Lista startowa

SAMSUNG River Triathlon Series

24.07.2022 - SAMSUNG River Triathlon Koło - 1/8 IM



Liczba zgłoszonych zawodników: 55


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamczyk Bartosz 1990 Aleksandrów Łódzki
2. Broż Michał 2002 TRI for ME
3. Chwiałkowski Cyprian 1994 Poznań
4. Ciechomski Robert 1970 GRB BUDOHURT TEAM
5. Czernik Artur 1986 TriTerm Team
6. Długosz Marek 1966 KB Geotermia Uniejów
7. Godzich Iwona 1981 Września
8. Gordon Kamila 1997 Trimasters
9. Gruba Jacek 1960 TRISPACE/TREK
10. Grzybowski Przemysław 1994 Huragan Powiercie
11. Guszpit Łukasz 1988 Tartak MANEX
12. Hepner Tomasz 1988 KS GVT
13. Horodniczy Mariusz 1983 Philips Sport Team Lodz / HTF Ludwik Sikorski
14. Horszczaruk Jacek 1967 Jożin z Bażin
15. Jadczak Joanna 1979 Włocławek Triathlon Team
16. Jąkalski Tomasz 1988 Warszawa
17. Jurczenko Paweł 1991 Triton Konin
18. Kamiński Wojciech 1974 Kaminski Wojciech
19. Karpiński Emil 1990 AZS UWM Olsztyn
20. Kaźmierczak Mateusz 2002 HTF Ludwik Sikorski
21. Kolasa Piotr 1987 Łódź
22. Kwiatkowski Michał 1985 Samsung
23. Lehmann Maciej 1975 601-Technologia
24. Maciejewska Joanna 1971 M-Team
25. Maciejewski Sławomir 1971 M-Team
26. Maleszyk Patrycja 1992 TRIathlon XTEAM
27. Manikowski Przemek 1988 Tartak MANEX
28. Mańczak Adam 1970 Tarnowo Podgórne Biega
29. Marciniak Izabela 1982 HTF Ludwik Sikorski
30. Marciniak Paweł 1981 HTF Ludwik Sikorski
31. Marciniak Witold 1977 Iron House Triathlon Włocławek
32. Marszałek Hubert 1981 MTB KOŁO TEAM
33. Mruk Krzysztof 1994 Zdun Triathlon Team
34. Paradowski Przemysław 1974 Gorzów Wielkopolski
35. Pietrzak Aleksandra 1997 Inowrocław
36. Pietrzak Marcin 1973 Inowrocław
37. Rympel Sebastian 1999 Węglew
38. Salamon Emil 1987 Zdun Triathlon Team
39. Skaczkowska Barbara 1980 Warszawa
40. Skupień Konrad 1972 konradskupien.pl
41. Słoniewicz Łukasz 1983 MTB Koło Team
42. Sośnierz Tomasz 1987 Sahara
43. Sztenderewicz Renata 1982 IRON HOUSE WŁOCŁAWEK
44. Szymański Łukasz 1991 Krokodyle Floorball Poznań
45. Walasik Wiesław 1955 Rodzinny Team Środkowa
46. Wargacka Paulina 1995 TRI FOR ME
47. Wiśniewski Damian 1996 Dietetyk Sportowy - Damian Wiśniewski
48. Wojnicki Łukasz 1990 ANDRE TEAM
49. Woźniak Sebastian 1991 Inka Team
50. Zamrzycki Leszek 1957 BBL Gorzow Wlkp
51. Zawadzki Grzegorz 1965 koło
52. Zielińska Beata 1992 JAWOR
53. Zieliński Kamil 1992 Jawor
54. Zychowicz Michał 1995 Sieradz
55. ŻychliŃski MiŁosz 1973 HTF Ludwik Sikorski