Lista startowa

Bieg "Rozalińska Junior"
Lusówko 09.05.2020
UWAGA: Obowiązuje limit 22 zawodników/zawodniczek w kategorii - przeczytaj regulamin!



Liczba zgłoszonych zawodników: 88


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Alaba Martyna 2009 Lusówko DZ3
2. Alaba Tymon 2015 Lusówko DZ1
3. Andrzejewska Maria 2014 Swarzędz DZ1
4. Andrzejewska Victoria 2013 Kijanki Team DZ1
5. Anioł Michał 2014 Przedszkole 13 DZ1
6. Brzostowska Urszula 2008 MBM PROJEKT DZ3
7. Brzostowski Franciszek 2014 MBM PROJEKT DZ1
8. Budniak Aleksander 2014 Przedszkole Bajkowa Wyspa w Palędziu DZ1
9. Budniak Wiktor 2012 Sz P. im. KOU w Dąbrówce DZ2
10. Burchardt Kacper 2009 Sp89 Poznań /GKS Tarnovia DZ3
11. Burchardt Kornelia 2015 Przedszkole 155 Poznań DZ1
12. Chrapicki Ignacy 2009 SP Lusowo DZ3
13. Chwirot Maria 2014 Przedszkole 78 DZ1
14. Cordon Labuda Jan 2012 SP 70 Poznan DZ2
15. Cordon Labuda Teo 2015 Poznan DZ1
16. Di Marino Marianna 2009 SP 70 Poznan DZ3
17. Di Marino Samek 2011 SP 70 Poznan DZ2
18. Duda Anna 2016 Ul. Nagietka 9, 62-080 Lusówko DZ1
19. Duda Barbara 2015 U. Nagietka 9, 62-080 Lusówko DZ1
20. El Bah Alicja 2011 SP nr 2 w Tarnowie Podgórnym DZ2
21. Fabisiak Agata 2008 Katolicka Szkoła Podstawowa w Śremie DZ3
22. Fabisiak Zuzanna 2012 Katolicka Szkoła Podstawowa w Śremie DZ2
23. Gawęcka Małgorzata 2008 Zespół Szkół w Luboniu DZ3
24. Gliwiński Leon 2014 Przedszkole Na Zielonym Wzgórzu DZ1
25. Gołębiewska Anna 2014 Przedszkole Zielone Wzgórze DZ1
26. Grzechowiak Antoni 2008 SSP 29 DZ3
27. Grzechowiak Jakub 2011 SSP 29 DZ2
28. Grzechowiak Leon 2013 Przedszkole 127 DZ1
29. Herkowiak Zuzanna 2013 Baranowo DZ2
30. Hoffman Gabrysia 2013 Przedszkole 182 DZ1
31. Hoffman Staś 2016 Przedszkole 182 DZ1
32. HoŁyŃska Emilia 2009 sp dąbrówka wlkp. DZ3
33. Jankowiak Wojciech 2012 Publiczna Szkoła Podstawowa Cogito DZ2
34. Jóźwiak Bianka 2013 Sp Lusówko DZ1
35. Judek Małgorzata 2012 Radzyny DZ2
36. Judek Wojciech 2009 Radzyny DZ3
37. Kałek Gracjan 2011 Osiedle Rozalin DZ2
38. Kania Jakub 2008 Sp7 DZ3
39. Kolański Filip 2012 sp nr 47 poznań DZ2
40. Korotusz Hubert 2016 Przedszkole Bajkowa Akademia DZ1
41. Kowalczyk Wojtek 2012 Mamo gdzie meta DZ2
42. Kruszniewicz Paweł 2014 Kruchy Team DZ1
43. Kubiak Jakub 2013 Rokietnica DZ1
44. Kubiak Oliwier 2016 Rokietnica DZ1
45. Kwiatek Franek 2012 SP 38 Zespół Kwiatków DZ2
46. Lemańska Maja 2015 Przedszkole Pod Wesołą Chmurką DZ1
47. Lembicz Bartosz 2014 Lembicz team DZ1
48. Lembicz Dawid 2012 Lembicz team DZ2
49. Lóssa Piotr 2015 F84 team DZ1
50. Malinowska Alicja 2017 Malinowscy Team DZ1
51. Malinowska Wiktoria 2009 Poznań DZ3
52. Malinowska Zuzanna 2015 Malinowscy Team DZ1
53. Marciniak Wojciech 2013 Poznań DZ2
54. Michalak Julia 2009 podstawoa JEZIORKACH DZ3
55. Michalak Piotr 2014 Przedszkole na Zielonym Wzgórzu Lusówko DZ1
56. Mułkowski Franciszek 2010 SP Porażyn DZ2
57. Mułkowski Vincent 2016 Przedszkole Porażyn DZ1
58. Orlicki Tomasz 2012 Ramirent DZ2
59. Parecki Michał 2010 Szkoła Podstawowa w Lusówku DZ2
60. Polarek Alicja 2013 Lusowko DZ1
61. Prejs Hubert 2009 UKS Sprint Przeźmierowo DZ3
62. Ratajczak Aleksander 2012 Lusowo DZ2
63. Rura Antek 2011 Tarnovia DZ2
64. Rura Jan 2009 SP nr 2 Tarnowo Podgórne DZ3
65. Rybczonek Filip 2010 Lusówko DZ3
66. Rybczonek Kacper 2012 Lusówko DZ2
67. Sammler Jan 2008 Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Kaźmierzu DZ3
68. Sammler Maria 2010 Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Kaźmierzu DZ2
69. Schulz Helena 2014 Lusówko DZ1
70. Staszek Mikołaj 2014 Baranowo DZ1
71. Stęsik Maksymilian 2016 LECH BABY DZ1
72. Stęsik Mikołaj 2011 AP Wilki Dąbrówka DZ2
73. Szofer Julia 2011 Szkoła Podstawowa nr 1 w Międzychodzie DZ2
74. Szofer Maja 2012 Szkoła Podstawowa nr 1 w Międzychodzie DZ2
75. Szwarc Stanisław 2015 Sierosławskie Dziki DZ1
76. Świniarek Lucas 2013 Ptkwo DZ1
77. Wasielewska Julia 2012 DRUŻYNA SZPIKU DZ2
78. Wasielewski Maciej 2015 DRUŻYNA SZPIKU DZ1
79. Wesseli Wiktor 2012 PSP6 Świebodzin DZ2
80. Włodarczyk Oliwia 2015 F84 team DZ1
81. Wojtczak Wiktoria 2013 Promień Krzywiń DZ1
82. Woźniak Dawid 2013 Grupa biegowa im.św. Stanisława Kostki „Zdrowa Kostka” DZ2
83. Woźniak Michał 2015 Grupa biegowa im.św. Stanisława Kostki „Zdrowa Kostka” DZ1
84. Wtorkowski Bartosz 2012 SZP w Lusówku DZ2
85. Zaborowski Mikołaj 2010 Szkoła Podstawowa w Lusówku DZ2
86. Zelent Jan 2009 Skórzewo DZ3
87. Zelent Wojciech 2009 Skórzewo DZ3
88. Zygmunt Michał 2009 Skórzewo DZ3