Lista startowa

SAMSUNG River Triathlon Series

19.06.2022 - SAMSUNG River Triathlon Wronki - 1/4 IM



Liczba zgłoszonych zawodników: 70


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Augustowska Izabela 1976 KB Geotermia Uniejów
2. Bańka Bartłomiej 1994 Poznań
3. Baum Bartosz 1986 UKS CITYZEN BE3/CTS
4. Bączkiewicz Przemysław 1990 Komorniki
5. Biegański Maciej 1985 ORTOspot
6. Bieniecki Jacek 1965 Biniols Team/KB Szamotuły
7. Boracki Marcin 1980 Krzyż Wielkopolski
8. Borowski Mateusz 1987 Borowski Triathlon Team
9. Borowski Witold 1961 Borowski Triathlon Team
10. Broż Krzysztof 1976 TRI for ME / www.projektowakb.pl
11. Chiżyk Krzysztof 1976 Nowe Warpno TRI
12. Chyb Marcin 1973 Infobiuro/Ewa Bugdoł Team
13. Deckert beata 1983 Kowanowko
14. Dopieralski Piotr 1987 KRT/HOMAG POLSKA
15. Fabisz Rafał 1974 NO NAME
16. Goc-Kozakiewicz Marta 1975 4TriTeam/Kwidzyn Biega
17. Golański Grzegorz 1984 Zalasewo
18. Golon Paweł 1979 Samsung Mold Shop
19. Grządzielewski Igor 1996 IRONWAY
20. Hadrys Tomasz 1987 Funtri
21. Herjan Rafał 1989 Szamotuły
22. Imianowski Eryk 2001 Sieraków
23. Imianowski Konrad 2000 Sieraków
24. Jamrozik-Kapela Basia 1988 Moldy Unicorns
25. Jurkowski Radek 1986 tri-radisson
26. Kaźmierczak Jan 1997 Poznań
27. Kieczur Wojciech 1985 IM Inspiration
28. Kmieć Sławomir 1976 KAMA RUN
29. Kołosowski Kamil 1988 200 Procent Tętna Triathlon
30. Kowalczyk Tobiasz 1988 Poznań
31. Kozakiewicz Ireneusz 1978 4Tri Team
32. Leśniak Karolina 1983 Funtri
33. Lukowski Grzegorz 1979 Rodzinny Team Środkowa
34. Łapawa Dariusz 1983 Mocni w gębie
35. Łazowski Adrian 1990 Sks Oborniki
36. Łech Andrzej 1982 Pamiątkowo
37. Maciejewski Karol 1982 FunTri
38. Malinowska Andzelina 1989 OwocBiega Team / Sektor Dobrej Zabawy
39. Marciniak Kuba 1991 Poznań
40. Markiewicz Grzegorz 1988 Poznań
41. Matuszczak Daniel 1988 #DawajKalachTeam
42. Nowak Adrian 1977 KB Wartko
43. Nowak Krzysztof 1984 Warach-Rowery
44. Nowicki Cezary 1976 Niemaleko
45. Oczkowski Wojciech 1992 TM Iron Team
46. Paterska Paula 1994 Bydgoszcz
47. Pawłowski Józef 1990 TRITON KONIN
48. Podlecki Romuald 1955 Lokator Nieruchomości Piła
49. Polichnowski PaweŁ 1984 TriPoli
50. Puszkarek Mikołaj 1986 Helios Czempiń Team
51. Ratajczak Joanna 1979 TRI for ME
52. Różański Piotr 1987 KRT
53. Sikorski Wiktor 1981 TRI Stroszki
54. Skórnicki Macirj 1996 SqooraTraining / TRINERGY
55. Steinke Jacek 1967 Piła
56. Substyk Aleksandra 1998 Wronki
57. Szczap Rafał 1993 poznań
58. Szczurek Artur 1973 Poznań
59. Szindler Wojciech 1982 Zalasewo
60. Sztenderewicz Rafał 1977 Iron House Triathlon Włocławek
61. Świejkowski Rafał 1975 Plewiska
62. Tomaszewski Marcin 1976 Łochowice
63. Wierzbowski Krzysztof 1979 Cortez Triathlon Team
64. Wojciechowska Monika 1989 KOŁO
65. Wojciechowski Tomasz 1969 TRITON KONIN
66. Woźniak Jakub 1990 4Tri Team
67. Wyparło Anna 1992 Babska Środa
68. Zając Krzysztof 1986 Tricarbon.pl
69. Zbierajewski Michał 1980 Torpeda Szydłowo
70. Ziemichód Michał 1987 Miasteczko Krajeńskie