Lista startowa

Biegi Dzieci Podczas 15 Biegu Recordowa Dziesiątka

Poznań 10.03.2019



Liczba zgłoszonych zawodników: 300


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamczewska Bianka 2008 UKS Dąb Suchy Las 500m.
2. Aleksandrowicz Piotr 2011 Szkoła podstawowa 71 250m.
3. Andrzejewski Janek 2010 Cogito 250m.
4. Banaszkiewicz Jan 2010 Robakowo 250m.
5. Baranowska Barbara 2010 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia 250m.
6. Baranowski Adam 2005 Społeczna Czwórka 1000m.
7. Berliński Antoni 2011 Altkom Poznań 250m.
8. Berliński Franciszek 2006 Altkom Poznań 750m.
9. Berłowska Maria 2015 Albeco Team 100m.
10. Berłowski Wojciech 2013 Albeco Team 100m.
11. Bielawa Joanna 2005 SP Opalenica 1000m.
12. Bielecka Magdalena 2007 SP 1 Komorniki 750m.
13. Bochenek Kacper 2009 Poznań 500m.
14. Bochenek Marcin 2012 Poznań 100m.
15. Bojewska Inga 2009 SP Nochowo/MOS Śrem 500m.
16. Borowczak Jakub 2007 SP Opalenica 750m.
17. Bozek Kacper 2010 LPFA Junikowo 250m.
18. Brzoskowska Maja 2005 Sp 66 1000m.
19. Brzoskowski Jan 2007 Sp 66 750m.
20. Chadyniak Oliwia 2010 Szkoła podstawowa nr 62 250m.
21. Chłodnicki Jędrzej 2010 Poznańska 13 250m.
22. Cupa Amelia 2008 Poznań SP 51 500m.
23. Cybal Zosia 2011 Jerzykowo 250m.
24. Czapracki Antoni 2015 Przedszkole Motylarnia 100m.
25. Czapracki Bartosz 2013 Przedszkole Motylarnia 100m.
26. Demczar Aleksander 2009 SP3 Trzcianka 500m.
27. Dłużyński Filip 2012 Przedszkole Samorządowe Akademia Pana Kleksa w Osiecznej 100m.
28. Doberstein Kacper 2008 bogdanowo 500m.
29. Domań Jakub 2004 Kiekrz 1000m.
30. Domań Zuzanna 2010 Kiekrz 250m.
31. Dorożała Franciszek 2009 Szkoła Podstawowa nr 15 Poznań 500m.
32. Dorożała Jan 2013 Przedszkole Kraina Elmo Suchy Las 100m.
33. Duda Nikodem 2013 Swarzędz 100m.
34. Dykiert Dawid 2016 Poznań 100m.
35. Dzwonkowski Mateusz 2005 SP Opalenica 1000m.
36. Fleischer Cyprian 2011 Zbąszyń 250m.
37. Fleischer Krystian 2014 ZBĄSZYŃ 100m.
38. Frankowski Robert 2011 Szkoła podstawowa w Czapurach 250m.
39. Gadomski Filip 2010 Zespół Szkół w Krośnie 250m.
40. Gawęcka Małgorzata 2008 Zespół Szkół w Luboniu 500m.
41. Gąbka Roksana 2011 Międzychód 250m.
42. Gendera Agata 2009 Koszkowo 500m.
43. Gierszewska Hanna 2012 szkoła podstawowa 303 100m.
44. Gierszewski Jan 2010 szkoła podstawowa 303 250m.
45. Gierszewski Jeremi 2012 UKS SPRINT PRZEŹMIEROWO 100m.
46. Gierszewski Marcel 2007 UKS SPRINT PRZEŹMIEROWO 750m.
47. Glamowska Liliana 2010 SP6 Poznań 250m.
48. Godurkiewicz Maksymilian 2009 S.P.3 Mogilno 500m.
49. Górczyński Adam 2007 Sp Nochowo MOS Śrem 750m.
50. Górczyński Kacper 2010 Sp Nochowo MOS Śrem 250m.
51. Grabiak Bartek 2012 Bąki 100m.
52. Grzęda Eryk 2011 poznań 250m.
53. Grzęda Zuzanna 2008 poznań 500m.
54. Heland Grzegorz 2006 GDAŃSK 750m.
55. Henc Kacper 2006 Sp 46 750m.
56. Hermański Szymon 2008 Sp7 500m.
57. Jagodzik Marysia 2013 Leszno 100m.
58. Jakrzewska Zuzanna 2014 Altkom Poznań 100m.
59. Jakrzewski Szymon 2014 Altkom Poznań 100m.
60. Jakubowski Antoni 2008 SP Opalenica 500m.
61. Jakubowski Antoni 2008 SP Opalenica 500m.
62. Jakuszewska Amelia 2012 Poznań 100m.
63. Jarmuła Franciszek 2014 Luboń 100m.
64. Jarosz Jan Mateusz 2008 Łejery 500m.
65. Jarosz Maria Marika 2008 Łejery 500m.
66. Jaskulska Gabriela 2009 Szkoła Podstawowa nr 6 Śrem 500m.
67. Jeger Liwia 2009 Akademia Lekkoatletyczne Marcina Urbasia 500m.
68. Jeger Olga 2011 Akademia Lekkoatletyczne Marcina Urbasia 250m.
69. Jodko Borys 2013 Jodko Brothers Running Team 100m.
70. Jodko Maja 2010 Batorowo 250m.
71. Jodko Matylda 2009 Jodko Brothers Running Team 500m.
72. Kaczmarek Jakub 2004 AZS AWF Poznań Triathlon 1000m.
73. Kaczmarek Julia 2011 SP Obrzycko 250m.
74. Kaczmarek Oskar 2008 SP Opalenica 500m.
75. Kaczmarek Paweł 2007 SP Obrzycko 750m.
76. Kaczmarek Przemysław 2009 AZS AWF Poznań Triathlon 500m.
77. Kaczmarek Szymon 2009 SP Obrzycko 500m.
78. Kaletka Wiktoria 2009 Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew 500m.
79. Kasperska Wiktoria 2005 SP 21 Poznań 1000m.
80. Kaźmierczak Artur 2009 Poznań 500m.
81. Kądzielak Dominik 2008 Drużyna Szpiku 500m.
82. Kąsowski Marek 2012 P6 100m.
83. Khulage Agnes 2011 Paul-Lincke Schule 250m.
84. Khulage Jakub 2014 Berlin 100m.
85. Khulage Maciej 2009 Paul Lnncke Schule 500m.
86. KiciŃska Anna 2011 SP 6 POZNAŃ 250m.
87. KiciŃska Natalia 2013 PRZEDSZKOLE NR. 150 POZNAŃ 100m.
88. Kiwertz Krzyś 2010 SSP nr 29 w Poznaniu 250m.
89. Kleszcz Julia 2008 SP Opalenica 500m.
90. Kołacka Michalina 2009 Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia 500m.
91. Kołacki Aleksander 2014 Koziegłowy 100m.
92. Konieczna Zuzanna 2007 SP 34 750m.
93. Konieczny Kacper 2006 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia 750m.
94. Konopska Marta 2005 SP Opalenica 1000m.
95. Kostrzewska Zuzanna 2009 SP2 500m.
96. Kostrzewski Kuba 2013 Luboń 100m.
97. Kościańska Dominika 2013 Kościan 100m.
98. Kowalewski Jakub 2011 Olimpia Poznań 250m.
99. Kozłowska Maja 2008 Night Runners Września 500m.
100. Kozłowska Martyna 2012 Night Runners Września 100m.
101. Kozłowska Oliwia 2008 Podstawowa nr.3 w Luboniu im.T.Kutrzeby 500m.
102. Kozłowska Pola 2014 Poznań 100m.
103. Krakowska Wiktoria 2008 sp.51 Poznań 500m.
104. Krakowski Franek 2012 Przedszkole nr.53 Poznań 100m.
105. Kroma Arkadiusz 2007 SP Opalenica 750m.
106. Kroma Grzegorz 2009 SP Opalenica 500m.
107. Krupecka Marcelina 2011 SP2 Zalasewo 250m.
108. Kruszniewicz Paweł 2014 Rokietnica 100m.
109. Kuc Antoni 2011 Juwenia Puszczykowo 250m.
110. Kuleczka Marta 2005 SP Opalenica 1000m.
111. Kułek Aleksandra 2008 ChampionMan Team 500m.
112. Kwiatek Franek 2012 Poznań 100m.
113. Kwiatkowski Jakub 2010 Orlik 250m.
114. Lasak Paweł 2007 HERNIK TEAM / SP 20 750m.
115. Lehwark Wojciech 2012 Drużyna Szpiku 100m.
116. Lewandowska Ines 2015 Gorzów Wlkp. 100m.
117. Lewandowski Gabriel 2009 ALKS AJP Gorzów Wielkopolski 500m.
118. Lis Bartosz 2010 Gościejewo 250m.
119. Lis Szymon 2009 SP35 Poznań 500m.
120. Lisek Oskar 2010 TEAM BEROTU 250m.
121. Litke Olga 2008 OJO TEAM 500m.
122. Lizik Aleksander 2012 SP Kleszczewo 100m.
123. Lizik Jakub 2008 SP Kleszczewo 500m.
124. Loliga Nikodem 2010 SP Opalenica 250m.
125. Lulek Hanna 2015 Poznań 100m.
126. Lulek Zuzanna 2013 Poznań 100m.
127. Łagowski Piotr 2008 Night Runners 500m.
128. Łukasik Staszek 2012 Poznań 100m.
129. Łukasik Zosia 2009 Poznań 500m.
130. Łyduch Kacper 2012 Września 100m.
131. Łyduch Tymon 2013 Grodzisk Wielkopolski 100m.
132. łyszyk Lena 2008 Społeczna Jedynka 500m.
133. łyszyk Leon 2011 Poznań 250m.
134. Maciejewska Marianna 2007 TULCE 750m.
135. Majewska Zofia 2010 Night Runners / SP6 Poznań 250m.
136. Majewski Marcel 2011 Poznań 250m.
137. Malinowska Wiktoria 2009 Poznań 500m.
138. Malinowska Zuzanna 2015 Poznań 100m.
139. Maniecka Marta 2009 SP Opalenica 500m.
140. Marach Maria 2012 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia 100m.
141. Marach Mateusz 2009 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia 500m.
142. Marchlewska Lena 2015 Strzyżewo 100m.
143. Marchlewski Sebastian 2011 Strzyżewo 250m.
144. Marcinkiewicz Adela 2016 Rakowo 100m.
145. Marcinkiewicz Liliana 2015 Rakowo 100m.
146. Marcinkiewicz Zoja 2013 Rakowo 100m.
147. Marcinkowski Franciszek 2005 SP Opalenica 1000m.
148. Marczak Kaja 2009 SP Komorniki 500m.
149. Marczyński Kacper 2009 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew 500m.
150. Masłowska Lena 2010 ISoP Poznań 250m.
151. Matuszak Agata 2012 GOS Koźmin Wlkp 100m.
152. Matuszak Katarzyna 2008 Kobylnica 500m.
153. Matuszak Piotr 2004 Borek Wlkp 1000m.
154. Matuszek Marcin 2009 Pawłowice 500m.
155. Matuszek Szymon 2012 Pawłowice 100m.
156. Matysiak Kuba 2008 Poznań 500m.
157. Mendel Amelia 2015 Poznań 100m.
158. Michalak Julia 2009 Szkoła Podstawowa w Jeziorkach 500m.
159. Michałowska Barbara 2015 Ogrody Montessorii 100m.
160. Michałowska Helena 2011 International School of Poznań 250m.
161. Michałowska Jadwiga 2013 International School of Poznań 100m.
162. Michałowska Julia 2012 Szkoła Podstawowa w Rogalinku 100m.
163. Michałowski Marcel 2014 Publiczne Przedszkole "Słoneczko" w Rogalinku 100m.
164. Michałowski Stanisław 2005 Poznań 1000m.
165. Mielcarz Mikołaj 2011 Szkoła Podstawowa nr 3 w Koźminie Wlkp. 250m.
166. Mierkiewicz Urszula 2016 Środa Wielkopolska 100m.
167. Mika Julia 2009 - 500m.
168. Mikołajczyk Franciszek 2008 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia 500m.
169. Mikulski Franek 2010 Poznań 250m.
170. Mikulski Stanisław 2014 Poznań 100m.
171. Mizera Jakub 2004 Kostrzyn Wlkp. 1000m.
172. Mułkowski Franciszek 2010 SP Opalenica 250m.
173. Nadobnik Bartek 2005 Orlik Kaźmierz 1000m.
174. Nowak Julia 2009 Unia Swarzędz 500m.
175. Nowicki Kacper 2008 SP Opalenica 500m.
176. Nowicki Nikodem 2009 SP Opalenica 500m.
177. Okoniewski Adrian 2010 SP Opalenica 250m.
178. Oliwecki Adam 2008 NOWY KRZYMÓW 33 500m.
179. Olkowska Aleksandra 2008 SP Białe Błota 500m.
180. Olkowski Jakub 2008 SP Białe Błota 500m.
181. Ostoj Samanta 2011 SP3 Koźmin Wlkp. / MKL Jarocin 250m.
182. Ostrowski Wojtek 2012 makieta.net 100m.
183. Owczarzak Baltazar 2011 SP nr 15 250m.
184. Owczarzak Konstanty 2014 Przedszkole nr 148 100m.
185. Paikert Juliusz 2013 przedszkole Baśniowy Dom 100m.
186. Pajchrowska Lena 2009 SP Opalenica 500m.
187. Panas Jasiu 2012 Poznan 100m.
188. Parysek Zofia 2007 Szkoła podstawowa w Paczkowie 750m.
189. Pawlak Łucja 2010 SP14 250m.
190. Pawlicka Antonina 2010 Gorzów Wielkopolski 250m.
191. Pawłowski Jeremi 2015 Po zdrowie z Julitą 100m.
192. Pawłowski Marcel 2006 SP Zbąszyń 750m.
193. Perz Zosia 2010 SP Zakonu Pijarów w Poznaniu 250m.
194. Piechocki Patryk 2011 SP Sióstr Urszulanek 250m.
195. Piechocki Piotr 2005 SP Skrzydła 1000m.
196. Piśmienny Wojciech 2016 Wojtek Team 100m.
197. Polarok Iga 2014 Poznań 100m.
198. Polarok Julia 2009 SP 74 500m.
199. Polarok Patryk 2012 Poznań 100m.
200. Polus Maja 2008 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW 500m.
201. Pozdrowicz Mikołaj 2007 SP Cogito 750m.
202. Pozdrowicz Miłosz 2009 SP Cogito 500m.
203. Prus Bartosz 2008 Night Runners Wrzesnia 500m.
204. Prus Mikolaj 2009 Night Runners Wrzesnia 500m.
205. Prus Patrycja 2006 Night Runners Wrzesnia 750m.
206. Pruszkowska Lena 2011 Zalasewo 250m.
207. Przybylak Franciszek 2015 Objezierze 100m.
208. Przygocka Antonina 2010 SP 78 250m.
209. Przygocki Leon 2012 SP 78 100m.
210. Pudliszewski Ignacy 2007 SZYMANOWSKI TEAM/KOŚCIAN TEAM 750m.
211. Ranecki Alex 2009 SP Opalenica 500m.
212. Rejmoniak Zosia 2012 Wągrowiec 100m.
213. Rogacki Stanislaw 2013 Poznań 100m.
214. Roszak Martyna 2010 Komorniki 250m.
215. Rowley Sebastian 2011 SP 62 w Poznaniu 250m.
216. Rozek Olga 2005 MOS Śrem 1000m.
217. Różańska Lea 2009 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew 500m.
218. Różańska Nina 2011 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew 250m.
219. Rybarczyk Wojtek 2014 Plewiska 100m.
220. Rybarczyk Zosia 2009 AZS Awf Synchro Poznań 500m.
221. Rybicka Natasza 2010 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia 250m.
222. Rzempołuch Bartosz 2008 Słodków Team 500m.
223. Serafin Norbert 2007 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia 750m.
224. Siebert Igor 2009 KB Maniac Poznań 500m.
225. Siebert Nina 2011 KB Maniac Poznań 250m.
226. Siemiaszko Gabriel 2011 Poznań 250m.
227. Siepielski Filip 2009 SP 19 Poznań 500m.
228. Siepielski Paweł 2011 SP 19 Poznań 250m.
229. Sikora Klara 2012 Przedszkole Smocze Wzgórze Murowana Goślina 100m.
230. Skowroński Aleks 2012 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia 100m.
231. Skrzypczak Monika 2011 SP 18 Poznań 250m.
232. Skrzypczak Weronika 2007 SP 18 Poznań 750m.
233. Słotnicka Zuzanna 2013 Szamotuły 100m.
234. Słotnicki Antoni 2011 Szamotuły 250m.
235. Smurawa Franciszek 2008 Szkoła Podstawowa w Krośnie 500m.
236. Snela Kinga 2007 MUKS SZOK BOJANOWO 750m.
237. Sobiech Mateusz 2011 SP Pobiedziska 250m.
238. Sowa Aleksander 2007 Dwujęzyczna Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa w Poznaniu 750m.
239. Sowa Maksymilian 2010 Dwukęzyczna Polsko - Angielska Szkoła Podstawowa w Poznaniu 250m.
240. Sroka Anna 2012 Przedszkole nr 175 w Poznaniu 100m.
241. Sroka Jakub 2010 Szkoła Podstawowa nr 65 w Poznaniu 250m.
242. Stachecka Oliwia 2009 Sp 3 Swarzędz 500m.
243. Stachecki Patryk 2009 Sp 3 Swarzędz 500m.
244. Stachowski Jakub 2012 Poznań 100m.
245. Stefanowicz Gabrysia 2009 Stefanowicz Team 500m.
246. Stefanowicz Monika 2011 Stefanowicz Team 250m.
247. Stęsik Maksymilian 2016 Dąbrowa 100m.
248. Stęsik Mikołaj 2011 KORONA ZAKRZEWO 250m.
249. Stolarz Jan 2010 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia 250m.
250. Strójwąs Łucja 2011 SP nr 2 Suchy Las 250m.
251. Sypniewska Justyna 2013 Przedszkole Świerszczykowe Nutki 100m.
252. Szłapka Faustyna 2007 Sp Nochowo 750m.
253. Szłapka Tymek 2009 Sp Nochowo 500m.
254. Sztukowski Filip 2011 Poznań 250m.
255. Szuda Kacper 2010 SP2 Plewiska 250m.
256. Szymańska Ula 2015 Przedszkole nr 42 "Kwiaty Polskie" 100m.
257. Szymańska Weronika 2008 Sp 25 w Poznaniu 500m.
258. Szymczak Adam 2008 SP NR 1 W CZARNKOWIE 500m.
259. Szymczak Staś 2010 SP89 Poznań 250m.
260. Szymczak Wojtek 2008 SP89 Poznań 500m.
261. Talarek Antoni 2013 Oborniki 100m.
262. Targosz Igor 2008 Opalenica 500m.
263. Tomaszewska Jessica 2011 Sp. 51 poznań 250m.
264. Tomaszewska Luiza 2008 Sp nr 51 poznań 500m.
265. Tomaszewski Kasjan 2016 Poznań 100m.
266. Tomiak Stefan 2010 Komorniki 250m.
267. Tomiak Zofia 2012 Komorniki 100m.
268. Tonak Szymon 2009 Szkoła Podstawowa nr 20 500m.
269. Torz Agata 2008 SP51 500m.
270. Torz Amelia 2012 Twórcze Misie 100m.
271. Trzebiatowska Alicja 2011 SP60 250m.
272. Trzebiatowski Wiktor 2010 SP60 250m.
273. Trzeciak Melania 2014 Poznań 100m.
274. Tyczyńska Amelia 2007 SP7 Achilles Leszno 750m.
275. Uciński Mateusz 2007 ZSP Objezierze 750m.
276. Wachowiak Aleksander 2013 Plewiska 100m.
277. Walczak Hubert 2011 SP nr 72 250m.
278. Walentynowicz Lena 2009 Pruszcz Gdański 500m.
279. Walkowiak Stanisław 2004 SP 61 Poznań 1000m.
280. Waloszczyk Basia 2013 Poznań 100m.
281. Waloszczyk Tomek 2010 Poznań 250m.
282. Wargacki Tymon 2010 Komorniki 250m.
283. Witczak Adam 2015 Przedszkole nr 121 w Poznaniu 100m.
284. Witczak Julia 2008 SP nr2 w Gostyniu 500m.
285. Witczak Matylda 2011 SP nr2 w Gostyniu 250m.
286. Witczak Natalia 2010 Szkoła Podstawowa nr 1 250m.
287. Wojtera Zuzanna 2006 POZNAŃ SP NR 17 750m.
288. Wojtkowiak Gosia 2015 Szybkie Ślimaki 100m.
289. Wolak Antonina 2011 Szkoła Podstawowa nr 1 w Poznaniu 250m.
290. Woźniak Wojciech 2016 Krosno 100m.
291. Zagórska Emilia 2012 Poznań 100m.
292. Zaremba Oliwia 2007 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW 750m.
293. Zaród bartłomiej 2010 KB Morasko 250m.
294. Zaród Zuzanna 2012 KB Morasko 100m.
295. Zawadzka Tamara 2008 SP Helenów-Święciec 500m.
296. Ziarkiewicz Hanna 2006 AZS 750m.
297. Zielonka Daria 2008 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Wielkopolskiej Brygady Kawalerii w Poznaniu 500m.
298. Ziojła Bianka 2015 Biegam Bo Lubię:) 100m.
299. Żuk Aleksander 2014 Przedszkole 119 im. Lecha 100m.
300. Żuk Hanna 2010 SP 14 / Akademia Urbasia 250m.