Lista startowa

SAMSUNG River Triathlon Series

03.07.2022 - SAMSUNG River Triathlon Konin - 1/8 IM



Liczba zgłoszonych zawodników: 52


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamczewski Michal 1986 Konin
2. Adamczyk Bartosz 1990 Aleksandrów Łódzki
3. Borkowski Jakub 1998 Konin
4. Borowska Zofia 1999 Sokółki
5. Chwiałkowski Cyprian 1994 Poznań
6. Ciechomski Robert 1970 GRB BUDOHURT TEAM
7. Czernik Artur 1986 TriTerm Team
8. Długosz Marek 1966 KB Geotermia Uniejów
9. Gałązka Leszek 1980 SmoŁęGa
10. Gruba Jacek 1960 TRISPACE/TREK
11. Grzybowski Przemysław 1994 Huragan Powiercie
12. Guszpit Łukasz 1988 Tartak MANEX
13. Hepner Tomasz 1988 KS GVT
14. Jadczak Joanna 1979 Włocławek Triathlon Team
15. Jagielski Łukasz 1992 jagielski_team
16. Jamrozik-Kapela Basia 1988 Moldy Unicorns
17. Kamiński Wojciech 1974 Kaminski Wojciech
18. Kaźmierczak Mateusz 2002 HTF Ludwik Sikorski
19. Kołek Maciej 1982 TRIATHLON X TEAM
20. Kulesza Piotr 1982 SIR-HA
21. Kulesza Sebastian 1977 SIR-HA Sieradz
22. Kwiatkowski Michał 1985 Samsung
23. Lehmann Maciej 1975 601-Technologia
24. Lizik Radosław 1975 TRISPACE/TREK
25. Łęgowiak Paweł 1979 Smołega
26. Maleszyk Patrycja 1992 TRIathlon XTEAM
27. Manikowski Przemek 1988 Tartak MANEX
28. Mańczak Adam 1970 Tarnowo Podgórne Biega
29. Marszałek Hubert 1981 MTB KOŁO TEAM
30. Mruk Krzysztof 1994 Zdun Triathlon Team
31. Nerć Patrycja 2003 MKP Szczecinek/7 PRO Siódmiaka TEAM
32. Paradowski Przemysław 1974 Gorzów Wielkopolski
33. Pochłopień Agnieszka 1994 Samsung Wronki
34. Rosiak Natalia 1998 Stare Miasto
35. Rympel Sebastian 1999 Węglew
36. Skupień Konrad 1972 konradskupien.pl
37. Smołkowski Wojciech 1980 SmoŁęGa
38. Sztenderewicz Renata 1982 IRON HOUSE WŁOCŁAWEK
39. Szukała Adrian 1990 SEPM
40. Szymański Łukasz 1991 Krokodyle Floorball Poznań
41. Szyszka Artur 1972 n/z
42. Walasik Wiesław 1955 Rodzinny Team Środkowa
43. Wargacka Paulina 1995 TRI FOR ME
44. Wierzbowska Anna 1990 Smardzowice
45. Wiśniewski Damian 1996 Dietetyk Sportowy - Damian Wiśniewski
46. Wojnicki Łukasz 1990 ANDRE TEAM
47. Zambrzycki Jakub 1987 Łódź
48. Zamrzycki Leszek 1957 BBL Gorzow Wlkp
49. Zawadzki Grzegorz 1965 koło
50. Zielińska Beata 1992 JAWOR
51. Zieliński Kamil 1992 Jawor
52. ŻychliŃski MiŁosz 1973 HTF Ludwik Sikorski