Lista startowa

Bieg "Rozalińska 13-tka"

Lusówko 19.05.2018
Dystans: 13 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 310


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
167 Albrecht Katarzyna 1982 Smashing Pąpkins
262 Andrzejewski Krzysztof 1982 Swarzędz
258 Andrzejewski Marek 1978 Rokietnica Biega
160 Bachorz Krzysztof 1981 Lusówko
161 Bachorz Milena 1984 Lusówko
112 Bajer Anna 1982 Tarnowo Podgórne Biega
113 Bajer Mikołaj 1982 Tarnowo Podgórne Biega
142 Bartkowiak Piotr 1976 Grodziski Klub Biegacza
159 Bergmann Krystian 1986 Poznań
60 Berwid Jakub 1980 DRAKAN Jakub Berwid
243 Blaszka Roman 1958 Luboń
251 Bocian Magdalena 1975 Sady
236 Bogusz Paweł 1982 Cybina Team
222 Bojarczuk Tomasz 1994 PRO366
109 Bojek Beata 1976 Rydzyna
44 Bojek Łukasz 1987 Rydzyna
265 Borowicz Ewa 1983 Skarbiec Smaków
267 Borowicz Halina 1956 Skarbiec Smaków
283 Borowiec Kinga 1982 Daszewice
191 Braniewicz Błażej 1996 Ceradz Kościelny
111 Brodziszewski Wiesław 1959 Brodex Team Swarzędz
174 Brok Małgorzata 1974 Fehlau Run Team
16 Brychczyński Krystian 1980 WATAHA TEAM
71 Bryłowski Marcin 1973
266 Budniak Przemysław 1980 ENEA Biegamy - Zbieramy - Pomagamy
83 CheŁkowski Bartek 1989 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
82 CheŁkowski Tomasz 1964 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
74 Chmielewska Oktawia 1986
78 Chmielewski Filip 1985 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
73 Chmielewski Leszek 1982
104 Chudy Andrzejh 1962 Kocham każdy kilometr
188 Chudy Piotr 1981 Archery Games
196 Chwiałkowska Elżbieta 1964 Sierosław
84 Chwirot Kazimierz 1971 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
216 Cichewicz Beata 1969 Kobiety biegają
105 Cierniak Jarosław 1978 Drużyna szpiku
132 Ciesielski Tomasz 1989 Prawilne Ziomeczki
17 Cieszkiewicz Jarosław 1972 Poznań
30 Ciszak Joanna 1987 Poznań
272 Czajka Anna 1984 Jankowice
100 Czajka Tadeusz 1956 Jankowice
282 Czarnkowska Anna 1986 Mieczewo
250 Dachtera - Janiuk Dobrawa 1983 -
256 Dachtera-Walędziak Izabela 1975 Tarnowo Podgórne
48 Daniel Karolina 1979 Plewiska
248 Dawidowicz Andrzej 1954 SAMSEBIEGAM
235 Dąbek Tomasz 1994 Strzałkowo
289 Dembina Andrzej 1962 suchy las/złotniki
180 Dorna Maciej 1992 Tarnowo Podgórne
18 Draber Piotr 1991 Biegacze Celebryci
257 Duda Jadwiga 1957 Szamotuły
123 Dulemba Arkadiusz 1975 Kamionki
220 Dzięcielska Agnieszka 1976 Poznań
61 Dzwoniarek Marcin 1988 Poznań
22 Echaust Maciej 1972 CFP
226 El Bah Adam 1989 Tarnowo Podgórne
225 Filipiak Łukasz 1992 Przeźmierowo
277 Filipiak Mateusz 1996 Kaźmierz
269 Filipowski Zenon 1973 SCIM/W TriTeam
199 Frąckowiak Tomasz 1991 Poznań
2 Furmańczak Daniel 1976 TOPFARM
146 Gaca Anna 1982 Dopiewiec
147 Gaca Dominik 1982 Dopiewiec
300 Gałęski Przemysław 1986 Lusowo
274 Gawęcka Paulina 1975 PZU Sport Team
12 Gdowska Jolanta 1977 lub wybierz z listy
219 Goiński Jakub 1983 Plewiska
152 Gołębiewski Rafał 1976 Rafał Gołębiewski
153 Gosik Monika 1983 Warszawa
261 Górska Angelika 1993 Lusówko
46 Grajewska Beata 1974 POZNAŃ
91 Grajewski Sławomir 1970 Tulce
15 Grelka Anna 1988 Grodzisk Wielkopolski
223 Grzymkowski Kamil 1992 PRO366
177 Grzywczak Wiesław 1956 Murowana Goślina
9 Guzek Barbara 1978 Lusówko
224 Gzella Monika 1992 PRO366
154 Herman Grażyna 1966 Poznań
35 Herman Jacek 1968 Poznań
150 Hoffman Paweł 1985 ptkwo
56 Hofman Tomasz 1976 Zgrupka Team
240 Hofman Tomasz 1976 Zgrupka Team
81 Hwalisz Laura 2001 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
50 Jackowiak Jarek 1961 gRUNwald Team Poznan
108 Jakubowski RafaŁ 1978 Gostyń
86 Janiszewski Waldemar 1963 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
139 Jankowski Karol 1981 Lusówko
140 Jaskólski Jan 1976 Tarnowo Podgórne
197 Jena Krzysztof 1956 Team Postęp Pniewy
131 Jura Joanna 1989 Poznań
171 Kaczmarek Krzysztof 1970 Grodziski Klub Biegacza-karebud
198 Kaczmarek Mikołaj 1995 Poznań
296 Kaczmarek Tomasz 1984 GB Wielkopolscy Biegacze
193 Kaczor Marcin 1975 Święciechowa
127 Kalamus Mirek 1978 Ultra Beskid Sport
93 Kałek Rafał 1977 Osiedle Rozalin w Lusówku
208 Kałużny Janusz 1978 Tarnowo Podgórne
117 Kałwińska Sylwia 1978 WATAHA TEAM
106 Kałwiński Mariusz 1975 WATAHA TEAM
101 Kania Antonina 1978 Plewiska
122 Kaniewski Kamil 1980 Dąbrowa
183 Kardas Piotr 1971 Góra
92 Karkowska Wiesława 1960 Baranowo
290 Kasprowicz Marta 1991 gRUNwald team Poznań
34 Kasprzak Bogusław 1961 Poanań
273 Kawa Robert 1973 1973
8 Kaźmierczak Marcin 1984 Lusówko
178 Kaźmierczak Piotr 1978 Cybina Team
144 Klaja Katarzyna 1958 SCIM
138 Klak Joanna 1983 Słodziaki
21 Kleiber Piotr 1977 WUEF Tri Team
189 Klessa Łukasz 1981 GASPOL ENERGY
307 Koberling Beata 1989 Lwówek
129 Kołecka Patrycja 1977 Piątkowo na Biegowo
38 Kołodziej Anna 1980 Lusówko
299 Komorowska Kinga 1987 Manieczki
128 Komorowski Stefan 1950 Lusówko
291 Kopacz Mirosław 1955 Poznan
65 Korbas Mariusz 1976 KB Zawał
303 Korytowski Waldemar 1985 1985
239 Korzekwa Daniel 1978 Lusowko
190 Kosicki Piotr 1971 Sołectwo Rumianek
118 Kotecka Agnieszka 1980 Lusówko
270 Kowalska-Piśmienna Katarzyna 1988 WOJTEK TEAM
110 Kozłowski Marcin 1976 COPYMASTER.PL
119 Krenz Sławka 1977 Ciastki.pz / parkrun Poznań
143 Królczyk Krzysztof 1985 Poznań
11 Kruk Arkadiusz 1980 Wysoka
276 Krupecki Michał 1981 Swarzędz
264 Krzemiński Krzysztof 1973 Buk
68 Krzysztofczyk Paweł 1981 Lusówko
166 Kubiak Jakub 1980 Wilda Biega / QbArts.pl
293 Kucz SŁawek 1974 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
24 Kukla-Kowalska Alicja 1978 BIEGAM BO NIE LUBIĘ
302 Kukotko Rafał 1974 Lubszanin Drezdenko
158 Kukuła Szymon 1994 Oborniki
234 Kuźma Adam 1983 Piątkowo na biegowo
309 Kwacz Krzysztof 1976 On The Move
311 Kwiatkowska Zuzanna 1993 Jeżyce Biegają/i-Sport
179 Kwiatkowski Michał 1986 Tarnowo Podgórne
241 Leimann Michał 1981 Komorniki
137 Lembicz Paweł 1993 KB Szamotuły
135 Leśniewski Tomasz 1962 Poznań
280 Lewandowska Aleksandra 1996 Stare Oborzyska
182 Lewandowska Anna 1989 Archery Games
72 Lis Marcin 1973
252 Lisek Andrzej 1986 LISEK
85 Lisek MieczysŁaw 1959 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
1 Lisewska Anna 1977 Lusówko
51 Łaganowska Ewa 1969 Ciastki pz.
157 Łastowska Sonia 1973 Lubu Best
156 Łastowski Dominik 1974 Lubuszanin Drezdenko
210 Ławiak Paweł 1983 Atlas Running Team
40 Łukawski Marcin 1984 Poznań
254 Łysiak Bartek 1984 Dąbrówka Biega
253 Łysiak Kasia 1985 Dąbrówka Biega
233 Maciejewski Krzysztof 1985 -
214 Majchrowicz Izabela 1961 Klub Ludzi Aktywnych Sportowo Szpot Swarzędz
192 Majewski Maciej 1980 Lusowko
206 Majka Krzysztof 1979 Góra
245 Małyszka Krzysztof 1971 KrisTrans Małyszka
5 Marcinkowski Michał 1970 Lusówko
263 Markiewicz Łukasz 1981 GLS
13 Matelska Karolina 1980 Plewiska
149 May Radosław 1975 Ceradz Kościelny
181 Mikołajczak Damian 1991 1991
136 Miś Marta 1987 Grodzisk Wielkopolski
120 Miś - Ciesielska Dominika 1989 Grodzisk Wlkp.
97 Modzelewska Karolina 1977 BIEG LWA
96 Modzelewski Piotr 1969 BIEG LWA
308 Moniuszko Maria 1982 Lusówko
28 Moroz Katarzyna 1982 Mojito na mecie
29 Moroz Marcin 1981 Mojito na mecie
271 MusiaŁ Tomasz 1986 Pniewy
27 Niewczas-StefaŃska Agnieszka 1971 Ciastki.pz
151 Nogaj Jacek 1969 Budikon Przedsiębiorstwo Budowlane Jacek Nogaj
155 Nolka Wojciech 1973 Grodziski Klub Biegacza / KP PSP Grodzisk Wlkp.
287 Nowaczewski Piotr 1975 Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki
102 Nowaczyk Piotr 1981 Dąbrowski Team
249 Nowak Anna 1983 Smochowice biegają
87 Nowak Iza 1979 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
209 Nowak Krzysztof 1974 Atlas Running Team
207 Nowak Marcin 1980 Lost Runner
297 Nowak Mariusz 1989 Piątkowo na Biegowo
25 Nowak Piotr 1981 Alior Running Team
26 Nowak Zbigniew 1953 Dąbrówka
286 Nowakowski Ryszard 1972 Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki
31 Nowińska Ewa 1969 Drużyna Biegu Jońca
204 Okoniewska Elżbieta 1967 Runners' Power Śrem
203 Okoniewski Zbigniew 1962 Runners' Power Śrem
53 Olejniczak Paweł 1969 1969
62 Olejnik Krzysztof 1988 Baltazary
145 Olszewski Sebastian 1993 Kaźmierz
185 Orlicki Michał 1981 Ramirent
284 Ostach Michał 1981 Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki
80 Ostajewski Adam 2001 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
172 Oszmałek Sebastian 1990 Stado Ogierów Sieraków
47 Pabijańczyk Damian 1984 HEAVY LIFT TEAM
247 Pakulska Magdalena 1976 Blue Sky Travel
36 Paluszkiewicz Katarzyna 1975 Lusowko
69 Panek Magdalena 1978 Maratończyk Poznań | Smochowice Biegają
70 Panek Roman 1979 Maratończyk Poznań | Smochowice Biegają
103 Pawłowska Agnieszka 1989 Lusówko
175 Pażucha Wojciech 1977 Lusówko
281 Perkowski Marcin 1983 Góra
212 Piechowiak Marek 1982 poznań
3 Piekarski Łukasz 1984 Lusówko
232 Piniarski Adam 1977 Więckowice
66 Piosik Paweł 1980 Dąbrówka
10 Podwójci Michał 1981 Dąbrówka
77 Portasiak-Bartkowiak Dagmara 1988 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
20 Prejs Kamil 1975 Przeźmierowo
275 Prymas Przemysław 1979 Swarzędz
213 Przeczewski Piotr 1992 Poznań
304 Przybylski Krystian 1981 Poznań
19 Przybylski Witek 1978 Zalasewo
217 Przybylski Zbyszko 1986 Kórnik
164 Ptaszyńska Aleksandra 1978 Lusówko
98 Ptaszyński Jan 1965 Osiedle Rozalin w Lusówku
114 Pudliszak Jeremi 1973 Murowana Goślina
49 Radczak Marcin 1982 Maratończyk Poznań
165 Ratajczak Paweł 1985 Biegam dla Filipka
246 Ratajczak Tomasz 1980 paleteam
205 Relewicz Marek 1973 Klub biegacza KP
54 Retkowski Adam 1978 PRO366
163 Rewers Arkadiusz 1994 Strzałkowo
162 Rojewski Michał 1983 Naramowice Biegają
227 Roszak Dawid 1980 POZNAŃ
255 Rozynek Małgorzata 1978 Night Runners
88 Rutka Marek 1978 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
195 Ryba Agata 1985 KS Krotosz Krotoszyn
194 Ryba Wojciech 1985 KS Krotosz Krotoszyn
305 Rybczonek Justyna 1983 Lusówko
306 Rybczonek Łukasz 1981 Lusówko
184 Siwczak Aleksandra 2000 Lusówko
298 Skalski Adam 1984 Dąbrówka
229 Sławnikowski Radek 1982 Zabiegani Lusówko
310 Słoma Adrian 1990 SPEED FEET’16
218 Sobczyński Adam 1987 Międzychód
228 Sobkowiak Radosław 1983 Sopekrunandsmilesomtime / Run for It
121 Solecki Dariusz 1962 Piątkowo na Biegowo
57 Spiż Cezary 1980 Tarnowo Podgórne Biega
313 Stach Sara 1992 Kościan Team
89 Stachecki Adrian Bartosz 1988 Sulechowska Grupa Biegowa
200 Stachowiak Jacek 1963 WAAB Mrowino
237 Stachowiak Piotr 1971 Poznań
130 Stachowski Mateusz 1975 Biegnę bo chcę.
221 Stasiński Stanisław 1944 KB MANIAC Poznań
59 Stefanska Iwona 1977 Luboń
187 Stefańska Ewa 1985 Rokietnica
231 Strączek Sławomir 1984 Atlas Running Team
23 Stroinski Waldemar 1969 Amator
43 Stróżyk Joanna 1975 Plewiska
148 Suchacki Michał 1989 Tarnowo Podgórne
76 Szambelańczyk Maciej 1978 Lusówko
75 Szambelańczyk Małgorzata 1978 Lusówko
45 Szenknecht Agnieszka 1980 PKO Bank Polski
173 Szofer Filip 1990 Chias
268 Szofer Łukasz 1978 Międzychód
99 Sztandera Dawid 1977 Osiedle Rozalin w Lusówku
215 Szuława Marcin 1973
14 Szwarc Marcin 1981 Sierosławskie Dziki
169 Szymańska Anita 2002 Anita Biega z Oleksym
168 Szymański Aleksander 1972 Oleksy Biega
170 Szymański Damian 2002 Dynamo biega z Oleksym
39 Szymkowiak Paweł 1986 Grodziski Klub Biegacza
67 Szypa Marcin 1982 Baltazary
141 Śmigielska Małgorzata 1979 Ciastki.pz / Parkrun Poznań
63 Tabaczka Piotr 1975 Tarnowo Podgórne Biega
7 Tomaszewski Andrzej 1975 Lusówko
33 Tomczak Adam 1982 COPYMASTER.PL
32 Tomczak Edyta 1981 Gołuski
312 Tomczyk Piotr 1987 Klub sportowy PRO366
295 Tusz Aleksandra 1995 Poznań
64 Walczak Łukasz 1983 Osp Lusowo
94 Walewska Klaudia 1978 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
95 Walewski Przemek 1967 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
244 Walkowiak Mateusz 1989 OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY
125 Waraczewski Andrzej 1962 Harpagan Gniezno
126 Waraczewski Paweł 1990 Harpagan Gniezno
124 Waraczewski Tomasz 1990 Harpagan Gniezno
90 Wiechecz Sławomir 1985 Plewiska z Kolejorzem
176 Wieczorek Alina 1965 Poznań-Minikowo
285 Wieliński Lech 1966 Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki
115 Witczak Joanna 1982 Środa Wielkopolska
242 Witczak Jolanta 1966 Tarnowo Podgórne - Poziom Bliżej
260 Witkowska Paulina 1987 87070205045
201 Włoch Artur 1968 BOBEX
202 Włoch Michał 2000 BOBEX
42 Włodarczyk Łukasz 1980 Night Runners
259 Włoszyński Marek 1972 Luboń
211 Wolny Hubert 1986 Buk
288 Woźniak Grzegorz 1985 Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki
116 Woźniak Szymon 1987 Best Team Śrem
52 Woźny Krzysztof 1982 Kaźmierski Klub Morsujacego Biegacza
230 Wróblewska Małgorzata 1985 Mamy-Biegamy
301 Wtorkowski Rafał 1977 Sierosław
107 Wysłużal Elżbieta 1965 PKO BANK POLSKI
186 Zdanowicz Marcin 1991 Poznań
134 Zemleduch Dorota 1985 Zemleduchy
133 Zemleduch Tomasz 1986 Zemleduchy
41 Zerbe-Łukawska Magda 1980 Poznań
55 Zielinski Maciej 1973 Wilda biega
279 Zielińska Klaudia 1997 Stare Oborzyska
292 Zieliński Adam 1983 Poznań
278 ZieliŃski Szymon 1974 Kościan Team
238 Zimmer Dominik 1988 Zalasewo
58 Zygmański Paweł 1969 Zetka69
37 Zygmunt Radosław 1976 Skórzewo
294 Żmidziński Jakub 1994 Poznań