Lista startowa

SAMSUNG River Triathlon Series

28.08.2022 - SAMSUNG River Triathlon Uniejów - 1/8 IM



Liczba zgłoszonych zawodników: 58


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamczyk Bartosz 1990 Aleksandrów Łódzki
2. Chwiałkowski Cyprian 1994 Poznań
3. Ciechomski Robert 1970 GRB BUDOHURT TEAM
4. Czernik Artur 1986 TriTerm Team
5. Długosz Marek 1966 KB Geotermia Uniejów
6. Dwojaczna-Chrapkowska Anna 1983 Iron House Triathlon Włocławek
7. Galanciak Piotr 1983 ATOS / HTF Ludwik Sikorski
8. Galant Waldemar 1977 Łęczyca
9. Gałązka Leszek 1980 SmoŁęGa
10. Gebler Tadeusz 1973 Dobra
11. Gruba Jacek 1960 TRISPACE/TREK
12. Grzybowski Przemysław 1994 Huragan Powiercie
13. Hepner Tomasz 1988 KS GVT
14. Horodniczy Mariusz 1983 Philips Sport Team Lodz / HTF Ludwik Sikorski
15. Karpiński Jakub 1987 InPharm
16. Kaźmierczak Marcin 1974 HTF Ludwik Sikorski
17. Kaźmierczak Mateusz 2002 HTF Ludwik Sikorski
18. Kolasa Piotr 1987 Łódź
19. Konarczak Kacper 1991 Celironman
20. Koniarski Jaromir 1990 7'th floor
21. Kubiak Łukasz 1988 KB Geotermia Uniejów
22. Lasoń Krzysztof 1959 UKS Dziesiątka Radomsko
23. Lehmann Maciej 1975 601-Technologia
24. Lipowski Mikołaj 1988 FUJITSU RUNNING TEAM ŁÓDŹ
25. Maciejewska Anna 2000 M-Team
26. Maciejewska Joanna 1971 M-Team
27. Maciejewski Sławomir 1971 M-Team
28. Maleszyk Patrycja 1992 TRIathlon XTEAM
29. Mańczak Adam 1970 Tarnowo Podgórne Biega
30. Marszałek Hubert 1981 MTB KOŁO TEAM
31. Materkowski Romuald 1971 Łódź
32. Matuszczak Izabela 2000 UKS Dziesiątka Radomsko
33. Michalak Adam 2001 Uniejów
34. Michałowski Maciej 1983 ŁKW Łódź
35. Paradowski Przemysław 1974 Gorzów Wielkopolski
36. Pawlak Mariusz 1976 Dobra
37. Pietrzak Karol 1984 Glinnik
38. Pochłopień Agnieszka 1994 Samsung Wronki
39. Rympel Sebastian 1999 Węglew
40. Siuda Bartosz 1990 7'th floor
41. Skupień Konrad 1972 konradskupien.pl
42. Sobala Konrad 1987 Kameralni Pabianice
43. Sośnierz Tomasz 1987 Sahara
44. Strzykowski Bartosz 1995 Konin
45. Sztenderewicz Renata 1982 IRON HOUSE WŁOCŁAWEK
46. Szukała Adrian 1990 SEPM
47. Szymańska Marta 1976 Zdyszani.pl
48. Szymański Łukasz 1991 Krokodyle Floorball Poznań
49. Tokarek Monika 1978 Uniejów
50. Topolski Marek 1990 7'th floor
51. Walasik Wiesław 1955 Rodzinny Team Środkowa
52. Wejner Artur 1989 Łódź
53. Wesoły Maciej 1981 KOŁO
54. Zamrzycki Leszek 1957 BBL Gorzow Wlkp
55. Zawadzki Grzegorz 1965 koło
56. Zielińska Beata 1992 JAWOR
57. Zieliński Kamil 1992 Jawor
58. Zychowicz Michał 1995 Sieradz