Lista startowa

Rudawy Ultramaraton 2020

Janowice Wielkie, 03.10.2020
Dystans: 28 km | 53 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 136

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 59


Mały RUM – 28 km

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Dzięgielewska Dominika 1988 Bolków
2. Kaczorowski Sławomir 1976 Jelenia Góra
3. Markowiak Agnieszka 1994 Janowice Wielkie
4. Matusiak Jakub 1989 Piechowice
5. Nowak Mikołaj 1989 Poznań
6. Oniszczuk Karol 1993 Zielona Góra
7. Pietraszek Robert 1973 Jelenia Góra
8. Rusnak Oleg 1984 Warszawa
9. Rybkowski Hubert 1983 Żychlin
10. Sadowski Krzysztof 2001 Janowice Wielkie
11. Sołtysiak Marta 1984 Łódź
12. Ślesicki Konstanty 1988 Konin
13. Waluga Michal 1978 Wrocław
14. Zaleśny Krzysztof 1981 Jelenia Góra
15. Zdebska Magdalena 1987 Janowice Wielkie
16. Antkowiak Klaudia 1992 Anonimowi biegacze Poznań
17. Koprowski Tomasz 1986 Anonimowi Biegacze Poznań
18. Wróbel Maciej 1986 BeOrganic/VegeRunners/WiaraLecha/DericTechnik Poznań
19. Wróbel Marta 1988 BeOrganic/VegeRunners/WiaraLecha/DericTechnik Poznań
20. Krysiewicz Mariusz 1976 Cofresco Brodnica
21. Filipiak Sebastian 1978 Ekipa Lipa Lipa
22. Kufel Marcin 1979 Git Ekipa Mysiadło
23. Borowiecki Krzysztof 1986 GT RAT Wrocław
24. Kiełbasa Paweł 1978 GT RAT Strzegom
25. Sobala Łukasz 1982 Morsy Poznań Poznań
26. MydŁowski Tomasz 1973 Mydłoś Rudawy Run Janowice Wielkie
27. Szkódliński Bartosz 1979 oddychajswobodnie.pl Poznań
28. Gluza Sebastian 1979 run-log Opole
29. Krysiewicz Marcin 1980 run-log Warszawa
30. Lubelczyk Grzegorz 1971 Speleoclub Wrocław Miękinia
31. Mielewczyk Tomasz 1974 VERGE Jelenia Góra
32. Mitaszewski Przemysław 1980 Vulcan Jawor Jawor
33. Piwowarski Paweł 1972 Vulcan Jawor Jawor
34. Salwa Emil 1985 Zawonia Zawonia


Duży RUM – 53 km

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Adamczyk Dariusz 1979 Kamienna Góra
2. Adamczyk Łukasz 1982 Świebodzice
3. Bulikowski Paweł 1973 Szczecin
4. Kujawska Agnieszka 1977 Suchedniów
5. Powałowska Danuta 1978 Gniezno
6. Szuba Tomasz 1991 Wrocław
7. Grzesik Jędrzej 1980 9 Dywersyjna Warszawa
8. Grzesik Marta 1979 9 Dywersyjna Warszawa
9. Dobrowolski Alan 1996 brak boguszów
10. Jezierski Sergiusz 1974 Cała Oleśnica Biega Oleśnica
11. Szandała Jacek 1976 Cała Oleśnica Biega Oleśnica
12. Banasiak Marcin 1975 Fujitsu Running Team Łódź
13. Kołodziej Mariusz 1977 FUNTRI Legnica
14. Gąsiorek Paweł 1974 Git Ekipa Chotomów
15. Kęciek Marcin 1985 Git Ekipa Warszawa
16. Sadowski Paweł 1990 Husaria z Rudaw Janowickich Janowice Wielkie
17. Pilarski Tomasz 1981 Izery Bogatynia Bogatynia
18. Rączkowski Daniel 1985 KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW Chocianów
19. Wierzba Jacek 1978 klub biegacza sukces Żmigród Żmigród
20. Hałkiewicz Marcin 1983 MTS Drużyna Szpiku KGHM Głogów
21. Miechur Bogumił 1980 Stoor RuneXTreme Jelenia Góra
22. Szumiato Jakub 1983 Szumiaki Wrocław
23. Hala Marta 1980 Tarnowo Podgórne Biega Tarnowo Podgórne
24. Gałka Jacek 1979 Vege Runners Żmigród
25. Schaefer Tomasz 1975 Witl Poznań