Lista startowa

SAMSUNG River Triathlon Series

05.06.2022 - SAMSUNG River Triathlon Gorzów Wielkopolski - 1/8 IM



Liczba zgłoszonych zawodników: 114


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamski Krzysztof 1985 Wojcieszyce
2. Augustyniak Bartosz 1992 Sp.Zoo Team
3. Bartkowski Filip 2006 MBC Team
4. Basinski Łukasz 1992 Elensport.PL Sklepy Sportowe
5. Bielawski Kamil 1984 SANTOCKO
6. Bielęda Bartłomiej 1982 Gorzowskie Bieganie Czwartkowe
7. Bogucki Arkadiusz 1992 OSP Kostrzyn nad Odrą
8. Borucki Rafał 1973 Wilków Osiedle
9. Broszko Patryk 1989 Gorzow Wielkoposki
10. Chwiałkowski Cyprian 1994 Poznań
11. Ciechomski Robert 1970 GRB BUDOHURT TEAM
12. Cynowski Krzysztof 1983 Cyna
13. Czajka Leszek 1981 Samsung
14. Czyrniański Jarosław 1979 Strzelce Krajeńskie
15. Dąbrowska Patrycja 1988 Gorzów Wielkopolski
16. Derwich Dominika 1991 OSP Kostrzyn nad Odrą
17. Długosz Marek 1966 KB Geotermia Uniejów
18. Doleżek Agnieszka 1982 SWIM2TRI
19. Doleżek Krystian 1979 Szczecin
20. Durbajło Robert 1984 Szkoła pływania "Orka"
21. Dychowski Przemysław 1979 Dycha Team
22. Głębicki Lech 1976 D&D
23. Górecki Mateusz 1992 Sp.Zoo Team
24. Grabarek Konrad 1975 Geberit Team
25. Grudziecka Urszula 1977 go2tri
26. Grzegorczyk Jarosław 1978 GO2TRI ECOPOL TEAM
27. Grzegorczyk Maja 1978 GO2TRI ECOPOL TEAM
28. Grzybowski Przemysław 1994 Huragan Powiercie
29. Guszpit Łukasz 1988 Tartak MANEX
30. Hepner Tomasz 1988 KS GVT
31. Ikoniak Aleksandra 1983 Morsy Ośno
32. Jacko Radosław 1982 Gorzów Wlkp
33. Jakubowski Piotr 1971 Gorzów wlkp
34. Jaworski Jerzy 1955 -
35. Jóźwiak Zdzisław 1959 Gorzów Wlkp.
36. Juruć Dariusz 1969 łupowo
37. Kabat-Koperska Joanna 1973 Kliniska Wielkie
38. Kacalska Zuzanna 1987 Szczecin
39. Karpienia Ewa 1969 Szczecin
40. Klata Nikodem 2000 Gorzów Wlkp.
41. Klepacki Andrzej 1988 Górzyca
42. Koniarski Jaromir 1990 7'th floor
43. Kos Tomasz 1982 Gorzów Wlkp
44. Krieger Łukasz 1990 H2Oshop.pl / Endure Team
45. Krokosz Paweł 1991 PeaceAndLove ✌️❤️
46. Kuczyński Dariusz 1980 Gorzów Wielkopolski
47. Kuś Adam 1997 UKS Cityzen_
48. Kwiatkowski Leszek 1961 Gryfino
49. Lehmann Maciej 1975 601-Technologia
50. Leszczyński Michał 1978 SHT
51. Lewandowski Wojtek 1975 Tokary
52. Lipski Łukasz 1987 Lubno
53. Ławniczak Adam 1981 Gorzów Wielkopolski
54. Maciejkiewicz Amanda 1994 Gorzów Wielkopolski
55. Maleszyk Patrycja 1992 TRIathlon XTEAM
56. Manikowski Przemek 1988 Tartak MANEX
57. Mańczak Adam 1970 Tarnowo Podgórne Biega
58. Markiewicz Mariusz 1975 DZIKIE DZIKI GORZÓW
59. Markowski Kamil 1992 Gorzów Wielkopolski
60. Masłowski Marcin 1976 parkrun Gorzów
61. Mendyka Paweł 1987 NSZZFiPW SZCZECIN
62. Michalak Boguś 1972 Team Unity Line
63. Mielczarek Daniel 1979 Diagnostyka S.A.
64. Mielnik Katarzyna 1999 własny :)
65. Monczka Robert 1973 TymTriTeam
66. Mróz Dominik 2005 KS CKS-ORKA SZCZECIN
67. Napieraj Tomasz 1975 Gorzów Wlkp.
68. Nerć Patrycja 2003 MKP Szczecinek/7 PRO Siódmiaka TEAM
69. Nowek Paweł 1982 Warzymice
70. Oleksiuk PrzemysŁaw 1991 GRYFINO
71. Paradowski Przemysław 1974 Gorzów Wielkopolski
72. Piotr Hojka 1984 JW 3949
73. Pluskota Piotr 1973 Witnica
74. Pokolenko Krzysztof 1982 OSP Kostrzyn nad Odrą
75. Pranica Daniel 1990 Gorzów Wielkopolski
76. Prażanowski Grzegorz 1983 Deszczno
77. Przepióra Wojciech 1986 Faurecia Gorzów
78. Rawski Zbigniew 1980 Gorzów Wielkopolski
79. Ruciński Tymon 1991 ELENSPORT.PL
80. Ruszczak Arkadiusz 1993 Gorzów Wielkopolski
81. Rybarczyk Pawel 1991 Algraf Race Team
82. Rympel Sebastian 1999 Węglew
83. Rzadkowalski Dariusz 1998 Inowrocław
84. Sałek Mateusz 1993 Roadbike Iron Team
85. Siuda Bartosz 1990 7'th floor
86. Skupień Konrad 1972 konradskupien.pl
87. Sokalski Mateusz 1989 Gubin
88. Suliński Dominik 1982 Szczecin
89. Suwary Malwina 1987 GORZÓW WIELKOPOLSKI
90. SzczĘsny PaweŁ 1987 Auto Klucz Pomoc
91. Szponarska Justyna 2000 Gorzów wlkp
92. Sztenderewicz Renata 1982 IRON HOUSE WŁOCŁAWEK
93. Szymański Łukasz 1991 Krokodyle Floorball Poznań
94. Talarek Robert 1977 SMT Szczecin
95. Topolski Marek 1990 7'th floor
96. Tyrała Paweł 1976 OSP Kostrzyn nad Odrą
97. Usarkiewicz Krystian 1998 Dzikie Modliszki
98. Wesołowska Anna 1975 GORZÓW
99. Wieczorek Tomasz 1982 Gorzów Wielkopolski
100. Wilczyńska Martyna 1999 Gorzów Wlkp.
101. Wlaźlak Michał 1984 UKS CHEMIK GORZÓW
102. Wojciechowski Tadeusz 1986 Samsung
103. Wojciechowski Tomasz 1976 Swarzędz
104. Wołyniec Bartosz 1985 Diagnostyka S.A.
105. Woźniak Barbara 1981 Jenin
106. Wybacz Grzegorz 1978 GORZÓW WIELKOPOLSKI
107. Wysmoliński Rafał 1977 Biernatki
108. Załubski Jacek 1985 Geberit Team
109. Zamrzycki Leszek 1957 BBL Gorzow Wlkp
110. Zdanowski Marcin 1980 Go2Tri
111. Zell Jacek 1964 GORZÓW WLKP.
112. Zielińska Beata 1992 JAWOR
113. Zieliński Kamil 1992 Jawor
114. Zimny Maciej 1991 Maciej Zimny Triathlon Team