Lista startowa

2. Bieg Rodzinny Szpot Swarzędz

Swarzędz 31.05.2020
Dystans: około 1,2 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 93


lp. nazwisko -> imię rocznik rodzina ->
1. Andrzejczak Maja 2011 Rodzina Słodziaków
2. Andrzejczak Marek 1980 Rodzina Słodziaków
3. Banaszkiewicz Amelia 2010 Motylki
4. Banaszkiewicz Arleta 1978 Motylki
5. Baturo Artur 1973 Baturzaki
6. Baturo Emilia 2010 Baturzaki
7. Baturo Martina 1996 Baturzaki
8. Baturo Sandra 2000 Baturzaki
9. Baturo Wioletta 1974 Baturzaki
10. Bębel Michał 2008
11. Bębel Monika 2010
12. Błaszczyk Adrian 1977 Zalasewo
13. Błaszczyk Agnieszka 1978 Zalasewo
14. Błaszczyk Oliwia 2007 Zalasewo
15. Budzińska Amelia 2012 Świat Budzików
16. Budzińska Kamila 1986 Świat Budzików
17. Budzińska Zofia 2015 Świat Budzików
18. Budziński Michał 1986 Świat Budzików
19. Franko-Mejzińska Anna 1987 Mejzińscy
20. Jahns Iga 2014 CÓRKA
21. Jahns Tomek 1985 TATA
22. Kiwertz Anna 1979 Kiwi Team
23. Konefał Adrian 2014 KS-3
24. Konefał Dariusz 1967 KS-3
25. Konieczek Ignacy 2016 Ignacy Team
26. Konieczek Marta 1984 Ignacy Team
27. Kopij Andrzej 1977 Kopij
28. Kopij Oliwia 2010 Kopij
29. Kosakowski Dariusz 1973 Kosakowskich
30. Kosakowski Nikodem 2009 Kosakowkich
31. Kozielczyk Hanna 2010 Kozielczyki
32. Kozielczyk Joanna 1982 Kozielczyki
33. Kozielczyk Stanisław 2012 Kozielczyki
34. Kozielczyk Szymon 1979 Kozielczyki
35. KujaczyŃski Bartosz 2007 Kujaczyńscy
36. KujaczyŃski Marcin 1985 Kujaczyńscy
37. KujaczyŃski Tymon 2012 Kujaczyńscy
38. Maćkowiak Agnieszka 1987 Anonimowi Biegacze
39. Maćkowiak Igor 2011 Anonimowi Biegacze
40. Malinowska Alicja 2017 Malinowscy Team
41. Malinowska Angelika 1982 Malinowscy Team
42. Malinowska Zuzanna 2015 Malinowscy Team
43. Malinowski Aleksander 1979 Malinowscy Team
44. May Maja 2013 Mayów
45. May Marcelina 1986 Mayów
46. May Wiktor 1957 Mayów
47. Mejzińska Jagoda 2015 Mejzińscy
48. Mejziński Michał 1987 Mejzińscy
49. Muszyńska Ewa 1979 Ruch Much
50. Muszyńska Majka 2007 Ruch Much
51. Muszyński Paweł 1978 Ruch Much
52. Nienadowska Alicja 2014 NIENADOWSCY
53. Nogaj Matylda 2007 Nogaj
54. Nogaj Milena 2009 Nogaj
55. Nogaj Weronika 1979 Nogaj
56. Piątek Dawid 1976 Piątek
57. Piątek Jan 2010 Piątek
58. Piątek Piotr 2014 Piątek
59. Piątek Sandra 1986 Piątek
60. Pogiel Aleksander 2016 Pogiel
61. Pogiel Artur 1977 Pogiel
62. Pogorzelec Kamila 1977 Team Basniowa
63. Pogorzelec Mikołaj 2006 Team Basniowa
64. Pogorzelec Natasza 2011 Team Basniowa
65. Pogorzelec Piotr 1973 Team Basniowa
66. Pospieszna Maja 2015 Pospieszni
67. Pospieszna Marta 1981 Pospieszni
68. Pospieszny Bartosz 2011 Pospieszni
69. Pospieszny Daniel 1983 Pospieszni
70. Pospieszny Tomasz 2013 Pospieszni
71. Prejs Hubert 2009 Prejs
72. Prejs Kamil 1975 Prejs
73. Pruszkowska Agnieszka 1978 Pruszkin Team
74. Pruszkowska Lena 2011 Pruszkin Team
75. Pruszkowski Szymon 1973 Pruszkin Team
76. Sikora Iwona 1973 KS-3
77. Skrzypczak Alicja 2019 Skrzypczaki
78. Skrzypczak Emilia 2017 Skrzypczaki
79. Skrzypczak Ewa 1984 Skrzypczaki
80. Skrzypczak Jędrzej 1979 Skrzypczaki
81. Skrzypczak Monika 2011 Skrzypczaki
82. Skrzypczak Weronika 2007 Skrzypczaki
83. Sławczynski Kazimierz 1951 Kosakowkich
84. Świt Błażej 1981 Świt
85. Świt Iwona 1981 Świt
86. Świt Mikołaj 2011 Świt
87. Świt Wiktoria 2009 Świt
88. Targońska Vanessa 2013 TARGOŃSCY
89. Targoński Sławomir 1980 TARGOŃSCY
90. Witecka Agnieszka 1985 Witeccy
91. Witecka Karolina 2014 Witeccy
92. Witecki Tadeusz 1984 Witeccy
93. Wittula-Prejs Magdalena 1977 PREJS