Lista startowa

Rudawy Ultramaraton 2020

Janowice Wielkie, 03.10.2020
Dystans: 28 km | 53 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 136

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 59


Mały RUM – 28 km

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Dzięgielewska Dominika 1988 Bolków
2. Krysiewicz Mariusz 1976 Cofresco Brodnica
3. Markowiak Agnieszka 1994 Janowice Wielkie
4. MydŁowski Tomasz 1973 Mydłoś Rudawy Run Janowice Wielkie
5. Sadowski Krzysztof 2001 Janowice Wielkie
6. Zdebska Magdalena 1987 Janowice Wielkie
7. Mitaszewski Przemysław 1980 Vulcan Jawor Jawor
8. Piwowarski Paweł 1972 Vulcan Jawor Jawor
9. Kaczorowski Sławomir 1976 Jelenia Góra
10. Mielewczyk Tomasz 1974 VERGE Jelenia Góra
11. Pietraszek Robert 1973 Jelenia Góra
12. Zaleśny Krzysztof 1981 Jelenia Góra
13. Ślesicki Konstanty 1988 Konin
14. Filipiak Sebastian 1978 Ekipa Lipa Lipa
15. Sołtysiak Marta 1984 Łódź
16. Lubelczyk Grzegorz 1971 Speleoclub Wrocław Miękinia
17. Kufel Marcin 1979 Git Ekipa Mysiadło
18. Gluza Sebastian 1979 run-log Opole
19. Matusiak Jakub 1989 Piechowice
20. Antkowiak Klaudia 1992 Anonimowi biegacze Poznań
21. Koprowski Tomasz 1986 Anonimowi Biegacze Poznań
22. Nowak Mikołaj 1989 Poznań
23. Sobala Łukasz 1982 Morsy Poznań Poznań
24. Szkódliński Bartosz 1979 oddychajswobodnie.pl Poznań
25. Wróbel Maciej 1986 BeOrganic/VegeRunners/WiaraLecha/DericTechnik Poznań
26. Wróbel Marta 1988 BeOrganic/VegeRunners/WiaraLecha/DericTechnik Poznań
27. Kiełbasa Paweł 1978 GT RAT Strzegom
28. Krysiewicz Marcin 1980 run-log Warszawa
29. Rusnak Oleg 1984 Warszawa
30. Borowiecki Krzysztof 1986 GT RAT Wrocław
31. Waluga Michal 1978 Wrocław
32. Salwa Emil 1985 Zawonia Zawonia
33. Oniszczuk Karol 1993 Zielona Góra
34. Rybkowski Hubert 1983 Żychlin


Duży RUM – 53 km

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Pilarski Tomasz 1981 Izery Bogatynia Bogatynia
2. Dobrowolski Alan 1996 brak boguszów
3. Rączkowski Daniel 1985 KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW Chocianów
4. Gąsiorek Paweł 1974 Git Ekipa Chotomów
5. Hałkiewicz Marcin 1983 MTS Drużyna Szpiku KGHM Głogów
6. Powałowska Danuta 1978 Gniezno
7. Sadowski Paweł 1990 Husaria z Rudaw Janowickich Janowice Wielkie
8. Miechur Bogumił 1980 Stoor RuneXTreme Jelenia Góra
9. Adamczyk Dariusz 1979 Kamienna Góra
10. Kołodziej Mariusz 1977 FUNTRI Legnica
11. Banasiak Marcin 1975 Fujitsu Running Team Łódź
12. Jezierski Sergiusz 1974 Cała Oleśnica Biega Oleśnica
13. Szandała Jacek 1976 Cała Oleśnica Biega Oleśnica
14. Schaefer Tomasz 1975 Witl Poznań
15. Kujawska Agnieszka 1977 Suchedniów
16. Bulikowski Paweł 1973 Szczecin
17. Adamczyk Łukasz 1982 Świebodzice
18. Hala Marta 1980 Tarnowo Podgórne Biega Tarnowo Podgórne
19. Grzesik Jędrzej 1980 9 Dywersyjna Warszawa
20. Grzesik Marta 1979 9 Dywersyjna Warszawa
21. Kęciek Marcin 1985 Git Ekipa Warszawa
22. Szuba Tomasz 1991 Wrocław
23. Szumiato Jakub 1983 Szumiaki Wrocław
24. Gałka Jacek 1979 Vege Runners Żmigród
25. Wierzba Jacek 1978 klub biegacza sukces Żmigród Żmigród