Lista startowa

SAMSUNG River Triathlon Series

05.06.2022 - SAMSUNG River Triathlon Gorzów Wielkopolski - 1/4 IM



Liczba zgłoszonych zawodników: 129


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Androniak Edyta 1982 Witnica
2. Andruszków Marek 1986 KM PSP Gorzów Wielkopolski
3. Antkowiak Łukasz 1993 CZBW
4. Augustowska Izabela 1976 KB Geotermia Uniejów
5. Bańka Bartłomiej 1994 Poznań
6. Bartkowski Radosław 1982 MBC Team
7. Bechta Adam 1996 Warta Gorzów
8. Bem Michał 1979 BemKiSport
9. Błażejczyk Zbigniew 1972 Gorzów Wlkp.
10. Bober Dariusz 1976 DĘBNO
11. Bobik Rafał 1984 RAF-BUD Rafał Bobik
12. Boracki Marcin 1980 Thule Team
13. Broż Krzysztof 1976 TRI for ME / www.projektowakb.pl
14. Cheba Krzysztof 1974 KŁODAWA
15. Chomont Magdalena 1978 Kuźnia Triathlonu
16. Czaja Kamil 1983 Swim2tri
17. Delijewska Ewa 1982 Gorzow Wielkopolski
18. Dubiński Krzysztof 1996 ŁAWKA TEAM
19. Duchnowski Radża 1975 MKS PUSZKIN
20. Dunal Mateusz 1986 Gorzów Wielkopolski
21. Dzitkowski Witold 1985 Innvigo
22. Gajownik Przemysław 1984 Warszawski Deszcz
23. Gasperowicz Karol 1999 Gorzów wielkpolski
24. Gerek Dariusz 1968 Puszkin Biega
25. Goc-Kozakiewicz Marta 1975 4TriTeam/Kwidzyn Biega
26. Golon Paweł 1979 Samsung Mold Shop
27. Gołdyn Adrian 1996 WKS ZAWISZA
28. Gręda Bartosz 1988 Jednoosobowy klub sportowy ;)
29. Gudaniec Dorota 1960 Triathlon Koszalin
30. Gudaniec Radek 1963 Triathlon Koszalin
31. Gwardiak Bartłomiej 1992 Goleniów
32. Gwiaździński Jakub 1985 Szczecin
33. Hawrot Sylwester 1968 Rozbiegany Goleniów
34. Herjan Rafał 1989 Szamotuły
35. Imianowski Eryk 2001 Sieraków
36. Imianowski Konrad 2000 Sieraków
37. Jaszkul Wojciech 1988 Gorzów Wielkopolski
38. Jezierski Marcin 1976 Gorzów Wielkopoolski
39. Kaczmarczyk Marcin 1985 Gorzów Wlkp.
40. Kaczmarek Sławomir 1987 CompleXsports
41. Karkuciński Piotr 1974 Maruderzy Anti Racing Team
42. Kędzierski Krzysztof 1965 TEAM UNITY LINE
43. Klincewicz Adrian 1997 Dach-system GrupaGezet Ironman Szczecin
44. Kobus Bartek 1980 SZAJSS MASTERS
45. Kolej Monika 1976 Dzikie Dziki Gorzów
46. Kołosowski Kamil 1988 200 Procent Tętna Triathlon
47. Korczyc Grzegorz 1982 GORZOWSKA SIŁA/FAJNI ROWERZYSCI TEAM
48. Kość Michał 1999 Gorzów Wielkopolski
49. Kozakiewicz Ireneusz 1978 4Tri Team
50. Kryczało Maciej 1978 Wietrzna TRI
51. Krześniak Łukasz 1983 Gorzów Wlkp.
52. Kucharski Piotr 1969 Amator - niezrzeszony, czyli wszystko mogę... nic nie muszę...!
53. Kukorowski Grzegorz 1975 Morsy Ośno Lubuskie
54. Kuliński Piotr 1990 iron fighters
55. Kuraszkiewicz Dawid 1991 parkrun Gorzów
56. Łapawa Dariusz 1983 Mocni w gębie
57. Łech Andrzej 1982 Pamiątkowo
58. Malinowski Mariusz 1976 TELEMOND-HOLDING
59. Małozięć Mateusz 1986 OLO-MED
60. Marciniak Krzysztof 1981 Dzikie Dziki Gorzów
61. Markowski Paweł 1975 mtb4fun
62. Marnysz Michał 1989 kostrzyn nad odrą
63. Marzec Karolina 1979 DZIKIE DZIKI GORZÓW
64. Matykiewicz Grzegorz 1986 Fajni Rowerzyści TEAM
65. Michniewicz Maciej 1976 Gorzów Wlkp.
66. Mielczarek Krystian 1987 Trigym Szczecin
67. Mikołajczyk Łukasz 1981 Wietrzna TRI
68. mrozik Mariusz 1978 Szczecinek
69. Muchowicz Paweł 1974 Poznań
70. Nagalewski Bartłomiej 1976 NAGA-MET
71. Napieralski Krzysztof 1982 DZIKIE DZIKI GORZÓW
72. Nowicki Marcin 1980 Go2Tri
73. Nowicki Marcin 1978 GVT
74. Nowicki Michał 1983 Grupa SKG
75. Oczkowski Wojciech 1992 TM Iron Team
76. Olechnowicz-Bartkowska Hanna 1979 MBC Team
77. Olejniczak Robert 1978 OLO MED
78. Ostrouch Tymon 1987 parkrun
79. Palmowski Maciej 1970 Łódź
80. Parszewski Remigiusz 1983 KP PSP Strzelce Kraj.
81. Pastuszka Mariusz 1987 Gorzów Wielkopolski
82. Peterek Anna 1990 MARTOMBIKE/UNIT TEAM
83. Piatek Dawid 1998 Gorzow
84. Piatek Robert 1975 Gorzow
85. Pieciul Jacek 1979 dzikie dzikmi gorzow
86. Polichnowski PaweŁ 1984 TriPoli
87. Powalacz Przemysław 1975 Geberit Team
88. Pracuk Krzysztof 1970 Gorzów Wielkopolski
89. Pronin Tomasz 1977 Geberit Team
90. Przybylski Maciej 1969 Kostrzyn nad Odrą
91. Rak Dariusz 1977 TymTriTeam
92. Rakoczy Bartosz 1989 66-400
93. Ratajczak Joanna 1979 TRI for ME
94. Sałatka Tomasz 1975 ZKS Drzonków
95. Schatz Thomas 1965 Meichow
96. Sikorski Wiktor 1981 TRI Stroszki
97. Skalecki Przemyslaw 1983 Gorzów Wielkopolski
98. Skałecki Krystian 1993 Glinno
99. Słaby Tomasz 1972 IM Inspiration
100. Solarczyk Maciej 1973 Mogilno Team
101. Solarek Krzysztof 1987 DZIKIE DZIKI GORZÓW
102. Sroka Robert 1985 GBC
103. Szalkiewicz Adam 1986 Gorzów wlkpo
104. Szalkiewicz Karol 1983 Gorzów wlkpo
105. Szczepański Andrzej 1973 ZKS DRZONKÓW
106. Szczygiel Wojciech 1981 Grodzisk Mazowiecki
107. Szombierska Monika 1985 Lubsko
108. Szombierski Robert 1984 Giant Żary Team
109. Sztenderewicz Rafał 1977 Iron House Triathlon Włocławek
110. Szuba Tadeusz 1958 TKKF Trucht Łobez
111. Szygęda Paweł 1972 Masaż w Gorzowie
112. Szymanski Wojciech 1980 Klodawa
113. Szymczak Maciej 1979 OLOMED
114. Tatała Maciej 1971 Kostrzyn nad Odrą
115. Turek Tomasz 1971 Kłodzko
116. Tymul Jakub 1978 #TymTriTeam
117. Walczak Michał 1991 Gorzów Wlkp.
118. Werner Axel 1964 SWSC
119. Wieczorek RafaŁ 1978 Kask jest COOL
120. Wierzbowski Krzysztof 1979 Cortez Triathlon Team
121. Wilczewski Piotr 1985 Gorzowskie Bieganie Czwartkowe
122. Wojciechowska Monika 1989 KOŁO
123. Wojciechowski Tomasz 1969 TRITON KONIN
124. Wojtysiak Marcin 1992 Goleniów
125. Woźniak Jakub 1990 4Tri Team
126. Wyparło Anna 1992 Babska Środa
127. Zacharzewski Krystian 1979 Gorzów Wlkp.
128. Zając Krzysztof 1986 Tricarbon.pl
129. Zimny Sara 1997 Strzelce Krajeńskie