Lista startowa

SAMSUNG River Triathlon Series

28.08.2022 - SAMSUNG River Triathlon Uniejów - 1/4 IM



Liczba zgłoszonych zawodników: 64


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamczyk Jakub 1993 Iron Fighters
2. Augustowska Izabela 1976 KB Geotermia Uniejów
3. Bańka Bartłomiej 1994 Poznań
4. Biegańska Renata 1974 Łódź (Łódź-Górna)
5. Boracki Marcin 1980 Thule Team
6. Broż Krzysztof 1976 TRI for ME / www.projektowakb.pl
7. Brzostowicz Ewelina 1977 Tomaszów Mazowiecki
8. Chełpa Mikołaj 1994 Konstantynów Łódzki
9. Cieślik Sonia 1992 Łódź
10. Czapińska Katarzyna 1981 Warszawa
11. Gawron Eryk 1995 Uniejów
12. Gebel Kamil 1985 GEBEL'
13. Goc-Kozakiewicz Marta 1975 4TriTeam/Kwidzyn Biega
14. Golon Paweł 1979 Samsung Mold Shop
15. Gralka Dawid 1990 Uniejow
16. Grzegorczyk Jarosław 1978 GO2TRI ECOPOL TEAM
17. Grzegorczyk Maja 1978 GO2TRI ECOPOL TEAM
18. Hałaczkiewicz Rafał 1987 B/S/H/ Lodz Running Team
19. Herjan Rafał 1989 Szamotuły
20. Imianowski Eryk 2001 Sieraków
21. Imianowski Konrad 2000 Sieraków
22. Jurczenko Paweł 1991 Triton Konin
23. Kobielski Sławomir 1976 Zdyszani.pl
24. Kołosowski Kamil 1988 200 Procent Tętna Triathlon
25. Kozakiewicz Ireneusz 1978 4Tri Team
26. Kuliński Piotr 1990 iron fighters
27. Kuper Paweł 1998 Osiedla Rodzinne
28. Kwiatkowska Ania 1989 Triton Konin
29. Kwiatkowski Michał 1985 Samsung
30. Lukowski Grzegorz 1979 Rodzinny Team Środkowa
31. Ławniczak Krzysztof 1986 OSiR Kazimierz Biskupi
32. Łech Andrzej 1982 Pamiątkowo
33. Maciejewski Adam 1999 Triton Konin
34. Majchrzyk Damian 1990 c9
35. Malinowska Andzelina 1989 OwocBiega Team / Sektor Dobrej Zabawy
36. Manikowski Przemek 1988 Tartak MANEX
37. Nowak Krzysztof 1984 Warach-Rowery
38. Nowak Rafał 1974 jednoosobowa grupa zorganizowana
39. Nowakowski Piotr 1983 Łódź
40. Oczkowski Wojciech 1992 TM Iron Team
41. Olechnowicz-Bartkowska Hanna 1979 MBC Team
42. Palmowski Maciej 1970 Łódź
43. Pawłowski Józef 1990 TRITON KONIN
44. Pilarski Edmund 1951 Klub Biegacza Aktywni Konin
45. Pruchniewski Krzysztof 1976 Lubowidz Tri
46. Raczynski Przemek 1985 Łódź
47. Ratajczak Joanna 1979 TRI for ME
48. Sieczkowski Mateusz 1988 Kwkcks wirówka dąbrówka
49. Sikorski Wiktor 1981 TRI Stroszki
50. Smołkowski Wojciech 1980 SmoŁęGa
51. Sztenderewicz Rafał 1977 Iron House Triathlon Włocławek
52. Szymala Tomasz 1979 PreZero
53. Światłowska Beata 1994 CelIronman
54. Tokarski Damian 1972 Piotrków Kujawski
55. Wasilewski Michał 1984 APLAN MEDIA
56. Wierzbowski Krzysztof 1979 Cortez Triathlon Team
57. Wojciechowska Monika 1989 KOŁO
58. Wojciechowski Adam 1994 Triton Konin
59. Wojciechowski Michał 1991 TRITON KONIN
60. Wojciechowski Tomasz 1969 TRITON KONIN
61. Woźniak Jakub 1990 4Tri Team
62. Wyparło Anna 1992 Babska Środa
63. Zając Krzysztof 1986 Tricarbon.pl
64. Zimny Sara 1997 Strzelce Krajeńskie