Lista startowa

SAMSUNG River Triathlon Series

24.07.2022 - SAMSUNG River Triathlon Koło - 1/4 IM



Liczba zgłoszonych zawodników: 60


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamczyk Jakub 1993 Iron Fighters
2. Augustowska Izabela 1976 KB Geotermia Uniejów
3. Bańka Bartłomiej 1994 Poznań
4. Bartoszewski Marcin 1976 Quest Road
5. Boracki Marcin 1980 Thule Team
6. Broż Krzysztof 1976 TRI for ME / www.projektowakb.pl
7. Brzostowicz Ewelina 1977 Tomaszów Mazowiecki
8. Cieślik Sonia 1992 Łódź
9. Dulwoski Bartłomiej 1987 Dębica
10. Filipiak Robert 1992 Łódź
11. Goc-Kozakiewicz Marta 1975 4TriTeam/Kwidzyn Biega
12. Golon Paweł 1979 Samsung Mold Shop
13. Grzegorczyk Jarosław 1978 GO2TRI ECOPOL TEAM
14. Grzegorczyk Maja 1978 GO2TRI ECOPOL TEAM
15. Herjan Rafał 1989 Szamotuły
16. Imianowski Eryk 2001 Sieraków
17. Imianowski Konrad 2000 Sieraków
18. Jagielski Łukasz 1992 jagielski_team
19. Jakubowicz Piotr 1993 Rzgów
20. Jasińska Joanna 1978 FitArt Studio Fitness
21. Jurkowski Radek 1986 tri-radisson
22. Kaczor Katarzyna 1986 Gostynin
23. Kaźmierczak Marcin 1974 HTF Ludwik Sikorski
24. Kłak Igor 1984 OPITE KLESZCZE TRITIM
25. Kobielski Sławomir 1976 Zdyszani.pl
26. Kołosowski Kamil 1988 200 Procent Tętna Triathlon
27. Kozakiewicz Ireneusz 1978 4Tri Team
28. Kuliński Piotr 1990 iron fighters
29. Kwiatkowska Ania 1989 Triton Konin
30. Leszczyński Mariusz 1976 K. S. TRI Be. R
31. Lukowski Grzegorz 1979 Rodzinny Team Środkowa
32. Łech Andrzej 1982 Pamiątkowo
33. Maciejewski Adam 1999 Triton Konin
34. Malinowska Andzelina 1989 OwocBiega Team / Sektor Dobrej Zabawy
35. Matuszczak Daniel 1988 #DawajKalachTeam
36. Mikołajczyk Jacek 1964 Poznań
37. Nowakowski Adam 1978 Triathlon Team Września
38. Oczkowski Wojciech 1992 TM Iron Team
39. Pawłowski Józef 1990 TRITON KONIN
40. Piechowiak Jakub 1991 Toruń
41. Pilarski Edmund 1951 Klub Biegacza Aktywni Konin
42. Radosław Godzich 1979 Opite Kleszcze TriTeam Września
43. Ratajczak Joanna 1979 TRI for ME
44. Sieczkowski Mateusz 1988 Kwkcks wirówka dąbrówka
45. Sikorski Wiktor 1981 TRI Stroszki
46. Stankiewicz Jakub 1977 ZDUN TRIATLON TEAM
47. Strzykowski Bartosz 1995 Konin
48. Sztenderewicz Rafał 1977 Iron House Triathlon Włocławek
49. Szymala Tomasz 1979 PreZero
50. Szymczak Bartłomiej 1982 Kalisz
51. Tokarski Damian 1972 Piotrków Kujawski
52. Wendekier Rafał 1991 Trizarza
53. Wierzbowski Krzysztof 1979 Cortez Triathlon Team
54. Wojciechowska Monika 1989 KOŁO
55. Wojciechowski Adam 1994 Triton Konin
56. Wojciechowski Tomasz 1969 TRITON KONIN
57. Woźniak Jakub 1990 4Tri Team
58. Wyparło Anna 1992 Babska Środa
59. Zając Krzysztof 1986 Tricarbon.pl
60. Zakrzewski Michał 1977 SNG WILD DUCKS