Kuropaczewska Małgorzata 1968 MK-JK
1376 Kuropaczewska Wiktoria 1997 MK-JK
1371 Kuropaczewski Jacek 1967 MK-JK
1119 Kurowska Magdalena 1996 UAM TRIATHLON POZNAŃ
2957 Kurowski Aleksander 1976 Predators Wałbrzych
453 Kurowski Sebastian 1982 RunGryf Gryfice
1147 Kurpisz Milena 1992 Śrem
4773 Kurzawa Paweł 1977 Łódź Kocha Sport
2656 Kurzawa Piotr 1993 Ostrów Wlkp.
4894 Kurzawski Jakub 1992 Poznań
953 Kurzawski Jan 1995 MOCNO W PRAWO TEAM
4376 Kurzyk Karolina 1979 Luboń
2341 Kurzyński Piotr 1980 TEAM BEROTU
3398 Kus Maciej 1999 Poznań
3840 Kusz Łukasz 1985 sportowezary.pl
2270 Kuszczyk Edwin 1973 Team Kopeć
2663 Kuszka-Brzychcy Natalia 1986 Zagórów
4311 Kuszyński Damian 1988 REHAU CROSSACTIVE
1056 Kuś Adam 1997 UKS Cityzen_/BE3
2212 Kuśnierczak Emilia 1987 Śmigiel
2439 KuŚnierz Dariusz 1964 BKM POLAR BARTOSZYCE
2253 Kuśnierz Michał 1983 Biegam Bo Lubię - to nie klub:)
3569 Kutermankiewicz Waldemar 1983 OSP RUNNING POLESIE
1457 Kuzdra Małgorzata 1983 Poznań
2990 Kuźmińska Dorota 1984 Poznań
3785 Kuźniewska Katarzyna 1967 Poznań
1820 Kuźnik Katarzyna 1983 forte PR
1598 Kwacz Krzysztof 1976 On The Move
1910 Kwasiżur Agata 1983 MUAY RUNNING TEAM
1476 Kwasny Tomasz 1979 Poznan
3837 Kwaśniewski Damian 1983 VWP RUN
3270 Kwaśniewski Daniel 1966 Wronki
538 KwaŚniewski Mariusz 1987 SZWLA Stargard
2185 Kwaśny Przemysław 1978 Poznań
2781 Kwiatkowska Ania 1989 Prawnik w biegu
2695 Kwiatkowska Klaudia 1995 Poznań
2805 Kwiatkowski Aleksander 1962 IPA KATOWICE VI, PCC
1140 Kwiatkowski Arkadiusz 1974 DomData Run Team
3773 Kwiatkowski Kamil 1987 Poznań
4337 Kwiatkowski Krzysztof 1980 Mogilno Team
5336 Kwiatkowski Krzysztof 1978 KB SPOKO
3708 Kwiatkowski Michał 1988 Góra Kalwaria
4540 Kwiatkowski Tomasz 1986 Polonia Środa
1437 Kwiek Anna 1970 Plewiska
698 Kwiesielewicz Grzegorz 1974 ReebokRunCrew LDZ
2888 Kycia Sebastian 1970 SCIM
3335 Lachowska Oktawia 1989 Warszawa
2846 Ladek Marcin 1989 grunwald team Poznań
365 Lala Katarzyna 1979 Wataha Łączy Nas Bieganie
4683 Lalka Artur 1987 Wataha łączy nas bieganie
2488 Lamperski Marcin 1992 mlamperski_run / Dąbrowski Team
1589 Lange Maciej 1978 Śrem
4526 Langner Basia 1984 Mamy-Biegamy
1266 Langner Karol 1971 Swarzędz
2931 Lankiewicz Inga 1977 Poznań
689 Lasak Krzysztof 1979 HERNIK TEAM
688 Lasak Maria 1983 HERNIK TEAM
2314 Lasek Bartosz 1977 RAZ Szczecin
1179 Laskowska Agata 1980 Poznań
1882 Laskowski Maciej 1984 ForRowers.com
5306 Laskowski Marcin 1987 22kbpg
3901 Lasoń Przemysław 1990 Poznań
1053 Lasota Maciej 1986 DomData Run Team
3111 Laszczak Stanisław 1958 BBL Zduńska Wola
2483 Lawrenc Artur 1988 Nowa Sól
2499 Lech Jacek 1978 ULTRA DIABLY TEAM LUBRZA
3990 Legaszewski Roman 1983 RRT/ MX Skórcz
4387 Lehmann Sebastian 1977 gniezno
1647 Lehnhardt Wiesław 1970 1970
2164 Lehwark Marcin 1978 DRUŻYNA SZPIKU
4661 Leimann Joanna 1981 Lorenz Team Poznań
4066 Leman Maciej 1970 PGB Sportowa Paczka
3087 Lemańska Karolina 1997 Buk
4056 LemaŃski Grzegorz 1967 PGB Sportowa Paczka/Hernik Team
974 Lemański Marcin 1991 Poznań
5229 Lembicz Agnieszka 1983 flexlink
171 Lembicz Paweł 1993 KB SZAMOTUŁY
3181 Lenartowski Przemysław 1985 Woźniak Team
2030 Leniarska Adriana 1988 Poznań
3250 Leniec Michał 1979 ALLIANCE TECHNOLOGY FEHLAU RUN TEAM
377 Leonarska Małgorzata 1987 Warszawa
1325 Lepczyński Juliusz 1991 DomData Run Team
114 Lepczyński Piotr 1987 POZNAŃ
1010 Leporowska Anna 1976 Środa Wielkopolska
2480 Lesiak-Domagała Izabela 1984 NightRunners Poznań
937 Lesiuk Katarzyna 1983 Luboń
3795 Leszczyńka Ewa 1982 CZAPURY
1762 Leśniak Kamil 1993 Poznan
5091 Leśniak Kamil 1993 Salco Garmin Team
1673 Leśniak Michał 1984 www.NRGBOX.pl
2396 Leśniak Michał 1988 Pędzące Banany /Team Mountain Fuel
3063 LeŚniak Tomasz 1978 PARKOWE BRACTWO
104 LeŚniczak Artur 1989 Stęszew
112 LeŚniczak Paulina 1991 Stęszew
5210 LeŚniczak RafaŁ 1981 POZNAŃ
844 Leśniewski Grzegorz 1966 Koło
4922 Lewandowska Agnieszka 1974 Żary
5061 Lewandowska Beata 1973 Bydgoszcz
2060 Lewandowska Katarzyna 1981 Biegowo
3643 Lewandowska Katarzyna 1979 Chodzież
341 Lewandowska Małgorzata 1966 T.G."SOKÓŁ"GNIEWKOWO
466 Lewandowska Marta 1986 Poznań
2430 Lewandowska Zuzanna 1992 Kórnik
69 Lewandowski Andrzej 1959 Brylant Kórnik
3869 Lewandowski Andrzej 1972 kruszwica
1976 Lewandowski Jan 1975 mogilno team
2614 Lewandowski Kamil 1988 Kurde Molek
3217 Lewandowski Marcin 1975 Bez klubu
3598 Lewandowski Marcin 1970 Poznań
4932 Lewandowski Marcin 1975 gRUNwald team Poznań
717 Lewandowski Marek 1986 Poznań
1448 Lewandowski Marek 1972 TKKF Łabędź Zbąszyń Koleje Wielkopolskie
4919 Lewandowski Marek 1973 Żary
5062 Lewandowski Piotr 1972 1972
2785 Lewandowski Rafał 1982 Biegam Bo Nie Lubie
1409 Lewandowski Remigiusz 1959 Klub biegowy TSK Orzeł Osiek
2556 Lewandowski Waldemar 1980 Gorzów Wlkp.
2022 Lewicki Tomasz 1971 Os.Kompozytorów Szreniawa
4801 Libera Adrian 1983 Drużyna Szpiku
3207 Liberadzki Michał 1992 UKS CITYZEN_/BE3
5221 Liberek Kamil 1984 Poznań
3179 Liberkowski Jakub 1989 Runfollowme
2276 Liberska Joanna 1975 Poznań
331 Lick Marek 1976 Poznań
4986 Licznerski Rafał 1976 Murowana Goślina
2501 Licznierska Alina 1982 gRUNwald Team Poznań
2402 Licznierski Marek 1984 Owoc Team/ gRUNwald Team Poznań
425 Liebner Marcin 1978 Wójtowicz Tri Team
704 Liera Pawel 1984 Poznan
118 Ligmanowski Robert 1980 Pobiedziska Running Team
4226 Lijewski Patryk 1981 Poznań
1676 Lindner Andrzej 1986 Poznań
4640 Lindner Tomasz 1976 Lorenz Team Poznań
4759 Linke Jozef 1964 Krosinko Biega-)
1671 Linkiewicz Sebastian 1979 L'Team
814 Linkiewicz Tomasz 1972 L-Team
2370 LipczyŃski Jacek 1978 Koziegłowy
1896 Lipińska Anita 1989 Seksi Czikk Team
4561 Lipiński Krzysztof 1979 dalej
1508 Lipowicz Tomasz 1975 BAWA WNĘTRZA
1840 Lipski Jarosław 1977 Swarzędz
904 Lipski Krzysztof 1991 Paprotnia
5201 Lis Aleksandra 1996 Snowidza
2685 Lis Michał 1995 Górzno
5183 Lis Piotr 1982 Nationale-Nederlanden
2339 Lisek Janusz 1979 TEAM BEROTU
3937 Lisek Mieczysław 1959 Osiedle Rozalin w Lusówku
1304 Lisewska Anna 1977 Ania & Jacek Running Team
105 Lisiak Bartosz 1983 KB Gepard Murowana Goślina
306 Lisiak Patryk 1975 FRASTAŚ POZNAŃ
966 Lisiecka Malwina 1993 Poznań
3156 Lisiecki Paweł 1986 Poznań FC
4695 Lisiewicz Damian 1982 Szymanowski team
189 Lisowska Aneta 1975 Hitcena.pl
1561 Lisowska Aneta 1974 HitCena.pl
2763 Lissewska Konstancja 1986 REWOR/GRUNWALD TEAM
2723 Listecki Dawid 1990 Tri-Concept
4682 Litke Rafał 1974 OJO TEAM
3882 Lizik Arkadiusz 1979 Gowarzewo
3831 Lizik Maciej 1982 Swarzędz
4472 Lizik Magdalena 1977 Poznań
4322 Lizik Marian 1954 Licheń
3928 Lizik Radosław 1975 TRISPACE
4260 Loman Jakub 1990 Leszno
4790 Lorenc Arleta 1992 KB Czarne Wilki
2545 Lozia Justyna 1982 Stanowice
3999 Lubańska Alicja 1968 SSW TEAM KROŚNICE
2778 Lubik Jarosław 1988 Sieraków
5271 Lubojański Szymon 1987 Poznań
4619 Lubośna Kamila 1993 Lorenz Team Poznań
1460 LubryczyŃski Piotr 1976 GÓRZYKOWO
5295 Ludek Tomasz 1984 Dash Digital Cash
88 Ludwa Witold 1961 Brylant Kórnik
1395 Ludwiczak Anna 1988 Miroslawki
583 Ludwiczak Hubert 1992 Poznań
27 Lupa Beata 1990 Karkonosz Running Team
3741 Lupa-Marcinowska Aneta 1976 RUN4FUN
3094 Lura Dariusz 1977 Kaźmierz
381 Lusiak Anna 1983 Fast&Fun
1030 Lusiak Anna 1983 Poznań
2494 Luto Bartosz 1998 KB Florian Zajączki Drugie
2170 Lutostański Adam 1988 Ks kasztelanka
3910 Lutyńska Alina 1995 Poznań
3952 Lutyński Mateusz 1991 #SantanderRunnersTeam
2493 Łabędzka - Bugaj Alicja 1965 KB DęBIEC
2771 Łabędzki Piotr 1984 PIMA-SPORT-TEAM
3703 Łaganowska Ewa 1969 Ciastki pz.
5269 Łagowska Dorota 1977 Night runners
5088 Łagowski Dariusz 1974 Night Runners
3211 Łak Tomasz 1972 NOA
3551 Łakomiec Wiktoria 1998 Poznań
4841 Łakomy Stanisław 2002 Poznań
4153 Łaskarzewska Anna 1992 Beiersdorf Sport Team
2092 Ławida Marian 1976 Ostroróg
1555 Ławiński Łukasz 1990 Poznań
2354 Ławnicki Robert 1983 Biegaj z Dymkiem
490 Ławniczak Damian 1989 Poznań
4834 Ławniczak Michał 1998 Poznań
4403 Ławniczek Agnieszka 1976 Ardanafit Zdrowie i uroda
2827 Łaźniak-Pfajfer Agata 1986 CardioRunners
154 Łącka Beata 1976 Poznań
639 Łączyński Piotr 1978 Wszystkoobieganiu.pl
695 Łączyński Tomasz 1983 Szamotuły KKS
2718 Łebski Paweł 1992 Zalasewo
1640 Łeszyk-Kaletka Sylwia 1976 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
2884 Łęcka Ewa 1987 Poznań
1897 Łęgocki Marcin 1989 Pietrzyk Running Team
1035 ŁochyŃski Grzegorz 1972 Poznań
1346 Łoda Dariusz 1978 WOJAKI TEAM
1224 Łopatka Robert 1983 Poznań
1886 Łopuszyńska Joanna 1985 Bydgoszcz
1823 Łopuszyński Krzysztof 1983 TEAMOCHAL
970 Łowicka Magdalena 1985 Wrocław
2800 Łowiński Łukasz 1981 Inteligentnafarma.pl
376 Łożyński Witold 1984 lotnictwo.net.pl
1819 Łuc Andrzej 1978 POLSKA RUNNING TEAM
5259 Łuczak Ariel 1992 Husaria Race Team
1931 Łuczak Jacek 1970 KB UE Poznań
743 Łuczak Józef 1961 Rataje
3634 Łuczak Maciej 1979 Banda Rycha
1367 Łuczak Zbyszek 1972 NOWOTOMYSKA AKADEMIA BIEGANIA
3619 Łuczka Monika 1995 Poznań
2070 Łuczka Zbigniew 1959 MKS Puszkin
3884 Łuczyk Rafał 1975 For Run Team
2975 Ługowski Piotr 1958 KLAS SZPOT
3389 Łukasiewicz Renata 1971 Run dream team
2144 Łukasik Adrian 1987 AdRunaLine Team
2570 Łukasik Łukasz 1979 Pietrzyk Running Team
1400 Łukasik Maciej 1983 Poznań
1023 Łukasik Michał 1989 Poznań
277 Łukaszczyk Krzysztof 1979 Chodzież
1423 Łukaszczyk Łukasz 1984 4FITER
2040 Łukaszewicz-Kluczyńska Barbara 1972 Poznań
1324 Łukaszewska Ania 1987 Memczennice Ewy
4598 Łukaszewska Dominika 1994 Zbąszyń
571 Łukaszewska Milena 1987 Gołańcz
198 Łukaszewski Dariusz 1974 Sompolno
2755 Łukaszyk Maciej 1983 Poznań
882 Łukowski Sebastian 1976 SIEROSŁAW
3857 Łuszczewska Zuzanna 1989 FIXLY.PL
3472 Łyduch Hubert 1985 Września
3653 Łyduch Natalia 1984 Grodzisk Wielkopolski
4907 Łysiak Bartek 1984 Dąbrówka
3466 Łysiak Kasia 1985 Dąbrówka
2201 Łyskanowska Kasia 1977 Poznań
3917 Łyskawka Błażej 1991 Jarocin
4030 Łyskawka Tomasz 1983 Amator
3482 łyszyk Krzysztof 1979 Poznań
3481 łyszyk Michalina 1979 Poznań
2823 Łytka Tomasz 1979 Poznań
4993 Łyżwiński Szymon 1995 Triathlon Serwis
3673 Macander Jakub 1994 WATAHA Running Team
4984 Machajewska Aneta 1976 Polonia Środa
185 Machoński Bartosz 1974 Hitcena.pl
339 Machowicz Jolanta 1975 Gostyń
3684 Machura Arkadiusz 1976 Wola Jedlińska
3527 Maciałek Paweł 1976 Opalenicki Klub Biegacza
4900 Macias Adam 1981 Lubomierz
3526 Maciaszczyk Marek 1965 M&M ROGOŹNO
3951 Maciaszek Andrzej 1982 Konin
3336 Maciąg Karol 1991 #SZYMANOWSKITeam
705 Maciejewska Agnieszka 1981 Poznań
3376 Maciejewska Sylwia 1973 Halfway Team
4885 Maciejewska-Racka Inga 1991 1991
4887 Maciejewski Daniel 1976 Fałkowo
2732 Maciejewski Grzegorz 1961 ZbiegiZGłównej
4886 Maciejewski Karol 1980 Kleszczewo
2222 Maciejewski Mariusz 1972 Santander Runners Team
3717 Maciejewski Michał 1982 FTI Racing Team
529 Maciejewski Paweł 1994 Poznań
1064 Maciejewski PaweŁ 1973 Diamant ProSport
4135 Maciejewski To Masz 1976 Ejbry Team Poznań
1142 Maciejonek Anna 1978 Kostrzyn
2866 Maciuk Krzysztof 1989 ACTIVE LIFESTYLE
283 Macudzińska Magdalena 1991 Poznań
192 Macyszyn Daniel 1976 Night Runners Poznań
353 Maćkowiak Agnieszka 1977 www.logopedazduny.republika.pl
2853 MaĆkowiak Agnieszka 1977 www.logopedazduny.wex.pl
354 Maćkowiak Bartosz 1976 www.logopedazduny.republika.pl
2852 MaĆkowiak Bartosz 1976 www.logopedazduny.wex.pl
3164 Maćkowiak Grażyna 1981 Poznań
1519 Maćkowiak Krzysztof 1963 Maltańska Grupa Biegowa
2731 Maćkowiak Mateusz 1989 Macarti
3031 Maćkowiak Michał 1989 Grupa OLX Team
1414 Maćkowiak Paweł 1989 SKB Dzik Police
3413 Maćkowiak Renata 1987 Poznań
2152 Maćkowiak Valery 1954 KS KROTOSZ KROTOSZYN
2649 Maćkowiak Weronika 1991 Poznań
1534 Maćkowski Maciej 1986 UPS BYDGOSZCZ
1478 Maćkowski Paweł 1976 Poznań
3524 Madajczak Kacper 1993 Skąpe
621 Madajczak Krzysztof 1992 Jankowice
2214 Madej Agata 1987 Zgrupka Team
2742 Magdziak Zofia 1951 MSICS
4689 Maik Piotr 1978 SPRINT Dopiewo
493 Maj Waldemar 1978 100 BATALION ŁĄCZNOŚCI
5191 Majchrowski Kamil 1998 Błaszki
3175 Majchrowski Konrad 1998 Konin
3176 Majchrowski Sławomir 1971 Poznań
816 Majchrzak Angelika 1988 Poznań
4769 Majchrzak Beata 1975 Świerczewo Run
1716 Majchrzak Jacek 1980 Koscian TEAM
3620 Majchrzak Tomasz 1993 Poznan
1763 Majda-Konieczna Alicja 1987 Wenecja
3744 Majewska Maria 1988 Poznań
3584 Majewski Bartłomiej 1974 Rokietnica biega
3915 Majewski Krzysztof 1980 Run for IT
1432 Majewski Michał 1984 Spin Force Runners
2140 Majewski Patryk 1985 KW-04
4928 Majewski Radosław 1979 Night Runners
5311 Majewski Sebastian 1984 22kbpg
1418 Majka Jerzy 1972 Pirania Team
3818 Majłowska Irena 1953 Gorzów wlkp
3819 Majłowski Aleksander 1950 Gorzów wlkp
1225 Majorczyk Katarzyna 1982 Poznań
1227 Majorczyk Krzysztof 1984 Poznań
674 Majorek Krzysztof 1981 night runners
1220 Majorek Przemysław 1994 MIĘDZYCHÓD
4461 Majsnerska Alina 1973 Biegacze Juniora Runners Team
4114 Makarowski Paweł 1978 RUNtravelFUN
33 Makos Kamil 1981 Karkonosz Running Team
3887 Makowiecka Michalina 1998 Kaczory
3611 Makowska Karolina 1995 Poznan
1136 Makowski Janusz 1953 Night Runners
1203 Makowski Paweł 1988 Środa Wielkopolska
2234 Malach Przemysław 1977 STEPONE POZNAŃ
4697 Malczewska Mirka 1957 Bydgoszcz
638 Malec Artur 1979 Komorniki
2316 Malecki Karol 1981 Poznań
4127 Malendowicz Witold 1976 Gruszczyn
1353 Malewski Jan 1995 Poznań
2225 Malinowski Aleksander 1979 Poznań
987 Malinowski Bartek 1977 Poznań
1455 Malinowski Bartlomiej 1977 Poznan
4145 Malinowski Kamil 1993 PRO366
4277 Malinski Robert 1989 Robakowo
5068 Malis Andrzej 1971 Drużyna Szpiku
275 Malke Jakub 1985 CITYZEN_ / FitnessFanatics
268 Malke Lukasz 1980 Cityzen
4224 Malkiewicz Jacek 1969 Kościan Team
3883 Mallek Żaneta 1984 MJDOP
3438 Małachowska Beata 1979 Czas Apokalipsy
2652 Małaczyńska Anna 1958 Poznań
1411 Małaczyńska Magdalena 1984 Stowarzyszenie Leśny Wąż
1410 Małaczyński Mikołaj 1986 Stowarzyszenie Leśny Wąż
2651 Małaczyński Paweł 1958 Poznań
1042 Małecka Justyna 1993 DomData Run Team
2860 Małecki Marek 1975 BROWAR FORTUNA
4541 Małecki Piotr 1979 1979
1900 Małecki Sławomir 1971 KB MORASKO POZNAŃ
4041 Małysz Tadeusz 1959 KB Katorżnik Murowana Goślina
4061 Małyszczak Paweł 1973 PGB Sportowa Paczka
2639 Małyszka Katarzyna 1991 Poznań
5155 Mamys Robert 1975 gRUNwald team
2889 Mandziak Rafał 1979 Poznań
2194 Mania Katarzyna 1991 Poznań
121 Mankiewicz Łukasz 1982 Warszawa
4199 Mankiewicz Mateusz 1993 Gortatowo
2843 Mann Mariusz 1986 BBL Zduńska Wola
869 Manowska Alicja 1999 Poznań
868 Manowska Dagmara 1970 Poznań
1759 Mantaj Agnieszka 1979 Dąbrowski TEAM
3080 Manuszak Przemo 1983 Mocni Kleczew
3518 Mańczak Damian 1998 Poznań
5254 Mańka Otylia 1987 Ciastki.pz
5181 Mańkowska Adriana 1987 Rossbiegani
2548 Mańkowska Daria 1983 Chłodna TEAM
1635 Mańkowski Andrzej 1965 1965
1273 Mańkowski Krzysztof 1997 1997
2547 Mańkowski Marcin 1981 Chłodna TEAM
1189 Mańkowski Michał 1985 ORGANIC FITNESS TEAM
3555 Mańkowski Przemysław 1983 KOCIAŁKOWA GÓRKA
3668 Mańkowski Tomasz 1991 Witaszyce
4112 Marach Łukasz 1978 Poznań
2165 Marchewka Katarzyna 1979 Zielona Góra
1586 Marchlewicz Paulina 1975 Poznań
2287 Marchlewska Aneta 1978 OSP Śrem
2362 Marchlewski Adrian 1988 TKKF Łabędź Zbąszyń
2286 Marchlewski Maciej 1976 OSP Śrem
1024 Marchlewski Tomasz 1973 KB Gmina Czarnków
1793 Marchwicka Jolanta 1977 Lucky Luki
3501 Marchwicki Arkadiusz 1981 Świat Biegacza Fehlau Run Team
2988 Marciniak Aleksander 1983 KLAS SZPOT SWARZĘDZ
4767 Marciniak Damian 1988 Jedz i Trenuj
2987 Marciniak Jakub 1989 Koźmin Biega
3109 Marciniak Jarosław 1976 KS KROTOSZ KROTOSZYN
3918 Marciniak Joanna 1989 Poznań
1836 Marciniak Krzysztof 1972 Poznań
3912 Marciniak Kuba 1991 Poznań
3725 Marciniak Maciej 1973 Szreniawa
4515 Marciniak Maciej 1964 1964
1838 Marciniak Mariusz 1985 Phoenix Contact Wielkopolska
173 Marciniak Michał 1983 UKS CITYZEN_/BE3
1379 Marciniak Przemysław 1976 Team Pleszew
4865 Marciniak Robert 1977 Poznań
2199 Marcinkiewicz Filip 1983 Rakowo
2200 Marcinkiewicz Katarzyna 1983 Rakowo
2364 Marcinkiewicz Łukasz 1989 12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej
388 Marcinkowska Jadwiga 1970 Rozgarty
671 Marcinkowski Andrzej 1972 Kicin
2799 Marcinkowski Mateusz 1994 Oborniki
387 Marcinkowski Piotr 1968 Rozgarty
205 Marcinkowski Robert 1969 Night Runner Ostrów Wielkopolski
1902 Marcinkowski Wojciech 1992 Drużyna Szpiku
4169 Marcinowski Krzysztof 1977 RUN4FUN
810 Marcińczyk Damian 1993 Sudeckie Wycieczki Biegowe
835 Marcjanek Łukasz 1989 Lks Iskra Jaszkowa,
2678 Marczak Agnieszka 1976 Night Runners
4378 Marczak Joanna 1980 Komorniki
4379 Marczak Maciej 1979 MTB Parkowe Team
3321 Marczak Przemysław 1981 Running Team Milicz
4747 Marczyńska Marta Łucja 1988 Urząd Miasta Luboń
2215 Marek Artur 1973 KS KROTOSZ KROTOSZYN
616 Marek Daniel 1974 Cybina Team
2226 Marek Mariusz 1968 Byle do mety
1333 Markiewicz Aneta 1987 Wkurw_team
305 Markiewicz Mariusz 1975 Poznań
2429 Markowicz Ewa 1978 Iustitia Wlkp.
5216 Markowicz Łukasz 1994 Wosiek Team/ KU AZS UWr
5220 Markowicz Łukasz 1994 Wosiek Team/ KU AZS UWr
2618 Markowska Zofia 1987 beskidy
1385 Markowska-Gruszczyńska Hanna 1980 Gruchy dają Czadu
3142 Markowski Sebastian 1985 POWER BOMB
4093 Markulak Ella 1976 Żary
4094 Markulak Zbyszek 1973 Żary
620 Maroszczyk Mateusz 1993 Natural Born Runners
5146 MarszaŁ Mariusz 1982 Psychopata biegowy
3506 Marszałek Anna 1985 Poznan
2717 Martin Mateusz 1992 Dębno
742 Martyła Piotr 1982 Poznań
2058 Maruszewski Adam 1991 Poznań
4033 Marzec Aleksandra 1995 Poznań
2892 Marzec Sławomir 1986 Gola
418 Maserak Sebastian 1979 1979
2141 Masłowska-Bandosz Małgorzata 1983 Poznań
4167 Masłowski Radek 1975 Poznań
3189 Mastalerz Katarzyna 1996 Poznań
1178 Masztalerz Mateusz 1987 Jaraczewo biega
3907 Masztalerz Michał 1985 Jaraczewo
2733 Matacz Jarosław 1979 Biegaj z Dymkiem
4846 Matczak Justyna 1987 Drużyna Powiatu Kaliskiego
4162 Matczak Patryk 1998 Gorzów Wielkopolski
1852 Matczak Paweł 1968 Wataha łączy nas bieganie
2108 Matecki Jacek 1977 Komoras Konin
5272 Matecki Paweł 1966 Gowarzewo
4638 Mateńko Artur 1985 Lorenz Team Poznań
4052 Matern Andrzej 1973 PGB Sportowa Paczka
6 Matheka Benard Muinde 1988
2426 Matla-Fink Monika 1984 Morsy Ośno Lubuskie
21 Matner Paweł 1991 MATNER RUNNING TEAM
1843 Matula Emilia 1988 Wroniecki Klub Biegacza
602 Matusiak Jarek 1975 SOBIE BIEGAM
3110 Matusiak Przemek 1980 OLEJ RUNNING TEAM
738 Matuszak Sebastian 1984 Ostrów Wielkopolski
2882 Matuszczak Daniel 1988 Sieraków
4035 Matuszczak Przemysław 1981 Albeco team
1032 Matuszczak Wojciech 1981 Perschmann Running Team
3948 Matuszewska Joanna 1988 Dirty Sparrows
3631 Matuszewska Milena 1996 Poznań
2910 Matuszewski Adam 1985 Kalisz
1089 Matuszewski Konrad 1962 KM
1221 Matuszewski Mateusz 1980 Poznań
2839 Matyjasik Kasia 1980 Poznań
2290 Matyjasik Maciej 1974 VELOCITY POZNAŃ
5239 Matylewski Konrad 1993 flexlink
2555 Matylla Gracja-Maria 1992 Poznań
5003 Matysek Anna 1982 wilczyca14
3513 Matysek Ireneusz 1958 Samotny Wilk
5307 Matysiak Alicja 1978 Poznań
1685 Matysiak Damian 1986 VELUX
4999 Matysiak Daniel 1985 KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI
2327 Matysiak Dariusz 1961 5 Minut Dystansu
1271 Matysiak Karol 1974 OSH w biegu / DS
4089 Matysiak Rafał 1972 Sieraków
2240 Matysiak Tomasz 1973 Poznań
564 Matysik Wiktor 1996 Solec
3614 May Marcelina 1986 Poznań
4551 Mazak Romuald 1981 MAZAK Dream Team
3640 Mazur Agnieszka 1986 KolecTEAM Zbąszynek
1766 Mazur Andrzej 1982 Martombike
4099 Mazur Danuta 1969 Beiersdorf Sport Team
4156 Mazur Katarzyna 1980 UMLAUT
5261 Mazur Krzysztof 1964 MaratonyPolskie PL TEAM
1622 Mazur Łukasz 1982 KolecTeam
1876 Mazur Marcin 1988 KolecTeam Zbąszynek
1939 Mazur Robert 1990 Mieścisko
4965 Mazur-Łuczak Joanna 1978 Poznań
271 Mazurczak Joanna 1989 Wataha
4247 Mazurek Mieszko 1997 Poznań
1412 Mazurek Paweł 1968 Bytkowo Triathlon Team
3496 Mazurek Piotr 1998 Bytkowo Runners Team
3994 Mazurek Piotr 1983 Czmoń
2008 Mazurkiewicz Hanna 1971 Grodzisk Wlkp.
67 Mazurkiewicz Marcin 1978 Murowana Goślina
2122 Mączkowski Krzysztof 1970 BIEG NA RZECZ ZIEMI
2063 Mączyńska Agnieszka 1975 Poznań
2064 Mączyński Dominik 1975 Poznań
1055 Mączyński Radosław 1973 DomData Run Team
5327 Mądrawska Róża 1991 CZERWONAK BIEGA
3058 Mądry Marek 1979 Poznań
4236 Mądrzak Karolina 1979 POWIAT POZNAŃSKI
4908 Mądrzak Krystian 1987 Zbąszyń
3617 Mąkosa Anna 1992 Poznań
3488 Medejszo Mariusz 1975 nowosolska grupa biegowa
1146 Meduna Zbigniew 1973 Poznań
3622 Mejer Magdalena 1971 Dąbrowa
488 Mejer Paweł 1976 1976
2797 Mejziński Michał 1987 Swarzędz
4101 Meler Jakub 1987 JAM-POŻ Kruszwica
3868 Meler-Lewandowska Katarzyna 1981 KS Zryw Radziejów
1632 MeliŃski Wojciech 1957 Bractwo Biegaczy
729 Meller Łukasz 1978 WieloOsobowy Kub Sportowy
724 Meller Marcin 1980 MelFactoRunner
730 Meller Roman 1950 WieloOsobowy Kub Sportowy
370 Mendyka Łukasz 1986 KB Aktywni Środa Wlkp.
853 Menzel Zofia 1958 Ultra Diabły Lubrza
983 Merda Jakub 1988 Mocno w Prawo Team
2385 Merklinghaus-Kober Monika 1975 Speed Feet'16/ parkrun Kościan
2527 Mermela Agnieszka 1974 Swarzędz
2507 Mermela Maciej 1968 Swarzędz
3681 Mędrek Joanna 1967 Pietrzyk Running Team
2848 Mężyński Dariusz 1982 Night Runners Gniezno
5070 Miazek Tomasz 1987 Galopujące ślimaki :)
4436 Michalak Adrian 1976 Fred&Waloy
3446 Michalak Aleksandra 1990 Kostrzyn Nad Odrą
2793 Michalak Ania 1973 Ujście
2620 Michalak Dawid 1983 Niagara fitness klub
3593 Michalak Grzegorz 1997 Świat Biegacza Fehlau Run Team
4233 Michalak Hubert 1997 Niagara fitness klub
3305 Michalak Izabela 1979 HERNIK TEAM
4698 Michalak Jakub 1993 Beetter Sport Drink Team
2230 Michalak Marcin 1987 Hansa Flex
1297 Michalak Mariusz 1968 Suchy Las
1261 Michalak Michał 1965 Poznań
1585 Michalak Monika 1971 Joystick Team/ZielonaGóroZacznijBiegać
1892 Michalak Monika 1974 Kb Dębiec
3294 Michalak Piotr 1955 Poznań
961 Michalak SŁawek 1967 NIGHT RUNNERS
5166 Michalak Sylwia 1975 Poznań
3304 Michalak Tomasz 1978 HERNIK TEAM
4850 Michalak Wojtek 1965 Poznań
864 Michalik-Tomczak Hanna 1976 Malta Poznań / Smashing PĄpkins
316 Michalska Agnieszka 1980 Poznań
1059 Michalska Katarzyna 1992 Lwówek
3715 Michalska Marlena 1967 KOŚCIAN TEAM
2150 Michalska Olga 1987 Poznań
798 Michalska Wioleta 1984 Poznań
3522 Michalski Damian 1981 Grodzisk Wielkopolski
5262 Michalski Dariusz 1988 Biegacze Juniora - Runners Club
3714 Michalski Hieronim 1963 KOŚCIAN TEAM
3323 Michalski Łukasz 1983 Woodrun
3973 Michalski MichaŁ 1974 KONIN
315 Michalski Mikołaj 1977 Poznań
4032 Michalski Roman 1973 KB Carasco
2886 Michałek Marian 1971 Komorniki
2135 Michałków Michał 1986 Karkonosz Running Team
4680 Michałowski Daniel 1992 Dogoń Grodzisk Mazowiecki
528 Michałowski Henryk 1941 CityZen Poznań
876 Michałowski Jakub 1980 Michałki Team
448 Michałowski Michał 1991 PRAWIE RYSY
3984 Michałowski Mirosław 1985 Poznań
2862 Michałowski Piotr 1985 Rogalinek
526 Michałowski Tomasz 1979 Świebodzin
2075 MichaŚ Gerard 1976 Ostrów Wlkp
956 Michna Bartosz 1989 Poznań
962 Michna Marcin 1989 Poznań
3001 Michniewska Edyta 1985 Pietrzyk Running Team
4951 Michniewski Błażej 1983 Szymanów
4281 Michta Igor 1989 Poznań
3958 Micker Maciej 1974 Szpital św. Wojciecha
3740 Miedziarek Mirosław 1983 Night Runners
593 Mielcarek Adrian 1991 Minionki Dachsera
2918 Mielcarek Anna 1983 No Excuses Team
2420 Mielcarek Bartlomiej 1979 Wroclaw
1888 Mielcarek Paulina 1986 Hedgehog Runners Team
3811 Mielcarzewicz Mariusz 1981 VELOCITY
2722 Mielczarek Joanna 1982 Poznań
12 Mielewczyk Piotr 1990 Warszawskie Sankt Moritz
3384 Mielke Jakub 1990 Sieraków
3021 Mielniczuk Mirosław 1975 Warszawa
2546 Mielnik Łukasz 1977 Kielce
4809 Mieloch Artur 1983 MielPol TEAM
509 Mieloszyk Wojtek 1983 Poznań
918 Mierkiewicz Michał 1987 Środa Wlkp.
1591 Mierzejewski Bartosz 1983 CTS
4835 Mierzejewski Krzysztof 1987 Lipno
2373 Mieszkowska Lidka 1963 Zmęczeni już przed biegiem
2372 Mieszkowski PrzemysŁaw 1963 Zmęczeni już przed biegiem
3848 Mietlicki Robert 1975 Witkowo Biega
4275 Miezianko Marek 1986 Klub Aktywnych Parkrun Skórzec
677 Miętek Krzysztof 1984 Złotów
3946 MigdaŁ Jan 1959 TKKF ZBĄSZYŃ ŁABĘDŻ
829 Migdałek Łukasz 1995 Poznań
4481 Migdałek Piotr 1986 Granowo
71 Mika Józef 1960 Brylant Kórnik
3997 Mikłasz Dariusz 1967 Borne Sulinowo
501 Mikłasz-Zakrzewska Aleksandra 1990 Biegiemdokuchni
4341 Mikolajczyk Marcin 1988 Przespolew Pański
3254 Mikołajczak Adrian 1990 Strzelno
429 Mikołajczak Anna 1983 Poznan
128 Mikołajczak Damian 1991 Gądki
888 Mikołajczak Wiesław 1968 Wronki
2760 MikoŁajczak Wiktor 1979 Scania
1330 Mikołajczyk Damian 1994 KB Geotermia Uniejów
5238 Mikołajczyk Krzysztof 1977 flexlink
4796 Mikołajewski Dawid 1995 Kalisz
4652 Mikoś Łukasz 1994 Lorenz Team Poznań
3352 Mikulska Edyta 1980 Pro366
3427 Mikułan Mikołaj 1987 ZWOLI TEAM
4529 Mikusek Marzena 1994 Nowy Dwór Mazowiecki
3996 Mikuś Marcin 1986 Eaton Running Team
1569 Milanowski Marek 1976 Potasze
2784 Milcarek Łukasz 1986 Krotoszyn
3687 Miler Dariusz 1988 Poznań
1784 Miler Joanna 1978 Karkonosz Running Team
2197 Milik Marcin 1977 EPO
658 Milkamanowicz Marek 1976 Zalasewo
1951 Milne Szymon 1995 Puszczykowo
766 Miłaszewska Marta 1980 Poznań
5213 Miłek Arkadiusz 1974 Poznań
1507 Miłosz Izabela 1987 Husaria Race Team
4686 Mincewicz Piotr 1982 Fitness Puls Wałcz
1234 Minge Katarzyna 1978 Poznan
225 Miozga Artur 1976 suchylana
226 Miozga Joanna 1978 suchylana
5095 Mirka Rafał 1977 Poznań
2648 Mis Roman 1953 DRUŻYNA SZPIKU
3409 Misiak Anna 1988 Team ZabieganeDni
4860 Misiek Paulina 1982 Ciastki.pz
1756 Misiorny Michał 1962 HANSA-FLEX
3247 Miska Mateusz 1993 Poznań
685 Misterska Katarzyna 1974 Hernik Team
3351 Misterski Wikor 2001 Hernik Team
1807 Mistur Szymon 1983 Przybyszewo
3916 Misun Mariola 1958 AMS
3913 Misun-Nowak Katarzyna 1980 AMS triathlon
979 Miszta Agata 1984 Zbąszyń
969 Miszta Karol 1985 KolecTeam
978 Miszta Marcin 1981 KolecTeam
981 Miszta Milena 1992 KolecTeam
1472 Miśkiewicz Jarosław 1959 Poznań
1005 MiŚkowski Mateusz 1991 ZWYROLINDOR TEAM
4292 Mituta Jacek 1978 KB Gmina Czarnków
2378 Mizera Mateusz 1988 Czerlejno
1111 Mlącki Alan 1992 Team Kopeć
1260 Mleczak Artur 1973 KGB GRZMOT KOMORNIKI
3696 Młodawski Rafał 1977 Klub Polska Biega
2107 Młodzieniak Robert 1979 KKM KONIN
1960 MŁynarczyk Jakub 1993 MarcinŚwiercTEAM
2134 Młynikowski Marek 1975 Młynki
3698 Mnich Marcin 1984 Poznań
1082 Mocek Marek 1998 Danflor Team
4766 Modrzejewski Tomasz 1979 Rakownia
2973 Modrzyńska Katarzyna 1983 Krotoszyn
2974 Modrzyński Jacek 1983 Krotoszyn
4190 Mojs Grzegorz 1966 Przeźmierowo
2591 Mokrzycki Bartłomiej 1987 Poznań
772 Molak Dawid 1981 Poznań
2432 Molicki Daniel 1975 BOCZNIAKARNIA.PL
4975 Molska Maria 1981 Komorniki
1060 Molski Radosław 1991 DomData Run Team
2977 Mondry Waldemar 1965 Bydgoszcz
1958 Morawski Filip 1974 MarcinSwiercTeam
4728 Morawski Robert 1978 Drumet W Ruchu
5175 Mordalski Jacek 1999 Wieluń Biega
2274 Moręgiel Paweł 1988 Poznań
5177 Morka Anita 1979 Oborniki
1504 Morkowski Łukasz 1976 Biskupice
1067 Moskwa Krzysztof 1957 tak se pomykam !
4385 Moskwa Marta 1994 Leszno
5251 Moszczyński Łukasz 1985 flexlink
3226 Moszka Adrian 1998 Wolsztyn
4670 Mościcki Mateusz 1989 Grupa Biegowa Runners Club pl.
3195 Motycka Marta 1982 Poznań
4342 Motylewska Marta 1991 Płock
4130 Mozal Maciej 1990 BANDA ŁYSEGO
1125 Mroczkiewicz Przemysław 1987 Lwówek
3923 Mroczkowska Magdalena 1978 Suchy Las
4176 Mroczkowska Marika 1987 Krotoszyn
5313