Lista startowa

Bieg "Rozalińska 13-tka"

Lusówko, 09.05.2020
Dystans: 13 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 167


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
138 Adamcewicz Mirka 1976 Poznań
156 Adamczak Zbigniew 1984 KB Szamotuły
56 Andrzejewska Joanna 1990 Murowana Goślina
57 Andrzejewski Dominik 1984 KB Gepard Murowana Goślina
39 AuguŚciak Dariusz 1981 Poznań
148 Bartkowiak Wojciech 1984 Postęp Pniewy
119 Bartosik Andrzej 1958 Sierosław
133 Bartosik Grzegorz 1988 Poznań
118 Bartosik Natalia 1987 Poznań
175 Bialobrzewska Daria 1986 Gniezno
158 Biniaś Paweł 1981 Poznań
92 Błaszkiewicz Bogusz 1981 STR Poznan/Dzikie Bobry
60 Błażuk Joanna 1981 Fitarena Głogów
97 Borowiecka Agnieszka 1979 Night Runners
71 Borowski Karol 1990 Krosno
44 Braniewicz Błażej 1996 Ceradz Kościelny
160 Brok Jacek 1970 Plewiska
161 Brok Małgorzata 1974 Plewiska
88 Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM
48 Brzostowski Marcin 1979 MBM PROJEKT
173 Budzyła Adam 1980 Drużyna Szpiku
42 Chrapicka Dagmara 1979 Lusowo
78 Chwirot Łukasz 1982 Poznań
93 Cieszkiewicz Jaroslaw 1972 Poznań
81 Czapracki Dominik 1976 Opalenica
106 Dąbek Kamil 1994 Biegacze na haju
54 Deigsler Przemysław 1974 1974
14 Draber Piotr 1991 Biegacze Celebryci
150 Dudek Donata 1993 Rumianek
95 Dzięcielska Agnieszka 1976 Poznań
69 Dzikiel Beata 1970 FitArena
116 El Bah Adam 1989 #elbahadam
166 Fellenberg Tomasz 1980 mojebieganie.pl
128 Filipiak Łukasz 1992 Lusówko
159 Fornalik PrzemysŁaw 1975 Lwówek Wielkopolski
123 Gawęcka Paulina 1975 PZU SPORT TEAM
113 Gawęcki Maciej 1973 Podiceps
61 Gliwiński Maciej 1983 AC Milan
67 Gołębiewski Rafał 1976 Lusówko
24 Grobelny Sebastian 1974 Lwówek
82 Grzelka Tomasz 1983 Saueressig
18 Grzymkowska Monika 1992 Poznań
1 Gumny Maciej 1979 Wiry
7 Hofman Tomasz 1976 Zgrupka Team
140 Jackowiak Jarek 1961 gRUNwald Team Poznań
100 Janczak Patryk 1994 DYMOWŁOK SPIRIT NT
23 Jankowiak Marcin 1984 Poznań
130 Jankowski Karol 1981 brak
114 Jaroszczak Paweł 1994 Poznań
147 Jena Krzysztof 1956 TEAM POSTĘP PNIEWY
144 Judek Janusz 1982 Radzyny
109 Jura Piotr 1984 Energeko Team
120 Kaczmarek Artur 1988 Poznań
110 Kałek Rafał 1977 Osiedle Rozalin w Lusówku
15 Kamiński Mikołaj 1980 Tarnowo Podgórne
66 Kania Antonina 1978 Foki Plewiska
13 Kasprowicz Marta 1991 Biegacze Celebryci
155 Kasprzak BogusŁaw 1961 Poznań
12 Kasprzyk Justyna 1995 Kiekrz
127 Kawa Robert 1973 1973
112 Kiwertz Anna 1979 Run Vegan Team
99 Klewek-Rura Renata 1981 Tarnowo Podgórne
62 Komorowska Marta 1977 Lusówko
63 Komorowski Stefan 1950 Lusówko
146 Kopa Jacek 1976 Luboń
149 Kopańska Maja 2002 Poznań
115 Kopeć Julia 1996 Poznań
107 Kopeć Maria 1989 Poznań
163 Korytowski Waldek 1985 Pobiedziska
79 Kosicki Piotr 1971 Sołectwo Rumianek
55 Kossowski Mariusz 1974 Lusowo
77 Kotliński Tomasz 1968 KB Szamotuły
17 Kozikowski Krzysztof 1978 KB-SZAMOTUŁY
137 Królczyk Krzysztof 1985 Plewiska
87 Krupecki Michał 1981 Zalasewo
68 Krzemień Krzysztof 1980 Run Flint Run
90 Kwiatkowski Michał 1986 UKS Atlas
64 Kwieciński Jerzy 1987 Foki Plewiska
145 Laskowski Przemek 1978 Pniewy
26 Lembicz Dariusz 1986 Hydac Poznań
52 Lewandowska Maria 1982 Biegam Bo Nie Lubie
53 Lewandowski Rafał 1982 Biegam Bo Nie Lubie
74 Lisek Andrzej 1986 LISEK
4 Lisewska Anna 1977 Lusówko
76 Łaganowska Ewa 1969 Ciastki pz.
45 Łosiak Mikołaj 1985 Lusówko
30 Łukasik Michał 1989 Poznań
73 Łysiak Bartek 1984 Dąbrówka
170 Łysiak Kasia 1985 Dąbrówka
152 Majchrzak Tomasz 1993 Poznań
101 Majorek Krzysztof 1981 Biegacze na haju
126 Marszałkiewicz Adrianna 1995 #BIEGACZE
153 Mąkosa Anna 1992 Poznań
36 Meissner Wojciech 1996 Grupa Meissner
142 Miedziak Paweł 1989 SPIN Partner
125 Moniuszko Błażej 1988 Szorti Team
124 Moniuszko Krzysztof 1980 Szorti Team
72 Muchajer Dawid 1978 CSWLąd Poznań
132 Nawrocka Joanna 1988 Murowana Goślina
141 Nawrot Anna 1978 gRUNwald Team Poznań
136 Nawrot Piotr 1976 gRUNwald Team Poznań
50 Nawrot Radek 1982 Tarnowo Podgórne
111 Ndoloka Alex 1992 Bydgoszcz
131 Nogajewska Angelika 1993 Lusówko
171 Norkowski Łukasz 1992 Lusówko
157 Nowak Piotr 1981 Alior Running Team
174 Nowakowski Ryszard 1972 Grupa biegowa im. Św. Stanisława Kostki
33 Olejniczak Paweł 1969 Night runners
134 Olejnik Krzysztof 1988 Baltazary
89 Olszewski Sebastian 1993 -
75 Oszmałek Sebastian 1990 Stado Ogierów Sieraków
25 Owczarczak Monika 1984 poznań
43 Paczkowska Katarzyna 1983 Kiekrz
105 Piechowiak Marek 1982 Poznań
20 Pigła Maja 1982 SPORTOWY KAŹMIERZ
172 Podwójci Michał 1981 #biegajzeslawkiem
29 Prejs Kamil 1975 Przeźmierowo
135 Prymas Przemysław 1979 Swarzędz
47 Przybylak Adam 1991 Nieśmiertelny
19 Przybylski Witold 1978 MUAY RUNNING TEAM
168 Radczak Marcin 1982 Poznań
167 Ratajczak Joanna 1977 Piątkowo Na Biegowo
32 Ratajczak Paweł 1985 1985
41 Retkowski Adam 1978 Kuźnia Triathlonu
96 Rojek Stanisław 1970 Poznań
51 Rojewski Michał 1983 Naramowice Biegają
31 Roszak Dawid 1980 LUSÓWKO
169 Rożkowski Roman 1958 ŚREM
11 Rybczonek Łukasz 1981 Lusówko
86 Sammler Katarzyna 1982 Drużyna Szpiku / Saueressig
83 Sammler Mateusz 1977 Saueressig
46 Schneider Łukasz 1987 Osiedle Rozalin
28 Siuda Magdalena 1978 e-Biegole
38 Siuda Tomasz 1975 e-Biegole/Drwęsa
129 Siwczak Aleksandra 2000 Lusówko
84 Skibińska Małgorzata 1972 Saueressig
143 Skornowicz Paweł 1971 Sportowy Kaźmierz
65 Skrzypek Justyna 1981 Pecna
21 Spychała Marek 1973 Nie za daleko
59 Stapf Pawel 1973 Dopiewiec
16 Starosta Sławomir 1973 Aktywnie w Pniewach
58 Stefaniak Marcin 1980 STR Poznań/prefaWAAB
34 Stroinski Waldemar 1969 Amator
103 Strzelecka Monika 1974 Sierosław
102 Strzelecki Marek 1974 Sierosław
22 Strzelewicz Marlena 1983 Tarnowo Podgórne
117 Suchacki Michał 1989 Tarnowo Podgórne
162 Szambelańczyk Małgorzata 1978 Lusówko
80 Szofer Łukasz 1978 Basket PMI
37 Szymkowiak Paweł 1986 Grodziski Klub Biegacza
104 Szypa Marcin 1982 ITALINOX
27 Śliwiński Wojciech 1989 Grzebienisko
91 Urban Joanna 1982 Poznań
35 Wasielewski Błażej 1983 Drużyna Szpiku
85 Waszkowiak Anna 1979 Saueressig
139 Wesseli Sławomir 1980 Szybciej Nie Mogę
108 Wiechecz Sławomir 1985 Energeko Team
121 Wieliński Lech 1966 Grupa biegowa im.św. Stanisława Kostki „Zdrowa Kostka”
98 Witczak Flajszer Agnieszka 1986 Biegacze na haju
151 Włoszyński Marek 1972 Luboń
122 Woźniak Grzegorz 1985 Grupa biegowa im. św. Stanisława Kostki „Zdrowa Kostka”
154 Woźniak Szymon 1983 Grupa Biegowa im.Św Stanisława Kostki
49 Wtorkowski Rafał 1977 Tarnowo Podgórne
40 Wurst Patryk 1989 Zabiegany Dżejuś
164 Zelent Anna 1982 Skórzewo
165 Zelent Anna 1982 Skórzewo
70 Zygmunt Radosław 1976 SII Running Team