Lista startowa

Bieg "Rozalińska 13-tka"

Lusówko 19.05.2018
Dystans: 13 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 310


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
74 Chmielewska Oktawia 1986
73 Chmielewski Leszek 1982
72 Lis Marcin 1973
215 Szuława Marcin 1973
71 Bryłowski Marcin 1973
233 Maciejewski Krzysztof 1985 -
250 Dachtera - Janiuk Dobrawa 1983 -
53 Olejniczak Paweł 1969 1969
273 Kawa Robert 1973 1973
303 Korytowski Waldemar 1985 1985
181 Mikołajczak Damian 1991 1991
260 Witkowska Paulina 1987 87070205045
25 Nowak Piotr 1981 Alior Running Team
23 Stroinski Waldemar 1969 Amator
169 Szymańska Anita 2002 Anita Biega z Oleksym
182 Lewandowska Anna 1989 Archery Games
188 Chudy Piotr 1981 Archery Games
209 Nowak Krzysztof 1974 Atlas Running Team
210 Ławiak Paweł 1983 Atlas Running Team
231 Strączek Sławomir 1984 Atlas Running Team
62 Olejnik Krzysztof 1988 Baltazary
67 Szypa Marcin 1982 Baltazary
92 Karkowska Wiesława 1960 Baranowo
116 Woźniak Szymon 1987 Best Team Śrem
97 Modzelewska Karolina 1977 BIEG LWA
96 Modzelewski Piotr 1969 BIEG LWA
18 Draber Piotr 1991 Biegacze Celebryci
24 Kukla-Kowalska Alicja 1978 BIEGAM BO NIE LUBIĘ
165 Ratajczak Paweł 1985 Biegam dla Filipka
130 Stachowski Mateusz 1975 Biegnę bo chcę.
247 Pakulska Magdalena 1976 Blue Sky Travel
201 Włoch Artur 1968 BOBEX
202 Włoch Michał 2000 BOBEX
111 Brodziszewski Wiesław 1959 Brodex Team Swarzędz
151 Nogaj Jacek 1969 Budikon Przedsiębiorstwo Budowlane Jacek Nogaj
211 Wolny Hubert 1986 Buk
264 Krzemiński Krzysztof 1973 Buk
149 May Radosław 1975 Ceradz Kościelny
191 Braniewicz Błażej 1996 Ceradz Kościelny
22 Echaust Maciej 1972 CFP
173 Szofer Filip 1990 Chias
51 Łaganowska Ewa 1969 Ciastki pz.
27 Niewczas-StefaŃska Agnieszka 1971 Ciastki.pz
119 Krenz Sławka 1977 Ciastki.pz / parkrun Poznań
141 Śmigielska Małgorzata 1979 Ciastki.pz / Parkrun Poznań
33 Tomczak Adam 1982 COPYMASTER.PL
110 Kozłowski Marcin 1976 COPYMASTER.PL
178 Kaźmierczak Piotr 1978 Cybina Team
236 Bogusz Paweł 1982 Cybina Team
283 Borowiec Kinga 1982 Daszewice
122 Kaniewski Kamil 1980 Dąbrowa
102 Nowaczyk Piotr 1981 Dąbrowski Team
26 Nowak Zbigniew 1953 Dąbrówka
66 Piosik Paweł 1980 Dąbrówka
10 Podwójci Michał 1981 Dąbrówka
298 Skalski Adam 1984 Dąbrówka
253 Łysiak Kasia 1985 Dąbrówka Biega
254 Łysiak Bartek 1984 Dąbrówka Biega
146 Gaca Anna 1982 Dopiewiec
147 Gaca Dominik 1982 Dopiewiec
60 Berwid Jakub 1980 DRAKAN Jakub Berwid
31 Nowińska Ewa 1969 Drużyna Biegu Jońca
105 Cierniak Jarosław 1978 Drużyna szpiku
170 Szymański Damian 2002 Dynamo biega z Oleksym
266 Budniak Przemysław 1980 ENEA Biegamy - Zbieramy - Pomagamy
174 Brok Małgorzata 1974 Fehlau Run Team
189 Klessa Łukasz 1981 GASPOL ENERGY
296 Kaczmarek Tomasz 1984 GB Wielkopolscy Biegacze
263 Markiewicz Łukasz 1981 GLS
32 Tomczak Edyta 1981 Gołuski
108 Jakubowski RafaŁ 1978 Gostyń
183 Kardas Piotr 1971 Góra
206 Majka Krzysztof 1979 Góra
281 Perkowski Marcin 1983 Góra
15 Grelka Anna 1988 Grodzisk Wielkopolski
136 Miś Marta 1987 Grodzisk Wielkopolski
120 Miś - Ciesielska Dominika 1989 Grodzisk Wlkp.
39 Szymkowiak Paweł 1986 Grodziski Klub Biegacza
142 Bartkowiak Piotr 1976 Grodziski Klub Biegacza
155 Nolka Wojciech 1973 Grodziski Klub Biegacza / KP PSP Grodzisk Wlkp.
171 Kaczmarek Krzysztof 1970 Grodziski Klub Biegacza-karebud
50 Jackowiak Jarek 1961 gRUNwald Team Poznan
290 Kasprowicz Marta 1991 gRUNwald team Poznań
284 Ostach Michał 1981 Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki
285 Wieliński Lech 1966 Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki
286 Nowakowski Ryszard 1972 Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki
287 Nowaczewski Piotr 1975 Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki
288 Woźniak Grzegorz 1985 Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki
124 Waraczewski Tomasz 1990 Harpagan Gniezno
125 Waraczewski Andrzej 1962 Harpagan Gniezno
126 Waraczewski Paweł 1990 Harpagan Gniezno
47 Pabijańczyk Damian 1984 HEAVY LIFT TEAM
100 Czajka Tadeusz 1956 Jankowice
272 Czajka Anna 1984 Jankowice
311 Kwiatkowska Zuzanna 1993 Jeżyce Biegają/i-Sport
123 Dulemba Arkadiusz 1975 Kamionki
52 Woźny Krzysztof 1982 Kaźmierski Klub Morsujacego Biegacza
145 Olszewski Sebastian 1993 Kaźmierz
277 Filipiak Mateusz 1996 Kaźmierz
221 Stasiński Stanisław 1944 KB MANIAC Poznań
137 Lembicz Paweł 1993 KB Szamotuły
65 Korbas Mariusz 1976 KB Zawał
205 Relewicz Marek 1973 Klub biegacza KP
214 Majchrowicz Izabela 1961 Klub Ludzi Aktywnych Sportowo Szpot Swarzędz
312 Tomczyk Piotr 1987 Klub sportowy PRO366
216 Cichewicz Beata 1969 Kobiety biegają
104 Chudy Andrzejh 1962 Kocham każdy kilometr
241 Leimann Michał 1981 Komorniki
278 ZieliŃski Szymon 1974 Kościan Team
313 Stach Sara 1992 Kościan Team
217 Przybylski Zbyszko 1986 Kórnik
245 Małyszka Krzysztof 1971 KrisTrans Małyszka
194 Ryba Wojciech 1985 KS Krotosz Krotoszyn
195 Ryba Agata 1985 KS Krotosz Krotoszyn
252 Lisek Andrzej 1986 LISEK
207 Nowak Marcin 1980 Lost Runner
12 Gdowska Jolanta 1977 lub wybierz z listy
59 Stefanska Iwona 1977 Luboń
243 Blaszka Roman 1958 Luboń
259 Włoszyński Marek 1972 Luboń
302 Kukotko Rafał 1974 Lubszanin Drezdenko
157 Łastowska Sonia 1973 Lubu Best
156 Łastowski Dominik 1974 Lubuszanin Drezdenko
36 Paluszkiewicz Katarzyna 1975 Lusowko
192 Majewski Maciej 1980 Lusowko
239 Korzekwa Daniel 1978 Lusowko
300 Gałęski Przemysław 1986 Lusowo
38 Kołodziej Anna 1980 Lusówko
9 Guzek Barbara 1978 Lusówko
68 Krzysztofczyk Paweł 1981 Lusówko
103 Pawłowska Agnieszka 1989 Lusówko
118 Kotecka Agnieszka 1980 Lusówko
8 Kaźmierczak Marcin 1984 Lusówko
128 Komorowski Stefan 1950 Lusówko
139 Jankowski Karol 1981 Lusówko
160 Bachorz Krzysztof 1981 Lusówko
161 Bachorz Milena 1984 Lusówko
164 Ptaszyńska Aleksandra 1978 Lusówko
175 Pażucha Wojciech 1977 Lusówko
184 Siwczak Aleksandra 2000 Lusówko
75 Szambelańczyk Małgorzata 1978 Lusówko
76 Szambelańczyk Maciej 1978 Lusówko
7 Tomaszewski Andrzej 1975 Lusówko
261 Górska Angelika 1993 Lusówko
305 Rybczonek Justyna 1983 Lusówko
306 Rybczonek Łukasz 1981 Lusówko
3 Piekarski Łukasz 1984 Lusówko
308 Moniuszko Maria 1982 Lusówko
5 Marcinkowski Michał 1970 Lusówko
1 Lisewska Anna 1977 Lusówko
307 Koberling Beata 1989 Lwówek
230 Wróblewska Małgorzata 1985 Mamy-Biegamy
299 Komorowska Kinga 1987 Manieczki
49 Radczak Marcin 1982 Maratończyk Poznań
70 Panek Roman 1979 Maratończyk Poznań | Smochowice Biegają
69 Panek Magdalena 1978 Maratończyk Poznań | Smochowice Biegają
282 Czarnkowska Anna 1986 Mieczewo
218 Sobczyński Adam 1987 Międzychód
268 Szofer Łukasz 1978 Międzychód
28 Moroz Katarzyna 1982 Mojito na mecie
29 Moroz Marcin 1981 Mojito na mecie
114 Pudliszak Jeremi 1973 Murowana Goślina
177 Grzywczak Wiesław 1956 Murowana Goślina
162 Rojewski Michał 1983 Naramowice Biegają
42 Włodarczyk Łukasz 1980 Night Runners
255 Rozynek Małgorzata 1978 Night Runners
244 Walkowiak Mateusz 1989 OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY
158 Kukuła Szymon 1994 Oborniki
168 Szymański Aleksander 1972 Oleksy Biega
309 Kwacz Krzysztof 1976 On The Move
93 Kałek Rafał 1977 Osiedle Rozalin w Lusówku
98 Ptaszyński Jan 1965 Osiedle Rozalin w Lusówku
99 Sztandera Dawid 1977 Osiedle Rozalin w Lusówku
88 Rutka Marek 1978 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
87 Nowak Iza 1979 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
86 Janiszewski Waldemar 1963 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
85 Lisek MieczysŁaw 1959 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
84 Chwirot Kazimierz 1971 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
83 CheŁkowski Bartek 1989 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
82 CheŁkowski Tomasz 1964 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
81 Hwalisz Laura 2001 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
80 Ostajewski Adam 2001 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
78 Chmielewski Filip 1985 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
77 Portasiak-Bartkowiak Dagmara 1988 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
293 Kucz SŁawek 1974 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
64 Walczak Łukasz 1983 Osp Lusowo
246 Ratajczak Tomasz 1980 paleteam
121 Solecki Dariusz 1962 Piątkowo na Biegowo
234 Kuźma Adam 1983 Piątkowo na biegowo
297 Nowak Mariusz 1989 Piątkowo na Biegowo
129 Kołecka Patrycja 1977 Piątkowo na Biegowo
45 Szenknecht Agnieszka 1980 PKO Bank Polski
107 Wysłużal Elżbieta 1965 PKO BANK POLSKI
13 Matelska Karolina 1980 Plewiska
43 Stróżyk Joanna 1975 Plewiska
48 Daniel Karolina 1979 Plewiska
101 Kania Antonina 1978 Plewiska
219 Goiński Jakub 1983 Plewiska
90 Wiechecz Sławomir 1985 Plewiska z Kolejorzem
271 MusiaŁ Tomasz 1986 Pniewy
34 Kasprzak Bogusław 1961 Poanań
291 Kopacz Mirosław 1955 Poznan
17 Cieszkiewicz Jarosław 1972 Poznań
30 Ciszak Joanna 1987 Poznań
35 Herman Jacek 1968 Poznań
40 Łukawski Marcin 1984 Poznań
41 Zerbe-Łukawska Magda 1980 Poznań
46 Grajewska Beata 1974 POZNAŃ
61 Dzwoniarek Marcin 1988 Poznań
131 Jura Joanna 1989 Poznań
135 Leśniewski Tomasz 1962 Poznań
143 Królczyk Krzysztof 1985 Poznań
154 Herman Grażyna 1966 Poznań
159 Bergmann Krystian 1986 Poznań
186 Zdanowicz Marcin 1991 Poznań
198 Kaczmarek Mikołaj 1995 Poznań
199 Frąckowiak Tomasz 1991 Poznań
212 Piechowiak Marek 1982 poznań
213 Przeczewski Piotr 1992 Poznań
220 Dzięcielska Agnieszka 1976 Poznań
227 Roszak Dawid 1980 POZNAŃ
237 Stachowiak Piotr 1971 Poznań
292 Zieliński Adam 1983 Poznań
294 Żmidziński Jakub 1994 Poznań
295 Tusz Aleksandra 1995 Poznań
304 Przybylski Krystian 1981 Poznań
176 Wieczorek Alina 1965 Poznań-Minikowo
132 Ciesielski Tomasz 1989 Prawilne Ziomeczki
54 Retkowski Adam 1978 PRO366
222 Bojarczuk Tomasz 1994 PRO366
224 Gzella Monika 1992 PRO366
223 Grzymkowski Kamil 1992 PRO366
20 Prejs Kamil 1975 Przeźmierowo
225 Filipiak Łukasz 1992 Przeźmierowo
150 Hoffman Paweł 1985 ptkwo
274 Gawęcka Paulina 1975 PZU Sport Team
152 Gołębiewski Rafał 1976 Rafał Gołębiewski
185 Orlicki Michał 1981 Ramirent
187 Stefańska Ewa 1985 Rokietnica
258 Andrzejewski Marek 1978 Rokietnica Biega
203 Okoniewski Zbigniew 1962 Runners' Power Śrem
204 Okoniewska Elżbieta 1967 Runners' Power Śrem
44 Bojek Łukasz 1987 Rydzyna
109 Bojek Beata 1976 Rydzyna
251 Bocian Magdalena 1975 Sady
248 Dawidowicz Andrzej 1954 SAMSEBIEGAM
144 Klaja Katarzyna 1958 SCIM
269 Filipowski Zenon 1973 SCIM/W TriTeam
196 Chwiałkowska Elżbieta 1964 Sierosław
301 Wtorkowski Rafał 1977 Sierosław
14 Szwarc Marcin 1981 Sierosławskie Dziki
265 Borowicz Ewa 1983 Skarbiec Smaków
267 Borowicz Halina 1956 Skarbiec Smaków
37 Zygmunt Radosław 1976 Skórzewo
138 Klak Joanna 1983 Słodziaki
167 Albrecht Katarzyna 1982 Smashing Pąpkins
249 Nowak Anna 1983 Smochowice biegają
190 Kosicki Piotr 1971 Sołectwo Rumianek
228 Sobkowiak Radosław 1983 Sopekrunandsmilesomtime / Run for It
310 Słoma Adrian 1990 SPEED FEET’16
172 Oszmałek Sebastian 1990 Stado Ogierów Sieraków
279 Zielińska Klaudia 1997 Stare Oborzyska
280 Lewandowska Aleksandra 1996 Stare Oborzyska
163 Rewers Arkadiusz 1994 Strzałkowo
235 Dąbek Tomasz 1994 Strzałkowo
289 Dembina Andrzej 1962 suchy las/złotniki
89 Stachecki Adrian Bartosz 1988 Sulechowska Grupa Biegowa
262 Andrzejewski Krzysztof 1982 Swarzędz
275 Prymas Przemysław 1979 Swarzędz
276 Krupecki Michał 1981 Swarzędz
257 Duda Jadwiga 1957 Szamotuły
115 Witczak Joanna 1982 Środa Wielkopolska
193 Kaczor Marcin 1975 Święciechowa
140 Jaskólski Jan 1976 Tarnowo Podgórne
148 Suchacki Michał 1989 Tarnowo Podgórne
179 Kwiatkowski Michał 1986 Tarnowo Podgórne
180 Dorna Maciej 1992 Tarnowo Podgórne
208 Kałużny Janusz 1978 Tarnowo Podgórne
226 El Bah Adam 1989 Tarnowo Podgórne
256 Dachtera-Walędziak Izabela 1975 Tarnowo Podgórne
242 Witczak Jolanta 1966 Tarnowo Podgórne - Poziom Bliżej
57 Spiż Cezary 1980 Tarnowo Podgórne Biega
63 Tabaczka Piotr 1975 Tarnowo Podgórne Biega
112 Bajer Anna 1982 Tarnowo Podgórne Biega
113 Bajer Mikołaj 1982 Tarnowo Podgórne Biega
197 Jena Krzysztof 1956 Team Postęp Pniewy
2 Furmańczak Daniel 1976 TOPFARM
91 Grajewski Sławomir 1970 Tulce
127 Kalamus Mirek 1978 Ultra Beskid Sport
200 Stachowiak Jacek 1963 WAAB Mrowino
153 Gosik Monika 1983 Warszawa
16 Brychczyński Krystian 1980 WATAHA TEAM
106 Kałwiński Mariusz 1975 WATAHA TEAM
117 Kałwińska Sylwia 1978 WATAHA TEAM
232 Piniarski Adam 1977 Więckowice
55 Zielinski Maciej 1973 Wilda biega
166 Kubiak Jakub 1980 Wilda Biega / QbArts.pl
270 Kowalska-Piśmienna Katarzyna 1988 WOJTEK TEAM
95 Walewski Przemek 1967 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
94 Walewska Klaudia 1978 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
21 Kleiber Piotr 1977 WUEF Tri Team
11 Kruk Arkadiusz 1980 Wysoka
229 Sławnikowski Radek 1982 Zabiegani Lusówko
19 Przybylski Witek 1978 Zalasewo
238 Zimmer Dominik 1988 Zalasewo
133 Zemleduch Tomasz 1986 Zemleduchy
134 Zemleduch Dorota 1985 Zemleduchy
58 Zygmański Paweł 1969 Zetka69
56 Hofman Tomasz 1976 Zgrupka Team
240 Hofman Tomasz 1976 Zgrupka Team